Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-03, 10:54   #1501
cloudofash
Przyczajenie
 
Avatar cloudofash
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Wiem, że takie myśli nie są normalne i będę musiała pomyśleć o jakiejś anty "od środka" plus prezerwatywy do tego. Może wtedy będę spokojniejsza. Wierzę, że nie ma szans na tą ciążę i spróbuję się jakoś zrelaksować i w spokoju czekać na okres. Wykańczają mnie te moje myśli

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Więc jeszcze tylko zapytam, czy nie muszę się fatygować po receptę na tabletkę po?
cloudofash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 10:58   #1502
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez cloudofash Pokaż wiadomość
Wiem, że takie myśli nie są normalne i będę musiała pomyśleć o jakiejś anty "od środka" plus prezerwatywy do tego. Może wtedy będę spokojniejsza. Wierzę, że nie ma szans na tą ciążę i spróbuję się jakoś zrelaksować i w spokoju czekać na okres. Wykańczają mnie te moje myśli

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Więc jeszcze tylko zapytam, czy nie muszę się fatygować po receptę na tabletkę po?
A po co ta tabletka? Szanse na ciążę są żadne.
Tabletka po to potężna dawka hormonów która kiepsko wpływa na organizm, nie powinno się jej przejmować bez powodów (czyli właśnie pękniętej prezerwatywy /nie zabezpieczonego stosunku).


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 11:10   #1503
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez cloudofash Pokaż wiadomość
Wiem, że takie myśli nie są normalne i będę musiała pomyśleć o jakiejś anty "od środka" plus prezerwatywy do tego. Może wtedy będę spokojniejsza. Wierzę, że nie ma szans na tą ciążę i spróbuję się jakoś zrelaksować i w spokoju czekać na okres. Wykańczają mnie te moje myśli

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Więc jeszcze tylko zapytam, czy nie muszę się fatygować po receptę na tabletkę po?
Ale po co masz brać tabletkę? Tylko sobie bałaganu w organiźmie narobisz...nie ma podstaw żebyś brała tabletkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 11:46   #1504
cloudofash
Przyczajenie
 
Avatar cloudofash
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dobra to tyle chciałam się dowiedzieć. Jestem straszna panikara
cloudofash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 15:56   #1505
Eaveyv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Byłam u lekarza, niestety trafiłam na bardzo niemiłego pana, który nie odpowiedział na żadne z moich pytań. Powiedział tylko, że mój jajnik jest w stanie poowulacyjnym, czy to znaczy, że w ciąży napewno nie jestem, tak? Okres spóźnia mi sie juz 16 dni, lekarz stwierdził, że z tym też nic nie zrobi. Mam czekać na cud chyba
Eaveyv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 16:38   #1506
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Eaveyv Pokaż wiadomość
Byłam u lekarza, niestety trafiłam na bardzo niemiłego pana, który nie odpowiedział na żadne z moich pytań. Powiedział tylko, że mój jajnik jest w stanie poowulacyjnym, czy to znaczy, że w ciąży napewno nie jestem, tak? Okres spóźnia mi sie juz 16 dni, lekarz stwierdził, że z tym też nic nie zrobi. Mam czekać na cud chyba
Jakbyś była w ciąży to by na pewno powiedział.
Ale fakt, dziwne zachowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-03, 19:18   #1507
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Screen Pokaż wiadomość
Jakbyś była w ciąży to by na pewno powiedział.
Ale fakt, dziwne zachowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta szybko nie widać zarodka na usg.

Nie przepisał Ci nic na wywołanie okresu? Dziwne... Chyba musisz iść do kolejnego lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-03, 20:15   #1508
Eaveyv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

No właśnie nic mi nie zapisał, zlecił tylko badania krwi. Zamierzam iść do innego lekarza jak najszybciej
Eaveyv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 11:00   #1509
NancyLove
Przyczajenie
 
