Co zrobić by mieć piękne nogi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 15:51   #1
polipolipoli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 68
Unhappy

Co zrobić by mieć piękne nogi?


Jestem w miarę szczupłą i myślę, że nawet nie brzydką dziewczyną. Jednak mam problem, które podkopuje moją pewność siebie. Ten problem napewno był wielokrotnie omawiany jednak mimo to chciałbym poprosić o radę. Mam rostępy i cellulit. Jeżeli chodzi o cellulit podobno da się go pozbyć, gorzej z rostępami a mam ich mnóstwo szczególnie na udach. Używałam już wielu kosmetyków a efektóów brak większość mam białych ale mam też czerwonę i chciałabym przynajmniej spłycić te pierwsze i pozbyć się tych czerwonych. Właśnie przeglądałam recenzje i chciałam się zdecydować na perfektę z dax cosmetics. Ale jak zauważyłam są dwa cosmetyki z tej firmy jeden na rozstępy a drugi na cellulit chciałabym je kupić dwa ale jak każdy z kosmetyków używa się dwa razy dziennie to znaczy że mam ich używawać łącznie 4 razy bo sama nie wiem, jutro chcę iść kupić ale mam wątpliwości. I mam jeszcze drugie pytanie co robicie by latem ukryć roztępy nie chodzi mi o ubranie ale może używacie jakiś specjalnych sprayów albo podkładów czy w ogóle da się zakryć je? Proszę o waszą pomoc.
polipolipoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:27   #2
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

ja mam w okolicach bioder rozstępy i nic z nimi nie robie.
jade nad morze i chodze w stroju jak setki innych kobiet z rozstepami ktore spotykam na plaży.


polecam sport - będziesz miała lepsze samopoczucie ; )
p.s. antykoncepcja hormonalna ma wpływ na pojawienie się rozstępów.
W pewnym sensie jest więc to walka z wiatrakami, bo zapewne bierzesz tabletki i brać je będziesz.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:40   #3
CaRooLa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 352
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Dobrze zrobisz, kupując Perfectę! Ta na cellulit jest wyśmienita! W moim przypadku już po tygodniu było widać poprawę. W ogóle polecam Ci całą tą serię! Moja skóra stała się napięta oraz gładka, zniknął cellulit (chociaż nie miałam go za wiele). Co do rozstępów to ciężko je całkiem usunąć. Kiedyś, gdy w krótkim czasie bardzo schudłam (z 5 lat wstecz) na biodrach zrobiło mi się ich naprawdę dużo. Po pewnym czasie zniknęły, ale pozostały brzydkie blizny. W tym przypadku niestety nie umiem Ci poradzić.
__________________
And everywhere we go
The sun will always shine
But tomorrow we might awake
On the other side
CaRooLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:48   #4
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Cytat:
Napisane przez polipolipoli Pokaż wiadomość
Jestem w miarę szczupłą i myślę, że nawet nie brzydką dziewczyną. Jednak mam problem, które podkopuje moją pewność siebie. Ten problem napewno był wielokrotnie omawiany jednak mimo to chciałbym poprosić o radę. Mam rostępy i cellulit. Jeżeli chodzi o cellulit podobno da się go pozbyć, gorzej z rostępami a mam ich mnóstwo szczególnie na udach. Używałam już wielu kosmetyków a efektóów brak większość mam białych ale mam też czerwonę i chciałabym przynajmniej spłycić te pierwsze i pozbyć się tych czerwonych. Właśnie przeglądałam recenzje i chciałam się zdecydować na perfektę z dax cosmetics. Ale jak zauważyłam są dwa cosmetyki z tej firmy jeden na rozstępy a drugi na cellulit chciałabym je kupić dwa ale jak każdy z kosmetyków używa się dwa razy dziennie to znaczy że mam ich używawać łącznie 4 razy bo sama nie wiem, jutro chcę iść kupić ale mam wątpliwości. I mam jeszcze drugie pytanie co robicie by latem ukryć roztępy nie chodzi mi o ubranie ale może używacie jakiś specjalnych sprayów albo podkładów czy w ogóle da się zakryć je? Proszę o waszą pomoc.

