Lutówki 2017 ❤ - część VI - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-27, 14:32   #3601
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

no ja wczoraj mialam 38 stopni i mnie telepało (mysle ze kwestia zemczenia)
ale i tak sie boje ze mnie tam przewieje, zaziebi itp itd..
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 14:35   #3602
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
no ja wczoraj mialam 38 stopni i mnie telepało (mysle ze kwestia zemczenia)
ale i tak sie boje ze mnie tam przewieje, zaziebi itp itd..
Jak dlugo tam bedziesz? <3 Zwiedzacie czy pracujecie?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 14:47   #3603
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

U nas w ten ukrop postanowiły wychodzić na raz wszystkie trójki chyba więcej nie muszę dodawać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 14:57   #3604
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
U nas w ten ukrop postanowiły wychodzić na raz wszystkie trójki chyba więcej nie muszę dodawać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piateczka u nss to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
hej laski u mnie 9 rano ukrop ze hej!!
tesknie za dzieckiem OKRUTNIE!! maz wysyla filmy ale nie za duzo bo ja od razu wyje... przed wylotem plakalam ze to zly pomysl i w ogole co ja mialma w glowie. ale jakos sie ogarniam
pierwsza noc chlopakow podobno dramat a dzis juz lepiej. macko budzi sie z gorąca, bidon daje rade a pozniej bujac trzeba i znow mu goraco...
ja ostatni raz karmilam w srode o 4rano i dopiero dzis o Waszej 13 musialam 1 piers odciagnac bo mialam zgrubienie i wolalam zeby zastoj sie nie zrobil wiec jestem zadowolona bo sie mocno tego obawiałam
takze tak
dzis uderzam na zakupy choc szalu cenowego nie ma jedynie jakis stroj kapielowy chce kupic bo nie wzielam i moze moze moze sama nie wiem co
jutro niagara
Będzie dobrze, poradzą sobie niagara

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 14:58   #3605
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Ania_Frania1 Pokaż wiadomość
Piateczka u nss to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie poznaje własnego dziecka jestem wymeczona, niewyspana, znerwicowana i marzę o urlopie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 14:58   #3606
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Jak dlugo tam bedziesz? <3 Zwiedzacie czy pracujecie?
10 dni, do soboty next week
poki co pracujemy i spimy, dzis jedziemy w city (mamy 35km do centrum) + jutro i w niedziele turbo zwiedzanko
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 15:02   #3607
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Nie poznaje własnego dziecka jestem wymeczona, niewyspana, znerwicowana i marzę o urlopie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję..

U mnie od wczoraj mamoza. I to taka jakiej jeszcze NIGDY nie było. Nagle wczoraj wieczorem B stwierdził, że nie mogę mu zniknąć z pola widzenia a najlepiej jak jest u mnie na rękach. I nawet tacie nie pozwalał się brać, jak go wziął to krzyk, co najwyżej tata mógł z nim stać obok mnie. Dziś rano powtórka była...

A że ja dziś PIERWSZY RAZ wychodzę sama do pubu na piwo/drinki, i w ogóle może gdzieś dalej w miasto pójdę... to współczuję wieczorem tż. Tym razem naprawdę współczuję
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-27, 15:32   #3608
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
10 dni, do soboty next week

poki co pracujemy i spimy, dzis jedziemy w city (mamy 35km do centrum) + jutro i w niedziele turbo zwiedzanko


AZ 10 dni bez małego? O kurka. Niezłe
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 19:54   #3609
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

10 dni bez mamy
ale daja rade
oczyiwscie maz 2 dni z nim jest , 3ci raz go dzis usypiał i dostaje sms
" mamo usypiam jak profesjonalista, 2 min tata mnie buja na pilce i juz sam w lozeczku zasnac umiem"

2 dni! 3...
a matka 1,5 roku nie dala rady
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 20:21   #3610
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Pierwsza zasada macierzyństwa, nie chwal dziecka oficjalnie na forum że niby mu górne trójki wyszły niewiadomo kiedy. To teraz mam, od rana pchanie palców do buzi, dwa sople z nosa, lekki maruder i luźne kupy. Całe szczęście tylko,że dolne zostały.

