Dziewczyny! pomocy co na ujędrnienie skóry na udach i na cellulit :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-28, 13:25   #1
ilonaziemia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 11

Dziewczyny! pomocy co na ujędrnienie skóry na udach i na cellulit :)


Dziewczynyyyy!!!! pomocy co na ujędrnienie skóry na udach i na cellulit
ilonaziemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 09:12   #2
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Dziewczyny! pomocy co na ujędrnienie skóry na udach i na cellulit :)

Po pierwsz cwiczenia Ja polecam ewke chodakowska i zestaw ekstra figura, znajdziesz na yt, mozesz robic bez glosu, bo jej gadanie jest czasem irytujace ale naprawde zestaw cwiczen mocny, a dobry. Po drugie-zabieg karboksyterapia, ponoc super chociaz ja nie mialam, wiec nie wypowiem sie nic wiecej na ten temat. Z kosmetykow, hmm moze chlodzace serum z eveline pomogloby a pomoc w ujedrnianiu mozesz np peelingiem vegan frendly, pomaranczowym z witamina C. Napisane jest, ze wspomaga ujedrnianie, a napewno skutecznie zluszcza naskorek i zmiekcza, wygladza skore No i jedz zdrowo, kebabk czy hamburger nie pomoze w walce z cellulitem
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 14:03   #3
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Dziewczyny! pomocy co na ujędrnienie skóry na udach i na cellulit :)

dietka, ćwiczenia, a jeśli nie ćwiczenia to basen
sam krem nie poradzi sobie z cellulitem.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 15:15   #4
emerald_lips
Przyczajenie
 
Avatar emerald_lips
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dziewczyny! pomocy co na ujędrnienie skóry na udach i na cellulit :)

.

Edytowane przez emerald_lips
Czas edycji: 2017-08-08 o 16:01
emerald_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 20:02   #5
agnisia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Dziewczyny! pomocy co na ujędrnienie skóry na udach i na cellulit :)

Podpisuję się pod tym co mówią poprzedncizki - dobre ćwiczenia ! Jest naprawdę sporo fajnych zestawów ćwiczeniowych dostępnych na youtube. Polecam połaczenie dwóch od Mel B - 10 min na pośladki i 10 min na nogi. Regularnie ćwiczone dają mega dobre efekty
Poza ćwiczeniami warto co 2-3 dni zrobić porządny peeling udom i pośladkom. Moje ulubione peelingi robi Farmona. Pięknie pachną i masz naprawdę spory wybór zapachów
Z ciut wyższej półki dobre peelingi ma Organique, ale te nie pachną już tak intensywnie jak te z Farmony.
Warto do peelingów zakupić sobie taką specjalną rękawicę antycellulitową, która zwiększa ich działanie.
agnisia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 19:20   #6
wiolkaa_91
Raczkowanie
 
Avatar wiolkaa_91
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Dziewczyny! pomocy co na ujędrnienie skóry na udach i na cellulit :)

Ćwiczenia, ale nie tylko Chodakowska czy inne Mel B. Ja polecam rolki! Można się porządnie zmęczyć, nogi pracują i się ładnie rzeźbią.
Podobnie zumba. Ja chodząc na zumbę (żadnych dodatkowych ćwiczeń) zauważyłam znaczną poprawę. Do tego też stosowałam kremy Antycellulitowe Bieledny (i rozgrzewające i chłodzące), ale to tak profroma. Wierzę, że zumba zrobila lepszą robotę ;p
wiolkaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 13:45   #7
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: Dziewczyny! pomocy co na ujędrnienie skóry na udach i na cellulit :)

Cytat:
Napisane przez agnisia93 Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym co mówią poprzedncizki - dobre ćwiczenia ! Jest naprawdę sporo fajnych zestawów ćwiczeniowych dostępnych na youtube. Polecam połaczenie dwóch od Mel B - 10 min na pośladki i 10 min na nogi. Regularnie ćwiczone dają mega dobre efekty
Poza ćwiczeniami warto co 2-3 dni zrobić porządny peeling udom i pośladkom. Moje ulubione peelingi robi Farmona. Pięknie pachną i masz naprawdę spory wybór zapachów
Z ciut wyższej półki dobre peelingi ma Organique, ale te nie pachną już tak intensywnie jak te z Farmony.
Warto do peelingów zakupić sobie taką specjalną rękawicę antycellulitową, która zwiększa ich działanie.
Rękawica Kessa xxx <3 ja ją uwielbiam - kup i używaj przy każdym pryszncu, kąpieli. Żeby cały czas pobudzać ciało, złuszczać naskórek, żeby kosmetyki lepiej się wchłaniały i dawały taki efekt na jaki liczysz Można jej używać w zestawie z Savon Noir które zostawiasz na 10-15 min na skórze, a później właśnie tą rękawicą okrężnymi ruchami masujesz i dosłownie kawałki skóry się złuszczają!!! Możesz też używać np szczotki peelingującej z BeBeuty z Rossmana. Coś takiego mocno szorującego Ćwiczenia są oczywiście kluczem do sukcesu Wchodzenie po schodzach, jazda na rowerze no i zestawy ćwiczeń które dziewczyny polecają też się na pewno sprawdzą

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-08-07 o 10:16 Powód: reklama
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-27, 08:36   #8
ALena999
Przyczajenie
 
Avatar ALena999
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyny! pomocy co na ujędrnienie skóry na udach i na cellulit :)

Ja też robię ćwiczenia z Mel B już od roku i jestem z nich strasznie zadowolona Czasem sobie zmieniam na inne. A od ponad miesiąca smaruje pośladki i uda kremem xxx. Widzę znaczną poprawę, ale zobaczymy jak dalej będzie

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-03-05 o 15:01 Powód: reklama
ALena999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-27 09:36:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.