nie mam problemu z rozstępami, ale jak byłam ostatnio w Inglocie, to babeczka pokazywała mi taki balsam-podkład [chyba jakaś nowość].
Chodzi w nim o to, że daje efekt lekkiej opalenizny, połączony z delikatnym brokacikiem [jakbyś nałożyła puder rozświetlający]. Demonstrowała mi to na swojej ręce, gdzie miała blizny, i faktycznie były mniej widoczne. Powiedziała też, że w lato pokrywa tym bliznę po wyrostku i jest ok.
Ponoc nadaje się też zamiast rajstop :P
w kazdym razie warto przetestować.Duza butelka [nie wiem ile] kosztuje 60 zł [sporo] ale mają też mniejsze [chyba po 50 ml] za 18zł. Sama sie zastanawiam nad tym, bo mam paskudne blizny na plecach...;/
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 17:19   #5
polipolipoli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 68
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

dzięki za rady więc perfekte na cellulit kupię A może ktoś stosował perfektę na roztępy jestem ciekawa czy chociaż te czerwonę znikną i w ogóle czy powstrzyma dalsze powstawanie. Niestety ja mam rozstępy po lekach które brałam będąc jeszcze dzieckiem - kortykosteroidy puchłam od nich miałam, większy apetyt i podobne te leki niszczą kolagen na szczęście teraz mam w areozolu i działa tylko miejscowo
polipolipoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 18:17   #6
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Sport + masaże + dieta + SYSTEMATYCZNE działania + używanie wyszukiwarki = sukces.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 18:23   #7
menorka
Rozeznanie
 
Avatar menorka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 828
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Gdy dorastałam też miałam problem z rozstępami i cellulitem. Byłam bardzo chuda, a cellulit i rozstępy naprawdę zaawansowane. Zaczęłam jeździć na rowerze 5 razy w tygodniu po 6 km + raz w tygodniu basen(godzinka, może troszkę więcej). Bez żadnych diet. Po miesiącu widziałam efekty, po dwóch zostało kilka rozstępów, po cellulicie nie było śladu. Stosowałam kremy, balsamy takie normalne nawilżające i dalej chodziłam na basen i jeździłam rowerkiem. Po pół roku nie było ani rozstępów ani cellulitu.
Według mnie w tej walce najbardziej pomógł mi basen, jazda na rowerze pewnie też, ale głównie basen.
__________________
Nie narzekaj, że masz pod górę skoro wspinasz się na szczyt.

***


menorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 08:40   #8
polipolipoli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 68
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Ja oczywiście też ćwiczę jeżdzę na rowerze... itd ale chciałabym kupić jakiś dobry krem by przyspieszpieszyć efekty. A jeśli chodzi o dięte w moim przypadku to jest zero cukru i słodyczy więcej jogurtów, wody itd.
polipolipoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 09:46   #9
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Cellulit - masuj się gąbką pod prysznicem lub masażerem zaczynając zawsze od dołu [poprawia krążenie krwi], 1-2 razy w tygodniu zrób sobie peeling kawowy, po czym wmasuj w skórę krem antycell [okrężnymi ruchami, zaczynając od dołu], uprawiaj sport [pływanie, taniec, jazda na rowerze], pij dużo wody mineralnej, zdrowo się odżywiaj.

