Laserowe Usuwanie Pieprzyków - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-01, 16:57   #61
barbarab
Przyczajenie
 
Avatar barbarab
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 12
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

kilka lat temu usunęłam piprzyka pod nosem. Był juz taki duzy, że zaslaniał mi całą dzurkę. balm się , ale się udało. po znieczuleniu okolic górnej wargi i bosa nozyczkami pan doktor mi go obciąl i założyl szwy. zakleił małym plasterkiem i po tygodniu zdjęlam szwy.Mialam lekko różowa kreskę , a dzisiaj sama nie wiem gdzie on był. odwagi .
__________________
barbarab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 16:58   #62
Jaga_Gn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez kiara77
Jagno_Gn bardzo Ci dziekuje za Twoją odpowiedź!!tez uważam ze to co tutaj kazdy pisze jest bardzo pocieszjące, ale boje sie realiów..piszesz ze Twoje pieprzyki sa male.. i to jest duzy plus.. blizna (o ile zostanie) nie bedzie duża.. laser to dobra sprawa... w Twoim przypadku i wierze ze uda Ci sie uzbierać pieniądze.. niestey moje pieprzyki sa duze i wypukłe.. i laserowo usunąć ich raczej nie mozna.. chce bardzo usunac trzy w okolicy ust (jeden chce zostawic ze względów estetycznych) ale boje sie ze blizny beda wyglądac gorzej niz pieprzyki, lekarzowi moze tylko zadrrzec reka a mnie oszpeci na cale zycie... mieszkam w poblizu Torunia , ale nie wiem czy tam moge szukac dobrych specjalistow.. strach jest naprawde duży.. To co napisalaś o krioterapi bardzo mnie zaskoczylo.. nie wiedzialm tego.. wtakim wypadku ta metoda jest porostu tragiczna.. moim zdaniem mimo wszystko njlepsza jest metoda laserowa..nie w kazdym pprzyoadku mozliwa..ale chyba po niej zostają najmniejsze blizny.. i najszybciej goja się rany..Podjecie decyzj o usunieciu piprzykow nie jest latwe... to decyzja na cale zycie..
Dzięki ci Kiaro za ciepłe słowa i ciesze się, że tak piszesz, bo masz 100% rację. No ja też mam taką nadzieję, że mi się uda uzbierać te pieniądze. Właściwie jak sie okazuje moje pieprzyki wcale nie są jakoś szczególnie widoczne i zauważają je tylko nieliczni ale tak szczerze to mało mnie kto je zauważa, źle, że ja je widzę. Co do ciebie to faktycznie masz gorszą sytuację i musisz się zdecydować na poważniejszy zabieg. Ale pamiętaj, że wszystko jest możliwe! Grunt to nie działaś lekkomyślnie i pochopnie. Konsultacja z kilkoma lekarzami powinna dać ci pewność, co do tego, co jest dla ciebie dobre. Ja na twoikm miejscu też bym się obawiała, czy po obudzeniu się nie żałowałabym, że się zdecydowałam na zabieg. Jednak każde działanie niesie za sobą pewne ryzyko. Nie powiem ci: usuń sobie, albo nie usuń, bo naprawde się na tym nie znam ale próbuję się wczuć w twoją sytuację i powiem szczerze, że chyba bym się zdecydowała. Nie musisz tego przecież robić już jutro ale najwazniejsze jest by zacząć działać. Wykręcić numer do dermatologa i go jako pierwszego poprosić o radę. Będzie dobrze jeżeli będziesz do tego wytrwale dążyła! Tobie również życzę powodzenia!!
Jaga_Gn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 21:19   #63
kiara77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Droga Jagno!! Twoje słowa napełniają mnie optymizmem i przekonuja mne zebym sie na to zdecydowała. Tylko jest maly problem, chce, bardzo chce usunąć te pieprzyki, ale jestem mloda osobą (17 lat) i nie chciałabym być oszpecona do konca zycia! i nie wiem czy wole gorsze zlo, zostaiając pieprzyki czy lepsze(choć tego nie wiadomo) usuwają je!Najgorsze jest ze w rodzinie ikt nie popiera mojego zdania , kazdy uważ ze powinnam te pieprzyki zostawić w spokoju. Ale one się powiekszją z roku na rok, Jak mialam siedem lat byly prawie nie widoczne ale w ciągu 10 lat zwiekszyły sie chyba o 300%..tragedia.. czuje ze spedze duzo czasu na mysleniu...
kiara77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 22:18   #64
Marion10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to Marion10
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez BLONDI08
Witam Wizażanki !
