Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-27, 13:58   #4921
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Hej Piękne

No i zima, masakra... no ale co zrobić

Wiecie co, teraz jakoś patrze na te moje rodzynki z dziwnym sentymentem i tak sobie myślę, że były ze mną tyle lat, towarzyszyły mi wiernie ale nie będę po nich płakała

nie wiedziałam, że czosnek ma takie działanie.. jem go sporo, co prawda nie leczniczo, tylko w potrawach...
__________________


25.06.13 Dr K.P. W-wa, Allergan 290ml
Matti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 14:00   #4922
magdalen_32
Raczkowanie
 
Avatar magdalen_32
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 33
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8


---------- Dopisano o 13:56 -----

Edytowane przez magdalen_32
Czas edycji: 2012-11-19 o 21:42
magdalen_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 15:17   #4923
paularetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 20
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez magdalen_32 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

a ja się pochwalę, ze jestem już po!
Rozmiarek mam fajny i dość szybko doszłam do siebie
Jestem dwa tygodnie po zabiegu i w miarę normalnie funkcjonuje... jeszcze trochę boli, ale jest znośnie.
Martwi mnie tylko jedna rzecz... miałam mała asymetrię, ale mam taki sam implantów i pierś, która przed zabiegiem była naturalnie większa po zabiegu odznacza się na implancie(( tzn mój własny gruczoł trochę odstaje od imlantu i odznaczają się jej granice na implancie... buuu....
Czy to się może jeszcze ułożyć? Własna tkanka na implancie...., czy się ułoży??? mam nadzieję, ze to nie DB.
Dziewczyny, czy miałyście coś podobnego?
Moje gratulacje a możesz nam które czekamy na ten cudowny dzień opowiedziec jak znioslas pierwsze dni po zabiegu? Jak z kwestia bólu? Buziak wszystkie kobietki ja właśnie na zajęciach na uczelni dobrze ze net lapie bo bym umarła mój wykładowca to wariat :P zamknął aule na klucz żeby nikt w trakcie wykładu nie wyszedł haha ciekawe jakie narkotyki bierze ten dziad
__________________
3.01.2013 dr M.K. Poznań Eurosilicone anatomiczne 320M3 i 270M2

Edytowane przez paularetka
Czas edycji: 2012-10-27 o 15:19
paularetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 16:00   #4924
magdalen_32
Raczkowanie
 
Avatar magdalen_32
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 33
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Pozdrawiam!

Edytowane przez magdalen_32
Czas edycji: 2012-11-19 o 21:41
magdalen_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 17:11   #4925
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Tonia, Kasik, hihihi - rzeczywiście brzmi to absurdalnie . Zrobiłam i chcę ukrywać, od tej strony jakoś na to nie patrzyłam . Tak naprawdę chcę je ukrywać tylko przed osobami z mojego otoczenia, które i tak nie są w stanie tego zrozumieć, a ja jeszcze nie jestem gotowa na wytykanie palcami i szydercze uśmieszki. Ale czekam niecierpliwie na jakiś wakacyjny dalszy wyjazd, żeby się moimi cycuszkami w końcu nacieszyć, mogę i na golasa po plażach biegać, taka szczęśliwa jestem, że je mam. Tak więc jeden strój potrzebuję w celu maskowania przed wścibskimi spojrzeniami, a pozostałe - Kasik - jak pisałaś - dla siebie

Magdalen, a Ty się nie garb . Wiem, że ciężko tak się prostować na początku, ale mi dr kazała chodzić wyprostowanej, z podniesioną głową. Garbienie się ma zły wpływ na układanie się implantów - nie pamiętam dokładnie o co w tym chodzi.
Kasik, pamiętasz, dlaczego nie mogłyśmy się garbić?
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 17:24   #4926
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Matti Pokaż wiadomość
oo no to już nie mam wątpliwości to ja już chyba nie mam wątpliwości.. ale liczcie się z tym, że pewnie nadejdzie jeszcze taki dzień, że pomarudzę
Trzymam kciuki byś jednak nie marudziła Na obecną chwilę masz rozmiar dobrany należycie - hihi choć ta aktorka ma pewnie coś poniżej 200 No ale nie bądzmy aż tak szczegółowi
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 18:51   #4927
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
[B

