Lutówki 2017 ❤ - część VI - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-02, 21:41   #3721
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Hej!


gorąco!!! mam w domu 30-31 nigdy tyle nie było i umieram! Rano o 8 jak idę na spacer to gorąco, bo oczywiście u nas nigdzie cienia nie ma poza parkiem, a w parku to szymek dostaje wtulwa przy 2 ławce...
Przy życiu trzyma mnie fakt, że weekend spedzimy w basenie
Szymek nie wiem czy bedzie chętny, bo ostatnio średnio mu się podobało, ale ja chociaż się pomoczyłam


idą mu dwie czwórki i wydaje mi się, że pierwsza 3. Ze 3 dni miałam złote dziecko potrafił 2h przekładać w koszyczkach klocki, no cud malina, ale się skończyło



Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak, moj L uwielbia sloiczki, te zupkowe od 6 miesiaca, jak widzi taki to sie az trzesie ze szczescia, probowalam tam dac swoje zupy, ale nie przeszlo. Ma swoje ulubione smaki, z 5 rodzajow i je je. A ze jest mega niejadkiem, wiec mnie cieszy wszystko co je ze smakiem, szczegolnie, ze on miesa takiego stałęgo nie zje za chiny ludowe, wiec chociaz w tym sloiku cos.

Macie jakies pomysly jak przemycic mieso zeby gladko poszlo? Nie w zupie?

Moj Tz by sobie spoko poradzil przez 10 dni. Luca sie z nim zupelnie inaczej zachowuje. Jest "grzeczny" (nie lubie tego slowa), tz nie jeczy, nie miedoli o byle co. Wiec jak ja wychodze na 14godzin na repo w weekend to tz jest szczesliwy ze maja swoj dzien.

Wczoraj czytalam artykul dlaczego dziecko zachowuje sie najgorzej z matka. Bo jej najbardziej ufa, jest z nia najczesciej i moze sobie pozwolic na wiecej, testuje granice z tym najbardziej zaufanym czlowiekiem. Mimo, ze z tz L spedza wszytski wieczory, no to jednak ze mna jest wiecej czasu. Nie wiem czy mam sie z tego cieszyc czy nie

co do jedzenia - mój lubił słoiczki. Ostatnio dostał jakiegoś apetytu i lubi jedzenie od nas. Czasami wypluwa,ale domaga się. Dla mnie szok, bo wcześniej tak nie było a słoik jak daję jako lunch to często wzgadza, nawet tym ulubionym. Więc może Luca też "dorośnie" do tego


co do mamozy - Szymon jest najgorszy przy mnie. Choć ostatnio się to uspokoiło, ale jeszcze niedawno jak mnie widział to wył i wspinał się na mnie jak na drzewo...


Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że mięso to żadna konieczność. Może woli strączki Sos z soczewicy do makaronu, falafele z cieciorki, burger z czerwonej fasoli... Ja ostatnio Bartkowi daje makaron z twarogiem - gotuję rurki i nadziewam serem, wcina aż się uszy trzęsą, zarówno na słodko jak i na słono.

ale czekaj... penne nadziewasz???? czy te duże rurki? jejku nadziewanie penne to ja bym nie przeżyła


Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
dla mnie tez ale nie ze w kategorii ojciec tylko rodzic. ja sama z malym 10 dni nigdy nie bylam. tydzien tak...to bylo ciezko. brakuje wytchnienia wiec mysle mocno jak mu podziekować za okazje
On uwaza ze to toronto bedzie argukmentem na rowni z "ale ja rodziłam"
bo to ze da sobie rade to wiedziałam duzo sie malym zajmuje
Opium tak jak u Was, moj sie przy nim inaczej zachowuje, ale teraz placze za mną,. tak jak macko malo placze tak teraz podobno biedny placze i wola mnie (raczej tego nie było jak np maz go kladl spac czy cos sie działo..)
ale jak to maz napisał "wtedy go przytulam i razem sobie z tym radzimy" wiec wiem ze dają rade razem

