Mój mąż został świadkiem. Jak dobrać garnitur i inne dodatki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-22, 07:46   #1
Kadaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 42

Mój mąż został świadkiem. Jak dobrać garnitur i inne dodatki?


Witam,

mój mąż został świadkiem na weselu. Jak powinien dobrać garnitur? Czy kolor garnituru powinien być tego samego koloru co garnitur Pana Młodego czy może być inny? Co z dodatkami typu mucha, krawat? Czy powinien mieć jakiś element podobnego koloru co sukienka swiadkowej? Co z kolorem butów? Możecie podpowiedzieć jak to wszystko zebrać do kupy i jak go ubrać, żeby było dobrze.
Kadaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-23, 11:33   #2
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Mój mąż został świadkiem. Jak dobrać garnitur i inne dodatki?

Takie pytania najlepiej kierować bezpośrednio do pary młodej. Ludzie są różni, niektórzy chcą mieć wszystko pod kolor, łącznie ze świadkami, a niektórym jest to w zupełności obojętne. Moi świadkowie ubrali się tak, jak chcieli.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-25, 13:54   #3
Kadaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 42
Dot.: Mój mąż został świadkiem. Jak dobrać garnitur i inne dodatki?

Dla pary młodej jest to obojętne. W takim wypadku jak go ubrać, żeby było dobrze? Czy do niebieskiego garnituru Pana Mlodego będzie pasował szary garnitur świadka? Czy raczej szukać również w odcieniu niebieskiego?
Kadaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-25, 14:01   #4
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Mój mąż został świadkiem. Jak dobrać garnitur i inne dodatki?

Cytat:
Napisane przez Kadaw Pokaż wiadomość
Dla pary młodej jest to obojętne. W takim wypadku jak go ubrać, żeby było dobrze? Czy do niebieskiego garnituru Pana Mlodego będzie pasował szary garnitur świadka? Czy raczej szukać również w odcieniu niebieskiego?

Jeżeli jest im to obojętne, to kupcie to, w czym najlepiej wygląda Twój mąż, nie sugerując się ubiorem pana młodego.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 13:52   #5
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: Mój mąż został świadkiem. Jak dobrać garnitur i inne dodatki?

I broń Boże dopasowywać elementy stroju czy dodatki do świadkowej albo Ciebie jako osoby towarzyszącej. Nie ma nic gorszego niż krawat w kolorze sukni towarzyszki, żeby było do pary
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 19:31   #6
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Mój mąż został świadkiem. Jak dobrać garnitur i inne dodatki?

Cytat:
Napisane przez shaylla Pokaż wiadomość
I broń Boże dopasowywać elementy stroju czy dodatki do świadkowej albo Ciebie jako osoby towarzyszącej. Nie ma nic gorszego niż krawat w kolorze sukni towarzyszki, żeby było do pary
Żeby nie dopasowywać się do świadkowej, to rozumiem, to nie jego para. Ale żeby broń Boże nie dopasowywać się do swojej partnerki? To Twoje osobiste odczucia, czy nie jestem na bieżąco z nowymi trendami?

Na moim ślubie kilka par przyszło właśnie w dopasowanych kolorach. Co prawda nie był to jednolity krawat w kolorze jednolitej sukienki (szczególnie w rażących kolorach nie podoba mi się takie rozwiązanie), ale ogólnie kolorystyka dopasowana do stroju partnera. Bardzo podoba mi się coś takiego, chociaż nie uważam, żeby była to konieczność.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 10:30   #7
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: Mój mąż został świadkiem. Jak dobrać garnitur i inne dodatki?

Cytat:
Napisane przez Nancy_M Pokaż wiadomość
Żeby nie dopasowywać się do świadkowej, to rozumiem, to nie jego para. Ale żeby broń Boże nie dopasowywać się do swojej partnerki? To Twoje osobiste odczucia, czy nie jestem na bieżąco z nowymi trendami?

Na moim ślubie kilka par przyszło właśnie w dopasowanych kolorach. Co prawda nie był to jednolity krawat w kolorze jednolitej sukienki (szczególnie w rażących kolorach nie podoba mi się takie rozwiązanie), ale ogólnie kolorystyka dopasowana do stroju partnera. Bardzo podoba mi się coś takiego, chociaż nie uważam, żeby była to konieczność.
To jeden z najgłupszych mitów odnośnie dziwnie rozumianej elegancji. Coś jak krawat (mucha) z tego samego materiału co poszetka...
W necie sporo informacji o doborze krawata, pierwszy z brzegu artykuł:
https://jego-styl.pl/Jak-dobrac-krawat-5-waznych-zasad
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-10, 10:48   #8
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Mój mąż został świadkiem. Jak dobrać garnitur i inne dodatki?

Cytat:
Napisane przez shaylla Pokaż wiadomość
To jeden z najgłupszych mitów odnośnie dziwnie rozumianej elegancji. Coś jak krawat (mucha) z tego samego materiału co poszetka...

W necie sporo informacji o doborze krawata, pierwszy z brzegu artykuł:

https://jego-styl.pl/Jak-dobrac-krawat-5-waznych-zasad


Dobrze wiedzieć na przyszłość, dzięki

Akurat krawata z dokładnie tego samego materiału i w dokładnie tym samym kolorze co moja sukienka, to sama bym u partnera widzieć nie chciała.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-05, 14:33   #9
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Mój mąż został świadkiem. Jak dobrać garnitur i inne dodatki?

trochę mnie śmieszy, że dorosłe kobiety szukają w internecie informacji jak jej facet ma się ubrać na jakieś wydarzenie.

Sam nie umie sobie wybrać garnituru? Dziwi mnie taka męska niezaradność faceta lub nadopiekuńczość żonki
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-05 15:33:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.