Kwietniówki 2019 - cz. 3 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-22, 18:33   #751
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Beata chyba jakoś w styczniu miała brać ślub więc może przygotowania ja całkowicie pochlonely ale fakt mogła by dać znać że wszystko okey

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 18:48   #752
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Z naszą bejatką wszystko ok, udziela się na staraczkowym a ślub bierze w lutym

Jak będzie już grupa na fb to dajcie znać
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 18:51   #753
mia128
Raczkowanie
 
Avatar mia128
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 387
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
No niestety sporty czy inne aktywnosci kosztuja duzo czasu, pieniedzy i organizacji ale wydaje mi sie, ze warto.
Ja zaluje, ze moi rodzice odpuscili jak nie chcialam grać na organach/fortepianie bo teraz juz nic nie pamietam i tylko ze sluchu potrafie cos zagrac.

Lepiej wybrac jedna dziedzine, ktora interesuje dziecko i tego sie trzymac

Jak zalozycie grupe na fb to mnie zaproscie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też chcielibyśmy pójść w jakiś sport dla maluchów. Teraz jest moda na języki i inne takie, a sport nie dość że rozwija sprawność to jeszcze zachowania społeczne. Przez naszych rodziców było to zupełnie niedoceniane.
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, drugi dzień odwyku od neta. Jak dobrze, że od jutra mam nowy pakiet internetu. Ale kurcze, żebym aż 10 gb wykorzystała? Ale masz przeboje Ale jest szansa, że w tej dżungli zostanie już na zawsze? Daj znać co dobrego kupiliście ☺Nie przejmuj się, jeszcze 2 miesiące, dasz radę ze wszystkim. Tylko spokój nas może uratować.Mnie też właśnie ta kostka boli cały czas, głównie jak dotykam. Może jakieś żylaki się tworzą? Miałam ten sam dylemat, bo dostałam body w renifery, ale co tam, wykorzystamy

Czuję się jak emerytka. Czy któraś ma taki zjazd formy? Wszystko mnie boli: plecy, dół brzucha, spojenie. Jak się podnoszę z fotela to wyglądam jak półgłowek. Nie dam rady tych 2 miesięcy przeżyć...Zakupy chyba już zrzucę na tż powoli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak się mnie ktoś pyta jak się czuję, to odpowiadam że jak hipopotam ile się muszę nastękać żeby się w nocy na drugi bok przewrócić..
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Nigdy nie tworzyłam grupy na fb, ale jak nie ma chętnych i chcecie to mogę się podjąć tego wyzwania
Czy jak skończę jeść przed krzywa cukrowa to mogę jeszcze normalnie pić zwykła wodę? Euthyroxu raczej nie powinnam zażywać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wodę można przed. A nawet wskazane bo po tym słodkim ulepku często krew nie chce lecieć bo się zagęszcza. Tak mi powiedziała babka na pierwszym pobraniu więc chociaż Tobie się przyda powodzenia!
Cytat:
Napisane przez maltaa7 Pokaż wiadomość
Ja tez tak mam mam wlasnie taki totalny zjazd od rozpoczęcia 3 trymestru. Jak tylko trochę sie poruszam to potem mam straszne bóle okolic intymnych ( strqsznie puchne), spojenia i mam problem z chodzeniem. Zakupy juz przekazalam mezowi. Nie mam jednak komu przekazać odbierania syna z przedszkola, a to w dwie strony wychodzi 3 km :/



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Lisek, zdrówka dla córki.

Czy na usg 3 trymestru lekarz bada dlugosc szyjki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zakupy jeszcze robię. Takie duże zamawiam i tylko odbieram ze sklepu, bieżące normalnie. Też odbieram małego, ale na szczęście autem. Szczególnie w ten smog nie spacerujemy... Zobaczymy jak długo będę ogarniać.
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Ja sie chyba dzisiaj nie witałam. Dobry wieczór ja mam wrażenie ze czuje się jak końcówce pierwszej ciąży, gdy pomyśle ze jeszcze dwa miesiące....najgorszej pęcherz. Nie ds się normalnie z domu wyjść bo zaraz się chce sikac. Jeszcze jakby się normalnie chciało ale w ciąży to sprawia bol i mega dyskomfort. Do tego jest tak zimno co nie pomaga przetrwać. Wychodzimy teraz na krótkie półgodzinne spacery. Bo ja nie daje rady dłużej chodzić mam takie parcie na pęcherz.

