Pm 2020. - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-03, 15:51   #2071
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślę, że trzeba uaktualnić listę na pierwszej stronie, bo można się już pogubić która kiedy ślubuje. Proponuję powysyłać do @anitka020 daty, których jeszcze nie ma.
Też już kiedyś przypominałam o dopisywaniu się, to niektóre stwierdzały, że najpierw chcą salę załatwić czy w inny sposób "przyklepać" termin

Ale fakt, wpisujcie się, wpisujcie. Przestanę sama być w lutym


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 15:52   #2072
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Ja bym zrobiła, chociaż symboliczne rzucanie . Myślę parę osob do łapania się znajdzie, zwłaszcza że co raz więcej panien i kawalerów z odzysku.

Ja nie chce robić ani błogosławieństwa, ani podziękowań. Wogóle nie chce nic w domu, żadnej orkiestry i wyprowadzeń.



My mamy Rude Kocie dziecko - Marcela


U nas jest 485 dni.
Dziewczyny myślę, że trzeba uaktualnić listę na pierwszej stronie, bo można się już pogubić która kiedy ślubuje. Proponuję powysyłać do @anitka020 daty, których jeszcze nie ma.


Ja dojeżdżam do pracy po ok 30 km, czyli w dwie strony ok 60-70. Samochód w gazie i daje radę 30 min drogi


Mam taki sam planer
Ja też jadę 30/40 min ale autostradą więc spalanie mi wzrasta a 500/600 złotych wydawać miesięcznie na paliwo to dla mnie dużo a do tego dochodzi zużycie auta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 16:20   #2073
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość

Ja nie chce robić ani błogosławieństwa, ani podziękowań. Wogóle nie chce nic w domu, żadnej orkiestry i wyprowadzeń.
ooo, ja to samo. najchętniej przyjechałabym w sobotę rano do rodziców swoich, M też i tam ubralibyśmy się (noo w sensie osobno jednak) i razem pojechalibyśmy do urzędu. ale M coś mówi, że jego mama pewnie będzie robić problemy, bo ma być tradycyjnie, że on przyjedzie po pannę młodą. musimy to jakoś ograć, żeby nie robić afery, ale żeby uniknąć robienia hałasu na całą wieś z orkiestrą itp
calore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 16:36   #2074
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pm2020

U nas na pewno nie będzie żadnego wyprowadzenia, odkupywania czy co tam się robi.

Podziękowań nie planuję, tak samo jak błogosławieństwa. Jeśli już to, np dzień wcześniej możemy się spotkać z rodzicami, wręczyć im jakieś prezenty i jak będą chcieli, to mogą nas pobłogosławić symbolicznie. Żadnego klękania, całowania krzyża, wierszyków, orkiestry i tłumu ludzi w domu.

Oczepiny... Nie wiem, może poszukamy czegoś ciekawego, krótkiego. Na weselach staram się być niewidoczna przy oczepinach

Organizera nie będę kupować. Planuję plik w excelu, który będę mogła zawsze otworzyć w telefonie w razie czego.



Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 16:40   #2075
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Pm2020

Ja orkiestrę chcę mieć pod domem, ale jak udałoby się ominąć błogosławieństwo to byłoby cudownie, nie lubię tej części wesela.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 17:09   #2076
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Ja nie chcę żadnych przygrywek itp. przed domem. Na szczęście mamy DJa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 17:27   #2077
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm2020

Uff my też na szczęście dj i nie będzie przygrywek, błogosławieństwo myślę że tak, ale po cichu skromnie, oczepiny będą napewno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-03, 19:26   #2078
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm2020

