Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-20, 13:34   #1
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144

Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???


Mam wielki problem... Chciałam przejść z mojego naturalnego koloru średniego brązu w blond, 2 razy rozjaśniałam włosy farbą-wyszły jasnobrązowe,rude(jeszcze znośne) ale wczoraj postanowiłam rozjaśnić włosy rozjaśniaczem i wyszły mi żółto-jasno-rudeNiestety nie stać mnie teraz na wizytę u dobrego fryzjera a tanim fryzjerkom nie ufam,nie raz się zawiodłami dlatego zwracam się do WasWiem że błędem było to że próbowałam rozjaśnic farbą a z tego co wiem i co sama zaobserwowałam to naturalne włosy najlepiej się rozjaśniają. Szczerze odechciało mi się blondu i chciałabym zafarbować włosy na ciemny blond lub jasny brąz, ale tu nasuwa się pytanie czy farba pokryje mi włosy i czy nie będzie prześwitywał rudy??? Dołączam kilka fotek z obecnym kolorem
Liczę na Was kobietki Myślę że niejedna z Was miała taki problem
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 14:21   #2
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Witaj
Ja po dekoloryzacji kładłam zawsze dwa razy farbę jedną po drugiej o tym samym odcieniu,dzięki czemu rudość nie prześwitywała.
Wklejam zdjecie włosów po uprzedniej dekoloryzacji(z czarnego) i nałozeniu dwóch farb(popielaty blond)Po nalozeniu jednej napewno kolor będzie przeswitywał,tak było nie raz w moim przypadku.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9090967.JPG (72,4 KB, 1227 załadowań)
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 14:30   #3
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Cytat:
Napisane przez boniulka
Witaj
Ja po dekoloryzacji kładłam zawsze dwa razy farbę jedną po drugiej o tym samym odcieniu,dzięki czemu rudość nie prześwitywała.
Wklejam zdjecie włosów po uprzedniej dekoloryzacji(z czarnego) i nałozeniu dwóch farb(popielaty blond)Po nalozeniu jednej napewno kolor będzie przeswitywał,tak było nie raz w moim przypadku.
Pozdrawiam
boniulka śliczny masz ten kolorek, a jaki miałaś kolor włosów tuż po dekoloryzacji???-nie nakładając jeszcze farby.
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 16:16   #4
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Oj u mnie na głowie było kilka odcieni tej rudości,odrosty były białe,zdziwiłam się dlatego Twoim kolorkiem,że taki równomierny dlatego bez problemu farba powinna ładnie pokryć Twoje włosy,skoro moim dała radę
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 16:20   #5
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Cytat:
Napisane przez boniulka
Oj u mnie na głowie było kilka odcieni tej rudości,odrosty były białe,zdziwiłam się dlatego Twoim kolorkiem,że taki równomierny dlatego bez problemu farba powinna ładnie pokryć Twoje włosy,skoro moim dała radę
Pozdrawiam
kochana a jaką farbę użyłaś, rozumiem że popielaty blond ale jakiej firmy??
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 16:37   #6
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Użyłam z L'oreal,jest popielaty blond z Recital Preferences oraz z innej serii L'oreal(Różowo-białe pudełko)Ja mialam ten pierwszy,ale na kwc chyba lepsze opinie mial wtedy ten drugi.
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 17:55   #7
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Cytat:
Napisane przez boniulka
Użyłam z L'oreal,jest popielaty blond z Recital Preferences oraz z innej serii L'oreal(Różowo-białe pudełko)Ja mialam ten pierwszy,ale na kwc chyba lepsze opinie mial wtedy ten drugi.
i tak użyłabym farby którą Ty stosowałaśTwoje włosy to marzenie Powiedz jeszcze czy dawno farbowałaś,jaki masz naturalny kolor włosów bo co tu zrobić z odrostami hmmm i czy ten kolorek szybko się spiera??
buziaki
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 18:15   #8
matine
Raczkowanie
 