Jestem Trzy Tygodnie Po Zabiegu. Miałam Usunięte Z Twarzy Trzy Brodawki (odstające W Kolorze Skóry) Laserowo. I Jednego Pieprzyka Z Policzka ( W Kolorze Brązowym) Ale Tego Trzeba Było Usunąć Chirurgicznie Bo Laserem "kolorowych" Nie Mozna Usuwać. Po Tych Laserowo Usuniętych Nie Ma Już Prawie śladu (tylko Lekko Różowe Plamki, Ale One Podobno Znikną). Po Pieprzyku Na Policzku Została Malutka Blizna, Która Jest Minimalnie Widoczna Ale Jeszce Do Końca Się Nie Zagoiła. Jestem Bardzo Szczęśliwa I Cieszę Się, że Zdecydowałam Się Na Zabieg. Wszystko Kosztowało Mnie W Sumie 600 Zł I Robiłam W Super Klinice We Wrocławiu ! Na Więcej Pytań Mogę Odpowiedzieć. Pozdrawiam
A czy moglabys mi powiedziec ktora to klinika?
Z gory dziekuje
__________________
Marion10
Marion10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 07:21   #65
Jaga_Gn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Droga Kiaro! Sam fakt, że znalazłaś te stronę świadczy o tym, że te pieprzyki nie dają ci spokoju. Mam identyczną sytuację: moja mama nawet nie chce słuchać o usuwaniu. Reszcie rodziny się wstydzę przyznać. Jeszcze moja siostra wiedziała, która na to wzdrygnęła ramionami i tyle było jej komentarza. Ale pamiętaj najważniejsze jest, że te pieprzyki ci przeszkadzają! Masz się przede wszystkim sobie podobać. Masz 17 lat ale wiek nie odgrywa większej roli w tym, czy zabieg się uda, czy nie. Ja nie jestem ani chirurgiem ani dermatologiem, więc nie mogę ci podać profesjonalnych porad. Ale mogę ci dać najprostsze: zgłoś się do dermatologa!!! Najlepiej żebyś poszła do kilku: dwóch lub trzech żebyś mogła porównać ich ,,recepty" - tak na wszelki wypadek żeby wykluczyć jakąkolwiek szanse na błąd. Jeżeli twoje pieprzyki są małe to pewnie chirurgia jest zbędna i zostaje laserowanie, a to z kolei kosztuje. Jak wiesz ja się na to zdecydowałam. Narazie mam 5zł, które pewnie dziisja stracę. ale znalazłam sobie cichy sposób jak przetrwać. Mianowicie zapudruwuje te moje małe pieprzyki i prawie ich nie widać. Jeżeli chodzi o ten, co się powiększa to nie czekaj! Jeżeli się powiększa tzn że będzie się dalej powiększał. A chyba nie chcesz żeby nawet jeżeli zostanie, to pozostała duża blizna. Po chirurgi pewnie jakaś tam malutka zostaje ale jestem przekonana, że gdybyś zgłosiła się do jakiejś kliniki specjalistycznej redukujesz ryzyko popełnienia błędu przez lekarza. Kiaro trzeba działać! Najtrudniejszy jest pierwszy telefon, a potem to leci z górki!!! Przecież nie musisz odrazu lecieć na stół. Popytaj, zaineteresuj się żebyś wiedziała wszystko a jak już będziesz gotowa to to zrób!! Gorąco cię zachęcam do tego!! To nic strasznego, co chcesz zrobić. To jest twoje życie i to ty masz mieć wygodnie! NIKT INNY TAK JAK TY!!!
Jaga_Gn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 09:00   #66
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Jaga_Gn - dobrze piszesz tylko przetlumacz to lekarzom ... poszłam do dermatologa z pieprzykiem, na brodzie, który po prostu mnie denerwuje - jest odstający i owłosiony. Spytałam, ona powiedziała, że sobie "mogę z tym iść do onkologa'. No to poszłam. I co? "On tego nie będzie usuwał, bo nie widzi potrzeby". Przecież sie załamać można.
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 20:23   #67
Jaga_Gn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Martino! Bardzo mi przykro z powodu sytuacji w jakiej się znalazłaś, bo faktycznie jest wkurzająca, bo w końcu to twoja sprawa, co ze sobą robisz, a lekarz powinien wykonać swoją powinność i już! Ale jak widać świat nie jest tak prosty i piękny jak gdyby mógł być. Grunt to się nie załamywać. Próbuje się wczuć w twoją sytuację i jedyne co mi przychodzi namyśl, co mogłabym ci ewentualnie zaproponować to to, żebyś zadzwoniła do dermatologii, w której uprzednio byłaś i porozmawiaj z tą dermatolog albo chociaż z panią siedzącą w rejestracji i jej powiedz o zaistniałej sytacji. Może mogłabyś od nich wyciągnąć skierowanie i wtedy onkolog chyba nie ma za dużo do gadania. Nie wiem, gdzie mieszkasz. Ja mieszkam w niedużym mieście i np w nim tylko jest jeden onkolog, więc sytuacja mało komfortowa, ale jeżeli mieszkasz w większym, bądź obok większego, to możesz się zawsze zgłosić do innego onkologa. Chociaż spróbuj!!
Pozdrawiam i życzę powodzenia i przede wszystkim SIŁY do działania!!
Jaga_Gn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 20:30   #68
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