My błogosławieństwo będziemy mieli, ale podziękowań dla rodziców nie. Moi rodzice są po rozwodzie, mama ma męża, który w dużej części mnie wychowywał więc też jako traktuje jak ojca, mimo tego że z moim tatą mam bardzo dobry kontakt. Więc w ramach podziękowań wolę każdemu z osobna podziękować po weselu. A oczepiny planujemy hawajskie (tak to chyba nazwał nasz DJ). Myślę, że to ciekawa opcja, bo o ile w oczepinach na weselach zawsze udział biorę, to bukietu już łapać nigdy nie chcę, a w oczepinach hawajskich jest to jedną niewiadomą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 21:10   #2079
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
My błogosławieństwo będziemy mieli, ale podziękowań dla rodziców nie. Moi rodzice są po rozwodzie, mama ma męża, który w dużej części mnie wychowywał więc też jako traktuje jak ojca, mimo tego że z moim tatą mam bardzo dobry kontakt. Więc w ramach podziękowań wolę każdemu z osobna podziękować po weselu. A oczepiny planujemy hawajskie (tak to chyba nazwał nasz DJ). Myślę, że to ciekawa opcja, bo o ile w oczepinach na weselach zawsze udział biorę, to bukietu już łapać nigdy nie chcę, a w oczepinach hawajskich jest to jedną niewiadomą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie chcę publicznych podziękowań, choć nasi rodzice są "w komplecie", że to tak nazwę.
Po prostu nie podoba mi się to i wręczane przy tym często zbieracze kurzu.
Oczepiny hawajskie? Pierwszy raz spotkałam się z takim pojęciem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 21:53   #2080
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja nie chcę publicznych podziękowań, choć nasi rodzice są "w komplecie", że to tak nazwę.
Po prostu nie podoba mi się to i wręczane przy tym często zbieracze kurzu.
Oczepiny hawajskie? Pierwszy raz spotkałam się z takim pojęciem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak je nazwał nasz DJ, a czy to jest poprawna nazwa??? Chodzi o motyw przywiązania wstążek do bukietu panny młodej, kojarzysz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 22:03   #2081
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Tak je nazwał nasz DJ, a czy to jest poprawna nazwa??? Chodzi o motyw przywiązania wstążek do bukietu panny młodej, kojarzysz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś mi świta, ale nie wiem o co w tym dokładnie chodzi - nigdy nie widziałam na żywo. Zaraz wygugluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-04, 16:07   #2082
anitka020
Raczkowanie
 
Avatar anitka020
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 126
Dot.: Pm2020

Jeśli macie ochotę to piszcie do mnie na priv. Jak tylko znajdę chwilę to uaktualnie wiem, że któraś z was pisała do mnie już dawno o wpisanie na listę i z góry przepraszam że tego nie zrobiłam.

My będziemy mieć i błogosławieństwo i podziękowanie dla rodziców. Kiedyś też uważałam, że to niepotrzebna szopka, ale ostatnio byłam na weselu chrzesnicy mojej mamy i tam nie było podziękowania. Tak jakoś mi się przykro zrobiło, że moja mama jako chrzestna, postarala się żeby ładnie wyglądać, kupiła nową sukienkę, a nawet nie była specjalnie wyróżniona. I stwierdzilam, że u nas tak nie będzie. (Nie wiem czy dla chrzetnych będziemy robić podziękowanie, jeszcze się zastanawiamy, dla rodziców na pewno).

Te oczepiny ze wstazkami są super, ale nie wiem jak to logistycznie zorganizować. Co jeśli zglosi się więcej chetnych panien niż będę miała wstazek?

Ja mam tylko dwa terminy na wybranie sukni, lipiec i grudzień (ślub w maju). Myślę, że stanie na lipcu chociaż nie wiem czy to nie za wcześnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
anitka020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 17:10   #2083
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Pm2020

nie słyszałam jeszcze o podziękowaniach dla chrzestnych. to trochę jakby robić podziękowanie dla dziadków czy rodzeństwa. tzn jeśli jakoś bardziej uczestniczyli w wychowaniu to spoko, ale chyba rodzice a chrzestni to całkiem co innego.