Avatar matine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 298
Talking Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Cytat:
Napisane przez boniulka
Witaj
Ja po dekoloryzacji kładłam zawsze dwa razy farbę jedną po drugiej o tym samym odcieniu,dzięki czemu rudość nie prześwitywała.
Wklejam zdjecie włosów po uprzedniej dekoloryzacji(z czarnego) i nałozeniu dwóch farb(popielaty blond)Po nalozeniu jednej napewno kolor będzie przeswitywał,tak było nie raz w moim przypadku.
Pozdrawiam
wow ale masz śliczny kolor włosów
sorry za offtop co to tematu,nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że po nałozeniu farby w jakims chłodniejszym odcieniu brązu lub ciemnego blondu można by zastosować jakąś płukankę, na KWC dobre recenzje mają te z rossmana, może mogłyby coś zdziałać...
matine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:08   #9
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Już dawno zmieniłam kolor i to chyba nie raz więc na temat trwałosci się nie wypowiem,ale napewno będzie się zmywał w końcu nałożyłam ja na wosy dekoloryzowane.Z odrostami było tak,że robiłam je pozniej tylko raz tym kolorkiem i wtedy włoski po całości zrobił się ciemniejsze-wklejam fotkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (8,4 KB, 617 załadowań)
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:20   #10
rudawiewiora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

hej dziewczyny, widze ze tu podobny problem , otoz ja mialam wlosy farbowane ciemniejsze brazowe i je rozjasnilam po czym wyszly takie same jak kolezanka rudo zolte(tragedia). Nalozylam na nie brazowa farne loreala bardzo ladny kolorek i wyszlyy nadal rude(rowbnie okropne). Teraz mam problem bo chcialm sobie zrobic wkoncy kolorek taki lany ciemny blond albo jasniutki naturalny brazik, i nie wiem czy ja moge to zrobic, dziewczyny pomozcie!!!!!, chce miec naturalny brazik jasny albbo ciemny blond jak ja mam to zrobic , boje sie ze znow nie wyjdzie, a talkk przy okazji czy widzialyscie kolrek slodkie capucino firmy Naturia?? ciekawe czy by wyszedl???
rudawiewiora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:20   #11
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Cytat:
Napisane przez matine
wow ale masz śliczny kolor włosów
sorry za offtop co to tematu,nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że po nałozeniu farby w jakims chłodniejszym odcieniu brązu lub ciemnego blondu można by zastosować jakąś płukankę, na KWC dobre recenzje mają te z rossmana, może mogłyby coś zdziałać...
kupiłam szampon do włosów siwych i blond który niweluje zółty odcień z włosów, ale chyba rudego odcienia się nim nie pozbędę, napewno skuteczniejsze są płukanki i chyba spróbuję płukanki zanim ufarbuję włosy bo chce odczekać jeszcze tydzień aby kudełki odpoczęły
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 19:22   #12
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Cytat:
Napisane przez boniulka
Już dawno zmieniłam kolor i to chyba nie raz więc na temat trwałosci się nie wypowiem,ale napewno będzie się zmywał w końcu nałożyłam ja na wosy dekoloryzowane.Z odrostami było tak,że robiłam je pozniej tylko raz tym kolorkiem i wtedy włoski po całości zrobił się ciemniejsze-wklejam fotkę.
a jaki masz teraz kolorek??? tak z ciekawości pytam
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:27   #13
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Cytat:
Napisane przez rudawiewiora
hej dziewczyny, widze ze tu podobny problem , otoz ja mialam wlosy farbowane ciemniejsze brazowe i je rozjasnilam po czym wyszly takie same jak kolezanka rudo zolte(tragedia). Nalozylam na nie brazowa farne loreala bardzo ladny kolorek i wyszlyy nadal rude(rowbnie okropne). Teraz mam problem bo chcialm sobie zrobic wkoncy kolorek taki lany ciemny blond albo jasniutki naturalny brazik, i nie wiem czy ja moge to zrobic, dziewczyny pomozcie!!!!!, chce miec naturalny brazik jasny albbo ciemny blond jak ja mam to zrobic , boje sie ze znow nie wyjdzie, a talkk przy okazji czy widzialyscie kolrek slodkie capucino firmy Naturia?? ciekawe czy by wyszedl???
Twój nick mówi sam za siebie Witaj w klubie a jaki masz teraz kolor włosów? czy ta farba l'oreal Ci się zmyła??Może włosy wyszły rude bo robiłaś ciepłym odcieniem farby?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:32   #14
rudawiewiora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

