Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-27, 10:38   #91
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dobra zapytam jeszcze raz.

Czemu słowo cham jest obraźliwe a "Bachor drze japę" nie?Tak w jednym zdaniu jeśli możesz.Nie coś tam tylko użył słów niezbyt miłych.

Edytowane przez MlodaMatka
Czas edycji: 2020-03-27 o 10:39
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 10:41   #92
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Do tego aby wyjaśnić dlaczego ja określając kogoś chamem jestem nie kulturalna i obrażam kogoś a ktoś jak mówił o moim dziecku tak jak pisałam jest ok.Możesz mi wyjaśnić ten fenomen?

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------



Dobra zapytam jeszcze raz.

Czemu słowo cham jest obraźliwe a "Bachor drze japę" nie?Tak w jednym zdaniu jeśli możesz.
Wydzwaniasz do dziewczyny i ją obrażasz, bo doszły Cię słuchy. Nawet nie wiesz na 100% kto co powiedział. Dla mnie mówienie, że ktoś drze japę nie jest obraźliwe. Natomiast wyzwanie kogoś od chamów personalnie obraża tę osobę, bo ogólnie nazywanie kogoś chamem to chyba nie jest potoczne określenie neutralnej cechy?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 10:43   #93
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Weź nie popadaj w skrajności ok.Możesz mi wyjaśnić twoją niespójność w tym co piszesz od początku wątku.?
Oczywiście. Mówienie o kimś obcym, że drze japę - nie ok. Mówienie o kimś bliskim, że drze japę - luz.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 10:45   #94
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Wydzwaniasz do dziewczyny i ją obrażasz, bo doszły Cię słuchy. Nawet nie wiesz na 100% kto co powiedział. Dla mnie mówienie, że ktoś drze japę nie jest obraźliwe. Natomiast wyzwanie kogoś od chamów personalnie obraża tę osobę, bo ogólnie nazywanie kogoś chamem to chyba nie jest potoczne określenie neutralnej cechy?
Tak się składa że Bachor też nie jest neutralne albo się trzymamy tego jaki mają charakter te słowa w zamyśle albo tylko pod siebie jak ty.Nie ma czegoś takiego Cham to obraźliwe bo ogólnie to obraźliwie a Bachor już nie.Oba mają charakter obraźliwy.Jesteś nie konsekwentna.

Podczas rozmowy przyznała się że tak powiedziała.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Oczywiście. Mówienie o kimś obcym, że drze japę - nie ok. Mówienie o kimś bliskim, że drze japę - luz.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Niby dlaczego?Wiele ludzi pewnie by powiedziało odwrotnie.

Edytowane przez MlodaMatka
Czas edycji: 2020-03-27 o 10:46
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 10:48   #95
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

No to niech mówi, co mnie inni ludzie obchodzą xdddd

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 10:50   #96
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No to niech mówi, co mnie inni ludzie obchodzą xdddd

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
A mnie obchodzi co mówią moi bliscy o moich bliskich taki myk.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 10:51   #97
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Jeszcze raz pisze. Laska coś komuś powiedziała. Nie obraziła wprost Twojego bombelka. Ty wpadłaś w szał, zadzwoniłaś, zwyzwywałaś ją. Jesteś zbyt wybuchowa i powinnaś się ogarnąć. Nie chcesz utrzymywać kontaktu, to nie utrzymuj. Zresztą i tak bym nie chciała z Tobą po takiej akcji utrzymywać kontaktu. Myślę, że problem rozwiązał się sam.

Mam ciotkę, która na wszystkie dzieci zawsze mówiła bachory. Wszyscy mieli to w d. bo taki miała sposób mówienia. Może Twoja kumpela ma taki sposób wypowiedzi, ale widzisz, wie, że Ty swoje dziecko kochasz, że dla Ciebie coś jest nie do przyjęcia i przy Tobie tak nie mówi? Rzucasz się o to, jak ona się wypowiada gdzieś indziej.

