Ostatnio obejrzane filmy cz. II - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-02, 10:28   #1351
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Jak utopić doktora Mraczka
taka inna wersja Arabelli tyle,ze o wodnikach w Czechach,jak na tamte czasy to fajne efekty specjalne np wchodzenie do zlewu czy do akwarium i przemiana w karpia,no i fajny wynalazek- naszyjnik wskazujacy dziewictwo badz nie .Pare razy sie smialam wiec niech bedzie 6 pkt mimo ,ze wiecej oczekiwałam
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 11:58   #1352
glam_star
Żelkożerca
 
Avatar glam_star
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 471
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Superhero Movie - na niektórych scenach się zaśmiałam [tych najbardziej prostackich] ale ogólnie słabo. Do jednego wora z "Epic Movie".
glam_star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 20:05   #1353
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki
2/10 (z sentymentu)
A jak Ci się podobała scena z lodówką?

Dworzec nadziei - 7/10 Dałabym 6, bo nie zachwycił mnie, ale podwyższam za dużo pięknych ujęć.
W imię ojca - 7/10 Ciekawy i poruszający.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 21:21   #1354
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A jak Ci się podobała scena z lodówką?
Jeden z lepszych... nonsensów Ale i tak zakończenie wymiata

Seks w wielkim mieście - nie wiem, dlaczego, ale trudno mi cokolwiek o nim napisać. Podobały mi się ciuchy Poza tym film mi się dłużył. Nie wiem, co jeszcze mogę dodać. Na pewno nie zostanie w mej pamięci 3/10
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 22:58   #1355
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Dziś byłam na Hulku. W sumie ciężko mi go ocenić. Podobały mi się niektóre postacie [np.Blonsky :p], grał Norton i było pare scen robiących wrażenie. Gdybym nie widziała tego w kinie pewnie dużo mniej by mi się podobał. Było troche dłużyzn itp...sama nie wiem ile pkt dać :P
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 00:38   #1356
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"music and lyrics" - bardzo fajna propozycja na samotny wieczor, romans spleciony z muzyką bardzo przyjemnie poprawił mi nastrój, nie jest to według mnie taka badziewna opowiesc o zakochanych. muzyczka fajnie sie wkręca i naprawde byłam mile zaskoczona tym filmem. a że zostało m itroche wieczora to puściłam
Sierociniec - myslalm zawsze ze jestem twarda na horrorach bo kolezanki zawsze przestraszone a ja lajcik. tym razem ....no, dawno sie nei balam na filmie i sierociniec mi w tym pomogl. jakbym ogladala z kims nei byloby takiego efektu. ale sama, wieczorem... piorunujący. jstem pod wrazeniem ze mne iwystraszył. lubie takie filmy o ktorych potem bede mysleć.
fabuła nieoklepana, a scena z ciuciubabka faktycznie najmocniejsza, przerosła mnie troche i przyznam sie ze dalam na 1 min. pauze, bo musialam az odetchnąć
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 01:13   #1357
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Teksańska masakra piła mechaniczną(2006)
Nie lubię takich filmów, wolę się bać niż czuć obrzydzenie, ale ten film obejrzałam i nie żałuję, może sam tytuł mnie nastawił czego mogę się spodziewać po nim. Jest niezły, aczkolwiek pół filmu liczyłam muchy na suficie. 8/10

Epoka lodowcowa2-odwilż(2006)
Ojej spodziewałam się czegoś lepszego. Kiepski w porównaniu do pierwszej części, trochę nudnawy 7/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 06:56   #1358
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Sierociniec - nudnawy, dłużyzny a najgorsze zakończenie.Kobieta zabiła własne dziecko! ! makabra. Wogóle pomysł nieco oklepany, musiałam przyśpieszać bo mi się nudził. Niezbyt mi się podobał. 3/10
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 08:00   #1359
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Sierociniec - nudnawy, dłużyzny a najgorsze zakończenie.Kobieta zabiła własne dziecko! ! makabra. Wogóle pomysł nieco oklepany, musiałam przyśpieszać bo mi się nudził. Niezbyt mi się podobał. 3/10
Zauważyłam,że zdania co do filmu są bardzo podzielone. Jednym się bardzo podobało a inni dają najniższe noty. Hmm ciekawe dlaczego tak sie dzieje. Ale wiadomo każy lubi co innego, są różne gusta

