mamuski styczniowo-lutowe 2009 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-03, 12:56   #2881
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

U mnie pępol bez zmian - nadal głęboki, ciemnej krechy też nie mam.[/quote]



U mnie pepek bez zmian,ale w tamtej ciazy tez nie mialam wypuklego i nie mialam kreski

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
A ja wlasnie przyszlam do domu z pracy po godzinie ... siedze sobie az tu nagle pot mnie oblal i w glowie zaczelo mi sie krecic jakbym cos chlapnela a duszno mi bylo ze szok szefowa mnie zobaczyla zorganizowala zastepstwo i przywiozla do domu.W domu sie jakos lepiej czuje Tz spanikowal i kazal umowic sie do lekarza hmmm byla by okazja do zwolnienia ... tylko isc do pierwszego kontaktu ... ? wogole isc ... ?
Zrobilo mi sie dokladnie tak samo.Polozylam sie w domku i napilam wody,potem zjadlam czekolade na energie i przeszlo za jaka godz lub dwie(nie bylam z tym u lekarza)

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
U mnie to samo - jak specjalnie czekam, żeby mała dała znać o sobie, to jest cisza
Wczoraj za to brykała prawie cały dzień. Wiadomo, tatusia nie było

A ja nie wiem, czy nie kupić Lactovaginalu. Wprawdzie nic mnie nie swędzi, ale wydzielina jakaś taka biała i dość obfita ????
Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
A tam ... zarejestrowalam sie do lekarza pierwszego kontaktu mam byc miedzy 15 a 18 poprosze choc tydz wolnego
Popros o globulki clortimazolum i masc

Proponuje Ci wlozyc do pochwy 1 globulke clortimazolum(lekarz mi zalecil profilaktycznie jak bylam ostatnio)i powinno pomoc
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 13:10   #2882
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez bezsenność Pokaż wiadomość
Pani z herbata - prosze o zmianie w polu

Bezsenność (Basia,25 lat) Boleslawiec tp. 26/01/09 Gabriela lub Mateusz
Basiu!!! Wszystkiego najlepszego z ukazji urodzin!!!:p ijemy:
skoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 13:13   #2883
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
heheh, smieszne to uczucie! Normalnie mam ochotę się podrapać wewnątrz brzucha
Tez tak mialam ale od 19tc zaczely sie juz spore kopniaki a po 2 tyg tj 21tc tatus wyczuwa juz kopniaczki jak najbardziej. Obecnie 24tc to nawet jak sie przytule do jego pleców to go wali po nerkach

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
A ja nie wiem, czy nie kupić Lactovaginalu. Wprawdzie nic mnie nie swędzi, ale wydzielina jakaś taka biała i dość obfita ????
Z tego co wiem, to wydzielina powinna byc bardziej obfita bo sie szybciej oczyszcza by nie dopuscic do infekcji. Powinna byc lekko kwasna w zapachu. Jezeli cos cie niepokoi, to lepiej isc sprawdzic i szybko pozbyc sie bakcyla

Cytat:
Napisane przez pani z herbata Pokaż wiadomość
ide wieczorem na szkole rodzenia lalalalalalalalaaaaa
ciekawe czy TZ pojdzie ze mna bo sie pozarlismy ostro wczoraj i nie gadamy do siebie

Poline mozna juz wyczuc na zew, no bawi sie w chowanego z tatusiem
wczoraj jak bylam wkurzona to tak kopala
Ale ci zazdroszcze tj szkoly, mnie dopiero zapisali na 19/11 to bedzie mój 35tc. Mam nadzieje ze nie urodze do tego czasu Mam miec 5 spotkan, wiec moge sie nie na wszystkie zalapac

A z tymi kopniakami jak sie zdenerwuje to tez tak mam
Wczoraj psy wieszalam na Irl poczte i za kare dziecko mnie skopalo


Basiu - najlepszego!

Edytowane przez siobhan1
Czas edycji: 2008-09-03 o 13:14 Powód: dopisek
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 13:22   #2884
Nightingle
Raczkowanie
 
Avatar Nightingle
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś na Pomorzu
Wiadomości: 398
GG do Nightingle
Unhappy Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Hej Kochane,

Chyba mnie długo nie było bo mam parę ładnych stron do nadrobienia...