"kocham" twojego męza za te słowa!!! normalnie zazdro! mój to maruda i narzekacz taki, że szok... tak jakby on najwiekszy trud rodzicielstwa znosił


Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość

Fasolina ma serce jak dzwon i az cale 1,03 cm znowu bede marcowka tp 7.03.2019 no chyba ze cc to moze o luty zahacze

Szymon prawie chodzi, boi sie puscic tez jest mega przytulasny, mamusiowy i pokazuje swoj charakterek jak cos nie idzie po jego mysli Z jedzeniem nie ma problemow, on je wiecej niz ja, porcje jak dla doroslego, powaznie Chodzacy przewod pokarmowy
A tak to zycie nam jakos plynie byle do przodu.

Gratki! cudnie! bardzo bym chciała być mamusią marcową 2020
nasz szymon też mamusiowy był, teraz troszkę mniej. I charakterek też pokazuje


Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Sq brawa dla Tzta Musi dac sobie rade ale jednak co msma to mama np moj Tz zmienial pampka Szymkowi i ubral tyl na przod

MalaMi za te wszystkie trudy macierzynstwa powinnas sobie sprezentowac cala ciezarowke lodow! ale najgorsze chyba za Toba
..

ja ubrałam dziecku buty odwrotnie... Cykam mu foty i patrze kurde coś nie tak... Masakra


Cytat:
Napisane przez Ania_Frania1 Pokaż wiadomość
Taaak, w domu jest 28 stopni i można oszaleć. Dziś zabrałam starsza na fontanny, pluskała się z dzieciakami ponad godzinę.

A jutro do pracy... Pierwszy dzień to pewnie na luzie.ktos jeszcze zaczyna od jutra?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

u mnie jak było 28 myślałam, że umieram... Teraz mam prawie 31 i marzę o 28
pracę zaczynam za 2 miesiace i paniukuje powoli...


Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Tez mam taki balkonik 5-6m. Ale fajny jest bo to taka pol loggia. W polowie mam balustrade, a w polowie sciana i caly bok jest szklany. Dobrze ze jest ta sciana bo jak wlozymu rowery u inne ☠☠☠☠☠☠☠y to nikt nie widzi tego balaganu
Co do baseniku kupilam wczoraj w Tesco. Nqjzwyklejszy, pompowany, 100cm średnicy. Przeceniony z 11 na 8zl i tak go wyrzuce po tym sezonie więc nie ma co inwestowac w drozszy. W ogole wszystkie baseny byly u mnie 30% taniej.



To u mnie slonce jest tak do 11. Jeszcze mało palące.

Przezylam dzisiaj szok! Ala spala w swoim łóżeczku rekordowy czas, 22-6:50(!). Przyszla i uwaga, jeszcze spi! Jest 9:30

cudnie!!!! szymon spał 22-4, ale o 4 zrobił nam taką jazdę, ze przyćmił te 6h snu


Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
U nas tez na podworku się lata na golasa. Szkoda tych pieluch. Chociaz mam koleżankę, ktore suszy jednorazowe pieluchy z Rossmanna bo przeciez tylko zasikane...



o mamo. o mamo. o mamo.
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-02, 22:21   #3722
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Anolta dzięki ze pytasz na razie ok, pracuje do 14.00 wiec sporo czasu wolnego po południu. Niania daje rade z dwojka dziewczyn jak trzeba takze na razie jestem zadowolona fajnie porobic cos innego przez parę godzin dziennie. Zobaczymy co dalej, jak to się wszystko rozkreci i czy nie będę miec za duzo roboty nadgodzin nie przewiduje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-02, 22:24   #3723
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Axn, wlasnie, ktory makaron nadziewasz? Bo ja tez o tym duzym myslalam

Ala teraz wpadła w etap prowadzenia za rączke. Chwyta mnie za rękę i prowadzi po ksiazeczke i idziemy razem na kanapę co tam, ze idziemy razem ze 2m albo ciagnie mnie na lozko so pokoju, bo jest glodna i chce mleko



Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
spróbujemy jak się uda..tak czy siak babka ze złobka prosiła aby przyzwyczajać do nocnika, żeby się nie bał...akurat tu jest ok



co robisz w takim wolnowarze? ja chyba mam taki...z prezentu ślubnego jeszcze nic nie robiłam w nim. O ile to jest to



ale go wyściskasz
O, jak powiedzialas o slubnym prezencie to mi sie przypomnialo jak my doatalismy komplet poscieli 140x200 z jedną (!) poszewką na poduszkę

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Axn w ogóle to jeszcze w kwestii majtek treningowych...jak to pierwszy raz przeczytałam to sobie myślę....wtf...Bartek już trenuje z Tobą coś? brawo ja, mój mózg chyba się stopił
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-02, 22:29   #3724
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Malami ja tez panikowalam a na razie jest OK tzn dzieci dają radę. Także uszy do goru, odzyjesz trochę ja sobie wychodzę o 6.30 to one jeszcze spia wiec nue ma marudzenia ze mama wychodzi. A jak nie widzą mohego wychodzenia to nue ma problemu z zostaniem z niania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-03, 05:52   #3725
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość

ale czekaj... penne nadziewasz???? czy te duże rurki? jejku nadziewanie penne to ja bym nie przeżyła
Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Axn, wlasnie, ktory makaron nadziewasz? Bo ja tez o tym duzym myslalam
Tak, penne, najzwyklejsze małe rurki. Ale nadziewam tylko dla B więc ile tego jest... 15szt? Nawet nie wyciągam żadnego sprzętu tylko łyżka nadzienia do woreczka śniadaniowego i odcinam końcówkę, 2 minuty i po sprawie
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-03, 08:04   #3726
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Tak, penne, najzwyklejsze małe rurki. Ale nadziewam tylko dla B więc ile tego jest... 15szt? Nawet nie wyciągam żadnego sprzętu tylko łyżka nadzienia do woreczka śniadaniowego i odcinam końcówkę, 2 minuty i po sprawie
I tak szacunek!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Ania_Frania1 Pokaż wiadomość
Anolta dzięki ze pytasz na razie ok, pracuje do 14.00 wiec sporo czasu wolnego po południu. Niania daje rade z dwojka dziewczyn jak trzeba takze na razie jestem zadowolona fajnie porobic cos innego przez parę godzin dziennie. Zobaczymy co dalej, jak to się wszystko rozkreci i czy nie będę miec za duzo roboty nadgodzin nie przewiduje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Ja już zaczynam przygotowania, byłam w pracy sporo się pozmieniało, nowe przepisy, mam jedną innowację, 2 szkolenia całodniowe w ostatnim tygodniu sierpnia, no i te całe bhp, badania lekarskie, sporo dokumentów do przejrzenia, już 1 września musi być wszystko na tip top także pracowity sierpień przede mną . I jeszcze dostałam nowe obowiiazki, bo dyrektor stwierdził,że wypoczęta wracam z macierzyńskiego i pewnie mam świeży umysł i dużo chęci. Trochę ma racji w sumie, jakieś takie siły mi wróciły i wszystko mi się chce, czuję że dam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-03, 08:09   #3727
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Axn, wlasnie, ktory makaron nadziewasz? Bo ja tez o tym duzym myslalam

Ala teraz wpadła w etap prowadzenia za rączke. Chwyta mnie za rękę i prowadzi po ksiazeczke i idziemy razem na kanapę co tam, ze idziemy razem ze 2m albo ciagnie mnie na lozko so pokoju, bo jest glodna i chce mleko





