❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-23, 10:48   #1501
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
I to nie koniec A serio wolalabym sobie kupic jakis ciekawy kurs
A można zapytać ile Cię to kosztowało? Z tysiaka czy mniej?

No kurcze ale bardzo ładne masz te dekoracje, masz świetne oko. Dla mnie to już jest trochę za dużo, ale u kogoś podziwiam, piękne są. Ja mam tylko wrzosy w takich jakby glinianych donicach przed wejściem i 2 dynie ozdobne na parapecie na zewnątrz na razie tyle, ale chętnie bym coś dołożyła.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-23, 16:10   #1502
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89358736]A można zapytać ile Cię to kosztowało? Z tysiaka czy mniej?

No kurcze ale bardzo ładne masz te dekoracje, masz świetne oko. Dla mnie to już jest trochę za dużo, ale u kogoś podziwiam, piękne są. Ja mam tylko wrzosy w takich jakby glinianych donicach przed wejściem i 2 dynie ozdobne na parapecie na zewnątrz na razie tyle, ale chętnie bym coś dołożyła.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Dziękuję

W tyk roku wydałam 1000zl z jakimś małym ogonkiem. Niecałe 1100, starałam się łapać promocje. Myśle, ze rzeczy za ok 200-250zl miałam z poprzednich lat.

A teraz wychodzi, ze dobrze było by odczarować te smutne święta i też pójść w ozdoby cieszące oko. A przecież samo przystrojenie choinki to będzie wydatek. Szczególnie jak sie i choinki nie ma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-24, 08:37   #1503
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Dla mnie nie bardzo swiateczna- taka kwiatowo- swiezo - lekko przyprawowa nie jest brzydka , no i cena super, wiec mozesz zaryzykowac
polećcie coś w klimacie Yankee Candle Christmas Magic
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-24, 09:13   #1504
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
polećcie coś w klimacie Yankee Candle Christmas Magic
Polecam Cozy Christmas z Kringle Candle, Christmas Coal tez z Kringle Candle , deck the hall tez fajny tez KC

a jak lubisz takie cynamonowe, przyprawowe, z nuta pomaranczy to Kitchen Spice z YC to sztos i moc mega
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 07:59   #1505
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Snowdrop trochę zazdroszczę, bo kocham wić sobie gniazdo. Przenosisz się do jakiegoś dużego miasta?

Macie rozeznanie ile ozdób będzie właściwą ilością? Ja nie miałam w tym mieszkaniu, z tymi meblami nigdy ozdobionego mieszkania na święta i chyba muszę po prostu zrobić próbę, żeby wiedzieć, kiedy ustalić ban na zakupy, albo czego jeszcze szukać Inaczej kupię coś podwójnie i bez sensu.

W Pepco pojawiły się dynie, a w zasadzie... już konczą. W Half Price trochę ozdób halloweenowych. Sinsay będzie miał sporo fajnych rzeczy na BN, są w dziale "wkrótce w sprzedaży" do podejrzenia. W Action faktycznie kilka fajnych bylo

Wyciągnęłam zimowe kurtki, przeszłam się, jednak za ciepło. Chowam z powrotem.


Misia w jakim stylu dom i dekoracje?
Już się kończą te dynie? Dopiero co jesień się rozpoczęła w zeszłym roku sobie powtarzałam że na pewno kupię, podobają mi się te "zamszowe" a nigdy nie mogę trafić na takie pepco co ma dużo ozdób domowych, zazwyczaj jest pełno ciuchów dla dzieci..
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 08:58   #1506
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Juz powyciagalam jesienne ozdobki, podusie i lampiony. Od razu sie zrobiło przytulnie

Wczoraj oglądałam zdjecia z okresu swiatecznego na laptopie i juz mi sie tak milo zrobiło

i jaka była piekna zima
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20211204_094603.jpg (84,2 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20211218_111338.jpg (118,9 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20211221_215527.jpg (160,3 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20211226_123507.jpg (273,5 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20211226_125837.jpg (217,9 KB, 69 załadowań)
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 09:22   #1507
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Już się kończą te dynie? Dopiero co jesień się rozpoczęła w zeszłym roku sobie powtarzałam że na pewno kupię, podobają mi się te "zamszowe" a nigdy nie mogę trafić na takie pepco co ma dużo ozdób domowych, zazwyczaj jest pełno ciuchów dla dzieci..
Dynie weszły do Sinsay, ale nie zamszowe. Kupiłam od razu, bo wiedziałam co się będzie działo. Juz jedna jest out of stock. Nie wiem jeszcze jak się prezentują, bo czekam na paczkę.

