Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-25, 15:50   #181
groovee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: popielaty, zimny braz - jakie macie sposoby?

groovee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 16:38   #182
elolka
Raczkowanie
 
Avatar elolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: popielaty, zimny braz - jakie macie sposoby?

skusiłam sie na garnier 100% color opalizujący szatyn - musze powiedziec, ze faktycznie wyszedł taki chłodny brąz, jak zwykle troche ciemniejszy niz sądziłam ale najwazniejsze ze chłodny odcien,
ciekawe tylko jak sie bedzie spierał... pewnie też na rudawo
elolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 22:19   #183
fit&chic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: popielaty, zimny braz - jakie macie sposoby?

jest jakis szampon z JOANNY dla blondynek nadajacy wlosom blond platynowy odcien i eliminujacy zoltawy. myslicie ze moze tez byc to dla brunetek ? i zniknie ten rudawy odcien??
fit&chic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 21:43   #184
groovee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: popielaty, zimny braz - jakie macie sposoby?

groovee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 21:54   #185
elolka
Raczkowanie
 
Avatar elolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: popielaty, zimny braz - jakie macie sposoby?

Cytat:
Napisane przez fit&chic
jest jakis szampon z JOANNY dla blondynek nadajacy wlosom blond platynowy odcien i eliminujacy zoltawy. myslicie ze moze tez byc to dla brunetek ? i zniknie ten rudawy odcien??
szczerze mówiąc to jakos wątpie ze to zda egzamin przy ciemniejszych włosach...
elolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 06:15   #186
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: popielaty, zimny braz - jakie macie sposoby?

Cytat:
Napisane przez elolka
skusiłam sie na garnier 100% color opalizujący szatyn - musze powiedziec, ze faktycznie wyszedł taki chłodny brąz, jak zwykle troche ciemniejszy niz sądziłam ale najwazniejsze ze chłodny odcien,
ciekawe tylko jak sie bedzie spierał... pewnie też na rudawo
i jak zmywa sie ten kolor? jest juz jakaś różnica? nie stały sie rudawo-miedziane po kilku myciach?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 09:23   #187
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: popielaty, zimny braz - jakie macie sposoby?

ja uzywam londy emotion ciemny blond i wychodzi mi braz popielaty i zaczyna sie spierac dopieor po 4 tygodniach , niestety troszk ena ruadno ale i tka nei jest zle bo tlyko w pewnych swietle sa minimalne cieple przbelyski
a tak wyglada kolorek po 6 tygodniach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjateczka 050.jpg (61,0 KB, 410 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjateczka 210.jpg (48,3 KB, 330 załadowań)
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 10:47   #188
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: popielaty, zimny braz - jakie macie sposoby?

Cytat:
Napisane przez aajjii
ja uzywam londy emotion ciemny blond i wychodzi mi braz popielaty i zaczyna sie spierac dopieor po 4 tygodniach , niestety troszk ena ruadno ale i tka nei jest zle bo tlyko w pewnych swietle sa minimalne cieple przbelyski
a tak wyglada kolorek po 6 tygodniach
bardzo ładny kolor, ja już kilka razy farbowałam Londa i byłam zadowolona.
Jaki jest Twój naturlany kolor włosów? masz moze fotkę naturalnych?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 11:18   #189
elolka
Raczkowanie
 
Avatar elolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: popielaty, zimny braz - jakie macie sposoby?

Cytat:
Napisane przez bluegirl
i jak zmywa sie ten kolor? jest juz jakaś różnica? nie stały sie rudawo-miedziane po kilku myciach?
po tygodniu (czyli 3 mycia w moim przypadku) kolor jest jeszcze całkiem ładny i brązowy, jak narazie nie zauwazyłam rudego, no moze minimalnie na odrostach z ktorych chyba sie jakos szybciej spiera ten kolor , ale ogolnie jeszcze to jakos wygląda w miare ładnie i włosy sie błyszczą ale ten połysko to pewnie zasługa odrzywki i olejku rycynowego a nie samej farby
elolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 11:21   #190
elolka
Raczkowanie
 
Avatar elolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: popielaty, zimny braz - jakie macie sposoby?

Cytat:
Napisane przez aajjii
ja uzywam londy emotion ciemny blond i wychodzi mi braz popielaty i zaczyna sie spierac dopieor po 4 tygodniach , niestety troszk ena ruadno ale i tka nei jest zle bo tlyko w pewnych swietle sa minimalne cieple przbelyski
a tak wyglada kolorek po 6 tygodniach
nooo musze przyznac ze bardzo ładny
elolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 12:58   #191
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: popielaty, zimny braz - jakie macie sposoby?

