Studentki gdzie pracujecie i ile zarabiacie? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-29, 08:26   #271
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez rashly222 Pokaż wiadomość
dziewczyna a jak jest z praca w pozniu?? ide tam na studia od padziernika i chcialbym od razu czegos szukac. gdzie najlepiej zaczynac??
a i gdzie sie starac o prace modelek czy hosstes bo ja akurat mam 179cm takze chyba nie za malo
no jednak trzeba przyznać, że studenci dzienni mają na początku większe trudności ze znalezieniem pracy. Zwłaszcza, że Ty chcesz juz teraz szukać pracy, a nawet nie wiesz jaki będziesz mieć plan zajęć, no chyba że idziesz na zaoczne. To sprawa jest inna.
Kilkoro moich znajomych pracuje w Pń e jednej firmie telemarketingowej i sobie bardzo chwalą.
__________________
Pisz mi tylko Daria



Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 11:12   #272
rashly222
Raczkowanie
 
Avatar rashly222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 490
GG do rashly222
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

do Daria:
ja nie szukam jezzcze pracy tylko chcialabym miac jakies okienko na to czy mozna cos tam w poznaniu znalezc ale mysle ze popoludnia bede miala wolne patrzac na plan zajesc dziewczyn na ten rok
rashly222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 13:24   #273
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

W Poznaniu, oczywiście, ze można!! Jak komuś bardzo zalezy to znajdzie zawsze.
Ja mówię Ci, ze moi znajomi z dziennych pracuja jako telemarketerzy w weekndy i wolne dni, czy godziny jakie mają.
__________________
Pisz mi tylko Daria



Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:00   #274
misiaczekdid
Rozeznanie
 
Avatar misiaczekdid
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 779
GG do misiaczekdid
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Ja studiuję dziennie i powiem szczerze, że poza pracą "na etat" (biuro projektowe), często mam dodatkowe zlecenia (głównie rysunki w CAD).
Nie mam problemu z ustaleniem "grafiku" zajęć i godzin pracy. Stawki są różne, ale najczęściej oscylują w przedziale 12-20zł/h
__________________
Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek - to słownik
- V. Lombardi


misiaczekdid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:22   #275
marzenka_19
Raczkowanie
 
Avatar marzenka_19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
GG do marzenka_19
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Witam,orietuje sie mozna ktoras z Was jakie sa zarobki pracujac w Rossmanie?Jutro ide na rozmowe kwalifikacyjna i ciekawa jestem ile mam powiedziec jak sie zapytaja ile chce zarabiac?
marzenka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:40   #276
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez misiaczekdid Pokaż wiadomość
Ja studiuję dziennie i powiem szczerze, że poza pracą "na etat" (biuro projektowe), często mam dodatkowe zlecenia (głównie rysunki w CAD).
Nie mam problemu z ustaleniem "grafiku" zajęć i godzin pracy. Stawki są różne, ale najczęściej oscylują w przedziale 12-20zł/h
Ale siedzisz, gdzies w biurze i robisz rysunek?
Bo wiesz, ciezko jest okreslic ile czasu /w domu/ ktos poswiecil na rysunek :P.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 20:18   #277
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

a ja jestem na I roku wieczorowych [godziny od rana do wieczora z okienkami ], ale moglabym pracowac czwartek i piatek bede szukac pracy bo przydalyby sie pieniazki wlasne
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 15:47   #278
la_promesse
Raczkowanie
 
Avatar la_promesse
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 42
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

I rok języka biznesu - pracuję w realu na kasie, mam 7 zł/h na rękę, przychodzę kiedy mi odpowiada, najfajniejsze w tej pracy jest kontakt z ludźmi, bo wbrew temu co się mówi to większość klientó jest sympatyczna i zagada do Ciebie, rzadko zdarzają się jakieś niewyparzone buzie

pracuję w sumie 13, 15 dni w miesiącu, wcześniej miałam ponad 700 zł, ale teraz z racji jakichś tam wątów do studentow pracuję duż mnie, wiec i mniej zarabiam,ale obkupiłam się niemiłosiernie w nowe ciuchy, kosmetyki, dodatki, biżuterię i miałam na wszystko co chciałam. Po to właśnie poszłam do pracy. Szkoda tylko że teraz jest trochę gorzej ale nie przejmuję się tym jakoś specjalnie
la_promesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 21:34   #279
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