O, jak powiedzialas o slubnym prezencie to mi sie przypomnialo jak my doatalismy komplet poscieli 140x200 z jedną (!) poszewką na poduszkę




a mnie zaczelo meczyc ciagle ciagniecie za raczke...rano nie moge nic zrobic...bo on reke ciagnie moja az dotknie podlogi...bo mam siadac i bawic sie z nim a tz to podsumowuje tak, ze Dawidowi brak rodzenstwa

prezent strzal w 10

Cytat:
Napisane przez Ania_Frania1 Pokaż wiadomość
Malami ja tez panikowalam a na razie jest OK tzn dzieci dają radę. Także uszy do goru, odzyjesz trochę ja sobie wychodzę o 6.30 to one jeszcze spia wiec nue ma marudzenia ze mama wychodzi. A jak nie widzą mohego wychodzenia to nue ma problemu z zostaniem z niania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fajnie, ze jest ok, niania daje rade, a mama ma chwilę inna niż zawsze
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-03, 09:32   #3728
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
W Rosku jest teraz promka i sa za 10 zl a my i tak akcje basenowe co 2-3 dni robimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to muszę zajechać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Nie poszalałam bo kupiłam tanioche z allegro ale się sprawdza klik

Jak ktoś chce więcej zainwestować to polecam zajrzeć tu do recenzji droższych - klik, ale ja zostanę przy tych zwykłych już chyba Nie ma żadnych "przecieków" mimo, że nie wkładam dodatkowych wkładów. Po prostu po czasie robią się mokre i B pokazuje, że coś jest nie tak
Ciekawe jakby kacper zareagował jakby się zmoczył ... Chyba na początek nie ma sensu inwestować w drogie. One są z bawełny czy to jakas sztucznosc ala strój kąpielowy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-03, 09:52   #3729
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
[/COLOR]Ciekawe jakby kacper zareagował jakby się zmoczył ... Chyba na początek nie ma sensu inwestować w drogie. One są z bawełny czy to jakas sztucznosc ala strój kąpielowy ?
Zwykła bawełna, wg metki majty 100% bawełna + "coś" 85% bawełna i 15% poliester - pewnie ten nieprzemakalny wkład w środku. Produkcja niestety chińska.

Może przy realnym odpieluchowywaniu za rok zainwestuje w jakieś porządniejsze.

Rozpływam się, pracuję z domu, mam tu ponad 30st. Ratunkuuuu...
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-03, 13:09   #3730
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
I tak szacunek!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Super! Ja już zaczynam przygotowania, byłam w pracy sporo się pozmieniało, nowe przepisy, mam jedną innowację, 2 szkolenia całodniowe w ostatnim tygodniu sierpnia, no i te całe bhp, badania lekarskie, sporo dokumentów do przejrzenia, już 1 września musi być wszystko na tip top także pracowity sierpień przede mną . I jeszcze dostałam nowe obowiiazki, bo dyrektor stwierdził,że wypoczęta wracam z macierzyńskiego i pewnie mam świeży umysł i dużo chęci. Trochę ma racji w sumie, jakieś takie siły mi wróciły i wszystko mi się chce, czuję że dam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie!! I jescze ta 1 rodzynka do każdego wkładana!!

Dziś dzień zakupów!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-03, 13:39   #3731
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Axn a te majtki treningowe to nie zatrzymują tylko malego siku? Tak na zasadzie dziecko nie dobiegło?
Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
I tak szacunek!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Super! Ja już zaczynam przygotowania, byłam w pracy sporo się pozmieniało, nowe przepisy, mam jedną innowację, 2 szkolenia całodniowe w ostatnim tygodniu sierpnia, no i te całe bhp, badania lekarskie, sporo dokumentów do przejrzenia, już 1 września musi być wszystko na tip top także pracowity sierpień przede mną . I jeszcze dostałam nowe obowiiazki, bo dyrektor stwierdził,że wypoczęta wracam z macierzyńskiego i pewnie mam świeży umysł i dużo chęci. Trochę ma racji w sumie, jakieś takie siły mi wróciły i wszystko mi się chce, czuję że dam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super dostajesz pierwszą klase?
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Dokładnie!! I jescze ta 1 rodzynka do każdego wkładana!!