Ale najpierw się wyżalę, bo mi się ryczeć chce , a właściwie to już mi coś tam cieknie po policzkach

Jestem w 17 tygodniu no i buu dzidzia się chyba obraziła, bo kopać nie raczy A niby przy kolejnej ciąży to ruchy czuje się szybciej

Na koncie kasy brak, a ja muszę iść na badania, wykupić leki, a w następnym tygodniu mam spotkanie służbowe z dostawcami z zagrani no i raczej w dżinsach i podkoszulku iść nie wypada (spotkanie 9, a pensja 10)... Jeszcze gdyby w sklepie dla ciężarówek kartą można było płacić.... to nie po co u nas w mieście coś takiego jak terminal do kart chyba uważają za diabelski wynalazek... Ale to tez nie rozwiązanie, bo tyle co mam na kartach do tyłu to dawno nie widziałam Szefowa od dwóch tygodni przelewa nam kasę za wczasy pod gruszą, tylko że dziwnie nikt kasy na koncie nie widzi, a że przyszło mi być w komisji socjalnej, to co rusz mnie ktoś atakuje gdzie ta kasa .... Jakby tego było mało mój trzylatek wyrwał się nam wczoraj na parkingu osiedlowym i o mało nie wpadł pod nadjeżdżający samochód :help :Normalnie jak mi ta scena staje przed oczami to delirki dostaje... No, a do tego L4 kończy mi się w piątek i lekarz miał chyba racje, że te wszystkie bóle krzyża i głowy to od zbyt długiej pracy przy kompie, bo jakoś mam ich mniej odkąd wpadam tam tak na 2 godzinki dziennie... Ktoś chyba miał racje, że ciężarówka powinna się z tym ograniczać do 4 godzin Tylko jak tu8 teraz uświadomić pracodawcę Już i tak miałam ostatnio niezły przebój, bo się mnie pytał czy złożyłam podanie o urlop w księgowości jak wychodziłam wcześniej z pracy do lekarza No a ja mu wtedy z beczki, że nie bo co jak co, ale prawo mówi wyraźnie, że do lekarza i na wszelkie badania mają mnie obowiązek puścić i nie odpisywać żadnych godzin, ani pensji Buraki jedne Albo grają, albo nie wiedzą nic o prawach kobiet w ciąży Nic 16.09 mam wizytę u lekarza, no i zobaczę co powie... jak mi się znowu te bóle w pracy w następnym tygodniu nasilą, to będę musiała coś z tym fantem zrobić

Czyli u mnie potop łzowy... a teraz zerknę co u Was...
__________________
12.02.2009 Julcia

01.11.2005 Jasio

97-90-86-85-81-82-78-74-72,5-66
Nightingle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 13:24   #2885
Nightingle
Raczkowanie
 
Avatar Nightingle
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś na Pomorzu
Wiadomości: 398
GG do Nightingle
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez nimfetka Pokaż wiadomość
to ja nie wiem,jestem w 17 tyg ciązy i nie czuję ruchów dziecka.Czy coś jest nie tak??bo jak czytam każda jedna z Was dziewczeta już je czuje
Ja też nie czuję i też jestem w 17 tygodniu... I wcale nie jest mi z tym dobrze buuu
__________________
12.02.2009 Julcia

01.11.2005 Jasio

97-90-86-85-81-82-78-74-72,5-66
Nightingle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 14:24   #2886
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Ja dziś na USG byłam - i mamy dziewczynke Bedzie mała Martynka a termin mam na 9 stycznia więc troszkę się zmienił. Mała jest starsza troszke dokładnie jestem w 21 tyg i 5 dni. Ale całe szczęście wszytko jest dobrze!! Ide dalej "korzystać " z uroków urlopu... jednak w tym tygodniu nie licze na odpoczynek bo ciągle cos trzeba załatwic... może na L-4 pójde to wtedy odpocznę
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 14:35   #2887
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez Nightingle Pokaż wiadomość
Ja też nie czuję i też jestem w 17 tygodniu... I wcale nie jest mi z tym dobrze buuu

Dziewczynki z tym kopaniem to jest roznie u kazdej CIERPLIWOSCI!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!



