Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-05, 07:03   #361
egipskalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cytat:
Napisane przez BeataPiekar Pokaż wiadomość
b

Jeśli chodzi o podniesienie i implant to lekarza z Dobrej odradzają, takie opinie czytałam na necie
Podobno A. Ś. w Szczecinie robi dobrze z podniesieniem do niego też idę na konsultację
Odradzają podczas jednej operacji, czy w ogóle?
W takim razie może też wybiorę się tam, gdzie TY
egipskalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 07:43   #362
majka.bzzz
Raczkowanie
 
Avatar majka.bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 468
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
A ja sie zastanawiam wciąż kiedy piersi miękna? I czy staja się ruchome jak prawdziwe? Czy jednak sa twardsze? Czy jak założę stanik będą bliżej i wyżej czy raczej stanik będzie je tylko okalal bo one same będą nieruchome.... a jak u was jest cycolinki?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

hej kochana. Teraz doradzi Ci ekspert!!- Jestem b niezadowolona z ksztaltu, rpzmiaru biustu wiec przez pol roku testowalam all zeby piersi wygladaly dobrze chociaz w ubraniu.. Jakiekolwiek usztywniane lekko staniki- nawet delikatnie LIPA - bo minimalnie ale jednak powiekszaja biust...( czego nie chcialam)i czułam sie jak bambaryła jak je mialam....

miekkie zupelnie bez fiszbin.... tak jak mowisz tylko okalają... nie zblizaja, nie podnosza... chyba ze jakis ciasny sportowiec...

Mi najlepiej pasują( ale niestety koszt to juz te drozsze staniki... ok 200zl) miekkie na fiszbinach z waskim mostkiem i mocno wyciete od gory.... mi np bardotki miekkie ladnie ksztaltuja biust, jest niepowiekszony, podniesiony zaokroglany ... a rozmiar tak dobrany ze nigdzie nie ugniata implantu !!

koteczko nie martw się- staniki dzialaja cuda- nawet na implantach !!
no a jak u Ciebie??

bylam w czw na kontroli- powiedzialam dr-owi o wszystkich swoich "ale" ... niestety nie zaprzeczyl, zgodzil sie z tym co mówie....najpradopodniejj sierpien/ wrzesien bede miala ponownie wycinana skore juz w znieczuleniu miejscowym....

dr mowi, ze nie chcial mi robic kotwicy mimo zwisow.....(i to takich)- ze moje piersi byly b trudne.. na pytanie czemu nie zrobil tego wszystkiego za 1 razem - powiedzial ze on i tak juz tylllle tej skory wycial i niestety podczas jednej operacji zrobił max jaki mógł.....jak sie zagoi mozna dopiero wtedy ponownie cos zrobic...(czyt. po pol roku)......jezeli chodzi o implanty pod pachami( jestem ponoc waska, a mostek szeroki i dlatego tak sie dzieje)// ze sa nisko i mimo uhp nie sa mega wypelnione.... nie mozna bylo dac szerszego bi by wtedy mialy szersza podstawe i bardziej wchodzily pod pache:O:O a anatom zkolei nie wypelnilby w ogole piersi EHHHHHHHHH chyba ze wielki, a ja takiego nie chcialam |!...

rozeszly sie blizny wokol otoczek( mialam b slaba skore i to nistety jest indywidualna sprawa)


generalnie MAM PECHA ? ....
majka.bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 08:16   #363
nkolodii
Raczkowanie
 
Avatar nkolodii
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 316
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Dzień dobry Kochane.dzis juz jest lepiej. .sama zrobiłam córeczce śniadanko. Nawet umylamm się do połowę sama..tylko włosy to jedna masakra lecą strasznie wszystko jest we włosach posciel,podloga,wanna wszystko. Biorę witaminy ale dopóki będę brała antybiotyk to witaminy nic nie dają