Dziś dzień zakupów!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Samych udanych zdobyczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-03, 13:44   #3732
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Axn a te majtki treningowe to nie zatrzymują tylko malego siku? Tak na zasadzie dziecko nie dobiegło?
Myślałam, że tak będzie ale B chodzi w nich spokojnie 1-2h i na pewno nie sika wtedy raz Nic nie przesieka, z czasem robią się coraz bardziej wilgotne aż mu to zaczyna przeszkadzać.

Zrobił raz też wielkiego kupola i nie wyciekł
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-03, 23:43   #3733
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 - część VI

Podałam się i przytargalam przenosna klime nawet przyjemne popoludnie spędziliśmy w domu.
Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Myślałam, że tak będzie ale B chodzi w nich spokojnie 1-2h i na pewno nie sika wtedy raz Nic nie przesieka, z czasem robią się coraz bardziej wilgotne aż mu to zaczyna przeszkadzać.

Zrobił raz też wielkiego kupola i nie wyciekł
Doczytałam, że są różne rodzaje.
Mam te close i one raczej na dobiegniecie. U synka je stosowalam do auta jak sie odpieluchowal ale raczej nie było to wow. Teraz jeszcze nie wyciagalam.
Mloda dziś pół dnia bez pampersa mówi sisi i łapie się rączka. Nawet dobiega do nocnika i sika czasami nawet co 2h biega na golasa, więc latwiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-04, 00:06   #3734
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 - część VI

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Podałam się i przytargalam przenosna klime nawet przyjemne popoludnie spędziliśmy w domu.
Doczytałam, że są różne rodzaje.
Mam te close i one raczej na dobiegniecie. U synka je stosowalam do auta jak sie odpieluchowal ale raczej nie było to wow. Teraz jeszcze nie wyciagalam.
Mloda dziś pół dnia bez pampersa mówi sisi i łapie się rączka. Nawet dobiega do nocnika i sika czasami nawet co 2h biega na golasa, więc latwiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo

A Dejwa dziś nam jak szczeniak narobił na podłogę 1 i 2
Ciągnął się za pieluchę... więc ściągnęliśmy i na nocnik sadzamy...no ale wstawał...i tak nagle zrobił siku i kupkę na podłogę wiedział, że mu się chce...no ale do nocnika nie chciał zrobic
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-04, 07:27   #3735
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Dzień dobry Dzień zaczął się całkiem przyjemnie; Kaja dała mi pospać, Tż poszedł z nią teraz na rower a ja ze śniadankiem i kawką zaległam w łóżku No i wszystko byłoby idealnie gdyby nie fakt, że wczoraj dostałam okres i brzuch mnie boli jak nie wiem


zuzkka, masz już Huba?
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-04, 09:11   #3736
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Dziewczynki Maksiu spamuje w klubie
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-04, 09:35   #3737
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Super! Ja już zaczynam przygotowania, byłam w pracy sporo się pozmieniało, nowe przepisy, mam jedną innowację, 2 szkolenia całodniowe w ostatnim tygodniu sierpnia, no i te całe bhp, badania lekarskie, sporo dokumentów do przejrzenia, już 1 września musi być wszystko na tip top także pracowity sierpień przede mną . I jeszcze dostałam nowe obowiiazki, bo dyrektor stwierdził,że wypoczęta wracam z macierzyńskiego i pewnie mam świeży umysł i dużo chęci. Trochę ma racji w sumie, jakieś takie siły mi wróciły i wszystko mi się chce, czuję że dam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to tez masz ciekawie ale to dobrze, taka nowa energia się przyda. Ja się cieszę ze wróciłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-04, 20:01   #3738
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Po ostatnich buntach i buncie na spanie, Bartek odstawił smoczek
Od dawna używaliśmy go tylko do spania. Bez niego zasnąć nie potrafił. Każda próba kończyła się tym, że zdenerwowany gryzł materac i poduszki. Aż tu nagle pewnego dnia nie chciał smoczka i koniec. Wyrzucał z łóżka. I od tego czasu śpi bez