Byliśmy u dziadków na działce. Jasko najadł się papierówek, poziomek i śliwek . Jutro mamy plan jechać gdzieś nad wodę, bo inaczej wyparuejmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Współczuję..

U mnie od wczoraj mamoza. I to taka jakiej jeszcze NIGDY nie było. Nagle wczoraj wieczorem B stwierdził, że nie mogę mu zniknąć z pola widzenia a najlepiej jak jest u mnie na rękach. I nawet tacie nie pozwalał się brać, jak go wziął to krzyk, co najwyżej tata mógł z nim stać obok mnie. Dziś rano powtórka była...

A że ja dziś PIERWSZY RAZ wychodzę sama do pubu na piwo/drinki, i w ogóle może gdzieś dalej w miasto pójdę... to współczuję wieczorem tż. Tym razem naprawdę współczuję
Dadzą sobie radę . Pierwszy raz od porodu, wow! Nie wytrzymałabym, zwariowała chyba i wylądowała w psychiatryku Miłego wieczoru, wyszalej się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Nie poznaje własnego dziecka jestem wymeczona, niewyspana, znerwicowana i marzę o urlopie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yhhh, współczuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
hej laski u mnie 9 rano ukrop ze hej!!
tesknie za dzieckiem OKRUTNIE!! maz wysyla filmy ale nie za duzo bo ja od razu wyje... przed wylotem plakalam ze to zly pomysl i w ogole co ja mialma w glowie. ale jakos sie ogarniam
pierwsza noc chlopakow podobno dramat a dzis juz lepiej. macko budzi sie z gorąca, bidon daje rade a pozniej bujac trzeba i znow mu goraco...
ja ostatni raz karmilam w srode o 4rano i dopiero dzis o Waszej 13 musialam 1 piers odciagnac bo mialam zgrubienie i wolalam zeby zastoj sie nie zrobil wiec jestem zadowolona bo sie mocno tego obawiałam
takze tak
dzis uderzam na zakupy choc szalu cenowego nie ma jedynie jakis stroj kapielowy chce kupic bo nie wzielam i moze moze moze sama nie wiem co
jutro niagara
Ale masz fajnie!

Korzystaj z wolności i się nie zamartwiaj Nasze dzieci są już duże, to nie małe niemowlaczki. A my te jesteśmy kobietami, pracownikami i dbajmy o siebie, o swój samorozwój. Pewnie dużo się nauczysz, to spora inwestycja w siebie. Nie dołować się, tylko szkolić, zwiedzać i odpoczywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
U nas tez taka duchota. Jakaś burza się zbliża, bo grzmi co chwilę.



Super! Baw się dobrze! My pozdrawiamy z domu wlasnie usypiam Alę
U nas dziś Jaś drugi raz w życiu nie miał drzemki, nie chciał spać i koniec, może przez te upały, chociaż kładłam go w samej pieluszce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-27, 22:29   #3611
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Yoł! jakoś nie mam chwili na forum. Dejwo szaleje, wczoraj z moją mamą się wygłupiał bo z nim została jak mnie nie było. Ogólnie straszny z niego kawalarz bawimy się, że miś to jego najlepszy kumpel..to śmieje się jak go zamyka w bagażniku autka no znęca się na nim, zaśmiewając się do rozpuku
I od kilku dni straszny niejadek się zrobił...ale wierzę, że to minie, choć mnie to irytuje.