P.S. Żurawinka - Ona spacjalnie nie zabiła swojego dziecka. To był nieszczęśliwy wypadek. Bardzo kochała synka, tylko jej zależało aby się w końcu odnalazał.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 08:02   #1360
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cassandra edytuj ten spoiler na bialo,bo nie wszyscy chca widziec zakonczenie
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 08:06   #1361
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Cassandra edytuj ten spoiler na bialo,bo nie wszyscy chca widziec zakonczenie
Tak jest!
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 10:00   #1362
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Między słowami
Film bardzo dobry. Ciekawy, niebanalny scenariusz i świetna reżyseria Soffii Coppoli. Ponadto doskonałe (!) role Murray'a i Johansson.
Może słów tu wiele nie pada, ale każde jest ważne. Poza tym jest to jeden z tych filmów, w którym więcej mówią gesty i emocje. "Między słowami" ma niespotykany, magiczny klimat; akcja toczy się tu jakby we śnie. Czas jest mało ważny, istotną rolę gra tu jednak przestrzeń, architektura Tokio - miejskiej dżungli.


La Strada
Moje drugie spotkanie z Fellinim i wiem, że będzie niezapomniane.
Film jest rewelacyjny. I pod względem technicznym, i "treściowym".
Urzekła mnie przedstawiona przez Felliniego historia, poczułam ją naprawdę, co rzadko się zdarza.
Losy Gelsominy i Zampana glęboko poruszają i mają wymiar uniwersalny. To nie jeden wymyślony przypadek, nie fantastyczna historia. Każdy człowiek potrzebuje miłości, poczucia bycia potrzebnym; samotność niszczy.Giuletta Masina w głównej roli niebywale autentyczna, rewelacyjna - to się nazywa sztuka aktorska!
I przestrzeń w filmie dosyć surowa, ograniczona, ale magiczna. Te puste plaże i drogi, rynki małych miasteczek w dzień tętniące życiem, opuszczone nocą.
Cudowny film.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 13:10   #1363
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

American Beauty 5/10 dziwnie sie skonczyl, jak dla mnie tak jakby sie urwal ten film. Raczej nie polecam, troche sie wynudzilam ogladajac go.

Miedzy slowami 5/10 podobala mi sie gra Johansson i ukazanie stylu zycia w Tokio. Jednak nie lubie zbytnio filmów w takim klimacie dlatego stawiam 5.
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 13:32   #1364
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez poziomkakj Pokaż wiadomość
American Beauty 5/10 dziwnie sie skonczyl, jak dla mnie tak jakby sie urwal ten film. Raczej nie polecam, troche sie wynudzilam ogladajac go.
A mi się tam podobał. Nie jest urwany, bo przecież film nie jest przedstawieniem zdarzeń w kolejności chronologicznej. Ale może nie o to chodzi. Dawno temu oglądałam ten film, ale podobał mi się. Mimo że za Spaceyem jakoś specjalnie nie szaleję. Film wart zobaczenia.

Nie kłam kochanie - spodziewałam się czegoś lepszego. No takie to jakieś oklepane, chociaż chwilami zabawnie nawet było. Wiem, że niektórzy zachwycali się tutaj rolą Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, ale jakoś specjalnie mnie nie przekonała. 5/10
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you

Edytowane przez bubelmart
Czas edycji: 2008-07-03 o 16:35 Powód: literówka
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 13:44   #1365
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Elizabeth: Złoty wiek
Strasznie mi się dłużył, miałam wrażenie, że film jest za bardzo poszatkowany, brak mu ciągłości, mimo, że chronologia jest zachowana. Zdarzenia potraktowane płytko, bez zbytniego wgłębiania sie w uczucia bohaterów. Plus za kostiumy i scenografię. 3/10
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 16:14   #1366
mandelka
Rozeznanie
 
Avatar mandelka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 549
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
Nie kłam kochanie - spodziewałam się czegoś lepszego. No takie to jakieś oklepane, chociaż chwilami zabawnie nawet było. Wiem, że niektórzy zachwycali się tutaj rolą Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, ale jakoś specjalnie mnie nie przekonała. 5/10
Przewidywalny i naiwny do bólu ...ale... scena picia Adamczyka z fiskusem mnie powaliła na kolana dlatego daje 7/10
__________________
= Wysokie obcasy wymyśliły kobiety, które były całowane w czoło =
mandelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 16:31   #1367
significant
Rozeznanie
 
Avatar significant
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Vice City.
Wiadomości: 500
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ja oglądam sporo. Zamieszczone wraz z ,,mini recenzjami".

