Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy! - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Przy stosowaniu tabletek pojawiły się u mnie:
niewielki wzrost wagi 735 19,73%
znaczący wzrost wagi (kilka kg lub więcej) 635 17,05%
niewielki spadek libido 549 14,74%
znaczący spadek libido 1 051 28,21%
ból głowy 769 20,64%
depresja 669 17,96%
plamy po opalaniu 234 6,28%
uczucie opuchnięcia 643 17,26%
żylaki 229 6,15%
ryzyko zakrzepicy 168 4,51%
plamienia, krwawienie 547 14,68%
cellulit/rozstępy 847 22,74%
ból brzucha, nudności 540 14,50%
pogorszenie stanu cery 406 10,90%
inne 471 12,64%
NIE POJAWIŁ SIĘ ŻADEN SKUTEK UBOCZNY 734 19,70%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 3725. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-04, 16:18   #4111
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Izotek i cilest

Cytat:
Napisane przez chrisbp Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak to jest - czy lek Izotek faktycznie osłabia działanie tabletek anty? Chodzi o Cilest.
nie osłabia, a tak jak moja poprzedniczka napisała - zaleca się stosowanie antykoncepcji hormonalnej przy kuracji.
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 20:36   #4112
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Exclamation Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Moje drogie... mam problem.

Biorę tabletki antykoncepcyjne od stycznia tego roku. Generalnie do tej pory wszystko było okej. Niestety nie mam przy sobie mojego chłopaka więc w tym miesiącu nie uważałam zbytnio na godziny przyjmowania ich. Biorę je normalnie o 21, a zdarzało mi się brać je o 22/23/ maks do północ.

Problem jest następujący: w niedzielę miałam duży wysiłek fizyczny (biegi) podczas którego zauważyłam ból lewego jajnika. Dzisiaj, w momencie gdy zostały mi jeszcze dwie tabletki do końca opakowania już pojawiła się obfita i bolesna miesiączka. W związku z tym... czy mogę nie wziąć tych dwóch tabletek ?

Drugi problem jest taki, że jak będę je brać 'zgodnie' to okres wypadnie mi w dzień w którym będę się widzieć z moim chłopakiem (po pół roku) więc chciałam sobie przesunąć troszkę miesiączkę. Jeśli dzisiaj i jutro nie wezmę już tych dwóch tabletek, a nowe opakowanie zacznę wcześniej-> tj . w SOBOTĘ to czy wszystko będzie okej?

Czy w związku z bólem podczas biegania i przedwczesnym krwawieniem powinnam udać się do ginekologa?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 10:14   #4113
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Nigdy nie zaszkodzi się przejść.
Tabletki bierz do końca opakowania.



Ja odstawiłam kilka miesięcy temu i powiem Wam że to był koszmar. Wysypało mnie strasznie na twarzy a zawsze miałam gładką bezproblemową cerę więc strasznie to przeżywałam. Do tego przez 3 miesiące nie miałam okresu, potem jak się pojawił to bardzo bolesny.

A teraz przez 9 miesięcy mieć okresu nie będę , za to rzygam codziennie rano
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 11:26   #4114
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość

A teraz przez 9 miesięcy mieć okresu nie będę , za to rzygam codziennie rano
gratulacje
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:09   #4115
chrisbp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 144
Dot.: Izotek i cilest

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
nie osłabia, a tak jak moja poprzedniczka napisała - zaleca się stosowanie antykoncepcji hormonalnej przy kuracji.
Czy można normalnie kochać się bez zabezpieczenia bez obaw? Wcześniej moja kobieta brała samo Diane 35 i było OK, potem zaczęła brać Izotek i Diane razem (problemy z cerą i skórą) - wtedy używaliśmy gumek, a teraz bierze Izotek i Cilest i ma duże wątpliwości, ja zresztą też...
chrisbp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 13:47   #4116
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Izotek i cilest

Cytat:
Napisane przez chrisbp Pokaż wiadomość
Czy można normalnie kochać się bez zabezpieczenia bez obaw? Wcześniej moja kobieta brała samo Diane 35 i było OK, potem zaczęła brać Izotek i Diane razem (problemy z cerą i skórą) - wtedy używaliśmy gumek, a teraz bierze Izotek i Cilest i ma duże wątpliwości, ja zresztą też...