Rozstępy - mnie pomogło przede wszystkim nawilżanie i systematyczność. Po kąpieli używałam tłustego kremu Dermosan. Rozstępy nie zniknęły, ale są bledsze.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 17:42   #10
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Masaż, kremy-ja chwalę sobie Dove Perfect Curves, wiele dziewczyn chwali też Eveline i przede wszystkim sport.
A na piękne nogi to najlepsza jest jazda na rolkach i na łyżwach ale ja jak narazie tego nie potrafię i póki co rzeźbię nogi na stepperze i na rowerze.
Ale jeśli potrafisz polecam rolki-najszybciej zobaczysz efekty.
Wiem to z obserwacji nóg mojej współlokatorki parę lat temu.Efekty murowane i dość spektakularne powiedziałabym.Przypuszcz am,że wrotki działają podobnie.
A łyżew chyba nie trzeba komentować-popatrz tylko na nogi łyżwiarek.
Dieta-tak ale najważniejszy jest ruch.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:46   #11
polipolipoli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 68
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

dzięki za wszystkie rady
polipolipoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 22:07   #12
donia876
fit-doradztwo :)
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 43
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

polipolipoli jeśli chodzi o rozstępy, to jak najszybciej pozbywaj się tych czerwonych! Bo z białymi bliznami nic już niestety nie zrobisz Też kiedyś miałam rozstępy, ale to było jakoś w II gimnazjum i wtedy jeszcze nie wiedziałam o tym za wiele. I nic z nimi nie robiłam, czekałam aż same znikną, no i zniknęły pozostawiając okropne blizny, wyczuwalne w dotyku i widoczne na opalonej skórze. Pytałam w kilku gabinetach kosmetycznych- można je usuwać laserowo, ale są to kosztowne zabiegi, które trzeba powtarzać, a niekoniecznie są skuteczne...

Jeśli chodzi o cellulit- sama mam ten problem. Nie wierzę w żadne cudowne kosmetyki.. Preferuję ćwiczenia (polecam fitness) i wtedy może te kremy coś pomagają..
donia876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 14:30   #13
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość

nie mam problemu z rozstępami, ale jak byłam ostatnio w Inglocie, to babeczka pokazywała mi taki balsam-podkład [chyba jakaś nowość].
Chodzi w nim o to, że daje efekt lekkiej opalenizny, połączony z delikatnym brokacikiem [jakbyś nałożyła puder rozświetlający]. Demonstrowała mi to na swojej ręce, gdzie miała blizny, i faktycznie były mniej widoczne. Powiedziała też, że w lato pokrywa tym bliznę po wyrostku i jest ok.
Ponoc nadaje się też zamiast rajstop :P
w kazdym razie warto przetestować.Duza butelka [nie wiem ile] kosztuje 60 zł [sporo] ale mają też mniejsze [chyba po 50 ml] za 18zł. Sama sie zastanawiam nad tym, bo mam paskudne blizny na plecach...;/
Tak mnie agatko zaciekawiłaś tym 'czymś', że dzisiaj będąc niedaleko Inglota od razu do niego wstąpiłam I znalazłam to o czym mówiłaś: "BRONZER DO TWARZY I CIAŁA".. U mnie duża flaszeczka czyli 150ml kosztuje 65zł, natomiast mała 30 mililitrowa 18zł.. są 3 odcienie rozświetlające i 3 odcienie bez brakaciku.. Pani ekspediętka niezbyt dużo powiedziała mi o tym produkcie a raczej nic po za tym, że nakłada się go jak balsam a po wyschnięciu ma trzymać się podobnie jak podkład.. Zobaczymy Tak na marginesie Twój opis agatko zachęcił mnie o wiele bardziej Kupiłam wersje rozświetjalącą i troszke żałuje bo tych brokacików wcale nie jest mało, więc na takie codzienne tuszowanie raczej średnio się nadaje aale przetestuje Dzięki za podpowiedź
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 15:06   #14
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