Must love dogs- banał obejrzany ze względu na Johna Cusacka. Ani to śmieszne, ani ckliwe... Właściwie, nie wiem, co to było.
1408- kolejna pozycja z Johnem Cusackiem. Tym razem o niebo lepsza i w dodatku na podstawie książki S.Kinga.
Hulk - gdyby ktoś zapytał ,,Edwardzie Nortonie, łaj Hulk?" odpowiedź zapewne brzmiałaby ,,for manej". To wyjaśniłoby wiele.
Bullets over Brodway- znów Cusack. Tym razem w Woody Allenowej produkcji. Po raz kolejny przekonałam się, dlaczego nie lubię Allena.
Wpadka- zdecydowanie nastawiłam się na coś bardziej śmiesznego. Momentami wręcz nudnawe. Ale można obejrzeć w towarzystwie.
Pathology- hm... czytając opis spodziewałam się czegoś zupełnie innego. I zdecydowanie lepszego.
Marzyciele- dobiło mnie to, że po 3 latach nauki francuskiego ze wszystkich dialogów zrozumiałam tylko ,,pour qui?". W każdym razie, film zbyt wyzwolony, jak na mój gust. Nie podobał mi się.
Czas zabijania- pomimo dobrze zapowiadającej się obsady jakoś nie przypadł mi do gustu. Obejrzałam do końca tylko ze względu na Kevina Spacey.
significant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 16:33   #1368
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez mandelka Pokaż wiadomość
scena picia Adamczyka z fiskusem mnie powaliła na kolana
oo tak! to było dobre
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 17:47   #1369
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez poziomkakj Pokaż wiadomość
American Beauty 5/10 dziwnie sie skonczyl, jak dla mnie tak jakby sie urwal ten film. Raczej nie polecam, troche sie wynudzilam ogladajac go.
omg uwielbiam ten film. swietnie sie go oglada, swietna gra aktorow, no i baaaaardzo porusza, przynajmniej mnie poruszyl. moim zdaniem wrecz przeciwnie, film ma idealne zakonczenie.. no ale wiadomo ze kazdy ma prawo do wlasnej opinii u mnie "American Beauty" ma 10/10
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 19:44   #1370
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Droga bez powrotu 2 - ogladałam pierwszą czesc i musze powiedziec ze nie mam zastrzeżen do obydwóch częsci. Oczywiscie nie brakuje "flaków itp" no, ale taki już jest. Mi się nawet podobał. Ocena 7/10.
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12




jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 19:56   #1371
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Droga bez powrotu - parę razy chowałam się za poduszkę, fakt. W napięciu też trzymał i nie wynudziłam się na nim, wręcz przeciwnie - te ponad 80minut zleciało jak w pół godziny, aż się zdziwiłam. Szkoda tylko, że wokół tego wszystkiego nie było szczegółów dotyczących tej legendy i w ogóle więcej fabuły, no ale horrory rzadko takową posiadają... całkiem fajny. 8/10
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 21:16   #1372
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez jvlka900 Pokaż wiadomość
Droga bez powrotu 2 - ogladałam pierwszą czesc i musze powiedziec ze nie mam zastrzeżen do obydwóch częsci. Oczywiscie nie brakuje "flaków itp" no, ale taki już jest. Mi się nawet podobał. Ocena 7/10.

a u mnie to ma góraa 4,5-5/10. wg mnie strata czasu. 1 o niebo lepsza.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 21:23   #1373
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"W dolinie Elah" (In the Valley of Elah; 2007)

Smutny film. Do oglądnięcia zachęciła mnie obsada i fakt, że to film kryminalny (czyli taki, jaki lubię). Fajny, ale nie powalający. Gra aktorska przeciętna... Ocena: 7/10.



"Czas zabijania" (A Time to Kill; 1996)

Aktorska obsada i ciekawa fabuła. Kolejny smutny film. Muszę powiedzieć, że podobała mi się gra Matthew McConaughey'a. A wręcz mnie zadziwiła, zawsze myślałam, że to taki hollywoodzki laluś i tyle... Film opowiada naprawdę poruszającą historię. Ocena: 8,5/10.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 21:33   #1374
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cassandra - tak wiem że nie zabiła go specjalnie ale przez nieuwage? Ja uważam że wszystkiemu winne były duchy - dzieciaki - to one chciały żeby ich dawna koleżanka się nimi zaopiekowała i spowodowały tę całą historię. Muszę przyznać że nie tylko zakończenie mnie przeraziło ale też kiedy chłopiec o świszczącym oddechu podchodzi do niej... brr... miałam gęsią skórkę. Mimo wszystko mam wrażenie że film nie skończył się dobrze..

