Podkłady z silikonem do suchej iwrażliwej skóry :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-22, 15:13   #1
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245

Podkłady z silikonem do suchej iwrażliwej skóry :)


witam,
mam pytanie czy istnieja takie podkłady? te z silikonem bardzo ladnie sie rozprowadzaja i sa bardzo lekkie (loreal true match)ale wlasnie l'oreal to jedyny jaki uzywalam i niestety dosyc szybko znika...Mam cere sucha i wrazliwa,tego czego sie boje po podkladzie to czerwonych suchych plamek,podkreslonych suchych skorek no i ogolnie piecza twarzy po nalozeniu lub przyz mywaniu...Apteczne juz probowalam i nie bylam zadowolona.Czy jestes jakis podklad z silikonem,ktory by sie nadawal do takiej buzki?Z racji odcieni korca mnie niektore MF zwalszcza lasting p. ale te wszytskie "dlugodystansowe" sa raczej do cer tlustych/mieszanych prawda?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 16:05   #2
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Podkłady z silikonem do suchej iwrażliwej skóry :)

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
witam,
mam pytanie czy istnieja takie podkłady? te z silikonem bardzo ladnie sie rozprowadzaja i sa bardzo lekkie (loreal true match)ale wlasnie l'oreal to jedyny jaki uzywalam i niestety dosyc szybko znika...Mam cere sucha i wrazliwa,tego czego sie boje po podkladzie to czerwonych suchych plamek,podkreslonych suchych skorek no i ogolnie piecza twarzy po nalozeniu lub przyz mywaniu...Apteczne juz probowalam i nie bylam zadowolona.Czy jestes jakis podklad z silikonem,ktory by sie nadawal do takiej buzki?Z racji odcieni korca mnie niektore MF zwalszcza lasting p. ale te wszytskie "dlugodystansowe" sa raczej do cer tlustych/mieszanych prawda?
a może zastosuj bazę silikonową i na to jakiś nawilżający podkład

ja mam cerę mieszaną, więc w nawilżających podkładach się nie orientuję za bardzo - próbowałam tylko Kanebo Liquid Finish i Cream Finish - oba świetne
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 16:44   #3
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Podkłady z silikonem do suchej iwrażliwej skóry :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a może zastosuj bazę silikonową i na to jakiś nawilżający podkład

ja mam cerę mieszaną, więc w nawilżających podkładach się nie orientuję za bardzo - próbowałam tylko Kanebo Liquid Finish i Cream Finish - oba świetne
slyszlalam o nich na wizazu wiele dobrego,ale z racji tego,ze jeszcze sama na siebie nie zarabiam jest mi zal tyle pieniedzy na podklad w ciemno,ze tka powiem bo wekszosc rzeczy na ktore sie nakrecilam a troszke kosztowaly byly niestety kompletnym niewypalem :| bardzo niezadowolona bylam z UNIFIANCE LRP i kolor najjasniejszy za ciemny :| i ogolnie sam podklad tez rewelacji nie ma...mialam rowniez po 3 kolory z Vichy Area Teint Creme Satine oraz ten krem koloryzujacy kolorek 00 i ten Softlex z Vichy czy jakos tak i tez niezbyt,podkreslal skorki co az mnie zdziwlo :| kiedys bylam nim zachwycona jak i tym kremem i tera ztakie rozczarowanie...dobry jedynie na lato z moim kolorem szyji i twarzy,ktora dodatkowo sie rumieni
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 16:50   #4
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Podkłady z silikonem do suchej iwrażliwej skóry :)

