Czysta micha - cz.7 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-03, 18:35   #3121
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha - cz.7

Wracamy do domu, jeszcze 50km przed nami, jutro od rana biegam biegam biegam bo umrę z wyrzutów sumienia


Udana ta majówka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 18:36   #3122
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Wolha, bardzo mi się podobają takie luźne looki ze spodniami tego typu sama się w tym nie widzę, ale Ciebie zdecydowanie i rozgrzeszam, bo rzeczy kupiłaś świetne i bardzo uniwersalne, będą na długo
Wrzucam swoje torby i notes do załącznika i też już nie szaleję zakupowo, co najmniej do czasu przeprowadzki.
Załącznik 7715058Załącznik 7715059Załącznik 7715060

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higu Twoje zakupy są równie...boskie 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 18:38   #3123
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Higu Twoje zakupy są równie...boskie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha, dziękuję, chyba

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 19:13   #3124
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Wracamy do domu, jeszcze 50km przed nami, jutro od rana biegam biegam biegam bo umrę z wyrzutów sumienia


Udana ta majówka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie całe 3 dni deszczu. Dobrze dla przyrody,dla mnie wręcz przeciwnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Hahaha, dziękuję, chyba

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
No pewnie że tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 19:14   #3125
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
U mnie całe 3 dni deszczu. Dobrze dla przyrody,dla mnie wręcz przeciwnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

No pewnie że tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się bardzo cieszę, że popadało u mnie, bo było okrutnie sucho



Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 19:15   #3126
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha - cz.7

Ja cały weekend spędziłam na oglądaniu mieszkań i pisaniu wiadomości do właścicieli ale jestem też dumna bo dwa spacerki zaliczone i nie było wymówek bo kropi deszcz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 19:19   #3127
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Ja cały weekend spędziłam na oglądaniu mieszkań i pisaniu wiadomości do właścicieli ale jestem też dumna bo dwa spacerki zaliczone i nie było wymówek bo kropi deszcz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I o to chodzi dosłownie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-03, 19:20   #3128
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha - cz.7

A co do czytania to ja os.tatnio opanowałam Storytel, trochę niewygodnie się czyta na tel ale lepiej tak niż w ogóle ja to uwielbiam kryminał thriller jakiś czas temu wpadł mi w oko cykl o komisarzu Deryło, Maxa Czornyj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 20:08   #3129
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Też jestem team thriller/kryminał/reportaż,ale lubię czasem i w historię i romans ( raz na milion ) wskoczyć Czornyj mnie zraził reklamą garniturów ale serię o Derylo mam za sobą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 20:16   #3130
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Za dzieciaka ze 3 razy przeczytałam całą serię Pana Samochodzika
Ja też, ja też! To były czasy. Uwielbiałam te książki.

Kraszewskiego akurat nie czytałam. Po tę serię, o której piszesz, chętnie bym sięgnęła, nie wiedziałam, że jest cała seria, kojarzyłam tylko Życie w zamku. Trafia na moją listę

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja się powtarzam, ale widziałabym tam Evę Green To jest dla mnie kwintesencja Yen. Mroczna, niepokojąca kobiecość, tajemnica i piękna dojrzała kobieta, a nie podlotek.
Strasznie, strasznie żałuję, że nie dostała roli Yen Belcim Bilgin, a przewinęła się na castingach. Uciągnęłaby to i aktorsko, i wizualnie:


Chalotra to, że jest za młoda, to jedno, ale ona dla mnie nie ma osobowości na Yen i nie potrafi takiej osobowości wiarygodnie odegrać. Jest taka milutka, miękka, słodka, a ja bym ją chciała pewną siebie, na granicy arogancji, niepokojącą, świadomą siebie... Książkową. Albo grową.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Co do CD Projekt jeszcze, to dla mnie niesamowite wręcz jest, co się podziało z ich akcjami (siedzę w branży foreksowo-giełdowej, to czasem coś tam śledzę). Z drugiej strony przez tego wirusa branża związana z grami kwitnie. Mój ostatni problematyczny Romeo jest designerem gier i właściwie od kiedy epidemia się rozhulała mają zasuw okrutny
W fajnej branży pracuje. Myślałam kiedyś luźno o przebranżowieniu się w tym kierunku.