dziękuję

jak tylko mi czas pozwoli przejdę się jeszcze do takiego ośrodka, zobaczymy co tam mi powiedzą
i tak podejrzewam, że chyba lepiej zrobić taki zabieg po lecie, niż przed ...
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 19:15   #69
Monaku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam Was dziewczyny.Mój wystający, owłosiony pieprzyk na brodzie został usunięty chirurgicznie we Wrocławiu w prywatnej klinice..Moja cała rodzina była przeciwna usuwaniu jego bo nierozumieli mojego rzekomego problemu..Wziełam sie w garść i przez rok składałam pieniążki na usunięcie mojej zmory życiowej.Dopiero po jakimś czasie odnalazłam to forum i dopiero na nim odnalazłam niektóre odpowiedzi na dręczące mnie pytania.Kochany chirurg niestety niepoinformował mnie o tym , że blizne pooperacyjna moge kształtować ok. roku..Jaka ona jest teraz? Właśnie troszkę wklęsła i nadal czerwono-różowa..Przez ten rok nie stosowałam żadnych żeli i specjalnych plasterków.. chlip. zastanawiam się jak sprawić żeby tej blizny nie było teraz widać.Czy któraś z dziewczyn mogłaby mi pomóc? pozdrawiam
Monaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 15:31   #70
kiara77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Droga Jaga_Gn!!
Dzoięki Ci za słowa otuchy, to co piszesz coraz bardziej motyywuje mnie do działania, byłabyś dobrym psychologiemZbliża sie czas wakacji, wiec bede miec dużo czasu wolnego, mam nadzieje ze uda mi sie dowiedziec czegoś nowego, moze w koncu zdecyduje sie na działanie..Widze ze Ty doskonale dajesz sobie rade ze swoim problemem,ciesze sie i wierze ze kiedyś uda Ci sie uzbierac te pieniązki,jak zaczniesz to już bedzie bardzo wiele jedank straxch przed bliznami , Tak jak pisze Monaku.. Jej blizny pozostały.. własnie tego sie boje i nie przestane..ale musze sie wziąśc w garść i zzacząć chociaz dziłac,dowiadywac sie, to juz bedzie duży krok na przud. Jesze raz :dzieki! Twoje słowa sa jak skrzydła dal anioła
kiara77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 15:57   #71
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