Avatar NancyLove
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cześć dziewczyny, może jesteście mi w stanie pomóc, bo mam wrażenie, że schizuję Jestem straszną panikarą.
Boję się że jestem w ciąży, powinnam mieć jakoś teraz już miesiączkę, ale nie czuję mojego typowego objawy - wrażliwości piersi. Śluz w pochwie jest typowy, gęsty, biały jak zazwyczaj przed okresem.
Z moim chłopakiem mieliśmy 2 bliskie sytuacje od mojego ostatniego okresu. W ostatni dzień okres, (malutko krwi) pieściliśmy się jedynie, dotykaliśmy. W pewnej chwili dotknęliśmy się na chwilę swoimi miejscami intymnymi. Kolejnym razem ( 21 dzień cyklu) uprawialiśmy krótki seks w prezerwatywie, lecz nie skończyliśmy we mnie. Nic nie pękło, sprawdzaliśmy wodą. Potem umyliśmy ręce mydłem i kontynuowaliśmy dotykanie się, także w miejscach intymnych.
Niby nie są to jakieś wątpliwe sytuacje, ale okresy i ich objawy mam zazwyczaj równe. Lecz np. w tamtym roku zdarzyło mi się jakieś 8-9 dni przesunięcia bez jakieś wyraźniej przyczyny. Stresuję się, jestem młoda, przed 20stką
NancyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 11:03   #1510
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez NancyLove Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, może jesteście mi w stanie pomóc, bo mam wrażenie, że schizuję Jestem straszną panikarą.
Boję się że jestem w ciąży, powinnam mieć jakoś teraz już miesiączkę, ale nie czuję mojego typowego objawy - wrażliwości piersi. Śluz w pochwie jest typowy, gęsty, biały jak zazwyczaj przed okresem.
Z moim chłopakiem mieliśmy 2 bliskie sytuacje od mojego ostatniego okresu. W ostatni dzień okres, (malutko krwi) pieściliśmy się jedynie, dotykaliśmy. W pewnej chwili dotknęliśmy się na chwilę swoimi miejscami intymnymi. Kolejnym razem ( 21 dzień cyklu) uprawialiśmy krótki seks w prezerwatywie, lecz nie skończyliśmy we mnie. Nic nie pękło, sprawdzaliśmy wodą. Potem umyliśmy ręce mydłem i kontynuowaliśmy dotykanie się, także w miejscach intymnych.
Niby nie są to jakieś wątpliwe sytuacje, ale okresy i ich objawy mam zazwyczaj równe. Lecz np. w tamtym roku zdarzyło mi się jakieś 8-9 dni przesunięcia bez jakieś wyraźniej przyczyny. Stresuję się, jestem młoda, przed 20stką
Na pewno nie jesteś w ciąży, nie możesz być skoro skoro Uprawialas zabezpieczony seks, a prezerwatywa nie pękła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 20:46   #1511
felka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

czy to mogą być objawy ciąży? czuje ze bolą mnie piersi, nie wiem jakieś dziwne uczucie i odczuwam ból jajników. Uprawiałam seks z chłopakiem tydzień temu, zabezpieczony prezerwatywa, z która nic się nie stało i bez wytrysku we mnie. Czy możliwe żebym teraz odczuwała jakieś objawy ciąży? Jestem w 17 dniu cyklu, mam nieregularne ale tak mniej więcej teraz powinna być owulacja.. boje się ze mogłam zajść w ciąże . Chciałabym zrobić test ale teraz i tak pewnie nic by nie wykazał..
felka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-07, 21:11   #1512
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez felka00 Pokaż wiadomość
czy to mogą być objawy ciąży? czuje ze bolą mnie piersi, nie wiem jakieś dziwne uczucie i odczuwam ból jajników. Uprawiałam seks z chłopakiem tydzień temu, zabezpieczony prezerwatywa, z która nic się nie stało i bez wytrysku we mnie. Czy możliwe żebym teraz odczuwała jakieś objawy ciąży? Jestem w 17 dniu cyklu, mam nieregularne ale tak mniej więcej teraz powinna być owulacja.. boje się ze mogłam zajść w ciąże . Chciałabym zrobić test ale teraz i tak pewnie nic by nie wykazał..
W taki sposób nie mogłaś zajść w ciążę. Opisane przez ciebie objawy mogą być efektem wahań hormonów lub jakiś stanów chorobowych. Jeżeli się utrzymają to powinnaś się przebadać.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 06:32   #1513
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez felka00 Pokaż wiadomość
czy to mogą być objawy ciąży? czuje ze bolą mnie piersi, nie wiem jakieś dziwne uczucie i odczuwam ból jajników. Uprawiałam seks z chłopakiem tydzień temu, zabezpieczony prezerwatywa, z która nic się nie stało i bez wytrysku we mnie. Czy możliwe żebym teraz odczuwała jakieś objawy ciąży? Jestem w 17 dniu cyklu, mam nieregularne ale tak mniej więcej teraz powinna być owulacja.. boje się ze mogłam zajść w ciąże . Chciałabym zrobić test ale teraz i tak pewnie nic by nie wykazał..
Ja takie objawy mam przed okresem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 08:13   #1514
felka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