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Dziewczyny powiedzcie mi czy też u Was tak było ze jedna pierś była na początku sporo większą 0d drugiej. I ta mniejsza to ja już odczuwam a druga w ogóle i jest duża tak jak bym więcej siedziała pod pachąnawet setki są nie równe bo czuję przez stanikczy to normalne?proszę o radę
__________________
475cc anatomy eurosylikony,31.03.2014.C ZECHY L.P. wygliąda na to że poprawka.
nkolodii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 08:25   #364
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cytat:
Napisane przez psorka Pokaż wiadomość
Enti, ostrożnie, nie szarżuj Ja taka rozochocona wsiadłam 1szy raz i po wycofaniu auta z garażu (to jest najgorszy manewr, bo musisz jednocześnie kręcić kółkiem i wykręcać się do tyłu) byłam spocona jak szczur
Właśnie najgorsze jest krecenie kierownicą. Trochę biegi.
Ale jaka frajda - prawie jak po zrobieniu prawka Jadę! Ludzie! Jadę sama!


Trzymcie siem, jadę na studia!!!!
Psoris jak to jest, że ja, jak cofam.. To patrzę tylko w lusterka, bo najzwyczajniej teraz jeżdżę Vanem, Kangurem i mam pake za sobą hahaha? I np lusterko mam obsztalowane na siebie - w końcu z przyzwyczajenia muszę z niego korZystać i pół drogi.się przeglądam
Także myślę, że lusterka w tym wypadku grają największa rolę Enti! Dobrze Ci radzę, żebyś nie była spocona hahahaha


Majeczko... Ciągle mnie zastanawia, dlaczego nie zmienilas doktora? Ja wiem, że po fakcie, że on chce to teraz naprawiać, że jest lepiej niż było.. Ale przyznał się ze spier?@(lil robotę? Może należy Ci się jakieś odszkodowanie? Ile razy jeszcze to będzie poprawiane :/
Oczywiście.3mam kciuki żeby się udało i żebyś była w pełni zadowolona ale wkurza mnie to, bo jesteś doskonałym przykładem na to, że dr MMK nie potrafi robić piersi 'problematycznych' albo inaczej, robi ładnie tylko płaskie kobietki :/ co wcale Noe jest sztuką..
Jest Was kilka.tutaj na forum, pewnie dużo więcej ogólnie, tylko kobietki chyba myślą że tak ma być, bo taką miały wyjściówkę. Głów(#$ prawda. Da się cuda zrobić, tylko trzeba mieć umiejętności i nie oszukujmy się, solidnie zapłacone też.
A chyba jednak praca w szpitalu, a praca w prywatnej klinice chirurgii upiekszajacej(czyt.plasty cznej) ;-) to dwa rozbieżne światy...
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.

Edytowane przez szann
Czas edycji: 2014-04-05 o 08:29
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 08:45   #365
angelika666honey
Rozeznanie
 
Avatar angelika666honey
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 562
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

witam was;* szann ale MMK pracuje przeciez w prywatnych klinikach. Moze nie chce miec swojej prywatnej nie wnikam czemu. W krakowie klinika jest super niewiem jak nad morzem ?? mysle ze to nie w tym sęk..
Nie zaglądam tu do was poniewaz chyba lepiej mi nie [patrzec i nie czytac info o piersiach , duzo mi pomogłyscie przez cały mój okres przed operacja i po. Jednak żyje sobie teraz bez forum i chyba jestem spokojniejsza. Wiem ze bede chciala poprawke ( u mnie nie ma jakiegos wielkiego problemu juz) ale chce miec idelanie i zrobione teraz a nie za pare lat jak juz calkiem mi bedzie widac te fałdy albo obwisnie skóra(mam jej za duzo szczególnie w prawej piersi od spodu) ogólnie mi sie piersi podobaja , ale patrzac na wasze foty widze w moich pełno mankamentów i płakac mi sie chce. To lato jakos przezyje bo w stroju jest ok moj TZ w ogole nie widzi problemu, no ale jest po switach dodam zdjecia 3 miesieczniaków i zdam relacje jak dr MMK mnie potraktował na wizycie kontrolnej i czy cos ustalimy. Dodaje do albumu fotki z wypadu. buziaczki słoneczka;*;*
tysiaczku wyslij mi stronke z fb sklepu
__________________
Kraków dr.M.M.K 25-01-2014r silimed maximum HI 390ml
angelika666honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 10:24   #366
nkolodii
Raczkowanie
 
