DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D ) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 12:57   #781
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że robisz to co lubisz, bo dzięki temu wkładasz w to całe swoje serduszko
Miłego dnia Dziewczyneczki, ja na razie muszę zmykać, zajrzę do Was być może wieczorkiem jeśli dam radę. Trzymajcie się ładnie
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:59   #782
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
Moja corka ma komunie w maju , ale my sie nie musimy na zadne kwiaty sie skladac
Jedyne co to musielismy zaplacic za wypozyczenie alby , kupic swieczke , rozaniec i skarbczyk
Natomiast jesli chodzi o prezenty to az mi sie plakac chce , mam wrazenie , ze nasi i nie tylko nasi goscie za bardzo sobie sprawe komplikuja . Ostatnio jeden z naszych gosci wpadl na pomysl telewizora - wyobrazacie sobie
Inny , ze kupi jej tel. a po co 9 letniemu dziecku komurka no po co
Ja za pieniążki z komunii kupiłam sobie rower. Górski!
Gdzieś w domku rodzinnym jeszcze zachomikowane są pierścionki, które dostałam od ciotek

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
może tym razem będzie wcześniej? dziewczyny niektóre mówiły że im @ się przyspieszył na dukanie
mam nadzieję Ostatni spóźnił mi się 6 albo 7 dni...
ja już mam wizję bycia w ciąży, ale po test narazie nie mam odwagi iść...

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Postaram się, tylko moje umilanie sobie życia jest trochę utrudnione przez przeziębienie
Ja teraz prawie ciągle mam "czas dla siebie", bo TŻ wraca z pracy o 23 więc cały dzień go nie ma... Ale już w sumie przywykłam, jak zacznie wracać normalnie o 18 to będzie mi chyba dziwnie


Ale masz fajowy wykres
Szkoda, że ja nie umiem takiego zrobić

A teraz to już bez większego sensu, bo i tak większości mojej diety nie mam spisanej, tzn nie zapisywałam wyników z wagi.
Ja uwielbiałam te 3 godziny, które miałam dla siebie, kiedy kończyłam pracę o 15 a TŻ wracał po 18 Teraz non stop razem...

Co do wykresu wagi... sama postanowiłam taki ładny zrobić A ponieważ nie zapisywałam (bo nie ważyłam się) wagi codziennie to wykres jest kropkowany... ostatni dni połączone linią jedynie. ALE... fajnie pokazana jest linia trendu... i wg niej czeka mnie dukania jeszcze 1.5 m-ca. Fajnie widać schodki jak się waga zmienia - stoi 2 tyg, leci... znów stoi 2-3 tyg, leci...
Dołączyłam mój wykresik.
Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
Hejka Dziewczyny

U mnie dzis 80 dukajacy dzien...
Waga pokazała 77,2 kg wiec całe rowniutkie okraglutkie 20 kg za mna !!!!

