DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D ) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 09:52   #751
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Helou

Zjadłąm dzisiaj owsianke, bardzo dobra A myślałąm, że nic mi nie zastąpi płatków owsianych z cynamonem a tu proszę przecież są otręby
U mnie brzydkooo za oknem, leje deszcz i wieje wiatr... brr. Czekam na smsa od koleżanki i wybieramy sie na siłownie.


Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam tego grzybka ale tak to cholerstwo rosło, że już nie wiedziałam co z nim zrobić i w pewnym momencie powiedziałam dość i zginął śmiercią naturalną

A działał? Tzn. podkręcał metabolizm itp. itd?
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:19   #752
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Heej
No i a nie mówiłam,ze ten gigantyczny spadek to przez to że mało jadłam
Dziś wchodzę naw wage a tak 0.5kg więcej...
Więc suma sumarum 11.5 kg mniej
Mówiłam,żeby się nie łudzić ze w końcu ujrze 12kg
Zjadłam właśnie wczorajszą tortille z gyrosem bo z kolacji mi została
Dziś mam PW i o tym zapomnialam i nie mam nawet durnego pomidora w lodówce! jak bede wracać z pracy zrobie skok na biedronkę
A ja Ci mówiłam , że nie i ja mam rację.
Dlatego wole ważyć się codziennie bo naprawdę wiem wtedy jak mi idzie.
WAGA NIE IDZIE LINIOWO W DÓŁ!!. Daję załącznik. Widzisz jak waga skacze wokół linii trendu (tej czerwonej). A widzisz ten wzrost pare dni temu ? Był niewiadomo z czego. Byłam chora, dużo piłam , b. mało jadłam (nie umiem nie liczyc kalorii).Idę trybem 1/1 dla wyjaśnienia.
Więc proszę nie panikować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25marz.jpg (173,5 KB, 53 załadowań)
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:23   #753
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
A ja Ci mówiłam , że nie i ja mam rację.
Dlatego wole ważyć się codziennie bo naprawdę wiem wtedy jak mi idzie.
WAGA NIE IDZIE LINIOWO W DÓŁ!!. Daję załącznik. Widzisz jak waga skacze wokół linii trendu (tej czerwonej). A widzisz ten wzrost pare dni temu ? Był niewiadomo z czego. Byłam chora, dużo piłam , b. mało jadłam (nie umiem nie liczyc kalorii).Idę trybem 1/1 dla wyjaśnienia.
Więc proszę nie panikować
Ale masz plik excela... nono....
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:26   #754
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
A działał? Tzn. podkręcał metabolizm itp. itd?
Szczerze nie zwracałam na to uwagi bo wtedy ważyłam jakieś 55kg no moze 57kg hehe
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:30   #755
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
Ale masz plik excela... nono....
Dzięki Jak mam doła to patrze na koniec lini trendu i .......mi pomaga
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:37   #756
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
Dzięki Jak mam doła to patrze na koniec lini trendu i .......mi pomaga
też sobie taki zrobię jak tylko posprzątam mieszkanie...
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 10:47   #757
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

a ja na śniadanko twarożek jajeczka pomidorek i ogóreczek
poukładałam wszystko ładnie w plasterkach na talerzu, TŻ śmiał się z mojej estetyki jedzonka

tortilla na obiadek


oj moja najmłodsza siostrzyczka miała komunię w maju... paranoja jakaś
rodzice też wariowali bo to w końcu ich ostatnia taka impreza

ale moja sis za kasę którą dostała kupiła sobie taki wypasiony basen 5m i trampolinę do skakania, także nie dostawała kamer, laptopów itp.
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 11:27   #758
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
oj moja najmłodsza siostrzyczka miała komunię w maju... paranoja jakaś
rodzice też wariowali bo to w końcu ich ostatnia taka impreza

