Seks analny - wasze doznania, opinie na temat... - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-27, 20:33   #3751
Roszpunek
Raczkowanie
 
Avatar Roszpunek
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 34
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Wiesz zatem zapewne, jakie są skutki niedużego pęknięcia pochwy, a jakie niedużego pęknięcia odbytu

Jama ustna to zupełnie inna bajka, jeśli się na tym znasz, nie powinnaś wytaczać takiego argumentu.

Nie rozumiem o co się wciąż tak złościsz
__________________
Masa ciała: 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Roszpunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 21:46   #3752
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Roszpunek Pokaż wiadomość
Wiesz zatem zapewne, jakie są skutki niedużego pęknięcia pochwy, a jakie niedużego pęknięcia odbytu

Jama ustna to zupełnie inna bajka, jeśli się na tym znasz, nie powinnaś wytaczać takiego argumentu.

Nie rozumiem o co się wciąż tak złościsz
Nie odpowiada Ci taka forma seksu? Ok. Twoje prawo. Ale nie ma sensu też żebyś wchodziła na wątek o danej tematyce i niosła kaganek oświaty ''ciemnocie'' (w Twojej opinii).
Mnie np. odrzuca tematyka BDSM-u, to nie wchodzę na wątek masochistek i nie tłumaczę im, że np. to nie jest normalne i może się skończyć źle dla zdrowia. Wyluzuj.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2013-06-28 o 08:58
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 21:56   #3753
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Z tego, co widzę w temacie wątku, jest tam napisane "(...) opinie na temat". Nikt tutaj nikogo nie obraża, ani kaganka ciemnocie nie niesie, ale chyba można się wypowiedzieć? Czy też tego już na forach robić nie wolno, o ile się czegoś nie lubi?
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 07:55   #3754
mikolajczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 14
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

ja też jestem związana ze szpitalem i całą jego otoczką. wiem co dzieje się z odbytami nadmiernie eksploatowanymi widziałam niejeden taki odbyt, męski i damski..... ja też apeluję o rozsądek. bzdurą jest jakoby "zdrowotne" działanie tej formy sexu. nic z tego panie i panowie. umiar i rozsądek to jedyna rada.proponuję skonsultować się z chirurgiem. pozdrawiam.
mikolajczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 08:58   #3755
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez mikolajczyk Pokaż wiadomość
ja też jestem związana ze szpitalem i całą jego otoczką. wiem co dzieje się z odbytami nadmiernie eksploatowanymi widziałam niejeden taki odbyt, męski i damski..... ja też apeluję o rozsądek. bzdurą jest jakoby "zdrowotne" działanie tej formy sexu. nic z tego panie i panowie. umiar i rozsądek to jedyna rada.proponuję skonsultować się z chirurgiem. pozdrawiam.
To mnie też akurat rozbawiło. Wymysł totalny.


[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;41535067]Z tego, co widzę w temacie wątku, jest tam napisane "(...) opinie na temat". Nikt tutaj nikogo nie obraża, ani kaganka ciemnocie nie niesie, ale chyba można się wypowiedzieć? Czy też tego już na forach robić nie wolno, o ile się czegoś nie lubi? [/QUOTE]