ja tez mam rozstępy ale jakoś się tym wcale nie przejmuje
mam takie pytanie czym smarujecie nogi żeby mialy taki ładny połysk bo jak nakładam balsamy to tak tylko po kapieli i efekt ziro hmm a oliwka bym posmarowała ale będą się świecić jak psu... a wy co wcieracie w nogi. wkrótce lato będziemy chodzić bez rajstop....
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:39   #15
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Tak mnie agatko zaciekawiłaś tym 'czymś', że dzisiaj będąc niedaleko Inglota od razu do niego wstąpiłam I znalazłam to o czym mówiłaś: "BRONZER DO TWARZY I CIAŁA".. U mnie duża flaszeczka czyli 150ml kosztuje 65zł, natomiast mała 30 mililitrowa 18zł.. są 3 odcienie rozświetlające i 3 odcienie bez brakaciku.. Pani ekspediętka niezbyt dużo powiedziała mi o tym produkcie a raczej nic po za tym, że nakłada się go jak balsam a po wyschnięciu ma trzymać się podobnie jak podkład.. Zobaczymy Tak na marginesie Twój opis agatko zachęcił mnie o wiele bardziej Kupiłam wersje rozświetjalącą i troszke żałuje bo tych brokacików wcale nie jest mało, więc na takie codzienne tuszowanie raczej średnio się nadaje aale przetestuje Dzięki za podpowiedź

miło mi
ale ja tylko przekazałam to co powiedziała mi babeczka w Inglocie w Galerii Bałtyckiej
sama tez sie zastanawiam jeszcze nad tym.. mówisz, że wersje rozświetlające są zbyt błyszczące?
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 14:31   #16
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość

miło mi
ale ja tylko przekazałam to co powiedziała mi babeczka w Inglocie w Galerii Bałtyckiej
sama tez sie zastanawiam jeszcze nad tym.. mówisz, że wersje rozświetlające są zbyt błyszczące?
Gdyby nie Ty to pewnie nie usłyszałabym o takim wynalazku, jak się okaże fajny to może być bardzo przydatny Te brokaciki w wersji rozświetlającej nie są tak bardzo widoczne tylko w pomieszczeniu.. a kiedy się wyjdzie do słońca lub większego światła to... ooj się błyszczą Na jakąś imprezkę czy może na plaże powinno być ok ale na codzień moim skromnym zdaniem raczej odpada
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 17:11   #17
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Cytat:
Napisane przez wiolafrytka Pokaż wiadomość
ja tez mam rozstępy ale jakoś się tym wcale nie przejmuje
mam takie pytanie czym smarujecie nogi żeby mialy taki ładny połysk bo jak nakładam balsamy to tak tylko po kapieli i efekt ziro hmm a oliwka bym posmarowała ale będą się świecić jak psu... a wy co wcieracie w nogi. wkrótce lato będziemy chodzić bez rajstop....
podbijam pytanie;p
I mam jeszcze jedno pytanko. Czy znacie jakieś tanie sposoby na zmniejszenie rozstępów? Chodzi mi o to, czy rzeczywiście sport może na to wpłynąć? I jak tak, to jaki? Bo niestety nie stać mnie na drogie kremy, o laseru nie wspomnę, a już w lipcu czeka mnie wyprawa nad morze;p
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 19:29   #18
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Ja tez podbijam. W gazetach nogi modelek sa takie ladne, blyszczace. Czytalam w Urodzie ze to chyba za sprawa 'suchego olejku' Ale to chyba jest raczej dosc drogie i malo dostepne.... Sa jakies inne tansze alternatywne sposoby?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 22:29   #19
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

z tego co pamiętam, to oliwka z sprayu SSS z Avon daje taki efekt. Szybko wysycha, ale mimo to skóra dalej się błyszczy i ładnie pachnie
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 22:34   #20
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Ladnie pachnie - to fakt, ale efektu blysku jako takiego nie zauwazylam raczej
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 11:29   #21
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Co do cellulitu też niestety z nim walczę. Próbowalam różnych kosmetyków, ale chyba najbardziej mogę polecić krem eveline ten z efektem grzejącym. Jest naprawdę super i pomaga, jednak niestety osoby ze skórą wrażliwą i sklonna do pekania naczynek nie powinny go uzywać. Teraz zakupiłam sobie koncentrat wyszczuplająco-antycellulitowy nivelazione z farmony. Uzywał go ktoś?? Mam nadzieje że przyniesie jakieś rezultaty w połączeniu z ćwiczeniami
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:20   #22
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