js osobiście wolę bliznę, niż znamię
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-16, 07:28   #72
Jaga_Gn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Dzięki Ci Kiaro za ciepłe słowa tymbardziej, że mają one dla mnie tym bardziej duże znaczenie, że kiedyś głośno myślałam nad zostaniem psychologiem. Na dzień dzisiejszy ta myśl całkowicie nie wypłowiała z mojej głowy ale zastanawiam się również nad szkołą filmową;]
A co do swojego ,,problemu" to widzę, że masz znakomite nastawienie i tak trzymać! Jeżeli chodzi o te blizny to jedni piszą, że je mają, inni, że nawet nie wiedzą, gdzie mieli te pieprzyki, że nie ma żadnej blizny. Najlepiej wie to lekarz! Na penwo istenieje jakieś ryzyko zostawienia blizny ale myślę, że to zależy od twojego pieprzyka i pewnie też od miejsca, w którym się znajduje. Ale to tylko moje amatorskie przypuszczenia nie mierzące się z lekarskimi. Jak od czasu do czasu latem gdzieś zadzwonisz to na pewno ci to nie zaszkodzi!! ;];];] Powodzenia!!!
A co do laserowania to ja też się muszę dokładnie dowiedzieć jak to wszystko wygląda, bo ktoś tu napisał, że laserowo nie można usuwać pieprzyków kolorowych, a pieprzyk nie kolorowy to jak dla mnie nie pieprzyk:-/ Trzeba to sprawdzić
Jaga_Gn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 18:27   #73
Sakti
Raczkowanie
 
Avatar Sakti
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 30
Hej jestem nowa na tym forum), ale chce sie z wami podzielic moim doswiadczeniem z pieprzykami.Otoz od zawsze mialam wiele pieprzykow , rowniez na twarzy i od zawsze ich niecierpialam, tak wiec maja 16 lat ( a bylo to dawno dawno temu)zdecydowalam sie usonac jeden z nich (na brodzie)metoda tradycyjna, ciecie i zszywanie niestety mam po nim ogromna blizne , pare lat pozniej pszyszla pora usonac nastepna paskude-tym razem na czole(na szczescie z boku, mozna schowac blizne pod wlosami) metoda-wypalanie pradem-efekt-okragla blizna(brat mowi ze jest to miejsce na moja bateryjke , bo tak to dziwnie wyglada.
Na kolejne usowanie pozostalych pieprzykow zdecydowalam sie 3 miesiace temu, metoda laserowa(faktycznie slady znikome , ale pieprzyki odrosly , no i znowu tydzien temu je doktor usonal, tym razem mam nadzieje ze te cholery juz nie odrosna. Jezcze mam male strupki , ale goja sie szybko, kupilam dobra masc na blizny DErmatx i jak wszystko sie ladnie zagoji bede smarowac te miejsca.Dodam ze wszystkie pieprzyki byly wypukle, brazowe a niektore z nich owlosione-ochyda
Zabieg przeprowadzalam w Poznaniu, za 4 pieprzyki zaplacilam 250 zl.
Z mojego punktu widzenia wole jednzaak usowac laserem, nie ma duzych blizn, zadnych szwow.
Zostalo mi jeszcze kila pieprzy ale to juz tylko na ciele-ktore i tak wczesniej czy pozniej beda zgnebione

