Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-19, 18:07   #1441
kot123x
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 97
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Przemyśleliśmy z partnerem kwestię ewentualnego potomstwa, i doszlismy do wniosku że jednak chcemy mieć dziecko. Od tygodnia biorę kwas foliowy. Dwa tygodnie temu 4 razy kochaliśmy się bez zabezpieczenia, ale nie kończył we mnie, miałam wtedy 14 i 15 dzień cyklu. W 20, 21 i 24 dniu również kochaliśmy się bez zabezpieczenia po 2 razy i za każdym razem spuścił się we mnie. Okresu spodziewam się za jakieś 3-4 dni. Wydaje mi sie że chyba miałam chyba wtedy dni niepłodne gdy konczył we mnie ale pewnści w sumie nie ma nigdy, więc trzeba zrobić "poprawiny". Od dwóch dni nie dam rady spać bo zasypiając i nad ranem jest mi niedobrze, partner podejrzewa że może jednak coś zasiał ale mi się wydaje że to by było za szybko, tak mi się wydaje. Chyba że jednak możliwa jest ciąża? Ale wydaje mi się że już w pierwszym cyklu byy było za szybko gdy inni starają się latami nie raz
kot123x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-19, 20:30   #1442
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez kot123x Pokaż wiadomość
Przemyśleliśmy z partnerem kwestię ewentualnego potomstwa, i doszlismy do wniosku że jednak chcemy mieć dziecko. Od tygodnia biorę kwas foliowy. Dwa tygodnie temu 4 razy kochaliśmy się bez zabezpieczenia, ale nie kończył we mnie, miałam wtedy 14 i 15 dzień cyklu. W 20, 21 i 24 dniu również kochaliśmy się bez zabezpieczenia po 2 razy i za każdym razem spuścił się we mnie. Okresu spodziewam się za jakieś 3-4 dni. Wydaje mi sie że chyba miałam chyba wtedy dni niepłodne gdy konczył we mnie ale pewnści w sumie nie ma nigdy, więc trzeba zrobić "poprawiny". Od dwóch dni nie dam rady spać bo zasypiając i nad ranem jest mi niedobrze, partner podejrzewa że może jednak coś zasiał ale mi się wydaje że to by było za szybko, tak mi się wydaje. Chyba że jednak możliwa jest ciąża? Ale wydaje mi się że już w pierwszym cyklu byy było za szybko gdy inni starają się latami nie raz
Jeżeli uprawiasz seks bez zabezpieczenia to ciąża zawsze jest możliwa. Doszukiwanie się jednak objawów na tak wczesnym etapie nie ma sensu. Także poczekaj do terminu spodziewanego okresu, a jak się nie pojawi to śmiało zrób test i będziesz miała jasność.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 17:48   #1443
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Witam

Uprawiałem seks z partnerka, przed założeniem prezerwatywy najpierw przyłożyłem ja nie ta strona co trzeba ale za chwile natychmiast Nałożyłem poprawnie i stosunek był w kondomie.Sprawdziłem potem nalewając do niego wody i był cały. Finał był poza partnerka.

Boje się, ze zakładając prezerwatywę nie na te stronę mogłem przenieść preejakulat ...

czy to możliwe ? Dodam, ze wcześniej partnerka pieściła mnie oralnie j nie wiem czy ten preejakulat przed założeniem w ogóle byl. Stresuje się proszę o pomoc!
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 17:50   #1444
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Janekbednarz Pokaż wiadomość
Witam

Uprawiałem seks z partnerka, przed założeniem prezerwatywy najpierw przyłożyłem ja nie ta strona co trzeba ale za chwile natychmiast Nałożyłem poprawnie i stosunek był w kondomie.Sprawdziłem potem nalewając do niego wody i był cały. Finał był poza partnerka.

Boje się, ze zakładając prezerwatywę nie na te stronę mogłem przenieść preejakulat ...

czy to możliwe ? Dodam, ze wcześniej partnerka pieściła mnie oralnie j nie wiem czy ten preejakulat przed założeniem w ogóle byl. Stresuje się proszę o pomoc!
W mojej opinii ciąża z preejakulatu nie jest możliwa. Także w tej sytuacji bym nie panikowała.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 17:59   #1445
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dużo się tego naczytałem teraz bo serio się boje i boje się tego, ze te ZNIKOME ryzyko przytrafi się akurat mi...