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość




Może zupy krem? Ja gotuję zupy np. kokosowy krem z cukinii, miksuję na gładko i jem letnie. To mi jeszcze wchodzi, bo jak mam coś gryźć ciepłego to dziękuję

W ogóle nie mówiłam Wam, ale jakieś 2 tygodnie temu popsuł nam się wózek. Odpadło kółko. Reklamacja zgłoszona i co teraz (zwłaszcza, że ze sklepu nikt nie odpisuje), więc załatwiłam dla Niny spacerówkę-parasolkę. Klekot straszny, rozkręciłam go, zdjęłam wszystkie elementy poszycia, wrzuciłam do pralki, nasmarowałam kółka, wczoraj w Castoramie kupowałam i cięłam deseczki, do usztywnienia siedziska, bo to co było się połamało, naprawiłam mechanizm opuszczania siedziska do pozycji leżącej. Muszę jeszcze zaszyć miejsca, które musiałam rozpruć, żeby te deseczki włożyć i na spacery i do sklepu będzie OK. Ale to nie jest najgorsze, najgorsze jest to, że cały wózek, cały jest RÓŻOWY! Nie wiem, jak mam to przeżyć

No i dziś pobudka o 4:30 Ile trwa wybijanie się 3, tak plus minus?
Matka szpec z niczego wyczaruje coś

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Nie no róż ładny Fason nie mój, ale kolor taki mój
Dzięki za przepis

Zapomniałam pisać, że byłam z Alą u dentysty Na szczęście wszystko w porządku. Ala dostała naklejkę "dzielny pacjent" i od razu ją odkleiła z bluzki

Obkupiłam się też na ciuchach

A we wtorek byłam na zumbie. 2 raz w zyciu i jednak to nie dla mnie Zanim zapamiętałam ruch, był już następny. Nie... Wolę hamaki
A po co Ala ma sobie psuć stylówkę naklejką
Hamaki powiadasz

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Nie mam weny coś. Jakiś marazm mnie dopadł Karol ma mamoze jak nie wiem. Ciężko cokolwiek zrobić. Ciągle słysze jego wycie. Głowa pęka.. środek lata a mi się nic nie chce, dosłownie zmuszam się żeby wyjść z domu z tymi szkodnikami. Jakoś wszystko takie bezcelowe się wydaje. Ciuchów mi sie nie chce kupować bo i tak nigdzie nie wychodzę, makijaz i paznokcie zbędne, fryzjer czeka 2 miesiace to poczeka dluzej, sprzatanie tylko po to zeby zaraz bylo brudne, nawet jeść się nie opłaca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wyjdź, wyjedź gdzieś, zregeneruj się, może masaż?

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Mój tego nie ogarnia..

Dziewczyny pozdrawiam z Toronto!! Buziaczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale super, hiper, extra, szał

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
U nas też... rozpuszczam się... niedobrze mi... a B mnie chyba zaraził tym katarem...
ojjjj trzymaj się, mam nadzieję, że już lawirujesz gdzieś po mieście

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
hej laski u mnie 9 rano ukrop ze hej!!
tesknie za dzieckiem OKRUTNIE!! maz wysyla filmy ale nie za duzo bo ja od razu wyje... przed wylotem plakalam ze to zly pomysl i w ogole co ja mialma w glowie. ale jakos sie ogarniam
pierwsza noc chlopakow podobno dramat a dzis juz lepiej. macko budzi sie z gorąca, bidon daje rade a pozniej bujac trzeba i znow mu goraco...
ja ostatni raz karmilam w srode o 4rano i dopiero dzis o Waszej 13 musialam 1 piers odciagnac bo mialam zgrubienie i wolalam zeby zastoj sie nie zrobil wiec jestem zadowolona bo sie mocno tego obawiałam
takze tak
dzis uderzam na zakupy choc szalu cenowego nie ma jedynie jakis stroj kapielowy chce kupic bo nie wzielam i moze moze moze sama nie wiem co
jutro niagara
Ahhhhhhhhhh Niagara, bomba....