Oczywiście, że wolno. Tylko zauważyłam, że na tym wątku przyjęło się, że raczej piszą osoby, które próbowały lub chcą spróbować. A co jakiś czas wpada ktoś i twierdzi, że to obrzydliwe i szkodliwe dla organizmu, itd. Zakładam, że są tu dorośli ludzi i wiedzą na co się porywają więc po co ich uświadamiać na siłę?
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 09:11   #3756
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Oczywiście, że wolno. Tylko zauważyłam, że na tym wątku przyjęło się, że raczej piszą osoby, które próbowały lub chcą spróbować. A co jakiś czas wpada ktoś i twierdzi, że to obrzydliwe i szkodliwe dla organizmu, itd. Zakładam, że są tu dorośli ludzi i wiedzą na co się porywają więc po co ich uświadamiać na siłę?
Muszę cię zmartwić, ale twoja wiara w ludzką inteligencję jest zbyt duża. Sam anal bez gumy to już jest objaw szczytu głupoty (nawet w stałym związku), a każda tutaj prawie to deklaruje. Nie dziwię się też nerwowym reakcjom na myśl o rozklekotanym odbycie jako skutku ubocznym tych niesamowicie "postępowych" zabaw i ataku na użytkowniczkę, która podwazyła sensacyjne donesienia o prozdrowotnych funkcjach analu. To pewnie nie jest przyjemna myśl, że się ryzykuje chodzeniem za x lat w pampersie albo że się ryzykuje kolejnymi zabiegami chirurgicznymi żeby leczyć szczelinę odbytu, polipy czy wycinać kłykciny. No ale jak to mówią - nie ma ryzyka, nie ma zabawy.
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 10:00   #3757
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
Muszę cię zmartwić, ale twoja wiara w ludzką inteligencję jest zbyt duża. Sam anal bez gumy to już jest objaw szczytu głupoty (nawet w stałym związku), a każda tutaj prawie to deklaruje. Nie dziwię się też nerwowym reakcjom na myśl o rozklekotanym odbycie jako skutku ubocznym tych niesamowicie "postępowych" zabaw i ataku na użytkowniczkę, która podwazyła sensacyjne donesienia o prozdrowotnych funkcjach analu. To pewnie nie jest przyjemna myśl, że się ryzykuje chodzeniem za x lat w pampersie albo że się ryzykuje kolejnymi zabiegami chirurgicznymi żeby leczyć szczelinę odbytu, polipy czy wycinać kłykciny. No ale jak to mówią - nie ma ryzyka, nie ma zabawy.
Gdzie te zabawy są postępowe? To przecież stare jak świat
Na wątku o różnicy między pierwszym, a kolejnymi porodami napisałaś, min. o wypadającej macicy, ale raczej nikt z tego powody nie rezygnuje z dzieci. Tak samo z analem. Oczywiście, że zagrożenie jest większe niż przy klasycznym seksie, ale nie aż takie, żeby rezygnować z przyjemności.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 10:16   #3758
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Gdzie te zabawy są postępowe? To przecież stare jak świat
Na wątku o różnicy między pierwszym, a kolejnymi porodami napisałaś, min. o wypadającej macicy, ale raczej nikt z tego powody nie rezygnuje z dzieci. Tak samo z analem. Oczywiście, że zagrożenie jest większe niż przy klasycznym seksie, ale nie aż takie, żeby rezygnować z przyjemności.

tyle na ten temat.

Jeśli ktoś nie lubi, nie robi, to może niech nie próbuje ''naprostować''do swego poglądu innych.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 10:33   #3759
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Gdzie te zabawy są postępowe? To przecież stare jak świat
Na wątku o różnicy między pierwszym, a kolejnymi porodami napisałaś, min. o wypadającej macicy, ale raczej nikt z tego powody nie rezygnuje z dzieci. Tak samo z analem. Oczywiście, że zagrożenie jest większe niż przy klasycznym seksie, ale nie aż takie, żeby rezygnować z przyjemności.
Postępowe powiedziałam z przekąsem, doskonale wiem, że już w starożytnej grecji starsi panowie zwani patronami penetrowali tylne dziurki swoich młodziutkich uczniów. Taki rodzaj społecznego dopieszczenia hehe
Ja nikogo nie odwodzę ani od anala, ani od płodzenia nawet setki dzieci, mówię tylko żeby nie zakrzykiwać osób, które przedstawiają pewne fakty na pewne tematy. I ze warto byś świadomym zagrożeń zdrowotnych płynących z tej formy seksu (zwłaszcza bez prezerwatywy !), a wiem, że wiedza na temat seksu, zdrowia, fizjologii i fizjonomii ludzkiego ciała oraz antykoncepcji jest w naszym pięknym kraju równa niemal zeru. A za anal na dodatek - jak wynika ze statystyk - "biorą" się coraz młodsi i często - głupsi. Zresztą na tym wątku - jak go sobie przeglądam od początku - wychodzą co chwila takie "kwiatki", że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać nad ludzką głupotą.
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 13:22   #3760
mikolajczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 14
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