Wlasnie wylalam sobie goracy tluszcz na noge i brzuch.Bardzo,bardzo boli.Leze z maslanka i wyslalam malego po pantenol w sprayu(zachcialo mi sie piec racuchy)
mam nadzieje ze nie zaszkodzi t dziecku
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 17:21   #2888
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

I mam tydzien L4.Ale sie ciesze.WKoncu wyskocze sobie na jakies zakupy i pospie do 12
Oj Sandruniu jezeli nic nie pomoze to moze lec na pogotowie ...
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:06   #2889
Kasia.234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 921
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Ja wczoraj byłam u gina i był bardzo zdziwiony, że nie chcę iść na L4
No i zarejestrowałam się już na kolejne usg, na 15 października.

Basiu - wszystkiego najlepszego!
Kasia.234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:08   #2890
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez Nightingle Pokaż wiadomość
Ja też nie czuję i też jestem w 17 tygodniu... I wcale nie jest mi z tym dobrze buuu
Dziewczyny spokojnie, ja dopiero poczułam dzidzię jak byłam w 22 tyg. fakt to moja pierwsza ciąza, ale potem maluch nie będzie wam dawał spokoju

Dzisiaj byłam na pierwszym spotkaniu szkoły rodzenia z Tż, trochę tylko za długo kazali siedzieć i strasznie głodna już byłam a wiecie że nie można sie w takiej sytuacji na niczym innym skupić
Tak się ułożyło że już jutro mam kolejny wykład, a od przyszłego tygodnia już z ćwiczeniami

A...Jutro idę o 10.40 na USG połówkowe i w 4D ....nie mogę już się doczekać chyba już pójdę spac mam nadzieję ze z dzidziulkiem wszystko ok przedewszystkim, ale liczę też ze pokaże co ma między nóżkami
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 20:43   #2891
kasienka1977
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 696
GG do kasienka1977
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez Nightingle Pokaż wiadomość
Jestem w 17 tygodniu no i buu dzidzia się chyba obraziła, bo kopać nie raczy A niby przy kolejnej ciąży to ruchy czuje się szybciej

..
Witam, jestem styczniową mamą 2008. nic się nie martw kochana, ja w pierwszej ciąży czułam ruchy w 17 tygodniu, w drugiej dopiero w 20, aż się lekarz niepokoił. No, ale jakbys dziś zobaczyła to "nieruchawe" dziecko to nie miałabyś watpliwości, że czego jak czego, ale energii mu nie brakuje....
__________________
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co dla nas ma.
W. S. Reymont
kasienka1977 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 06:42   #2892
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez Sandrunia Niepoń Pokaż wiadomość
Dziewczynki z tym kopaniem to jest roznie u kazdej CIERPLIWOSCI!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!



Wlasnie wylalam sobie goracy tluszcz na noge i brzuch.Bardzo,bardzo boli.Leze z maslanka i wyslalam malego po pantenol w sprayu(zachcialo mi sie piec racuchy)
mam nadzieje ze nie zaszkodzi t dziecku
Sandra coś Ty wykombinowała ??? jak teraz się czujesz ?i jak poparzenie w tym momencie wyląda??

a ja mam pojawijaąca się kreke na brzuchu...cóż taka moja uroda
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 08:14   #2893
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez skoja Pokaż wiadomość
Basiu!!! Wszystkiego najlepszego z ukazji urodzin!!!:p ijemy:
Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
Basiu - najlepszego!
Cytat:
Napisane przez Kasia.234 Pokaż wiadomość
Basiu - wszystkiego najlepszego!

Dziękuje Wam pieknie

Nightingle -bedzie dobrze, wiem że takie sytacje to nic przyjemnego.
Dobrze że Synkowi nic sie nie stało, w pracy sie ułoży a kasa musi wreszcie przyjść- czego Ci zyczę.

Nika.83- gratuluję córeczki!

Sandra- a Ty tu libisz lańsko dostawać? Mam nadzieje że wszytko szybko się zagoi, i jestem pewna że dzidzi nic sie nie stało.

