Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-16, 10:32   #151
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
"Jedz i biegaj" Scotta Jurka, nie jest to książka stricte o badwater, opowiada o różnych jego przeżyciach na różnych hardcorowych biegach
O coś dla mnie. Tylko nie wiem czy bezpieczne bo pewnie się nakręce

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Kupie latem jak w pl będę, bo koszty wysyłki do Niemiec niemałe
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 12:49   #152
Guziu_12
Przyczajenie
 
Avatar Guziu_12
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 17
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Dobra dziewczyny a ja mam takie pytanko - co sądzicie o biegu w maratonach typu survival race? Da radę, jeżeli biegam od ok miesiąca dopiero? Chcę przebiec 6 km i to będzie dopiero we wrześniu więc jeszcze mam kupę czasu na przygotowanie.... co sądzicie? Któraś z was biegła? :3
Guziu_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 13:26   #153
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez Guziu_12 Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny a ja mam takie pytanko - co sądzicie o biegu w maratonach typu survival race? Da radę, jeżeli biegam od ok miesiąca dopiero? Chcę przebiec 6 km i to będzie dopiero we wrześniu więc jeszcze mam kupę czasu na przygotowanie.... co sądzicie? Któraś z was biegła? :3
Nie mam doświadczeniach w takich biegach, nigdy mnie do nich nie ciągnęło, ale chyba w nich nie tylko bieganie jest istotne ale również trening siłowy, nawet nie wiem czy nie bardziej.
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 13:28   #154
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez Guziu_12 Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny a ja mam takie pytanko - co sądzicie o biegu w maratonach typu survival race? Da radę, jeżeli biegam od ok miesiąca dopiero? Chcę przebiec 6 km i to będzie dopiero we wrześniu więc jeszcze mam kupę czasu na przygotowanie.... co sądzicie? Któraś z was biegła? :3
Biegłam rok temu Muddy Angel to coś podobnego. 5 km i jak dla mnie był łatwy. To był charytatywny i dla kobiet może dlatego. Na pewno oprócz biegania trzeba wzmocnić ciało.
Zabawa przednia na takim biegu.

Teraz chciałam strong Viking, niestety zmieniło miejsce
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 09:24   #155
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Melduje 10,6 km
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 18:38   #156
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
O coś dla mnie. Tylko nie wiem czy bezpieczne bo pewnie się nakręce

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Kupie latem jak w pl będę, bo koszty wysyłki do Niemiec niemałe
Mam tę książkę. Czytałam ją w wakacje, gdy przechodzę na wegańskie jedzenie. Książka ok, ale mnie jednak na razie takie biegi nie rajcują, więc książka mnie nie urzekła. Dlatego, ze nie jestem zauroczona tą książką, to chętnie Ci ją oddam Patrzę jednak na wysyłkę do Niemiec i tanio nie jest, jeżeli nie masz oporów w podaniu adresu, to mogę wysłać ją tutaj do kogoś w Polsce u kogo będziesz i sobie ją odbierzesz jak będziesz. Daj znać


Mam jeszcze jedna książkę Bez ograniczeń - to o kobiecie, która też bieg ultra, ale po Jurku jakoś nie mogę się zabrać za czytanie.

---


ja wczoraj wolne (znowu mam wyrzuty). Jutro jednak nie odpuszczam - muszę iść!
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6

Edytowane przez beatiska
Czas edycji: 2019-04-17 o 18:40
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 19:46   #157
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Mam tę książkę. Czytałam ją w wakacje, gdy przechodzę na wegańskie jedzenie. Książka ok, ale mnie jednak na razie takie biegi nie rajcują, więc książka mnie nie urzekła. Dlatego, ze nie jestem zauroczona tą książką, to chętnie Ci ją oddam Patrzę jednak na wysyłkę do Niemiec i tanio nie jest, jeżeli nie masz oporów w podaniu adresu, to mogę wysłać ją tutaj do kogoś w Polsce u kogo będziesz i sobie ją odbierzesz jak będziesz. Daj znać


Mam jeszcze jedna książkę Bez ograniczeń - to o kobiecie, która też bieg ultra, ale po Jurku jakoś nie mogę się zabrać za czytanie.