Pozdrawiam wszystkich zapieprzykowanych
__________________
Sakti
Sakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 14:23   #74
Jaga_Gn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Droga Sakti!!
Dziękuję Ci bardzo, że znalazłaś ochotę i czas aby tu wpaść i coś napisać. Nawet nie wiesz jak dla nie to ważne, bo ja właśnie ciągle się zastanawiam nad ową kuracją laserową. Bardzo bym była rada gdybyś podała mi adres i telefon do tej kliniki, w której usuwałaś sobie pieprzyki za pomocą laseru. Usunęłaś też 4 p0ieprzyki tylko za 250 zł a ja mam do usunięcia tylko 2, których średnica nie przekracza 2mm czy orientujesz się ile to może wynieśc? Bardzo cię proszę o odp. Pozdrawiam
Jagna
Jaga_Gn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 21:29   #75
kiara77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Droga Jagno!
juz tradycjyjnie dziekuje za Twoją odpowiedz i trzymające na duchu słowa tez mnie zastanawia to z tym laserem , i masz racje ze jak pieprzyk nie jest brązowy to nie pieprzyk!! wiec bez sensu naywac to usuwaniem pieprzyków... po tym (podobno) zostaja najmniejsze blizny ale ja mam same brązowe pieprzyki wiec..;/ jeśli to prawda to .. mam pecha.. tym bardziej ze znajduja sie one na twarzy i w widocznym miejscu.. trzeba by sie dowiedziec jak to z tym jest.. caly czas ganiam moją mame zeby ze mna poszła do jakiegoś lekarza, ale niedawno wyszla ze szpitala to jej sie nie dziwie ze mnie zlewa.. ale co ja na to poradze ze mi na tym zalezy , te moje pieprzyki sen mi z oczy spędzają!! ja ktos coś wie na ten temat to plis pisać!!!! pozdrawiam!
kiara77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 21:34   #76
kiara77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Droga Satki!! nie wiem czy moge pytac :ale czy Twoje blizny naprawde są bardzo widoczne?? mam ten problem ze mam cztery pieprzyki w okół ust sa du że wypukłe i brązowe.. chce je usunąc, ale boje sie ze blizny bedą wyglądac jeszcze gorzej.. dlateo pytam sie co wygląda lepiej :pieprzyk czy blizna?? wiesz moze dlaczego te pipeprzyki Ci odrosły , czy to naprzyklad dlatego ze nie zostału usuniety tzw.korzeń? przepraszam ze tyle pytań ale to silniejsze ode mnie . bede wdzieczna za odpowiedz !! z góry dzieki!
kiara77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 11:58   #77
Sakti
Raczkowanie
 
Avatar Sakti
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Hej Witam,
Jaga pytalas ile moze Cie kosztowac usoniecie 2 pieprzykow (mysle ze okolo 100 zl), ale zadzwon do tej kliniki i zapytaj.Pamietaj ze jak ja dzwonilam przed zabiegiem i pytalam o cene to osoba pracujaca w recedpcji zle mnie poinformowala-totalnie zawyzyla cene, a lekarz po zabiegu zarzadal duzo, duzo mniej.Tak wiec do konca nie sugeruj sie cena,podana przez recepcjonistke.
Klara blizny po laserze sa malutkie w porownaniu z bliznami jakie mam po metodzie elektrycznego wypalania lub ciecia i zszywania.No i oczywiscie lepiej miec malutka blizna niz pieprzyka , chodzi tu tez o bezpieczenstwo, gdyz pieprzyk wystawiony na slonce moze kiedys przeobrazic sie w cos nie bezpiecznego Dlaczego odrosly, doktorek mowil ze tak sie czasami zdarza.Moj Brat tez w tym samym czasie co ja usowal 2 z twarzy i mu nic nie odroslo, czyli trafilo na mnie.Ale to nie jest cos zlego, doktorek poprawil i jest juz ok .Jesli moge Wam cos doradzic to chyba jednak lepiej usonac laserem, strupki mi odpadly sa jeszcze lekko zaczerwienione miejsca po strupkach ale juz widze ze bedzie ladnie to wszystko wygladac
.