A dzo dziewczyn oczekujących na kopniaki- spokojnie laseczki- jeszcze nie raz dostaniecie po nerach

No i wszytkim szczęsliwym posiadaczkom L4 zyczę miłego lenuchowania
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:43   #2894
pani z herbata
Zadomowienie
 
Avatar pani z herbata
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: shannon irlandia
Wiadomości: 1 748
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

my juz po 1 zajeciach w szkole.
cale szcescie ze wybralismy srode a nie wtorek, we wtorek bylo 120 luda chetnych a wczoraj tylko 20par

strasznie mi sie podobalo. faceci zasypiali (daaa) no laseczki byly entuzjastyczne
nie wiem czy wszystko zapamietalam zeby wam powiedziec ale sie postaram

najpierw 40min z fizjoterapeutka, cwiczenia na pilce na dobra postawe itepe ja zapisalam sie na konsultacje (bezplatne jak i szkola rodzenia) w sprawie bolu plecow i mrowienia w rekach i nogach-maja nawet na to nazwe 'costam tunel syndrom', cwiczenie miesni (kegla? u nich nazywa sie Pelvic floor')

a potem 40 min z polozna, np mowila zeby nosic ze soba karte ciazy zawsze i wszedzie bo maja porody juz od 25tc a na karcie napisane wszystko co i jak, na wypadek gdybysmy nie byly w poblizu swojego szpitala.
kiedy zglosic sie do szpitala (krwawienie, jak rozpoznac skurcze i to ze wody zaczynaja odchodzic)
nastepne zajecia to porod i tatusiowie koniecnzie maja byc
potem na nast zwiedzanie szpitala
opieka nad dzieckiem
opieka nad sama soba po porodzie
razem 5 zajec, a 6 tyg po porodzie specjalne zajecia-bezplatne z fizjoterapeuta, mozna przyjsc z dzidziochem.
no i ze od razu w spzitalu moga wykonac swiadectwo urodzenia i co jest potrzebne (my np nie irlandczycy i nie po slubie wiec z paszportami koniecnzie oboje rodzicow)

spytalam TZta czy mu sie podobalo, 'nooooooooo' a c oz tego zapamietal? mam zesoba nosic ta karte ciazy i musi mnie pilnowac zebym cwiczyla i chodzila na spacery
byl jedynym tatusiem ktory od razu po wykladzie fizjo pobiegl na fajke bo juz mu uszy wykrecalo echhh

aha i jeszce jedno zapisalam sie na kurs wieczorowy ksiegowosci i zaczynam pod koniec wrzesnia kurs tylko 8tyg

Polina reaguje na glos tatusia, wroicl dzis z nocki wkurzony i tak narzekal i wyzywal firme a Polina sie obudizla i zrobila rebelie w brzuchu, no dopoki tato nei probowal wyczyc kopniakow wtedy sie nie ruszala


a w ogole piekny dzis dzien
__________________
trying so hard lots of things not to do

pani z herbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:19   #2895
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Wreszcie sie zmobilizowałam i zrobiłam fotki mojego brzuchola.
Nie wiem czemu na fotach jest taki duży- bo w rzeczywiśtości nie czuje tak duzej róznicy w jego wielkości.

A wczoraj próbowałam na allegro wygrac licytację wyrka dla maleństwa- z takim skótkiem ze przed zakonczeniem aukcji musiałam wyjść- i przelicytowano mnie o 2 zł. Ale cóż- może następnym razem.

Poniżej wrzucam fotosy mojego bońćpołka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20-tydz-web.jpg (25,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20-tydz.web.jpg (23,6 KB, 35 załadowań)
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:23   #2896
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
I mam tydzien L4.Ale sie ciesze.WKoncu wyskocze sobie na jakies zakupy i pospie do 12
Gratulacje - leń się ile wlezie - i Tobie i dzidzi dobrze to zrobi

Cytat:
Napisane przez mumi24 Pokaż wiadomość
A...Jutro idę o 10.40 na USG połówkowe i w 4D ....nie mogę już się doczekać chyba już pójdę spac mam nadzieję ze z dzidziulkiem wszystko ok przedewszystkim, ale liczę też ze pokaże co ma między nóżkami
Nooooo - już pewnie po usg Czekamy na relację

Cytat:
Napisane przez nimfetka Pokaż wiadomość
a ja mam pojawijaąca się kreke na brzuchu...cóż taka moja uroda
ja też - wprawdzie jest bledziutka, ale to chyba od karnacji zależy (nie wiem... taka moja teoria, bo te moje koleżanki, które ją miały a są śniade miały zdecydowanie mocniejsze...)