A ja do okresu mam jeszcze troche..
felka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 08:13   #1515
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez felka00 Pokaż wiadomość
A ja do okresu mam jeszcze troche..
Ja już tydzień przed okresem mam takie objawy. Ciąży z tego nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 12:19   #1516
felka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Czuje takie jakby mrowienie w piersiach, a już się naczytałam, ze to może być objaw ciąży... do okresu to ja oszaleje chyba
felka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 12:21   #1517
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez felka00 Pokaż wiadomość
Czuje takie jakby mrowienie w piersiach, a już się naczytałam, ze to może być objaw ciąży... do okresu to ja oszaleje chyba
Czemu oszalejesz? Nie ma szans na ciążę skoro seks był zabezpieczony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 12:21   #1518
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez felka00 Pokaż wiadomość
Czuje takie jakby mrowienie w piersiach, a już się naczytałam, ze to może być objaw ciąży... do okresu to ja oszaleje chyba
To nie czytaj takich rewelacji, bo osiwiejesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 05:41   #1519
felka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej to znowu ja bo schiz ciąg dalszy i muszę się wygadać.... czuje normalnie ból jajników praktycznie codziennie i piersi bolą mnie po bokach tak od strony pach.. i mam jakiś gesty biały śluz.. miesiączka mniej więcej za tydzień niby. Co o tym myślicie.. boje się ze prezerwatywa była wadliwa a my nie zauważyliśmy
felka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-13, 06:05   #1520
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez felka00 Pokaż wiadomość
Hej to znowu ja bo schiz ciąg dalszy i muszę się wygadać.... czuje normalnie ból jajników praktycznie codziennie i piersi bolą mnie po bokach tak od strony pach.. i mam jakiś gesty biały śluz.. miesiączka mniej więcej za tydzień niby. Co o tym myślicie.. boje się ze prezerwatywa była wadliwa a my nie zauważyliśmy
Przestań sobie wkręcać.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 07:06   #1521
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez felka00 Pokaż wiadomość
Hej to znowu ja bo schiz ciąg dalszy i muszę się wygadać.... czuje normalnie ból jajników praktycznie codziennie i piersi bolą mnie po bokach tak od strony pach.. i mam jakiś gesty biały śluz.. miesiączka mniej więcej za tydzień niby. Co o tym myślicie.. boje się ze prezerwatywa była wadliwa a my nie zauważyliśmy
To wygląda na objawy przedokresowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-15, 21:17   #1522
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Janekbednarz Pokaż wiadomość
No niby tak ale ja chyba jestem jakimś kretynem mega spanikowanym bo się boje, ze może to plamienie , poza tym naczytałem się, ze w ciąży tez może występować okres w pierwszych nawet trzech miesiącach ...
Doedukuj się kiedy są dni płodne. Skoro tak panikujesz to nie uprawiaj seksu albo kończ na zewnątrz w prezerwatywie wtedy nie będziesz schizował.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-16, 00:19   #1523
felka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

hej ja robiłam test ciążowy 10 dni po stosunku, wyszedł negatywny. ale jajnik mnie bolał mocno i zrobiłam test owu bo bolało jak podczas owulacji i w 26 dniu cyklu wyszedł mi pozytywny... nie wiem co myśleć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (62,9 KB, 46 załadowań)
felka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-16, 01:04   #1524
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez felka00 Pokaż wiadomość
Hej to znowu ja bo schiz ciąg dalszy i muszę się wygadać.... czuje normalnie ból jajników praktycznie codziennie i piersi bolą mnie po bokach tak od strony pach.. i mam jakiś gesty biały śluz.. miesiączka mniej więcej za tydzień niby. Co o tym myślicie.. boje się ze prezerwatywa była wadliwa a my nie zauważyliśmy
Nie da się nie zauważyć pęknięcia prezerwatywy. Nie jesteś w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-16, 10:24   #1525
Olka_aaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 7
czy to możliwe że jestem w ciąży?

