Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-24, 11:02   #1
niemachemii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 156

Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...


Dziewczyny, mam mętlik w głowie i nie mam kogo poprosić o szczerą opinię...

Mam 21 lat. Mieszkam w Polsce. Jakiś czas temu poznałam chłopaka na Tinderze - Marokańczyka mieszkającego we Francji, 26 lat. Chłopak miał wykupionego Tindera Gold - dlatego nas zmaczowało.

Zaczęliśmy ze sobą pisać i rozmowa bardzo się kleiła. Chłopak bardzo przystojny. Pisaliśmy ze sobą praktycznie 24/7. Czasem dzwoniliśmy do siebie. Było czuć chemię podczas rozmów. Chłopak chciał spotkania. Najpierw proponował umówienie się w dowolnym mieście w Europie, ale potem stanęło na tym, że przyleci do Warszawy. Ja z Warszawy nie jestem, więc musielibyśmy wynająć hotel itd. I tutaj zaczęłam mieć problem. Nigdy nie miałam chłopaka, nigdy nie uprawiałam seksu i miałam jakąś moralną blokadę przed wspólnym nocowaniem z chłopakiem, którego bym pierwszy raz widziała na żywo. Powiedziałam mu o tym, a on i tak chciał seksu. Co więcej, zaczął wymyślać, żebym poszła do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne, bo on nie lubi seksu w prezerwatywie. Długo o tym gadaliśmy. Po jakiś czasie ja mu napisałam, że nie chcę kontynuować tej relacji, bo nie jestem gotowa na związek na odległość.

Muszę też przyznać, że trochę obawiałam się, jaka byłaby reakcja mojej mamy (z którą mieszkam), gdybym jej powiedziała, że umówiłam się z poznanym przez internet Arabem, że przyleci do mnie zza granicy i będziemy razem spać w Warszawie.

Do tego dochodził jeden red flag: ten chłopak kazał mi odobserować moich kolegów na ig - czego ja nie chciałam zrobić i była awantura.

Po tym jak mu powiedziałam, że nie chcę kontynuować tej relacji, nie odzywał się przez jakieś 2 tygodnie. W tym czasie dużo o nim myślałam, bo jednak go polubiłam, Po 2 tygodniach on pierwszy napisał, że tęskni i zaczęliśmy znowu rozmawiać. Zadeklarował mi, że jak się spotkamy i zaiskrzy między nami, to przeprowadzi się do Polski. Pisaliśmy ze sobą 24/7. Planowaliśmy spotkanie. Aż w końcu posprzeczaliśmy się i była cisza przez jakieś 3 dni.

I kilka dni temu znowu napisał pod pretekstem, że tylko chce się dowiedzieć co u mnie słychać. Zaczęliśmy znowu pisać. Mówił mi, że mnie lubi, że się spotkamy itd. W międzyczasie zorientowałam się, że ma na ig bardzo dużo dziewczyn z całego świata - w tym również z Polski i okolic, mimo że twierdził, że w Polsce nigdy nie był. Domyśliłam się, że są to laski z Tindera Gold. Spytałam go, o co chodzi. Powiedział mi, że on już nawet nie pamięta, co to za dziewczyny, jego ig nie obchodzi itd. I po tej rozmowie COŚ się zmieniło. Był jakiś mniej zaangażowany w rozmowę, mimo że pisał mi wciąż, że mnie lubi i się spotkamy. Aż dzisiaj rano napisał mi, że nie chcę kontynuować ze mną tej relacji, bo JA nie jestem gotowa i jestem niezdecydowana itd.

Zdenerwowałam się. Spytałam go, czy poznał kogoś nowego. Powiedział mi, że po ostatniej kłótni zaczął spotykać się z dziewczynami. Spytałam go, że skoro tak to czemu do mnie w ogóle pisał - powiedział mi, że chciał wiedzieć co u mnie, a potem zdał sobie sprawę, że JA j.w.