brawo!!! dziękuję ci za głos rozsądku.
mikolajczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 14:00   #3761
Megimeg93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 47
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

kocham seks analny! uwielbiam ten poczatek kiedy sie rozciaga super uczucie !
Megimeg93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 15:19   #3762
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Widzę, że teraz będzie dyskusja między tymi "młodymi, postępowymi, co to o medycynie i świecie nic nie wiedzą", a "świadomymi, krytycznymi, ale oczywiście nic nie zabraniającymi" Czekam jeszcze na argumenty w stylu "a w dziurkę od nosa też lubisz?" albo "to może wsadź tam sobie stopę".


Cytat:
Napisane przez Roszpunek Pokaż wiadomość
Wiesz zatem zapewne, jakie są skutki niedużego pęknięcia pochwy, a jakie niedużego pęknięcia odbytu

Jama ustna to zupełnie inna bajka, jeśli się na tym znasz, nie powinnaś wytaczać takiego argumentu.

Nie rozumiem o co się wciąż tak złościsz
Czemu jama ustna to inna bajka? Znaczna większość Wizażanek też tam wsadza penisa. Cały czas silisz się na super profesjonalny ton, a tak naprawdę nic konkretnego nie piszesz. Możesz się powołać na jakieś konkretne badania? Konkretne osoby, które potwierdzają, że uprawianie analu od czasu do czasu, ze stałym partnerem, w prezerwatywie i zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa grozi tysiącem schorzeń?

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;41535067]Z tego, co widzę w temacie wątku, jest tam napisane "(...) opinie na temat". Nikt tutaj nikogo nie obraża, ani kaganka ciemnocie nie niesie, ale chyba można się wypowiedzieć? Czy też tego już na forach robić nie wolno, o ile się czegoś nie lubi? [/QUOTE]
Z reguły negatywne opinie wyrażają osoby, które mają naście lat, nigdy nie próbowały tego rodzaju seksu, ale dziwnym trafem wiedzą o nim wszystko i są tego bardziej pewne niż specjaliści po wielu latach studiów.

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
Muszę cię zmartwić, ale twoja wiara w ludzką inteligencję jest zbyt duża. Sam anal bez gumy to już jest objaw szczytu głupoty (nawet w stałym związku), a każda tutaj prawie to deklaruje. Nie dziwię się też nerwowym reakcjom na myśl o rozklekotanym odbycie jako skutku ubocznym tych niesamowicie "postępowych" zabaw i ataku na użytkowniczkę, która podwazyła sensacyjne donesienia o prozdrowotnych funkcjach analu. To pewnie nie jest przyjemna myśl, że się ryzykuje chodzeniem za x lat w pampersie albo że się ryzykuje kolejnymi zabiegami chirurgicznymi żeby leczyć szczelinę odbytu, polipy czy wycinać kłykciny. No ale jak to mówią - nie ma ryzyka, nie ma zabawy.
Nikt nie broni "prozdrowotnych funkcji analu", ja ani słowem o tym nie napisałam A wiesz cokolwiek o chorobach, o których piszesz czy wymieniasz z rozpędu? Jakby odbyt był aż tak delikatny jak opisujesz to na starość zwisałby nam po kolana od ilości i objętości wypróżnionych elementów.