Facet, pamiętam Twoje rozkminy - weźcie wy sobie ten seks darujcie. Więcej z tego macie stresu niż czegokolwiek innego.

A jeśli nie możecie sobie darować - to chociaż poczytajcie ulotkę tabletek które bierze Twoja kobieta. I Izoteku, i Cilestu. Podpowiem: jeśli nie ma tam nic wspomnianego o interakcjach to znaczy, że one nie występują.



Aha: i jeśli bierze tabletki zgodnie z ulotką to nie kochacie sie bez zabezpieczenia, tylko z jednym z najpewniejszych zabezpieczen...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 18:19   #4117
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
Nigdy nie zaszkodzi się przejść.
Tabletki bierz do końca opakowania.



Ja odstawiłam kilka miesięcy temu i powiem Wam że to był koszmar. Wysypało mnie strasznie na twarzy a zawsze miałam gładką bezproblemową cerę więc strasznie to przeżywałam. Do tego przez 3 miesiące nie miałam okresu, potem jak się pojawił to bardzo bolesny.

A teraz przez 9 miesięcy mieć okresu nie będę , za to rzygam codziennie rano
Wiem co czujesz, moja cera strasznie się pogorszyła po odstawieniu tabletek, a jak je brałam to była taka śliczna... Już zapomniałam, że przed braniem tabletek miałam wypryski i ciężko mi się przyzwyczaić. Mam nadzieję, że za jakiś czas się ureguluje wszystko.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 18:57   #4118
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 187
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Mam pytanie, biorę tabletki o godzinie 22, czy jeśli będę się kochać podczas tej 7 dniowej przerwy i wezmę tabletkę 8 dnia o 22 to nie będzie to zbyt późno?
26e36cd43f9cac15ad5746d34296336ad12aa2b1_614faa18a26c7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 19:08   #4119
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Nie będzie.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 23:55   #4120
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Czy mogę wziąć wcześniej tabletki by przesunąć okres ?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 10:25   #4121
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Czy mogę wziąć wcześniej tabletki by przesunąć okres ?
Po 15 tabletkach możesz zrobić przerwę na miesiączkę. Max 7 dni, nigdy dłużej, bo ochrona nie zostanie zachowana. Chcesz okres wcześniej, robisz wcześniej przerwę. Chcesz go całkiem uniknąć - łączysz opakowania (ale możliwe, że mogą pojawić się plamienia)
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 20:30   #4122
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Po 15 tabletkach możesz zrobić przerwę na miesiączkę. Max 7 dni, nigdy dłużej, bo ochrona nie zostanie zachowana. Chcesz okres wcześniej, robisz wcześniej przerwę. Chcesz go całkiem uniknąć - łączysz opakowania (ale możliwe, że mogą pojawić się plamienia)
Czyli wezmę sobie wcześniej zamiast po 7 to po 5 dniach.

Zanim mi dziewczyny odpisały zdążyłam już nie wziąć tych dwóch ostatnich tabletek i pozwoliłam trwać miesiączce która zaczęła się z niewiadomego powodu. Zabezpieczenia tak jak pisałam nie potrzebuję bo jestem z TŻtem na odległość, a miesiączkę chciałam wcześniej żeby nie mieć na nasze spotkanie za miesiąc Za tydzień idę do ginekologa

