Poparzone pachy po depilacji woskiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-06, 14:25   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Poparzone pachy po depilacji woskiem


Pani Beato,
jeśli mogę prosić o jeszcze jedną radę: wczoraj byłam na depilacji pach woskiem w gabinecie. Niestety, pani kosmetyczka poparzyła mi pachy! Po prostu zamiast jeden max. dwa razy nałożyć wosk i zerwaćz włoskami (tak mnie uczono, że nie wolno więcej), powtarzała tą czynność po 7-8 razy. W efekcie wracałam do domu z pachami 1/2 metra od ciała. Co robić? Nie mogę nawet się umyć, tak piecze.Chodzę w bluzkach na szelkach, żeby nie podrażniać. Skóra jest bardzo czerwona, boję się,że zacznie mi schodzić. Czy reklamować usługę? Co mogą mi zaproponować, by tak nie bolało? Są jakieś gabinetowe sposoby?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-06, 14:32   #2
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Poparzone pachy po depilacji woskiem

Proponuje podac adres i nazwe gabinetu, ku przestrodze innych klientek...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-06, 14:49   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Poparzone pachy po depilacji woskiem

Salon Mag w Bochni. W kategorii "Złoty Salon" oceniłam go jako rewelacyjny,i nic się nie zmieniło, tylko kosmetyczka. Tak wychwalana przeze mnie i warta najwyższej oceny P. Aneta jest niestety na urlopie... A nowa kosmetyczka niestety nie zobaczy mnie więcej - no, oczywiście, oprócz reklamacji....
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-06, 18:07   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Poparzone pachy po depilacji woskiem

To rzeczywiście nieżle Cię ta kosmetyczka urządziła! Spróbuj zastosować Panthenol w sprayu, albo okłady z siemienia lnianego , ból przejdzie jak tylko naskórek trochę się zregeneruje, prawdopodobnie będzie Ci się łuszczyła skóra pach (a może nawet schodziła płatami), nie możesz używać teraz dezodorantów ani antyperspirantów.Pod pachami mogą pojawić się brązowe przebarwienia.Mam nadzieję ,że to nie jest poparzenie woskiem (nie był chyba zbyt gorący?!), a tylko podrażnienie po nieumiejętnie przeprowadzonej depilacji.Czemu nie nakrzyczałaś na tę kosmetyczkę skoro wiedziałaś ,że źle robi zabieg - trzeba było zwrócić jej uwagę. Powinnaś pójść do gabinetu i pokazać jak pięknie masz wydepilowane pachy- może zapłacą chociaż za Panthenol?!!
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-07, 07:01   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Poparzone pachy po depilacji woskiem

Faktycznie, jestem głupia!Powinnam zwrócić jej uwagę, bo przecież po to poszłam do kosmetyczki, a nie oddałam się np. w ręce koleżanki, żeby było bezpiecznie, pewnie itd.Ból pojawił się dopiero w drodze do domu, a sama depilacja bolała jak zwykle. Wosk na szczęście nie był za gorący. Idę dziś i zapytam, jak ona sobie to wyobraża, niech mi odda pieniądze (to kupię panthenol). Dziś już jest lepiej, mogłabym delikatnie umyć pachy, ale czerwone plamy jak były, tak są. Martwię się tylko, że skóra zacznie mi złazić, no ale tego raczej nie uniknę.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.