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Nie poznaje własnego dziecka jestem wymeczona, niewyspana, znerwicowana i marzę o urlopie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
spox wszystko minie u nas jest różnie...raz lepiej, raz gorzej



Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
10 dni bez mamy
ale daja rade
oczyiwscie maz 2 dni z nim jest , 3ci raz go dzis usypiał i dostaje sms
" mamo usypiam jak profesjonalista, 2 min tata mnie buja na pilce i juz sam w lozeczku zasnac umiem"

2 dni! 3...
a matka 1,5 roku nie dala rady
Pewnie, że dasz radę...sama bym skorzystała choć na pewno bym tęskniła też i pewnie wyła btw koleżanka jak jej syn tylko rok skończył to najpierw na weekendy oddawała dziecko do swoich rodziców, a teraz to nawet ponad tydzień jest u dziadków...a ona od czasu do czasu odwiedza dziecko

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Pierwsza zasada macierzyństwa, nie chwal dziecka oficjalnie na forum że niby mu górne trójki wyszły niewiadomo kiedy. To teraz mam, od rana pchanie palców do buzi, dwa sople z nosa, lekki maruder i luźne kupy. Całe szczęście tylko,że dolne zostały.
coś w tym jest
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-28, 03:17   #3612
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Mam znajomą która zostawiła 9miesieczna i 3 tyg trip do Stanów. Nie mogłabym się cieszyć z wyjazdu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 06:25   #3613
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Mam znajomą która zostawiła 9miesieczna i 3 tyg trip do Stanów. Nie mogłabym się cieszyć z wyjazdu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też bym nie mogła.



Ale dziś słabo spałam.. Pewnie przez tą pełnie i zaćmienie. Od 1 do 3 nie mogłam zasnąć, no masakra. Dobrze że Kaja przynamniej spała całą noc i obudziła się w świetnym humorze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 08:15   #3614
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Na szczęście jesteśmy różne i każda ma swoją wizję bycia mamą. Skoro to było jej marzenie, miała akurat czas, rodzina pomogła jej w opiece to czemu nie. Kiedyś mogłaby żałować. Najważniejsze,że zrobiła jak uważała, a nie ugięła się pod tekstami rodziny, znajomych i madek w internecie, boże zostawiła małe dziecko, jak mogła..

My w drodze nad morze Namiot tym razem. Zobaczymy jak Jaśkowi się spodoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Ja też bym nie mogła.



Ale dziś słabo spałam.. Pewnie przez tą pełnie i zaćmienie. Od 1 do 3 nie mogłam zasnąć, no masakra. Dobrze że Kaja przynamniej spała całą noc i obudziła się w świetnym humorze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo spać nie mogłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 10:19   #3615
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Nie znoszę studentów. Obudzili mnie o 2:00 wrzeszcząc gdzieś w bloku... niby zamknęłam okno, ale Nina też się obudziła Potem się zaczął cyrk z zębami i taką noc super mieliśmy. ..

Także tego.

Nina na drzemce a ja pół chaty oblecialam na miotle i jeszcze kawę zdążyłam wypić na balkonie delektujac się dźwiękami kosiarek Z balkonu zwiałam, bo robi się upał masakryczny... Postanowilam poleżeć póki mogę

Potem dokończe pranie, prasowanie i ogarnę salon.

Laski co byście zrobiły, gdyby minęło 14 dni od reklamacji a ze sklepem nie było kontaktu?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 11:30   #3616
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Nie znoszę studentów. Obudzili mnie o 2:00 wrzeszcząc gdzieś w bloku... niby zamknęłam okno, ale Nina też się obudziła Potem się zaczął cyrk z zębami i taką noc super mieliśmy. ..

Także tego.

Nina na drzemce a ja pół chaty oblecialam na miotle i jeszcze kawę zdążyłam wypić na balkonie delektujac się dźwiękami kosiarek Z balkonu zwiałam, bo robi się upał masakryczny... Postanowilam poleżeć póki mogę

Potem dokończe pranie, prasowanie i ogarnę salon.