Cytat:
Napisane przez bluegirl
bardzo ładny kolor, ja już kilka razy farbowałam Londa i byłam zadowolona.
Jaki jest Twój naturlany kolor włosów? masz moze fotkę naturalnych?
oj nei mam zandego zdjecia ale z natury jestem szatynka tylko troche jasniejsza niz na zdjeicach ,
niedlugo bede farbowac lwoski znow londa to wkleje zdjecie swiezego kolorku bo wteyd wychodiz tkai popielaty
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 20:27   #192
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai
Dot.: popielaty, zimny braz - jakie macie sposoby?

Cytat:
Napisane przez cynada Pokaż wiadomość
Farba Alcantara- dostępna na allegro posiada odcień platynowy beż. Bardzo ładny kolor: własnie jasny beżowy ale z zimnym odcieniem platyny .Farba niedroga (12 zł plus utleniacz 3 zł) i bardzo przyzwoita. Polecam. Sama odetchnęłam, kiedy ją odkryłam .
Cześć!
Ja mam identyczny problem.Czy używałaś jeszcze innych kolorów tej farby?
Może jasny popielaty brąz lub ciemny blond popielaty?
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 20:47   #193
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai
Dot.: popielaty, zimny braz - jakie macie sposoby?

Cytat:
Napisane przez groovee Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu farbuje włoski na jasny braz (Lorealem) i zawsze wychodzi mi kolor o cieplejszym odcieniu niz bym tego chciała a próbowałam już różnych odcieni..przebija sie po prostu ruda poświata..
jakie macie domowe sposoby (płukanki, szamponiki itp ) na uzyskanie popielatego, zimnego koloru brąz? Na przedłuzenie ładnego kolorku? a może znacie jakąś odżywkę która działa? Myślę ze nie jestem jedyna która zastanawia się nad tym.. Moze razem znajdziemy jakiś sposób?

czy ktoś uzywał tej odżywki? pogłębia kolor zimny brąz.. jaki ona daje efekt? nie chciałabym kupić w ciemno..
Ja marze o takim kolorze a fryzjerka nie ie o co mi chodzi.Podpowiem tylko że na allegro obecnie jest farba ALCANTARA.Duży wybór popielatych kolorów.Ja zamierzam teraz kupić ciemny popielaty blond może właśnie tej farby lub profesjonalnej londy.Malowałam wczesniej na jasny szatyn Garnier i wyszedł dosyc chłodny kolor ale to jeszcze nie to, za mało popielu.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c1h.jpg (87,0 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessicaalba2.jpg (13,7 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor1.jpg (12,5 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 555.jpg (34,5 KB, 82 załadowań)
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 09:49   #194
madziaa128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 47
ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

witam forumowiczow!
mam pytanie dotyczace moich wlosow a konkretnie ich kolorku. W obecnej chwili nosze swoje naturalne i jest to ciemny braz, na czubku mozliwe ze troche pojasnialy po 3tygodniowym maltretowaniu ich na wloskim sloncu ale wlasnie tamten kolorek mi odpowiadal! byly troche wpadajace w popielaty braz jakby .. chyba bo do tej pory nie wiem co to wlasciwie za kolor. Szukalam na forum ale polowa fot mi sie nie wyswietla A teraz pytanie do was, chcialabym skorzystac z farby aby z ciemnego brazu staly sie troszke jakby wymyte, czy wlasnie popielatowate Wyczytalam ze palona kawa joanny daje niezly efekt, zimny kolor. Kilka razy farbowalam szamponem koloryzujacym ciemna czekolada i ladnie mi w nim bylo ale teraz chcialabym wyprobowac inne odcienie. Dodam, ze mam jasnoniebieskie oczy troszeczke wpadajace w szare a karnacja ani to jasna ani ciemna, obecnie po zejsciu opalenizny jest jakby nauralna CO MI POLECACIE ???? moze ktos jest podobny do mnie i moze cos polecic Im waiting !
madziaa128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 10:52   #195
sylviii
Przyczajenie
 
Avatar sylviii
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 17
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