oglądaliśmy salę. z wyglądu obleci mają kilka pakietów do wyboru, ale strasznie zagmatwane, w jednym np dostalibyśmy pokój gratis, ale bez śniadania na razie tę sobie odpuszczamy, znalazłam fajniejszą i właśnie wysyłam maila. oferują pokoje, ale w hotelu oddalonym o ok 8km od sali. jestem ciekawa, czy oferują w takim razie transport też.
calore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 18:45   #2084
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm2020

Ja uznaje tylko podziękowania dla rodziców, dziadkowie chrzestmi itd nie bo trzeba by wszystkim dziękować. Dodatkowo mam uraz jak na jednym weselu kuzynka zrobiła wielkie podziekowanie dla jednej babci od której dostali mieszkanie a dla reszty nic i to było dla mnie tak żenujące....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 19:03   #2085
anitka020
Raczkowanie
 
Avatar anitka020
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 126
Dot.: Pm2020

Właśnie u nas jest zwyczaj dziekowania rodzicom i rodzicom chrzestnym, ale coraz czesciej się od tego odchodzi. Myślę, że właśnie dlatego moja mama nie dostała prezentu, bo średnio udzielała się w życiu tamtej pm. Z resztą ja i tż z naszymi rodzicami chrzestnymi też mamy słaby kontakt, dlatego ciągle się zastanawiamy nad tymi podziękowaniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
anitka020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 19:44   #2086
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez anitka020 Pokaż wiadomość
Właśnie u nas jest zwyczaj dziekowania rodzicom i rodzicom chrzestnym, ale coraz czesciej się od tego odchodzi. Myślę, że właśnie dlatego moja mama nie dostała prezentu, bo średnio udzielała się w życiu tamtej pm. Z resztą ja i tż z naszymi rodzicami chrzestnymi też mamy słaby kontakt, dlatego ciągle się zastanawiamy nad tymi podziękowaniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja swojej chrzestnej nawet nie będę zapraszać bo nie miałam z nią kontaktu od chyba 15 lat, więc byłoby to dziwne. Chrzestny też od siedmiu boleści i nie uczestniczy w moim życiu także zero zażyłości.
Ale oczywiście wiem że są sytuacje gdzie jest się bardzo zżytym z rodzicami chrzestnymi i faktycznie uczestniczą w Waszym życiu to też inaczej ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 20:10   #2087
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

O podziękowaniu dla chrzestnych nie słyszałam.
Szczerze mówiąc mój chrzestny jest chyba najmniej interesującym się mną wujkiem ze wszystkich Z chrzestną jest lepiej, ale nie będę ich w żaden sposób wyróżniać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 20:35   #2088
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Pm2020

ja też nie mam kontaktu z chrzestną od wielu lat (w ogóle ze sporą częścią dalszej rodziny nie mam, chociaż kiedyś mieliśmy), a chrzestny coś ostatnio częściej zaprasza z żoną
calore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 11:33   #2089
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Pm2020

Hej dziewczyny, chciałam się zameldować bo istnieje jakieś prawdopodobieństwo, że w 2020 zostanę żoną Najbardziej tak byśmy chcieli, ale nie wiemy jak wyjdzie, TŻ oświadczył się w Wigilię więc tak naprawdę dopiero zaczynam orientować się co z czym. Dlatego chętnie dołączę tutaj żeby się jak najwięcej dowiedzieć Narazie organizowanie wesela mnie przeraża, a organizowanie wesela z zagranicy wydaje mi się jakąś wyższą szkołą jazdy, także trzymam kciuki 🤞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-05, 14:16   #2090
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pm2020

Ja, gdybym robiła podziękowania, to wyróżniłabym równiez chrzestną, choć u nas nie ma takiego zwyczaju. Niestety, moja chrzestna odeszła kilka miesięcy temu...

Wczoraj byłam na osiemnastce. Strasznie mnie nudzą te wszystkie zabawy. Pomyślałam, że hej, chyba nie koniecznie odnajdę się na własnym weselu i mocno się biję z myślami czy je robić

Ale nie mam pomysłu jak to inaczej rozegrać.



Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 17:31   #2091
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Ja, gdybym robiła podziękowania, to wyróżniłabym równiez chrzestną, choć u nas nie ma takiego zwyczaju. Niestety, moja chrzestna odeszła kilka miesięcy temu...

Wczoraj byłam na osiemnastce. Strasznie mnie nudzą te wszystkie zabawy. Pomyślałam, że hej, chyba nie koniecznie odnajdę się na własnym weselu i mocno się biję z myślami czy je robić

Ale nie mam pomysłu jak to inaczej rozegrać.



Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Bardzo często Para Młoda czynnie uczestniczy w zabawach weselnych, więc jeśli miałoby to być dla Ciebie męczące, to odpuściłabym na Twoim miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 20:43   #2092
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na osiemnastce. Strasznie mnie nudzą te wszystkie zabawy. Pomyślałam, że hej, chyba nie koniecznie odnajdę się na własnym weselu i mocno się biję z myślami czy je robić

Ale nie mam pomysłu jak to inaczej rozegrać.



Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
ooo, piona, nie chcę być w centrum zainteresowania bardziej, niż to konieczne ale chyba jest sporo zabaw, gdzie głównie uczestniczą goście, na pewno zespół/dj coś wam zaproponuje. para młoda to chyba głównie w czasie oczepin jest w centrum
calore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-06, 09:17   #2093
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Mi się wydaje, że para młoda to głównie uczestniczy w początku oczepin, potem są jakieś mniej lub bardziej głupie konkursy dla gości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 10:43   #2094
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm2020

Dawno mnie nie było więc witam wszystkie nowe PMki.
Dziś pierwszy dzień w pracy po urlopie i jest ciężko :/
Co do zwierzaka to bardzo chciałabym psa ale mój Tz jest anty na każde zwierzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 11:34   #2095
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było więc witam wszystkie nowe PMki.
Dziś pierwszy dzień w pracy po urlopie i jest ciężko :/
Co do zwierzaka to bardzo chciałabym psa ale mój Tz jest anty na każde zwierzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w zeszłym tygodniu miałam wolne tylko wczoraj, więc aż mi dziwnie było, że nie jestem w pracy
Za to już dwa razy z rzędu śnił mi się dzień ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 19:50   #2096
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm2020

Dziewczyny orientujecie się jak to jest z wypożyczeniem samochodu? W jakim czasie przed ślubem trzeba się zacząć rozglądać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-07, 21:31   #2097
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było więc witam wszystkie nowe PMki.
Dziś pierwszy dzień w pracy po urlopie i jest ciężko :/
Co do zwierzaka to bardzo chciałabym psa ale mój Tz jest anty na każde zwierzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też byłam pierwszy raz po wolnym, z jednej strony ciężko, a z drugiej się stęskniłam za ludźmi. Teraz tylko byle do przodu, bo niestety mamy jednego klienta, z którym są mega problemy i eskalacje, roboty po uszy.

Moja kicia już była dzisiaj na kontroli po sterylce i jak zawsze była grzeczna u weta, tak teraz była panika I gryzienie. Biedulka moja, tak się stresuje
Sama operację na szczęście dobrze zniosła, a dzisiaj dostała nowe zabawki na pociechę i właśnie leży wymęczona na podłodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 07:09   #2098
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się jak to jest z wypożyczeniem samochodu? W jakim czasie przed ślubem trzeba się zacząć rozglądać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie zależy od regionu
Ja będę o tym myśleć pewnie w drugiej połowie roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-08, 19:36   #2099
akacja25
Raczkowanie
 
Avatar akacja25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 115
Dot.: Pm2020

u nas 521 dni
my będziemy mieli błogosławieństwo i podziękowania z tym,że podziękowania chciałabym zrobić właśnie po błogosławieństwie
__________________
24.04.2013 - zostaliśmy parą
17.03.2018 - zaręczyliśmy się
13.06.2020 - bierzemy ślub
akacja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 10:21   #2100
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm2020

Witam.
Moge dołączyć? Wychodzę za mąż w 2020

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.