kłopoty z cerą mieszaną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-30, 09:13   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

kłopoty z cerą mieszaną


Mam problem z moja cera mieszana, mimo wizyt u kosmetyczki, uzywania dobrych kremow (Posay), a na noc AA z tlenem mam problemy z wypryskami, robia mi sie zaskorniaki, podskorne i duze, caly nos i brode oraz czolo mam nimi ozdobione. Czy istnieje jakas skuteczna metoda, krem ktory zapobiega ich powstawaniu ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 10:15   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kłopoty z cerą mieszaną

Mi pomógł krem apteczny SKINOREN, polecony przez dermatologa, na środkowe partie twarzy, a na przesuszone policzki HYDRANCE RICHE Avene. Przecierałam również podobne krostki aptecznym kwasem bornym. Pomogło.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-31, 10:32   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kłopoty z cerą mieszaną

I nie zapominaj o peelingu, najlepiej enzymatycznym - mechaniczny tylko by Ci zaszkodził. TO bardzo pomaga.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-31, 20:28   #4
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: kłopoty z cerą mieszaną

W takim razie pora zmienić kosmetyczkę na dermatologa. Jeśli problem jest nasilony i trwa juz jakiś czas, być może jest to kwestia hormonów. Bierzesz pigułki antykoncepcyjne? I - jeśli to nie jest zbyt prywatne - miesiączkujesz regularnie?
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-01, 08:41   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kłopoty z cerą mieszaną

Cere mieszana mam od zawsze i odkad pamietam te same problemy, bez wzgledu na to czy bralam pigulki antykoncepcyjne i wtedy gdy ich nie bralam i miesiaczkowalam regularnie. Byc moze rozwiazaniem bylby dermatolog.


evoonya napisał(a):
> W takim razie pora zmienić kosmetyczkę na dermatologa. Jeśli problem jest nasilony i trwa juz jakiś czas, być może jest to kwestia hormonów. Bierzesz pigułki antykoncepcyjne? I - jeśli to nie jest zbyt prywatne - miesiączkujesz regularnie?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-01, 09:08   #6
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: kłopoty z cerą mieszaną

Zdecydowanie dermatolog. Najwyraźniej trzeba wkroczyć z kuracją bardziej medyczną niż kosmetyczną. Jeśli jesteś z Warszawy, Łodzi lub Krakowa, moge polecić dermatologów sprawdzonych w walce z trądzikiem.
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-01, 09:13   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kłopoty z cerą mieszaną

Evoonyu, moim zdaniem powinnaś tych dobrych dermatologów wymienić w osobnym poście, niezależnie od tego, skąd jest Aga. Problem trądziku należy chyba do najczęściej poruszanych na forum, więc pewnie wiele osób skorzysta.
A z moich doświadczeń wynika, że dobrego dermatologa ze świecą szukać [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-08-01, 09:33   #8
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: kłopoty z cerą mieszaną

OK, odkopię w moim bałaganiku namiary i podeślę jeszcze dziś na forum. [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-01, 09:41   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kłopoty z cerą mieszaną

Łudząc się zapytam - Czy nie masz jakiegoś godnego polecenia dermatologa we Wrocławiu??? A może ktoś inny zna takowego....
Szukam i niestety nic (mój problem to nie trądzik, tylko naczynka, plamy i <chyba> rogowacenie okołomieszkowe ....)
Gdyby ktoś, kogoś miał to bardzo poproszę....
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-01, 10:06   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kłopoty z cerą mieszaną

Wiecie co? Ja wydałam juz majatek na "dobrych dermatologow"fortune na masci papki zawiesiny kupe kasy na kosmetyki nie ma szans nie wyleczyłam cery nieprzerwanie od kilku lat pojawiaja sie podskorne grudki krostki cera jest szaro-zołta zanieszczyszczona łaziłam po najlepszych gabinetach dermatologicznych w krakowie masakra po tych wszystkich masciach skora sie łuszczy jest podrazniona obecnie mam tragedie na twarzy bo stosowałam retin a ja odpuszczam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-01, 12:32   #11
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: kłopoty z cerą mieszaną

Hm, może miałaś pecha, może nie zajeto się Tobą kompleksowo. Zrobiono Ci np. oznaczenie hormonów? Możesz w skrócie napisać, jakie specyfiki Ci dawano? Jakieś badania?
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-08-01, 14:16   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kłopoty z cerą mieszaną

lekarz zalecił wyłącznie badanie na testosteron wyszła norma przez kilka miesiecy zazywałam unidox 0 efektow pozniej było diane rowniez 0 masci kosmetykow mialam mnostwo od retin a przez aknefug acnidazil mnostwo tego było płyny robione na zamowienie jakies zawiesiny papki z antybiotykiem 0 nie mowiąc juz o kosmetykach tylko serie przeciwtradzikowe normalizujace renomowanych firm wspomagalam sie tez preparatami witaminowymi łaziłam na czyszczenie do kosmetyczki dbałam o diete żuciłam fajki zeby przywrocic cerze blask zabiegi kosmetyczne w domciu takie jak parowki z olejkiem z drzewa herbacianego regularne peelingi maski oczyszczajace itd itd 0 cera zanieczyszczona szara grudki zaskorniki krostki nic z tym nie zrobie to uwarunkowane genetycznie mam cere tłusta tradzikowa i tyle kiedys miałam obsesje na punkcie cery przeszło mi odpusciłam chyba zaczne uzywac kremu nivea i mydła
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.