Dziękuję ślicznie za odpowiedzi !
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 23:42   #4123
leennkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Chciałam odświeżyć temat, a propo zerowego libido podczas i po odstawieniu tabletek. Szczerze mówiąc, gdybym widziała jak na to zareaguje to nigdy bym nie wzieła tego świństwa. (kazda kobieta reaguje inaczej- zazdroszcze tym którym nic po nich nie jest) Szukałam baardzo długo na wszelkich forach odpowiedzi na moje pytanie : " Co mam zrobić żebym chociaz troche miała ochote na seks"?? Juz nawet nie marzyłam o tym zebym czuła to samo co przed braniem tabletek... Seks w moim przypadku był po prostu nie możliwy, zero chęci, bół podczas próby... TRAGEDIA ! Gdy wchodziłam na fora to nie znajdywałam odpowiedzi tylko jeszcze bardziej sie denerwowałam bo wypowiadały sie dziewczyny ktore tak na prawde nigdy nie miały z czymś takim doczyniania i wmawiały ze to wina stresu, pracy, ze wszystko siedzi w głowi blablabla, a to wszystko gów** prawda ... Próbowałam Zmienić tabletki, bo tak mi doradzono - zero efektu. Czekałam tylko po odstawieniu, miesiąć, dwa, trzy, pół roku, rok i nic ! Nigdy nie spodziewałabym sie co może mi pomóc. Nie wiem jaki to ma wpływ nie znam sie na tym ale wyjechałam na wycieczke do usa , po prostu zmieniłam strefe czasową, i gdy wróciłam do Polski wszystko wróciło do normy ! Słyszałam ze jak kobieta nie może zajśc w ciąże to lekarz tez proponuje aby wyjechać gdzies do ciepłych krajów i tam próbować. Nigdy nie wypowiadałam sie na forum, ale ten jeden raz postanowiłam bo może w ten sposob komuś pomoge
leennkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 10:33   #4124
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Dziewczyny, mam pytanie:

Postanowiłam brać tabletki rano (wieczorem biorę inne leki). Niby ulotka stanowi, żeby brać je o "stałej porze", a nie "tej samej godzinie" i tu moje wątpliwości - czy jeśli jednego dnia wezmę tabletkę o 8, a innego o 9 lub 10, to działanie anty jest zachowane? Niby prosta sprawa, a ja jednak biję się z myślami. Na forach różnie piszą. Co sądzicie? Rozrzut nigdy nie przekracza 3 godzin (to już maksymalnie). Biorę Dianę (która wiem, nie jest ani najsłabszym środkiem, ani zbyt nowym, ani nawet stricto antykoncepcyjnym).
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 10:59   #4125
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie:

Postanowiłam brać tabletki rano (wieczorem biorę inne leki). Niby ulotka stanowi, żeby brać je o "stałej porze", a nie "tej samej godzinie" i tu moje wątpliwości - czy jeśli jednego dnia wezmę tabletkę o 8, a innego o 9 lub 10, to działanie anty jest zachowane? Niby prosta sprawa, a ja jednak biję się z myślami. Na forach różnie piszą. Co sądzicie? Rozrzut nigdy nie przekracza 3 godzin (to już maksymalnie). Biorę Dianę (która wiem, nie jest ani najsłabszym środkiem, ani zbyt nowym, ani nawet stricto antykoncepcyjnym).
Nie idź na łatwiznę, tylko przeczytaj ulotkę
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 11:33   #4126
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Nie idź na łatwiznę, tylko przeczytaj ulotkę
przecież napisałam jak jest w ulotce. Chciałam zinterpretować zawarte tam dane z waszymi opiniami. Może wasi lekarze coś na ten temat mówią, może macie jakies swoje doświadczenia.

Ale dzięki za radę przeczytam ulotkę.
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 11:46   #4127
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Ta sama pora = rano. Ja problemu nie widzę
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 11:49   #4128
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Ta sama pora = rano. Ja problemu nie widzę
Dziękuję
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 14:31   #4129
PaulinaWeronika
Raczkowanie
 
Avatar PaulinaWeronika
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 30
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Czy któraś z Was miała sytuację,że krwawienie z odstawienia się nie pojawiło? Martwię się, bo nie przegapiłam żadnej tabletki, brałam je regularnie o tej samej godzinie, nie miałam ani wymiotów ani biegunki a tutaj nic.
Orientujecie się, czy stres, zmiana klimatu, utrata wagi i inne czynniki które wpływają na okres, mają również wpływ na krwawienie z odst.?

proszę o odpowiedź, jeśli jesteście w temacie
__________________
50 - 51 - 52 - 53 kg

