Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8 - Strona 177 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-01, 21:47   #5281
anne001
Raczkowanie
 
Avatar anne001
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

na koncu programu podawali kontakt aby się do nich zgłaszać. jeżeli masz problemy to na pewno sie nadajesz, niech sami ocenią. Klaudeczka warto próbować, walczyć. Trzymam kciuki, mam nadzieję że będziesz próbowała
__________________
jakby jutra miało nie być.... /12.06.2012 K.P. Warszawa. anatom 330cc
anne001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 22:06   #5282
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez klaudeczka2010 Pokaż wiadomość
hejka dziewczynki..celinko,anne ,mayu..poprzedni dr C.H. wręcz mnie namawiał na to...to znaczy na panią Magdęnawet szukałam na necie namiarów ale nie znalazłam i ja sama nie wiem czy się na to nadaję!!!!
Nie ma co gdybać- dzwoń i się wszystkiego dowiedz Namiary znajdziesz z pewnością w necie albo jak anne napisała . Nie ma co czekać - działaj kochana
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 22:13   #5283
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anne001 Pokaż wiadomość
na koncu programu podawali kontakt aby się do nich zgłaszać. jeżeli masz problemy to na pewno sie nadajesz, niech sami ocenią. Klaudeczka warto próbować, walczyć. Trzymam kciuki, mam nadzieję że będziesz próbowała
dziękujęmam tych problemów aż nad to w knajpie..mimo tego że mamy dobre jedzenie to jest kichaale wszędzie jest kicha u nas tam...

ale wciąż walczę i wymyślam,zobaczymy

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

[QUOTE=MyaDiva;37374886]Nie ma co gdybać- dzwoń i się wszystkiego dowiedz Namiary znajdziesz z pewnością w necie albo jak anne napisała . Nie ma co czekać - działaj kochana[/QUO



spróbuję...ale słyszałam też że oni odrzucają wiele zgłoszeń....kurna..ciekaw e,dowiem się..ale ja bym się wstydziła chyba takhi ...poszukam w każdym razie namiarów!!całuję dziewczynki kochane!!!

idę się kłaść ,włożyć stanior nocny i spadamcałuję i kolorowych snów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziękuję kochane
__________________
dr.M.W. Wrocław!!!04.06.2012r.. .cpg322MENTOR330cc..:jupi : : jupi:
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 22:19   #5284
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

dobrej nocki Klaudeczko

A ja Wam dziś kino otworzyłam w Klubie zapraszam.
Powstały nowe dwa wątki- jeden z filmami o operacjach a drugi do dyskusji nad tym co na filmach zobaczycie.
Wątek Filmy będę skrupulatnie uzupełniać
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2012-11-01 o 22:23
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 23:25   #5285
celina777
Rozeznanie
 
Avatar celina777
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 795
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
dobrej nocki Klaudeczko

A ja Wam dziś kino otworzyłam w Klubie zapraszam.
Powstały nowe dwa wątki- jeden z filmami o operacjach a drugi do dyskusji nad tym co na filmach zobaczycie.
Wątek Filmy będę skrupulatnie uzupełniać
A to superasnie bede ogladac ... Juz czuje, ze to koło zaczyna się coraz szybciej kręcić...spać nie mogę i jeść się nie chce...filmiki idą w ruch...dokładnie miałam to samo przed porodem tylko wtedy wiedziałam co mnie czeka

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

celina777 12.11- 9
Alexo912 12.11- 9
ania31 21.11-18
kicia_nh 12.12- 40
Matti 14.12- 42
Paularetka 03.01- 62
__________________
Dr. E.S.tyl ko...aż plastyka : listopad 2012
celina777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 23:28   #5286
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez celina777 Pokaż wiadomość
A to superasnie bede ogladac ... Juz czuje, ze to koło zaczyna się coraz szybciej kręcić...spać nie mogę i jeść się nie chce...filmiki idą w ruch...dokładnie miałam to samo przed porodem tylko wtedy wiedziałam co mnie czeka
Teraz też już wiesz co-nieco a jak obejrzysz nasze kino to już całkiem będziesz spokojna Mam też filmiki takie specjalnie dla Ciebie- przyznam szczerze, że jeszcze ich nie ma w naszym klubie głównie ze względu na Ciebie Jak będziesz gotowa to krzycz-wrzucę i będziemy oglądać
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 23:41   #5287
kicia_nh
Zadomowienie
 
Avatar kicia_nh
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków/ Belgia
Wiadomości: 1 015
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Witam Was dziewczynki

Myu ja również chciałabym pooglądać sobie te filmiki. Przyjmiecie mnie do Waszego klubu??