Witaj. Moja kolezanka farbuje włosy własnie palona kawa z joanny ale ten kolor na jej włosach wcale nie wyglada na zimny!! Ma raczej ciepły odcień a w słoncu nawet bardzo. Jezeli chcesz uzyskać zimny odcien to może: Palette Intensive Color Creme Ciemny Brąz N2 lub Palette Permanent Natural Colors Ciemny Brąz 800 ??
sylviii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 18:37   #196
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

Dobrze wiedziec, ze palona kawa Joanny daje cieply odcien, bo wlasnie chcialam ja kupic, a jestem typem chlodnym wiec... bylby to chyba malo trafiony wybor .
Podlacze sie jednak pod ten watek, bo sama poszukuje chlodnego brazu (ciemnego lub średniego) Palette i Wella odpadaja... moze z jakichs innych firm ktos cos doradzi? Rowniez bede wdzieczna
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 21:32   #197
madziaa128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 47
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

nerikka tez uwazam ze palette nizbyt sluzy wlosom wiec wolalabym inna firme. A to dziwne bo gdzies w watku wyczytalam ze palona kawa nadaje chlodny odcien! a to moze sylvii kolezanka ma tak tylko sprobowalabym ale po co skoro chce cos innego. Moze ktos wie, moze ktos probowal to prosze o wypowiedzenie sie.
a swoja droga ciekawe czy jest w produkcji kolor brazowo-szary taki efekt by mi najbardziej odpowiadal. Jezlei nie ma to sama wymysle i opatentuje!3mac kciuki!
madziaa128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 22:56   #198
slimka32
Przyczajenie
 
Avatar slimka32
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

Witaj madziaa128! Z tego co sie orientuje to raczej nie ma farb brazowych w odcieniu popilelatym,sa natomiast kolorki naturalne w tych odcieniach, np. jasny,średni i ciemny popielaty blond. Nie polecam farb typu Palette,ponieważ ta farba zawiera duzo silikonu i amoniaku,tzw.chemi, czyli pozostalosci z farb profesjonalnych,które są produkowane dla uzytku salonów fryzjerskich. Prawie wszystkie farby, ktore sa dostepne w drogeriach, zawieraja mnostwo szkodliwych zwiazkow,ktore niestety nie sluza naszym wlosow. Owszwem kolorek moze byc trafiony i moze nam sie podobac i to bardzo,ale po kolejnych farbowaniach stwierdzamy,ze nasze wloski sa jakby bez zycia,matowieja,sa przesuszone,porowate,itp. Szczerze to nie polecam farbowania wloskow farbami z drogeri,a jesli juz sie zdecydujecie to Garnier. Ta farba zawiera olejki pielegnujace wloski. Dzisiaj bylam w hurtowni fryzjerskiej i rozmawialam z pania ktora jest stylistka,uświadomila mnie,ze farby te ze sklepu zawieraja mnostwo chemi,i szkoda je niszczyc,bo przeciez nam zalezy aby miec piekne wloski i ładny kolorek. Poza tym nigdy nie otrzymamy takiego samego koloru wlosow jaki producent nam obiecuje na opakowaniu. Bylam wczoraj w salone kolezanki i przyszla klientka ze swoja farba Garniera,chyba jak sie niemyle byl to kolor jasny opalizujacy blond. Powiedziala jej ze wyjdzie ale ciemniejszy a nie taki jak na opakowaniu i bedzie sie roznil od naturalnego odrostu wloskow,ale mimo wszystko sobie poradzila i dodala do tej farby wode 9% i emulsje aktywujaca z farby klientki i wyszedl super kolorek,choc nie byl tak jasny jak na opakowaniu, klientka byla bardzo zadowolona. Ja dzisiaj zrobilam eksperyment na moich wloskach. Mialam cale bardzo jasny blond,rozjasniane rozjasniaczem i tak od wielu wielu lat,a dzis zaszalalam i zrobilam trzy kolorowy baleyage : jasny blond,daktylowy braz i pomaranczowych kilka pasemek od spodu. Powiem szczerze wyszlo bardzo ciekawie i orginalnie! Co do farb to polecam farby profesjonalne,ale takie to tylko dostaniecie w hurtowniach fryzjerskich,czasem sprzedaja klientka indywidualnym i tyle ze do tych farb musicie dokupic jeszcze emulsje aktywujaca,czyli tzw.wode,a te sa w duzych opakowaniach bo po 1000ml. Pozdrawiam slimka32.
slimka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 08:32   #199
madziaa128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 47
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

