Majówki 2016 - część czwarta - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-06, 18:55   #2791
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Biedna Nina Jedzenie też może uczulać po pewnym czasie.mojej znajomej synek nie był alergikiem, póki nie zaczęli rozszerzać diety. Wszystko go z początku uczulało,ale szybko tego wyrósł.

Anne, a często latacie do Twojej mamy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:04   #2792
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
Ja Antka moge sprzedac. Jak ktos z nim jest, zajmuje sie to ja moge nie istniec. aniol nie dziecko ale moja mama to jedyna osoba, z ktora nie boje sie go zostawic na dluzej niz 2 godziny. Takze my planujemy jedna noc w Edynburgu sami zobaczymy jak wyjdzie

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Dziewczyny, co sie dzieje ze zwiazkami? smutno mi tak jak czytam ile z Was mysli o odejsciu
No to pieknie brawo Antonio może tez doczekam takiego czasu kiedyś.



Co do związków to czytałam ost ze 50% rozpada sie w pierwszym roku życia dziecka. Pewnie dlatego ze wiele par decyduje sie na dziecko żeby coś naprawić w związku. Smutne to bardzo
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:10   #2793
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
No to pieknie brawo Antonio może tez doczekam takiego czasu kiedyś.



Co do związków to czytałam ost ze 50% rozpada sie w pierwszym roku życia dziecka. Pewnie dlatego ze wiele par decyduje sie na dziecko żeby coś naprawić w związku. Smutne to bardzo
Bardzo przygnębiająca statystyka. ..

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Biedna Nina Jedzenie też może uczulać po pewnym czasie.mojej znajomej synek nie był alergikiem, póki nie zaczęli rozszerzać diety. Wszystko go z początku uczulało,ale szybko tego wyrósł.

Anne, a często latacie do Twojej mamy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W poniedziałek pójdę do naszej pediatry, która jest też alergologiem, niech oceni, ehh
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:19   #2794
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Manu ja mam to samo ... u nas w domu to jeszcze jak przyjedzie siostra czy moja mama z tatą to z nimi posiedzi a mnie może w pokoju nie być. Ale jak byliśmy u siostry na świętach to tylko się oglądała za mną albo mężem. Nie daj Boziu żeby nas zabrakło w pobliżu z teściową moja zostanie sama te 3 godz ale to dlatego ze mieszka z nami wiec codziennie się widują.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

No smutno się czyta o tych waszych facetach. Za fajne kobiety jesteście

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Mona a możesz zrobić fotę jak to wyglada u Niny? U nas na razie są placki ale nie czerwone i znowu ma bardzo suche policzki ale blade
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:23   #2795
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Hej
Już któryś raz zabieram się do pisania, może w końcu mi się uda.

Iwonia tulę mocno, coz zrobić więcej

Przez cały dzień zrywam hybrude z paznokci, ostatni raz robię coś na czym.sie nie znam. Kupiłam wczoraj zmywacz, nawet nie Rossmanna tylko jakiś specjalny, nic kfa nie da się tego ruszyć. Piluje, nakładam waciki, folie, trzymam dość długo, dlubie patykiem i hj!!! Przez cały dzień zrobiłam jedna rękę. Oszczędzilam sobie.czas, jak nic.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:28   #2796
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Imprezja pelną geba 8 osob w salonie a ja probuje ululac syncia. Nie ma szans w takim halasie mimo ze przy cysiu zamykal oczka i teraz co chwile probuje ale co chwile smiechy to wiadomo odwraca sie.
D. slysze co chwile ucisza WOW ale wiadomo co sobie kazdy z tego robi.
Jedna grupa juz sie ubiera to chociaz tyle...
Dagga ooo tak ale ich policzki i uszy beda piekły
Manu nie wiem jak nim wstrzasnac bo to taki typ faceta ktory powie "trudno nic na sile nie chcesz ze mna byc to nie".
Po pewnym czasie pewnie a raczej na pewno by przepraszal ale jednak pierwsza reakcja bylaby taka.
Myslalam w porywie zeby moj tato po nas przyjechal kiedy jego nie bedzie ale z drugiej strony nie chce rodzicow wtajemniczac w takie sprawy a rzecz jasna jakis powod by byl gdybym przyjechala spakowana.
Dla nich jestesmy parą idealną jak jeszcze nie tak dawno temu...
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:28   #2797
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
Manu ja mam to samo ... u nas w domu to jeszcze jak przyjedzie siostra czy moja mama z tatą to z nimi posiedzi a mnie może w pokoju nie być. Ale jak byliśmy u siostry na świętach to tylko się oglądała za mną albo mężem. Nie daj Boziu żeby nas zabrakło w pobliżu z teściową moja zostanie sama te 3 godz ale to dlatego ze mieszka z nami wiec codziennie się widują.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