20 kg minęło jak jeden dzień

gratuluję
i zazdroszczę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg waga.jpg (86,3 KB, 46 załadowań)
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:10   #783
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Ale się nażarłam !
Na patelni podsmażyłam brokuły, marchewkę, paprykę, brukselkę, cebulę, fasolkę i pierś kuraka w przyprawie gyros wszystko położyłam na sałacie lodowej i pomidorkach mmmmmmmmmmm
Do tego rzecz jasna sosik czosnkowy
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:11   #784
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
J
Co do wykresu wagi... sama postanowiłam taki ładny zrobić A ponieważ nie zapisywałam (bo nie ważyłam się) wagi codziennie to wykres jest kropkowany... ostatni dni połączone linią jedynie. ALE... fajnie pokazana jest linia trendu... i wg niej czeka mnie dukania jeszcze 1.5 m-ca. Fajnie widać schodki jak się waga zmienia - stoi 2 tyg, leci... znów stoi 2-3 tyg, leci...
Dołączyłam mój wykresik.
No te schodki masz "modelowe". I ile Ci na U zeszło!
Prawda, że ta linia trendu jest terapeutyczna?
Mam nadzieje swoja linię skierować bardziej w pionie jak się wreszcie porządnie za gimnastykę wezmę.
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 14:09   #785
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
A ja Ci mówiłam , że nie i ja mam rację.
Dlatego wole ważyć się codziennie bo naprawdę wiem wtedy jak mi idzie.
WAGA NIE IDZIE LINIOWO W DÓŁ!!. Daję załącznik. Widzisz jak waga skacze wokół linii trendu (tej czerwonej). A widzisz ten wzrost pare dni temu ? Był niewiadomo z czego. Byłam chora, dużo piłam , b. mało jadłam (nie umiem nie liczyc kalorii).Idę trybem 1/1 dla wyjaśnienia.
Więc proszę nie panikować
ja też chcę wykres,aaaaa mam zapisane mniej wiecej co tygodniowe ważenie w excelu więc zaraz będę kombinować
Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
Hejka Dziewczyny

U mnie dzis 80 dukajacy dzien...
Waga pokazała 77,2 kg wiec całe rowniutkie okraglutkie 20 kg za mna !!!!
Niestety dwa ostatnie dni mam wyciete z zyciorysu...ten zab po prostu chcial wpedzic mnie do grobu chyba hehe
od rana w srode zaczal mnie bolec, poszlam do pracy z bolem ale jakos wytrzymalam z postanowieniem ze nastepnego dnia ide do dentysty...wrocilam do domu i nie przespalam tej nocy nawet 1 minuty, tak bardzo bolalo
Rano odrazu poszlam do dentysty! pani stwierdzila ze mam zabek do kanalowego leczenia i zaczela w nim grzebac, bol tak jakby byl nieco mniejszy ale zanim od niej wyszlam cos ja zaniepokoilo a mianowicie w szczelinie ktora zostala mi po wyrwanym zebie tu obob tego ktory Ona mi robila zauwazyla cos dziwnego, zasugerowala ze tam moze byc zarosniety korzen! wypisala skierowanie na rtg zeba, zrobilam je i okazalo sie ze to nie jeden a dwa korzenie sa tam zarosniete i ze to One tak bola bo wisi pod nimi torbiel wielkosci paznokcia kciuka wypelniona ropa !wrocilam do niej i zaczela sie rzeznia po jakis 30 minutach udalo sie jej wyciaganc oba korzenie ale ja mam pociete cale dziaslo a dziure mam jak berlin
Dostalam antybiotyki, srodki przeciwbole ktore nic nie pomagaly a ja pierwszy raz w zyciu wylam ale to wylam jak pies z bolu pojechalam raz jeszcze do gabinetu podala mi bezposrednio do ten dziury leki przeciwbolowe, niby bylo troche lepiej...ale bylam tak wszystkim nafaszerowana ze caly czas wymiotowalam a bol wcale nie mijal nie poszlam do pracy bo nie bylo takiej opcji!
nocka minela dosyc ok...chociaz tez wstawalam brac prochy, wstalam calkiem niedawno o godzinie 12 zjadlam cos zeby moc wziac antybiotyk a teraz szykuje sie powoli do pracy ..mam nadzieje ze jakos to przezyje
Mowiec Wam paranoja! zostawilam w gabinecie lacznie z lekami 300 zl !!!! totalna porazka, polowa mojej wyplaty poszla na denstyste...maskara!
w kazdym badz razie ciesze sie ze juz nie boli tak jak wczesniej bo chyba bym nie wytrzymala...

