Hpv cytologia pomozcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-12, 10:30   #1
CinnamonSnow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2

Hpv cytologia pomozcie


Pomozcie!!
Ide 17 na cytologie. Mieszkam w Anglii i cyt robia teraz tak, ze najpierw robia test na HPV a dopiero spraedzaja komorki. Cyt 3 lata temu mialam normalna. W 2019 roku w styczniu mialam kolposkopie ze wzgleud na polip. Wszystko ok. Teraz boje sie cyt nie ze wzgledu na ten HPV boje sie, ze go bede miec. Mam meza 5 lat ale oczywiscie jak pewnie wiekszosc z nas, mielismy przed soba partnerow. Od czwartku kiedy sie zapislaam nie moge jesc, spac, funkcjonowac! Mam 4 latke i 3 mies niemowle w domu i nie moge funkcjonowac. Jestem zalamana, wystraszona, chodze jakbym umierala. Boje sie tego wirusa chociaz czytam, ze 90% infekcji mija i wiekszodc ma wynik negatynwy, ale tak sie boje sie nie moge nic zrobic. Mam 2 dzieci, ktorymi nie moge sie zajac obecnie bo nie jestem w stanie. To okropny stan! Dzwonilam do lekarza dal mi leki na uspokojenie i skierowanie do psycholga. Ciagke nie moge sie uspokoic i mysle o wtorku i o moim wyniku. Pomozcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CinnamonSnow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-12 11:30:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.