No smutno się czyta o tych waszych facetach. Za fajne kobiety jesteście

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Mona a możesz zrobić fotę jak to wyglada u Niny? U nas na razie są placki ale nie czerwone i znowu ma bardzo suche policzki ale blade
Mam, ale mega słabe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg received_1225179150896215.jpg (39,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg received_1225169580897172.jpg (41,3 KB, 42 załadowań)
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-06, 19:29   #2798
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

I dziekuje Wam za wsparcie.
Tylko Wam o tym mowie. Wiecie?
Gdyby nie Wy dusilabym sie w sobie. Dobrze jest czasem sie wyzalic...
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:29   #2799
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Juz troche mam dosyc. Prawie codziennie nocuje u nas brat D. Siedza i pija z moim do 1 w nocy. Potem rano moj nieprzytomny i D. jeszcze spi z nami to i ja nieprzytomna bo co chwile go telepie ze chrapie.
Jego brat na dzisiaj zaprosil nam do domu gosci. Wspolnych znajomych. Wiec znowu impreza.
Jutro juz ma samolot. A niech se juz leci.
Niedawno moj po niego do mamy pojechal. Ten zadzwonil dawaj przyjedz po mnie i moj juz szybko leci.
Ja oczywiscie obiad mam w rozsypce, jeszcze ogarnac chcialam chate. I mowie ze teraz to ma sie zajac malym bo jestem w trakcie krojenia smazenia itd.
A ten dobra rob poczekam bo znowu bedziesz mi pie.r.olic. -
To po ostatnim tak go boli jak mu wygarnelam i nie poszedl do kolegi.
Ps. Nigdy wczesniej sie tak do siebie nie odzywalismy. Ostatnio jest coraz czesciej.
To juz rownia pochyła...
Ja nie ustapie. Mamy dziecko i nie bede przymykac oczy na zachowania jak gowniarza bo to dorosly facet.
On sie bedzie na mnie wsciekac ze to czy tamto i pewnie marnie skonczymy.
Ot takie mam przemyslenia przy swięcie.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Przepraszam musialam zwerbalizowac swoje mysli.
Bardzo ci wspolczuje. Obawiam sie jednak, ze brak porozumienia i brak ustepstw z obu stron, to dazenie do zlego zakonczenia. I to nie musi byc rozstanie. Bardziej niepokoi mnie to, ze Igoras bedzie patrzyl na wiecznie skaczacych sobie do oczu rodzicow. O ojcu, ktorego ulubiona rozrywka jest piwkowanie nie wspomne...
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:31   #2800
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
No to pieknie brawo Antonio może tez doczekam takiego czasu kiedyś.



Co do związków to czytałam ost ze 50% rozpada sie w pierwszym roku życia dziecka. Pewnie dlatego ze wiele par decyduje sie na dziecko żeby coś naprawić w związku. Smutne to bardzo

My nic nie naprawialismy ale ta statystyka mnie przerazila.
Nie chce byc w tej rozpadajacej sie polowie zwiazkow.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:32   #2801
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Iwonia, nie wiem nawet co pisać, wiesz że słów mi brak na Twojego Męża
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-06, 19:33   #2802
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Bardzo ci wspolczuje. Obawiam sie jednak, ze brak porozumienia i brak ustepstw z obu stron, to dazenie do zlego zakonczenia. I to nie musi byc rozstanie. Bardziej niepokoi mnie to, ze Igoras bedzie patrzyl na wiecznie skaczacych sobie do oczu rodzicow. O ojcu, ktorego ulubiona rozrywka jest piwkowanie nie wspomne...