W ogóle to bardzo mi miło, że tyle czasu spędzacie na zamartwianie się moim odbytem, dziękuję

Edytowane przez Nuova
Czas edycji: 2013-06-28 o 15:20
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 15:29   #3763
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
W ogóle to bardzo mi miło, że tyle czasu spędzacie na zamartwianie się moim odbytem, dziękuję
Właśnie bardzo mnie dziwi, że ludzie zamiast przejmować się - nomen omen - swoją dupą to wolą martwić się o czyjąś
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 16:17   #3764
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Oczywiście, że mi de facto cudze odbyty zwisają wielkim kalafiorem Ja tylko nie lubię kiedy się po świecie panoszy ignorancja, a czasem w jej wyniku kalectwo.
End of story.
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 16:19   #3765
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Oczywiście, że wolno. Tylko zauważyłam, że na tym wątku przyjęło się, że raczej piszą osoby, które próbowały lub chcą spróbować. A co jakiś czas wpada ktoś i twierdzi, że to obrzydliwe i szkodliwe dla organizmu, itd. Zakładam, że są tu dorośli ludzi i wiedzą na co się porywają więc po co ich uświadamiać na siłę?
Dokładnie. Też mnie to irytuje.. Nie spróbują a się wypowiadają..

Poza tym napisane jak byk... "wasze DOZNANIA" - czyt. ze zrozumieniem - ci ludzie którzy PRÓBOWALI
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 16:42   #3766
Roszpunek
Raczkowanie
 
Avatar Roszpunek
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 34
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Później tą czyjąś, jak to mówisz - dupą, musi zajmować się medyczny personel Myślałam, że wynika to z niewiedzy- chciałam Was zatem uświadomić, tym bardziej, że szerzyły się plotki jakoby seks analny był zdrowy, najlepiej w takim razie zalecajmy go jako profilaktykę chorób odbytu. Nikt nie mówił Wam, że macie przestać, to był zwykły apel o racjonalne postępowanie. Ludzie już chyba tacy są- myślą, że są najmądrzejsi, zwrócisz uwagę na cokolwiek- oburzeni. Tylko potem, gdy zwieracze są popsute przez np. złe przygotowanie ( a wiele osób wypowiadało się, że seks ten sprawia im ból) albo zbyt częste współżycie w ten sposób, trzymają kał mięśniami pośladkowymi wielkimi. Gdy się roześmieją, mają go w gaciach.
__________________
Masa ciała: 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55

Edytowane przez Roszpunek
Czas edycji: 2013-06-28 o 16:50
Roszpunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 17:00   #3767
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Roszpunek Pokaż wiadomość
Później tą czyjąś, jak to mówisz - dupą, musi zajmować się medyczny personel Myślałam, że wynika to z niewiedzy- chciałam Was zatem uświadomić, tym bardziej, że szerzyły się plotki jakoby seks analny był zdrowy, najlepiej w takim razie zalecajmy go jako profilaktykę chorób odbytu. Nikt nie mówił Wam, że macie przestać, to był zwykły apel o racjonalne postępowanie. Ludzie już chyba tacy są- myślą, że są najmądrzejsi, zwrócisz uwagę na cokolwiek- oburzeni. Tylko potem, gdy zwieracze są popsute przez np. złe przygotowanie ( a wiele osób wypowiadało się, że seks ten sprawia im ból) albo zbyt częste współżycie w ten sposób, trzymają kał mięśniami pośladkowymi wielkimi. Gdy się roześmieją, mają go w gaciach.
Ależ umiar w seksie analnym to jest coś TAK OCZYWISTEGO, że tego nie trzeba nam tutaj poruszać
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 17:37   #3768
Roszpunek
Raczkowanie
 
Avatar Roszpunek
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 34
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

To wspaniale
__________________
Masa ciała: 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Roszpunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:29   #3769
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
End of story.
oby.