Małymi kroczkami do przodu
PaulinaWeronika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 16:11   #4130
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Ja miałam kiedyś tylko jeden niewielki skrzep. A zwykłego krwawienia czy brudzenia w ogóle nie było. Panika oczywiście - testy negatywne, ginekolog stwierdził, że ciąży nie ma. Czasem się tak zdarza, bo organizm z jakiś względów oszczędza tę krew - zazwyczaj miesiączka u kobiety to ubytek 3-5 tysięcy kilokalorii. Potem już wszystko było normalnie.
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 20:03   #4131
Sally Cinnamon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 18
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Pomóżcie bo nie wiem co robić, a w internecie są same sprzeczne opinie.
Około godziny 17 zaczęło się u mnie brązowe plamienie, brzuch mnie nie bolał. Teraz jakby się trochę uspokoiło ale zaczął mnie leciutko pobolewać brzuch. Nie wiem czy mam to traktować jako pierwszy dzień cyklu i brać pierwszą tabletke czy czekać do jutra aż się rozkręci i będę miała normalne krwawienie. Jak myślicie?
Sally Cinnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 22:44   #4132
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
przecież napisałam jak jest w ulotce. Chciałam zinterpretować zawarte tam dane z waszymi opiniami. Może wasi lekarze coś na ten temat mówią, może macie jakies swoje doświadczenia.

Ale dzięki za radę przeczytam ulotkę.
Sarkazm nieudany, bo nie wiem czy przeczytałaś uważnie.
Piszesz, że nie wiesz czy ochrona została zachowana, skoro Twój rozrzut czasu pomiędzy tabletkami to 3h. W ulotce wyraźnie pisze, że do 12 h zażyta tabletka nie powoduje obniżenia ochrony. O czym tu dyskutować? Co na to lekarze, jakie mamy doświadczenia? No bo chyba dzieci z takiego mniejszego rozrzutu czasu nie mamy ani jakichś skutków obocznych... po prostu nie rozumiem pytania. Czytałaś ulotkę, po co bijesz się z takimi głupimi myślami
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 07:24   #4133
Wanilianka
Raczkowanie
 
Avatar Wanilianka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 263
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Witam, mam problem. Biorę od niespełna roku Madinette, która mi służy, od jakichś dwóch tygodni jednak zauważam problemy z cerą, które wcześniej występowały znikomo. Na żuchwie i policzkach wyskakują mi bolące krostki, o średnicy na razie małej, około 0,5 cm. Czy to może być zasługa tabletek? Jedyne co zmieniłam w pielęgnacji, to zmiana żelu do buzi na bardziej czyszczący, ponieważ zmagam się z wągrami a delikatne żele nie przynoszą rezultatu. Proszę o odpowiedź, jeżeli coś na ten temat wiecie/sądzicie.
__________________
Jeżeli jesteś zwolennikiem zdrowego trybu życia, polecam