Cytat:
Napisane przez bezsenność Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam pieknie
Spóźnione, ale mega szczere życzenia Basiu - przede wszystkim dotrwania w dobrej kondycji do końca ciąży, zdrowego dzidziolka i duuuuużo miłości

Cytat:
Napisane przez pani z herbata Pokaż wiadomość
my juz po 1 zajeciach w szkole.
cale szcescie ze wybralismy srode a nie wtorek, we wtorek bylo 120 luda chetnych a wczoraj tylko 20par

strasznie mi sie podobalo. faceci zasypiali (daaa) no laseczki byly entuzjastyczne
nie wiem czy wszystko zapamietalam zeby wam powiedziec ale sie postaram

najpierw 40min z fizjoterapeutka, cwiczenia na pilce na dobra postawe itepe ja zapisalam sie na konsultacje (bezplatne jak i szkola rodzenia) w sprawie bolu plecow i mrowienia w rekach i nogach-maja nawet na to nazwe 'costam tunel syndrom', cwiczenie miesni (kegla? u nich nazywa sie Pelvic floor')

a potem 40 min z polozna, np mowila zeby nosic ze soba karte ciazy zawsze i wszedzie bo maja porody juz od 25tc a na karcie napisane wszystko co i jak, na wypadek gdybysmy nie byly w poblizu swojego szpitala.
kiedy zglosic sie do szpitala (krwawienie, jak rozpoznac skurcze i to ze wody zaczynaja odchodzic)
nastepne zajecia to porod i tatusiowie koniecnzie maja byc
potem na nast zwiedzanie szpitala
opieka nad dzieckiem
opieka nad sama soba po porodzie
razem 5 zajec, a 6 tyg po porodzie specjalne zajecia-bezplatne z fizjoterapeuta, mozna przyjsc z dzidziochem.
no i ze od razu w spzitalu moga wykonac swiadectwo urodzenia i co jest potrzebne (my np nie irlandczycy i nie po slubie wiec z paszportami koniecnzie oboje rodzicow)

spytalam TZta czy mu sie podobalo, 'nooooooooo' a c oz tego zapamietal? mam zesoba nosic ta karte ciazy i musi mnie pilnowac zebym cwiczyla i chodzila na spacery
byl jedynym tatusiem ktory od razu po wykladzie fizjo pobiegl na fajke bo juz mu uszy wykrecalo echhh

aha i jeszce jedno zapisalam sie na kurs wieczorowy ksiegowosci i zaczynam pod koniec wrzesnia kurs tylko 8tyg

Polina reaguje na glos tatusia, wroicl dzis z nocki wkurzony i tak narzekal i wyzywal firme a Polina sie obudizla i zrobila rebelie w brzuchu, no dopoki tato nei probowal wyczyc kopniakow wtedy sie nie ruszala


a w ogole piekny dzis dzien
super opisik - zazdroszczę tej szkoły rodzenia... i kursu... brakuje mi nauki sama się teraz zastanawiałam nad kursem kadrowo - płacowym, ale trochę mi szkoda 1300 zł wydać, gdy tyle wydatków dla dzidziusia...
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:26   #2897
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez bezsenność Pokaż wiadomość
Wreszcie sie zmobilizowałam i zrobiłam fotki mojego brzuchola.
Nie wiem czemu na fotach jest taki duży- bo w rzeczywiśtości nie czuje tak duzej róznicy w jego wielkości.

A wczoraj próbowałam na allegro wygrac licytację wyrka dla maleństwa- z takim skótkiem ze przed zakonczeniem aukcji musiałam wyjść- i przelicytowano mnie o 2 zł. Ale cóż- może następnym razem.