Zamieniłam mrożoną kawę na cieplutkie, waniliowe latte z pianką. Chyba też powoli czas na gotowanie zup. Latem nie jestem w stanie jeśc ciepłego.

U nas był coroczny jesienny festiwal, ale zasnęłam, więc wrzucam kilka fotek z netu. To są ruchome animacje, do tego oprawa muzyczna. Jest moc

Zaczęłam też wcześniej wstawać, żeby łapać jak najwięcej dziennego światła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-0678.jpg (124,8 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0685.jpg (92,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0689.jpg (101,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0691.jpg (112,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0693.jpg (107,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0684.jpg (99,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0692.jpg (82,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0695(1).jpg (113,7 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0696.jpg (153,1 KB, 60 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-25, 10:31   #1508
Bursztynoweoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 45
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Juz powyciagalam jesienne ozdobki, podusie i lampiony. Od razu sie zrobiło przytulnie



Wczoraj oglądałam zdjecia z okresu swiatecznego na laptopie i juz mi sie tak milo zrobiło



i jaka była piekna zima
Śliczna choinka tak przytulnie rozjaśniała swym blaskiem wnętrze. I jaki szczęśliwy piesek chyba sama poprzeglądam zdjęcia choinki z ubiegłego roku, bo mi się tęskno zrobiło.
To prawda zima w tamtym roku rozpieszczała, mam nadzieję, że i w tym roku dopisze. Może nawet śnieg na święta spadnie

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dynie weszły do Sinsay, ale nie zamszowe. Kupiłam od razu, bo wiedziałam co się będzie działo. Juz jedna jest out of stock. Nie wiem jeszcze jak się prezentują, bo czekam na paczkę.

Zamieniłam mrożoną kawę na cieplutkie, waniliowe latte z pianką. Chyba też powoli czas na gotowanie zup. Latem nie jestem w stanie jeśc ciepłego.

U nas był coroczny jesienny festiwal, ale zasnęłam, więc wrzucam kilka fotek z netu. To są ruchome animacje, do tego oprawa muzyczna. Jest moc

Zaczęłam też wcześniej wstawać, żeby łapać jak najwięcej dziennego światła.
Ale fajne iluminacje na pierwszy dzień jesieni były?
Ja mam to samo, w lato absolutnie ciepłych zup żadnych nawet nie tknę. Dopiero niedawno nachodzą mnie smaki i chyba w tym tygodniu zacznę sezon zupowy

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Bursztynoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 10:44   #1509
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Juz powyciagalam jesienne ozdobki, podusie i lampiony. Od razu sie zrobiło przytulnie

Wczoraj oglądałam zdjecia z okresu swiatecznego na laptopie i juz mi sie tak milo zrobiło

i jaka była piekna zima
Pieseł Ale fakt, choinka tez piękna

Cytat:
Napisane przez Bursztynoweoczy Pokaż wiadomość


Ale fajne iluminacje na pierwszy dzień jesieni były?
Ja mam to samo, w lato absolutnie ciepłych zup żadnych nawet nie tknę. Dopiero niedawno nachodzą mnie smaki i chyba w tym tygodniu zacznę sezon zupowy

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
To festiwal światła, który co roku jest na początku jesieni. Miejskie światła są powyłączane, a w zamian są koncerty na powietrzu, dwa parki w świetlnych scenach i dekoracjach, jakieś występy i tzw mapingi, czyli ożywające za pomocą animacji budynki.

Może dziś nie zasnę i wyjdę porobić zdjęcia.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 12:32   #1510
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Pieseł Ale fakt, choinka tez piękna



To festiwal światła, który co roku jest na początku jesieni. Miejskie światła są powyłączane, a w zamian są koncerty na powietrzu, dwa parki w świetlnych scenach i dekoracjach, jakieś występy i tzw mapingi, czyli ożywające za pomocą animacji budynki.

Może dziś nie zasnę i wyjdę porobić zdjęcia.
Łodz? bylam z tż w zeszlym roku
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 13:53   #1511
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dziewczyny fajne zdjecia powrzucalyscie ,ja ostatnio tez przegladam zdjecia ze swiat , bo juz nie pamietam dokladnie jakie mam dekoracje ,wczoraj bylam w tk maxxie i mialam filcowe myszki w rece sa takie urocze ,ale odlozylam bo ja mam juz za duzo ozdob na choinke i pozniej trzeba wybierac ktore ,, zawisna ,, a ktore nie Jest dzisiaj deszczowo ,chlodno jesiennie ,zimno mi bylo w rece na spacerze ,przeskok temperatur jest spory na poczatku wrzesnia bylo 20-30 a teraz 11 a rano przez kilka dni w tym tygodniu widzialam przmrozek na sasiednim dachu
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-26, 08:22   #1512
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Tak, Lodz. Znowu zasnęłam zamiast iśc na iluminacje. O i tyle z festiwalu, ale za to wstaję jak skowronek.