ale moja sis za kasę którą dostała kupiła sobie taki wypasiony basen 5m i trampolinę do skakania, także nie dostawała kamer, laptopów itp.
Moja corka ma komunie w maju , ale my sie nie musimy na zadne kwiaty sie skladac
Jedyne co to musielismy zaplacic za wypozyczenie alby , kupic swieczke , rozaniec i skarbczyk
Natomiast jesli chodzi o prezenty to az mi sie plakac chce , mam wrazenie , ze nasi i nie tylko nasi goscie za bardzo sobie sprawe komplikuja . Ostatnio jeden z naszych gosci wpadl na pomysl telewizora - wyobrazacie sobie
Inny , ze kupi jej tel. a po co 9 letniemu dziecku komurka no po co
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 11:40   #759
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Kochana wczoraj miałam P
I przed wczoraj tak samo. Wczoraj zważyłam się pierwszy raz po kolejnym zastoju i waga pokazała 1kg mniej, z tym że jak już wspominałam mało jadlam poprzedniego dnia
Mam już te wszystkie cyfry w nosie, czasem aż mi się nie chce już tu zaglądać i dołować waszymi wynikami bo mnie szlag trafia, że ja nadal jestem otyła albo już tylko nadwaga a kg lecą jak by chciały a nie mogły a zaczynałam we wrześniu toż to paranoja jakaąs
teraz to pewno jedzenie w przewodzie pokarmowym! przecież nie wydaliłaś wszystkiego od razu... tłuszcz to nie może być. albo lekkie spuchnięcie - czasem pojawia się przy minimalnym wpływie jakiś czynników. sama wiem bo mam skłonność do puchnięcia więc wiem jak to może być. a mierzysz się? jakieś różnice są?

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
Wiecie co? martwię się troszkę o siebie. Od połowy cyklu bolą mnie piersi... nie wiem co jest grane. Są takie jak przed samym @! Zawsze na te kilka dni przed były "dokuczliwe" ale teraz... nie mam jak spać nawet. @ powinien pojawić się za 1.5 tyg...
może tym razem będzie wcześniej? dziewczyny niektóre mówiły że im @ się przyspieszył na dukanie

co do tej składki 200zł to też uważam że masakra. szkoła prywatna to pewno nauczyciel zarabia, nie to co państwowo, więc zupełnie nie rozumiem :/ moja ciotka jest nauczycielką w LO i wiem jak to od tej strony wygląda - owszem lubią dostać coś (ale typu kwitek, zdjęcie w ramce...) bo to taki miły gest, wyraz sympatii ale drogie rzeczy krępują ich (oczywiście są wyjątki) a czasem niektórzy nawet się na to wkurzają bo uważają że uczniowie myślą sobie że przy tych marnych pencjach to nauczycielom potrzebna taka "zapomoga" :/ największy prezent moja ciotka dostała od klasy z którą faktycznie miała świetny kontakt a i tak było jej głupio że taki drogii (duży plecak z Campusa, bo lubi podróżować, ale przy 32 osobach w klasie to pewno po 20, max 30 zł się składali)
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 11:53   #760
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
dasz sobie radę pomyśl ile rzeczy możesz zrobić jak masz czas tylko dla siebie, może jest coś co dawno chciałaś zrobić..
jak masz taki trudny czas to staraj się robić jak najwięcej rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność
Postaram się, tylko moje umilanie sobie życia jest trochę utrudnione przez przeziębienie
Ja teraz prawie ciągle mam "czas dla siebie", bo TŻ wraca z pracy o 23 więc cały dzień go nie ma... Ale już w sumie przywykłam, jak zacznie wracać normalnie o 18 to będzie mi chyba dziwnie

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
A ja Ci mówiłam , że nie i ja mam rację.
Dlatego wole ważyć się codziennie bo naprawdę wiem wtedy jak mi idzie.
WAGA NIE IDZIE LINIOWO W DÓŁ!!. Daję załącznik. Widzisz jak waga skacze wokół linii trendu (tej czerwonej). A widzisz ten wzrost pare dni temu ? Był niewiadomo z czego. Byłam chora, dużo piłam , b. mało jadłam (nie umiem nie liczyc kalorii).Idę trybem 1/1 dla wyjaśnienia.
Więc proszę nie panikować
Ale masz fajowy wykres
Szkoda, że ja nie umiem takiego zrobić

A teraz to już bez większego sensu, bo i tak większości mojej diety nie mam spisanej, tzn nie zapisywałam wyników z wagi.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:00   #761
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za gratki