A dziś byliśmy w Papugarni. Polecam!
I na piwie., Też polecam. Lambic wiśniowy to było cuuuudooo
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-05, 13:29   #3739
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Po ostatnich buntach i buncie na spanie, Bartek odstawił smoczek
Od dawna używaliśmy go tylko do spania. Bez niego zasnąć nie potrafił. Każda próba kończyła się tym, że zdenerwowany gryzł materac i poduszki. Aż tu nagle pewnego dnia nie chciał smoczka i koniec. Wyrzucał z łóżka. I od tego czasu śpi bez


A dziś byliśmy w Papugarni. Polecam!
I na piwie., Też polecam. Lambic wiśniowy to było cuuuudooo
Brawo Bartuś! Maksiu wygryzl dziurę w smoczku i widać że mu ona przeszkadza, czekam aż też go wywali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-05, 20:18   #3740
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 - część VI

Help! Właśnie go odgryzl przy wieczornej zabawie jestem w panice, co prawda zasnął na noc bez problemu, na, śmiem twierdzić że zasypial dużo spokojniej niż ze smoczkiem ale on w nocy go szuka na śnie i poplakuje jak go nie może znaleźć. Spróbuję to potraktować jak odstawienie od cyca, będę go tulic lulac może damy radę i przy okazji odstawimy. Po raz kolejny widzę jak dużo siedzi w głowie matki, dla mnie to pewnie cięższe niż dla niego..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I Was Born To Love You..."

Edytowane przez sreberko4
Czas edycji: 2018-08-05 o 20:20
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-05, 20:25   #3741
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Po ostatnich buntach i buncie na spanie, Bartek odstawił smoczek
Od dawna używaliśmy go tylko do spania. Bez niego zasnąć nie potrafił. Każda próba kończyła się tym, że zdenerwowany gryzł materac i poduszki. Aż tu nagle pewnego dnia nie chciał smoczka i koniec. Wyrzucał z łóżka. I od tego czasu śpi bez


A dziś byliśmy w Papugarni. Polecam!
I na piwie., Też polecam. Lambic wiśniowy to było cuuuudooo
super, brawo

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Brawo Bartuś! Maksiu wygryzl dziurę w smoczku i widać że mu ona przeszkadza, czekam aż też go wywali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to dobrze się składa może spróbuj wytłumaczyć, że smoczek teraz jest bleee i niech sam go wyrzuci do kosza na śmieci. Podobno moja mama tak zrobiła z bratem i od tej pory oduczył się smoka
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-05, 20:44   #3742
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Help! Właśnie go odgryzl przy wieczornej zabawie jestem w panice, co prawda zasnął na noc bez problemu, na, śmiem twierdzić że zasypial dużo spokojniej niż ze smoczkiem ale on w nocy go szuka na śnie i poplakuje jak go nie może znaleźć. Spróbuję to potraktować jak odstawienie od cyca, będę go tulic lulac może damy radę i przy okazji odstawimy. Po raz kolejny widzę jak dużo siedzi w głowie matki, dla mnie to pewnie cięższe niż dla niego..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bartek przerzucił się na gryzienie ogonka pluszowej owieczki Serio, ma w łóżeczku szumiącą owieczkę zazu i odkąd nie chce smoczka to przygryza jej ogonek. Da radę! Bartek też popłakiwał w nocy na smoczka i trzeba bylo mu czasem w nocy podawać a teraz nic