Avatar nkolodii
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 316
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Teraz oglądałam głupi program w telewizji aż mi się gorąco zrobiło. Za po op piersi możliwy rąk piersi bo się tkankę narusza i węźle chłonne kto ma pod pachą dziurki. Wyłączyłem bo aż się spocilam. Pod wieczór spróbuję zrobić zdjęcie piersi tylko nie wiem czy powinnam rozpinac stanik czy poczekać juz do wtorku

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Jak wstaje wstaje z łóżka w tej większej spocznie tej piersi czuje jakieś bulkotaniewystraszył am się a wytłumaczyć nie potrafię. Albo powietrze albo nie wiem cokurcze coś jest nie tak. Tak zwsze przy wstawaniu mam
__________________
475cc anatomy eurosylikony,31.03.2014.C ZECHY L.P. wygliąda na to że poprawka.
nkolodii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 10:36   #367
wredne stworzonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne stworzonko
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 863
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cześć dziewczynki! Witam się i wracam z powrotem do łóżka. Wczoraj miałam taki ciężki dzień, że kiedy wracałam do domu nocnym, wyglądałam na bardziej zmuloną niż imprezowicze przysypiający na szybie Muszę odespać, a jak odeśpię, nadrobię to, co naskrobałyście
__________________
22.02.2014 M.M.K. Kraków, Silimed Natural 290 XH anatomki

Złotej rybce osiwiałaby płetwa, gdyby usłyszała jakie mam życzenie.
wredne stworzonko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-05, 10:41   #368
angelika666honey
Rozeznanie
 
Avatar angelika666honey
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 562
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

[QUOTE=nkolodii;45900788]Teraz oglądałam głupi program w telewizji aż mi się gorąco zrobiło. Za po op piersi możliwy rąk piersi bo się tkankę narusza i węźle chłonne kto ma pod pachą dziurki. Wyłączyłem bo aż się spocilam. Pod wieczór spróbuję zrobić zdjęcie piersi tylko nie wiem czy powinnam rozpinac stanik czy poczekać juz do wtorku

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Jak wstaje wstaje z łóżka w tej większej spocznie tej piersi czuje jakieś bulkotaniewystraszył am się a wytłumaczyć nie potrafię. Albo powietrze albo nie wiem cokurcze coś jest nie tak. Tak zwsze przy wstawaniu mam[/QUO

czesc nie martw sie tym bulgotaniem tez tak miałam , mi nawet skrzypiały cycki jak steropian to normalne zjawiska po operacji.Teraz cieplo jest to was przynajmniej ominie to sciskanie w srodku przy wychodzeniu na zewnatrz. Nic sie nie martw mnie do dzis cos czasem poboli tak dziwnie ktos kiedys nazwał to "dziobaniem " od środka

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Jak się sprawdza, czy biust jest prawdziwy?
„wystarczy przy powitaniu mocniej potrząść ręką... jak cycki "skaczą" to są naturalne xD” (wygrzebane w sieci)

Wredne strorzonko to w takim razie ja mam naturalki moje skacza jak pingpongi;
__________________
Kraków dr.M.M.K 25-01-2014r silimed maximum HI 390ml
angelika666honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 10:47   #369
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

hej kobietki

majeczko bardzo mi przykro ze bedziesz musiala znowu przechodzic jakies poprawki i stres z tym zwiazany trzymam kciuki

szan troche sie zgadzam z Toba odnosnie pana dr..swego czasu byl na niego niezly "Szał" ze tak powiem.... a jak jedna dziewczyna napisala ze pan dr robi jedna operacje po drugiej i pracuje po kilka godzin to az wlos sie zjerzyl czlowiek jest tylko czlowiekiem a taka operacja do lekkich nie nalezy. Oczywiscie ja tutaj nikogo nie oceniam, ale nie rozumiem dlaczego dziewczyny najeżdżały na dr ES bo robila duze piersi? jezeli skore trzeba wypelnic to niestety malego implantu sie nie da bo bedzie zwis i ponowna operacja. Ja jestem na forum bardzo długo i od dr ES widzialam piekne piersi.