helo!! nikt już nie walczy z cellulitem??
polipolipoli i jak, stosujesz tą perfecte??
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 13:44   #23
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
z tego co pamiętam, to oliwka z sprayu SSS z Avon daje taki efekt. Szybko wysycha, ale mimo to skóra dalej się błyszczy i ładnie pachnie
przetestowałam kiedyś. ladnie tylko pachnie i skóra delikatna ale nie błyszczą się... ale to nie czego szukam. natoamiast któraś dziewczyna wspomniała o błyszczących nogach modelek. właśnie o taki efekt mi chodzi.
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 14:27   #24
filupka
Rozeznanie
 
Avatar filupka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 656
Smile Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Czesc dziewczyny,
tez walcze z cellilitem niestety...mimo ze ruchu mi nie brakuje, jestem tancerka ..., a cellulit i tak jest. a Jezeli chodzi o blyszczace nogi modelek, to tez pracuje w tym "dziale", za granica...i na wybiegu jest to kwestia balsamu nakladanego z predkoscia swiatla przed kazdym wyjsciem...oliwka nie bo brudzi odziez...ale balsam... a tak na codzien to sama nie wiem co by sie sprawdzilo...
filupka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 16:25   #25
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Cytat:
Napisane przez filupka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,
tez walcze z cellilitem niestety...mimo ze ruchu mi nie brakuje, jestem tancerka ..., a cellulit i tak jest. a Jezeli chodzi o blyszczace nogi modelek, to tez pracuje w tym "dziale", za granica...i na wybiegu jest to kwestia balsamu nakladanego z predkoscia swiatla przed kazdym wyjsciem...oliwka nie bo brudzi odziez...ale balsam... a tak na codzien to sama nie wiem co by sie sprawdzilo...
a jakiego konkretnie balsamu? mogłabyś podać nazwę? i jak z prędkością światła?
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 18:36   #26
filupka
Rozeznanie
 
Avatar filupka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 656
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

HEHE... obojetnie jakis balsam, bo dy trzyma tylko chwile, ja najbardziej lubie neutrogene, no a z predkoscoa swiatla to tak w przenosni mialo byc...tzn masz chwilke zeby sie przebrac i jeszcze kto zdazy smaruje nogi balsamem, zeby jakos porzadnie wygladac...chociaz niestety nie zawsze i na to jest czas ...
filupka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 16:27   #27
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Cytat:
Napisane przez filupka Pokaż wiadomość
HEHE... obojetnie jakis balsam, bo dy trzyma tylko chwile, ja najbardziej lubie neutrogene, no a z predkoscoa swiatla to tak w przenosni mialo byc...tzn masz chwilke zeby sie przebrac i jeszcze kto zdazy smaruje nogi balsamem, zeby jakos porzadnie wygladac...chociaz niestety nie zawsze i na to jest czas ...
czyli dalej nie mamy sposobu na naturalnie błyszczące nogi :P
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:08   #28
filupka
Rozeznanie
 
Avatar filupka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 656
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Niestety...
filupka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 21:22   #29
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

hej.ja tez sie zastanawiam jak uzyskac jakis fajny efekt ale nie wiem nadal....oczywiście systematyczna oielegnacja żeby ta skóra była w miare nawilżona,peelingi,balsam y....mam balsam rozświetlajacy dove ale efekt=minimalne drobinki w sloncu spróbuje najpierw nasmarowac sie zwyklym balsamem a dopiero tym dove i troche grubiej moze efekt bedzie lepszy
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 00:46   #30
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Po pierwsze porządny peeling, depilacja, balsam mocno nawilżający, a potem najlepiej brązujący, bo opalone nóżki świecą się bardziej spektakularnie Balsam rozświetlający, na przykład Ziaji albo Eveline. Na większe wyjścia odrobina jedwabiu do włosów i pudru rozświetlającego do twarzy, nogi jak po photoshopie
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.