Pozdrawiam
__________________
Sakti

Edytowane przez dr Tomasz Foik
Czas edycji: 2006-06-25 o 20:07
Sakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 11:55   #78
Jaga_Gn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Droga Sakti !
Mam teraz chwilkę czasu i mam kolejne pytania. Chciałabym żebyś opisała mi dokładnie całą tę drogę, przez którą musiałas przejść. Głównie inetersuje mnie, czy musiałaś się najpierw umówić na wizytę, na której lekarz stwierdził co robić z twoimi pieprzykami? I czy właśnie na tej pierwszej wizycie już ci usunął pieprzyki? Czy może wizyta ta jest płatna? I polega tylko na tym, że lekarz mówi, co trzeba z tym zrobić i cię umawia na inny termin? ( ta dzisiejsza medycyna... )
Mam nadzieję, że mi pomożesz!!
Jaga_Gn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 08:54   #79
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

kochana Sakti ) obudzilas we mnie iskierke nadziei. sama po wakacjach wybieram sie na usunięcie pieprzyków metoda laserowa, tyle ze w wiekszości klinik za jednego usunietego ta metoda delikwenta trzeba zaplacic jakies 200 zl!! a ja mam ich sporo na 1 rece i tylko z tej cześci ciala chce sie ich pozbyc. sa malutkie, okragle w kolorze od jasnego do prawie czarnego brazu. mam wielka nadzieje, ze beda sie kwalifikować do takiego zabiegu. juz sobie zapisalam te stronke w ulubionych. i zaczynam zbierac kaske. pozdrawiam wszystkie biedroneczki
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 09:00   #80
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

tak na marginesie, rozumiem dziewczyny, ze znamiona barwnikowe czyli wlasnie te nasze pieprzyki nadaja sie do usuwania laserem przegladajac ten watek wnioskuje, ze niektore osoby chyba inaczej to pojecie rozumieja...
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 14:18   #81
Sakti
Raczkowanie
 
Avatar Sakti
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Hej Jaga Gn , nie musialam jechac do doktorka na wizyte wstepna ( za daleko mieszkam). zadzwonilam do tej kliniki i powiedzialam o co mi chodzi,umowilam sie na zabieg i kiedy bylam w Polsce pojechalm i "zalatwilam te paskudy" i tyle)Ale mysle ze pewno mozesz jechac na wstepna wizyte.

Naked 21 , wydaje mi sie ze tam nie jest drogo, a doktorek jest bardzo symapyczny, tak wiec jak masz duzo pieprzykow do uisuniecia za jednym razem to mysle ze z doktorkiem mozesz ustalic rozsadna cene.

pozdrawiam
__________________
Sakti
Sakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 14:30   #82
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Naked 21 , wydaje mi sie ze tam nie jest drogo, a doktorek jest bardzo symapyczny, tak wiec jak masz duzo pieprzykow do uisuniecia za jednym razem to mysle ze z doktorkiem mozesz ustalic rozsadna cene.

dzieki kochana a napisz mi jeszcze, czy Ty sie w ogole po tym zabiegu opalasz?? czy kompletnie wtedy nalezy sloneczka unikac... i tez slyszalam, ze po laserowym usunieciu pieprzyki moga odrosnac
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 08:07   #83
Sakti
Raczkowanie
 
Avatar Sakti
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Naked 21, wlasnie w moim przypadku odrosly (tzn, zostalo troszeczke barwnika )a u brata nie, tak wyszlo.
Powtorzylam zabieg i mysle ze juz sie nie pojawia.
Z opalaniem uwazam, te miejsca smaruje cremem z wysokim faktorem 6o, ale zdarzylo sie pare razy ze zapomnialam o tym-nic sie nie stalo. zreszta ranki sa jeszcze nieco zaczerwienione.

pozdrawiam
__________________
Sakti
Sakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 08:30   #84
Jaga_Gn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