Laski co byście zrobiły, gdyby minęło 14 dni od reklamacji a ze sklepem nie było kontaktu?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie odbierają telefonu i nie odpisują na maile?
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 12:12   #3617
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Mam znajomą która zostawiła 9miesieczna i 3 tyg trip do Stanów. Nie mogłabym się cieszyć z wyjazdu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdy B miał ok 9mc mieliśmy kryzys, gdyby wtedy ktoś mi zaproponował wyjazd to spakowałabym się w 5min

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Na szczęście jesteśmy różne i każda ma swoją wizję bycia mamą. Skoro to było jej marzenie, miała akurat czas, rodzina pomogła jej w opiece to czemu nie. Kiedyś mogłaby żałować. Najważniejsze,że zrobiła jak uważała, a nie ugięła się pod tekstami rodziny, znajomych i madek w internecie, boże zostawiła małe dziecko, jak mogła..
O to to!

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość

Laski co byście zrobiły, gdyby minęło 14 dni od reklamacji a ze sklepem nie było kontaktu?
Dzwoniłaś czy po prostu czekałaś? Ja zawsze się upominam



Wróciłam do domu ok 0:45. Niby nie późno ale odpoczęłam Nagadałam się, napiłam, zjadłam dobre rzeczy... I na jakiś czas wystarczy
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 12:22   #3618
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI



ale upał! już się tego nie da wytrzymać.
Dziś na roczek idziemy więc szybki lekki obiad i o 16 wychodzimy. Jakoś mi się nie chce nic w taką pogodę.

miłego dnia

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość

My w drodze nad morze Namiot tym razem. Zobaczymy jak Jaśkowi się spodoba.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zazdrooooo
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 13:01   #3619
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Nie odbierają telefonu i nie odpisują na maile?
Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Gdy B miał ok 9mc mieliśmy kryzys, gdyby wtedy ktoś mi zaproponował wyjazd to spakowałabym się w 5min


O to to!



Dzwoniłaś czy po prostu czekałaś? Ja zawsze się upominam



Wróciłam do domu ok 0:45. Niby nie późno ale odpoczęłam Nagadałam się, napiłam, zjadłam dobre rzeczy... I na jakiś czas wystarczy
Dzwoniłam, pisałam maile i brak odpowiedzi. Telefonów nie odbierają.

Tak się teraz zastanawiam, jakie działa wytoczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-28, 18:42   #3620
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Dzwoniłam, pisałam maile i brak odpowiedzi. Telefonów nie odbierają.

Tak się teraz zastanawiam, jakie działa wytoczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli zamawialas przez allegro to może spór?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 20:13   #3621
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Jeżeli zamawialas przez allegro to może spór?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zamawiałam w sklepie internetowym, bo stacjonarnie u mnie nie można było dostać tego modelu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 20:28   #3622
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Zamawiałam w sklepie internetowym, bo stacjonarnie u mnie nie można było dostać tego modelu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A próbowałaś dzwonić do nich z innego numeru?
Co wam się z wózkiem zadziało? Coś z kołem o ile dobrze pamiętam?
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 20:30   #3623
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
A próbowałaś dzwonić do nich z innego numeru?
Co wam się z wózkiem zadziało? Coś z kołem o ile dobrze pamiętam?
Z innego numeru nie próbowałam.

Tylne kółko odpadło na spacerze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 20:34   #3624
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Z innego numeru nie próbowałam.

Tylne kółko odpadło na spacerze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spróbuj jutro zadzwonić z innego. Jest spora szansa że odbiorą

Jak to się stało??
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-28, 23:36   #3625
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Nadrobilam Was wieczorową porą znów bylismy w Krakowie. Moj tata musial koniecznie odwiedzic Muzeum Lotnictwa Polskiego Ali się bardzo samoloty spodobaly potem odwiedzilismy Ikee i kupiłam krzesła. W koncu bedzie tak jak powinno być nogi mnie bolą i nie mam już na nic sily.