---


ja wczoraj wolne (znowu mam wyrzuty). Jutro jednak nie odpuszczam - muszę iść!
Kochana jesteś
Będę w Polsce w lecie to podam adres mojej mamy. Oczywiście zapłacę za wysyłkę. Jakbyś chciała kiedyś ja z powrotem to odesle.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 19:49   #158
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Kochana jesteś
Będę w Polsce w lecie to podam adres mojej mamy. Oczywiście zapłacę za wysyłkę. Jakbyś chciała kiedyś ja z powrotem to odesle.
To się przypomnij w lato Nie musisz mi płacić za wysyłkę. Fajnie, że będę mogła komuś tę książkę podarować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 21:13   #159
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
To się przypomnij w lato Nie musisz mi płacić za wysyłkę. Fajnie, że będę mogła komuś tę książkę podarować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 21:20   #160
HolyParanoid
Zadomowienie
 
Avatar HolyParanoid
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 551
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez Guziu_12 Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny a ja mam takie pytanko - co sądzicie o biegu w maratonach typu survival race? Da radę, jeżeli biegam od ok miesiąca dopiero? Chcę przebiec 6 km i to będzie dopiero we wrześniu więc jeszcze mam kupę czasu na przygotowanie.... co sądzicie? Któraś z was biegła? :3
To maraton czy 6km? Jeśli chodzi o biegi z przeszkodami, to dużo jeszcze od samego biegu zależy. Za Barbariana bez bardzo dobrego przygotowania technicznego i siłowego bym się nie brała, jeśli chodzi o masówki typu Runmageddon to 3 lub 6km da radę każdy przeciętnie sprawny człowiek. Zanim mi się znudziło ukończyłam 13 biegów na dystansach od 3 do 12 km, a nigdy tytanem fizycznym nie byłam


Zupełnie wypadłam ostatnio z obiegu biegowego, nie wiecie może czy w ciągu najbliższych paru miesięcy będą organizowane jakieś fajne i niezbyt długie biegi przełajowe w okolicach Warszawy?
__________________
"Ils s'aiment comme des enfants
Amour plein d'espoir impatient
Et malgre les regards
Remplis de desespoir
Malgre les statistiques
Ils s'aiment comme des enfants"
HolyParanoid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 22:19   #161
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez HolyParanoid Pokaż wiadomość
To maraton czy 6km? Jeśli chodzi o biegi z przeszkodami, to dużo jeszcze od samego biegu zależy. Za Barbariana bez bardzo dobrego przygotowania technicznego i siłowego bym się nie brała, jeśli chodzi o masówki typu Runmageddon to 3 lub 6km da radę każdy przeciętnie sprawny człowiek. Zanim mi się znudziło ukończyłam 13 biegów na dystansach od 3 do 12 km, a nigdy tytanem fizycznym nie byłam


Zupełnie wypadłam ostatnio z obiegu biegowego, nie wiecie może czy w ciągu najbliższych paru miesięcy będą organizowane jakieś fajne i niezbyt długie biegi przełajowe w okolicach Warszawy?
Nie wiem czy tak dalekie okolice są dla Ciebie akceptowalne, ale super bieg odbywa sie w Parchatce pod Puławami sporo ludzi z Warszawy zawsze przyjeżdża na ten bieg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-18, 11:50   #162
HolyParanoid
Zadomowienie
 
Avatar HolyParanoid
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 551
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Dopóki jestem jeszcze bez samochodu to wolałabym nieco bliższe okolice, ale będę miała na uwadze, dzięki
__________________
"Ils s'aiment comme des enfants
Amour plein d'espoir impatient
Et malgre les regards
Remplis de desespoir
Malgre les statistiques
Ils s'aiment comme des enfants"
HolyParanoid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 08:40   #163
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

melduję wczorajsze i przedwczorajsze 6 km. Jutro albo pojutrze zrobię sobie jakieś dłuższe wybieganie, mam też w planach rower i basen, ale nie wszystko na raz
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 08:54   #164
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Ja melduje przedwczorajszy marszobieg, bo jakos kiepsko sie czulam. A wczoraj 12 km, z czego połowa po lesie

Jak jest taka piękna pogoda to aż mnie energia rozpiera, chce mi sie biegać, spacerować, jeździć na rowerze wszystko mi się chce. Zaczynam wychodzić z zimowego marazmu
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 11:28   #165
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Melduję 7,2 km