Magdalen, a Ty się nie garb . Wiem, że ciężko tak się prostować na początku, ale mi dr kazała chodzić wyprostowanej, z podniesioną głową. Garbienie się ma zły wpływ na układanie się implantów - nie pamiętam dokładnie o co w tym chodzi.
Kasik, pamiętasz, dlaczego nie mogłyśmy się garbić?
hm nie pamietam dokladnie ale to garbienie ma wlasnie jakis negatywny wplyw na ich ukladanie tak jak piszeszszczegolow nie znam
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 20:54   #4928
kissy1234
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 181
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

anika75 nie ma co ukrywać! Powinnaś być dumna, a nie ukrywać swoje cycuchy. A generalnie jak dla mnie to ludzie z Twojego otoczenia powinni zrozumieć, że po prostu było to dla Ciebie ważne.
kissy1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 23:36   #4929
kicia_nh
Zadomowienie
 
Avatar kicia_nh
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków/ Belgia
Wiadomości: 1 015
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Aniko do lata już im spowszednieje Twój nowy biuścik. A taki strój kąpielowy jak wrzuciałaś moim zdaniem powiększy piersi, nie pomniejszy. Tu mam artykuł dla Ciebie: http://chudnij.pl/uroda/item/54-jak-...do-figury.html i tam popatrz co pisze przy "Duży biust". A co do tej literki "V" to mają rację, sama mam taki i wyglądam jakbym w ogóle nic nie miała. Tu masz przykładowy krój (podobny z resztą do tego mojego): http://allegro.pl/nowosc-sexowne-bik...696785987.html P.S. Ponoć paski pozione, poszerzają, pogrubiają, ale ja miałam na myśli podobny krój, biustonosz z szerokimi ramiączkami. Tankini też byłoby dobre Tak to na moje oko wygląda

Jooasi A tam, nawet jak będzie koniec świata to przynajmniej będę umierać już z cyckami Póki co u mnie jeszcze pod górkę, ale powoli wierchołek widać

Toniu a dziękuję, bardzo mi miło z tego powodu ja żyję jakoś tylko czasu mi brak. Przed chwilą skończyłam zabawę przy remoncie. Jutro mimo, że niedziela to trza ruszać dalej, w końcu wolnego dnia nie można zmarnować na wylegiwanie się

Buziaki dziewczyny i miłego weekendu
__________________
07 grudzień 2012 Dr B. D'H (Belgia) Anatomki Mentor CPG 323, 440cc, proj. 6,2cm

http://www.suwaczek.pl/cache/a9aa8927f3.png

Edytowane przez kicia_nh
Czas edycji: 2012-10-27 o 23:58
kicia_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 08:08   #4930
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Widziałam, to Freya, tak? Oglądałam je wcześniej na allegro, śliczny jest, tylko troszkę drogi skubaniec. Miałaś okazję zmierzyć, czy kupowałaś "na oko"? Jaki to rozmiar?
Może to dziwne, że ja w środku "zimy' kostiumu szukam, ale wybieram się z moją klasą na basen, a w moim jednoczęściowym mam bufory duże i koleżanki z pracy mogą się kapnąć zwłaszcza, że wcześniej widziały mnie bez cycków
Aniko to był mój pierwszy strój po op kupowany na 2miesiecznice żeby na basenik chodzić (ale zapał był słomiany), on dobrze trzyma cycki nieułożone, ma delikatną gąbeczkę ale sutki i tak świecą jak zmarzną brałam na oko na allegro 70D był dobry a teraz jest już maławy no i bardziej fikuśne wole.
tak myśle, gdybys chciała, ze za pól ceny bym się z nim rozstała, jest w idealnym stanie tylko na Ciebie też może być miseczka mała.