O,fajny watek
Ja studiuje na 2 roku ochrony srodowiska na UP we Wro.Pracuje w Pizza Hut.Za ok. 70 godzin miesiecznie zarabiam kolo 430 zl+napiwki (czyli ok. 2 razy wiecej od stalej pensji).Nie przepadam za tą pracą,ale na razie za dobrze tam zarabiam.Aczkolwiek cos nam sie zmniejsza liczba klientow,a za tym idzie mniejsza napiwkowa dniowka Ja nie nazekam na grafik,ale niektore moje kolezanki tak.
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 17:09   #280
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Aczkolwiek cos nam sie zmniejsza liczba klientow
Bo się pizza zepsuła, a ciagle droga. Znam inne pizzerie we wrocku gdzie i lepsze pizze i tansze i fajniejszy klimat a nie taka "masówka"

A wracajac do tematu pracy to robiłam kiedyś w wakacje na kasie przez mc, mało zarobiłam bo posrednictwo odliczyło manka, firmowa koszulke, itp...
A teraz sprzątam w biurze i jest swietnie Dzieki tej pracy będe mogła w koncu poleciec na wakacje do cieplego kraju.
Studiuje dziennie, 3. rok
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 06:42   #281
misiaczekdid
Rozeznanie
 
Avatar misiaczekdid
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 779
GG do misiaczekdid
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Ale siedzisz, gdzies w biurze i robisz rysunek?
Bo wiesz, ciezko jest okreslic ile czasu /w domu/ ktos poswiecil na rysunek :P.
Pracuję zarówno w biurze jak i w domu (współpracuję z kilkoma biurami) W tej "normalnej" pracy płacą za liczbę godzin na liście płac, z pozostałymi osobami współpracuję przez internet, ufają mi, płacą za tyle godzin ile podaję, że coś mi faktycznie zajęło... Czasem przy dużej ilości rysunków ustalamy kwotę za całość
__________________
Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek - to słownik
- V. Lombardi


misiaczekdid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 18:28   #282
lovegood
Raczkowanie
 
Avatar lovegood
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Studiuję dziennie, jestem na drugim roku, a pracuję w dziale researchingu TVN. Zarobki są w porządku, choć jak na Warszawę to mogłyby być lepsze (póki co mam 17 zł brutto za godzinę, co daje niespełna 14 zł na rękę/godz.)...
__________________
schudnę do 55 kg
lovegood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 21:58   #283
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez lovegood Pokaż wiadomość
Studiuję dziennie, jestem na drugim roku, a pracuję w dziale researchingu TVN. Zarobki są w porządku, choć jak na Warszawę to mogłyby być lepsze (póki co mam 17 zł brutto za godzinę, co daje niespełna 14 zł na rękę/godz.)...
a jak zdobyłaś taką pracę? z ogłoszenia?
i czym dokładnie się zajmujesz, bo brzmi bardzo ciekawie
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 22:04   #284
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Studiuje dziennie, 2 rok, pracuje na 3/4 etatu na stoisku firmy kosmetycznej w C.H. i dostaje za to prawie 1000zl miesiecznie na reke (Warszawa)
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 23:17   #285
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 493
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

a moze ktoras z was udziela korepetycji?
ja dopiero od pazdzernika bede studentką, a korepetycje pewnie bede w stanie udzielac dopiero za dwa lata, ale tak sie zastanawiam ile w duzych miastach płaci sie za godzine? chodzi mi głownie o korepetycje językowe.
insomnieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 06:37   #286
justinak25
Raczkowanie
 
Avatar justinak25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 274
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Dziewczyny to zazdroszczę pracy, ja po studiach pracuję na pol etatu i zarabiam 600zl, pracujęw zawdodzie więc nie ma nadziei na lepsze zarobki. Czasem zastanawiem sie po co były mi te studia
justinak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 12:34   #287
Baudolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 370
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

A ja mam pytanie do dziewczyn pracujących na stanowiskach typu: specjalista do spraw ..., asystentka szefa w jakiejś tam firmie - jak to się stało że pomyślałyście tak to praca dla mnie i poszłyście np na rozmowę. Jesteście studentkami, więc jeszcze wykształcenie niepełne, zresztą nie ma studiów pt specjalista od. Po trzecie najczesciej w takich ogloszeniach wymagane jest doswiadczenie na podobnych stanowiskach. jak więc zdobywa sie takie posady? Po prostu idzie się z nastawieniem " jakoś to będzie" i zapewnia sie szefa że "szybko sie uczę"? Naprawdę jestem ciekawa. Ja np widząc takie ogłoszenia omijam je - przeciez nawet jeszcze wyzszego wyksztalcenia nie mam no i nie mam pojecia co na takim a takim stanowisku się robi ( w ogloszeniach zawsze pisza enigmatycznie o "projektach" i "nadzorowaniu"). Ktos zaspokoi moja ciekawosc?
__________________