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
slyszlalam o nich na wizazu wiele dobrego,ale z racji tego,ze jeszcze sama na siebie nie zarabiam jest mi zal tyle pieniedzy na podklad w ciemno,ze tka powiem bo wekszosc rzeczy na ktore sie nakrecilam a troszke kosztowaly byly niestety kompletnym niewypalem :| bardzo niezadowolona bylam z UNIFIANCE LRP i kolor najjasniejszy za ciemny :| i ogolnie sam podklad tez rewelacji nie ma...mialam rowniez po 3 kolory z Vichy Area Teint Creme Satine oraz ten krem koloryzujacy kolorek 00 i ten Softlex z Vichy czy jakos tak i tez niezbyt,podkreslal skorki co az mnie zdziwlo :| kiedys bylam nim zachwycona jak i tym kremem i tera ztakie rozczarowanie...dobry jedynie na lato z moim kolorem szyji i twarzy,ktora dodatkowo sie rumieni
najlepiej by było jakbyś poszła do perfumerii i razem z konsultantką wybrała kilka podkładów do suchej cery, wzięła z nich próbki - dopiero przy porównaniu kilku podkładów o tych samych właściwościach zobaczyłabyś który najbardziej Ci się podoba...
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 17:02   #5
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Podkłady z silikonem do suchej iwrażliwej skóry :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
najlepiej by było jakbyś poszła do perfumerii i razem z konsultantką wybrała kilka podkładów do suchej cery, wzięła z nich próbki - dopiero przy porównaniu kilku podkładów o tych samych właściwościach zobaczyłabyś który najbardziej Ci się podoba...
najgorsze jest to,ze o takie probki to jedynie w sephorze lub douglasie moge prosic do ktorych mam 50km starsznie niechetnie sa dawane probki a w naturze,czy prywatnych drogeriach zawsze mowia,ze nie maja probek
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 17:03   #6
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Podkłady z silikonem do suchej iwrażliwej skóry :)

Jeżeli masz sucha skórę nie kupuj Lasting Performance - on bardzo obciąża i wysusza skórę, dla suchej się nie nadaje. Spróbuj z MF Colour Adapt, on jest dość mocno silikonowy, a suchej skóry krzywdzić nie powinien. Myślę, że może MF Age Renew też byłby podobny.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 17:29   #7
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Podkłady z silikonem do suchej iwrażliwej skóry :)

Ja akurat mam suchą cerę i Lasting Performance mi bardzo odpowiada.
Cenię go za trwałość, nałożony cieniutką wartwą sprawia że moja cera wygląda gładko i satynowo.
Nie wysusza mi cery.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 17:41   #8
wiolka36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 92
Dot.: Podkłady z silikonem do suchej iwrażliwej skóry :)

Ja również mam suchą i wrażliwą cerę i właśnie używam MF Age Renew, jestem bardzo zadowolona, czuję jakby ten podkład dodatkowo pielęgnował moją skórę, tylko te kolory, natural strasznie ciemny, teraz mam golden(75) juz lepiej, ale jeszcze mógłby byc odrobinę jaśniejszy. Może ktoś mi doradzi, czy 40, albo 45 jest jaśniejszy i zółtawy, bo nigdzie nie mogę znaleźć kolorów by je porównać, a dodam, że zakupiłam podkład na allegro. Do suchych cer polecam!!!
wiolka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 17:49   #9
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Podkłady z silikonem do suchej iwrażliwej skóry :)

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja akurat mam suchą cerę i Lasting Performance mi bardzo odpowiada.
Cenię go za trwałość, nałożony cieniutką wartwą sprawia że moja cera wygląda gładko i satynowo.
Nie wysusza mi cery.
Ja tez mam sucha cere uzywalam MF i to dosc dlugo, bo 2 opakowania pod rzad i zadnych sensacji. Wazne by krem dobrze nawilzal oraz zmywac delikatnym mleczkiem.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 18:03   #10
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Podkłady z silikonem do suchej iwrażliwej skóry :)

Też mam sucha skórę i mi ją LP strasznie wysuszył mimo mocnych nawilżaczy pod spodem. Nigdy już dziada nie kupię.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 18:27   #11
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Podkłady z silikonem do suchej iwrażliwej skóry :)

Ice, właśnie czytałam gdzieś na wizażu, że LP Ci nie podpasował.
Może Twoja cera jest bardziej wrażliwa niż moja.
Na każdej cerze podkład inaczej się spisuje.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 13:22   #12
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Podkłady z silikonem do suchej iwrażliwej skóry :)

ja wlsnie szukam takiego podkladu,ktory bedzie dzialal tak jak u wiolu nierozumiem czemu Area Teint keidys byl tak rewelacyjny dla mojej cery a teraz nie jak kiedys go uzywalam to rzeczywiscie pieknie nawilzal i az leczyl moja skore jak byla podrazniona,wysuszona i brzydsza a po nalozeniu byla taka delikatna,jedwabista i taka cacy idealna i po zmyciu podkladu byla tak ladnie wypielegnowana a teraz czar prysl..
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.