Lisek zdrowia dla corki!
My mamy ciężki okres. Córka straszna się zrobiła. Juz nie wiem jak z nią rozmawiać. Kończy się na krzykach. Co tez nie pomaga. Muszę wziąć się chyba za lekturę jak mowic zeby maluchy nas sluchaly czuje się wykończona psychicznie. A co mnie czeka z dwójka ? Jak na razie od tygodnia w nocy budzi sie nawet 4 razy, nad ranem potrafi obudzic sie o 4 rano i godzinę nie spac, chce sie tulic a jak sie odwrócę plecami to wrzaski chce mamę jakbym jej znikła. Po godzine w jednej pozycji wszystko mnie boli, dziecko w brzuchu tez sie wierci. Dzisiaj nawet ciągła mnie za wlosy w tej rozpaczy. Takie porsnki skutkuja tym ze czasami juz nie mge ponownie zasnac. Jestem zmeczona. Całe szczęście tyle dobrego ze bez tych drzemek w dzień o 19 juz śpi. Zasypia migem. Mam tylko nadzieje ze te nocki to nie efekt braku drzemek.

Muszę śpiąc zady i wzac się za urządzanie wyprawki do końca. Im bliżej porodu się robi co raz mniej życia i chęci we mnie. To będą długie dwa miesiące....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

A tak w ogóle to chyba czas wywolac bejate. W tym wątku chyba nam się jeszcze nie udzielala i gdzieś zaginela.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie mały wszedł w jakąś fazę buntu. Wszystko na nie. Przed posiłkiem musi swoje odwrzeszczeć żeby wzyscy wiedzieli że to jego decyzja czy zje. A jeszcze smoka mu odstawiamy. I jutro do lekarza bo ma temperaturę i jakieś zapalenie spojówek. Masakra...
Dziś przynajmniej przyszła komoda dla małego. Teraz tylko skręcić i zawsze jeden mebel do przodu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mia128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 18:51   #754
respekt_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 90
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja nie mam fb ((
respekt_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 18:54   #755
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Nigdy nie tworzyłam grupy na fb, ale jak nie ma chętnych i chcecie to mogę się podjąć tego wyzwania
Czy jak skończę jeść przed krzywa cukrowa to mogę jeszcze normalnie pić zwykła wodę? Euthyroxu raczej nie powinnam zażywać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Euthyroxu czy letroxu nie bierz z rańca a wodę możesz pić- przynajmniej ja piłam bo nie dałabym rady inaczej
Za fb też jestem z tym, że wtedy ten wątek upadnie... choć i tak uważam, że jak już skład jest kompletny to na fb wygodniej bo i zdjecia szybko sie wkleja no i dyskretniej mimo wszystko

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez respekt_girl Pokaż wiadomość
Ja nie mam fb ((
Założysz
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 18:56   #756
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Z naszą bejatką wszystko ok, udziela się na staraczkowym a ślub bierze w lutym

Jak będzie już grupa na fb to dajcie znać
Zaprosiłam Cię na fb do znajomych, bo muszę kogoś dodać do grupy, żeby ją utworzyć a chyba tylko Ciebie mogłam namierzyć szybko przez fb staraczek
Wyślijcie mi link do swojego fb na pw to pododaje do grupy jak już ją stworzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki dziewczyny za info odnośnie krzywej
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 18:57   #757
respekt_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 90
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Usunełam zaraz po rozwodzie i jakoś nie mam ochoty do niego wracać.

Ja też czuje się jak hipopotam, przewracanie z boku na bok w nocy zajmuje mi tyle czasu, a ile się nastękam przy tym :P
A tu jeszcze trzy miesiące.
respekt_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-22, 19:02   #758
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Nigdy nie tworzyłam grupy na fb, ale jak nie ma chętnych i chcecie to mogę się podjąć tego wyzwania
Czy jak skończę jeść przed krzywa cukrowa to mogę jeszcze normalnie pić zwykła wodę? Euthyroxu raczej nie powinnam zażywać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepiej się napij, bo skończysz z welflonem jak ja Tu dziewczyny pisały, żeby pić przed pobraniem, bo rozrzedza krew. Euthyrox brałam normalnie, jedynie przed tf4 i tf3 nie brać, tak mi endo mówiła, bo zaburza wynik.