Po wafla roztrząsasz? Nikt Ci tu nie powie jednomyślnie, że jesteś świętą bez grzechu, bo dla wielu osób Twój problem jest po prostu śmieszny.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 10:52   #98
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87696916]jestes strasznie dramatyczna ,obraza ci male dziecko ;p
jak juz to obrazili ciebie nie twoje nieswiadome niczego dziecko
straszna histeria[/QUOTE]

Przecież to nic nie zmienia że jest nieświadome.Przykro mi ale nie jestem histeryczką, histeryczki inaczej postępują.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 10:54   #99
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

O moim ojcu, jak był już bardzo chory, jedna osoba z otoczenia powiedziała, że leży jak warzywo. No niezbyt fortunny dobór słów. Co miałam wydzwaniać do tej osoby z wyzwiskami? Po co?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 10:55   #100
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Jeszcze raz pisze. Laska coś komuś powiedziała. Nie obraziła wprost Twojego bombelka. Ty wpadłaś w szał, zadzwoniłaś, zwyzwywałaś ją. Jesteś zbyt wybuchowa i powinnaś się ogarnąć. Nie chcesz utrzymywać kontaktu, to nie utrzymuj. Zresztą i tak bym nie chciała z Tobą po takiej akcji utrzymywać kontaktu. Myślę, że problem rozwiązał się sam.

Mam ciotkę, która na wszystkie dzieci zawsze mówiła bachory. Wszyscy mieli to w d. bo taki miała sposób mówienia. Może Twoja kumpela ma taki sposób wypowiedzi, ale widzisz, wie, że Ty swoje dziecko kochasz, że dla Ciebie coś jest nie do przyjęcia i przy Tobie tak nie mówi? Rzucasz się o to, jak ona się wypowiada gdzieś indziej.

Po wafla roztrząsasz? Nikt Ci tu nie powie jednomyślnie, że jesteś świętą bez grzechu, bo dla wielu osób Twój problem jest po prostu śmieszny.
Dalej naginasz pod siebie i tyle.Czemu piszesz cały czas coś tam pwoiedzieła?To ja w takim razie też mogę napisać że coś tam powiedziałam przez telefon i nic się nie stało przecież jej nie obraziłam.Być może dla kogoś jest śmieszny przy czym ja tego nie kupuje.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 10:55   #101
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Przecież to nic nie zmienia że jest nieświadome.Przykro mi ale nie jestem histeryczką, histeryczki inaczej postępują.
No wlasnie przyjmij do wiadomości, że chyba ta histeryczka właśnie jesteś. Ja wiem, że na coś innego liczyłaś w tym wątku, ale takie widać wnioski są i pewnie koleżanka myśli o Tobie tak samo .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 10:56   #102
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
O moim ojcu, jak był już bardzo chory, jedna osoba z otoczenia powiedziała, że leży jak warzywo. No niezbyt fortunny dobór słów. Co miałam wydzwaniać do tej osoby z wyzwiskami? Po co?
Ja bym po prostu upomniała mi tyle.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 10:58   #103
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Czyli jednak a nie można było tak od początku tylko tak między wierszami.Ja też się nie wdaje w żadne bójki.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------



Bo zwyczajnie ktoś nim dla mnie jest po taki słowach i nic tego nie zmieni.Ty uważasz że słowo Cham jest gorsze od "bachor drze japę"?
Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Dalej naginasz pod siebie i tyle.Czemu piszesz cały czas coś tam pwoiedzieła?To ja w takim razie też mogę napisać że coś tam powiedziałam przez telefon i nic się nie stało przecież jej nie obraziłam.Być może dla kogoś jest śmieszny przy czym ja tego nie kupuje.
Ona jest prostacka a ty wybuchowa.

Przeciez wiesz ze ona dzieci nie lubi i nie toleruje to czemu sie dziwisz. Piszemy ci ze ta znajomosc zapewne juz jest skonczona i to jest wina i twoja i jej.
Jej bo nie toleruje twojego dziecka
twoja bo ty nie tolerujesz tego ze ona dzieci nie toleruje.

finito.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 10:59   #104
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Ty młodamatko powinnaś nieustannie z fochem chodzić, bo jestem przekonana, że niejednokrotnie ktoś pomyślał o Twoim płaczącym dziecku per drący japę wkurzający bachor. To nie jest odgłos miły dla ucha. Ty jak kiedyś reagowałaś na ryk obcego dziecka?