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki byś jednak nie marudziła Na obecną chwilę masz rozmiar dobrany należycie - hihi choć ta aktorka ma pewnie coś poniżej 200 No ale nie bądzmy aż tak szczegółowi
Matti Aniston chyba wcale nie ma cycków robionych, widziałam bez stanika, nie obrażając niewiele od moich przez op się różnią, mniej klapnięte bo nie rodziła, na tych zdjęciach ma cielisty mocno wygąbczony stanior to i cycki fajne
razem z gąbami ma koło 300cc więc powinno być ok
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 08:16   #4931
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Dziendoberek

Bryyyyyyyyy jak zimno
JOOASI jak tam Twoj orbitrek??? Ciagle jeszcze krecisz???
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 08:46   #4932
celina777
Rozeznanie
 
Avatar celina777
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 795
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Miłej niedzielki

] celina777 12.11- 14
Alexo912 12.11- 14
ania31 21.11-23
kicia_nh 12.12- 45
Matti 14.12- 47
Paularetka 03.01- 67
__________________
Dr. E.S.tyl ko...aż plastyka : listopad 2012
celina777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 09:20   #4933
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez zabulek1 Pokaż wiadomość
Dziendoberek

Bryyyyyyyyy jak zimno
JOOASI jak tam Twoj orbitrek??? Ciagle jeszcze krecisz???
Zabulek nie pytaj, mój słomiany zapał jest tak straszny, ze nie wiem jak sprawe cycków do końca doprowadziłam
a co u Ciebie?? walnęłaś nam rewelacją ostatnio i zniknęłaś.
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 11:47   #4934
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Ja tak jak planowalam, poszlam na impreze w tej skapej bluzce Popilam , potanczylam, bluzka sprawila, ze wszyscy sie gapili Chlopacy, faceci patrzyli wiadomo jak, no a dziewczyny patrzyly z pogarda, ale co tam Pozniej juz patrzenie nie wystarczalo i zaczeli podbijac malolaty, boszsze tak glupio sie czulam, ale pojawij sie moj TZ i mnie uratowal Pogodzilismy sie i nasz zwiazek obecnie jest jakis swierzszy Tego mi bylo trzeba, wiec jak znowu zawieje nuda, to znowu go zostawie: hahaha:

To juz odpuscilas Nieladnie
Ja kupilam sobie nowa zabawke i jestem zachwycona Od tygodnia na tym stoje, leze , siedze BAJKA dla leniwcow- POLECAM
http://www.youtube.com/watch?v=bJvRFA-zk_s
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 12:55   #4935
kissy1234
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 181
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

zabulek1 no i prawidłowo, dobrze że tak się prezentowałaś na tej imprezie, a co niech facet wie, że cały czas masz wzięcie. Powinien się cieszyć, że jesteś z nim i to docenić
kissy1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 16:14   #4936
krokus26
Raczkowanie
 
Avatar krokus26
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 194
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

To juz odpuscilas Nieladnie
Ja kupilam sobie nowa zabawke i jestem zachwycona Od tygodnia na tym stoje, leze , siedze BAJKA dla leniwcow- POLECAM
http://www.youtube.com/watch?v=bJvRFA-zk_s[/QUOTE]

Cześć Żabciu- krejzolko Jak rezultaty po tyg używania platformy?
Też się zastanawiałam czy po orbitreku na platformie nie śmigać żeby ujędrnić co nieco? Jak piersi po platformie? Ile czasu się wibrujesz????
__________________
08.11.2011; mentor cpg 333- 430 cc Dr E.S.
krokus26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 16:48   #4937
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki byś jednak nie marudziła Na obecną chwilę masz rozmiar dobrany należycie - hihi choć ta aktorka ma pewnie coś poniżej 200 No ale nie bądzmy aż tak szczegółowi
To że co?? że niby mniej niż ja będę miała?? niemożliwe... albo ja nadal nie ogarniam tych rozmiarów

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------


Matti Aniston chyba wcale nie ma cycków robionych, widziałam bez stanika, nie obrażając niewiele od moich przez op się różnią, mniej klapnięte bo nie rodziła, na tych zdjęciach ma cielisty mocno wygąbczony stanior to i cycki fajne
razem z gąbami ma koło 300cc więc powinno być ok
oo dobra doczytałam już jej nie wyglądają na robione, nawet mi to do głowy nie przyszło, bardziej chodziło o rozmiar także jak widzicie, nie mam duzych wymagań
__________________