Mieliśmy wczoraj lato (Te mitenki to bardziej stylówka niż potrzeba, by było 17*C i miałam tylko cienki, bawełniany golf).

Myślę, czy nie zajrzeć do KIK dzisiaj. Może coś ciekawego sie pojawiło w temacie ozdób Mieli ładne gałązki z iglaków, ale ostatnio sie pukałam w głowę gdzie w sierpniu ozdoby świąteczne. Teraz żałuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Facetune-25-09-2022-14-52-46.jpg (152,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Facetune-25-09-2022-17-42-57.jpg (194,8 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0757.jpg (243,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0877.jpg (422,3 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0878.jpg (192,1 KB, 67 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 08:46   #1513
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie dzisiaj slonce i bez przamrozku na dachu u sasiada,aplikacja pokazuje mi , ze maja byc wiatry ,deszcze i 14 stop. , na razie jest tak spokojnie ,nie chce mi sie wierzyc, ze ma sie zmienic pogoda .
Pani Robot zawsze wrzucasz ladne zdjecia lubie je ogladac
,piesek cudny .W Kiku pewnie juz sa swiateczne dekoracje ,ja sie boje tam wchodzic ,ogolnie teraz to bedzie dla mnie oboz przetrwania wszedzie juz pomalu pojawiaja sie dekoracje i dobrze ,jak ktos dopiero zaczyna gromadzic to ma czas pomalu sobie wszystko kompletowac ,dla mnie gorzej bo zawsze cos kusi
Dzisiaj siedze w domu i troche odgruzowuje ,chce sie pozbyc niepotrzebnych rzeczy,mam zamiar pomalu do zimy skonczyc i miec porzadek
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 08:57   #1514
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U nas rano są przymrozki, jak wychodzę rano to aż mną wstrząsa z zimna. Dla mnie nadszedł już czas na grube ubrania, eh, byle do Bożego Narodzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 09:33   #1515
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
U nas rano są przymrozki, jak wychodzę rano to aż mną wstrząsa z zimna. Dla mnie nadszedł już czas na grube ubrania, eh, byle do Bożego Narodzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas duzy przeskok temperatur ,nie lubie tego ,czasami chodze i sie telepie ,w niektore dni rano przymrozki brrrrrr ,z goracego lata z dnia na dzien sie zrobil deszcz i zimno , ale przed chwila slyszalam w radio ,ze nastepny tydzien ma byc cieplejszy ,moze pazdziernik bedzie jeszcze ladny ,czasami pazdziernik bywa jeszcze ladny , licze na to
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 10:30   #1516
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja pierwsze dni jesieni bardzo sie denerwowałam, bo nie pamietałam, jak mam się do tej pogody ubierać - albo marzłam, abo się pociłam jak w saunie i humor popsuty momentalnie. Teraz to po prostu ciuchy na cebulkę i torba shopper, przez która przewieszam kamizelkę jak wyjdzie słońce i chowam mitenki. Opcjonalnie pod bluzę do kamizelki w zimne dni podkoszulek - tak noszę np przy 6-7*C. Bo w pikowanej kurtce się upociłam. Teraz chodzę w cienkich golfach i dodatkowo pikowana kamizelka właśnie. Ograłam to na sportowo-elegancko, żeby nie wyszła wycieczka do piwnicy po ziemniaki Mam takie modowe kamizelki do talii, nie te sportowe z drobnym pikowaniem do bioder. A wczoraj po prostu kapelusz do golfa i przewieszony szal, bo chciałam na jesiennie ale w letniej temperaturze.