Już któryś zdaje się wątek zastanawiasz się nad tą koleżanką. I też się zastanawiam czego konkretnie oczekujesz? Że nazwiemy ją nieczułą jędzą i jednogłośnie uznamy, że powinna Ciebie przeprosić? Ja tam rozumiem, że to mogło być dla Ciebie nieprzyjemne, ale zareagowałaś histerycznie. Ja na miejscu tej koleżanki bym Ciebie olała. Osobę donoszącą również. Jeśli zależy Ci na tej przyjaźni, to może wyciągnij rękę pierwsza? Jak to taka prawdziwa przyjaźń, to może się jakoś dogadacie.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:00   #105
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Czytam ten watek i smieje sie do siebie, po cichu licze (choc chyba plonne nadzieje) ze w koncu sie dowiem PO CO AUTORKA ZALOZYLA TEN WATEK?
Wszystko juz zostalo powiedziane.
Odnosze wrazenie ze MlodaMama liczyla ze tutaj jakas petycje spiszemy i zaczniemy wydzwaniac do tej kolezanki wmawiajac jej ze jest chamska i zeby przestala obrazac bombelka.

No co tu jeszcze mozna wiecej zrobic zeby Autorka byla zadowolona?
Widze ze bardzo ja dziwi podejscie osob postronnych a najbardziej ja bulwersuje brak naszego bulwersu na to ze ktos tam powiedzial bachor o czyims tam dziecku
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:01   #106
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
No wlasnie przyjmij do wiadomości, że chyba ta histeryczka właśnie jesteś. Ja wiem, że na coś innego liczyłaś w tym wątku, ale takie widać wnioski są i pewnie koleżanka myśli o Tobie tak samo .
Obraził mi ktoś dziecko i postanowiłam to wyjaśnić do nikogo nie poszłam robić awanture ale jestem histeryczką.

Strasznie masz spłyconą definicje histeryczki w takim razie.Jak by moja koleżanka wzięła jakąś zabawkę dziecka i przykładowo by ją rozbiła i bym zrobiła haje na cały dom.Tak to wtedy jest objaw histerii.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:01   #107
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Dalej naginasz pod siebie i tyle.Czemu piszesz cały czas coś tam pwoiedzieła?To ja w takim razie też mogę napisać że coś tam powiedziałam przez telefon i nic się nie stało przecież jej nie obraziłam.Być może dla kogoś jest śmieszny przy czym ja tego nie kupuje.
Ale wydzwaniasz z histeriami. Jakbyś zadzwoniła i normalnie powiedziała, to spoko. Ale wyszłaś na histeryczkę i w dodatku taką, która wyzywa innych ludzi. Ciągle próbujesz udowodnić, jaka ta koleżanka jest zła. Tymczasem to Ty postepujesz dużo gorzej i jeszcze się miotasz jakby Ci się stolik pod pupą palił.
Efekt będzie taki, że dostaniesz łatkę histeryczki, będziesz skłócona z koleżanką i z donosicielką pewnie też, bo i pośrednikowi się rykoszetem obędzie, a na dodatek pewnie sprawa się rozejdzie i sporo osób będzie miało miły dodatek do kawusi w postaci plotusi o Tobie. Tak jak teraz na forum.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:02   #108
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:04   #109
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Ty młodamatko powinnaś nieustannie z fochem chodzić, bo jestem przekonana, że niejednokrotnie ktoś pomyślał o Twoim płaczącym dziecku per drący japę wkurzający bachor. To nie jest odgłos miły dla ucha. Ty jak kiedyś reagowałaś na ryk obcego dziecka?

