Pomada do w³osów - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-05-15, 07:12   #1
Austin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1

Pomada do w³osów


Witam,

mam kilka pytañ dotycz±cych pomady do w³osów.

Chcia³bym zacz±æ jej u¿ywaæ, g³ównie z uwagi na fakt ¿e nadaje po³ysku oraz ¿e nie zasycha po ilu¶ tam godzinach jak ¿ele, lakiery etc.

Zakupi³em sobie puszeczkê klasycznej pomady Firmy Murray's i teraz tak:

z tego co widzia³em na filmikach pokazowych na youtube to pomada powinna byæ zdaje siê do¶æ "wodnista" a u mnie w puszce jest twarda jak smalec...wydaje siê niemo¿liwe aby j± rozsmarowaæ na w³osach a przynajmniej nie jest to mo¿liwe w taki ³atwy sposób jak to widzia³em w necie
S±dzê tak¿e, ¿e je¶li posmarujê sobie w³osy takim twardym "smalcem" to co jak co ale na pewno nie nadam im po³ysku tylko utwardzê do bólu i efekt bêdzie taki jakbym z 1,5 m-ca nie my³ w³osów

Czy tak± pomadê na pierwszy raz trzeba jako¶ rozgrzaæ przed u¿yciem ?

S³ysza³em tak¿e, ¿e pomadê jest bardzo ciê¿ko zmyæ z g³owy i trzeba siê z tym solidnie natrudziæ...czy istnieje jaki¶ szampon do a¿ tak trudnych przypadków ? Mo¿e warto u¿yæ jakiej¶ silnej od¿ywki ?

Czy bior±c pod uwagê fakt, ¿e pomada sama w sobie nie zasycha to mam rozumieæ, ¿e absolutnie wykluczone jest po³o¿enie siê spaæ z owym specyfikiem na g³owie ? Podobnie jest z nakryciem g³owy ?

To chyba na razie tyle, z góry dziêki za pomoc !
Austin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-08-03, 09:11   #2
Wiolkawil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Pomada do w³osów

Woskow± pomadê nale¿y dobrze rozgrzaæ w d³oni, ¿eby bezproblemowo j± wetrzeæ we w³osy. Nie polecam te¿ spania z pomad± na w³osach, chyba ¿e lubisz jej zapach tak bardzo, ¿e chcesz mieæ go na poduszce

Co do zmywania, to ja polecam specjalne szampony do w³osów usuwaj±ce pomady np. DAX czy REUZEL.
Wiolkawil jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-08-18, 16:42   #3
glam_girly
Przyczajenie
 
Avatar glam_girly
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Pomada do w³osów

A jaki masz typ pomady? Bo podobno jest woskowa i wodna, mo¿e filmik widzia³e¶ z wodn±?
Na pewno produktu u¿ywaj bardzo ma³o, zawsze mniej znaczy wiêcej!
__________________
Gdyby kobiety ubiera³y siê tylko dla jednego mê¿czyzny, nie trwa³oby to tak d³ugo...
glam_girly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-08-18 17:42:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.