A i ponowię pytanko jeszcze. Czy któraś z Was słyszała coś lub wie na temat implantów MonoBloc czy Motiva? Napisałam wczoraj jeszcze do 5 klinik o Mentory. Zobaczymy co mi odpiszą Ja szczerze bardziej jestem za Polską, ale mój TŻ uważa, że lepiej w Belgii, bo taniej. Mnie oczywiście ceny też zdziwiły, tym bardziej że moje i męża zarobki za miesiąc wystarczyłyby na tą operację a w Polce pracując no niestety przy zwykłej wypłacie jest to kilka miesięcy. No ale przecież nie cena jest najważniejsza. A ja nie dam w siebie wcisnąć żadnych badziewnych implantów
__________________
07 grudzień 2012 Dr B. D'H (Belgia) Anatomki Mentor CPG 323, 440cc, proj. 6,2cm

http://www.suwaczek.pl/cache/a9aa8927f3.png
kicia_nh jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 06:32   #5288
celina777
Rozeznanie
 
Avatar celina777
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 795
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Teraz też już wiesz co-nieco a jak obejrzysz nasze kino to już całkiem będziesz spokojna Mam też filmiki takie specjalnie dla Ciebie- przyznam szczerze, że jeszcze ich nie ma w naszym klubie głównie ze względu na Ciebie Jak będziesz gotowa to krzycz-wrzucę i będziemy oglądać
Witam sie z rana
Mya jestem gotowa,wrzucaj spokojnie. Ogladalam juz troche ale pewnie masz lepsze,wole byc swiadoma
__________________
Dr. E.S.tyl ko...aż plastyka : listopad 2012
celina777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 06:58   #5289
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Hej Dziewczynki .
Ja już zdrowsza, antybiotyk robi swoje

Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
zapytaj Aniki75 - bidulka się rozchorowała i może nie doczytać postu. Z tego co pamiętam ona dosyć daleko jechała do kliniki.

Anika zdrówka życzę i wracaj szybciutko do nas
Dziękuję Belsenko
Co do tej odległości - jechałam prawie 400 km w jedną stronę, a o co dokładnie chodzi

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Mya to prawda bo w jak to jej powiedzialam to sie w koncu odemnie odwalila a tak jak taki natret. Juz mialam jej dosctylko co bedzie jak wejde do tego sklpeu za kilka miesiecy bez brzucha
Powiesz, że już urodziłaś i teraz karmisz piersią

Cytat:
Napisane przez karolade Pokaż wiadomość
Witam się
Chciałam się Was zapytać,choruję na astmę oskrzelową czy mogłabym zrobić sobie piersi? Nigdy nie miałam operacji jedynie poród cc i znieczulenie w kręgosłup.Podczytuje od wczoraj forum i zastanawia mnie też to że piszecie o problemach z oddychaniem po operacji i trochę mnie smuci.
Lekarz na konsultacji na pewno Ci wszystko wyjaśni . A problemy z oddychaniem nie każda ma, ja też się tego bałam, a oddychać mogłam normalnie . Poczytaj sobie o oddychaniu przeponą - wówczas nie angażujesz tak bardzo mięśni piersiowych - mi to bardzo pomogło .

Cytat:
Napisane przez Matti Pokaż wiadomość
Oglądam znany ostatnio programik i.... wiem co dokładnie mnie czeka. Wiem, na jakim stole bede leżała, kto i w jaki sposób będzie mnie operował, co będzie sie działo przed operacją itd. No powiem Wam uffff no robi to trochę wrażenie, robi się cieplej ale szczerze? wiecie czego teraz boję się najbardziej? wbicia wenflonu mi osobiście oglądanie tego jakoś pomaga. Widzę to a nie tylko się domyślam. Dobrze ze wybrali do programu tą klinikę hihi
a cięcie naprawdę nieduże
Mati, nie bój się tego wbicia, to tylko ciutkę zaszczypie, ja nawet tego wbijania nie pamiętam

Dziewczyny, kiedy te piersi przestaną być takie zimne? Gdy wróci czucie? Czy już takie zostaną? Joasi, kiedyś o tym pisałaś, ale nie pamiętam, bo wtedy martwiłam się, że są za ciepłe
__________________
Szamanka

Edytowane przez anika75
Czas edycji: 2012-11-02 o 07:11
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 07:15   #5290
celina777
Rozeznanie
 
Avatar celina777
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 795
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Witaj Anika dobrze ,ze juz czujesz sie lepiej. Teraz na okolo wszyscy kaszlacy i kichajacy az strach..
__________________
Dr. E.S.tyl ko...aż plastyka : listopad 2012