25.06.13 Dr K.P. W-wa, Allergan 290ml

Edytowane przez Matti
Czas edycji: 2012-10-28 o 16:50
Matti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 17:21   #4938
WielkiShoe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 159
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Dziewczyny,ile kosztuje powiekszenie biustu u Dr Skupina w Poznaniu ?? Tak mniej wiecej
WielkiShoe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 17:30   #4939
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia_nh Pokaż wiadomość
Aniko do lata już im spowszednieje Twój nowy biuścik. A taki strój kąpielowy jak wrzuciałaś moim zdaniem powiększy piersi, nie pomniejszy. Tu mam artykuł dla Ciebie: http://chudnij.pl/uroda/item/54-jak-...do-figury.html i tam popatrz co pisze przy "Duży biust". A co do tej literki "V" to mają rację, sama mam taki i wyglądam jakbym w ogóle nic nie miała. Tu masz przykładowy krój (podobny z resztą do tego mojego): http://allegro.pl/nowosc-sexowne-bik...696785987.html P.S. Ponoć paski pozione, poszerzają, pogrubiają, ale ja miałam na myśli podobny krój, biustonosz z szerokimi ramiączkami. Tankini też byłoby dobre Tak to na moje oko wygląda
Dziękuję Kiciu

Joasi, na priva uderzam

Żabciu, widocznie troszkę adrenalinki potrzebowaliście. Super, że wszystko się ułożyło
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 17:47   #4940
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez krokus26 Pokaż wiadomość
To juz odpuscilas Nieladnie
Ja kupilam sobie nowa zabawke i jestem zachwycona Od tygodnia na tym stoje, leze , siedze BAJKA dla leniwcow- POLECAM
http://www.youtube.com/watch?v=bJvRFA-zk_s
Cześć Żabciu- krejzolko Jak rezultaty po tyg używania platformy?
Też się zastanawiałam czy po orbitreku na platformie nie śmigać żeby ujędrnić co nieco? Jak piersi po platformie? Ile czasu się wibrujesz????[/QUOTE]


Po tygodniu juz sa efekty, serio Nogi i pupa takie .................mmmmmmmm mm fajniejsze Ale najbardziej widze po lydkach, bola mnie i sa twarde Piersiaki fajnie podskakuja, ale w dobrym topie je sciskam, wiec to jest dla nich swietny masaz Porownam uczucie do tych bombli na basenie, ktore tak tylkiem rzucaja, ze az stroj sciagalo Ja wskakuje na to kilka razy dziennie po 20 minut, a w wolnych chwilach poprostu siadam i sie masuje. Pierwszy dzien tak mnie to zauroczylo, ze jak weszlam o 17 to zlazlam po 22, z przerwami na toalete I chyba przegielam, zoladek nie wytrzymal wstrzasow, bo cala noc i nastepny dzien wymiotowalam, nawet po piciu Teraz juz rozsadniejsza jestem


AAA i jestem po pierwszej depilacji laserowej Zobaczymy czy wylinieje w ciagu 7 tygodni

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Żabciu, widocznie troszkę adrenalinki potrzebowaliście. Super, że wszystko się ułożyło
To ja jestem taka, ze mi sie wszystko szybko nudzi I jak tylko pojawila sie rutyna, ktorej nie znosze , to eksplodowalam Widocznie tak musialo byc, bo teraz jest fajnie, prawie jak na poczatku Nawet mnie moj TZ na imprezy zaprasza co tydzien, co predzej bylo wrecz niemozliwe, bo on wolal siedziec w sofie z pilotem i drinkiem Niech sie stara, a co, ja nie mam zamiaru w tym wieku na sofie z nim siedziec
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 18:13   #4941
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez zabulek1 Pokaż wiadomość
To ja jestem taka, ze mi sie wszystko szybko nudzi I jak tylko pojawila sie rutyna, ktorej nie znosze , to eksplodowalam Widocznie tak musialo byc, bo teraz jest fajnie, prawie jak na poczatku Nawet mnie moj TZ na imprezy zaprasza co tydzien, co predzej bylo wrecz niemozliwe, bo on wolal siedziec w sofie z pilotem i drinkiem Niech sie stara, a co, ja nie mam zamiaru w tym wieku na sofie z nim siedziec
Kurdę, to chłopina ma się z Tobą... Weź tu i wymyślaj, żeby ukochana się nie znudziła . Ale bardzo Cię kocha, skoro przed oślinionymi wyrostkami uratował i postanowił zamienić fotel na imprezki, brawa dla Twojego TŻ-a
A na sofę z pilotem to przyjdzie czas po 90-tce
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 19:15   #4942
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
A na sofę z pilotem to przyjdzie czas po 90-tce
u nas sofa z pilotem pojawiła się chwilę po ślubie...
__________________