Uffff może to głupio zabrzmi, ale cieszę się, że nie jestem sama w tym złym samopoczuciu. Już miałam wyrzuty sumienia, że tak narzekam.

Na fb też mogę iść ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 19:08   #759
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Zaprosiłam Cię na fb do znajomych, bo muszę kogoś dodać do grupy, żeby ją utworzyć a chyba tylko Ciebie mogłam namierzyć szybko przez fb staraczek
Wyślijcie mi link do swojego fb na pw to pododaje do grupy jak już ją stworzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki dziewczyny za info odnośnie krzywej
hahaha jak jak zwykle zerknelam, ze ktoś mnie zaprosil, nie kojarze nazwiska ani twarzy wiec ignoruje dobrze, że napisałaś, że to Ty

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Lepiej się napij, bo skończysz z welflonem jak ja Tu dziewczyny pisały, żeby pić przed pobraniem, bo rozrzedza krew. Euthyrox brałam normalnie, jedynie przed tf4 i tf3 nie brać, tak mi endo mówiła, bo zaburza wynik.

Uffff może to głupio zabrzmi, ale cieszę się, że nie jestem sama w tym złym samopoczuciu. Już miałam wyrzuty sumienia, że tak narzekam.

Na fb też mogę iść ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zdecydowanie nie jesteś sama, mój kryzys osiągnął dziś apogeum mam nadzieję, że od jutra będzie tylko lepiej
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 19:13   #760
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Hej wszystkim

Wspolczuje chorob I dolegliwosci ... u mnie to samo córka z gorączka a ja ledwo sie ruszam przez ból bioder i spojenia ... a w sobote lecimy

Listopadowaa to pewno tylko taki etap . Ja sie prEkonalam ze tylko konsekwencja skutkuje. Pod koniec tamtego roku tez mieliśmy etap ze mała nie chciała spać w swoim łóżeczku ( a śpi sama od zawsze ) budziła sie w nocy po 7 razy łaziła do nas kombinowała. Juz nie wiedziałam co mam robić ale uparłam sie ze bedzie po mojemu i w końcu zrozumiała ze nie wygra

Ja za fb tez podziękuje ... nie używam
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 19:16   #761
respekt_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 90
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Hej wszystkim

Wspolczuje chorob I dolegliwosci ... u mnie to samo córka z gorączka a ja ledwo sie ruszam przez ból bioder i spojenia ... a w sobote lecimy

Listopadowaa to pewno tylko taki etap . Ja sie prEkonalam ze tylko konsekwencja skutkuje. Pod koniec tamtego roku tez mieliśmy etap ze mała nie chciała spać w swoim łóżeczku ( a śpi sama od zawsze ) budziła sie w nocy po 7 razy łaziła do nas kombinowała. Juz nie wiedziałam co mam robić ale uparłam sie ze bedzie po mojemu i w końcu zrozumiała ze nie wygra

Ja za fb tez podziękuje ... nie używam
to będziemy sobie razem tutaj pisać
respekt_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-22, 19:19   #762
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

No co Wy... Nie zostawimy Was ja mam sentyment do wizazu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 19:24   #763
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja też chętnie dołączę na fb, tam dużo łatwiej pisać i ogarniać na bieżąco my mamy grupę mam grudniowych i codziennie zakładamy nowy post z dzisiejszą data dzięki czemu łatwo nadrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 19:28   #764
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ide spac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 19:28   #765
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ja dzis zakup życia zrobiłam
Taki oto dwupak za całe 4 zł 23 gr jakies newborny ale za taka kase to jakby mial je ubrac 2 razy to sie oplaca... Chociaz renifery w kwietniu? Załącznik 7659768

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nooo deal życia
Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Może faktycznie ten fejsbuk byłby całkiem ok?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------




Super! Tam, ze renifery... Na upartego przecież żyją sobie cały rok, tylko w Święta mają większy fejm


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ahahaha dobre z tymi reniferami ;-)
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Chyba chodzilo to, ze to bylo troche wczesnie bo jednak zaczynalysmy w wiekszym skladzie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Noo, teraz jest nas udzielających się raptem kilka sztuk, więc kameralnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem za ;-) i tak, kameralne grono mamy
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, drugi dzień odwyku od neta. Jak dobrze, że od jutra mam nowy pakiet internetu. Ale kurcze, żebym aż 10 gb wykorzystała? Ale masz przeboje Ale jest szansa, że w tej dżungli zostanie już na zawsze? Daj znać co dobrego kupiliście ☺Nie przejmuj się, jeszcze 2 miesiące, dasz radę ze wszystkim. Tylko spokój nas może uratować.Mnie też właśnie ta kostka boli cały czas, głównie jak dotykam. Może jakieś żylaki się tworzą? Miałam ten sam dylemat, bo dostałam body w renifery, ale co tam, wykorzystamy