Wiem... To piwkowanie tez mnie niepokoi.
W domu musi byc wieczorem piwo i koniec.
I w tym przeswiadczeniu ma wyrastac moj synek...
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:36   #2803
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Mam, ale mega słabe

Biedna mam nadzieje, ze u Majki nic się więcej nie pojawi a trzęsę gaciami bo mąż był alergikiem, miał AZS i kilka lat jeździł na odczulanie
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:39   #2804
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
Opowiem Wam historie czemu od dwoch dni chodzilam zla. We wtorek lecimy sobie wszyscy do mojej mamy na tydzien do szkocji. Loty zabookowane, wakacje tez, ja nakrecona chodza i robie listy co pakowac a tu tz do mnie "nie wiem czy bede mogl leciec, bo zle zabookowalem wolne". Myslalam, ze zastrzele. W koncu mielibysmy chwile czasu tylko dla siebie! Rozumiecie, ja i on? SAMI? Bez trybu czuwania! A on mi takie jaja odwala. Koniec koncow poruszyl niebo i ziemie (tak, tak dzwonil pewnie do samego szefa appla) i zatwierdzili mu ten urlop.. uff. Pojdziemy na randke!!! Sami!! A no i babcia spedzi troche czasu z Antkiem Sram szczesciem

Dzieki za wysluchanie musialam komus opowiedziec jak sie ciesze, a kto mnie zrozumie jak nie wy??
Szczesliwe zakonczenie. Tak trzymac!
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:40   #2805
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Iwonia, nie wiem nawet co pisać, wiesz że słów mi brak na Twojego Męża

Wiem nie tylko Tobie.
Najgorsze ze nie potrafimy rozmawiac.
Co nie powiem ze jest jakos nie tak to mowi ze albo wyolbrzymiam albo ze zawsze musi byc tak jak tylko ja chce a jego zdanie sie nie liczy.
Tak to jest jak sie ma odmienne poglady na pewne sprawy. Albo i cale zycie...
Do tej pory tez nie zawsze zgadzalismy sie we wszystkim, wiadomo. Jednak kiedy rozmawialismy o wychowaniu kiedys naszego dziecka to patrzylismy w jedna strone.
Nie spodziewalam sie ze dobrego wychowania i dojrzalosci bedzie brakowalo jego ojcu. I tu jest pies pogrzebany.
Myslalam ze jak jest gorszy dzien marudy czy zabkowanie to jestesmy w tym i z tym razem a nie jedno ma prawo bez wzgledu na okolicznosci wyjsc do kolegi a drugie zostaje samo na placu boju.
Dla mnie naturalne jest ze oboje zostajemy i sobie pomagamy. Jak tez w innych sprawach. Nie wyobrazam sobie ze Igor placze nawet noszony u niego na rekach a ja ze spokojem sobie w tym czasie wychodze i mam to w doopie.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:41   #2806
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
A ja myślałam ze Dadkiem sie cieszysz
Dadkiem cieszylam sie pol nocy. Dzis za to przyszla @ i zdycham na przeciwbolach. Takiego okresu to ja chyba jeszcze nigdy nie mialam.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:44   #2807
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dadkiem cieszylam sie pol nocy. Dzis za to przyszla @ i zdycham na przeciwbolach. Takiego okresu to ja chyba jeszcze nigdy nie mialam.
Ma dwa pierwsze miałam lajtowe, trzeci mnie pokonał
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:47   #2808
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Nina ma na coś alergię, na bank, znów jej się wszystko zaogniło, te wszystkie placki które myślałam że są od przesuszenia ma czerwone pod kolankami na jednej rączce, na brzuszku. Takie jakby okręgi z czerwoną obwódką
Nie mam pomysłu na co. Nowe kosmetyki odpadają, jedzenie jakie było od zawsze, takie jest. Jestem w kropce.
Kurcze nie wiem co radzić bo u nas też się pogorszyło. Jest dużo suchych czerwonych plamek na rączkach i nóżkach a nawet plecach i brzuszku. Ale u nas to nabial i czekolada na 100% bo sobie ostatnio pozwoliłam nie potrzebnie moja wina ;( bardzo mocno rozważamy przejście na mm, nawet już wczoraj próbowaliśmy ale Tymus nie chce pić pepti ;( musimy kupić nową butelkę i smoczek odpowiedni do wieku bo jedyny jaki mamy jest dla noworodka ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:49   #2809
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Ma dwa pierwsze miałam lajtowe, trzeci mnie pokonał