25.06.13 Dr K.P. W-wa, Allergan 290ml
Matti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 19:27   #4943
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Matti u nas też jest sofa z pilotem tylko my oboje domatorzy więc nikt pretensji o nic nie ma mi impreza raz w roku na wakacjach wystarcza na ostro z piciem i tańcami a tak to wole sobie ze znajomymi do restauracji iść albo na dobrą kawe i to nawet nie starość, my od zawsze tacy nudziarze

Zabciu a rozstania to cuda czynią ja z moim się już pare razy rozwodziłam, przy ostatnim razie zmontowaliśmy najmłodszą córe a jak nam się wtedy dobrze rozmawiało, jakie kwiaty dostawałam, nawet w Egipcie z tej okazji byłam teraz mam taki lukier że aż mnie samą mdli czasami, coś bym przyaferowała troszeczke ale już wiek nie ten, facet atrakcyjny szybko dupe znajdzie a ja zostane z cyckami i trójką dzieci
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 19:37   #4944
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Matti Pokaż wiadomość
u nas sofa z pilotem pojawiła się chwilę po ślubie...
Ameryki nie odkryję jeśli napiszę, że rutyna zabija związki . Więc co? Akcja wywalania pilotów?

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
Matti u nas też jest sofa z pilotem tylko my oboje domatorzy więc nikt pretensji o nic nie ma mi impreza raz w roku na wakacjach wystarcza na ostro z piciem i tańcami a tak to wole sobie ze znajomymi do restauracji iść albo na dobrą kawe i to nawet nie starość, my od zawsze tacy nudziarze

Zabciu a rozstania to cuda czynią ja z moim się już pare razy rozwodziłam, przy ostatnim razie zmontowaliśmy najmłodszą córe a jak nam się wtedy dobrze rozmawiało, jakie kwiaty dostawałam, nawet w Egipcie z tej okazji byłam teraz mam taki lukier że aż mnie samą mdli czasami, coś bym przyaferowała troszeczke ale już wiek nie ten, facet atrakcyjny szybko dupe znajdzie a ja zostane z cyckami i trójką dzieci
Hehe, ja ze swoim też się rozwodziłam nie raz . A ile krzyków przy tym było. Początki są ciężkie, a potem człowiek tak się przyzwyczaja, że nie przeszkadza to, co kiedyś tak człowieka do szału doprowadzało. Ja sobie teraz nie wyobrażam życia z innym facetem, tego swojego znam już jak własną kieszeń, czuję się przy nim bezpieczna i kochana i nawet jeśli wnerwi czasem do czerwoności to i tak nie zamieniłabym go na żadnego innego.
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 19:47   #4945
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
[B]

Zabciu a rozstania to cuda czynią ja z moim się już pare razy rozwodziłam, przy ostatnim razie zmontowaliśmy najmłodszą córe a jak nam się wtedy dobrze rozmawiało, jakie kwiaty dostawałam, nawet w Egipcie z tej okazji byłam teraz mam taki lukier że aż mnie samą mdli czasami, coś bym przyaferowała troszeczke ale już wiek nie ten, facet atrakcyjny szybko dupe znajdzie a ja zostane z cyckami i trójką dzieci
Taaa, z cyckami i 3 dzieci Mysle, ze jakbys zostala, to nie na dlugo
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 20:12   #4946
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