Czuję się jak emerytka. Czy któraś ma taki zjazd formy? Wszystko mnie boli: plecy, dół brzucha, spojenie. Jak się podnoszę z fotela to wyglądam jak półgłowek. Nie dam rady tych 2 miesięcy przeżyć...Zakupy chyba już zrzucę na tż powoli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odwyk? Na co odwyk

Kupiliśmy komodę hemnes 3 szufladową, 2 szufladową - czyli szafkę nocną, biały przewijak, 2 lampki chmurki, 4 ramki, prześcieradła do łóżeczka i pojemnik do przechowywania ubrań ;-) nie było tego kompletu pojemników do przewijaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 19:35   #766
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez respekt_girl Pokaż wiadomość
to będziemy sobie razem tutaj pisać
Super hehe starczy nam wątku do Grudnia
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 19:40   #767
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cocolinea jakie zakupy poczynilas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 19:42   #768
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Nooo deal życia Ahahaha dobre z tymi reniferami ;-)Ja jestem za ;-) i tak, kameralne grono mamy Odwyk? Na co odwyk

Kupiliśmy komodę hemnes 3 szufladową, 2 szufladową - czyli szafkę nocną, biały przewijak, 2 lampki chmurki, 4 ramki, prześcieradła do łóżeczka i pojemnik do przechowywania ubrań ;-) nie było tego kompletu pojemników do przewijaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ładne zakupki A ramki jakie? a4? Po ile były?Bo są w pepco po 8 zł, ale ze srebrną ramką, a wolałabym chyba białe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 19:52   #769
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Ładne zakupki A ramki jakie? a4? Po ile były?Bo są w pepco po 8 zł, ale ze srebrną ramką, a wolałabym chyba białe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ramki FISKBO z białą, płaską ramką za 8zł ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-22, 19:54   #770
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

A wtedy na fejsbuku widać, że się jest w jakiejś grupie?
Ja korzystam w sumie tylko z messengera i czytam czasem jakieś posty dotyczące mojej branży.
I z ciążą też się jakoś nie uzewnętrzniam więc nie chciałabym żeby mi się coś tam wyświetlało żeby znajomi to widzieli
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 20:00   #771
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Cocolinea jakie zakupy poczynilas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już napisałam nie kupiliśmy tego fotela bo stwierdziłam, że mamy jeszcze czas, jego nie trzeba składać, więc w każdej chwili można kupić ;-) tżtowi się podobał musztardowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
A wtedy na fejsbuku widać, że się jest w jakiejś grupie?
Ja korzystam w sumie tylko z messengera i czytam czasem jakieś posty dotyczące mojej branży.
I z ciążą też się jakoś nie uzewnętrzniam więc nie chciałabym żeby mi się coś tam wyświetlało żeby znajomi to widzieli
Tajna to tajna nic się nie wyświetla ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 20:22   #772
MoonInTheSky
Raczkowanie
 
Avatar MoonInTheSky
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 141
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Hej, u nas niewesoło. Podczytywałam ale nie pamiętam już co czego miałam się odnieść Córka przywlokła w piątek wirusa, myślałam że jakiś lekki katarkowy, a to chyba rota albo inny entero. W nocy z soboty na niedzielę po 10h wymiotów już szykowałam się na szpital, drugi raz dzisiaj w nocy jak miała prawie 40 stopni. Ale udało się zbić, już normalnie pije (zwracała nawet wodę), sika, chce jeść. Niemniej akcja jest tak dynamiczna, że boję się cieszyć, że idzie ku lepszemu. Jestem wypompowana, zapomniałam w ogóle że jestem w ciąży bo cała uwaga i siły na nią.

