Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-16, 12:54   #2671
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
ale kto tak mówi? Słuchacze, czy tzn "redaktorzy"?
to akurat redaktor, ale podobny telefon tez był

audycja była o zdrowiu, o ubezpieczeniach prywatnych (miejscami sensowna) o jakiejś ustawie, której na szczęście śp. prezydent (prawdziwy patriota) nie podpisał (czy podpisał, coś w ten deseń)

o ludziach zmanipulowanych przez kłamliwe media też mówili

przyznam się, słucham RM
czasem gada do rzeczy, a czasem rozkłada całkowicie

Edytowane przez 749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Czas edycji: 2010-05-16 o 13:01
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 14:30   #2672
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;19342782]to akurat redaktor, ale podobny telefon tez był

audycja była o zdrowiu, o ubezpieczeniach prywatnych (miejscami sensowna) o jakiejś ustawie, której na szczęście śp. prezydent (prawdziwy patriota) nie podpisał (czy podpisał, coś w ten deseń)

o ludziach zmanipulowanych przez kłamliwe media też mówili

przyznam się, słucham RM
czasem gada do rzeczy, a czasem rozkłada całkowicie[/QUOTE]
Z pełnym szacunkiem Ollencjo. Cenię ludzi nie popadających w fanatyzm, bez względu na to, kto ten fanatyzm propaguje. Oby takich więcej po obu stronach barykady.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 21:48   #2673
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Tak a propos artykulu w NDZ o Borze- http://www.pardon.pl/artykul/11563/b...owe_informacje
Moze zrodlo malo wiarygodne, ale wydaje mi sie ze cos w tym jest..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 22:53   #2674
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

jest juz cz.3 czy tylko tak pusto tutaj ??
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 23:07   #2675
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

pusto
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 10:14   #2676
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1...wiadomosc.html
A co o tym myslicie?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 10:30   #2677
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Że to nie był zamach, ale zwolennikom PISu wygodnie jest snuć takie teorie, bo to odwrócenie uwagi od karygodnych zaniedbań związanych z przygotowywaniem tego wyjazdu.

Zamach na prezydenta Polski nie miałby żadnego sensu, bo to nie była żadna znacząca persona w stosunkach międzynarodowych, w dodatku bez szans na drugą kadencję.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 13:46   #2678
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Że to nie był zamach, ale zwolennikom PISu wygodnie jest snuć takie teorie, bo to odwrócenie uwagi od karygodnych zaniedbań związanych z przygotowywaniem tego wyjazdu.

Zamach na prezydenta Polski nie miałby żadnego sensu, bo to nie była żadna znacząca persona w stosunkach międzynarodowych, w dodatku bez szans na drugą kadencję.
Tak jak zwolennikom PO i innych partii przeciwnych, ze to wina prezydenta i generala teraz
Nie wiem jaki sens maja takie przepychanki slowne.
Jestem zwolenniczkom PiS i uwazam, ze to nie byl zamach, ale na bank wg mnie nieprowadlowosci byly z wszystkich stron- przygotowania wyjazdu przez kancelarie, ogolnego stanu polskiego lotnictwa, stanu lotniska w Smolensku i ogolnie podejscia Rosjan w tamtym czasie.
Ale teraz najlatwiej jest w ogole zwalic wine na pilotow i generala, ktory kazal ladowac i zamknac sprawe.
Troche dziwne jest to, ze wszystkie systemy niby dzilaly, piloci wiedzieli rzekomo, ze sa bardzo nisko, nie reagowali na ostrzenia systemu.. Cos tu jest nie tak.
Slyszymy juz 4 wersje ktos byl w kabinie pilotow- najpierw ze facet, ale nie prezedent i na bank nie general, potem, ze kobiet- stewardessa, potem ze Kazana, Przewoznik, teraz ze Blasik i nie wiadomo kto jeszcze.. Dziwne, ze nikt tego nie zauwazyl...
Po co w ogole informowac spoleczenstwo o czym co jest nei sprawdzone i snuc insynuacje? Nie dziwne, ze potem niektorzy wymyslaja niestworzone historie, ktore sa pozywka dla mediow.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 13:57   #2679
13_minut
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 166
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Nasz Dziennik czy Fakt to nie są wiarygodne źródła. Ale prawdy, całej prawdy i tylko prawdy o tej katastrofie nie poznamy.
__________________
Zbieram gwiazdki (prawy górny róg) na czajnik w konkursie Electrolux:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=432199
13_minut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 22:09   #2680
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez 13_minut Pokaż wiadomość
Nasz Dziennik czy Fakt to nie są wiarygodne źródła. Ale prawdy, całej prawdy i tylko prawdy o tej katastrofie nie poznamy.
Nie porównywałabym ND z Faktem, to po 1. A po drugie na jakiej podstawie twierdzisz, że to (generalnie wypowiadam się o ND) nie jest wiarygodne źródło? Tak samo ja sobie mogę powiedzieć, że GW nie jest wiarygodnym źródłem.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 23:57   #2681
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Nie porównywałabym ND z Faktem, to po 1. A po drugie na jakiej podstawie twierdzisz, że to (generalnie wypowiadam się o ND) nie jest wiarygodne źródło? Tak samo ja sobie mogę powiedzieć, że GW nie jest wiarygodnym źródłem.
Trudno stwierdzic czy sa wiarygodne czy nie.. ALe na pewno sa stronnicze. Media pisane maja to do siebie, ze opowiadaja sie po jakiejs stronie jesli chodzi o swiat polityki i nie standard. Zalezy kto co czyta i jak to odbiera i na co zwraca uwage. Gazete przeciez kupuje sie taka jaka nam odpowiada- nikt nas nie zmusi do czytania czegokolwiek.
Co innego media audiowizualne, ktore powinny przekazywac najpierw obiektywnie wydarzenia, a potem dodawac do tego komentarz polityczny (zroznicowany). Niestety z tym u nas gorzej.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 08:33   #2682
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Nie porównywałabym ND z Faktem, to po 1. A po drugie na jakiej podstawie twierdzisz, że to (generalnie wypowiadam się o ND) nie jest wiarygodne źródło? Tak samo ja sobie mogę powiedzieć, że GW nie jest wiarygodnym źródłem.
http://wyborcza.pl/0,0.html