Poniżej wrzucam fotosy mojego bońćpołka

Basia... cudne fotki - jednak nie ma to jak ręka profesjonalisty A wielkości to się czepiasz kochana... nieładnie...
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:35   #2898
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Basia... cudne fotki - jednak nie ma to jak ręka profesjonalisty A wielkości to się czepiasz kochana... nieładnie...
Kasiu kochana, dziękuje za zyczenia i ceisze się że fotki sie podobają.
Na pewno nie są robione profesjonalnie- ale ciii

A wielkości sie czepiam bo nie mam innych zastrzerzeń- a idealnie byc nie może :p
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:40   #2899
pani z herbata
Zadomowienie
 
Avatar pani z herbata
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: shannon irlandia
Wiadomości: 1 748
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Basiu nie wielkosc a to co w srodku sie liczy
sliczna fotka..z jakiegos powodu wyobrazalam sobie CIebie w dlugich wlosach
__________________
trying so hard lots of things not to do

pani z herbata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 11:41   #2900
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

No właśnie też miałam napisać, że pojęcia nie mam skąd to gadanie o rozmiarze wielgachnym, skoro Ty taka szczupła.
Ja chyba też muszę sie już zabrac za pierwsze foty brzucha, bo nareszcie coś widać. Nawet juz pierwsze ciążowe jeansy kupiłam Zmolestuje wieczorem Tżta to pstryknie może

A ja dziś znowu siedzę z bólem głowy w pracy, mam do zrobienia plan działań do końca roku i za nic nie chce mi się do tego zabierać a termin oddania coraz bliżej, bleeech. Też bym sobie spospała i pobyczyła się, eeech. Na szczęście do weekendu blisko
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:53   #2901
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez pani z herbata Pokaż wiadomość
Basiu nie wielkosc a to co w srodku sie liczy
sliczna fotka..z jakiegos powodu wyobrazalam sobie CIebie w dlugich wlosach
Długie włosy- hmmm tez miewałam. juz przeszłam od włosów za pupe poprzez wszytkie długosci do krótkich. Przez kolory też przechodziłam rózne: blądy, rude, borda, brązy - barkuje mi sliwek i czerni do kolekcji

Cytat:
Napisane przez mar_go Pokaż wiadomość
No właśnie też miałam napisać, że pojęcia nie mam skąd to gadanie o rozmiarze wielgachnym, skoro Ty taka szczupła.
Ja chyba też muszę sie już zabrac za pierwsze foty brzucha, bo nareszcie coś widać. Nawet juz pierwsze ciążowe jeansy kupiłam Zmolestuje wieczorem Tżta to pstryknie może

A ja dziś znowu siedzę z bólem głowy w pracy, mam do zrobienia plan działań do końca roku i za nic nie chce mi się do tego zabierać a termin oddania coraz bliżej, bleeech. Też bym sobie spospała i pobyczyła się, eeech. Na szczęście do weekendu blisko
Mar go- to z tą szczupłością to nie do mnie- prawda?
Z fotki musisz wziąc się konieczne- to piękna pamiatka.
Mi na bóle głowy pomaga kawa lib/i czekolada.

I tak żeby sprostować- uważam że mam mały brzuch jak na 20 tydz. ale jak spojrzałam na fotki lekko sie zdziwiłam bo patrzac w lustro widze o wiele mnieszy bembenek ( kwestja perspektywy)
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 11:58   #2902
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
I mam tydzien L4.Ale sie ciesze.WKoncu wyskocze sobie na jakies zakupy i pospie do 12
Oj Sandruniu jezeli nic nie pomoze to moze lec na pogotowie ...
[quote=nimfetka;8879354]Sandra coś Ty wykombinowała ??? jak teraz się czujesz ?i jak poparzenie w tym momencie wyląda??

Nie wyglada to ladnie niestety na brzuchu mam tylko kilka ciemnych plamek,ale gorzej z udem mam 3 wielkie rany ktore widac z kmwstyd sie pokazac w spodniczce i spodenkach

Cytat:
Napisane przez bezsenność Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam pieknie

Nightingle -bedzie dobrze, wiem że takie sytacje to nic przyjemnego.
Dobrze że Synkowi nic sie nie stało, w pracy sie ułoży a kasa musi wreszcie przyjść- czego Ci zyczę.

Nika.83- gratuluję córeczki!