Co do fb to ja jestem za założeniem tajnej grupy jak coś, tylko dla nas. Bo tu trochę publiczna czytelnia :P
No właśnie, nie bardzo lubię tak pisać publicznie

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Może faktycznie ten fejsbuk byłby całkiem ok?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------




Super! Tam, ze renifery... Na upartego przecież żyją sobie cały rok, tylko w Święta mają większy fejm


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, drugi dzień odwyku od neta. Jak dobrze, że od jutra mam nowy pakiet internetu. Ale kurcze, żebym aż 10 gb wykorzystała? Ale masz przeboje Ale jest szansa, że w tej dżungli zostanie już na zawsze? Daj znać co dobrego kupiliście ☺Nie przejmuj się, jeszcze 2 miesiące, dasz radę ze wszystkim. Tylko spokój nas może uratować.Mnie też właśnie ta kostka boli cały czas, głównie jak dotykam. Może jakieś żylaki się tworzą? Miałam ten sam dylemat, bo dostałam body w renifery, ale co tam, wykorzystamy

Czuję się jak emerytka. Czy któraś ma taki zjazd formy? Wszystko mnie boli: plecy, dół brzucha, spojenie. Jak się podnoszę z fotela to wyglądam jak półgłowek. Nie dam rady tych 2 miesięcy przeżyć...Zakupy chyba już zrzucę na tż powoli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też taka ledwo żywa i dolega mi dokładnie to samo co Tobie... A w poprzedniej ciąży śmigałam jak ta lala do końca :/

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Nigdy nie tworzyłam grupy na fb, ale jak nie ma chętnych i chcecie to mogę się podjąć tego wyzwania
Czy jak skończę jeść przed krzywa cukrowa to mogę jeszcze normalnie pić zwykła wodę? Euthyroxu raczej nie powinnam zażywać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przed krzywą można jeść? Pić możesz, nawet po glukozie, chyba taki 1 kubek plastikowy na 1h max

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Ja sie chyba dzisiaj nie witałam. Dobry wieczór ja mam wrażenie ze czuje się jak końcówce pierwszej ciąży, gdy pomyśle ze jeszcze dwa miesiące....najgorszej pęcherz. Nie ds się normalnie z domu wyjść bo zaraz się chce sikac. Jeszcze jakby się normalnie chciało ale w ciąży to sprawia bol i mega dyskomfort. Do tego jest tak zimno co nie pomaga przetrwać. Wychodzimy teraz na krótkie półgodzinne spacery. Bo ja nie daje rady dłużej chodzić mam takie parcie na pęcherz.

Lisek zdrowia dla corki!
My mamy ciężki okres. Córka straszna się zrobiła. Juz nie wiem jak z nią rozmawiać. Kończy się na krzykach. Co tez nie pomaga. Muszę wziąć się chyba za lekturę jak mowic zeby maluchy nas sluchaly czuje się wykończona psychicznie. A co mnie czeka z dwójka ? Jak na razie od tygodnia w nocy budzi sie nawet 4 razy, nad ranem potrafi obudzic sie o 4 rano i godzinę nie spac, chce sie tulic a jak sie odwrócę plecami to wrzaski chce mamę jakbym jej znikła. Po godzine w jednej pozycji wszystko mnie boli, dziecko w brzuchu tez sie wierci. Dzisiaj nawet ciągła mnie za wlosy w tej rozpaczy. Takie porsnki skutkuja tym ze czasami juz nie mge ponownie zasnac. Jestem zmeczona. Całe szczęście tyle dobrego ze bez tych drzemek w dzień o 19 juz śpi. Zasypia migem. Mam tylko nadzieje ze te nocki to nie efekt braku drzemek.

Muszę śpiąc zady i wzac się za urządzanie wyprawki do końca. Im bliżej porodu się robi co raz mniej życia i chęci we mnie. To będą długie dwa miesiące....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

A tak w ogóle to chyba czas wywolac bejate. W tym wątku chyba nam się jeszcze nie udzielala i gdzieś zaginela.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to samo było z pęcherzem, ale mały się przekrecil i już jest ok, tylko teraz kopie w żołądek i przez to mam zgagę poziom hard

Cytat:
Napisane przez myszka_11 Pokaż wiadomość
Ja też chętnie dołączę na fb, tam dużo łatwiej pisać i ogarniać na bieżąco my mamy grupę mam grudniowych i codziennie zakładamy nowy post z dzisiejszą data dzięki czemu łatwo nadrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie z poprzedniej ciąży, codziennie nowy wątek i gadamy

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Nooo deal życia Ahahaha dobre z tymi reniferami ;-)Ja jestem za ;-) i tak, kameralne grono mamy Odwyk? Na co odwyk