"An eye for an eye only ends up making the whole world blind"
Mahatma Gandhi
Baudolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 12:44   #288
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez insomnieux Pokaż wiadomość
a moze ktoras z was udziela korepetycji?
ja dopiero od pazdzernika bede studentką, a korepetycje pewnie bede w stanie udzielac dopiero za dwa lata, ale tak sie zastanawiam ile w duzych miastach płaci sie za godzine? chodzi mi głownie o korepetycje językowe.
koleżanki biorą coś około 20 zł, ale wiem,że to uciązliwe, uczniowie teraz lecą w kulki nieźle i czasem przez korki masz cały dzień z głowy..
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 15:00   #289
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez Baudolina Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do dziewczyn pracujących na stanowiskach typu: specjalista do spraw ..., asystentka szefa w jakiejś tam firmie - jak to się stało że pomyślałyście tak to praca dla mnie i poszłyście np na rozmowę. Jesteście studentkami, więc jeszcze wykształcenie niepełne, zresztą nie ma studiów pt specjalista od. Po trzecie najczesciej w takich ogloszeniach wymagane jest doswiadczenie na podobnych stanowiskach. jak więc zdobywa sie takie posady? Po prostu idzie się z nastawieniem " jakoś to będzie" i zapewnia sie szefa że "szybko sie uczę"? Naprawdę jestem ciekawa. Ja np widząc takie ogłoszenia omijam je - przeciez nawet jeszcze wyzszego wyksztalcenia nie mam no i nie mam pojecia co na takim a takim stanowisku się robi ( w ogloszeniach zawsze pisza enigmatycznie o "projektach" i "nadzorowaniu"). Ktos zaspokoi moja ciekawosc?
tez sie nad tym zastanawiam, moze ktos nam odpowie
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 11:13   #290
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Zazdroszcze wam dziewczyny. U mnie ciezko znalezc prace.W Krakowie, Wrocławiu itp. macie jednak lepsze perspektywy. Tu(czyli w Kielcach)jesli chca studentow to studiow zaocznych. Naprawde ciezko dostosowac do mojego planu jakas prace. Co myslicie o tym by isc na 2gi kierunek zaocznie zamiast pracy? Wiem ze jednak bardziej doswiadczenie by sie liczylo, ale z praca bedzie problem. Na wakacje na pewno bede czegos szukac.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:48   #291
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

studiuje dziennie
pracuje jako instruktorka fitness 5 dni w tyg po 2 czasem 1 h i okolo 1000-1200 zarabiam
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:55   #292
eleeena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Jesteś instruktorką fitness? Ciekawa sprawa... a co trzeba zrobić , żeby być instruktorem? wystarczą kursy?
eleeena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 18:00   #293
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

ja tez studiuje dziennie i to dwa kierunki (jeden już kończę). Pracuje w kancelarii prawniczej od 8 do 15.30, lae na umowe zlecenie, co wiąże się z tym, że moge wychodzić na uczelnię w godznach pracy. Zarabiam mało, ale za to ilę się ucze..... Godze wszytsko ze sobą np. ne chodze na nieobowiązkowe wykłady, tylko na ćwiczenia, czasem mam ćwiczenia po pracy.
w przyszłym roku zamierzam kończyć drugi kierunek w systemie urlopu dziekańskiego warunkowego- jestem na dziekance ale przychodze na egzaminy. Na mojej uczelni na szczeście jest taka możliwość
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 18:16   #294
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja tez studiuje dziennie i to dwa kierunki (jeden już kończę). Pracuje w kancelarii prawniczej od 8 do 15.30, lae na umowe zlecenie, co wiąże się z tym, że moge wychodzić na uczelnię w godznach pracy. Zarabiam mało, ale za to ilę się ucze..... Godze wszytsko ze sobą np. ne chodze na nieobowiązkowe wykłady, tylko na ćwiczenia, czasem mam ćwiczenia po pracy.
w przyszłym roku zamierzam kończyć drugi kierunek w systemie urlopu dziekańskiego warunkowego- jestem na dziekance ale przychodze na egzaminy. Na mojej uczelni na szczeście jest taka możliwość
Jak Ty sobie rade dajesz? Uczysz sie moze dodatkowo jezykow? Czy stawiasz na doswiadczenie? Jakie kierunki konczysz?
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 11:15   #295
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez lovegood Pokaż wiadomość
Studiuję dziennie, jestem na drugim roku, a pracuję w dziale researchingu TVN. Zarobki są w porządku, choć jak na Warszawę to mogłyby być lepsze (póki co mam 17 zł brutto za godzinę, co daje niespełna 14 zł na rękę/godz.)...
O to może się znamy? Na Wiertniczej pracujesz?
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 11:17   #296
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez Klariska Pokaż wiadomość
Jak Ty sobie rade dajesz? Uczysz sie moze dodatkowo jezykow? Czy stawiasz na doswiadczenie? Jakie kierunki konczysz?
aktualnie się nie douczam języków, ale radze sobie z angielskim i rosyjskim. Nie ukrywam, ze nie przykładam do tego wielkiej wagi, w moim zawodzie nie jest to oblig Kończę prawo i licencjat z europeistyki. jakoś mi leci
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 11:29   #297
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