Edytowane przez celina777
Czas edycji: 2012-11-02 o 07:17
celina777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 07:17   #5291
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez celina777 Pokaż wiadomość
Witaj Anika
Hej Celinko
Mnie dopadło zapalenie zatok połączone z anginą, nic przyjemnego. Co roku od dzieciaków coś łapię
A Ty musisz na siebie uważać, ale weź tu ucieknij od wirusów czy bakterii
__________________
Szamanka

Edytowane przez anika75
Czas edycji: 2012-11-02 o 07:19
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 07:31   #5292
celina777
Rozeznanie
 
Avatar celina777
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 795
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Hej Celinko
Mnie dopadło zapalenie zatok połączone z anginą, nic przyjemnego. Co roku od dzieciaków coś łapię
A Ty musisz na siebie uważać, ale weź tu ucieknij od wirusów czy bakterii
Ja sie zalatwilam ponad tydzien temu ale nie az tak powaznie. Jeszcze do dzis nie jest super ale juz prawie dobrze. Pilnuje sie bardzo
__________________
Dr. E.S.tyl ko...aż plastyka : listopad 2012
celina777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 07:36   #5293
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

A Tobie już tylko 10 dni zostało, jest stresik, cooo? . Czytałam, że nie możesz jeść, ja też przed op schudłam 3 kg
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 07:38   #5294
celina777
Rozeznanie
 
Avatar celina777
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 795
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
A Tobie już tylko 10 dni zostało, jest stresik, cooo? . Czytałam, że nie możesz jeść, ja też przed op schudłam 3 kg
Niby sie nie boje,wiem co mnie czeka ale jesc nie moge to fakt!
__________________
Dr. E.S.tyl ko...aż plastyka : listopad 2012
celina777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 07:42   #5295
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez celina777 Pokaż wiadomość
Niby sie nie boje,wiem co mnie czeka ale jesc nie moge to fakt!
Kiedyś na innym forum czytałam, gdy dziewczyna która miała podnoszenie, a po jakimś czasie powiększanie pisała o bólu. Napisała, że w skali od 0 do 10 podnoszenie boli na 1, a powiększanie na 11 . Więc bólu raczej nie ma się co bać, chociaż na pewno będzie, ale ta cała reszta jest stresująca
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 07:48   #5296
celina777
Rozeznanie
 
Avatar celina777
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 795
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Kiedyś na innym forum czytałam, gdy dziewczyna która miała podnoszenie, a po jakimś czasie powiększanie pisała o bólu. Napisała, że w skali od 0 do 10 podnoszenie boli na 1, a powiększanie na 11 . Więc bólu raczej nie ma się co bać, chociaż na pewno będzie, ale ta cała reszta jest stresująca
No wlasnie tez o tym rozmawialam z P .Dr. dlatego sie nie boje ale widzisz jesc nie moge i spac tez srednio ,wiec podswiadomosc dziala
__________________
Dr. E.S.tyl ko...aż plastyka : listopad 2012
celina777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 08:07   #5297
lauren25
Raczkowanie
 
Avatar lauren25
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 260
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Mya ja kiedyś kiedyś wysłałam zapro do klubu i nic A chciałabym sobie pooglądac i jeszcze się doinformować.
__________________
28 list. 2012 375 mentor
lauren25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 08:25   #5298
ania 31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 137
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez lauren25 Pokaż wiadomość
Mya ja kiedyś kiedyś wysłałam zapro do klubu i nic A chciałabym sobie pooglądac i jeszcze się doinformować.
to sprawdz w swoim profilu bo ja przez przyppadek zajrzalam i jestem a tez myslalm ze to wiadomosc jakas przyjdzie a tu niee Atak wogole to dziekuje MYA za to ze moge tam z wami byc tylko zerklam na chwilke bo czasu brak obecnie ale na bank powracam wieczorkiem na dluga lekturke dziekujeeeeeeeeee bardzo niewazne czy czasowo czy nie ja tez taki cichociemniacz raz na jakis czas tylko cos skrobne ale to troszke tym spowodowane ze wydajecie mi sie takie zzyte ze soba a jak takie piate kolo u wozu no ale sprubuje sie wbic na ten woz milego dnia dziewczyny buziole
__________________
Podstawa to pozytywne myslenie i optymizm.