Kochana samo wyszło napisałam, że zapomniałam wyłączyć piekarnik i się uprażyła

w ogóle mam jakiś dziwny dzień, tak jak napisałam wzięłam się za delicję, ciasto wyszło pięknie ale mądra głowa zamiast dłużej poczekać na galaretkę to ją za wcześnie wylałam na ciasto i mi wsiąkła
więc delicja poszła do kosza, jutro robię nową



DZIEWCZYNY JA JUŻ WAM KIEDYŚ PISAŁAM CO DO TYCH SPRAW KIBELKOWYCH, NAPRAWDĘ POLECAM PICIE GRZYBKA TYBETAŃSKIEGO Z MLEKIEM. CODZIENNIE PIĘKNIE SIĘ ZAŁATWIAM a to nie ma nic do dukana
O masakra wiecie co??? rano wchodzę na neta ładnie, pięknie żeby tutaj narobić zaległości w forum i co?? zabrali mi prąd, a że lap ma słabą baterię to od razu mi wysiadł;/ ehhhh no skandal!!!
W ogóle byłam dziś u ani okulożki no i muszę zmienić moje dodatkowe oczy bo się trochę pogorszył mój wzrok
Ja mam zapytywanie- co to jest ten grzybek tybetański?? i skąd można to wziąć?
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 12:05   #762
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Hejka Dziewczyny

U mnie dzis 80 dukajacy dzien...
Waga pokazała 77,2 kg wiec całe rowniutkie okraglutkie 20 kg za mna !!!!
Niestety dwa ostatnie dni mam wyciete z zyciorysu...ten zab po prostu chcial wpedzic mnie do grobu chyba hehe
od rana w srode zaczal mnie bolec, poszlam do pracy z bolem ale jakos wytrzymalam z postanowieniem ze nastepnego dnia ide do dentysty...wrocilam do domu i nie przespalam tej nocy nawet 1 minuty, tak bardzo bolalo
Rano odrazu poszlam do dentysty! pani stwierdzila ze mam zabek do kanalowego leczenia i zaczela w nim grzebac, bol tak jakby byl nieco mniejszy ale zanim od niej wyszlam cos ja zaniepokoilo a mianowicie w szczelinie ktora zostala mi po wyrwanym zebie tu obob tego ktory Ona mi robila zauwazyla cos dziwnego, zasugerowala ze tam moze byc zarosniety korzen! wypisala skierowanie na rtg zeba, zrobilam je i okazalo sie ze to nie jeden a dwa korzenie sa tam zarosniete i ze to One tak bola bo wisi pod nimi torbiel wielkosci paznokcia kciuka wypelniona ropa !wrocilam do niej i zaczela sie rzeznia po jakis 30 minutach udalo sie jej wyciaganc oba korzenie ale ja mam pociete cale dziaslo a dziure mam jak berlin
Dostalam antybiotyki, srodki przeciwbole ktore nic nie pomagaly a ja pierwszy raz w zyciu wylam ale to wylam jak pies z bolu pojechalam raz jeszcze do gabinetu podala mi bezposrednio do ten dziury leki przeciwbolowe, niby bylo troche lepiej...ale bylam tak wszystkim nafaszerowana ze caly czas wymiotowalam a bol wcale nie mijal nie poszlam do pracy bo nie bylo takiej opcji!
nocka minela dosyc ok...chociaz tez wstawalam brac prochy, wstalam calkiem niedawno o godzinie 12 zjadlam cos zeby moc wziac antybiotyk a teraz szykuje sie powoli do pracy ..mam nadzieje ze jakos to przezyje
Mowiec Wam paranoja! zostawilam w gabinecie lacznie z lekami 300 zl !!!! totalna porazka, polowa mojej wyplaty poszla na denstyste...maskara!
w kazdym badz razie ciesze sie ze juz nie boli tak jak wczesniej bo chyba bym nie wytrzymala...