Wkurzyłam się. Powiedziałam mu, że skoro tak to ma już więcej do mnie nie pisać i zablokowałam go. Ale boli mnie serce. Dobrze mi się z nim rozmawiało. Był przystojny, inteligentny, zabawny. Boję się, że przez swoje zachowanie straciłam szansę na miłość...
niemachemii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 17:46   #2
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-09-24 o 17:50
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 18:58   #3
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Taki wspaniały, że chciał się z Tobą tylko przespać. Przespać, gdzie nawet nie widzieliście się na żywo i oczekiwał tabletek, bo on w gumce nie lubi. Witajmy różne choroby przenoszone drogą płciową...
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 19:08   #4
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 08:39
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 19:23   #5
niemachemii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 156
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89676784]Taki wspaniały, że chciał się z Tobą tylko przespać. Przespać, gdzie nawet nie widzieliście się na żywo i oczekiwał tabletek, bo on w gumce nie lubi. Witajmy różne choroby przenoszone drogą płciową...[/QUOTE]

Powiedziałam mu, że nie chcę uprawiać seksu bez prezerwatywy, bo boję się chorób przenoszonych drogą płciową, to zaczął mi obiecywać, że zrobi badania przez przyjazdem i mi je pokaże...
niemachemii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 19:32   #6
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Po uwodzicielskim Włochu przyszła kolej na szarmanckiego Marokańczyka, który od razu ciągnie Cię do hotelu i chce jednego Jakoś szczególnie pociągają Cię obcokrajowcy którzy przyjeżdżają do Polski żeby wyrwać i zaliczyć? Jeszcze strasznie to przeżywasz, bo facet poświęcał Ci uwagę, żartował i był inteligentny. Hasło klucz - ci mężczyźni bajerują, żeby szybciej zaciągnąć Cię do łóżka. Albo w to wchodzisz jeśli interesują Cię luźne relacje, albo unikaj takich jeśli bierzesz to tak poważnie i wmawiasz sobie nie wiadomo co, true love i te sprawy.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 19:35   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Sorry, ale jak dla mnie ciężko trollujesz.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-24, 19:43   #8
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Sorry, ale jak dla mnie ciężko trollujesz.
Haha, tak to wygląda. Choć widziałam też realny przykład dziewczyny, która pakowała się w takie dziwne historie i była zaskoczona, że faceci z Tindera mogą chcieć od niej seksu.
Jestem ciekawa, jakiej narodowości będzie kolejny amant.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 19:48   #9
niemachemii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 156
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Haha, tak to wygląda. Choć widziałam też realny przykład dziewczyny, która pakowała się w takie dziwne historie i była zaskoczona, że faceci z Tindera mogą chcieć od niej seksu.
Jestem ciekawa, jakiej narodowości będzie kolejny amant.
Mam już nowego matcha z jakimś przystojnym Turkiem. To może o nim założę kolejny wątek???
niemachemii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 19:56   #10
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 08:39
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 19:57   #11
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Cytat:
Napisane przez niemachemii Pokaż wiadomość
Mam już nowego matcha z jakimś przystojnym Turkiem. To może o nim założę kolejny wątek???
Perfetto! Zapraszamy
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-24, 20:03   #12
niemachemii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 156
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Nie trolluję. A z tym Turkiem to żartuję.

Wracając do tego Marokańczyka, nie wiem, może to też tak źle wyglądać po przeczytaniu tego wątku, bo dużo napisałam o tym, co mi się nie podobało, ale między tymi wszystkimi "red flagami" było naprawdę dużo takich fajnych, ciepłych rozmów na głębsze tematy i chyba tym mnie kupił... I przez to myślałam, że on chce ode mnie czegoś więcej niż seksu - zresztą tak się zarzekał. Tłumaczył mi, że gdyby chodziło tylko o seks to by nie fatygował się tyle drogi.