Już któryś zdaje się wątek zastanawiasz się nad tą koleżanką. I też się zastanawiam czego konkretnie oczekujesz? Że nazwiemy ją nieczułą jędzą i jednogłośnie uznamy, że powinna Ciebie przeprosić? Ja tam rozumiem, że to mogło być dla Ciebie nieprzyjemne, ale zareagowałaś histerycznie. Ja na miejscu tej koleżanki bym Ciebie olała. Osobę donoszącą również. Jeśli zależy Ci na tej przyjaźni, to może wyciągnij rękę pierwsza? Jak to taka prawdziwa przyjaźń, to może się jakoś dogadacie.
Hahaha ja mam pierwsza wyciągnąć rękę.Kabaretowe podejście do sprawy serio.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 11:04   #110
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Jesli moja dobra kolezanka powiedziala by na moje dziecko bachor darl jadake ja bym jej powiedziala pare slow. Jednak to co Ty tutaj reprezentujesz na tym watku pokazuje ze masz problem z emocjami a Twoje pyskowki sa naprawde dziecinne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:06   #111
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Ale wydzwaniasz z histeriami. Jakbyś zadzwoniła i normalnie powiedziała, to spoko. Ale wyszłaś na histeryczkę i w dodatku taką, która wyzywa innych ludzi. Ciągle próbujesz udowodnić, jaka ta koleżanka jest zła. Tymczasem to Ty postepujesz dużo gorzej i jeszcze się miotasz jakby Ci się stolik pod pupą palił.
Efekt będzie taki, że dostaniesz łatkę histeryczki, będziesz skłócona z koleżanką i z donosicielką pewnie też, bo i pośrednikowi się rykoszetem obędzie, a na dodatek pewnie sprawa się rozejdzie i sporo osób będzie miało miły dodatek do kawusi w postaci plotusi o Tobie. Tak jak teraz na forum.
A dlaczego ja mam być miła jeśli ona nie jest możesz tak logicznie to wyjaśnić??Wiem że twoim zdaniem ona jest fajna a ja wredna ale nic na to nie poradzę taki klimat.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:06   #112
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
Czytam ten watek i smieje sie do siebie, po cichu licze (choc chyba plonne nadzieje) ze w koncu sie dowiem PO CO AUTORKA ZALOZYLA TEN WATEK?
Wszystko juz zostalo powiedziane.
Odnosze wrazenie ze MlodaMama liczyla ze tutaj jakas petycje spiszemy i zaczniemy wydzwaniac do tej kolezanki wmawiajac jej ze jest chamska i zeby przestala obrazac bombelka.

No co tu jeszcze mozna wiecej zrobic zeby Autorka byla zadowolona?
Widze ze bardzo ja dziwi podejscie osob postronnych a najbardziej ja bulwersuje brak naszego bulwersu na to ze ktos tam powiedzial bachor o czyims tam dziecku
Jak to po co? Żeby wszyscy pogłaskali ją po główce i powiedzieli, że jest dzielną, waleczną lwica, która broni swego dziecka przed obelgami ze strony upiornej chamskiej wiedźmy zywiacej się dzieciaczkami.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:06   #113
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:08   #114
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Nie wiem czemu to robisz ale smutne to jest.Masz jakąś niechęć do grupy matek?Pytam serio?Potrafisz tylko powiedzieć że ja jestem nie miła a na inne słowa masz klapki na oczach bo niechcesz przyznać że są obraźliwe z jakiś względów nie ustalonych prze ze mnie.

Edytowane przez MlodaMatka
Czas edycji: 2020-03-27 o 11:10
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:10   #115
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
A dlaczego ja mam być miła jeśli ona nie jest możesz tak logicznie to wyjaśnić??Wiem że twoim zdaniem ona jest fajna a ja wredna ale nic na to nie poradzę taki klimat.
Napisałam Ci. Nie pasuje Ci coś, dzwonisz i SPOKOJNIE wyjaśniasz, a nie dzwonisz i wyzywasz kogoś od chamów. Słuchaj Gośka, niefajnie wyszło, odebrałam to niezbyt dobrze. Wtedy wyszlabys na kulturalną niewinną leliję, którą próbujesz tutaj zagrać, ale z marnym efektem, bo co chwilę pokazujesz emocje. Jeżeli nawet przez posty na forum przebija Twój histeryczny charakter, to ciekawa jestem jak wyglądała ta rozmowa.

Nigdzie nie napisałam, że Twoja koleżanka jest wredna, ale zauważ, przy Tobie takich słów nie użyła.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:11   #116
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Hahaha ja mam pierwsza wyciągnąć rękę.Kabaretowe podejście do sprawy serio.
Tak, Ty. Bo to Ty przeżywasz i zakładasz o niej tematy. No chyba, że ona też za Tobą płacze i zakłada wątki na Twój temat, że taką supcio koleżankę straciła przez swoją głupotę. Obstawiam jednak, że tak nie jest. Wygląda na to, że Cię olała. Nie bardzo możesz się z tym pogodzić.