I mowie ze ja tutaj nie jestem zadna obrończynią mnie interesuje tylko moj pan dr

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez nkolodii Pokaż wiadomość
Teraz oglądałam głupi program w telewizji aż mi się gorąco zrobiło. Za po op piersi możliwy rąk piersi bo się tkankę narusza i węźle chłonne kto ma pod pachą dziurki. Wyłączyłem bo aż się spocilam. Pod wieczór spróbuję zrobić zdjęcie piersi tylko nie wiem czy powinnam rozpinac stanik czy poczekać juz do wtorku

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Jak wstaje wstaje z łóżka w tej większej spocznie tej piersi czuje jakieś bulkotaniewystraszył am się a wytłumaczyć nie potrafię. Albo powietrze albo nie wiem cokurcze coś jest nie tak. Tak zwsze przy wstawaniu mam

kobito niech ktos i pilot zabierze nie ogladaj takich programow

a bulgotanie jest normalne po operacji
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 10:49   #370
Kasia10111981
Raczkowanie
 
Avatar Kasia10111981
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 168
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Witam! Dzisiaj całe cycki mnie swędzą.Na skórze nic nie ma a zadrapałabym się Tak tęsknię za ćwiczeniami... myślicie że chociaż wykroki mogę porobić ?

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------



---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Jak wstaje wstaje z łóżka w tej większej spocznie tej piersi czuje jakieś bulkotaniewystraszył am się a wytłumaczyć nie potrafię. Albo powietrze albo nie wiem cokurcze coś jest nie tak. Tak zwsze przy wstawaniu mam[/QUOTE]
Mi też bulgotało w prawym cycku Już jest cisza...
__________________
24.03.2014 Allergan 350 cc anatomki J.S.W-wa
Kasia10111981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 10:56   #371
Mazi6
Raczkowanie
 
Avatar Mazi6
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 279
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cytat:
Napisane przez nkolodii Pokaż wiadomość
Teraz oglądałam głupi program w telewizji aż mi się gorąco zrobiło. Za po op piersi możliwy rąk piersi bo się tkankę narusza i węźle chłonne kto ma pod pachą dziurki. Wyłączyłem bo aż się spocilam. Pod wieczór spróbuję zrobić zdjęcie piersi tylko nie wiem czy powinnam rozpinac stanik czy poczekać juz do wtorku

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Jak wstaje wstaje z łóżka w tej większej spocznie tej piersi czuje jakieś bulkotaniewystraszył am się a wytłumaczyć nie potrafię. Albo powietrze albo nie wiem cokurcze coś jest nie tak. Tak zwsze przy wstawaniu mam
Kochana mnie tez bulgotalo i nadal bulgocze w prawym cycku, w lewym tylko na początku... Ale to przejdzie wiec spoko luz...
__________________
Już są 26.03.2014 - dr P.O. W-wa, mentor, okrągłe, 375hp
Mazi6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-05, 10:57   #372
nkolodii
Raczkowanie
 
Avatar nkolodii
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 316
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Kochani NIK mi nie odpowiedział czy któraś tak miała..mam jedną pierś o wiele większą i w ogóle jej nie czuje a druga jest.mniejsza,nawet sutek odczuwam.co jest z tą drugą piersia?i więcej mnie boli,jest o40procent więcej spuchnieta. .sorry ze zawracam Wam gitarę,ale się martwię.
__________________
475cc anatomy eurosylikony,31.03.2014.C ZECHY L.P. wygliąda na to że poprawka.
nkolodii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 11:01   #373
Mazi6
Raczkowanie
 