Kupiliśmy komodę hemnes 3 szufladową, 2 szufladową - czyli szafkę nocną, biały przewijak, 2 lampki chmurki, 4 ramki, prześcieradła do łóżeczka i pojemnik do przechowywania ubrań ;-) nie było tego kompletu pojemników do przewijaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My urządzamy dzieciom pokoik i też wszystko z ikea, wzięliśmy te sama komodę też 2 chmurki, szafę, łóżko podwójne tzn wysuwane, dywan, sroliczek, 2 krzesełka, karnisz i firanki



Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
A wtedy na fejsbuku widać, że się jest w jakiejś grupie?
Ja korzystam w sumie tylko z messengera i czytam czasem jakieś posty dotyczące mojej branży.
I z ciążą też się jakoś nie uzewnętrzniam więc nie chciałabym żeby mi się coś tam wyświetlało żeby znajomi to widzieli
Nie będzie widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoonInTheSky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 20:27   #773
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoonInTheSky Pokaż wiadomość
No właśnie, nie bardzo lubię tak pisać publicznie







Ja też taka ledwo żywa i dolega mi dokładnie to samo co Tobie... A w poprzedniej ciąży śmigałam jak ta lala do końca :/



Przed krzywą można jeść? Pić możesz, nawet po glukozie, chyba taki 1 kubek plastikowy na 1h max



U mnie to samo było z pęcherzem, ale mały się przekrecil i już jest ok, tylko teraz kopie w żołądek i przez to mam zgagę poziom hard



U mnie z poprzedniej ciąży, codziennie nowy wątek i gadamy



My urządzamy dzieciom pokoik i też wszystko z ikea, wzięliśmy te sama komodę też 2 chmurki, szafę, łóżko podwójne tzn wysuwane, dywan, sroliczek, 2 krzesełka, karnisz i firanki





Nie będzie widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hah Ikea na propsie

Chciałam tą dużą hemnesa, no ale fotel się wtedy nie zmieści...a tak to kiedyś fotel wyleci do salonu, komoda 3 szufladowa do dzieciecego pokoju i wtedy wjedzie ta duża do naszej sypialni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 20:29   #774
MoonInTheSky
Raczkowanie
 
Avatar MoonInTheSky
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 141
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Hah Ikea na propsie

Chciałam tą dużą hemnesa, no ale fotel się wtedy nie zmieści...a tak to kiedyś fotel wyleci do salonu, komoda 3 szufladowa do dzieciecego pokoju i wtedy wjedzie ta duża do naszej sypialni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas od razu idzie do dzieci, więc zamówiłam na aliexpress uchwyty serduszka do niej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoonInTheSky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 20:34   #775
respekt_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 90
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ide spac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słodkich snów ja już w łóżku :P
respekt_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 20:50   #776
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Hemnes rulez

Też jestem w grupie z poprzedniej ciąży, do konkretnych tematów osobne wątki, do pogaduch czat grupowy i to też się fajnie sprawdza.

Mi nic nie dolega konkretnie (tfu, odpukać), ale ogólnie czuję się słoniowato, ciężko, niezręcznie i mam dość chodzenia w tych namiotach :P
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 20:55   #777
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cocci - fajne zakupy.
Szkoda, że ja mam do IKEA daleko, raczej chyba przed porodem się tam nie wybierzemy.

Jak się pisze w tajnej grupie to tych postów inni znajomi nie widzą ale to że się do tej grupy należy to chyba znajomi widzą jak gdzieś tam w informacje wejdą.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 21:07   #778
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Hej dziewczyny!

Powodzenia jutro na glukozach pijcie wodę przed, będzie łatwiej pobierać

Ja tez jestem za fejsem.
A dziś nawet byłam na spotkaniu na zywo warszawskich kwietniowek z fb byłyśmy we 4 i było całkiem sympatycznie.
Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Cocci - fajne zakupy.
Szkoda, że ja mam do IKEA daleko, raczej chyba przed porodem się tam nie wybierzemy.

Jak się pisze w tajnej grupie to tych postów inni znajomi nie widzą ale to że się do tej grupy należy to chyba znajomi widzą jak gdzieś tam w informacje wejdą.
Jak jest tajna to nie widzą, że jesteś w tej grupie.