hehe, a wiec po zafrabowaniu ich kolorem jasny zlocisty mogdalowy braz (cieply odcien) noi wyszlyy rude, nawet nie wiecie jaaka bylam wsciekla, a tak chce miec ladny ci3mny blondzik albo brazik jasnyy, jeszce dodam ze mam wlosy do ramion i byc moze jedna farba za malo bylo by dobzre pokryloo bo jedna malowalam wlosy
rudawiewiora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:40   #15
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Cytat:
Napisane przez rudawiewiora
hehe, a wiec po zafrabowaniu ich kolorem jasny zlocisty mogdalowy braz (cieply odcien) noi wyszlyy rude, nawet nie wiecie jaaka bylam wsciekla, a tak chce miec ladny ci3mny blondzik albo brazik jasnyy, jeszce dodam ze mam wlosy do ramion i byc moze jedna farba za malo bylo by dobzre pokryloo bo jedna malowalam wlosy
no właśnie przyczyną tej rudości jest właśnie ciepły odcień farby... tak jak boniulka pisze że na włosy dekoloryzowane użyła farby popielaty blond czyli zdecydowanie chłodnej i wyszły jej naprawde śliczne włoski jak widać na fotce powyżej i napewno pójdę za jej radą i użyję dwie farby pod rząd aby rudości nie prześwitywały.To bardzo dobry pomysł
A dużo masz ciemniejsze włosy ode mnie?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:47   #16
rudawiewiora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

takie same mialm jak ty na poczatku po rozjansieniu rudee strasznie , teraz mam ciut ciemniejsze albo raczje zneutrallizowane nie swieca sie tak okropnie rudoscia bo nalozylam na nie szamponetke mariona w kolorze orzechowy braz i sa naprawde lepsze ale nie chce rudosci na glowie juz tylko jasny brazik albo ciemy blondzik a ten kolr co ma boniulka to raczej chyba jest ciemniejszy brazz z tego co widze???? a ja nie chce ciemnego koloru
rudawiewiora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:52   #17
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Cytat:
Napisane przez rudawiewiora
takie same mialm jak ty na poczatku po rozjansieniu rudee strasznie , teraz mam ciut ciemniejsze albo raczje zneutrallizowane nie swieca sie tak okropnie rudoscia bo nalozylam na nie szamponetke mariona w kolorze orzechowy braz i sa naprawde lepsze ale nie chce rudosci na glowie juz tylko jasny brazik albo ciemy blondzik a ten kolr co ma boniulka to raczej chyba jest ciemniejszy brazz z tego co widze???? a ja nie chce ciemnego koloru
ja też nie chcę ciemnego ale spójrz na zdjęcie w drugim poście, boniulka ma tam właśnie taki ciemny blond- jasny brąz, natomiast w poście 9 pokazała kolorek po ponownym nałożeniu farby na odrosty.
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 20:04   #18
rudawiewiora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