Justysia, brawo za spacery Storytel jest super. Teraz nie korzystam, ale kiedyś, jak chodziłam regularnie na siłkę, to uwielbiałam.

Moja Mała dzisiaj robiła pierwsze samodzielne spacery

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Higurashi, super te Twoje zakupy! Zwłaszcza notes. Tak rewelacyjnie klimatyczne
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski

Edytowane przez srebrnykot
Czas edycji: 2020-05-03 o 20:18
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 20:18   #3131
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Srebrny kot, tę aktorkę, która wystawiłaś wysyłał mi mój przyjaciel w kontekście Yen i bardzo mi by pasowała
Mnie akurat gamedev jako branża nie pociąga zbytnio (za dużo się chyba Excela naoglądałam jak pracowaliśmy razem zdalnie biurko w biurko), za to mam nieśmiałe myśli o zrobieniu kroków w kierunku programowania. Tylko nie wiem, czy szybko bym się nie wypaliła. chyba po prostu nie wiem, czy to, co robię teraz to też coś na dłużej

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-03, 20:19   #3132
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Czysta micha - cz.7

Higurashi. ja też! Właśnie z tym programowaniem. Wciąż to rozważam.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 20:23   #3133
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Higurashi. ja też! Właśnie z tym programowaniem. Wciąż to rozważam.
A to chyba, że tak. Tylko C++ średnio mnie akurat pociąga z języków, a C++ i C# jednak królują w grach
Choć grać w gry bardzo lubię

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 20:32   #3134
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Sukienka jest mega


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziękuję Jej się boję mocno, bo nigdy nic nie miałam w takim kroju.


Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Wolha, bardzo mi się podobają takie luźne looki ze spodniami tego typu sama się w tym nie widzę, ale Ciebie zdecydowanie i rozgrzeszam, bo rzeczy kupiłaś świetne i bardzo uniwersalne, będą na długo
Wrzucam swoje torby i notes do załącznika i też już nie szaleję zakupowo, co najmniej do czasu przeprowadzki.
Załącznik 7715058Załącznik 7715059Załącznik 7715060

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

U mnie to już chyba po kres czasu będzie rządziła czerń i biel w szafie.


Czy to jest Killstar? Przygarnęłabym notatnik, ładnie by mi pasował do świecy czachy z Killstara właśnie



Zacne zakupy i takie bardzo Twoje U mnie ostatnio poszło w elegancję co nie zmienia faktu, że pewne elementy alternatywne nadal lubię, a glany na zawsze pozostają najlepszymi butami świata






Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Wolha linki mi pokazują error,ale za rozmiar,który w tychze linkach zobaczyłam masz u mnie wielkie wow Aż odpalę laptopa aby te ciuchy zobaczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Rozmiary tam się chyba przypadkowe wyświetlają, bo dopiero na stronie wybierasz jaki. Generalnie koszulki mi wpadły XS, kiecka XS (bo nie chcę w niej jednak wyglądać jak w worku), a spodnie S i M. Tylko polskie firmy trochę mataczą z rozmiarówkami więc kiedy robisz zakupy to zazwyczaj trzeba schodzić o jeden rozmiar w porównaniu z sieciówkami.


Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
U mnie całe 3 dni deszczu. Dobrze dla przyrody,dla mnie wręcz przeciwnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

No pewnie że tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie jeden dzień, a dzisiaj się zbierało i na zbieraniu poprzestało, ale zapowiadają w najbliższych dniach znowu. Oby padało, nawet się poświęce z tą taksą do pracy.


Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Ja cały weekend spędziłam na oglądaniu mieszkań i pisaniu wiadomości do właścicieli ale jestem też dumna bo dwa spacerki zaliczone i nie było wymówek bo kropi deszcz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje, porządny spacer to tez trening.


Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Ja też, ja też! To były czasy. Uwielbiałam te książki.