Wskaż informacje niewiarygodne i skrajnie zmanipulowane, bo ileż można pisać slogany o braku wiarygodności i manipulacji.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 08:54   #2683
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Trudno stwierdzic czy sa wiarygodne czy nie.. ALe na pewno sa stronnicze. Media pisane maja to do siebie, ze opowiadaja sie po jakiejs stronie jesli chodzi o swiat polityki i nie standard. Zalezy kto co czyta i jak to odbiera i na co zwraca uwage. Gazete przeciez kupuje sie taka jaka nam odpowiada- nikt nas nie zmusi do czytania czegokolwiek.
Co innego media audiowizualne, ktore powinny przekazywac najpierw obiektywnie wydarzenia, a potem dodawac do tego komentarz polityczny (zroznicowany). Niestety z tym u nas gorzej.
Oczywiście, że tak! Tylko próbuję ukazać to, że GW jest jakby przeciwieństwem ND czy też GP. Każda z nich jest stronnicza i to chciałam ukazać, o to mi chodziło. Więc każda z nich może pisać informacje ponaginane itd. Oczywiście, że są źródła bardziej wiarygodne bądź mniej, ale trzeba się czymś podeprzeć, a nie mówić sobie ot tak i porównywać w ten sposób. Poza tym zagorzały zwolennik PO powie, że GW co cudo, a GP to śmieć i na odwrót.
Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
http://wyborcza.pl/0,0.html

Wskaż informacje niewiarygodne i skrajnie zmanipulowane, bo ileż można pisać slogany o braku wiarygodności i manipulacji.
Pokazujesz mi 1 artykuł na miliard jakich piszą. Odpowiedź na swój post masz powyżej.
Dodatkowo piszesz, że to na pewno nie był zamach. Ja generalnie jestem po środku, są fakt za i są fakty przeciw tej teorii. Uważasz, że zwolennikom PiS jest łatwiej mówić, że to był zamach. Rzucasz takie słowa na wiatr, nie wiedząc sama jak jest, bo nie widziałaś tego, opierasz się tylko na przeczytanych artykułach w .. gazetach, bądź tv. Ale wierzysz tej gazecie, która Ci odpowiada, którą czytasz. I to uważasz za prawdę objawioną, a gazeta inna plecie głupoty.
No ale, zawsze tak będzie i niczego pod tym względem się nie zmieni.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 09:00   #2684
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Nie pokazałam jednego artykułu, wrzuciłam link do całej strony.
Tak jak przypuszczałam, pisanie o manipulacji i braku wiarygodności, żeby wyjść na wielce przenikliwą osobę, a konkretów brak.

Coraz więcej faktów świadczy o tym, że nie był to żaden zamach, a tragiczny w skutkach błąd pilota.
Nie ma konkretnych faktów za teorią zamachu, nikt KOMPETENTNY oficjalnie takich rzeczy nie mówił. A co piszą domorośli eksperci od wszystkiego, to już inna sprawa.

Edytowane przez _vixen_
Czas edycji: 2010-05-27 o 09:02
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 09:17   #2685
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Nie pokazałam jednego artykułu, wrzuciłam link do całej strony.
Tak jak przypuszczałam, pisanie o manipulacji i braku wiarygodności, żeby wyjść na wielce przenikliwą osobę, a konkretów brak.