Gratuluje Wam wszystkich spadków Kochane
po 1 gratuluję!!!!!!!!!!!!!k laski: -20
a jak opisujesz zęba, to przypomina mi się usuwanie ósemek chirurgiczne, brrr.... a jeszcze 2 mnie czekają...
Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Wróciłam z pracy, no nie powiem bo się zbytnio nie namęczyłam znów... ale lepiej niż wczoraj a jutro już w ogóle tłumy się zapowiadają
Jutro też dostaje wypłatkę marną bo marną, dziś liczyłam,że póki co zarobiłam aż 54 zł
Ale jutro jak to w soboty spory ruch ma być więc może chociaż do 100 zł dociagne, chciałabym
Dziś szefowa mówi,że mam być bardziej pewna siebie bo klientki myślą że ja praktykantka no śmiech na sali jak ja taka rozgadana i pewna siebie że już chyba na głowie musze stanąć
Szef salonu też dobry amant, taki staruszek a tekstami wali ze ho ho
Uwielbiam swoją prace jeszcze tydzień nie minął ale w końcu się spełniam
cieszę się, że masz satysfakcję w pracy
Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Ale się nażarłam !
Na patelni podsmażyłam brokuły, marchewkę, paprykę, brukselkę, cebulę, fasolkę i pierś kuraka w przyprawie gyros wszystko położyłam na sałacie lodowej i pomidorkach mmmmmmmmmmm
Do tego rzecz jasna sosik czosnkowy
a ja dopiero 2 dzień P, a już chcę warzyw

oparzyłam się wyjmując kuraka z piekarnika strasznie boli, dwie kostki lodu już mi poszly na chłodzenie
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 14:37   #786
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Witajcie
U mnie dziś równiutki 12 stukneło, a dzień mam 82 Cieszy mni to bardzo

Pilnie potrzebuję sprawdzony przepis na tiramisu
Czy ktoras z Was robila i moglaby podeslac ?
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 14:43   #787
xplasticlove
Rozeznanie
 
Avatar xplasticlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 501
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Witam znad obiadku (warzywa na patelnię)

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
Hejka Dziewczyny

U mnie dzis 80 dukajacy dzien...
Waga pokazała 77,2 kg wiec całe rowniutkie okraglutkie 20 kg za mna !!!!
Niestety dwa ostatnie dni mam wyciete z zyciorysu...ten zab po prostu chcial wpedzic mnie do grobu chyba hehe
od rana w srode zaczal mnie bolec, poszlam do pracy z bolem ale jakos wytrzymalam z postanowieniem ze nastepnego dnia ide do dentysty...wrocilam do domu i nie przespalam tej nocy nawet 1 minuty, tak bardzo bolalo
Rano odrazu poszlam do dentysty! pani stwierdzila ze mam zabek do kanalowego leczenia i zaczela w nim grzebac, bol tak jakby byl nieco mniejszy ale zanim od niej wyszlam cos ja zaniepokoilo a mianowicie w szczelinie ktora zostala mi po wyrwanym zebie tu obob tego ktory Ona mi robila zauwazyla cos dziwnego, zasugerowala ze tam moze byc zarosniety korzen! wypisala skierowanie na rtg zeba, zrobilam je i okazalo sie ze to nie jeden a dwa korzenie sa tam zarosniete i ze to One tak bola bo wisi pod nimi torbiel wielkosci paznokcia kciuka wypelniona ropa !wrocilam do niej i zaczela sie rzeznia po jakis 30 minutach udalo sie jej wyciaganc oba korzenie ale ja mam pociete cale dziaslo a dziure mam jak berlin
Dostalam antybiotyki, srodki przeciwbole ktore nic nie pomagaly a ja pierwszy raz w zyciu wylam ale to wylam jak pies z bolu pojechalam raz jeszcze do gabinetu podala mi bezposrednio do ten dziury leki przeciwbolowe, niby bylo troche lepiej...ale bylam tak wszystkim nafaszerowana ze caly czas wymiotowalam a bol wcale nie mijal nie poszlam do pracy bo nie bylo takiej opcji!
nocka minela dosyc ok...chociaz tez wstawalam brac prochy, wstalam calkiem niedawno o godzinie 12 zjadlam cos zeby moc wziac antybiotyk a teraz szykuje sie powoli do pracy ..mam nadzieje ze jakos to przezyje
Mowiec Wam paranoja! zostawilam w gabinecie lacznie z lekami 300 zl !!!! totalna porazka, polowa mojej wyplaty poszla na denstyste...maskara!
w kazdym badz razie ciesze sie ze juz nie boli tak jak wczesniej bo chyba bym nie wytrzymala...