Sandra- a Ty tu libisz lańsko dostawać? Mam nadzieje że wszytko szybko się zagoi, i jestem pewna że dzidzi nic sie nie stało.
Dzidzi nic,ale gorzej z moim udem

No i wszytkim szczęsliwym posiadaczkom L4 zyczę miłego lenuchowania
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:07   #2903
mumi24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 060
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Dziewczynki już jestem po usg....będzie chłopak tż wniebowzięty, ja się dopiero oswajam, najbardziej jestem szczęśliwa że jest zdrowe waży 440 g
moje maleństwo kochane ziewało i uśmiechało się do nas, ale potem się zmęczył tym podglądaniem i zakrywał buzię łapkami.....
__________________
Mój największy skarb Borysek 09.01.2009

http://s2.pierwszezabki.pl/026/0261949b0.png?3414
mumi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:13   #2904
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Gratuluję synka
Ciekawe, czy nasze maleństwo jutro się ujawni...
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:13   #2905
pani z herbata
Zadomowienie
 
Avatar pani z herbata
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: shannon irlandia
Wiadomości: 1 748
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

bedzie Borys znaczy sie

ja juz sie tak przyzwyczailam ze ma byc Polina ze nie wyobrazam sobie ze moze byc syn
__________________
trying so hard lots of things not to do

pani z herbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:23   #2906
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Mumi gratuluje synalka
Ciekawe co u mnie mieksza ... mam dziwne przeczucie ze Oluś
Basiu swietne zdjecia aaa i wszytkiego naj naj z okazji urodzin
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:58   #2907
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez bezsenność Pokaż wiadomość
Poniżej wrzucam fotosy mojego bońćpołka
Basiu, sliczny brzuszek a fotoski normalnie bomba!!!

Cytat:
Napisane przez nimfetka Pokaż wiadomość
a ja mam pojawijaąca się kreke na brzuchu...cóż taka moja uroda
Tez mam i do tego ciemna obwódke wokól pepka
Ja tam sie ciesze

Cytat:
Napisane przez pani z herbata Pokaż wiadomość
my juz po 1 zajeciach w szkole.

aha i jeszce jedno zapisalam sie na kurs wieczorowy ksiegowosci i zaczynam pod koniec wrzesnia kurs tylko 8tyg
Fajnie sie masz z ta szkola rodzenia, ja zaczynam dopiero w listopadzie
choc system taki sam, jeszcze moge urodzic zanim zaczne szkole, ale sie bedzie dzialo

A kurs ksiegowosci bomba!!!

Cytat:
Napisane przez bezsenność Pokaż wiadomość
Długie włosy- hmmm tez miewałam. juz przeszłam od włosów za pupe poprzez wszytkie długosci do krótkich. Przez kolory też przechodziłam rózne: blądy, rude, borda, brązy - barkuje mi sliwek i czerni do kolekcji
A ja myslalam, zes brunetka

Cytat:
Napisane przez mumi24 Pokaż wiadomość
Dziewczynki już jestem po usg....będzie chłopak tż wniebowzięty, ja się dopiero oswajam, najbardziej jestem szczęśliwa że jest zdrowe waży 440 g
moje maleństwo kochane ziewało i uśmiechało się do nas, ale potem się zmęczył tym podglądaniem i zakrywał buzię łapkami.....
Gartuluje chlopaka no i zdrowej dzidzi


Za chwilke uciekam z pracy do gienia. Jutro zaczynam 25tc i jak sie dzis zwazylam to sie przerazilam, nawet sie nie przyznam ile mam na +.
Cos mi sie wydaje, ze mnie lekarka za uszy wytarga. Musze z nia o tym pogadac, bo jak tak dalej pójdzie to dobije do 25kg jak nic a diety przeciez nie wolno
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 13:50   #2908
skoja
Rozeznanie
 
Avatar skoja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 587
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez bezsenność Pokaż wiadomość
Wreszcie sie zmobilizowałam i zrobiłam fotki mojego brzuchola.
Nie wiem czemu na fotach jest taki duży- bo w rzeczywiśtości nie czuje tak duzej róznicy w jego wielkości.

A wczoraj próbowałam na allegro wygrac licytację wyrka dla maleństwa- z takim skótkiem ze przed zakonczeniem aukcji musiałam wyjść- i przelicytowano mnie o 2 zł. Ale cóż- może następnym razem.