Ja też nie za bardzo uzewnetrzniam się z ciąża, ale jestem członkiem grup zamkniętych kwietniowych i to już chyba a widać jak się wejdzie. Liczę, że nikt z moich znajomych specjalnie na mój profil nie wchodzi żeby sprawdzać do jakich grup ostatnio dołączyłam
Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Nooo deal życia Ahahaha dobre z tymi reniferami ;-)Ja jestem za ;-) i tak, kameralne grono mamy Odwyk? Na co odwyk

Kupiliśmy komodę hemnes 3 szufladową, 2 szufladową - czyli szafkę nocną, biały przewijak, 2 lampki chmurki, 4 ramki, prześcieradła do łóżeczka i pojemnik do przechowywania ubrań ;-) nie było tego kompletu pojemników do przewijaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo jakie zakupy!

Kurcze jak nie ma pojemników i wanienki to chyba jeszcze poczekamy z wycieczka do Ikei

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fitelina
Czas edycji: 2019-01-22 o 21:32
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 21:31   #779
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez MoonInTheSky Pokaż wiadomość
No właśnie, nie bardzo lubię tak pisać publicznie







Ja też taka ledwo żywa i dolega mi dokładnie to samo co Tobie... A w poprzedniej ciąży śmigałam jak ta lala do końca :/



Przed krzywą można jeść? Pić możesz, nawet po glukozie, chyba taki 1 kubek plastikowy na 1h max



U mnie to samo było z pęcherzem, ale mały się przekrecil i już jest ok, tylko teraz kopie w żołądek i przez to mam zgagę poziom hard



U mnie z poprzedniej ciąży, codziennie nowy wątek i gadamy



My urządzamy dzieciom pokoik i też wszystko z ikea, wzięliśmy te sama komodę też 2 chmurki, szafę, łóżko podwójne tzn wysuwane, dywan, sroliczek, 2 krzesełka, karnisz i firanki





Nie będzie widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No moje niby ciągle poprzecznie.nogi z lewej, glowa gdzieś z prawej albo lekko z ukosa. Ciężko stwierdzić bo jednocześnie czuje ruchy pod żebrami jak i na pęcherzu ale te dzieciaki muszą być juz duże.
No i najgorsze że boli mnie miejsce gdzie jest watraba.charakterystyczny ucisk jak z końcówki pierwszej ciąży. Tylko wtedy bolalo mnie jakoś parę tygodni, 3-4. Na końcu było masakrycznie, wytrzymać się nie dało ale wtedy od kopniakow bo tam były akurat nóżki dziecka. a teraz nie wiem czemu znowu tak boli, cos mi chyba narządy poprzyciskalo. A tu jeszcze dwa miesiące. Cos czuje ze końcówka ciąży będzie ciężka oby tylko znowu nie przenosić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

My tez mamy ikeowskie mieszkanie z TŻ stwierdziliśmy ze idziemy po kosztach. Akurat na czas dzieci do tego nam się podobają te meble córce musimy dokupić kalaxa. Jednego ma a ze sie sprawdza wiec kuoujemy następnego. Mam w planach kupić tez szuflady, drzwi i przemalowac na kolorowo i kupić jakieś fajnie uchwyty. Po za tym ma stolik i krzesełka mamut, komode malm i jaks szafę nie pamiętam serii. A my w sypialni mamy tez malma, tam docelowo będą teraz rzeczy noworodka. wczesniej mielismy ten długi malm podwójny na trzy szuflady ale poleciał pod skos do salonu bo w sypialni z lozeczkiem nam się nie mieścił. A w salonie meble besta




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 21:32   #780
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ja dzis zakup życia zrobiłam
Taki oto dwupak za całe 4 zł 23 gr jakies newborny ale za taka kase to jakby mial je ubrac 2 razy to sie oplaca... Chociaz renifery w kwietniu? Załącznik 7659768

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tam oj tam, mogą być
Ja dostałam w spadku bodziaki 62 z napisem Merry Christmas
Cytat:
Napisane przez MoonInTheSky Pokaż wiadomość
Hej Ja już mam prawie całą wyprawkę, została tak naprawdę apteka No i kupiłam koszulę porodową od mamy ginekolog.
U nas wszystko ok, trochę mi spojenie dokucza. Mały jest już przekręcony do porodu

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Dziewczyny, a tak w ogóle jesteście już na fb? Czy tylko tutaj?
Porodowa chabrowa? Jak rozmiarówka? Właśnie mam zamiar zapolowac na następną dostawę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-21 07:10:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.