Jejuuu a mi minął właśnie drugi i se myśle a nie taki zły ten okres po ciąży, to mnie pocieszyłas
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-06, 19:53   #2810
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiem co radzić bo u nas też się pogorszyło. Jest dużo suchych czerwonych plamek na rączkach i nóżkach a nawet plecach i brzuszku. Ale u nas to nabial i czekolada na 100% bo sobie ostatnio pozwoliłam nie potrzebnie moja wina ;( bardzo mocno rozważamy przejście na mm, nawet już wczoraj próbowaliśmy ale Tymus nie chce pić pepti ;( musimy kupić nową butelkę i smoczek odpowiedni do wieku bo jedyny jaki mamy jest dla noworodka ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zaczekam z odstawianiem do poniedziałku, niech baberka na to zerknie. Nabiału jem full, jeśli każe odstawić, będzie to dla mnie nie lada wyzwanie. Ale ja od zawsze jem go w dużych ilościach, a te zmiany zauważyłam z miesiąc temu. No ale tak jak piszecie, alergia jest nabyta. Kurza melodia no.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
Jejuuu a mi minął właśnie drugi i se myśle a nie taki zły ten okres po ciąży, to mnie pocieszyłas
Upsss
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 19:54   #2811
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Hej
Już któryś raz zabieram się do pisania, może w końcu mi się uda.

Iwonia tulę mocno, coz zrobić więcej

Przez cały dzień zrywam hybrude z paznokci, ostatni raz robię coś na czym.sie nie znam. Kupiłam wczoraj zmywacz, nawet nie Rossmanna tylko jakiś specjalny, nic kfa nie da się tego ruszyć. Piluje, nakładam waciki, folie, trzymam dość długo, dlubie patykiem i hj!!! Przez cały dzień zrobiłam jedna rękę. Oszczędzilam sobie.czas, jak nic.
Czyzby hybryda Semilac?

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Imprezja pelną geba 8 osob w salonie a ja probuje ululac syncia. Nie ma szans w takim halasie mimo ze przy cysiu zamykal oczka i teraz co chwile probuje ale co chwile smiechy to wiadomo odwraca sie.
D. slysze co chwile ucisza WOW ale wiadomo co sobie kazdy z tego robi.
Jedna grupa juz sie ubiera to chociaz tyle...
Dagga ooo tak ale ich policzki i uszy beda piekły
Manu nie wiem jak nim wstrzasnac bo to taki typ faceta ktory powie "trudno nic na sile nie chcesz ze mna byc to nie".
Po pewnym czasie pewnie a raczej na pewno by przepraszal ale jednak pierwsza reakcja bylaby taka.
Myslalam w porywie zeby moj tato po nas przyjechal kiedy jego nie bedzie ale z drugiej strony nie chce rodzicow wtajemniczac w takie sprawy a rzecz jasna jakis powod by byl gdybym przyjechala spakowana.
Dla nich jestesmy parą idealną jak jeszcze nie tak dawno temu...
Ja pier@#$)£
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 20:00   #2812
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Wiem... To piwkowanie tez mnie niepokoi.
W domu musi byc wieczorem piwo i koniec.
I w tym przeswiadczeniu ma wyrastac moj synek...