Mam piekne piersi moze nie idealne ale moje

21.11.2012 okragle eurosilikony 300 i 350 cc

Edytowane przez ania 31
Czas edycji: 2012-11-02 o 08:29
ania 31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 08:32   #5299
lauren25
Raczkowanie
 
Avatar lauren25
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 260
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez ania 31 Pokaż wiadomość
to sprawdz w swoim profilu bo ja przez przyppadek zajrzalam i jestem a tez myslalm ze to wiadomosc jakas przyjdzie a tu niee Atak wogole to dziekuje MYA za to ze moge tam z wami byc tylko zerklam na chwilke bo czasu brak obecnie ale na bank powracam wieczorkiem na dluga lekturke dziekujeeeeeeeeee bardzo niewazne czy czasowo czy nie ja tez taki cichociemniacz raz na jakis czas tylko cos skrobne ale to troszke tym spowodowane ze wydajecie mi sie takie zzyte ze soba a jak takie piate kolo u wozu no ale sprubuje sie wbic na ten woz milego dnia dziewczyny buziole
Sprawdziłam i nie należe do żadnego klubu. Z tym wozem to też mam takie odczucie, dlatego więcej czytam niż piszę pozdr
__________________
28 list. 2012 375 mentor
lauren25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 08:35   #5300
cycatka
Raczkowanie
 
Avatar cycatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 164
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez celina777 Pokaż wiadomość
No wlasnie tez o tym rozmawialam z P .Dr. dlatego sie nie boje ale widzisz jesc nie moge i spac tez srednio ,wiec podswiadomosc dziala
U mnie było troszkę inaczej, nic się nie bałam aż nie znalazłam się pod kliniką i z pół godziny zastanawiałam się czy wejść a wszyscy już na mnie czekali i wyszły siostry (z pięknymi piersiami ) i się domyśliły i mnie zaprosiły do środka, prawie wciągnęły hihihi.
cycatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 09:21   #5301
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki .
Ja już zdrowsza, antybiotyk robi swoje



Dziękuję Belsenko
Co do tej odległości - jechałam prawie 400 km w jedną stronę, a o co dokładnie chodzi



Powiesz, że już urodziłaś i teraz karmisz piersią



Lekarz na konsultacji na pewno Ci wszystko wyjaśni . A problemy z oddychaniem nie każda ma, ja też się tego bałam, a oddychać mogłam normalnie . Poczytaj sobie o oddychaniu przeponą - wówczas nie angażujesz tak bardzo mięśni piersiowych - mi to bardzo pomogło .



Mati, nie bój się tego wbicia, to tylko ciutkę zaszczypie, ja nawet tego wbijania nie pamiętam

Dziewczyny, kiedy te piersi przestaną być takie zimne? Gdy wróci czucie? Czy już takie zostaną? Joasi, kiedyś o tym pisałaś, ale nie pamiętam, bo wtedy martwiłam się, że są za ciepłe
Aniczko dobrze, że się wykurowałaś a widzisz jednak cycki zimne, były gorące jak sie goiło w środku. one są takie śmieszne niestety, reagują na temp otoczenia, jak jest zimno wokół to i one zimne sie robią, schładzają się równie szybko jak końcówki palcy. ja miałam wiosną taki okres, ze normalnie od nich marzłam, czułam w srodku takie zimne bryły, wogóle wtedy to je cały czas czułam a teraz jak nie czuje implantów to i tego odczucia zimna nie ma, choć często jak dotke są chłodniejsze od reszty ciała, zwłaszcza jak coś robie i cała zgrzana jestem to na nich moge ręce chłodzić.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

kurde moja znajoma od wczoraj grzeje dupe na Malediwach, rezyduje sobie w jednej z tych cudnych chatek na wodzie, ech niektórym to dobrze, ogólnie niczego nikomu nie zazdraszczam ale taką wycieczką zwłaszcza teraz gdy zimno i ponuro bym nie pogardziła
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 09:58   #5302
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Dzięki za odpowiedź Joasi
A znajomej też zazdroszczę, kurcze, te domki na wodzie są cuuuudne!!!!
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 10:33   #5303
Niezadowolencja
Raczkowanie
 
Avatar Niezadowolencja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 353
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Tak jak pisały poprzedniczki mam wrażenie, że ciężko się tu dostać, i nie chodzi o wejście na stronę forum. Niby się jest, ale wspólnego języka znaleźć nie mogę. Może MAYA coś podpowie?
Niezadowolencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 10:44   #5304
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Niezadowolencja zawsze ciężko się wbić w zżyte towarzystwo, spróbuj to zrobić w realnym świecie, przyłącz się do grona 30 super koleżanek ja też odniosłam takie wrażenie gdy tu sie pojawiłam w sierpniu rok temu ale wystarczy pobyć dłużej, pisac i nie zrażać się a wsiąkniesz w grupe bez problemu
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 10:59   #5305
tonia87
Rozeznanie
 