CARMEN Unię tez pogoda cudowna
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-21, 19:04   #166
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

wpadło dziś 14 km od rana, całkiem szybkim tempem super było, las to teraz prawdziwa petarda i nie chce się kończyć biegu.
Tym samym zrobiłam już w tym roku więcej km niż przez cały poprzedni
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 08:37   #167
xNightingale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 244
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Hej, mogę się dołączyć? czytam sobie Was od jakiegoś czasu, kolejna fanka biegania.
xNightingale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 16:10   #168
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez xNightingale Pokaż wiadomość
Hej, mogę się dołączyć? czytam sobie Was od jakiegoś czasu, kolejna fanka biegania.
Jasne. Witaj

Ja melduję 12,8 km
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 19:44   #169
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Jak tam dziewczyny święta? Na biegowo czy leniwie ? Ja tylko delikatne wybieganie w sobotę zrobiłam a niedziela i poniedziałek niestety w rozjazdach wiec tylko pare km spacerów wpadlo :/
A dziś 5km w tym 6 podbiegów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 21:03   #170
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Ja w święta nie biegałam wcale. Plany były, ale tak się najadłam, że nie dałabym rady. Za to dziś 7 km. I mój nowy rekord. Co prawda chyba z 3 przerwami (bardzo krótkimi) na złapanie oddechu, ale i tak czuję lekką satysfakcję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 07:42   #171
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny święta? Na biegowo czy leniwie ? Ja tylko delikatne wybieganie w sobotę zrobiłam a niedziela i poniedziałek niestety w rozjazdach wiec tylko pare km spacerów wpadlo :/
A dziś 5km w tym 6 podbiegów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie piątek i poniedziałek. Czyli normalnie
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 11:01   #172
dhemo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 4
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

To naprawdę bardzo ważne i powinniśmy na to zwrócić uwagę
Dziękuję
بهترین روشهای درمان شقاق یا فیشر مقعد با لیزر و عمل جراحی
dhemo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 17:12   #173
calore
Raczkowanie
 
Avatar calore
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

u mnie wieje plus niedziela w rozjazdach, więc biegałam w sobotę i dzisiaj dopiero. w piątek i niedzielę zamierzam pobiegać, a potem dwa dni przerwy i dwa dni biegów zaplanowanych
calore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 18:10   #174
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Melduje 8 km. W tym 10x200 m podbiegów. Dość stromych i na słońcu. Potem jeszcze 2 km marszu pod górę z zakupami, tez na słońcu.

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Mają być nowe zasady wejścia na UTMB. I niby na najkrótszy wyścig wystarczy 4 pkt. Do tej pory było 6. Nie wiem czy w to wierzyć, zbyt piękne by było prawdziwe...
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 20:28   #175
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Melduje 8 km. W tym 10x200 m podbiegów. Dość stromych i na słońcu. Potem jeszcze 2 km marszu pod górę z zakupami, tez na słońcu.

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Mają być nowe zasady wejścia na UTMB. I niby na najkrótszy wyścig wystarczy 4 pkt. Do tej pory było 6. Nie wiem czy w to wierzyć, zbyt piękne by było prawdziwe...

Zupełnie się nie orientuję czy te 4 pkt to mało czy dużo za co można tyle dostać?
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 20:28   #176
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Ja trening tylko 2 sobotę i niedzielę.we wtorek znowu opuściłam. Ostatnio mam więcej treningów "funkcjonalnych" - jesteśmy w trakcie wykańczania mieszkania i co dziennie po pracy jest coś do robienia i noszenia ciężkich rzeczy na 3 piętro po schodach Mam nadzieję,że i to się przyczyni do efektów biegania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 20:55   #177
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Zupełnie się nie orientuję czy te 4 pkt to mało czy dużo za co można tyle dostać?
Tu jest lista biegów i ile za co punktów. Bieg trzeba ukończyć żeby punkty dostać.