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Yoł! jakoś nie mam chwili na
forum. Dejwo szaleje, wczoraj z moją mamą się wygłupiał bo z nim została jak mnie nie było. Ogólnie straszny z niego kawalarz bawimy się, że miś to jego najlepszy kumpel..to śmieje się jak go zamyka w bagażniku autka no znęca się na nim, zaśmiewając się do rozpuku
I od kilku dni straszny niejadek się zrobił...ale wierzę, że to minie, choć mnie to irytuje.



Matka szpec z niczego wyczaruje coś



A po co Ala ma sobie psuć stylówkę naklejką
Hamaki powiadasz



wyjdź, wyjedź gdzieś, zregeneruj się, może masaż?



ale super, hiper, extra, szał



ojjjj trzymaj się, mam nadzieję, że już lawirujesz gdzieś po mieście



Ahhhhhhhhhh Niagara, bomba....



spox wszystko minie u nas jest różnie...raz lepiej, raz gorzej





Pewnie, że dasz radę...sama bym skorzystała choć na pewno bym tęskniła też i pewnie wyła btw koleżanka jak jej syn tylko rok skończył to najpierw na weekendy oddawała dziecko do swoich rodziców, a teraz to nawet ponad tydzień jest u dziadków...a ona od czasu do czasu odwiedza dziecko



coś w tym jest
Cwiczenia nazywają się Aerial Hamaki taka joga na kawalku materialu, ktory w sumie jest jak hamak
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Mam znajomą która zostawiła 9miesieczna i 3 tyg trip do Stanów. Nie mogłabym się cieszyć z wyjazdu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapłakałabym się z tęsknoty...

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Ja też bym nie mogła.



Ale dziś słabo spałam.. Pewnie przez tą pełnie i zaćmienie. Od 1 do 3 nie mogłam zasnąć, no masakra. Dobrze że Kaja przynamniej spała całą noc i obudziła się w świetnym humorze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeju tez nie moglam zasnąć :/

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Dzwoniłam, pisałam maile i brak odpowiedzi. Telefonów nie odbierają.

Tak się teraz zastanawiam, jakie działa wytoczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A probowalaś przrz fb? O ile to posiadają
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 08:16   #3626
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Escorpio fajna wycieczka a na FB tez mi nie odpisali Nawet wiadomości nie wyswietlili...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 10:36   #3627
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Escorpio fajna wycieczka a na FB tez mi nie odpisali Nawet wiadomości nie wyswietlili...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie mieli info o urlopie? Faktycznie spróbuj z innego numeru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 10:43   #3628
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Escorpio fajna wycieczka a na FB tez mi nie odpisali Nawet wiadomości nie wyswietlili...
Może się urlopują... Ja jestem wredna i w takich momentach zaczynam straszyć, że zgłoszę na policję czy coś
A skąd sklep jest? Jakie miasto? Ma coś stacjonarnego?
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 13:30   #3629
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 - część VI

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
A nie mieli info o urlopie? Faktycznie spróbuj z innego numeru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Może się urlopują... Ja jestem wredna i w takich momentach zaczynam straszyć, że zgłoszę na policję czy coś
A skąd sklep jest? Jakie miasto? Ma coś stacjonarnego?
Nie mają urlopu, bo dzwoniłam do centrali ale już samą reklamację mam załatwiać, ze sklepem z Zamościa. A z nimi nie ma kontaktu.

Przenieśliśmy Niny łóżeczko do jej pokoju. Trzymajcie kciuki
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-29, 13:34   #3630
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Nie mają urlopu, bo dzwoniłam do centrali ale już samą reklamację mam załatwiać, ze sklepem z Zamościa. A z nimi nie ma kontaktu.

Przenieśliśmy Niny łóżeczko do jej pokoju. Trzymajcie kciuki
Powodzenia

Może odezwa sie po weekendzie. Chodź centrala mogłaby coś pomóc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-16 09:24:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.