podkład VERSACE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-15, 21:58   #1
matula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3

podkład VERSACE


Bardzo proszę o pomoc . Przeczytałam wasze pozytywne recenzje o podkładzie Versace Smoothing Skin Fudation. Wydaje mi się, że byłby dla mnie odpowiedni. Czy mogłabym się dowiedzieć do jakiej skóry się nadaje (niestety mam już widoczne naczynka i minimalne przebarwienia. Moja skóra potrzebuje już czegoś co by ją ściągnęło, naprężyło czyli coś z liftingiem). Teraz stosuje najnowszy produkt CHANELL i przyznam, że używam go bo nie wiem co lepszego mam kupić . Wracają do VERSACE to chciałabym wiedzieć GDZIE GO MOŻNA KUPIĆ. Niestety w sephorze nie jest dostępny. Z góry dziękuje za pomoc.
matula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 22:20   #2
tinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar tinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 380
Dot.: podkład VERSACE

A ja nie jestem taka pewna czy podklady drogich firm, sa rzeczywiscie warte swojej ceny i dzialaja takie cuda, w porownaniu do troche tanszych.
Przez jakis czas uzywalam podkladu Heleny Rubinstein do cery mieszanej. I wcale nie byl taki rewelacyjny. Wydawalo mi sie, ze kupujac tak drogi produkt renomowanej firmy moge oczekiwac czegos wiecej, niz po produktach z troche nizszej polki
Teraz mam Isadore i jestem o wiele bardziej zadowolona niz z Heleny
To tylko taka moja sugestia. Wiadomo, kazdy kieruje sie swoim zdaniem.
Ale moze warto poszukac podkladu liftingujacego i napinajacego innych, nieco tanszych firm. Moga byc nie gorsze od Versace, a po co przeplacac.
tinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 18:54   #3
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: podkład VERSACE

ja używalam clinique i diora...I szczerze...Wonder finish, Excipial i Dermacol w niczym nie ustępują tym kilkakrotnie droższym. Zwykle lepiej jest kupować droższe kosmetyki pielęgnacyjne i perfumy. Ale podklady...Jestem za mloda na liftingujące podklady ale slyszalam ze duzo firm takie ma Buziaki
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.