Gratuluje Wam wszystkich spadków Kochane
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:20   #763
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez modliszka87 Pokaż wiadomość
witam was

brzydkawo za oknem a musze na ryneczek skoczyc po sprawunki i popoludnie z wypiekami musze troche porobic,bo weekend poza swoim domkiem
jutro basen : jupi: od czasow gimnazjum nie bylam :P troche sie wstydze wbijac w kostium..ale przymierzalam i jest dobry;] wiec moze nie bedzie tak zle
juz po sniadanku jestem-twarozek z czerwona papryka i jogurcik maly
milego dzionka
Hmmmm zazdroszczę baseniku u mnie tu sa takie ceny że odstraszają już na wstępie do tego sa niby karnety, które teoretycznie powinny mieć jakąś zniżkę a tu nic. Ehhh trzeba zastapić sobie ten sport czymś innym
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:21   #764
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
Hejka Dziewczyny

U mnie dzis 80 dukajacy dzien...
Waga pokazała 77,2 kg wiec całe rowniutkie okraglutkie 20 kg za mna !!!!
Niestety dwa ostatnie dni mam wyciete z zyciorysu...ten zab po prostu chcial wpedzic mnie do grobu chyba hehe
od rana w srode zaczal mnie bolec, poszlam do pracy z bolem ale jakos wytrzymalam z postanowieniem ze nastepnego dnia ide do dentysty...wrocilam do domu i nie przespalam tej nocy nawet 1 minuty, tak bardzo bolalo
Rano odrazu poszlam do dentysty! pani stwierdzila ze mam zabek do kanalowego leczenia i zaczela w nim grzebac, bol tak jakby byl nieco mniejszy ale zanim od niej wyszlam cos ja zaniepokoilo a mianowicie w szczelinie ktora zostala mi po wyrwanym zebie tu obob tego ktory Ona mi robila zauwazyla cos dziwnego, zasugerowala ze tam moze byc zarosniety korzen! wypisala skierowanie na rtg zeba, zrobilam je i okazalo sie ze to nie jeden a dwa korzenie sa tam zarosniete i ze to One tak bola bo wisi pod nimi torbiel wielkosci paznokcia kciuka wypelniona ropa !wrocilam do niej i zaczela sie rzeznia po jakis 30 minutach udalo sie jej wyciaganc oba korzenie ale ja mam pociete cale dziaslo a dziure mam jak berlin
Dostalam antybiotyki, srodki przeciwbole ktore nic nie pomagaly a ja pierwszy raz w zyciu wylam ale to wylam jak pies z bolu pojechalam raz jeszcze do gabinetu podala mi bezposrednio do ten dziury leki przeciwbolowe, niby bylo troche lepiej...ale bylam tak wszystkim nafaszerowana ze caly czas wymiotowalam a bol wcale nie mijal nie poszlam do pracy bo nie bylo takiej opcji!
nocka minela dosyc ok...chociaz tez wstawalam brac prochy, wstalam calkiem niedawno o godzinie 12 zjadlam cos zeby moc wziac antybiotyk a teraz szykuje sie powoli do pracy ..mam nadzieje ze jakos to przezyje
Mowiec Wam paranoja! zostawilam w gabinecie lacznie z lekami 300 zl !!!! totalna porazka, polowa mojej wyplaty poszla na denstyste...maskara!
w kazdym badz razie ciesze sie ze juz nie boli tak jak wczesniej bo chyba bym nie wytrzymala...

Gratuluje Wam wszystkich spadków Kochane

biedna...
ja też byłam tydzień temu u dentysty, chyba 10 minut i zapłaciłam 150zł..masakra, 28 znów idę;/
ale Tobie dobrze, że Cię już tak nie boli

no I gratuluję spadku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!klaski :

ja do 15 w pracy, a później jadę na zakupy i to ja mam prowadzić
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:21   #765
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Nadiia skarbie , alez Ty mialas przezycia z tymi korzeniami
Dobrze , ze juz wiadomo co taki bol ´Ci sprawialo i wszystko jest na dobrej drodze do gojenia Teraz juz bedzie tylko lepiej