http://catchyourhealth.blogspot.com/
Wanilianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 19:53   #4134
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Wanilianka Pokaż wiadomość
Witam, mam problem. Biorę od niespełna roku Madinette, która mi służy, od jakichś dwóch tygodni jednak zauważam problemy z cerą, które wcześniej występowały znikomo. Na żuchwie i policzkach wyskakują mi bolące krostki, o średnicy na razie małej, około 0,5 cm. Czy to może być zasługa tabletek? Jedyne co zmieniłam w pielęgnacji, to zmiana żelu do buzi na bardziej czyszczący, ponieważ zmagam się z wągrami a delikatne żele nie przynoszą rezultatu. Proszę o odpowiedź, jeżeli coś na ten temat wiecie/sądzicie.
Spróbuj najpierw wrócić do delikatnych żeli i przestaw się na maseczki 2-3 razy w tygodniu na te wągry. Ja bym tak zrobiła. Jak po dwóch tygodniach nie byłoby zmian to dopiero bym poszła do gin..
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 20:42   #4135
DoNotGimmeThat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 29
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Dziewczyny pomóżcie proszę. Wiem, że w liście leków nie wpływających na działanie tabletek jest ibuprom, jednak natrafiłam na opinię jakiejś studentki medycyny i jeszcze jednej osoby, które twierdziły, że ibuprofen osłabia ich działanie,a paracetamol w tym przypadku jest lepszy. Ostatnio miałam zapalenie stawu i miałam brać przez tydzień ibuprom max. Nie brałam go równo z tabletką, czasem 2-3 godziny przed lub po. Ogólnie brałam po 2 tabletki dziennie. Jak to w końcu jest bo bardzo się zmartwiłam
__________________
Licząc migoczące konstelacje,
Przepowiadam przyszłość tej miłości.
Urodzeni na tej samej Ziemi.
Cudowny romans
DoNotGimmeThat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 21:27   #4136
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez DoNotGimmeThat Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie proszę. Wiem, że w liście leków nie wpływających na działanie tabletek jest ibuprom, jednak natrafiłam na opinię jakiejś studentki medycyny i jeszcze jednej osoby, które twierdziły, że ibuprofen osłabia ich działanie,a paracetamol w tym przypadku jest lepszy. Ostatnio miałam zapalenie stawu i miałam brać przez tydzień ibuprom max. Nie brałam go równo z tabletką, czasem 2-3 godziny przed lub po. Ogólnie brałam po 2 tabletki dziennie. Jak to w końcu jest bo bardzo się zmartwiłam
Z tego co wiem, to ani Ibuprom ani Ibuprofen nie wpływają na anty, a to, że studentka mówi to jeszcze nic nie znaczy, nad tym muszą być jakieś badania, potwierdzenia... W ogóle dziwnie, bo z tej listy http://www.bezkompleksu.pl/forum.php?f=934&t=8169
wynika ze Paracetamol w większej dawce niż 6 tabletek źle wpływa na anty... ja bym się do tej listy stosowała, ale zrób jak uważasz
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-09, 20:33   #4137
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez DoNotGimmeThat Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie proszę. Wiem, że w liście leków nie wpływających na działanie tabletek jest ibuprom, jednak natrafiłam na opinię jakiejś studentki medycyny i jeszcze jednej osoby, które twierdziły, że ibuprofen osłabia ich działanie,a paracetamol w tym przypadku jest lepszy. Ostatnio miałam zapalenie stawu i miałam brać przez tydzień ibuprom max. Nie brałam go równo z tabletką, czasem 2-3 godziny przed lub po. Ogólnie brałam po 2 tabletki dziennie. Jak to w końcu jest bo bardzo się zmartwiłam
A ta pani studentka to nie wie, ze paracetamol jest tylko przeciwbólowy, a ibuprofen głównie przeciwzapalny? Nie można tych substancji stosować zamiennie.
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 12:52   #4138
ania93x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 7
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Witam. 5 czerwca dostalam okres i zaczelam brac tabltki anty Sylvie 20. Biore je o 22. W sobote 8 bylam o 22 poza domem i nie wzielam ze soba tabletki. Wrocilam gdzies o 1 i wtedy ja zazylam. W ulotce pisze ze do 12 godzin mozna wziac normalnie ale ja i tak sie boje ze to zle tak nie wziasc od razu. Pytanie do was czy bylyscie w takiej sytuacji ? Nic sie wam nie dzialo? Nie balyscie sie ciazy? No mi akurat tak w okres sie przydarzylo wiec o ciaze sie bac nie musialabym gdyby cos ale co innego gdyby to sie zdarzylo w normalne dni wtedy bym sie bala
ania93x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 13:05   #4139
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

nic a nic sie nie stalo, to tylko 3 godziny.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-10, 14:39   #4140
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ania93x Pokaż wiadomość
Witam. 5 czerwca dostalam okres i zaczelam brac tabltki anty Sylvie 20. Biore je o 22. W sobote 8 bylam o 22 poza domem i nie wzielam ze soba tabletki. Wrocilam gdzies o 1 i wtedy ja zazylam. W ulotce pisze ze do 12 godzin mozna wziac normalnie ale ja i tak sie boje ze to zle tak nie wziasc od razu. Pytanie do was czy bylyscie w takiej sytuacji ? Nic sie wam nie dzialo? Nie balyscie sie ciazy? No mi akurat tak w okres sie przydarzylo wiec o ciaze sie bac nie musialabym gdyby cos ale co innego gdyby to sie zdarzylo w normalne dni wtedy bym sie bala
Ostatnio przyszłam tu z pytaniem o regularny rozrzut 3 godzin o jednorazowe spóźnienie bym się w ogóle nie martwiła, bo to w zasadzie żadne spóźnienie
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-27 19:47:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.