Gratuluje Wam wszystkich spadków Kochane
WOW! Gratuluję spadku!
A z tym ząbkiem cię rozumiem, mi we wrześniu tak się podziało, że górną siódemkę ledwo co się dało wyleczyć kanałowo! Na początku ogromny ból, spuchła mi cała prawa strona od szyi w górę, tak mnie bolało że mówienie do mnie aż przyprawiało mnie o ból i płacz, także wiem przez co przeszłaś, leżałam tak skulona prawie 2 dni w łóżku żeby trochę zapomnieć o bólu aż w końcu samo przeszło..brr, teraz regularnie chodzę do dentysty żeby już nie mieć takich przykrych niespodzianek

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Hmmmm zazdroszczę baseniku u mnie tu sa takie ceny że odstraszają już na wstępie do tego sa niby karnety, które teoretycznie powinny mieć jakąś zniżkę a tu nic. Ehhh trzeba zastapić sobie ten sport czymś innym
U nas aqua park otworzyli i ceny też nieziemskie Wybrałam się tam kiedyś raz w środku tygodnia, żeby zobaczyć jak to wygląda.. źle nie jest, ale szału też nie ma... najlepsze jest to, że jak przyszłam to muzycy z 'happysad' przyszli się wykąpać przed koncertem a ja nie na czasie i nawet bym nie wiedziała gdyby nie koleżanka
__________________
"Wystarczy zwrócić uwagę na człowieka, by stał się pociągający i na swój sposób piękny"

Dukan od 23-09-2017
xplasticlove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 14:44   #788
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

to i ja się pochwalę moim trendem wagowym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg trend wagi.jpg (50,9 KB, 42 załadowań)
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 14:46   #789
gosiagg3g
Raczkowanie
 
Avatar gosiagg3g
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 54
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Witam wszystkie forumki, troszkę mnie nie było, ale na prawdę nie mam czasu
od 14 lutego przymusowo przeszłam na 3 fazę (złe wyniki badań), po poprawie wyników chciałam przejść znów na 2, ale czy to ma sens? Jestem już prawie w połowie czasu do zakończenia fazy 3. Przez miesiąc miałam zastój, aż do zeszłego tygodnia. Ostatniego tygodnia zgubiłam prawie 2 kg (na fazie 3), myślicie, że uda mi się zgubić jeszcze 5kg?
__________________


Edytowane przez gosiagg3g
Czas edycji: 2011-03-25 o 14:48
gosiagg3g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 14:49   #790
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
No te schodki masz "modelowe". I ile Ci na U zeszło!
Prawda, że ta linia trendu jest terapeutyczna?
Mam nadzieje swoja linię skierować bardziej w pionie jak się wreszcie porządnie za gimnastykę wezmę.
Na U mi tyle zeszło bo Dukana zaczęłam z @ Ale mnie to motywowało... teraz schodkuję sobie równo. Miałam się nie ważyć codziennie ale dla tego wykresiku będę
Ja nie mogę z tą gimnastyką - leń jestem jak diabli... 8 min robię (buns i legs i rozciąganie) co najwyżej. No, jak oglądam tv to ściskam nogami agrafkę (dzięki temu te 7cm mniej w udach nie zostawiło wiotkiej skóry).