GRATULUJE 20 kg to nie taka latwa sprawa czlowiek musi napreawde sie zaprzec , zeby tyle stracic
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:24   #766
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
O masakra wiecie co??? rano wchodzę na neta ładnie, pięknie żeby tutaj narobić zaległości w forum i co?? zabrali mi prąd, a że lap ma słabą baterię to od razu mi wysiadł;/ ehhhh no skandal!!!
W ogóle byłam dziś u ani okulożki no i muszę zmienić moje dodatkowe oczy bo się trochę pogorszył mój wzrok
Ja mam zapytywanie- co to jest ten grzybek tybetański?? i skąd można to wziąć?
u nas też basen nie jest taki tani. a się chyba tam zaraziłam jakimś grzybem. i teraz się boję jechać;/ a tak mi się podobało i super się czułam
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:25   #767
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
O masakra wiecie co??? rano wchodzę na neta ładnie, pięknie żeby tutaj narobić zaległości w forum i co?? zabrali mi prąd, a że lap ma słabą baterię to od razu mi wysiadł;/ ehhhh no skandal!!!
W ogóle byłam dziś u ani okulożki no i muszę zmienić moje dodatkowe oczy bo się trochę pogorszył mój wzrok
Ja mam zapytywanie- co to jest ten grzybek tybetański?? i skąd można to wziąć?
Wracają chyba czasy komuny kiedy prąd wyłączali
Ten grzybek jest do kupienia na allegro i tam jest wszystko opisane na co działa ale jego utrzymanie przy "życiu" jest trochę uciążliwe,to wymienianie mleka nawet jak mamy przerwe w kuracji no i jeszcze się rozrasta.
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:28   #768
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Ja wlasnie bylam pobiegac dzisiaj malo tylko 5 km , wzielam prysznic i na 15 mykam do pracy.
Trzeba odbebnic zmiane do 21.30 i .......................2 dni jazdy na desce bardzo to lubie

Odezwe sie w poniedzialek i postaram sie jeszcze dzisiaj z pracy do was zajrzec

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
u nas też basen nie jest taki tani. a się chyba tam zaraziłam jakimś grzybem. i teraz się boję jechać;/ a tak mi się podobało i super się czułam
a na ktory jezdzisz na eletrownie czy przy bazylice ten 2 byl zawsze tani , moze nie jakis super , ale dalo sie poplywac
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:30   #769
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
biedna...
ja też byłam tydzień temu u dentysty, chyba 10 minut i zapłaciłam 150zł..masakra, 28 znów idę;/
ale Tobie dobrze, że Cię już tak nie boli

no I gratuluję spadku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!klaski :

ja do 15 w pracy, a później jadę na zakupy i to ja mam prowadzić
Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
Nadiia skarbie , alez Ty mialas przezycia z tymi korzeniami
Dobrze , ze juz wiadomo co taki bol ´Ci sprawialo i wszystko jest na dobrej drodze do gojenia Teraz juz bedzie tylko lepiej


GRATULUJE 20 kg to nie taka latwa sprawa czlowiek musi napreawde sie zaprzec , zeby tyle stracic
Wiecie co Wam powiem?? Jak dzis weszlam na wage i zobaczylam te liczby to sie poplakalam!!!!!!!!!!!!!! Normalnie ze szczescie sie poplakalam!!!!!!!!!!! jestem taka szczesliwa...wczoraj widziala mnie moja bratowa i powiedziala ze wygladam jakbym byla chora...hehe ze ta szczuplosc do mnie nie pasuje! hehe

Powiedzialam jej ze juz koniec Natalki Grubaski teraz juz bede taka zawsze!! I maja sie przyzwyczaic hehe
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 12:34   #770
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie bylam pobiegac dzisiaj malo tylko 5 km , wzielam prysznic i na 15 mykam do pracy.
Trzeba odbebnic zmiane do 21.30 i .......................2 dni jazdy na desce bardzo to lubie

Odezwe sie w poniedzialek i postaram sie jeszcze dzisiaj z pracy do was zajrzec

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------



a na ktory jezdzisz na eletrownie czy przy bazylice ten 2 byl zawsze tani , moze nie jakis super , ale dalo sie poplywac
właśnie, że na te 2 mam blisko, ale jeździłam do Boguszowic bo tam jakiś nowy jest..
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:34   #771
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
Hejka Dziewczyny