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Ależ umiar w seksie analnym to jest coś TAK OCZYWISTEGO, że tego nie trzeba nam tutaj poruszać
widzisz wypowiedzi niektórych ludzi co to liznęli co nieco oglądając najgorsze przypadki na oddziale zawsze będą wygladały na ''mądrości''.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 21:33   #3770
Megimeg93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 47
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Anal jest niesamwity a przy tym bawic se lechtaczka
Megimeg93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 22:41   #3771
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Wlasnie tez mnie to zastanawia. Przeciez anal to dodatek, nie uprawia sie go codziennie, wiec bez przesady z tymi chorobami
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 00:50   #3772
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Roszpunek Pokaż wiadomość
Później tą czyjąś, jak to mówisz - dupą, musi zajmować się medyczny personel Myślałam, że wynika to z niewiedzy- chciałam Was zatem uświadomić, tym bardziej, że szerzyły się plotki jakoby seks analny był zdrowy, najlepiej w takim razie zalecajmy go jako profilaktykę chorób odbytu. Nikt nie mówił Wam, że macie przestać, to był zwykły apel o racjonalne postępowanie. Ludzie już chyba tacy są- myślą, że są najmądrzejsi, zwrócisz uwagę na cokolwiek- oburzeni. Tylko potem, gdy zwieracze są popsute przez np. złe przygotowanie ( a wiele osób wypowiadało się, że seks ten sprawia im ból) albo zbyt częste współżycie w ten sposób, trzymają kał mięśniami pośladkowymi wielkimi. Gdy się roześmieją, mają go w gaciach.
Personel medyczny od tego jest, żeby się zajmować ludźmi i ich problemami - skąd możesz wiedzieć, że pacjentka z nietrzymaniem kału to zapalona entuzjastka analu a nie "poszkodowana" przez ciążę? Jak już się tak trząść nad skutkami ubocznymi życiowych czynności to możemy popisać o powikłaniach przy ciąży - to jest dopiero hardcore, a nikt nie narzeka, że to nienaturalne i nowoczesne

Jak ktoś jest bezmyślny i niedojrzały to sobie zrobi krzywdę i w seksie oralnym i w seksie waginalnym. Dlatego też są to czynności dla dorosłych, którzy z założenia cokolwiek w głowie mają (wiem, że w życiu jest inaczej, no ale całej populacji się nie zmieni).

Ja wyszperałam coś takiego i jakoś wydaje mi się to bardziej prawdopodobne niż wypadanie, wiotczenie i inne historie. W końcu zwieracz to jest bardzo silny mięsień, poprzecznie prążkowany i pełniący swoją funkcję wiele razy dziennie. Równie dobrze można zabraniać szerokiego ziewania, bo nam mięsień okrężny ust zwiotczeje...
Cytat:
Czy regularne uprawianie seksu analnego wywoła w przyszłości problemy z nie trzymaniem kału? Czasami kobiety obawiają się, że choć w danej chwili seks analny jest przyjemne i nie powoduje żadnych zmian, to w przyszłości będą miały problem z utrzymaniem kału lub gazów. Ten lęk ma swoje uzasadnienie, gdyż w takim przypadku odbyt przestanie pełnić swoje funkcje co będzie bardzo uciążliwe, ponadto ta dolegliwość jest bardzo częsta u starszych kobiet. Pojawienie się tej przypadłości spowodowane jest jednak spadkiem elastyczności tkanek wokół odbytu, oraz zanikiem mięśni zwieracza. Kobiety uprawiające seks analny mają lepiej wyćwiczony zwieracz, a tkanki w tej okolicy są lepiej ukrwione, przez co nie następuje w nich tak szybko proces starzenia. Seks analny nie prowadzi więc do zaburzeń z utrzymaniem kału. Prowadzone badania dotyczyły tylko homoseksualnych mężczyzn i nie potwierdziły tego mitu.
Z mojej strony to wszystko, nikogo nie namawiam i absolutnie odradzam robienie tego wbrew woli, na siłę, "bo partner chce", "bo tak jest w filmie" itp. A co do szczegółów to niech sobie każdy poczyta ten temat i wyciągnie wnioski. Tyle

Edytowane przez Nuova
Czas edycji: 2013-06-29 o 00:55
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 09:17   #3773
Alex_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 33
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez RozowaKotka Pokaż wiadomość
Właśnie bardzo mnie dziwi, że ludzie zamiast przejmować się - nomen omen - swoją dupą to wolą martwić się o czyjąś
O wlasnie, idealne podsumowanie Moj odbyt jest zaszczycony taką atencją.