Niestety ja wyrastalam w takim przeswiadczeniu. Wieczor=piwo. Iwonia, nie chcez tego zrobic swojemu dziecku...


Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
No to pieknie brawo Antonio może tez doczekam takiego czasu kiedyś.



Co do związków to czytałam ost ze 50% rozpada sie w pierwszym roku życia dziecka. Pewnie dlatego ze wiele par decyduje sie na dziecko żeby coś naprawić w związku. Smutne to bardzo

Bardzo smutne


Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Biedna Nina Jedzenie też może uczulać po pewnym czasie.mojej znajomej synek nie był alergikiem, póki nie zaczęli rozszerzać diety. Wszystko go z początku uczulało,ale szybko tego wyrósł.

Anne, a często latacie do Twojej mamy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Niestety nie. Teraz pierwszy raz lecimy. A ona tu byla 2 razy, jak Ant sie urodzil i jesienia smutno tak i brakuje jakis czestszych kontaktow, dlatego tez zazdroszcze Wam nawet tych wrednych tesciowych :p
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 20:03   #2813
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
I dziekuje Wam za wsparcie.
Tylko Wam o tym mowie. Wiecie?
Gdyby nie Wy dusilabym sie w sobie. Dobrze jest czasem sie wyzalic...
Ja też. Jakoś nie potrafię się przełamać i przyznać do kompletnej porażki na tym tle koleżankom z dawnych lat, zresztą i tak mam wrażenie, że już o mnie zapomniały, bo tu na miejscu nie mam z kim pogadać od serca niestety :/

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dadkiem cieszylam sie pol nocy. Dzis za to przyszla @ i zdycham na przeciwbolach. Takiego okresu to ja chyba jeszcze nigdy nie mialam.
Współczuję. Ja pierwszą miałam normalną, drugą jakby jej nie było, a trzecia to była rwąca rzeka, aż na któryśtam dzień miałam zawroty głowy nie chcę myśleć o kolejnej...


Btw. używacie może kubeczków menstruacyjnych? Zastanawiam się, czy by nie spróbować..

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Hej
Już któryś raz zabieram się do pisania, może w końcu mi się uda.

Iwonia tulę mocno, coz zrobić więcej

Przez cały dzień zrywam hybrude z paznokci, ostatni raz robię coś na czym.sie nie znam. Kupiłam wczoraj zmywacz, nawet nie Rossmanna tylko jakiś specjalny, nic kfa nie da się tego ruszyć. Piluje, nakładam waciki, folie, trzymam dość długo, dlubie patykiem i hj!!! Przez cały dzień zrobiłam jedna rękę. Oszczędzilam sobie.czas, jak nic.
Jak sobie ściągałam pierwszą hybrydę, która za słabo mi się odmoczyła to piękne dziury w paznokciach sobie wydrapałam... także rób delikatnie, bo szkoda pazurków
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 20:03   #2814
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Ma dwa pierwsze miałam lajtowe, trzeci mnie pokonał
Tez czuje sie pokonana
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 20:04   #2815
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiem co radzić bo u nas też się pogorszyło. Jest dużo suchych czerwonych plamek na rączkach i nóżkach a nawet plecach i brzuszku. Ale u nas to nabial i czekolada na 100% bo sobie ostatnio pozwoliłam nie potrzebnie moja wina ;( bardzo mocno rozważamy przejście na mm, nawet już wczoraj próbowaliśmy ale Tymus nie chce pić pepti ;( musimy kupić nową butelkę i smoczek odpowiedni do wieku bo jedyny jaki mamy jest dla noworodka ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja karmię od początku takimi sami smoczkami, z najmniejsza dziurką ☺ i podobno często tak jest że zmiana jest niepotrzebna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 20:06   #2816
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Dag, obawiam sie, ze w moim przypadku, musialabym uzyc wiadra

Nadrobilam. Jestem wygrywem.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 20:08   #2817
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Dagga ja tez wlasnie. Kazdy nas pamieta jeszcze jakis czas temu. Dla wszystkich bylismy wzorem nie raz to slyszalam od znajomych ktorzy z zazdroscia na nas patrzyli. A tu teraz takie cos???
No sama nie wierze.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 20:08   #2818
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Asta, my też lecimy na najmniejszych, z tych większych się krztusi.