Avatar Mazi6
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 279
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cytat:
Napisane przez nkolodii Pokaż wiadomość
Kochani NIK mi nie odpowiedział czy któraś tak miała..mam jedną pierś o wiele większą i w ogóle jej nie czuje a druga jest.mniejsza,nawet sutek odczuwam.co jest z tą drugą piersia?i więcej mnie boli,jest o40procent więcej spuchnieta. .sorry ze zawracam Wam gitarę,ale się martwię.
Ja miałam i mam nadal (bo to dopiero 10 dni od op. ) prawa większa i w ogole jej nie czuje jest odrętwiała i sutek tez jest jakby nie moj... Lewa jest lepsza tzn. czuje ja jak moja ale jest mniejsza i to bulgotanie jest czasem, ale mniej mnie boli, prawa boli bardziej. A to czucie wróci po jakimś czasie, wczoraj na kontroli powiedziałam dr i potwierdził ze tak czasem jest i trzeba czasu zeby wszytsko powróciło do stanu sprzed op. ...
__________________
Już są 26.03.2014 - dr P.O. W-wa, mentor, okrągłe, 375hp
Mazi6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 11:02   #374
Kasia10111981
Raczkowanie
 
Avatar Kasia10111981
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 168
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cytat:
Napisane przez nkolodii Pokaż wiadomość
Kochani NIK mi nie odpowiedział czy któraś tak miała..mam jedną pierś o wiele większą i w ogóle jej nie czuje a druga jest.mniejsza,nawet sutek odczuwam.co jest z tą drugą piersia?i więcej mnie boli,jest o40procent więcej spuchnieta. .sorry ze zawracam Wam gitarę,ale się martwię.
U mnie też tak było zaraz po operacji, że prawa była bardziej spuchnięta i generalnie chyba bardziej mi dokuczała.Teraz już jakoś się to wyrównało.Ty się nie nakręcaj tak bo w niczym Ci to nie pomoże
__________________
24.03.2014 Allergan 350 cc anatomki J.S.W-wa
Kasia10111981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 11:03   #375
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Ja dołączam do grona niezadowolonych.... żałuję operacji... nie ma co tego ukrywać....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
19. 03 Anatomki
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 11:04   #376
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cytat:
Napisane przez nkolodii Pokaż wiadomość
Kochani NIK mi nie odpowiedział czy któraś tak miała..mam jedną pierś o wiele większą i w ogóle jej nie czuje a druga jest.mniejsza,nawet sutek odczuwam.co jest z tą drugą piersia?i więcej mnie boli,jest o40procent więcej spuchnieta. .sorry ze zawracam Wam gitarę,ale się martwię.
ja mialam wieksza moze nie o 40% ale mialam przy implantach niestety zawsze bedzie "cos" mnie do tej pory cos pobolewa szczypie itp. I jedna jest ciut wieksza

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
Ja dołączam do grona niezadowolonych.... żałuję operacji... nie ma co tego ukrywać....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
co sie stalo? dlaczego niezadowolona? masz piekne piersi
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 11:05   #377
Kasia10111981
Raczkowanie
 
Avatar Kasia10111981
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 168
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cytat:
Napisane przez Mazi6 Pokaż wiadomość
Ja miałam i mam nadal (bo to dopiero 10 dni od op. ) prawa większa i w ogole jej nie czuje jest odrętwiała i sutek tez jest jakby nie moj... Lewa jest lepsza tzn. czuje ja jak moja ale jest mniejsza i to bulgotanie jest czasem, ale mniej mnie boli, prawa boli bardziej. A to czucie wróci po jakimś czasie, wczoraj na kontroli powiedziałam dr i potwierdził ze tak czasem jest i trzeba czasu zeby wszytsko powróciło do stanu sprzed op. ...
hehe cóż to jest z tymi prawymi piersiami a do stanu sprzed operacji to nic już chyba nie wróci a napewno nie nasz cycki
__________________
24.03.2014 Allergan 350 cc anatomki J.S.W-wa
Kasia10111981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 11:10   #378
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cytat:
Napisane przez nkolodii Pokaż wiadomość
Kochani NIK mi nie odpowiedział czy któraś tak miała..mam jedną pierś o wiele większą i w ogóle jej nie czuje a druga jest.mniejsza,nawet sutek odczuwam.co jest z tą drugą piersia?i więcej mnie boli,jest o40procent więcej spuchnieta. .sorry ze zawracam Wam gitarę,ale się martwię.
Każda pierś goi się w swoim tempie, więc mogą być naprawdę różne
Nie martw się o nic, pierwsze efekty widać dopiero około miesiąca po operacji.
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 11:24   #379
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

milej soboty kobietki ja uciekam do czytelni
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-05, 11:26   #380
sylwusbdg
Raczkowanie
 
Avatar sylwusbdg
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 291
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
Ja dołączam do grona niezadowolonych.... żałuję operacji... nie ma co tego ukrywać....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
koteczko18 Ładne masz piersiatka! Będziesz mogła je ubrać w piękne staniczki bez żadnego problemu.