Mary Reilly - sprzątaczka i służąca w domu doktora Jekylla - mało się dzieje ale jest napięcie, szczególnie gdy pojawia się Hyda. Nie najnowszy film z Julią Roberts w roli służącej. Mgliście, angielsko z czasów tamtej epoki, trochę jak teatr. 4/10

Rogue - wg krytyków jeden z horrorów o realnie pokazanym krokodylu. Grupka turystów wyrusza na australijskie wodne safari przyjrzeć się aligatorom. Oczywiście kończy się to krwawo. Poza mrożącymi krew w żyłach scenami ( bardziej sytuacjami niż ilością krwi) fajna muzyka i ładne widoki (nieczęste jak na horror) 5/10

Beneath - znów horror - dziewczyna która była pośrednio winna śmierci siostry wraca w rodzinne strony - po pierwsze wyleczyć się z koszmarów - po drugie dowiedzieć się jak naprawdę zginęła jej siostra. Zamącone, dziwne, takie sobie. Główna bohaterka gra jak drewniana lalka :-/ 2/10
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 23:07   #1375
Dalijka
Raczkowanie
 
Avatar Dalijka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa.
Wiadomości: 58
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Elizabeth: Złoty wiek
Strasznie mi się dłużył, miałam wrażenie, że film jest za bardzo poszatkowany, brak mu ciągłości, mimo, że chronologia jest zachowana. Zdarzenia potraktowane płytko, bez zbytniego wgłębiania sie w uczucia bohaterów. Plus za kostiumy i scenografię. 3/10
podpisuję się pod tym obiema rękami... o mało co nie zasnęłam w kinie, film jest płytki i żaden z bohaterów nie wzbudza sympatii. Wynudziłam się śmiertelnie i ja daję mu 2/10 ale też dlatego, że nauczycielka angielskiego zaciągnęła nas na to siłą...
__________________

Blog żywieniowy-zapraszam!

What's that saying? Why do I keep hitting myself with a hammer? Because it feels so good when I stop.
Dalijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 09:47   #1376
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ostatnio obejrzałam:

Godziny / Hours, The (2002)
Już dawno nie wynudziłam się tak na filmie. Czytając o nim na filmwebie myślałam,że będzie to coś naprawdę dobrego...tymczasem to tak słaby film,że szkoda było go oglądać. Przyznam,że nie obejrzalam go do końca, mniej więcej w połowie już zaczęłam przewijać
Histora przedstawiająca trzy kobiety i osoby z nimi powiązane. Żyją w różnych czasach, innym otoczeniu, ale towarzyszą im podobne emocje.
Nic mi się w tym filmie nie podobało, no może poza dobra obsadą aktorską:
Julianne Moore, Meryl Streep, Nicole Kidman (okropnie wyglądała w filmie, zupełnie jej nie poznałam i ten nos...feeee)
Bardzo proszę, jeśli ktoś oglądał film niech napisze mi dlaczego dostał tyle nagród, za co?? Może za płytka jestem nie zrozumiałam go ale uwierzcie mi wg mnie to kaszana jakich mało.
Jeszcze chyba nigdy nie dałam tak niskiej oceny:
2/10 ( w tym 1 pkt za obsadę aktorską)
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 09:57   #1377
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Nie kłam kochanie - powtórzone schematy, drażniący Adamczyk i sztywna Żmuda Trzebiatowska. Reszta aktorów spisała się całkiem nieźle. Fakt, jak pisały dziewczyny wyżej, scena picia z fikusem Albertem jest najlepsza
Troszkę się pośmiałam i dlatego 4/10
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 10:11   #1378
pigigel
Zadomowienie
 
Avatar pigigel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 050
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Pokochaj moje córki (2001)- Oglądałam wczoraj na tvn. Bardzo mnie wzruszył, pod koniec płakałam jak bóbr. 8/10
__________________
"Musisz lubić dziś to dziś Ciebie polubi,
a o wczoraj zapomnij to ono zapomni o Tobie..."

pigigel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 10:25   #1379
dzasmina
Raczkowanie
 
Avatar dzasmina
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 371
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Jumper pomysł na film niezły, ale fabuła dość płytka. Za efekty i głównego aktora 5/10
dzasmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 10:56   #1380
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
wiem że nie zabiła go specjalnie ale przez nieuwage? Ja uważam że wszystkiemu winne były duchy - dzieciaki - to one chciały żeby ich dawna koleżanka się nimi zaopiekowała i spowodowały tę całą historię. Muszę przyznać że nie tylko zakończenie mnie przeraziło ale też kiedy chłopiec o świszczącym oddechu podchodzi do niej... brr... miałam gęsią skórkę. Mimo wszystko mam wrażenie że film nie skończył się dobrze..


ja uważam że film powinien zakończyć się w momencie znalezienia ciała Simona w tej piwnicy. Kilka minut zepsuło efekt.. chociaż to w końcu wytłumaczyło że Laura była psychiczna
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.