W mojej głowie pojawiły się kolejne pytania, bo teraz jak już znam jakieś konkretne namiary, gdzie mogłabym dokonać zabiegu co raz poważniej o tym myślę tymbardziej, że mam już pieniądze. Ok 300 zł mam nadzieję, że to starczy;] Zważywszy, że moje pieprzyki przez panią dermatolog zostały nazwane ,, centkami", więc na prawdę muszą być małe, ale ich umiejscowienie zmusza mnie do pozbycia się ich. Głównie interesuje mnie, czy będę potrzebowała zgody osoby dorosłej do tego, tzn. czy oni wymagają no nie wiem... pokazania dowodu? Czy można samemu przyjechać, kiedy się ma jak w moim przypadku 16 lat? Druga sprawa to czy jakbym sobie usunęła ten pieprzyk jakoś niedługo to musiałabym jakoś bardziej uważać na słońcu? Czy musiałabym rezygnować z jakiś przyjemnośći letniego wypoczynku? Trzecia sprawa to jeżeli pieprzyk odrośnie to powtórzenie zabiegu muszę znowu opłacić, czy jest wykonane za darmo zważywszy, że jest to poprawka?
Mam nadzieję, że mi pomożesz Sakti, bo mi głównie zależy na twojej odpowiedzi. Wiem, że pytania, które tu zamieściłam powinnam zadać podczas rozmowy telefonicznej już bezpośrednio wykonanej do kliniki. Zrobię to. Ale chociaż chcę wiedzieć, na co mogę być przygotowana.
Pozdrawiam!!
Jaga_Gn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 09:10   #85
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Jaga Gn- jakies dok;ladnie wielkosci są te TWOJE CENTKI ?
Moje wczoraj zmierzyłam i te które chce usunąc maja 1na1mm maxymalnie 1na2mm. i również jestem ciekawa, czy odrośnięte pieprzyki można reklamować?? napisz mi jescze kiedy się wybierasz na zabieg, bo ja yslę, że chyba najlepiej po wakacjach... co do Twojego wieku, podejrzewam,że będzie potrzebna zgoda lub obecnośc któregoś z rodziców... ja jak miałam 16 latek to miałam piekną gładką skóre ale chciało sie wygladac jak murzyn przez kilka lat na okrągło i teraz mam. ciesze chociaz z tego, ze moje pieprzyki sa nawet ladne tzn okrąglutkie płaskie i male... ale i tak pragne sie ich pozbyc
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 13:34   #86
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Dziewczyny
ja to jestem cała 'obcętkowana' i chcę uzunąć te największe znamiona. Już sie przyzwyczaiłam do swoich pieprzyków, bo na pewno nie dałabym rady usunąć ich wszystkich
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 15:03   #87
kiara77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Droga Sakti!!dzieki za tyle informacji Twoje odpowiedzi pogłebiaja moją wiedze i upewniają w decyzji usunięcia tych znamion,blech.. mam jeszcze kilka pytanek.nie wiem jak bylo w Twoim przypadku,ale w moim pieprzyki sa wypukle, brązowe, duze,wiesz moze czy one moga zostac poddane zabiegowi laserowemu, bo podobno nie.. i to mnie martwi, na inna metodę się na pewno nie zdecyduje, bo nie chcialabym miec za duzych blizn. i jeszcze jak mozesz napisz mi jak u Ciebie przebiegalo gojenie, ile czasu to trwalo i po jakim czasie ostatecznie sie wygoily ranki.. bardzo prosze od odpowiedz. z góry dzieki
kiara77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 19:50   #88
dobrze znany
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

to ile wkońcu to kosztuje . Bo mam taki denerwujacy pieprzyk o wym. 1,5cm na 0,8cm.

ile by to mnie kosztowało
dobrze znany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 03:33   #89
flejter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 41
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam.

Zainteresowałem się tym wątkiem,bo też mam kilka pieprzyków, a ze jestem ze szczecina to poszperałem troszeczkę w Internecie i znalazłem 'Usunięcie brodawki płaskiej 20-50 ' To są te pieprzyki ? tak ja to nazwałyście ' centkami ' ?

Za wszystkie odpowiedzi dziękuje.
Pozdrawiam.

Edytowane przez dr Tomasz Foik
Czas edycji: 2006-06-25 o 20:09
flejter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 10:21   #90
kokoosanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ja mam na samej twarzy ok.50 pieprzyków na prawej rece mam 60
na lewej 56 na oby dwóch nogach 84
A WY SIE MARTWICIE ZE 13 PIEPRZYKÓW NA TWARZY!!


PS; nie wie ktoś gdzie mozna usunąć laserowo pieprze?? ( okolice OPOLA lub górny ŚLĄZK)

MÓJ @ ; kokoosanka@interia.pl
kokoosanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 17:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.