spóźnia mi się okres już 16 dni. 6 dni temu robiłam test i wyszedł negatywny. nie uprawiam seksu, jestem dziewicą, jednak doszło z moim chłopakiem do paru zbliżeń w formie pettingu.. gdy miałam dni płodne bardzo uważaliśmy i jestem przekonana ze nic sie w moje okolice nie dostało, ale kto wie.. nie miałam tez nic wkładane w pochwę, jedynie okolice sromu i łechtaczka były dotykane, ale tylko ręką, bez wytrysku. jednak dzień przed planowaną miesiączka doszło do pocierania się naszych narządów... nie było nadal nic wkładane do pochwy, ale było pocieranie się o wargi sromowe. okresu jak nie było, tak nie ma. na poczatku praktycznie nie miałam zadnych objawów ze okres ma nadejść, ale od około tygodnia bolą mnie czasem jajniki, czasem mam bóle jak na okres, ale ten nie nadchodzi. bolą mnie też od dwóch dni piersi, ale jakby inaczej, a takze dolny odcinek kręgosłupa, mam wzdęcia. nie wiem czy to w ogóle możliwe, ze jestem w ciąży, wydaje mi się to śmieszne i nierealne, ale 16 dni?!? to bardzo dużo. Cwiczyłam tez bardzo intensywnie przez jakies dwa tygodnie, a wczesniej moja aktywnosc fizyczna była zerowa, wiec moze to byc powodem opoznienia? zrobię kolejny test, ale to mnie tak stresuje, ze masakra. powiedzcie czy to wedlug was jest realne, czyktóras z was miała podobny przypadek? którejs z was spoznial sie okres tak długo po petingu?
Olka_aaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-16, 11:23   #1526
Young_blood
Przyczajenie
 
Avatar Young_blood
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 27
Dot.: czy to możliwe że jestem w ciąży?

Nie jesteś w ciąży, spokojnie nie panikuj bo stres też może opóźniać okres
Ile masz lat? Czy to pierwsze takie opóźnienie, wcześniej miałaś regularne cykle? Czynników może być na prawdę bardzo dużo ale jeśli dziewica nie wiązała bym tego z ciążą. Objawy które podajesz mogą się wiązać właśnie że zbliżającym się okresem. Gdyby takie nieregularne cykle by się powtarzały warto udać się do ginekologa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Young_blood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-16, 13:46   #1527
Mr_Ewok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 140
Dot.: czy to możliwe że jestem w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Olka_aaaaa Pokaż wiadomość
spóźnia mi się okres już 16 dni. 6 dni temu robiłam test i wyszedł negatywny. nie uprawiam seksu, jestem dziewicą,
Cholera wie... ciężko powiedzieć nie wiedząc co jadałaś... Może piliście ze wspólnej butelki?

Niech żyje edukacja seksualna naszej młodzieży!!!!
Mr_Ewok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-17, 00:00   #1528
Olka_aaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 7
Dot.: czy to możliwe że jestem w ciąży?

20 lat, ogólnie monitoruje miesiączki dopiero od paru miesięcy, wczensiej mnie to nie obchodziło.. nie wiem czy wcześniej się to zdarzało, moje cykle to 28-33dni. Przez te ostatnie miesiące przychodziły mniej więcej regularnie. Dużo ginekologów wypowiada się, ze jest możliwe zajście pdzez petting. Dlatego to mnie niepokoi. Poza tym mam wrażenie ze właśnie to nie są objawy zbliżającej się miesiączki. Zazwyczaj bolał mnie brzuch dwa dni orzed okresem a wcześniej nic, teraz boli mnie tylko od czasu do czasu, z rożnym natężeniem. Poza tym czuje czasem dziwne uczucie w pochwie, jestem okropnie zmęczona, bolą mnie piersi ale bardzo lekko od dwóch dni dopiero.. nie wiem czy to stres, bo miałam pewien czas temu okropnie stresujący okres w życiu ze nie mogłam funkcjonować, a okres przychodził normalnie..