U mnie dzis 80 dukajacy dzien...
Waga pokazała 77,2 kg wiec całe rowniutkie okraglutkie 20 kg za mna !!!!
Niestety dwa ostatnie dni mam wyciete z zyciorysu...ten zab po prostu chcial wpedzic mnie do grobu chyba hehe
od rana w srode zaczal mnie bolec, poszlam do pracy z bolem ale jakos wytrzymalam z postanowieniem ze nastepnego dnia ide do dentysty...wrocilam do domu i nie przespalam tej nocy nawet 1 minuty, tak bardzo bolalo
Rano odrazu poszlam do dentysty! pani stwierdzila ze mam zabek do kanalowego leczenia i zaczela w nim grzebac, bol tak jakby byl nieco mniejszy ale zanim od niej wyszlam cos ja zaniepokoilo a mianowicie w szczelinie ktora zostala mi po wyrwanym zebie tu obob tego ktory Ona mi robila zauwazyla cos dziwnego, zasugerowala ze tam moze byc zarosniety korzen! wypisala skierowanie na rtg zeba, zrobilam je i okazalo sie ze to nie jeden a dwa korzenie sa tam zarosniete i ze to One tak bola bo wisi pod nimi torbiel wielkosci paznokcia kciuka wypelniona ropa !wrocilam do niej i zaczela sie rzeznia po jakis 30 minutach udalo sie jej wyciaganc oba korzenie ale ja mam pociete cale dziaslo a dziure mam jak berlin
Dostalam antybiotyki, srodki przeciwbole ktore nic nie pomagaly a ja pierwszy raz w zyciu wylam ale to wylam jak pies z bolu pojechalam raz jeszcze do gabinetu podala mi bezposrednio do ten dziury leki przeciwbolowe, niby bylo troche lepiej...ale bylam tak wszystkim nafaszerowana ze caly czas wymiotowalam a bol wcale nie mijal nie poszlam do pracy bo nie bylo takiej opcji!
nocka minela dosyc ok...chociaz tez wstawalam brac prochy, wstalam calkiem niedawno o godzinie 12 zjadlam cos zeby moc wziac antybiotyk a teraz szykuje sie powoli do pracy ..mam nadzieje ze jakos to przezyje
Mowiec Wam paranoja! zostawilam w gabinecie lacznie z lekami 300 zl !!!! totalna porazka, polowa mojej wyplaty poszla na denstyste...maskara!
w kazdym badz razie ciesze sie ze juz nie boli tak jak wczesniej bo chyba bym nie wytrzymala...

Gratuluje Wam wszystkich spadków Kochane
Ojej współczuję Ci. Podobno nie ma nic gorszego jak ból zęba, a Ty takie przygody do tego miałaś... Ale dziwne, że ten, kto wyrywał wcześniej ten ząbek, nie zauważył, że korzenie tam jeszcze zostały. Brrrrrrrrrrr na samą myśl aż mnie ciarki przechodzą, ale miejmy nadzieję, że już teraz będzie wszystko z górki
Gratuluję tak pięknego wyniku!! 20 kg to według mnie wielgachny wyczyn!!!
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:36   #772
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
Wiecie co Wam powiem?? Jak dzis weszlam na wage i zobaczylam te liczby to sie poplakalam!!!!!!!!!!!!!! Normalnie ze szczescie sie poplakalam!!!!!!!!!!! jestem taka szczesliwa...wczoraj widziala mnie moja bratowa i powiedziala ze wygladam jakbym byla chora...hehe ze ta szczuplosc do mnie nie pasuje! hehe

Powiedzialam jej ze juz koniec Natalki Grubaski teraz juz bede taka zawsze!! I maja sie przyzwyczaic hehe
bo uwalniasz nie tylko ciało ale też swoją duszę
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:37   #773
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Wracają chyba czasy komuny kiedy prąd wyłączali
Ten grzybek jest do kupienia na allegro i tam jest wszystko opisane na co działa ale jego utrzymanie przy "życiu" jest trochę uciążliwe,to wymienianie mleka nawet jak mamy przerwe w kuracji no i jeszcze się rozrasta.
Ok dzięksik za odp. Pomyślę nad tym grzybkiem jeśli problem będzie nie do pokonania a jak dotąd (aby nie zapeszyć) nie jest źle
Zrobiłam właśnie kotleciki rybne, tzn. miały być to kotleciki rybne, ale się strasznie rozwaliły. W necie na zdjęciach tak ładnie wyglądały...
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:37   #774
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
Wiecie co Wam powiem?? Jak dzis weszlam na wage i zobaczylam te liczby to sie poplakalam!!!!!!!!!!!!!! Normalnie ze szczescie sie poplakalam!!!!!!!!!!! jestem taka szczesliwa...wczoraj widziala mnie moja bratowa i powiedziala ze wygladam jakbym byla chora...hehe ze ta szczuplosc do mnie nie pasuje! hehe