czy to możliwe aby przenieść plemniki na prezerwatywie kiedy założyłem ja dosłownie na moment na zła stronę a potem od razu poprawnie? W amoku nie pomyślałem żeby wziąć nowa ale nie wydawało mi się żebym miał preejakulat wtedy na penisie ... poza tym partnerka pieszczac mnie chwile wcześniej oralnie mogłaby się go pozbyć? Serio proszę o normalne odpwiedz i porady a nie wyśmiewanie bo bardzo się tym przejmuje ...
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 07:25   #1446
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Janekbednarz Pokaż wiadomość
Dużo się tego naczytałem teraz bo serio się boje i boje się tego, ze te ZNIKOME ryzyko przytrafi się akurat mi...

czy to możliwe aby przenieść plemniki na prezerwatywie kiedy założyłem ja dosłownie na moment na zła stronę a potem od razu poprawnie? W amoku nie pomyślałem żeby wziąć nowa ale nie wydawało mi się żebym miał preejakulat wtedy na penisie ... poza tym partnerka pieszczac mnie chwile wcześniej oralnie mogłaby się go pozbyć? Serio proszę o normalne odpwiedz i porady a nie wyśmiewanie bo bardzo się tym przejmuje ...
Według mnie brak szans na ciąże. Trzeba się trochę bardziej postarać, by plemnik dostał się do jajowodu... Zresztą nie napisałeś, w jakiej fazie cyklu była Twoja dziewczyna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 09:50   #1447
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Nie wiem staraliśmy się być rozsądni i bezpieczni tylko ta prezerwatywa nałożona nie na te stronę przez chwile ... strasznie mnie to meczy i się boje czy z tego może być ciąża ...
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-22, 09:55   #1448
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Janekbednarz Pokaż wiadomość
Nie wiem staraliśmy się być rozsądni i bezpieczni tylko ta prezerwatywa nałożona nie na te stronę przez chwile ... strasznie mnie to meczy i się boje czy z tego może być ciąża ...
Myślę że nie masz się czym martwić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 10:06   #1449
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dziękuje za każda odpowiedz... martwić się pewnie i tak nie przestane bo jestem trochę panikarze. Nie wiem, była cała prezerwatywa, finał poza partnerka i tylko to chwilowe założenie nie na te stronę ... wyobrażam sobie gdzieś tam wglowie ze preejakulat mógł być potem na kondomie czy coś ... panikuje trochę.

Czy test ciążowy 2 tygodnie po stosunku powinien spokojnie wykazać ciąże? Jego wynik Będzie wiarygodny?
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 10:17   #1450
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Janekbednarz Pokaż wiadomość
Czy test ciążowy 2 tygodnie po stosunku powinien spokojnie wykazać ciąże? Jego wynik Będzie wiarygodny?
Tak, będzie tak wiarygodny jak wynosi wiarygodność samego testu (zwykle w okolicach 99%). Najlepiej robić z porannego moczu.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 10:25   #1451
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

A wy co sądzicie o tej sytuacji jeszcze ? Jest taka możliwość aby przenieść preejakulat na prezerwatywie i tym samym zaplodnic?

Czy plemniki sa na penisie praktycznie Cały czas podczas stosunku? Czy kobieta mogła się pozbyć preejakulat oralnie chwile wcześniej ?
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-22, 11:01   #1452
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Janekbednarz Pokaż wiadomość
A wy co sądzicie o tej sytuacji jeszcze ? Jest taka możliwość aby przenieść preejakulat na prezerwatywie i tym samym zaplodnic?

Czy plemniki sa na penisie praktycznie Cały czas podczas stosunku? Czy kobieta mogła się pozbyć preejakulat oralnie chwile wcześniej ?
Praktycznie żadna możliwość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 11:27   #1453
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Janekbednarz Pokaż wiadomość
A wy co sądzicie o tej sytuacji jeszcze ? Jest taka możliwość aby przenieść preejakulat na prezerwatywie i tym samym zaplodnic?

Czy plemniki sa na penisie praktycznie Cały czas podczas stosunku? Czy kobieta mogła się pozbyć preejakulat oralnie chwile wcześniej ?
Sytuacja z nie ta strona prezerwatywy zdarza nam się bardzo często, i jakoś w ciąży dalej nie jestem. Nawet nie pomyślałam, że to jakiekolwiek ryzyko. Jak dla mnie panika bez sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 11:42   #1454
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Nawet w dni płodne? Nigdy nie było z tym jakiegoś problemu? Nie wiem ja panikuje bo naczytałem się o tym preejakulacie, ze sa w nim plemniki a do zapłodnienia wystarczy tylko jeden ... boje się ze mogłem go przenieść jakos na zewnętrznym czubku prezerwatywy ...