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
ja też chcę wykres,aaaaa mam zapisane mniej wiecej co tygodniowe ważenie w excelu więc zaraz będę kombinować
rób wykres! rób! zobaczymy Twoją linię tendencji
Tak na marginesie dodam, że nauczona "starego" excela, w nowym (2007) naklęłam się jak nie wiem, żeby zrobić wykres i tą krechę... trochę techniki i człowiek głupieje! Idę rybkę do piekarnika wrzucić...już powinnam być po obiadku dawno.

Ah, śmiesznie w sklepiku osiedlowym miałam. Kupowałam piwko TŻtowi i 2l coli zero Pani się śmiała, że skoro mam bez % to nadrabiam litrami

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
to i ja się pochwalę moim trendem wagowym
teee!!! coś za pionową tendencję masz
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 14:57   #791
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez gosiagg3g Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumki, troszkę mnie nie było, ale na prawdę nie mam czasu
od 14 lutego przymusowo przeszłam na 3 fazę (złe wyniki badań), po poprawie wyników chciałam przejść znów na 2, ale czy to ma sens? Jestem już prawie w połowie czasu do zakończenia fazy 3. Przez miesiąc miałam zastój, aż do zeszłego tygodnia. Ostatniego tygodnia zgubiłam prawie 2 kg (na fazie 3), myślicie, że uda mi się zgubić jeszcze 5kg?
myślę, że dałabyś radę 5 kg zrzucić albo przejdź na II ale tryb np. 5PW/2P, albo nawet 6PW/1P. powinno spadać szybciej niż na III, a jednak zdrowiej niż normalnie na II
Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
teee!!! coś za pionową tendencję masz
jaką tam pionową:P bez uderzeniówki spadam ok 0,7 na tydzień... po prostu wykresu nie rozciągnęłam w poziomie no i trend pokazuje, że 1 lipca będzie to upragnione 55
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 15:07   #792
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez xplasticlove Pokaż wiadomość
Witam znad obiadku (warzywa na patelnię)
Gdzie kupiłaś tą mieszankę ?
Ja wszystkie jakie spotykałam zawsze miały coś niedozwolonego w sobie chociażby talarki ziemniaków czy kukurydzę

Cytat:
Napisane przez gosiagg3g Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumki, troszkę mnie nie było, ale na prawdę nie mam czasu
od 14 lutego przymusowo przeszłam na 3 fazę (złe wyniki badań), po poprawie wyników chciałam przejść znów na 2, ale czy to ma sens? Jestem już prawie w połowie czasu do zakończenia fazy 3. Przez miesiąc miałam zastój, aż do zeszłego tygodnia. Ostatniego tygodnia zgubiłam prawie 2 kg (na fazie 3), myślicie, że uda mi się zgubić jeszcze 5kg?
Myślę,że uda się się spokojnie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 15:07   #793
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez marikamb Pokaż wiadomość
Widzę,że mamy podobne relacje z TŻ, ja też znam wszystkie jego hasła do maila/ czy konta bankowego, on moje tak samo, pełne zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Nie mamy podziałki co jest moje,a co jego


Dziewczyny!!!!!! Jestem uzależniona od krówek!! Zrobiłam kolejną blaszkę!!!
jak jestesmy w temacie udostepniania wszystkiego tżtom to ja Wam powiem, że od dzis nie bede chwalic sie mu ile schudłam itd bo wlazl chłopiszczon mi na wizaz i czytał co ja tam pisze i to tez że pisałyście ze na 3 mam isc
nie dość że wczoraj tak mnie wkurzył jak nigdy to teraz to


musiałam gdzieś sie wyżalić

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
A ja Ci mówiłam , że nie i ja mam rację.
Dlatego wole ważyć się codziennie bo naprawdę wiem wtedy jak mi idzie.
WAGA NIE IDZIE LINIOWO W DÓŁ!!. Daję załącznik. Widzisz jak waga skacze wokół linii trendu (tej czerwonej). A widzisz ten wzrost pare dni temu ? Był niewiadomo z czego. Byłam chora, dużo piłam , b. mało jadłam (nie umiem nie liczyc kalorii).Idę trybem 1/1 dla wyjaśnienia.
Więc proszę nie panikować
fiu fiu wykresik jaki elegancki