Rose, ten pancerz to coś innego, nie pamiętam ale chyba indigo?? Wyszłam jak Zabłocki na mydle, chciałam oszczędzić 2h na wyjście z domu bo mąż ma tornado w pracy.

Dagmara lewa ręką wygląda jak księżyc z resztkami lakieru.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Biedna Ninka
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 20:08   #2819
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
My nic nie naprawialismy ale ta statystyka mnie przerazila.
Nie chce byc w tej rozpadajacej sie polowie zwiazkow.
Iwonia,a czy Ty wolisz być w takim związku w jakim jesteś teraz? Wiem, że łatwo się mówi o kimś, sama nie wiem co bym zrobiła ale zobacz co się dzieje. On nie hamuje się już w ocenie Ciebie. Ty chcesz coś naprawić, chcesz mi coś uświadomić, a on mówi, że ☠☠☠☠☠☠☠isz.Jedynym zajęciem które uważa za słuszne to imprezowanie, mam wrażenie że pomaga Ci tylko wtedy byś nie marudzila na jego plany. Wiesz pobawię Igorasa, ale ty pozwolisz mi wieczorem wyjść do kumpla. Dla mnie Twój mąż to żaden ojciec i mąż przepraszam, ale Ty zasługujesz na coś wiecej. Nie czuję tu nic dobrego. Jeśli nic z tym nie zrobisz to za kilka lat sama napiszesz, że jesteś z nim przez dzieci... Naprawdę nie musisz się na to godzić. Wiesz co musisz zrobić? zapewnić Igorkowi dom pełen miłości i dobrych wzorców, a Twój mąż wzorem do naśladowania nie jest. I albo Ty i Igor albo kumpel i piwo. Ja z miejsca dałabym mu ultimatum Igor ma prawie 8 miesięcy, a ja nie widzę żeby się ogarnął. Baaa jest coraz gorzej bo Ty sobie radzisz świetnie i on ma coraz więcej czasu na imprezki.
A wiesz co jest najgorsze, że Ty mu na to wszystko pozwolilas tak Ty kochana. Piszesz, że nie chcesz być w tych 50% a On czego chce ? Bo raczej nie widzi siebie w roli przykładnego męża i ojca. On jest pewien, że nic mu nie zrobisz bo jak to ujął "☠☠☠☠☠☠☠isz" od dawna, a i tak jestes i wszystko wybaczasz.
Myślę, że Ty w tym momencie nie jesteś w żadnym związku jesteś Ty i Igoras i On pod jednym dachem. Nie ma Was jako małżeństwa. Jeśli istnieje jeszcze cos między Wami oprócz dziecka o co warto walczyć, co trzyma Cię przy tym człowieku to zrób z tym coś. Zawalcz o Was, albo inaczej pozwól jemu zawalczyć Ty już dość czasu zbierasz te resztki co z Was zostaly. Pozwól mu pokazać, że mu zależy. Zrób coś by to udowodnił a nie tylko rzucał puste obietnice. Proszę Cię Iwonia jesteś zbyt wartościową osobą by pozwolić sobie na takie traktowanie. On w tym momencie nie jest wart przebywać w Twoim towarzystwie i nie jest wart by byc ojcem dla Twojego dziecka.
Przepraszam Iwonia, ale tak to widzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-06, 20:09   #2820
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dag, obawiam sie, ze w moim przypadku, musialabym uzyc wiadra

Nadrobilam. Jestem wygrywem.
To samo miałam ostatnio, aż nabrałam obaw, że coś jest niehalo...
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-20 11:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.