Ale dziękuje bardzo za szczere odpowiedzi!
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 14:36   #1455
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Znacie w ogóle podobne przypadki do mojego? Tutaj na forum? Jak się kończyły ?
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 15:47   #1456
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Janekbednarz Pokaż wiadomość
Nawet w dni płodne? Nigdy nie było z tym jakiegoś problemu? Nie wiem ja panikuje bo naczytałem się o tym preejakulacie, ze sa w nim plemniki a do zapłodnienia wystarczy tylko jeden ... boje się ze mogłem go przenieść jakos na zewnętrznym czubku prezerwatywy ...

Ale dziękuje bardzo za szczere odpowiedzi!
Pewnie się zdarzyło, tak jak mówię nawet nie zwracałam na to uwagi za bardzo. Po prostu zauważyłam że partnerowi zdarza się obrócić prezerwatywę ale nie uważam tego za żadne ryzyko więc nie patrzę kiedy to się dzieje.
Jakiego problemu nie było? Tak jak napisałam w ciąży nie jestem i nigdy nie byłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 16:01   #1457
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Nie wiem ja się bardzo obawiam bo pierwszy raz mam taka sytuacje z ta prezerwatywa, ze złe założyłem na początku i bardzo Się boje o ten preejakulat ...

Ale pocieszam się tylko tym, ze prezerwatywa była cała i finał był późno po zdjęciu jej... nie wiem czy to można uznać za stosunek przerywany, kiedy założyłem gume najpierw odwrotnie a potem poprawnie?
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 16:11   #1458
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

My już kilka razy odwrotnie założyliśmy i w ciąży nie jestem jak dla mnie przesadzasz i nie ma możliwości na ciążę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 16:39   #1459
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

A co myślicie o tym, ze partnerka robiąc „loda” mogła pozbyć się jakiegoś preejakulatu? Czy mimo wsZystko przy podnieceniu jakieś plemniki na prąciu sa zawsze ?
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-22, 16:44   #1460
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Janekbednarz Pokaż wiadomość
A co myślicie o tym, ze partnerka robiąc „loda” mogła pozbyć się jakiegoś preejakulatu? Czy mimo wsZystko przy podnieceniu jakieś plemniki na prąciu sa zawsze ?
Nic, a co mamy sądzić? Przez gardło nie można zapłodnić kobiety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 16:49   #1461
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Nie ale chodzi mi o to, ze mogła się go pozbyć przed tym jak złe nałożyłem lprezerwatywe i wcale go tam nie było, a ja się martwię ...
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 16:59   #1462
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Janekbednarz Pokaż wiadomość
Nie ale chodzi mi o to, ze mogła się go pozbyć przed tym jak złe nałożyłem lprezerwatywe i wcale go tam nie było, a ja się martwię ...
No mogła. Martwisz się zupełnie bez sensu tak czy siak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 18:32   #1463
Janekbednarz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cholera nie wiem ... im bardziej o tym myśle tymbardziej panikuje i wymyślam jakieś inne teorie przez które mogło by dojść do zapłodnienia. Po prostu bardzo się boje ryzyka ciąży, dlatego zawsze z prezerwatywa No ale pierwszy raz miałem tak z tym omyłkowym założeniem początkowym i panikuje ... wam z boku może się to wydawac dziwne ale ja się serio boje i ciężko mi się uspokoić ... chociaz te wasze wpisy, ze prawie nie ma ryzyka mi trochę pomogły
Janekbednarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 19:07   #1464
Eaveyv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dziś mija 45 dzień mojego cyklu, nigdy nie przedłużał mi się więcej niż 40. Zrobiłam już dwa testy ciążowe - negatywne. Razem z moim chłopakiem używamy prezerwatyw i nie zdążyło się, żeby pękła albo sie zsunela. Objawów typowych przed okresem nie mam, po za tym, że mój śluz stał się bardzo gęsty. Zaczynam już trochę panikować.. Do lekarza najbliższy termin mam za 2 tygodnie dopiero.
Eaveyv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 20:19   #1465
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Eaveyv Pokaż wiadomość
Dziś mija 45 dzień mojego cyklu, nigdy nie przedłużał mi się więcej niż 40. Zrobiłam już dwa testy ciążowe - negatywne. Razem z moim chłopakiem używamy prezerwatyw i nie zdążyło się, żeby pękła albo sie zsunela. Objawów typowych przed okresem nie mam, po za tym, że mój śluz stał się bardzo gęsty. Zaczynam już trochę panikować.. Do lekarza najbliższy termin mam za 2 tygodnie dopiero.
Zrób test z krwi i będziesz mieć pewność co i jak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 20:36   #1466
magentam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