Coraz więcej faktów świadczy o tym, że nie był to żaden zamach, a tragiczny w skutkach błąd pilota.
Nie ma konkretnych faktów za teorią zamachu, nikt KOMPETENTNY oficjalnie takich rzeczy nie mówił. A co piszą domorośli eksperci od wszystkiego, to już inna sprawa.
Viven- nie wiem szczerze mowiac po co usilnie probujesz wmowic nam, ze nie to byl zamach, skoro nikt (przynajmniej na tej stronie i w ostatnim czasie) tu nie forsuja tej teorii.
ND np jest gazeta skrajna, wiec pisze skrajne rzeczy, Fakt jest tabloidem, wiec pisze o sensacjach.
Chyba bardziej warto przytaczac gazety powazne i ksztaltujace opinie, a nie niszowe.
Z reszta byla juz mowa o ND i artykule o BORze- nie wiemy czy do konca wszystko co bylo tam napisane bylo prawda, ale po raz pierwszy dowiedzielismy sie o takich faktach i zadne inne media nie dotarly wczesniej do tych informacji. Po to jest pluralizm mediow, zebysmy sie mogli o wszystkim dowiedziec. Wiekszosc gazet i tak opiera sie na hipotezach, plotkach, relacjach jakichs ludzi, poniewaz nie maja inne zrodla informacji w przypadku tej katastrofu.

No i jak najpisalam gorsze jest to, ze media audiowizualne sa stronnicze- a chyba to nie trudno udowodnic.
I nie utożsamiaj prosze wszystkich wyborcow PiS z ND.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-05-27 o 09:28
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 09:32   #2686
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Nie pokazałam jednego artykułu, wrzuciłam link do całej strony.
Tak jak przypuszczałam, pisanie o manipulacji i braku wiarygodności, żeby wyjść na wielce przenikliwą osobę, a konkretów brak.
Coraz więcej faktów świadczy o tym, że nie był to żaden zamach, a tragiczny w skutkach błąd pilota.
Nie ma konkretnych faktów za teorią zamachu, nikt KOMPETENTNY oficjalnie takich rzeczy nie mówił. A co piszą domorośli eksperci od wszystkiego, to już inna sprawa.
Owszem, też słyszę więcej opinii, że to był błąd pilota. Jednak z tego co mi wiadomo, czarne skrzynki nadal nie są w Polsce, każdy może sobie mówić co w nich jest. Dodatkowo zastanawia mnie do dziś, dlaczego E. Klich tak nagle zaczął zmieniać swoje zdanie na temat całej katastrofy
Jeszcze ktoś tu kiedyś wklejał jakieś porównanie wizyt L. Kaczyńskiego w Katyniu. Teraz, proszę sobie zerknąć, jak to D. Tusk lata sobie do poszczególnych zalanych wiosek i miejscowości, nad nim parasolka, wszystko pięknie ślicznie i zapewnienia, że osoby te otrzymają odpowiednią pomoc. Co im to da, że tak pojedzie (poleci)? I jeszcze wypowiedź jednej kobiety, która miała ogromne pretensje do D. Tuska, że nikt ich nie powiadomił o nadchodzącym niebezpieczeństwie. No, ale to nie ten temat w końcu.
Mi, jako młodej osobie zostaje chyba tylko wyniesienie się stąd.

edit: Mi wyświetlił się tylko 1 artykuł.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Viven- nie wiem szczerze mowiac po co usilnie probujesz wmowic nam, ze nie to byl zamach, skoro nikt (przynajmniej na tej stronie i w ostatnim czasie) tu nie forsuja tej teorii.
ND np jest gazeta skrajna, wiec pisze skrajne rzeczy, Fakt jest tabloidem, wiec pisze o sensacjach.
Chyba bardziej warto przytaczac gazety powazne i ksztaltujace opinie, a nie niszowe.
Z reszta byla juz mowa o ND i artykule o BORze- nie wiemy czy do konca wszystko co bylo tam napisane bylo prawda, ale po raz pierwszy dowiedzielismy sie o takich faktach i zadne inne media nie dotarly wczesniej do tych informacji.
No i jak najpisalam gorsze jest to, ze media audiowizualne sa stronnicze- a chyba to nie trudno udowodnic.
Zgadzam się. Tv jest jak najbardziej stronnicza, co jest wręcz okropne. Co do tego artykułu o BORze, to już czytałam o tym, że oni zabezpieczyli ciało prezydenta, ale nie strzelali. Tutaj jest też o tym artykuł (ja czytałam gdzieś indziej, ale wklejam znaleziony przed momentem).
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.