Avatar tonia87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 897
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedy te piersi przestaną być takie zimne? Gdy wróci czucie? Czy już takie zostaną? Joasi, kiedyś o tym pisałaś, ale nie pamiętam, bo wtedy martwiłam się, że są za ciepłe
to niestety od czucia nie jest zależne, bo nawet jak będziesz miała czucie to w implancie czucia nie będziesz miała
pamiętam jak u doktorka po korytarzu spacerowałam i potem wracałam do łóżka to aż mi w żebra zimno było jak wchodziłam pod ciepłą kołderkę- tak mi implanty mroziło i jak rowerem wracałam czasem z pracy to miałam cycki przemarznięte ale ogólnie było mi ciepło.
ja tak mam, że jak idę gdzieś w zimne miejsce to cycuszki marzną i się robią zimne ale chwila zagrzania i robią się ciepłe
nie wiem czy to nie będzie później tak, że tkanki narośnie na implancie na tyle, żeby go grzał (tak na moje rozumowanie )

Edytowane przez tonia87
Czas edycji: 2012-11-02 o 11:00
tonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 12:06   #5306
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

hej dziewczynki

Mya mam do Ciebie pytanie, w klubie widzialam tam rozne kosmetyki do piersi i bylo cos z perfecty, ja mam tej samej firmy ale na rozstepy. Myslisz nada sie? bo tej moj z vichy nic mi juz nie daje-moze moje cialo juz sie na niego uodpornilo? juz go dluzo uzywam i na nogi i a piersi (przed operacja sie smarowalam). Oliwke odstawilam bo niestety zaraz robie sie cala czerona od niej-mam chyba jakas alergie.

Czy w sobote moje nalozyc jeden z moich stanikow ktore mam w albumie?na pare godzin oczywiscie. Co prawda kupilam sobie je na pozniej ale korci mnie strasznie jak tak leza sobie w szafie co mysliscie o tym??
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 12:25   #5307
krokus26
Raczkowanie
 
Avatar krokus26
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 194
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez celina777 Pokaż wiadomość
Olivko mojej corce zaczely w pewnym momencie tak szybko rosnac piers ,ze miala straszne rozstepy , takie mega krechy grube i sie przerazilam ,szybko kupilam Fissan i wiesz , ze na dzien dzisiejszy nie ma ani jednego. Zuzyla dwie tubki.
Olivko, myślę, że kosmetyki należy co jakiś czas zmieniać.
__________________
08.11.2011; mentor cpg 333- 430 cc Dr E.S.
krokus26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 12:37   #5308
anne001
Raczkowanie
 
Avatar anne001
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Olivko byłam w albumiku... no i piękne te Twoje cycuchy rosną z miesiąca na miesiąc, zazdroszczę Ci trochę staniczki też cudne. myślę ze nic się nie wydarzy jak pobalują trochę w staniczku, co się ma marnować tak w szafie Niezadowolencja, tak jak Jooasi, popieram jej wpis musisz po prostu być, i wrośniesz tu już na stałe buziam was kochane, miłego piątku
__________________
jakby jutra miało nie być.... /12.06.2012 K.P. Warszawa. anatom 330cc
anne001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:13   #5309
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Niezadowolencja Pokaż wiadomość
Tak jak pisały poprzedniczki mam wrażenie, że ciężko się tu dostać, i nie chodzi o wejście na stronę forum. Niby się jest, ale wspólnego języka znaleźć nie mogę. Może MAYA coś podpowie?
a ja nie wiem o czym mówicie
ja też świeżak na tym wątku a dobrze się tu czuje między piersiami
Głos mało zabieram,bo nie mam wiedzy,ale chłonę jak gąbka co dziewczyny piszą i dużo myślę.


Anika, ja zaplanowałam 10kg do op zgubić, ale jakby tak jeszcze 3 zniknęły jak u ciebie w wyniku nerwów to byłoby pięknie
Dodam że upiekłam dziś placek z jabłuszkiem i zjadłam do kawy więc moja dieta chwilowo ma wolne
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 14:11   #5310
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Ja dziś ugotowalam zupę
Francuska cebulowa Knorr ma nowe torebki takie niby "lepsiejsze" trzeba gotować w garze i starcza na dwie porcje po 250ml
całe 120 kcal caly garczek. Tyle że do tego pożarlam dwie ogromne buły. Jeden paluch czosnkowy a druga buła.
Znowu robię podejscie do prawka... pan instruktor powiedzial dziś, że dałby mi prawko , pierwszy raz z nim jechalam, a od roku nie jezdze. Kurka wodna... ciężko u nas zdać bardzo ale TERAZ JUZ SIE NIE PODDAM
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.