Faktem jest ze duze pogrubiaja dlatego przestrzegam Tysiaczka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sylwusbdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 12:06   #381
entropia666
Zadomowienie
 
Avatar entropia666
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Psoris jak to jest, że ja, jak cofam.. To patrzę tylko w lusterka, bo najzwyczajniej teraz jeżdżę Vanem, Kangurem i mam pake za sobą hahaha? I np lusterko mam obsztalowane na siebie - w końcu z przyzwyczajenia muszę z niego korZystać i pół drogi.się przeglądam
Także myślę, że lusterka w tym wypadku grają największa rolę Enti! Dobrze Ci radzę, żebyś nie była spocona hahahaha
Ja też cofam na lusterka Ale teraz strach w nie patrzeć, bo na nic innego się nie gapię jak na moje cycki

W ogóle to ten mały lewy cyc zaczął się wybijać i wyrównywać z tym większym, całe szczęście

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
Ja dołączam do grona niezadowolonych.... żałuję operacji... nie ma co tego ukrywać....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Kochana co jest grane? Twoje piersi są boskie, uwierz w to

Ja nie tyle żałuję co nie jestem do końca przekonana do nich.. Mam wrażenie, że coś w nich nie gra. Nie są takie jak sobie wymarzyłam, ale z drugiej strony-są o niebo lepsze od tego co było. Mam jednak nadzieję, że się jeszcze zmienią i wyładnieją
__________________
Już są!!! 22.03.2014r. Silimed Maximum 335 HI i 390 HI

dr M.M.K Kraków
entropia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 12:29   #382
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

koteczko, w takim razie oddaj mi je proszę ! Ja nie pogardzę takimi skarbami

Wolałabyś pituty ?
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 12:36   #383
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Ehhh ale kochane moje to juz o samą wielkość nie chodzi przecież horo i unsafe maja duza piersi i ich one nie pogrubiaja.... chodzi o całokształt.... duze to jedno ze za duże dla mnie to drugie a ze sa po bokach to po trzecie!!!! I sa nisko.... za nisko... wygladaja jak przed operacja tyle ze wielkie... nie mam dekoltu..nic na mnie ladnie nie leży. Myslalam ze będę miec dekolt jak dziewczyny z takim samym rodzajem implentow jak ja. W końcu sa pekate maja ladna podstawe koła powinno byc pięknie a jest do d#$&... wierzcie mi... mecze sie psychicznie i mysle skąd wziąć pieniążki na następną operacje((((((( głupia... dwóch chirurgów polecilo podobnie mogłam isc do trzeciego. Żałuje... ale już po ptokach... (( co mnie dodatkowo dobija..... kazdy widzi jaki mam problem i w domu ręce rozkładają....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
19. 03 Anatomki
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 12:49   #384
magdakrol
Raczkowanie
 
Avatar magdakrol
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 69
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

witam Was Kochane

w koncu upragniony weekend, bo po tylko 2 dniach w pracy czuje sie zmeczona, a kazdy wiekszy wysilek przypomina mi ze nie moge nabrac za duzo powietrza tez tak macie?
chetnie kupilabym jakis zastepczy stanik, co polecacie ?ktos pisal o triumph?problem polega tez na tym ze nie wiem jaki mam miec rozmiar bo poki co piersi jeszcze troche zapuchniete, powinnam jeszcze odczekac?jak sadzicie ?
__________________
Usta 2ml Kwas hialuronowy Sierpień 2013 Bielsko
Brwi Metoda włoskowa Luty 2014 Kraków