Powiedzialam jej ze juz koniec Natalki Grubaski teraz juz bede taka zawsze!! I maja sie przyzwyczaic hehe
No brawo i dobrze jej powiedzialas klask i:

Kurde ja to sie chyba poplacze z zazdrosci , tylek Ci spadlo dlaczego Twoje kg tak szybko spadaja no ZAZDROSNA normalnie jestem ja do 10 kg to chyba nigdy nie dobije
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:38   #775
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Wróciłam z pracy, no nie powiem bo się zbytnio nie namęczyłam znów... ale lepiej niż wczoraj a jutro już w ogóle tłumy się zapowiadają
Jutro też dostaje wypłatkę marną bo marną, dziś liczyłam,że póki co zarobiłam aż 54 zł
Ale jutro jak to w soboty spory ruch ma być więc może chociaż do 100 zł dociagne, chciałabym
Dziś szefowa mówi,że mam być bardziej pewna siebie bo klientki myślą że ja praktykantka no śmiech na sali jak ja taka rozgadana i pewna siebie że już chyba na głowie musze stanąć
Szef salonu też dobry amant, taki staruszek a tekstami wali ze ho ho
Uwielbiam swoją prace jeszcze tydzień nie minął ale w końcu się spełniam
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:40   #776
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
właśnie, że na te 2 mam blisko, ale jeździłam do Boguszowic bo tam jakiś nowy jest..
o kurde juz dawno nie bylam w Rybniku wiec pewnie wszystko sie pozmienialo.
W Boguszowicach to chyba tak kolo hali sportowej i szkoly tak ? czy gdziec indziej

Ja zawsze chodzilam kolo bazyliki bo mialam 10 min drogi na piechote Nie jest to jakis super basen , ale byl tani i przy okazji szlo sie poruszac
__________________
maraton 05.2011

Edytowane przez pysia222
Czas edycji: 2011-03-25 o 12:43
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:44   #777
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
o kurde juz dawno nie bylam w Rybniku wiec pewnie wszystko sie pozmienialo.
W Boguszowicach to chyba tak kolo hali sportowej i szkoly tak ? czy gdziec indziej

Ja zawsze chodzilam kolo bazyliki bo mialam 10 min drogi na piechote Nie jest to jakis super basen , ale byl tani i przy okazji szlo sie poruszac
chya tak, ja nie wiem nawet, bo się na tych boguszowicach nie znam, zawsze TŻ prowadził.
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:46   #778
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

aaaaa wlasnie jesli chodzi o basen , saune i miejsca w ktorych skupia sie duzo ludzi to ja zawsze po uzywam spryskiwacza przeciw bakteryjnego .

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Dobra dziewczyny musze zmykac do pracy jak sie da to moze sie jeszcze odezwe


Zycze wszystkim milego weekendu : roza:
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:53   #779
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Wróciłam z pracy, no nie powiem bo się zbytnio nie namęczyłam znów... ale lepiej niż wczoraj a jutro już w ogóle tłumy się zapowiadają
Jutro też dostaje wypłatkę marną bo marną, dziś liczyłam,że póki co zarobiłam aż 54 zł
Ale jutro jak to w soboty spory ruch ma być więc może chociaż do 100 zł dociagne, chciałabym
Dziś szefowa mówi,że mam być bardziej pewna siebie bo klientki myślą że ja praktykantka no śmiech na sali jak ja taka rozgadana i pewna siebie że już chyba na głowie musze stanąć
Szef salonu też dobry amant, taki staruszek a tekstami wali ze ho ho
Uwielbiam swoją prace jeszcze tydzień nie minął ale w końcu się spełniam
Najważniejsze, że robisz to co lubisz, bo dzięki temu wkładasz w to całe swoje serduszko
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:56   #780
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Kochane jestescie, dzieki za słowa otuchy

Ja tez juz niestety musze sie zbierac do pracy...nie chce mi sie jak cholera bo najchetniej wskoczylabym do lozka i odsypiala te dwa dni ale dam rade
Modle sie jedynie o to zeby juz nie bylo takiego ogromnego bolu...obym zostala wysluchana! hehe

Pozdrawiam Was Kobitki i lece na busa Muaaaaa
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.