w 6 dniu cyklu uprawialiśmy seks w prezerwatywie (cykle mam różne ale zazwyczaj miniumum 26 dni). Chłopak nie doszedł, skończyliśmy i leżał na mnie, gdy się przesunął w górę leżąc na mnie prezerwatywa zsunęła się tak że została tylko na nasadzie penisa a ja poczułam wilgoć na wargach sromowych, prawdopodobnie preejakulat. Byłam sama dość wilgotna i przestraszyłam się, że może się dostać do środka. Trochę mnie to zszokowało bo pierwszy raz co prawda przypadkowo otarł się o mnie członkiem bez prezerwatywy i ogólnie, że prezerwatywa się zsunęła.

Od razu się zaczęłam stresować, że coś może się stać ale czy to prawdopodobne, że tylko przez otarcie się blisko pochwy o preejakulat mogłoby się coś stać? Ogólnie czy prawdopodobna jest ciąża poprzez preejakulat bez wytrysku?
Mam schizy bo bardzo nie chcę ciąży.
magentam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 21:31   #1467
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Eaveyv Pokaż wiadomość
Dziś mija 45 dzień mojego cyklu, nigdy nie przedłużał mi się więcej niż 40. Zrobiłam już dwa testy ciążowe - negatywne. Razem z moim chłopakiem używamy prezerwatyw i nie zdążyło się, żeby pękła albo sie zsunela. Objawów typowych przed okresem nie mam, po za tym, że mój śluz stał się bardzo gęsty. Zaczynam już trochę panikować.. Do lekarza najbliższy termin mam za 2 tygodnie dopiero.
Ciążę w takiej sytuacji można wykluczyć. Niestety czasem zdarza się, że menstruacja ulega zatrzymaniu z wielu przyczyn - silny stres, niedożywienie, wahania hormonalne albo choroby układu rozrodczego. Dobrze, że jesteś umówiona z ginekologiem, bo nawet jeśli dostałabyś okres w międzyczasie to warto taką sytuacje skonsultować i zrobić podstawowe badania.

Cytat:
Od razu się zaczęłam stresować, że coś może się stać ale czy to prawdopodobne, że tylko przez otarcie się blisko pochwy o preejakulat mogłoby się coś stać? Ogólnie czy prawdopodobna jest ciąża poprzez preejakulat bez wytrysku?
Mam schizy bo bardzo nie chcę ciąży.
Moim zdaniem nie. Otarcie preejakulatu o wargi sromowe nie jest wystarczające do zapłodnienia. Zwłaszcza, że byłaś na początku cyklu.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 21:57   #1468
magentam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Ciekawi mnie w sumie jak długo takie plemniki poza penisem żyją. Jeśli dajmy na to plemniki są w preejakulacie, a ten preejakulat jest w prezerwatywie przez jakiś czas to one są zdolne przeżyć tam poza penisem jakiś czas? Nie ulegają zniszczeniu podczas tarcia w tej prezerwatywie?
Nurtują mnie takie myśli
magentam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 22:14   #1469
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez magentam Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie w sumie jak długo takie plemniki poza penisem żyją. Jeśli dajmy na to plemniki są w preejakulacie, a ten preejakulat jest w prezerwatywie przez jakiś czas to one są zdolne przeżyć tam poza penisem jakiś czas? Nie ulegają zniszczeniu podczas tarcia w tej prezerwatywie?
Nurtują mnie takie myśli
Raczej mają bardzo małe szanse przeżyć. Temperatura, wilgotność i odpowiednie pH są istotne dla zachowania funkcjonalności plemników.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 06:15   #1470
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez magentam Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie w sumie jak długo takie plemniki poza penisem żyją. Jeśli dajmy na to plemniki są w preejakulacie, a ten preejakulat jest w prezerwatywie przez jakiś czas to one są zdolne przeżyć tam poza penisem jakiś czas? Nie ulegają zniszczeniu podczas tarcia w tej prezerwatywie?
Nurtują mnie takie myśli
Polemiki bez sprzyjających im warunków żyją bardzo krótko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.