25 marzec 2014 Dr. L P Ostrava Implanty Sebbin Okrągłe 2x 475ml High Profile
magdakrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 12:50   #385
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
Ehhh ale kochane moje to juz o samą wielkość nie chodzi przecież horo i unsafe maja duza piersi i ich one nie pogrubiaja.... chodzi o całokształt.... duze to jedno ze za duże dla mnie to drugie a ze sa po bokach to po trzecie!!!! I sa nisko.... za nisko... wygladaja jak przed operacja tyle ze wielkie... nie mam dekoltu..nic na mnie ladnie nie leży. Myslalam ze będę miec dekolt jak dziewczyny z takim samym rodzajem implentow jak ja. W końcu sa pekate maja ladna podstawe koła powinno byc pięknie a jest do d#$&... wierzcie mi... mecze sie psychicznie i mysle skąd wziąć pieniążki na następną operacje((((((( głupia... dwóch chirurgów polecilo podobnie mogłam isc do trzeciego. Żałuje... ale już po ptokach... (( co mnie dodatkowo dobija..... kazdy widzi jaki mam problem i w domu ręce rozkładają....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Właśnie przeglądam albumy z piersiami twojego lekarza na beauty i muszę przyznać że doktor robi naprawdę przepiękne piersi.... dziewczyny wrzucają piersi po różnym okresie czasu i jedno co na pewno wiem, to to że one zawsze pięknieją nigdy nie jest na odwrót Także koteczko, moja kochana, poczekaj, przyzwyczaj się, bo masz jedne z najpiękniejszych piersi na forum ))) a jeszcze nigdy nie słyszałam o czymś takim zeby duże piękne cycki , odebrały kobiecie uroku
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7

Edytowane przez kochaneczka7
Czas edycji: 2014-04-05 o 12:52
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 13:02   #386
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
Właśnie przeglądam albumy z piersiami twojego lekarza na beauty i muszę przyznać że doktor robi naprawdę przepiękne piersi.... dziewczyny wrzucają piersi po różnym okresie czasu i jedno co na pewno wiem, to to że one zawsze pięknieją nigdy nie jest na odwrót Także koteczko, moja kochana, poczekaj, przyzwyczaj się, bo masz jedne z najpiękniejszych piersi na forum ))) a jeszcze nigdy nie słyszałam o czymś takim zeby duże piękne cycki , odebrały kobiecie uroku
Dziękuję za miłe słowa ... mam depresję po operacyjna i staram sie czekać i za jakis czas lece po inny stanik sportowy... moze spojrze na nie innym okiem....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
19. 03 Anatomki
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 13:08   #387
entropia666
Zadomowienie
 
Avatar entropia666
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
Ehhh ale kochane moje to juz o samą wielkość nie chodzi przecież horo i unsafe maja duza piersi i ich one nie pogrubiaja.... chodzi o całokształt.... duze to jedno ze za duże dla mnie to drugie a ze sa po bokach to po trzecie!!!! I sa nisko.... za nisko... wygladaja jak przed operacja tyle ze wielkie... nie mam dekoltu..nic na mnie ladnie nie leży. Myslalam ze będę miec dekolt jak dziewczyny z takim samym rodzajem implentow jak ja. W końcu sa pekate maja ladna podstawe koła powinno byc pięknie a jest do d#$&... wierzcie mi... mecze sie psychicznie i mysle skąd wziąć pieniążki na następną operacje((((((( głupia... dwóch chirurgów polecilo podobnie mogłam isc do trzeciego. Żałuje... ale już po ptokach... (( co mnie dodatkowo dobija.....
kazdy widzi jaki mam problem i w domu ręce rozkładają....



Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Oj kochana rozumiem Cię! Ja mimo wysokiego profilu mam je nisko, wcale nie są zaokrąglone.. Miałam mieć piękny rowek-mam autostradę między cyckami. Chciałam mieć efekt push-upu i nie mam. No i są za małe, różnej wielkości, na bokach Powinnam się cieszyć tym co jest-bo przecież moje wyjściówka była tragiczna i w porównaniu z tym co było teraz jest pięknie-a mimo to nie jestem w pełni zadowolona Jestem niepoważna, bo też już myślałam o kolejnej operacji.. Tylko wiem, że to nie możliwe przez najbliższe lata..