Prosze z nas nie robic idiotow, idzcie edukowac nastolatki zachodzace w ciazy, tutaj wszyscy wiedza co robia a sio.
Alex_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 12:32   #3774
czarna_90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 439
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Roszpunek Pokaż wiadomość
Nikt nie mówił Wam, że macie przestać, to był zwykły apel o racjonalne postępowanie. Ludzie już chyba tacy są- myślą, że są najmądrzejsi, zwrócisz uwagę na cokolwiek- oburzeni. Tylko potem, gdy zwieracze są popsute przez np. złe przygotowanie ( a wiele osób wypowiadało się, że seks ten sprawia im ból) albo zbyt częste współżycie w ten sposób, trzymają kał mięśniami pośladkowymi wielkimi. Gdy się roześmieją, mają go w gaciach.
Wybacz, ale w wątku o "doznaniach dot. seksu analnego" raczej nikt nie chce słuchać twoich apeli. Nie takimi rzeczami się tutaj dzielimy. I na pewno, nikt po Twoim apelu, nie zaprzestanie analu w imię wg. Ciebie racjonalnego postępowania.
czarna_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 14:58   #3775
Roszpunek
Raczkowanie
 
Avatar Roszpunek
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 34
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Sporo osób ma tu problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nie ma sensu tłumaczyć wszechwiedzącym wszystkiego po 5 razy, każdy widzi tylko to co chce.

Tylko osoby z bardzo małą samooceną po zwyczajnym zwróceniu uwagi na jakiś problem czują się atakowane i naskakują na innych. Mądre osoby przyjmą do wiadomości, mogą się nawet nie zgodzić, ale nie będą się ani bronić (bo nie ma przed czym) ani atakować, najzwyczajniej grzecznie się wypowiedzą.

Miło, gdy ludzie mają dystans do siebie. Większość z was jednak przyjęła to niesamowicie personalnie.
__________________
Masa ciała: 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Roszpunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 15:03   #3776
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Roszpunek Pokaż wiadomość
Sporo osób ma tu problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nie ma sensu tłumaczyć wszechwiedzącym wszystkiego po 5 razy, każdy widzi tylko to co chce.

Tylko osoby z bardzo małą samooceną po zwyczajnym zwróceniu uwagi na jakiś problem czują się atakowane i naskakują na innych. Mądre osoby przyjmą do wiadomości, mogą się nawet nie zgodzić, ale nie będą się ani bronić (bo nie ma przed czym) ani atakować, najzwyczajniej grzecznie się wypowiedzą.

Miło, gdy ludzie mają dystans do siebie. Większość z was jednak przyjęła to niesamowicie personalnie.


ubawiłaś mnie.

daj już spokój nie pogrążaj się.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 00:43   #3777
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cicho bo to nie ma sensu ciągnąć sprzeczki

tak do tematu...
zamówiłam żel z Cobeco (anal lube) i teraz takie dość myślę indywidualne pytanie ale da mi ocenić czy i kiedy zamówić kolejne opakowanie... więc- na ile stosunków starcza Wam jedna tubka ? I czy dużo tego dajecie ?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 09:23   #3778
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość

tak do tematu...
zamówiłam żel z Cobeco (anal lube) i teraz takie dość myślę indywidualne pytanie ale da mi ocenić czy i kiedy zamówić kolejne opakowanie... więc- na ile stosunków starcza Wam jedna tubka ? I czy dużo tego dajecie ?
nic takiego nie stosuję
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 12:04   #3779
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;41566240]nic takiego nie stosuję[/QUOTE]
na sucho ? Na ślinę ?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 12:39   #3780
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
na sucho ? Na ślinę ?
Próbowałam na ślinę i na sucho - hardkor
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-20 14:45:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.