Edytowane przez niemachemii
Czas edycji: 2023-09-24 o 20:05
niemachemii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 20:04   #13
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-09-24 o 20:06
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 20:07   #14
niemachemii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 156
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Ale "red flagów" też było dużo. Pamiętam, że kiedyś w środku nocy wysłał mi nieproszony o to zdjęcie swojej klaty, a potem się uparł, żebym wysłała mu nudesa ze swoim biustem. A kiedy mu stanowczo odmówiłam, to obraził się i stwierdził, że "nie staram się dla niego"...
niemachemii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 20:13   #15
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 20:25   #16
niemachemii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 156
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Co do tego, to coś w tym jest. Wszystko było okay, dopóki nie zaczęłam drążyć tematu tych lasek. Po tej rozmowie zrobił się jakiś oschły, aż po 2 dniach (czyli dzisiaj rano) stwierdził, że nie chce kontynuować znajomości.

Nie wiem, dziewczyny. Ja po prostu chyba czuję się tak samotna, że daję się wkręcić w każdą taką bajerę i myślę, że będzie z tego miłość, jak mi ktoś okaże choć trochę atencji. I jestem taka durna, że prawie się zgadzam na jakieś abstrakcyjne pomysły jak tutaj.

Dziękuję Bogu, że nie zaszło to tak daleko, że powiedziałabym o tym mojej matce, bo chyba by mnie zabiła za sam ten pomysł.
niemachemii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 20:27   #17
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Szkoda mi Cie

Sent from my FP4 using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 20:37   #18
CostaDeLaLuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 87
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Zacznij wychodzić do ludzi a nie w internecie szukać wrażeń
CostaDeLaLuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 21:34   #19
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 08:38
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-24, 21:44   #20
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Cytat:
Napisane przez niemachemii Pokaż wiadomość
Nie wiem, dziewczyny. Ja po prostu chyba czuję się tak samotna, że daję się wkręcić w każdą taką bajerę i myślę, że będzie z tego miłość, jak mi ktoś okaże choć trochę atencji
ja nie kumam dlaczego nie mozesz na tym tinderze poszukac jakiegos normalnego chlopaka z okolicy, tylko wyszukujesz jakichs ruchaczy z drugiego konca Europy co Ci wyznaja milosc przez internet
wiem, ze masz zero doswiadczenia, kazda z nas tam byla, ale na litosc, koles wprost Ci pokazuje, ze ma Ciebie gdzies i liczy sie dla niego seks, a Ty sie zachwycasz jaki to przystojny i powiedzial, ze mu zalezy, wiec to musi byc prawda i jakie to byloby big love jejku
jeszcze wisienka na torcie w postaci nieodzywania sie do siebie, bo sie obrazamy na siebie, zapewnienia o przeprowadzce jak sie na oczy nie widzieliscie i żądanie o odfollowaniu innych facetow
powinnas go zablokowac juz jak sie okazalo, ze ziomek nie rozumie slowa nie w temacie seksu i, to jest hit, kazal Ci isc do gina po tabsy na Wasz pierwszy seks, bo on nie lubi gumki XD
pewnie zapomnial jeszcze napisac, zebys przed jego przylotem machnela se wieksze cycki, bo on nie lubi malych
no komedia, jesli ten facet na serio istnieje to musi miec niezle nasrane w glowie, wielki pan żąda, a kobieta daje, szkoda, ze jakies laski pewnie i tak wyrywa, jak widac niektorzy maja tak niskie standardy, ze wystarczy byc przystojnym i reszta to szczegoly
oj, dziewczyno, facet ma w głowie śmietnik, a Ty bujasz w obłokach, że aż przykro
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 03:21   #21
Rogatka_Ozdobna
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka_Ozdobna
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 125
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Czy istnieje taka jednostka chorobowa jak patologiczna naiwność? Jeżeli nie, to powinna.
Rogatka_Ozdobna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 11:04   #22
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Naucz się szacunku do samej siebie. Pozwalasz jakimś obcym chłopom (których nawet na oczy nie widziałaś) stawiać sobie jakieś wymagania z księżyca. Że masz lecieć do Warszawy na seks bez zabezpieczenia? Jak ty nawet nigdy chłopaka nie miałaś i nie chcesz seksu z obcym gachem? Powinnaś wyłączyć sobie Internet na jakiś czas dla własnego dobra. Wygląda to, jakbyś miala zbyt nudne życie i szukala ekscytacji w sieci, wyobrażajac sobie historie z Baśni tysiąca i jednej nocy, ze przyleci po ciebie jakiś przystojny Arab i zabierze do pałacu. A wiesz jaka moze być prawda? Że przyleciałby obcy koleś, ktory w doopie miałby delikatność i twoje oczekiwania i mógłby cie po prostu zaciągnac do łóżka i zgwałcić. Na szczęście wydaje mi się, że ty wcale nie chcesz się z nimi spotykać, tylko wolisz poprzestać na swoich wyobrażeniach w głowie, a z facetami gadasz dla podsycania wyobrażen i dla funu. Zresztą ten wątek na forum też jest dla funu, bo już sobie nawet sama z niego jaja robisz, co sama przyznałas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 11:14   #23
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Z takim marokańcem żadna Francuzka czy Włoszka się nie umówi, to nie te progi. Z dziewczynami ze swojego kręgu kulturowego też łatwo nie ma, więc co to wysiłek przylecieć ryanairem 2 godziny na darmowy seks weekend. Dziewczyno, wyłącz net, a przynajmniej zawęź kryteria, bo toniesz coraz bardziej. W końcu ktoś ci naprawdę zrobi krzywdę, również fizyczną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez skara
Czas edycji: 2023-09-25 o 11:16
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 11:32   #24
tinque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 261
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Może zacznij interesować sie chłopakami ze swojej miejscowości czy okolic? Nie wierzę ze w promieniu nawet 100km nie ma żadnego fajnego normalnego chłopaka... Przestań matchowac jakiś Włochów, marokanczykow czy innnych chińczyków, bo każdy z nich będzie chciał Cie tylko zaliczyć. Skąd ten pomysł żeby lecieć do Warszawy do obcego gacha?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tinque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 13:41   #25
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