Jadę do Kika i Pepco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-0933.jpg (117,6 KB, 89 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 10:36   #1517
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Pani Robot piękna stylówka. Skąd kapelusik? Mam na taki ochotę w tym roku, ale muszę dokupić długi płaszcz, bo taki kapelusz to nie do końca mój styl.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 10:41   #1518
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89361429]Pani Robot piękna stylówka. Skąd kapelusik? Mam na taki ochotę w tym roku, ale muszę dokupić długi płaszcz, bo taki kapelusz to nie do końca mój styl.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Dziękuję
Ubiegłoroczny H&M, może teraz też mają. Ten model bedzie rownież w Sinsay, ale polecam zrobić Stock Alert w dziale Wkrótce w Sprzedaży, bo on co roku znika momentalnie.
Do rozpietego płaszcza wyglada super
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 11:00   #1519
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja pierwsze dni jesieni bardzo sie denerwowałam, bo nie pamietałam, jak mam się do tej pogody ubierać - albo marzłam, abo się pociłam jak w saunie i humor popsuty momentalnie. Teraz to po prostu ciuchy na cebulkę i torba shopper, przez która przewieszam kamizelkę jak wyjdzie słońce i chowam mitenki. Opcjonalnie pod bluzę do kamizelki w zimne dni podkoszulek - tak noszę np przy 6-7*C. Bo w pikowanej kurtce się upociłam. Teraz chodzę w cienkich golfach i dodatkowo pikowana kamizelka właśnie. Ograłam to na sportowo-elegancko, żeby nie wyszła wycieczka do piwnicy po ziemniaki Mam takie modowe kamizelki do talii, nie te sportowe z drobnym pikowaniem do bioder. A wczoraj po prostu kapelusz do golfa i przewieszony szal, bo chciałam na jesiennie ale w letniej temperaturze.


Jadę do Kika i Pepco
O jaka ladna jesienna stylowka ,ja mam koszule-szakiet (nie pamietam jak sie to nazywa dokladnie)lekka pikowana ,cienkie to jest nosze to na krotki rekaw jak nie jest za zimno ,czasami na swetr zalezy od temperatury,albo zakladam cienki plaszcz nie wiem co to za material, jak cienki koc bez podszewki to na razie mi wystarcza ,ale faktycznie poranki sa zimne a popoludniem bywa cieplo i albo sie czlowiek trzesie albo upoci .
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-26, 14:57   #1520
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Koniec końców szlam w samym golfie, było 16*C, więc i szorty bym opękała, tylko nie do sandałów. Ale ja jestem troszkę kosmitka. Młodzież w bluzach, longsleevach, ewentualnie dzinsówkach lub skórach. Ludzie 30+ powskakiwali w te cienkie, pikowane, kolorowe kurtki sportowe.

Wrzucam przegląd. W Action warto zwrócic uwage na bombki. Ja jeszcze nie wiem co z choinką, a dopóki drapaka nie ustawie w salonie, to nie wyobrażę sobie jakich ozdób mi potrzeba. Są nawet takie przezroczyste ze zbożami w środku. I są tradycyjne drewniane dziadki do orzechów Ja się ich zawsze bałam, ale to taka klasyka jak konik na biegunach.

A w KIK cienkawo... Dynie białe wyglądały jak czosnek, malutkie, z szarymi ogonkami. Pomaranczowe jakby wyrosły w Prypeci w latach 90 -odblaskowe... Wpadły mi w oko ozdobne prezenty led. Wzięłam biały, były też czerwone. I gałązki ubiegłroczone, po które pojechałam. Jeszcze kilka się ostało. I były wioski.

Za to z innego Pepco przynosiłam trzy słodkie filcowe dynie. Nie są zbyt fotogeniczne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-0935.jpg (124,2 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0937.jpg (243,6 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0938.jpg (217,5 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0939.jpg (154,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0941.jpg (289,8 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0942.jpg (288,3 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0944.jpg (197,2 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0945.jpg (291,7 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0946.jpg (234,0 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-0957.jpg (53,8 KB, 68 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-09-26 o 14:59
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 15:23   #1521
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Te gałazki to z kika Pani R.

Ja widziałam piękne badyle bawełny w pepco, wydaje mi się że były prawdziwe. Chyba dziś po nie podjadę.

Z czym byście takie badyle połączyły? Pani R? Poradz coś, bo masz dobre oko do dekoracji.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 15:29   #1522
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Mam te tradycyjne dziadki do orzechow maja miejsce na parapecie w pokoju ,wystawie tez konika i karuzele z drewna ,na choince planuje przewage zlotych ozdob ,doloze kilka z drewna zeby nawiazywaly do tych tradycyjnych ,chociaz pewnie jeszcze do swiat zmienie zdanie sto razy ,moze do tych zlotych dowiesze kolorowe i bedzie w stylu retro zielone i czerwone ozdoby tez mam
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 16:29   #1523
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89361854]Te gałazki to z kika Pani R.

Ja widziałam piękne badyle bawełny w pepco, wydaje mi się że były prawdziwe. Chyba dziś po nie podjadę.