Poniżej wrzucam fotosy mojego bońćpołka
Bardzo ładne fotki - naprawdę! Kurcze, obiecałam sobie, że tyle będę miała zdjęć ciąży, a tu półmetek - i praktycznie żadnego zdjęcia, nic to w weekend robię sesję
A z tymi aukcjami to jest tak, że pewnie nawet jakbyś ją dopilnowała to i tak ktoś by przelicytował. Mi ostatnio ktoś w dosłownie - ostatnich 10 sekundach sprzątną śliczny kombinezon - dlatego, że ludzie korzystaja ze specjalnych programów do tego stworzonych - w załaczeniu link do jednego z nich
http://www.snip.pl/
sama musze chyba wypróbować.

A te dziewczyny co już kupiły kombinezony - dajcie prosze znać jaki rozmiar kupować. Myślałam o 56 czy newborn - ale słyszałam, że czasem dziecko większe się rodzi, a i przeciez pod kombinezonem ma jeszcze trochę ubrać, więc myśłałam 3-6 miesięcy, ale i tu słyszałam, ze jak jedna dziewczyna włożyła w taki kombinezon swoje maleństwo - to dziecko zniknęło. A przecież nie jest mi potrzebny kombinezon po 3 miesiącach, bo będzie już wiosna, a na kolejny sezon będzie już za mały. No i mam straszny dylemat HELP!
skoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 13:52   #2909
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez bezsenność Pokaż wiadomość
Wreszcie sie zmobilizowałam i zrobiłam fotki mojego brzuchola.
Nie wiem czemu na fotach jest taki duży- bo w rzeczywiśtości nie czuje tak duzej róznicy w jego wielkości.

A wczoraj próbowałam na allegro wygrac licytację wyrka dla maleństwa- z takim skótkiem ze przed zakonczeniem aukcji musiałam wyjść- i przelicytowano mnie o 2 zł. Ale cóż- może następnym razem.

Poniżej wrzucam fotosy mojego bońćpołka
Jaki masz malutki brzuszek! widać , że bedziesz zgrabną ciężarowką , ja jestem w 19 tygodniu i mam duzo większy...Ale chyba wszystko mam od ciebie duuuuzo większe I PRZEDE WSZYSTKIM STO LAT STO LAT !!! Sorki , ze dopiero dzisiaj .....

Cytat:
Napisane przez mumi24 Pokaż wiadomość
Dziewczynki już jestem po usg....będzie chłopak tż wniebowzięty, ja się dopiero oswajam, najbardziej jestem szczęśliwa że jest zdrowe waży 440 g
moje maleństwo kochane ziewało i uśmiechało się do nas, ale potem się zmęczył tym podglądaniem i zakrywał buzię łapkami.....
GRATULACJE!!!!

Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość



Za chwilke uciekam z pracy do gienia. Jutro zaczynam 25tc i jak sie dzis zwazylam to sie przerazilam, nawet sie nie przyznam ile mam na +.
Cos mi sie wydaje, ze mnie lekarka za uszy wytarga. Musze z nia o tym pogadac, bo jak tak dalej pójdzie to dobije do 25kg jak nic a diety przeciez nie wolno
Ja juz nawet nie wchodzę na wagę , nie będę się stresować.....


Skoja , ja kupilam na 68 , myślę , że powinien byc ok tak do kwietnia .Moja córka jak się urodzila miała 56 , więc te 12 cm zapasu powinno starczyc spokojnie.

A na allegro faktycznie lepiej korzystać ze snipa albo innego programiku, mniej stresu...
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 15:06   #2910
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez bezsenność Pokaż wiadomość

Mar go- to z tą szczupłością to nie do mnie- prawda?
Z fotki musisz wziąc się konieczne- to piękna pamiatka.
Mi na bóle głowy pomaga kawa lib/i czekolada.

I tak żeby sprostować- uważam że mam mały brzuch jak na 20 tydz. ale jak spojrzałam na fotki lekko sie zdziwiłam bo patrzac w lustro widze o wiele mnieszy bembenek ( kwestja perspektywy)
No to w takim razie ja też chcę taka czarną sukienke, co tak wszytsko "fotoszopuje" ładnie .
Co do włosów to witaj w klubie, ja tez miałam we wsyztskich kolorach, nawet czarne i niebieskie (śliczne były), tylko takich do pasa nigdy nie doczekałam
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.