Edytowane przez effectt
Czas edycji: 2010-05-27 o 09:26 Powód: dopisek
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 10:16   #2687
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

to, że ktoś usilnie próbuje wszystkim wmówić że to błąd pilota nie oznacza, że to jest fakt!!

każdy ma swoje zdanie na ten temat więc takie najeżdżanie jest bez sensu, masz inne niż my to ok, ale my tez mamy prawo miec swoje i nie ufac prasie we wszystkie bajki jakie piszą...bez względu na to kto czyja stronę trzyma
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 10:44   #2688
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
to, że ktoś usilnie próbuje wszystkim wmówić że to błąd pilota nie oznacza, że to jest fakt!!

każdy ma swoje zdanie na ten temat więc takie najeżdżanie jest bez sensu, masz inne niż my to ok, ale my tez mamy prawo miec swoje i nie ufac prasie we wszystkie bajki jakie piszą...bez względu na to kto czyja stronę trzyma
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 12:37   #2689
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Nie "ktoś usilnie próbuje wmówić", tylko tak wynika z raportów ekspertów.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 13:20   #2690
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Nie "ktoś usilnie próbuje wmówić", tylko tak wynika z raportów ekspertów.
widzisz, tylko ze raport nie zostal nigdzie oficjalnie zaprezentowany, tylko pan Klich oglosil pewne tezy w wywiadzie w TV i gazetach..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 13:21   #2691
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Nie "ktoś usilnie próbuje wmówić", tylko tak wynika z raportów ekspertów.
Czyli Ci "Twoi" eksperci nie są domorośli, jak określiłaś to wcześniej. Nie wiedziałam, że da się tak podzielić ekspertów.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 13:26   #2692
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Wstępny raport Rosjan

Rosyjski Międzypaństwowy Komitet Lotnictwa (MAK) ogłosił w środę wstępny raport dotyczący katastrofy polskiego samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem.

Jak podano, z zebranych dotychczas informacji wynika m.in., że samolot był sprawny, miał 19 ton paliwa, co było wystarczające nie tylko na przelot na lotnisko w Smoleńsku, ale też na lotniska zapasowe. Także system wczesnego ostrzegania TAWS, w który był wyposażony - jak ocenili eksperci - był sprawny.

Jak mówiła szefowa MAK Tatiana Anodina, komitet wykluczył zamach terrorystyczny, awarię techniczną, pożar czy wybuch na pokładzie. Według niej załoga Tu-154 na czas otrzymywała informacje meteorologiczne i o lotniskach zapasowych.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 13:36   #2693
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Ten raport to stare dzieje- byl ujawniony ponad tydzien temu na konferencji prasowej z udzialem pana Klicha i nie bylo w nim w sumie nowego czego nie wiedzielismy. Ogolnie wniosek byl taki, ze wszystko dzialalo, wiec jedna z hipotez byla wina pilotow (to byla tylko 1 z hipotez i nic więcej). Byla tez mowa o 3 osobie w kokpicie, ale nawet nie wiedzieli kto to..
Wiem bo ogladalam to.
Wtedy pan Klich nie mial dostepu do polowy danych i nie potrafil nawet potwierdzic tego co mowila pani Anodina

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-05-27 o 18:18
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 17:40   #2694
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

jedni swoje, drudzy swoje...końca i tak nie dojdzie. "Ekspert" w tym przypadku traci swoje znaczenie, prawdy do końca nie dojdzie to jest pewne
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 18:04   #2695
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
prawdy do końca nie dojdzie to jest pewne
Dlaczego?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 18:22   #2696
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

dlaczego? chociazby dla tego, ze jest zbyt duzo nie domowien, a to sugeruje, zbyt duzo osob potencjalnie odpowiedzialnych . W tej sytuacji najlepszym wyjsciem jest, zeby wszystko gladko przyciszyc.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 18:23   #2697
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Ale dla kogo konkretnie najlepszym wyjściem?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 18:49   #2698
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ale dla kogo konkretnie najlepszym wyjściem?
Przeciez od poczatku byla mowa o tym, ze po stronie polskiej byly straszne bledy systemowe (przeciez to nie pierwsze katastrofa w polskim wojsku)- przeciez sam pan Klich mowil o tym, ze nawet jak wina bedzie pilotow to i tak przede wszystkim wina lezy po stronie systemu (dziwne, ze jakos teraz o tym zapomnial) . A jesli chodzi o strone rosyjska to chyba tez jasne, ze jest zbyt wiele kontrowersji zwiazanych ze stanem lotniska. Kto jeszcze zawinil tego nie wiemy (bo niby skad mamy wiedziec?)..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 18:53   #2699
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Jestem zwolenniczkom PiS
Widać
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 18:56   #2700
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Widać
fakt, zrobilam glupi blad.
to nie znaczy, ze musisz od razu mnie obrazac (i zwolennikow PiS przy okazji) , ale widac nie moglas sie powstrzymac...
Rozumiem, ze to komentarz merytotycznie zwiazany z tematem- naprawde duzo wniosl..

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-05-27 o 18:58
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 02:37:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.