slimka32 dziekuje za wyjasnienie
jednak nie skusze sie na blond-ciemna oprawa oczu, czarne brwi choc cos z platyna czy odcieniami szarosci strasznie mi sie podoba. Slimka a mozesz doradzic jakiej firmy najlepiej kupic farby z hurtowni ? wiem ze u mnie w miescie jest hurtownia ale nie wiem czy to kupuje sie tam hurtem te drogeryjne czy wlasnie te tajemnicze z mniejsza iloscia amoniakow i innych niszczycieli i nie da sie wode kupic troche w mniejszych opakowaniach, takich na 1 raz ? a moze isc do fryzjerki z farba z hurtowni..
a moze po prostu sama szamponem mazne, tylko ze szampony podobno jeszcze gorzej wplywaja na wlosy niz farby
ALE to skomplikowane i nie wiadomo co wybrac.
madziaa128 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-22, 09:40   #200
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

Ja wlasciwie uzywalam przewaznie Garniera, Palette tak mi wysuszyla skore glowy, ze wole nie mowic, co sie dzialo, poza tym wlosy wcale mi sie po niej nie podobaly. Co do palonej kawy, to dopoki nie zobaczylam modelki z opakowania, tez myslslam, ze to bedzie chlodny kolor. Na opakowaniu jednak jest cieply . Chociaz i tak nie spodziewam sie koloru jak na opakowaniu, bo wiadomo jak to jest , to jednak z cieplymi odcieniami nie chce ryzykowac...
A farby profesjonalne... ech nie wiem czy mnie na nie stac . Chociaz chce dla moich wlosow jak najlepiej, to jednak nie wiem czy sie skusze...

slimka 32 czy moglabys jakas konkretna firme z tych profesjonalnych farb podac? Taka, ktora polecasz najbardziej? Wnioskuje, ze sie na tym znasz
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 15:32   #201
slimka32
Przyczajenie
 
Avatar slimka32
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

Witaj madziaa128! Jeśli chodzi o farby profesjonalne, to polecam zdecydowanie ARTEGO,sa to farby włoskiej firmy i są przede wszystkim bardzo wydajne,tuba zawiera 150ml farby i kosztuje w hurtowni ok.20zł. Kolorek na włoskach utrzymuje sie bardzo długo i wystarcza na ok.1-2 farbowań w zależnosci od długości włosów. W przypadku włosów dlugich na jedno farbowanie całych włosków,a pozostała częśc zostanie nam na farbowanie odrostów. Do farby oczywiscie trzeba dokupić emulsje aktywującą,tzw.wodę np.3%.Niestety są tylko w butlach po 1000ml(koszt wody ten sam co farby,czyli 20zł). Oczywiscie woda musi być z tej samej firmy,bo kolorek może wyjść inny,takze lepiej nie eksperymentować z innymi. Do wyboru jest kilkanascie kolorów, ostatnio wyszły super nowe kolorki. Najważniejsze żeby trafić na swój kolorek,ale wybór jest duży, także jest w czym wybierać. W razie pytań pisz na mojego emaila slimka32@wp.pl. Pozdrawiam slimka32.
slimka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 15:35   #202
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

Cytat:
Napisane przez slimka32 Pokaż wiadomość
Witaj madziaa128! Jeśli chodzi o farby profesjonalne, to polecam zdecydowanie ARTEGO,sa to farby włoskiej firmy i są przede wszystkim bardzo wydajne,tuba zawiera 150ml farby i kosztuje w hurtowni ok.20zł. Kolorek na włoskach utrzymuje sie bardzo długo i wystarcza na ok.1-2 farbowań w zależnosci od długości włosów. W przypadku włosów dlugich na jedno farbowanie całych włosków,a pozostała częśc zostanie nam na farbowanie odrostów. Do farby oczywiscie trzeba dokupić emulsje aktywującą,tzw.wodę np.3%.Niestety są tylko w butlach po 1000ml(koszt wody ten sam co farby,czyli 20zł). Oczywiscie woda musi być z tej samej firmy,bo kolorek może wyjść inny,takze lepiej nie eksperymentować z innymi. Do wyboru jest kilkanascie kolorów, ostatnio wyszły super nowe kolorki. Najważniejsze żeby trafić na swój kolorek,ale wybór jest duży, także jest w czym wybierać. W razie pytań piszcie na mojego emaila slimka32@wp.pl. Pozdrawiam slimka32.
reklama?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 15:46   #203
slimka32
Przyczajenie
 