Kraszewskiego akurat nie czytałam. Po tę serię, o której piszesz, chętnie bym sięgnęła, nie wiedziałam, że jest cała seria, kojarzyłam tylko Życie w zamku. Trafia na moją listę


Strasznie, strasznie żałuję, że nie dostała roli Yen Belcim Bilgin, a przewinęła się na castingach. Uciągnęłaby to i aktorsko, i wizualnie:


Chalotra to, że jest za młoda, to jedno, ale ona dla mnie nie ma osobowości na Yen i nie potrafi takiej osobowości wiarygodnie odegrać. Jest taka milutka, miękka, słodka, a ja bym ją chciała pewną siebie, na granicy arogancji, niepokojącą, świadomą siebie... Książkową. Albo grową.


W fajnej branży pracuje. Myślałam kiedyś luźno o przebranżowieniu się w tym kierunku.

Justysia, brawo za spacery Storytel jest super. Teraz nie korzystam, ale kiedyś, jak chodziłam regularnie na siłkę, to uwielbiałam.

Moja Mała dzisiaj robiła pierwsze samodzielne spacery

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Higurashi, super te Twoje zakupy! Zwłaszcza notes. Tak rewelacyjnie klimatyczne

Pierwszy raz widzę te panią, ale też niezła, bo taki wiedźmi look ma


Ja zaczęłam od Życia w średniowiecznym mieście i chyba najbardziej mi się spodobało, Życie średniowiecznej kobiety było chyba kolejne najfajniejsze.


Lubię też polskie kryminały retro i nie retro Miłoszewski, Puzyńska, ostatnio okdryłam, że Kańtoch tez popełnia kryminały. Kocham Marqueza i wszelkie opowieści niesamowite: Lovecraft, Edgar Allan Poe, Wilde.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2020-05-03 o 20:34
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 20:35   #3135
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Wolha, u mnie jest bardzo różnorodnie ale w kierunku gotyku zawsze wszystko z Killstara, świece mają genialne, bardzo mi się podoba ta w kształcie trumny, ale kupiłam ostatnio świecę w szkle od nich

Biel i czerń są ponadczasowe

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 20:38   #3136
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Wolha, u mnie jest bardzo różnorodnie ale w kierunku gotyku zawsze wszystko z Killstara, świece mają genialne, bardzo mi się podoba ta w kształcie trumny, ale kupiłam ostatnio świecę w szkle od nich

Biel i czerń są ponadczasowe

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Mnie się podobają kubki czachy od nich, ale A. mnie chyba przechrzci, bo nam się już wszystko wylewa z szaf w kuchni


Dokładnie, najlepsze kolory, no jeszcze i zieleń i granat

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Wolha, u mnie jest bardzo różnorodnie ale w kierunku gotyku zawsze wszystko z Killstara, świece mają genialne, bardzo mi się podoba ta w kształcie trumny, ale kupiłam ostatnio świecę w szkle od nich

Biel i czerń są ponadczasowe

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Mnie się podobają kubki czachy od nich, ale A. mnie chyba przechrzci, bo nam się już wszystko wylewa z szaf w kuchni


Dokładnie, najlepsze kolory, no jeszcze i zieleń i granat


Co do programowania - totalnie nie moja bajka, widzę na co dzień pracę programisty i... nie nadaję się totalnie. Za to trochę żałuję, że jednak na budownictwo nie poszłam.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 20:42   #3137
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Wolha, ja chyba jestem po prostu ciekawa czegoś nowego
Kubek od Killstara mam taki ze słomką, a z innej firmy kupiłam niedawno w kształcie kociołka czarownicy.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-03, 21:09   #3138
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha - cz.7

Nestle Czornyj reklamował garnitury? Łajjjj?! Ale napięcie potrafi budować

Srebrny kocie dla mnie żyjącej na obczyźnie Storytel jest obecnie ratunkiem

Wolhe biorąc pod uwagę moja kondycję to obecnie trening i to nie byle jaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 00:08   #3139
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Czysta micha - cz.7

Higurashi, ja na ten moment się na programowaniu nie znam. Kompletnie. Po prostu na czuja, myśląc o specyfice pracy, mam z tyłu głowy od paru lat, że to mogłoby być to. I planuję się w tym kierunku bliżej rozwinąć, a kto wie, czy nie sprawdzić w praktyce. Chociaż zawód mam zupełnie inny, pewny, spokojnie sobie mogę w nim specjalizować się do emerytury, tylko nie wiem, czy chcę.