hmmmm mi to raczej wyglada na kolor cieply braz z kasztanem czy cos takiegooo albo u mnie tak widac na kompie, a mi bardziej chodzoi o kolor jasniejszy a takw ogole widzialas moze slodkie capucinoo z naturiii ??? mi sie bardzo pododba taki kolorek bym chciala jest jasny naturalnyyy bardzo ladny
rudawiewiora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 21:16   #19
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Evvaa-teraz zrobiłam na swoje ciemne farbowane wloski cieniutkie pasemka w kolorze hm,coś na kształt toffe,w czwartek byłam u fryzjera
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 23:14   #20
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Cytat:
Napisane przez rudawiewiora
hmmmm mi to raczej wyglada na kolor cieply braz z kasztanem czy cos takiegooo albo u mnie tak widac na kompie, a mi bardziej chodzoi o kolor jasniejszy a takw ogole widzialas moze slodkie capucinoo z naturiii ??? mi sie bardzo pododba taki kolorek bym chciala jest jasny naturalnyyy bardzo ladny
niestety nie widziałam tej farby ale sama nazwa brzmi apetycznie cappucino napewno ładny kolorek ale ciekawe czy to odcień chłodny??
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 23:16   #21
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Cytat:
Napisane przez boniulka
Evvaa-teraz zrobiłam na swoje ciemne farbowane wloski cieniutkie pasemka w kolorze hm,coś na kształt toffe,w czwartek byłam u fryzjera
Pozdrawiam
ja miałam podobne ciemne z refleksami przed tym nieszczęsnym rozjaśnianiem...
pozdrawiam
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 15:04   #22
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

no i jestem po szczęśliwym farbowanku L'Oreal popielaty blond, kolor wyszedł niemal taki sam jak na pudełku- takie ciemny blondzik, chociaż minimalnie prześwituje ruda poświata.Zdaję sobie sprawę z tego że kolor bedzie mi sie wymywał, dlatego zamierzam nałożyć druga farbe w tym samym odcieniu
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 17:44   #23
rudawiewiora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

hejj
Eevvaa jakbys moglapodac zdjecie teraz twojegokolorku na glowcee
bo ja dalej sie zastanwaieammmnad kolorem
rudawiewiora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 13:16   #24
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

sorki ale wyłączyła mi się subskrycja wątku
teraz to już nie mam czym się chwalić... prawie cała farba wypłukała mi się z włosów i może nie mam włosów tak bardzo rudych, ale za to stały się zielono-żółte dzisiaj nakładam sobie szamponetkę Brąz a za jakiś tydzień znów pofarbuję włoski ale nie tą farbą jak poprzednio bo miała kiepskie opinie na KWC ze względu na jej trwałość..
Czytałam troszkę na forum o farbie ciemny popielaty blond Londy ale boję się że wyjdą mi czarne... nie wiem czy na ciemnych czy na jasnych wychodzą ciemniej... i jaka jest trwałość tej farby..
Proszę o pomoc
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 22:36   #25
rudawiewiora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Hejj

Hi hi hi ja jeszce nadal nie nalozylam kolorku, popytalam sie tu i tam u fryzjera noi nalezyy nakladac szamponiki bo farby raczej nie , wiec ja zdecydowalam narazie koniec z farbami tera zmusze poszukac kolorku szamponuu, a widzialam ten ciemny popilaty blond z londy i musze powiedziec ze ten kolor nie jest zbyt ladnyy taki jakis bury i nie wiem co by to wyszlo na wlosachh, widzialam ladne ciemne blondyyy ale czy one wyjda na nazych rudych wloskachh ???? nie wiem sama ale ryzykuje tylko juz nie farba, pozdrawiam
rudawiewiora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 22:46   #26
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Cytat:
Napisane przez rudawiewiora
Hejj