https://itra.run/page/290/Calendar.html

Moim zdaniem to mało. Za ten bieg w lipcu będę miała 2 pkt. I jakbym drugi taki podobny zrobiła to juz mogę się ubiegać o start w najkrótszym wyścigu tamtej serii. Mam wątpliwości czy to było dobre przygotowanie.
Trochę się dziwię bo tam jedna piąta kandydatów się dostaje, a oni złagodzili kryteria.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja trening tylko 2 sobotę i niedzielę.we wtorek znowu opuściłam. Ostatnio mam więcej treningów "funkcjonalnych" - jesteśmy w trakcie wykańczania mieszkania i co dziennie po pracy jest coś do robienia i noszenia ciężkich rzeczy na 3 piętro po schodach Mam nadzieję,że i to się przyczyni do efektów biegania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno czworoglowe się wzmocnią
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 07:38   #178
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Tu jest lista biegów i ile za co punktów. Bieg trzeba ukończyć żeby punkty dostać.

https://itra.run/page/290/Calendar.html

Moim zdaniem to mało. Za ten bieg w lipcu będę miała 2 pkt. I jakbym drugi taki podobny zrobiła to juz mogę się ubiegać o start w najkrótszym wyścigu tamtej serii. Mam wątpliwości czy to było dobre przygotowanie.
Trochę się dziwię bo tam jedna piąta kandydatów się dostaje, a oni złagodzili kryteria.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------



Na pewno czworoglowe się wzmocnią
Ale te 56 km to chyba nie jest aż taki duży dystans zeby stawiać nie wiadomo jakie wymagania. Patrzę że po 2 punkty zazwyczaj dostaje sie za 40 tki, a 4 pkt za setki. Wiec myślę że jakąś tam weryfikacja jest nie dostaną się ludzie co wcale nie mieli do czyniania z górami.
Dla porównania: na Rzeźnika Sky który też jest mega trudny, ma podobny dystans i tylko trochę mniejsze przewyższenia, nie trzeba spełniać żadnych wymagań. Widać to było po liczbie osób które go nie ukończyło ale swoją drogą 30 stopni też zrobiło robotę wtedy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 08:03   #179
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Ale te 56 km to chyba nie jest aż taki duży dystans zeby stawiać nie wiadomo jakie wymagania. Patrzę że po 2 punkty zazwyczaj dostaje sie za 40 tki, a 4 pkt za setki. Wiec myślę że jakąś tam weryfikacja jest nie dostaną się ludzie co wcale nie mieli do czyniania z górami.
Dla porównania: na Rzeźnika Sky który też jest mega trudny, ma podobny dystans i tylko trochę mniejsze przewyższenia, nie trzeba spełniać żadnych wymagań. Widać to było po liczbie osób które go nie ukończyło ale swoją drogą 30 stopni też zrobiło robotę wtedy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Doczytałam ze niedawno obnizano punkty za poszczególne biegi
Te ci teraz mają 2, kiedyś miały 3 i ta zmiana byłaby logiczna.
Ten mój ma 29 km i 2 pkt. Nawet po 2 takich nie dałabym raczej rady. Ale pisze ze swojej perspektywy, może ktoś inny dałby .
Na tego Rzeznika to chyba nie ma aż takiego zainteresowania, kto się zgłosić ten idzie. Te punkty są raczej pi to by Ci słabo przygotowani ludzie nie zajmowali miejsca.

P.s. Zobacz jakie są wymagania ma bieg graniami Tatr
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 08:50   #180
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Doczytałam ze niedawno obnizano punkty za poszczególne biegi
Te ci teraz mają 2, kiedyś miały 3 i ta zmiana byłaby logiczna.
Ten mój ma 29 km i 2 pkt. Nawet po 2 takich nie dałabym raczej rady. Ale pisze ze swojej perspektywy, może ktoś inny dałby .
Na tego Rzeznika to chyba nie ma aż takiego zainteresowania, kto się zgłosić ten idzie. Te punkty są raczej pi to by Ci słabo przygotowani ludzie nie zajmowali miejsca.

P.s. Zobacz jakie są wymagania ma bieg graniami Tatr
To ten Twój chyba musi być trudny tzn. znaczne przewyższenia
To prawda, na Rzeźnika Sky chyba są nadal wolne miejsca.
Bieg Granią Tatr, to w ogóle jakiś hardcore nie wiem czy bym się odważyła Kilku znajomych biegnie w tym roku.
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 14:23:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.