studiuję zaocznie na pierwszym roku studiów II stopnia - brzmi kosmicznie, a to tylko uzupełniające magisterskie

pracuję jako konkultant ds. funduszy unijnych - wynagrodzenie 2000 brutto.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 11:44   #298
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Cytat:
Napisane przez Baudolina Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do dziewczyn pracujących na stanowiskach typu: specjalista do spraw ..., asystentka szefa w jakiejś tam firmie - jak to się stało że pomyślałyście tak to praca dla mnie i poszłyście np na rozmowę. Jesteście studentkami, więc jeszcze wykształcenie niepełne, zresztą nie ma studiów pt specjalista od. Po trzecie najczesciej w takich ogloszeniach wymagane jest doswiadczenie na podobnych stanowiskach. jak więc zdobywa sie takie posady? Po prostu idzie się z nastawieniem " jakoś to będzie" i zapewnia sie szefa że "szybko sie uczę"? Naprawdę jestem ciekawa. Ja np widząc takie ogłoszenia omijam je - przeciez nawet jeszcze wyzszego wyksztalcenia nie mam no i nie mam pojecia co na takim a takim stanowisku się robi ( w ogloszeniach zawsze pisza enigmatycznie o "projektach" i "nadzorowaniu"). Ktos zaspokoi moja ciekawosc?
u mnie akurat wyglądało to tak, że swoją "karierę" zaczełam jako recepcjonistka, skończyłam wtedy trzeci rok studiów, po 7 miesiącach pracy jako recepcjonistka awansowałam na asystenta działu zarządzania nieruchomościami. Na tym stanowisku przepracowałam ponad rok i zaczęłam rozglądać się za nową pracą, ale już na wyższym stanowisku i bez problemu dostałam pracę jako specjalista w dziale zarządzania nieruchomościami w dużej firmie.
Dlatego uważam, że trzeba robić wszystko po kolei...

Nie jest problemem dostać pracę jako specjalista w firmie, która po prostu lubi nadawać swoim pracownikom "wzniosłe" tytuły, a tak naprawdę ta praca ani wynagrodzenie za nią ze specjalistą nie mają nic wspólnego Mój mąż np. pracował jako specjalista dostając za swoją pracę 700 zł netto...
W związku z tym uważam, że trzeba miec na serio doświadczenie i umiejętności, żeby dostać dobrą pracę i móc nazywać siebie specjalistą.

Zyczę powodzenia i pozdrawiam
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 20:08   #299
xstorka22
Raczkowanie
 
Avatar xstorka22
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z Mazowsza
Wiadomości: 164
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Ja studiuję dwa kierunki, jeden kończę w tym roku, drugi natomiast dopiero rozpoczęłam... Pracowałam półtora roku w sklepie odzieżowym (weekendy + popołudnia), do tego korepetycje, a teraz firma geodezyjna... W sklepie zarabiałam 5,5 zł na godzinę, a za korepetycje 20 zł/h
__________________
Żeby kogoś zdobyć zrobimy wszystko, a gdy już go zdobędziemy nie robimy nic...



Jesteśmy razem http://www.suwaczek.pl/cache/f7cb21a0aa.png

Jesteśmy małżeństwem http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008...800830.png</a>

2 cs
xstorka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 21:18   #300
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: ?studentki Gdzie Pracujecie I Ile Zarabiacie?

Obecnie jestem na pierwszym roku studiow magisterskich dziennych (wczesniej 3 lata licencjata) i na pierwszym roku studiow licencjackich zaocznych - czyli "jakos" ciagne dwa rozne kierunki.

Zarabiam malutko - jestem lektorem, umowa o dzielo, wszystko zalezy od liczby studentow i ilosci konwersacji w miesiacu.

Od przyszlego roku akademickiego chcialabym juz znalezc stala prace w tygodniu
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-01 10:04:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.