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
Hejka Dziewczyny

U mnie dzis 80 dukajacy dzien...
Waga pokazała 77,2 kg wiec całe rowniutkie okraglutkie 20 kg za mna !!!!
Niestety dwa ostatnie dni mam wyciete z zyciorysu...ten zab po prostu chcial wpedzic mnie do grobu chyba hehe
od rana w srode zaczal mnie bolec, poszlam do pracy z bolem ale jakos wytrzymalam z postanowieniem ze nastepnego dnia ide do dentysty...wrocilam do domu i nie przespalam tej nocy nawet 1 minuty, tak bardzo bolalo
Rano odrazu poszlam do dentysty! pani stwierdzila ze mam zabek do kanalowego leczenia i zaczela w nim grzebac, bol tak jakby byl nieco mniejszy ale zanim od niej wyszlam cos ja zaniepokoilo a mianowicie w szczelinie ktora zostala mi po wyrwanym zebie tu obob tego ktory Ona mi robila zauwazyla cos dziwnego, zasugerowala ze tam moze byc zarosniety korzen! wypisala skierowanie na rtg zeba, zrobilam je i okazalo sie ze to nie jeden a dwa korzenie sa tam zarosniete i ze to One tak bola bo wisi pod nimi torbiel wielkosci paznokcia kciuka wypelniona ropa !wrocilam do niej i zaczela sie rzeznia po jakis 30 minutach udalo sie jej wyciaganc oba korzenie ale ja mam pociete cale dziaslo a dziure mam jak berlin
Dostalam antybiotyki, srodki przeciwbole ktore nic nie pomagaly a ja pierwszy raz w zyciu wylam ale to wylam jak pies z bolu pojechalam raz jeszcze do gabinetu podala mi bezposrednio do ten dziury leki przeciwbolowe, niby bylo troche lepiej...ale bylam tak wszystkim nafaszerowana ze caly czas wymiotowalam a bol wcale nie mijal nie poszlam do pracy bo nie bylo takiej opcji!
nocka minela dosyc ok...chociaz tez wstawalam brac prochy, wstalam calkiem niedawno o godzinie 12 zjadlam cos zeby moc wziac antybiotyk a teraz szykuje sie powoli do pracy ..mam nadzieje ze jakos to przezyje
Mowiec Wam paranoja! zostawilam w gabinecie lacznie z lekami 300 zl !!!! totalna porazka, polowa mojej wyplaty poszla na denstyste...maskara!
w kazdym badz razie ciesze sie ze juz nie boli tak jak wczesniej bo chyba bym nie wytrzymala...

Gratuluje Wam wszystkich spadków Kochane

OMG
bojjkuu biedulko
ale dobrze ze masz juz za soba


Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
to i ja się pochwalę moim trendem wagowym
wszystkie se wykresiki porobiły tylko chyba ja sierota nie
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 15:12   #794
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
wszystkie se wykresiki porobiły tylko chyba ja sierota nie
No to działaj! jakby co ja z chęcią pomogę
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 15:57   #795
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Hej laseczki
Ja wlasnie melduje sie z pracki i ide nadrabiac
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:15   #796
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

ale się obżarłam tortillą

miałam się spotkać z koleżanką, ale to drugi koniec miasta a pogoda na deszczową mocno wygląda... póki co bez deszczu

ostatnio od niej nasłuchałam się jaki to Dukan jest zły i że jojo później jest... bo jej brat stosował i przytył później 20 kg, naśmiałam się jak nigdy...