A grać też lubię, ale na wąskim wycinku - RPG, a najlepiej z trybem fabularnym, bo fabuła mnie kręci bardzo, a mechanika zupełnie nie. I tak przewinęły mi się Wiedźminy (ukończona tylko 3, bo w pierwszych dwóch częściach poległam mechanicznie, chociaż teraz pewnie byłoby po latach lepiej; Dragon Age - wszystkie, Skyrim, GOT (Telltale i taka gra, której nie pamiętam tytułu, ale Martin konsultował i miał "cameo", takie tam.). Te klimaty. A Ty?

Wolha, czarno-białe zestawienia są ekstra.
A co do tej aktorki, to jak Netflix na etapie produkcji udostępnił filmiki z castingów z trzema aktorkami na Yen, to m.in. była tam właśnie ona. I najlepiej dała radę, dwóch pozostałych nie pamiętam.

Polskie kryminały nie wiem, czy to byłby moje klimaty, bo nie podchodziłam do nich jeszcze. A z niesamowitych tylko Poe na razie mi się przewinął. No i Doriana Greya mam na liście do przeczytania koniecznie.
Jeśli miałabyś chwilę, możesz napisać, jak ta praca programisty na co dzień wygląda w praktyce? Przynajmniej Twoje wrażenia?

Justysia, a w którym kraju mieszkasz? PS. Z podobnych aplikacji jeszcze legimi jest świetne, jeśli nie korzystałaś.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-04, 05:44   #3140
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czysta micha - cz.7

U mnie dzisiaj trochę lepiej Jeszcze nie idealnie, ale lepiej.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 06:10   #3141
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Srebrnykot, ja tylko C++ właśnie trochę zaczęłam, jak się spotykałam z tym designerem nieszczęsnym, bo uznał wtedy, ze mnie nauczy. Coś tam mi ponoć nawet nieźle szło, ale sam język wydaje mi się nieco "ułomny".
Z gier nie przepadam za strzelankami na pewno (choć nowy Doom jest cudny pod kątem muzycznym i graficznym), bardziej stawiam na fabułę Skyrim mi się bardzo podobał. Miłością wielką darzę Undertale (i czekam aż wyjdzie Deltarune tego samego twórcy), wszystkie 3 części The Room (rozwiązywanie zagadek i otwieranie szkatułek, takie klimaty, z lekkim okultyzmem w tle ale super na myślenie). Ostatnio wciągnęło mnie mocno Life is Strange. Lubię też bardzo grać w grę multi SCP Secret Laboratory ale to głównie z powodu na fajną społeczność i moje zainteresowanie SCP (taka fikcyjna fundacja, lubię tego typu klimaty). No i podobało mi się Layers of Fear przez fabułę, to bardziej taka interaktywna opowieść niż gra nawet.

Poszłabym dziś na długi spacer, ale mam katar i średnio widzę spacerować z maseczką z katarem jak żyć

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 06:32   #3142
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Czysta micha - cz.7

Dzień dobry

U mnie znowu nocka tragedia nawet mi się pisać nie chce

Ja nie jestem ani umysł ścisły ani humanista, takie nie wiadomo co


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 06:41   #3143
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Nurek, współczuję
Ja też nie jestem ani w jedną, ani w drugą strone do końca

Ciężko się dziś czuję po paskudnym weekendzie, należało mi się zdecydowanie.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 07:21   #3144
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Czysta micha - cz.7

Czarny kocie Francja a precyzując to Bretania

Nurek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 07:27   #3145
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Czysta micha - cz.7

Higu mam takie samo uczucie.

Zjadłam śniadanie, piję kawę, osiądzie to idę w teren bo pekne ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 07:29   #3146
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Czysta micha - cz.7

Melduję wczoraj czystą michę - cud
Co do zakupów Wolhy- piękne ciuszki gdybym była szczupła brałabym to w ciemno
Higu - klimatycznie dawno temu ( kiedy żyły dinozaury ) a ja byłam młoda to bym takie pewnie też chciała mieć Teraz to przy dziecku mam cenzurę - boi się różnych rzeczy... do niedawna miałam w domu maskę takiego chochlika z rogami i Mała zaczęła się go bać z dnia na dzień bez powodu...chyba dzieci tak mają
Co do ubrań w szafie to u mnie najwięcej jest czerni i fioletu z 3/5, bieli 1/5 i granatu 1/5...ale ostatnio nie wiem czemu kupiłam parę rzeczy ( czytaj 3 sztuki ) w odcieniu pudrowy róż tak to się kończy jak z dzieckiem się robi zakupy przez internet.
Musze się ogarnąć i jechać po zakupy do Lidla.
Dzisiaj otwierają galerię - myślicie, że rodacy się rzucą na ,,zakupo-zwiedzanie''?
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 07:34   #3147
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Higu mam takie samo uczucie.