To na czym Ci zależy? Tak tylko popłakać chciałaś, że osoba nielubiąca dzieci nie rozpływa się nad Twoim?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:12   #117
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Napisałam Ci. Nie pasuje Ci coś, dzwonisz i SPOKOJNIE wyjaśniasz, a nie dzwonisz i wyzywasz kogoś od chamów. Słuchaj Gośka, niefajnie wyszło, odebrałam to niezbyt dobrze. Wtedy wyszlabys na kulturalną niewinną leliję, którą próbujesz tutaj zagrać, ale z marnym efektem, bo co chwilę pokazujesz emocje. Jeżeli nawet przez posty na forum przebija Twój histeryczny charakter, to ciekawa jestem jak wyglądała ta rozmowa.

Nigdzie nie napisałam, że Twoja koleżanka jest wredna, ale zauważ, przy Tobie takich słów nie użyła.
Dobra to obydwie jesteśmy może być?
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:12   #118
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Jak to po co? Żeby wszyscy pogłaskali ją po główce i powiedzieli, że jest dzielną, waleczną lwica, która broni swego dziecka przed obelgami ze strony upiornej chamskiej wiedźmy zywiacej się dzieciaczkami.
Matko jak mnie smiesza tacy ludzie a potem wszyscy sie dziwia ze spoleczenstwo ma beke z madek i bombelkow skoro faktycznie sie zachowuja jakby rozum postradaly.
MlodaMamo naprawde nie masz sie czym zajmowac tylko zakladac bezcelowe watki na forum? nie powinnas czasami zajmowac sie swoim malenstwem? zeby znowu nie zaczelo kwilic (tudziez drzec japy) Po co roztrzasasz cala te sytuacje tutaj, co Ci to daje? Jakas chora satysfakcje czy sie nudzisz czy co?
Senija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:13   #119
MlodaMatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 86
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Tak, Ty. Bo to Ty przeżywasz i zakładasz o niej tematy. No chyba, że ona też za Tobą płacze i zakłada wątki na Twój temat, że taką supcio koleżankę straciła przez swoją głupotę. Obstawiam jednak, że tak nie jest. Wygląda na to, że Cię olała. Nie bardzo możesz się z tym pogodzić.

To na czym Ci zależy? Tak tylko popłakać chciałaś, że osoba nielubiąca dzieci nie rozpływa się nad Twoim?
Pisałam już wyżej że nie przeszkadza mi że nie lubi dzieci i nie chce ich mieć co nie znacza że musi się do nich tak odnosić to chyba spora różnica coś mi się wydaje.
MlodaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:15   #120
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Strasznie się pokłóciłam z moją najlepszą kumpelą.

Cytat:
Napisane przez MlodaMatka Pokaż wiadomość
Coś tam powiedziała że to nie fajnie czy coś w tym stylu.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------




Nie wiem czemu to robisz ale smutne to jest.Masz jakąś niechęć do grupy matek?Pytam serio?Potrafisz tylko powiedzieć że ja jestem nie miła a na inne słowa masz klapki na oczach bo niechcesz przyznać że są obraźliwe z jakiś względów nie ustalonych prze ze mnie.
Tak, pałam do matek i dzieci tak ogromną niechęcią, że zawsze pomagam wszystkim, jak tego potrzebują
Bohaterka tego wątku jesteś Ty. Zaproś koleżankę na wątek, to udzielę jej parę rad na temat tego, co, kiedy i komu mówić.
Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, żeby koleżance mówić, że jej dziecko to bachor. Zawsze jest dziecko, maleństwo itp. W rozmowach z innymi ludźmi używam różnych określeń. Np. na fb "bombelek", a zdarza mi się we wzburzeniu powiedzieć, że jakieś dziecko zachowuje się jak rozwydrzony bachor. Szczęściem jednak jeszcze żadna mamcia do mnie nie zadzwoniła, informując mnie jak wielką jestem chamką.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-29 14:55:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.