Avatar slimka32
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

Witaj nerikka! Jak już wcześniej pisalam polecam farby Artego,dostepne są w furtowniach fryzjerskich,naprawde bardzo dobra jakość i cena nie jest aż tak wygórowana,a i tuba jest duza. Włoski sa piękne z połyskiem,a przede wszystkim nie niszczą włosów. Z innych firm mogę polecić te ktore używałam,np.Subrina (ale mała tuba,60ml,a cena podobna do Artego),JullienJullien (firma francuska,tuba zawiera 100ml,cena podobna do powyzszych). W hurtowniach jest bardzo duzy wybór,także napewno coś znajdziesz dla siebie,z tego co wiem mozna również kupować w detalu.Bardzo dobre są również farby Matrix,ale nie znam ceny.Polecam hurtownie Polwell,jest ich kilka w całej Polsce.Pozdrawiam slimka32!
slimka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 15:47   #204
slimka32
Przyczajenie
 
Avatar slimka32
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

Nie skad? Dziewczeta mnie pytają ,wiec staram sie im pomóc!
slimka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 15:49   #205
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

Cytat:
Napisane przez slimka32 Pokaż wiadomość
Nie skad? Dziewczeta mnie pytają ,wiec staram sie im pomóc!
w takim razie po co podajesz adres mailowy? Podziel się wiedzą publicznie by wszystkie zainteresowane skorzystały

http://www.allegro.pl/item128457557_...na_do_wl_.html ponoć te są bardzo dobre i posiadają popielate odcienie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 16:47   #206
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

Skąd pomysł, że ciepły odcień włosów nie pasuje do chłodnej urody?
Ja mam swoje włosy ciemno brązowe, lekko oliwkową cerę (jak ja to mówię: zielonkawą ) i niebieskie oczy. Farbuję się zawsze na ciepłe brązy i jest ok. Miałam paloną kawę Joanny i cynamonowy brąz. Oba dały super efekt. Niestety nie były zbyt trwałe.
Były też brązy Palette w kremie (ciemny brąz wychodzi mi czarny) i różne rodzaje brązowych Palette Naturals. Z serii Naturals najlepiej wyglądał czekoladowy brąz. Niestety od słońca i zmywania przechodzi po czasie na rdzawy. :/

W tej chwili mam na głowie Wellaton ciemna czekolada. Pierwszy raz ta farba i pierwszy raz ten kolor. I już się boję...
Jeszcze 15 minut i albo napiszę, że jest super, albo się zastrzelę.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 17:07   #207
olcia_mdc
Raczkowanie
 
Avatar olcia_mdc
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 103
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

hmm..
joanna palona kawa nie jest odciebiem zimnym..
mi osobiscie nie za bardzo sie pdobala..
mam szaro-niebieskie oczy..
i ciemna karnacje..
ale kolor ten..
hmm..
byl za ciezki jak dla mnie..

i baaardzo nietrwaly( w moim przypadku na szczescie
kolor niby ladny..
ale mi nie pasowal..
olcia_mdc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 18:09   #208
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

Świeżo doświadczona odradzam Wellaton w ciemnych brązach i czekoladach. Wychodzą czarne na farbowanych włosach.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 18:18   #209
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Świeżo doświadczona odradzam Wellaton w ciemnych brązach i czekoladach. Wychodzą czarne na farbowanych włosach.

dobrze, że napisałaś, to jedna z nielicznych brązowych farb, jakich nie używałam

A propos.. dziewczyny używała któraś kremu koloryzującego matrixa colorSync mają duuużo brązów <marzyciel> kusi mnie żeby kupić, ale nigdzie nie mogę znaleźć info na jego temat...
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 18:38   #210
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ciemny brąz, popielaty brąz, ciemna czekoalada.. mhmmm

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
dobrze, że napisałaś, to jedna z nielicznych brązowych farb, jakich nie używałam

A propos.. dziewczyny używała któraś kremu koloryzującego matrixa colorSync mają duuużo brązów <marzyciel> kusi mnie żeby kupić, ale nigdzie nie mogę znaleźć info na jego temat...
To tak jak ja, tzn. spróbowałam dziś i żałuję. Jeszcze nie miałam takiego koloru. Odrosty są czekoladowe, takie jakie miały być, reszta czarna jak smoła.

Z Matrixa znam tylko SoColor. Może spytaj gościa co tym hadluje na allegro. http://www.allegro.pl/item129445706_...lor_60ml_.html
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.