Hi hi hi ja jeszce nadal nie nalozylam kolorku, popytalam sie tu i tam u fryzjera noi nalezyy nakladac szamponiki bo farby raczej nie , wiec ja zdecydowalam narazie koniec z farbami tera zmusze poszukac kolorku szamponuu, a widzialam ten ciemny popilaty blond z londy i musze powiedziec ze ten kolor nie jest zbyt ladnyy taki jakis bury i nie wiem co by to wyszlo na wlosachh, widzialam ladne ciemne blondyyy ale czy one wyjda na nazych rudych wloskachh ???? nie wiem sama ale ryzykuje tylko juz nie farba, pozdrawiam
hmmm ja tez stwierdziłam że szamponetki są lepszym rozwiązaniem do moich włosów, bo zmywają mi się w niemal takim samym tempie jak farba, więc po co farbować włosy farbą skoro szamponetki nie mają amoniaku i utleniaczy które przecież tak bardzo niszczą włosy...
a więc co teraz zamierzać nałozyć na czuprynkę?jaki szamponik?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 22:51   #27
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

aha doczytałam że zamierzasz zrobić sobie ciemny blondzik szamponetką, uważam że napewno Tobie wyjdzie bo na rozjaśnianych włosach każdy ciemniejszy kolor łapie
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 23:10   #28
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Hmmm moze wydam Wam sie smieszna , ale nie mam doswiadczenia w farbowaniu wlosow, do tej pory robilam to trzy razy u fryzjera, ale kolor sie szybko wyplukiwal, i chcialabym ufarbowac sama, czytajac Was pomyslalam o szamponie, powiedzcie jaka jest roznica pomiedzy nakladaniem szamponu i farby? Czy szampon naklada sie tak jak farbe? pedzelkiem? Cz trzyma sie tak samo dlugo na wlosach? Czy roznica w nazwie wynika tylko z tego, ze szampon szybciej sie zmywa? Nie smiejcie sie prosze
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 07:29   #29
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Cytat:
Napisane przez lutiana
Hmmm moze wydam Wam sie smieszna , ale nie mam doswiadczenia w farbowaniu wlosow, do tej pory robilam to trzy razy u fryzjera, ale kolor sie szybko wyplukiwal, i chcialabym ufarbowac sama, czytajac Was pomyslalam o szamponie, powiedzcie jaka jest roznica pomiedzy nakladaniem szamponu i farby? Czy szampon naklada sie tak jak farbe? pedzelkiem? Cz trzyma sie tak samo dlugo na wlosach? Czy roznica w nazwie wynika tylko z tego, ze szampon szybciej sie zmywa? Nie smiejcie sie prosze
lutianko chętnie opiszę Ci działanie szampniku, a więc jest to szampon koloryzujący który zmywa się po ok.6-8 myciach ale to jest sprawa indywidualna bo nakładając go na naturalny kolor włosów może pozostać długo ponad miesiąc (w moim przypadku tak było), teraz mam rozjaśniane włosy i kolor zmywa się baaaardzo szybko... niezależnie czy to farba czy szampon.
Szampon koloryzujący nakłada się tak samo jak farbę, jedyna różnica pomiędzy farba a szamponem to trwałość i to że stosując szamponetkę nie niszczymy włosów.
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:37   #30
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Jak pozbyć się złoto-rudego odcienia po rozjaśnianiu???

Cytat:
Napisane przez eevvaa
lutianko chętnie opiszę Ci działanie szampniku, a więc jest to szampon koloryzujący który zmywa się po ok.6-8 myciach ale to jest sprawa indywidualna bo nakładając go na naturalny kolor włosów może pozostać długo ponad miesiąc (w moim przypadku tak było), teraz mam rozjaśniane włosy i kolor zmywa się baaaardzo szybko... niezależnie czy to farba czy szampon.
Szampon koloryzujący nakłada się tak samo jak farbę, jedyna różnica pomiędzy farba a szamponem to trwałość i to że stosując szamponetkę nie niszczymy włosów.
Dziekuje Ci bardzo eevvoo jestes bardzo mila i w ogole uwielbiam to forum i ludzi, ktorzy tu pisza Mozna zapytac nawet o najblahsza rzecz a i tak nikt sie z tego nie wysmieje Jestescie kochani
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-05 08:40:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.