hej kochane szalone kobitki
WY TAK TU O CHŁOPACH!!!A ja właśnie dziś wróciłam z weekendu bezdzieciowegoJOA Ś w końcu do Wisły do gołębia pojechaliśmy,ale tylko od wczoraj do dziś,przedłużyliśmy sobie dziś dobę do 15 więc wypoczęliśmy i trelemorele...i ku..mój chłop to jak jest tak bezstresowo właśnie to jest jak na początku!!!dobrze że nie musiałam od niego odchodzić -a zdarzało mi się nie razzz...ŻABUŚ ale jaja..świetne podejście

mój syn 9-letni wczoraj jak wychodziliśmy mówi do mnie...TYLKO TRZECIEGO DZIECKA TAM NIE ZRÓBCIE...:hahaha :ja nie wiem skąd on ma takie wiadomości...aa nooo może stąd że on powstał we Francji na nartach ,mała też gdzieś na wyjeździe to już się chopok boi

co do cycków to kochaneee,przymierzałyści e już płaszcze zimowe????ja mam taki fajny puchowy płaszczyk i ledwo się w cyckach dopiełamtrochę mnie to wkurzyło....ale dam radę chodzić
__________________
dr.M.W. Wrocław!!!04.06.2012r.. .cpg322MENTOR330cc..:jupi : : jupi:
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 20:20   #4947
celina777
Rozeznanie
 
Avatar celina777
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 795
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Hahaha...a myślałam,ze tylko ja taka aferzystka i rozwodze sie przy byle okazji ale to dziala)
Wlasnie sobie zdalam sprawe,ze zaczelam sie przygotowywac do operacji jak do porodu)) tzn ukladanie w szafie dziecka zeby wszystko bylo jak w pudeleczku co by nie bylo problemu ze znalezieniem koszulki itd. Porzadki ogolne generalne ale nie wiem o co chodzi... chyba wroce tu po operacji do cholerki....!
__________________
Dr. E.S.tyl ko...aż plastyka : listopad 2012
celina777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 20:27   #4948
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Ameryki nie odkryję jeśli napiszę, że rutyna zabija związki . Więc co? Akcja wywalania pilotów?

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

niestety na taką akcję za późno... czekam na termin rozprawy

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez celina777 Pokaż wiadomość
Hahaha...a myślałam,ze tylko ja taka aferzystka i rozwodze sie przy byle okazji ale to dziala)
u mnie nawet nie byle okazja nie podziałała.. a były chwilwe, które powinny dać wiele do myślenia...
Życie. Zamiast męża będę miała chociaż cycki...
__________________


25.06.13 Dr K.P. W-wa, Allergan 290ml
Matti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 20:29   #4949
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez celina777 Pokaż wiadomość
Hahaha...a myślałam,ze tylko ja taka aferzystka i rozwodze sie przy byle okazji ale to dziala)
Wlasnie sobie zdalam sprawe,ze zaczelam sie przygotowywac do operacji jak do porodu)) tzn ukladanie w szafie dziecka zeby wszystko bylo jak w pudeleczku co by nie bylo problemu ze znalezieniem koszulki itd. Porzadki ogolne generalne ale nie wiem o co chodzi... chyba wroce tu po operacji do cholerki....!
celinko my wszystkie tak robiłyśmy...okna,szafy,po dłogi,żeby było cacy bo długo rękami nie pomachasz i nie martw się..wrócisz..wrócisz:cmo k:

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Matti Pokaż wiadomość
niestety na taką akcję za późno... czekam na termin rozprawy

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------



u mnie nawet nie byle okazja nie podziałała.. a były chwilwe, które powinny dać wiele do myślenia...
Życie. Zamiast męża będę miała chociaż cycki...
mam nadzieję że u Ciebie to już z górki ...czy jeszcze temat cięzki ten rozwód???straszna sprawa...a piersi na pewno poprawią Ci humor
__________________
dr.M.W. Wrocław!!!04.06.2012r.. .cpg322MENTOR330cc..:jupi : : jupi:
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 20:32   #4950
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Klaudeczka o tyle nie z górki, że nie mam jeszcze terminu i tak żyję w małżeństwie już tylko formalnie. Oswajam się.. przyzwyczajam do tego stanu rzeczy. Radzę sobię całkiem nieźle, ale wiadomo są i gorsze chwile
__________________


25.06.13 Dr K.P. W-wa, Allergan 290ml
Matti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.