a to taka laska, która uważa, że ma rację i koniec... niczym nie da się jej przekonać do tego, że mówi coś źle

i kuzynka moja, ważąca po ciąży 47kg, chudzinka taka niesamowita z brzucholem wręcz już wklęsłym, też zaczęła mi wygłaszać co tam o mojej dietce w tvn gadali
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:23   #797
xplasticlove
Rozeznanie
 
Avatar xplasticlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 501
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś tą mieszankę ?
Ja wszystkie jakie spotykałam zawsze miały coś niedozwolonego w sobie chociażby talarki ziemniaków czy kukurydzę

W 'kerfurze' Żaden Hortex czy inne takie firmowe, są np. marchewka+brokuły+kalafio r
__________________
"Wystarczy zwrócić uwagę na człowieka, by stał się pociągający i na swój sposób piękny"

Dukan od 23-09-2017
xplasticlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 17:02   #798
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
No to działaj! jakby co ja z chęcią pomogę
hahaa bym sobie zorbia tylko Ola miała lenia w dupie
a teraz jak jestem przy końcu to juz chyba nie ma po co
chyba ze na 3 waga będzie mi wzrastać
boooje sie 3 fazyy
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 17:10   #799
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Ja znów nie moge sie doczekać owoców
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 17:21   #800
Guniella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 113
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Ja też, i sera Camemberta
__________________
62kg
cel: 58kg
Guniella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 17:30   #801
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Ja znów nie moge sie doczekać owoców
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 17:41   #802
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś tą mieszankę ?
Ja wszystkie jakie spotykałam zawsze miały coś niedozwolonego w sobie chociażby talarki ziemniaków czy kukurydzę
z Hortexu też się znjadą np. z przyprawą orientalną i drugie z bazylią i tymiankiem - bez ziemniaków i kukurydzy
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 18:52   #803
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
z Hortexu też się znjadą np. z przyprawą orientalną i drugie z bazylią i tymiankiem - bez ziemniaków i kukurydzy
chińska z biedronki też dozwolona i pyszna

obciachałam włosy, spontanicznie, idąc do fryzjera na farbę
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 18:58   #804
xplasticlove
Rozeznanie
 
Avatar xplasticlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 501
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
obciachałam włosy, spontanicznie, idąc do fryzjera na farbę
Pokaż, pokaaaaż
__________________
"Wystarczy zwrócić uwagę na człowieka, by stał się pociągający i na swój sposób piękny"

Dukan od 23-09-2017
xplasticlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 19:08   #805
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cześć Chudzinki
U mnie @ na całego, na wadze wahania do 0,5 kg, ale i tak od zeszłego tygodnia nic nie schudłam
Coś mi to opornie idzie


Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość

co do składki dla nauczyciela, to PRZESADA 200ZŁ!!
ON I TAK PEWNIE DOBRZE ZARABIA.
Co do składania się po 200 zł i kupowania prezentu za 2600 zł, to uważam to za nieetyczne
Sama jestem nauczycielem i nie przyjęłabym takiego prezentu, po prostu głupio bym się z tym czuła
Na szczęście pracuję w szkole, gdzie są dzieci raczej z mniej zamożnych rodzin, więc najczęściej dostaję kwiatka i np. zdjęcie w ramce, albo jakiś obrazek własnoręcznie wykonany i wystarczy moim zdaniem.

Co do zarobków, to się nie zgadzam
Nauczyciel mianowany, pracujący na 1, 5 etatu ( czyli maksimum) ma średnio do ręki jakieś 2500 - 2800 zł ( jak ma różnego rodzaju dodatki za wysługę lat, wychowawstwo i inne takie), to wcale nie są jakieś kokosy, a odpowiedzialność duża i ciągle trzeba się szkolić.
I też nie każdy nauczyciel, ma te 1,5 etatu, czy nawet jakieś nadgodziny.
A w szkołach prywatnych nauczyciele wcale nie zarabiają więcej
Wiem, bo mam znajomych pracujących w takich szkołach.