Zjadłam śniadanie, piję kawę, osiądzie to idę w teren bo pekne ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łączę się w bólu

Cornelia, ja jako dziecko miałam bardzo bogatą wyobraźnię, ale właściwie od kiedy pamiętam lubiłam straszne historie i tego typu klimaty. Rodzice nawet pozwalali oglądać niektóre horrory przyjaciółkę kiedyś tak nastraszyłam, że mama jej musiała towarzyszyć w nocy i odprowadzać do toalety. Ach, wspomnienia ale żadna psychopatka ze mnie nie wyrosła, nawet bywam nadwrażliwa, więc chyba wszystko spoko rodzice przyzwyczajeni do tego jak wyglądam, mamie się często nawet podoba

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 09:29   #3148
Cornelia86
Zadomowienie
 
Avatar Cornelia86
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 209
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Łączę się w bólu

Cornelia, ja jako dziecko miałam bardzo bogatą wyobraźnię, ale właściwie od kiedy pamiętam lubiłam straszne historie i tego typu klimaty. Rodzice nawet pozwalali oglądać niektóre horrory przyjaciółkę kiedyś tak nastraszyłam, że mama jej musiała towarzyszyć w nocy i odprowadzać do toalety. Ach, wspomnienia ale żadna psychopatka ze mnie nie wyrosła, nawet bywam nadwrażliwa, więc chyba wszystko spoko rodzice przyzwyczajeni do tego jak wyglądam, mamie się często nawet podoba

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higu, mi się taki styl podoba

Po śniadaniu chleb razowy w twarogiem i miodem z cynamonem
Byłam w Lidlu - pustki, chyba ludzie dojadają co im zostało z długiego weekendu
__________________
Rzeczy, które robię w imię miłości... J.L. zrzucając B.S. z wierzy w Winterfell - GoT
Cornelia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 09:32   #3149
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Cornelia86 Pokaż wiadomość
Higu, mi się taki styl podoba



Po śniadaniu chleb razowy w twarogiem i miodem z cynamonem

Byłam w Lidlu - pustki, chyba ludzie dojadają co im zostało z długiego weekendu
Cieszę się, właśnie zaskakująco rzadko ktoś się krzywi na mój widok, widocznie jak komuś się nie podoba to siedzą cicho - krzywdy nikomu nie robię, że się na czarno noszę

Też muszę oszamac jakieś śniadanie

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-04, 12:22   #3150
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Cieszę się, właśnie zaskakująco rzadko ktoś się krzywi na mój widok, widocznie jak komuś się nie podoba to siedzą cicho - krzywdy nikomu nie robię, że się na czarno noszę

Też muszę oszamac jakieś śniadanie

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Ja tez taki styl uwielbiam, ale z okazji, że już troche wiekowa jestem to teraz lubię dodatki bardziej ekstrawaganckie + ubrania "spokojniejsze".
Co nie zmienia faktu, że weekendowo i do knajpy nadal latam w kabaretkach i zakolanówkach z wystająca pończocha tez się zdarza

Co do programowania. Mam umysł raczej w stronę ścisłego, ale z humanistycznym akcentami bardziej mnie kręci moja geodezja, czy budownictwo, których efekty widać gołym okiem. Niemniej tyle co miałam na studiach programowania była to dla mnie porażka. Z A. kilka razy bawiliśmy sie w programowanie po alko tudzież innych używkach Dla mnie to jest zbyt abstrakcyjne. Także tryb pracy, przynajmniej to co widzę po A. to nie moja bajka.

Świetne jest połączenie programowania i budownictwa, kolega trzaską na tym kasę marzenie.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-02 16:16:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.