Jeszcze niepotrzebnie weszłam w album magdykrol :p Zajrzałam do albumu-patrzę: ma idealny rowek
__________________
Już są!!! 22.03.2014r. Silimed Maximum 335 HI i 390 HI

dr M.M.K Kraków

Edytowane przez entropia666
Czas edycji: 2014-04-05 o 13:12
entropia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 13:13   #388
magdakrol
Raczkowanie
 
Avatar magdakrol
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 69
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe słowa ... mam depresję po operacyjna i staram sie czekać i za jakis czas lece po inny stanik sportowy... moze spojrze na nie innym okiem....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Kociak dla mnie masz ideal nie grzesz więc i nie opowiadaj głupot, bo trzezwym okiem patrzac mozesz ciagle chodziw z nimi nago :P piekne poprostu, takie mega naturalne!!!!

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez entropia666 Pokaż wiadomość
Oj kochana rozumiem Cię! Ja mimo wysokiego profilu mam je nisko, wcale nie są zaokrąglone.. Miałam mieć piękny rowek-mam autostradę między cyckami. Chciałam mieć efekt push-upu i nie mam. No i są za małe, różnej wielkości, na bokach Powinnam się cieszyć tym co jest-bo przecież moje wyjściówka była tragiczna i w porównaniu z tym co było teraz jest pięknie-a mimo to nie jestem w pełni zadowolona Jestem niepoważna, bo też już myślałam o kolejnej operacji.. Tylko wiem, że to nie możliwe przez najbliższe lata..

Jeszcze niepotrzebnie weszłam w album magdykrol :p Zajrzałam do albumu-patrzę: ma idealny rowek
a Tobie to chyba sie
klaps w tylek nalezy !!! co Was wszystki naszlo......ze nie takie i nie takie i jakies takie sobie......poczekaj jeszcze pare tygodni i bedziesz sie smiala z tego co wypisywals wczesniej
__________________
Usta 2ml Kwas hialuronowy Sierpień 2013 Bielsko
Brwi Metoda włoskowa Luty 2014 Kraków


25 marzec 2014 Dr. L P Ostrava Implanty Sebbin Okrągłe 2x 475ml High Profile
magdakrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 13:14   #389
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

Cytat:
Napisane przez entropia666 Pokaż wiadomość
Oj kochana rozumiem Cię! Ja mimo wysokiego profilu mam je nisko, wcale nie są zaokrąglone.. Miałam mieć piękny rowek-mam autostradę między cyckami. Chciałam mieć efekt push-upu i nie mam. No i są za małe, różnej wielkości, na bokach Powinnam się cieszyć tym co jest-bo przecież moje wyjściówka była tragiczna i w porównaniu z tym co było teraz jest pięknie-a mimo to nie jestem w pełni zadowolona Jestem niepoważna, bo też już myślałam o kolejnej operacji.. Tylko wiem, że to nie możliwe przez najbliższe lata..
Uwierz mi.. twoje się wybija i ułoża a za parę lat będziesz mogła włożyć większe.. a z moich zeszła opuchlizna z góry i z dnia na dzień. Sa coraz brzydsze.... a jak wymiana to muszę ciąć piersi żeby włożyć potem max 450... ehh szkoda słów na to wszystko mi juz...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
19. 03 Anatomki
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 13:14   #390
Liz89
Raczkowanie
 
Avatar Liz89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 162
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 16

No nie wytrzymiem !!! Jak cicho siedze i czytam tak aż napisze !!
Ja cie kręcę !! No następna się nudzi KOTECZKA !! Nie wiem skąd Ty te swoje problemy bierzesz? Podczytujesz u innych i sklejasz w jedno? Masz obłędne cyce i nie wymyślaj!! no kurde przecież dekolt jaki tylko chcesz sobie zrobisz staniorem, no chyba,że chciałaś non stop latać z gołymi
Liz89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-05 10:39:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.