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Uwielbiam swoją prace jeszcze tydzień nie minął ale w końcu się spełniam
Super
I o to chodzi
Zazdroszczę po cichu, bo ja już swojej pracy nie lubię

Nadiia piękny wynik
Gratulacje
Z co do zęba, to dobrze że już wszystko naprawione, powinnaś złożyć reklamację, u tego stomatologa, który taką fuszerkę odwalił i zostawił Ci te dwa kanały

Gratuluję oczywiście wszystkim spadeczków
__________________

brombusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 19:52   #806
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
chińska z biedronki też dozwolona i pyszna

obciachałam włosy, spontanicznie, idąc do fryzjera na farbę
Ta chińska to wiem, ale ile można żreć wciąż to samo
Ty sie tu szybko pokazuj,albo i lepiej- wpadnij jutro do salonu do mnie i sie zaprezentuj
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 20:38   #807
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Oooo...kolejny ciężki piątek już za mną Jak zwykle na zajęciach złapał mnie mały głód,ale już nadrobiłam,miałam pyszny obiad ! Mięsko faszerowane mięskiem mielonym z ziołami Mniamusie na ciepło,jak i na zimno Mam na jakieś 3 dni Czyli akurat do końca P

Teraz siedzę sama w domciu przed lapikiem i leniuchuje Brzusio najedzony i od razu spać się chce

I nie wiem w końcu,czy widać te efekty po mnie Niby każdy mówi,że bardzo schudłam i z buzi i z bioder a tutaj dzisiaj niespodzianka wielka...
Na zajęciach z rosyjskiego zaczęliśmy rozmawiać o piciu alkoholu i mówię,że ja od 12 stycznia nic nie tknęłam No i wywiązała się rozmowa o mojej diecie. Kiedy lektorka zapytała ile schudłam,a ja odpowiedziałam,że ponad "SJEM" () To wybałuszyła oczy i powiedziała,że nawet nie zauważyła :P
Potem próbowała się bronić,że "byłam szczupła to nie widać" ... Ech co za ludzie
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 20:40   #808
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez xplasticlove Pokaż wiadomość
Pokaż, pokaaaaż
Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Ty sie tu szybko pokazuj,albo i lepiej- wpadnij jutro do salonu do mnie i sie zaprezentuj
oj dziewczyny, na wsi jestem, a mój aparat został we Wrocławiu:P dopiero w poniedziałek może się sfocę:P

trochę się boję, bo mam naturalnie kręcone i będę mieć afro bez prostownicy pewnie
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 20:43   #809
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
oj dziewczyny, na wsi jestem, a mój aparat został we Wrocławiu:P dopiero w poniedziałek może się sfocę:P

trochę się boję, bo mam naturalnie kręcone i będę mieć afro bez prostownicy pewnie
to dawaj komórką zdjęcie zrób
A co do prostownicy,to ja nie mogę bez niej żyć,bo moje włosy są ŻADNE Ani kręcone,ani proste. Fakt faktem,nie można ich zostawić samych sobie po myciu
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 20:48   #810
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
to dawaj komórką zdjęcie zrób
A co do prostownicy,to ja nie mogę bez niej żyć,bo moje włosy są ŻADNE Ani kręcone,ani proste. Fakt faktem,nie można ich zostawić samych sobie po myciu
haha, nie mam kabla do telefonu:P także cierpliwości:P

moje są kręcone, jak wklepię piankę bez rozczesywania, a jak rozczeszę to jest szopa straszna tylko jeśli pójdę spać w mokrych, bez żadnych wspomagaczy, mam fale (choć nieokiełznane) - moje włosy widzą grzebień tylko u fryzjera chociaż lubię w nich to, że nic nie muszę robić;D

zbieram się do spania, żeby utrzymać przez weekend przyzywczajenie do wczesnego wstawania, bo jszcze ten czas przestawiają

także dobranoc dużych spadków jutro
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.