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

To w takim razie chyba wiesz, ze dziewictwo nie chroni orzed ciąża, a petting niesie ryzyko ciąży- takie jest stanowisko ginekologów. Po prostu się stresuje i masz racje, nie mam odpowiedniej edukacji seksualneji staram się czytać i dowiadywać się sama, bo w Polsce o taka edukacje ciężko. Ja zadaje pytanie, żeby się dowiedzieć, a nie zostać wyśmiewana
Olka_aaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-17, 06:40   #1529
Young_blood
Przyczajenie
 
Avatar Young_blood
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 27
Dot.: czy to możliwe że jestem w ciąży?

Cytat:
Napisane przez Olka_aaaaa Pokaż wiadomość
20 lat, ogólnie monitoruje miesiączki dopiero od paru miesięcy, wczensiej mnie to nie obchodziło.. nie wiem czy wcześniej się to zdarzało, moje cykle to 28-33dni. Przez te ostatnie miesiące przychodziły mniej więcej regularnie. Dużo ginekologów wypowiada się, ze jest możliwe zajście pdzez petting. Dlatego to mnie niepokoi. Poza tym mam wrażenie ze właśnie to nie są objawy zbliżającej się miesiączki. Zazwyczaj bolał mnie brzuch dwa dni orzed okresem a wcześniej nic, teraz boli mnie tylko od czasu do czasu, z rożnym natężeniem. Poza tym czuje czasem dziwne uczucie w pochwie, jestem okropnie zmęczona, bolą mnie piersi ale bardzo lekko od dwóch dni dopiero.. nie wiem czy to stres, bo miałam pewien czas temu okropnie stresujący okres w życiu ze nie mogłam funkcjonować, a okres przychodził normalnie..

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

To w takim razie chyba wiesz, ze dziewictwo nie chroni orzed ciąża, a petting niesie ryzyko ciąży- takie jest stanowisko ginekologów. Po prostu się stresuje i masz racje, nie mam odpowiedniej edukacji seksualneji staram się czytać i dowiadywać się sama, bo w Polsce o taka edukacje ciężko. Ja zadaje pytanie, żeby się dowiedzieć, a nie zostać wyśmiewana
Objawy są normalne przed okresem, a że za bardzo na nie zwracasz uwagę to wydaje ci się że są "wyjątkowe".
Stanowisko ginekologów w internecie którzy nawet nie wiadomo czy na prawdę są ginekologami to dla mnie niezła abstrakcja, mimo że szansa niby jakas jest to szybciej wygrasz w lotto niż zajdziesz w ciążę przez petting (szczególnie jeśli opierał się głównie na łechtaczce)
Co do edukacji seksualnej, w Pl to dramat, mi w gimnazjum mówiono że mogę zajść w ciążę pocierając się narządami płciowymi przez ubrania 🤣 nie ma co się śmiać tylko trzeba edukować. Internet to nie jest najlepsze miejsce do zdobywania takiej wiedzy, raczej poszukała bym książek lub artykułów naukowych-czegos co jest w jakiś sposób potwierdzone naukowo.
I na koniec nie panikuj, nie jesteś w ciąży, sama piszesz że miałaś stresujący okres w życiu, zwiekszylas intensywność treningu i jeszcze nakrecasz się ta ciąża. Jak nie wierzysz w moje słowa zrób sobie test z krwi (wynik bardziej miarodajny niż z sikacza) i wyluzuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Young_blood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-17, 11:11   #1530
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: czy to możliwe że jestem w ciąży?

Autorko masz rację błona dziewicza to nie metalowa ściana więc faktycznie ryzyko zajścia w ciążę istnieje ale prawdopodobieństwo tego jest minimalne
Dokładnie prędzej wygrasz w totka niż coś takiego by Ci się mogło przytrafić
Opóźnienie miesiączki może wynikać ze stresu, nadmiernego wysiłku fizycznego.
Jeżeli robiłaś test ciążowy 20 dni od problemowej sytuacji i wyszedł negatywnie to raczej nie masz się o co martwić
Jeżeli chcesz całkowicie rozwiać swoje wątpliwości zrób sobie bete z krwi. Kosz takiego badania to około 30 zł i będziesz mieć głowę spokojną
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.