Z czym byście takie badyle połączyły? Pani R? Poradz coś, bo masz dobre oko do dekoracji.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Jako dekoracja? Zalezy na czym chcesz postawić i jakie masz wnetrze Ale ja bym ich nie łączyła już z niczym w wazonie. Bawełna pięknie wygląda solo. Jak wnętrze minimalistyczne, to np dwa roznych rozmiarow sloje szklane i po gałązce w każdym. Utkwiła mi taka dekoracja na srodku jakiegos butiku odzieżowego. Pięknie się prezentowała na drewnianym postumencie w formie klocka/ławy.

Ładnie im z pampasami w duecie:
https://i.pinimg.com/564x/66/85/32/6...8f1409a041.jpg
https://i.pinimg.com/564x/fd/3f/f8/f...df7ef1e2eb.jpg
https://i.pinimg.com/564x/fd/43/6c/f...4aa1991485.jpg

Inny sposób to białe lub ecru wazony w duchu japandi albo jak ja kiedyś miałam, wazony konewki, bardziej w stronę cottage:
https://i.pinimg.com/564x/1f/b8/65/1...765ec37794.jpg
https://i.pinimg.com/564x/d2/cd/ea/d...d36670ae26.jpg


I tu bardziej jesiennie:
https://i.pinimg.com/564x/2a/e3/e2/2...d567ba4729.jpg




Moje gałązki z KIK Na razie nie widziałam nigdzie indziej. Niestety to jakieś ubiegłoroczne końcówki chyba wytargane z magazynu.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 18:33   #1524
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość

Wrzucam przegląd. W Action warto zwrócic uwage na bombki. Ja jeszcze nie wiem co z choinką, a dopóki drapaka nie ustawie w salonie, to nie wyobrażę sobie jakich ozdób mi potrzeba.
Choinkę możesz wziąć tą z sanek... Na pewno gdzieś wciśniesz

Edytowane przez Nimfa20Melman
Czas edycji: 2022-09-27 o 17:45
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-26, 18:39   #1525
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Jesiennie w parku Coraz bliżej zima
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg j (10).jpg (110,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j (1).jpg (154,5 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j (3).jpg (147,9 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j (5).jpg (141,7 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j (9).jpg (105,3 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j (2).jpg (102,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j (7).jpg (135,2 KB, 65 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-27, 06:10   #1526
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Alez mi humor poprawiłyście tymi slicznymi zdjęciam jesieni

U mnie tez juz park sie przemienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20220828_122830.jpg (245,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20220828_122800.jpg (244,7 KB, 61 załadowań)
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-27, 11:27   #1527
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Bylam dzisiaj w Kiku bida z nedza tam byla, resztki jesiennych , za to wykladaja juz swiateczne dekoracje ,czyli ban na wchodzenie do kika az do po swietach zeby nie kusilo
Pieke sernik z posypka cynamonowa,wlasciwie przepis byl taki jak na normalny sernik tylko do posypki sie dosypywalo cynamonu,jak bedzie nam smakowalo to moze na swieta taki zrobie
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-27, 12:06   #1528
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Pani Robot, dzięki za inspiracje - piękne! Coś zmajstruje (jak wyzdrowieje:/).

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-27, 13:21   #1529
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Bylam dzisiaj w Kiku bida z nedza tam byla, resztki jesiennych , za to wykladaja juz swiateczne dekoracje ,czyli ban na wchodzenie do kika az do po swietach zeby nie kusilo
Pieke sernik z posypka cynamonowa,wlasciwie przepis byl taki jak na normalny sernik tylko do posypki sie dosypywalo cynamonu,jak bedzie nam smakowalo to moze na swieta taki zrobie
Sernik z cynamonem kocham twarożek z cynamonem, tzn. generalnie nie powinnam jeść nabiału, bo mi nie służy na kałdun i na cerę, ale dla twarogu z cynamonem czasem robię wyjątek. Dzisiaj u nas ponuro i deszczowo, od rana wykonałam dużo pracy, palę świece Crisp Campfire Apples i już powoli myślę co komu na Święta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Dembi to nasze Szmaragdowe czy inne miejsce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Tak w ogóle to uważam, że perfumy /świece /ciasta z cynamonem, szafranem, kardamonem są bardzo świąteczne i gdybym była profesjonalnym doradcą zapachowym, to doradzałabym kobietom w perfumerii szukać coś z serii "spicy", jest też taka na Fragrantice. Ja nazywam cynamon, szafran, kardamon sypkim złotem wśród zapachów i też kocham te nuty na zimę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-27, 16:07   #1530
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Spotkałam wczoraj koniki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-0969-jpg.jpg (148,4 KB, 88 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.