Edytowane przez axn22
Czas edycji: 2018-08-05 o 20:45
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-05, 20:46   #3743
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Po ostatnich buntach i buncie na spanie, Bartek odstawił smoczek
Od dawna używaliśmy go tylko do spania. Bez niego zasnąć nie potrafił. Każda próba kończyła się tym, że zdenerwowany gryzł materac i poduszki. Aż tu nagle pewnego dnia nie chciał smoczka i koniec. Wyrzucał z łóżka. I od tego czasu śpi bez
brawo! jutro spróbuję czy Hania zaśnie bez. Wydaje mi się ,że jakoś bardzo do smoczka nie jst przywiązana bo używamy tylko do spania.
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-05, 21:24   #3744
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dzień zaczął się całkiem przyjemnie; Kaja dała mi pospać, Tż poszedł z nią teraz na rower a ja ze śniadankiem i kawką zaległam w łóżku No i wszystko byłoby idealnie gdyby nie fakt, że wczoraj dostałam okres i brzuch mnie boli jak nie wiem


zuzkka, masz już Huba?
Ostatecznie anulowałam zamówienie bo mieli mega poślizgi z produkcją i tak stwierdziliśmy, że za moment byłby za mały, on jest idealny tak 0-18mc
Przez chwilę mieliśmy Bugaboo Cameleon 3, ale sprzedałam bo jest okropny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-05, 21:31   #3745
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Ostatecznie anulowałam zamówienie bo mieli mega poślizgi z produkcją i tak stwierdziliśmy, że za moment byłby za mały, on jest idealny tak 0-18mc
Przez chwilę mieliśmy Bugaboo Cameleon 3, ale sprzedałam bo jest okropny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Czemu bugaboo ci nie podszedl?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-05, 21:34   #3746
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 - część VI

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Czemu bugaboo ci nie podszedl?
W porównaniu do Joolza się dużo gorzej prowadzi, jedną ręką ciężko bo ucieka. Ta najbardziej pionowa pozycja jest za pionowa i Mila wcale nie chciała w nim jeździć

A i ciężko się podbija i nie radzi sobie w piasku na placu zabaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez zuzkka
Czas edycji: 2018-08-05 o 21:36
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-06, 05:27   #3747
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Ostatecznie anulowałam zamówienie bo mieli mega poślizgi z produkcją i tak stwierdziliśmy, że za moment byłby za mały, on jest idealny tak 0-18mc
Przez chwilę mieliśmy Bugaboo Cameleon 3, ale sprzedałam bo jest okropny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie czytałam, że Hub jest tak „wymiarowo” na 0-18mc, bo siedzisko ma mniejsze od Day. Chociaż dobrze, że go widziałaś na żywo, bo wiesz że jest fajny Nic straconego- najwyżej kupicie dla drugiego dziecka
Mi jeśli chodzi o Bugaboo to bardzo podobają się te ogromne budki na lato, to jest naprawdę super. Ale jakoś cały wózek do mnie nie przemawia.
Zostaliście z Day i Joie?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-06, 07:08   #3748
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Właśnie czytałam, że Hub jest tak „wymiarowo” na 0-18mc, bo siedzisko ma mniejsze od Day. Chociaż dobrze, że go widziałaś na żywo, bo wiesz że jest fajny Nic straconego- najwyżej kupicie dla drugiego dziecka
Mi jeśli chodzi o Bugaboo to bardzo podobają się te ogromne budki na lato, to jest naprawdę super. Ale jakoś cały wózek do mnie nie przemawia.
Zostaliście z Day i Joie?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Data sprzedałam bo przyjaciółka jest w ciąży a to był moment jak czekałam na Huba
Zostaliśmy z Joie i cały czas się zastanawiam czy jednak nie kupić używanego Day jeszcze albo Priama

Dla drugiego będzie Hub albo Joolz Day 3, ale najpierw musi być drugie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-06, 07:23   #3749
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

sreberko, jak tam noc bez smoczka?
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-06, 07:43   #3750
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Data sprzedałam bo przyjaciółka jest w ciąży a to był moment jak czekałam na Huba
Zostaliśmy z Joie i cały czas się zastanawiam czy jednak nie kupić używanego Day jeszcze albo Priama

Dla drugiego będzie Hub albo Joolz Day 3, ale najpierw musi być drugie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Priam jest jednak całkiem spory, nie? A czym różni się Day3 od Day2? Nawet nie słyszałam , że 3 wyszła
My od maja mamy tylko Greentoma i nam wystarcza


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-16 09:24:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.