przestan szukac klopotow po internecie.
naucz sie zyc sama ze soba i nie szukaja na sile.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 18:00   #26
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Najpierw ten Włoch, teraz Marokańczyk... Serio, nie wierzę, że w tak młodym wieku możesz szukać facetów tylko na Tinderze i to w dodatku z innych krajów. Radziłabym Ci zrobić w ogóle przerwę od tej apki aż nabierzesz dystansu do nowych znajomości i przestaniesz tak rozpaczliwie szukać faceta dla siebie. Z takiej desperacji nigdy nic dobrego nie wychodzi.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 20:37   #27
mmb141190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 24
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Powinnaś na prawdę dać sobie spokój z randkami online, bo zrobisz sobie krzywdę.

Sent from my Pixel 7 using Tapatalk
mmb141190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-26, 08:18   #28
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Czy ten marokanczyk to ten wloch z poprzedniego topiku czy juz nowy? Bo historia dokladnie taka sama I to w zatrwazajaco krotkim czasie
Zbyt szybko przywiazujesz sie do paktycznie nieznajomych typow z internetu I zbyt wiele sobie wyobrazasz
Po co wogole zaczynasz wchodzic w relacje z ludzimi z innych krajow skoro nie dla ciebie zwiazek na odleglosc to strata czasu i dla ciebie i dla nich
Daj sobie spokoj z takim desperackim randkowaniem bo zaraz wpakujesz sie w nastepna beznadziejna relacje i bedziesz przezywac kolejne niepowodzenie kiedy z gory wiadomo (dla obserwatora z boku)ze nic z tego nie bedzie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-26, 19:54   #29
niemachemii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 156
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

Tak, tylko prawda jest taka, że mi się bardziej podobają obcokrajowcy. Tacy południowcy czy Arabowie są bardziej w moim typie. Śniadzi bruneci z ciemnymi oczami. Są też bardziej zadbani niż Polacy. Lepiej mi się z nimi rozmawia. Mają radośniejszy mindset. A jak im się dziewczyna podoba to od razu jej to mówią.
niemachemii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-26, 21:53   #30
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Czuję, że straciłam kogoś wyjątkowego...

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 08:38
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-10 21:55:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.