Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-29, 16:10   #2761
ewis4
ewisek
 
Avatar ewis4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 232
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.com/site/katynii/
ewis4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 16:11   #2762
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Daj spokój, nie spamuj takimi głupotami.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 00:20   #2763
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

czemu od razu głupotami, widzę tam linki chyba do dziennika, rzepy, może warto by tam najpierw zajrzeć i poczytać.

Raczej trudno mi uwierzyć w teorię spiskową z choćby jednej prostej przyczyny. Rosja, moim zdaniem, chyba lubi mieć w świecie opinię mocarstwa, w tym potęgi militarnej? I kiedy wydarzył się wypadek, który przyciągnął uwagę całego świata, co świat mógł zobaczyć? Wojskowe lotnisko, z taką http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...1t:429,r:0,s:0 wieżą kontroli?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 09:59   #2764
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość

Dlaczego Jarosław Kaczyński, który ma taką moc, nie zrobi z tą aferą z krzyżem porządku, nie zaapeluje do ludzi o przeniesienie krzyża w odpowiednie miejsce, na cmentarz lub do kościoła? Dlaczego kościół umywa od tego ręce i nie rozstrzygnie tej kwestii? Dlaczego nie zorganizują tego razem z Kaczyńskim, przypuszczam też sporą częścią rządu, ktora chętnie przystałaby na to rozwiązanie? Bo zarówno Kaczyńskiemu, PiSowi i w dużym stopniu Kościołowi zależy na tym, żeby jeszcze nakręcać tę spiralę nienawisci i dzielić naród.
I teraz powiedz mi dlaczego PiSowi zależy na nakręcaniu tego? Nie wydaje mi sie. To jest na rękę PO! Media zamiast mówić o podatkach, o dymisjach w GROMie itd. zajmują się krzyzem, a sprawy, które mogłyby zaszkodzić PO są na dalszym planie.
Druga sprawa. Jaki związek z tym krzyżem ma Kościół? Chyba, tylko taki, ze krzyz się z nim kojarzy. Krzyz został postawiony przez harcerzy, a nie przez księży.
__________________


Edytowane przez Deixisss
Czas edycji: 2010-08-13 o 10:01
Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:09   #2765
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
I teraz powiedz mi dlaczego PiSowi zależy na nakręcaniu tego? Nie wydaje mi sie. To jest na rękę PO! Media zamiast mówić o podatkach, o dymisjach w GROMie itd. zajmują się krzyzem, a sprawy, które mogłyby zaszkodzić PO są na dalszym planie.
Druga sprawa. Jaki związek z tym krzyżem ma Kościół? Chyba, tylko taki, ze krzyz się z nim kojarzy. Krzyz został postawiony przez harcerzy, a nie przez księży.
Ja myślę, że wszyscy (z wyjątkiem właśnie PiSu) mają dość tej żenującej sytuacji.
Przeczytaj co napisałam w wątku o krzyżu pod pałacem - chodzi mi o to co powiedział JK jak się dowiedział o tym, że krzyż ma być przeniesiony.
A co powiedziała Szczypińska (PiS, oczywiście)? Że jak ten krzyż będzie usunięty, to ona sama będzie chodzić pod pałac i układać krzyże z kwiatów.

I dalej uważasz, że PiS nie nakręca całej tej chorej sytuacji?

Po drugie, jak to co ma KK do krzyża?
No to, że ludzie, którzy tego krzyża bronią nazywają się wyznawcami tego kościoła, mówią, że są katolikami.
Poza tym przecież krzyż to symbol KK.
Mało?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:16   #2766
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Pewnie, że był mądrym i dobrym człowiekiem, ale kiepskim prezydentem. Jedno nie wyklucza drugiego.
Dlaczego uważasz, ze był kiepskim prezydentem? Jakies argumenty? Ale takie na poziomie, a nie, ze był niski, miał okrągłą głowę, czasem się przejęzyczał - JAK KAŻDY...

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że wszyscy (z wyjątkiem właśnie PiSu) mają dość tej żenującej sytuacji.
Przeczytaj co napisałam w wątku o krzyżu pod pałacem - chodzi mi o to co powiedział JK jak się dowiedział o tym, że krzyż ma być przeniesiony.
A co powiedziała Szczypińska (PiS, oczywiście)? Że jak ten krzyż będzie usunięty, to ona sama będzie chodzić pod pałac i układać krzyże z kwiatów.

I dalej uważasz, że PiS nie nakręca całej tej chorej sytuacji?
Uważam, ze jeśli o tą sytuację chodzi to PiS przegina, wcale nie bronię. Tak jak już to wcześniej napisałam, sami sobie podcinają tym gałąź na której siedzą.
Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Po drugie, jak to co ma KK do krzyża?
No to, że ludzie, którzy tego krzyża bronią nazywają się wyznawcami tego kościoła, mówią, że są katolikami.
Poza tym przecież krzyż to symbol KK.
Mało?
Mało. To nie sa katolicy, a Kościół w żaden sposób nie bierze za nich odpowiedzialności. Co z tego, ze symbol? Jeśli krzyż kojarzyłby mi się z Toba , to mam mieć do Ciebie jakies pretensje, jeśli harcerze by go postawili tam bez Twojej wiedzy? No prosze Cię...
__________________

Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:24   #2767
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Mało. To nie sa katolicy, a Kościół w żaden sposób nie bierze za nich odpowiedzialności. Co z tego, ze symbol? Jeśli krzyż kojarzyłby mi się z Toba , to mam mieć do Ciebie jakies pretensje, jeśli harcerze by go postawili tam bez Twojej wiedzy? No prosze Cię...
Ale to nie chodzi o to co się komu z czym kojarzy.
Krzyż JEST symbolem wiary chrześcijańskiej i KK.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 10:37   #2768
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Po wyborach się zaczęło. To co opowiada pan prezes i jego przydupasy to po prostu żenada jest. Wymiotować się chce. Fuj.
Hmm nie tylko pan prezes. On sie stał (nie napisze znowu, bo nie uważam, ze był) bardziej agresywny, a politycy PO... no cóż. Podniesienie podatków będzie ostatnia rzeczą na która się zgodzi. Czy tak oby nie mówił prezydent Komorowski przez wyborami? No... szybko zmienił zdanie, bo niecały miesiąc po wyborach już wzięli się za podwyższanie podatków.

Spójrz obiektywnie.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Ale to nie chodzi o to co się komu z czym kojarzy.
Krzyż JEST symbolem wiary chrześcijańskiej i KK.
No i co z tego? To znaczy, ze Kościół nie zgadzajac się z "katolikami" spod krzyża ma brać winę na siebie? Za co?

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ja też obstawiam, że Jarosław Kaczyński nie jest do końca zdrowy psychicznie. Może nie do końca z jego winy.
Życie starego kawalera, mieszkanie z coraz bardziej schorowaną matką, wielkie parcie na władzę, ściganie jakichś domniemanych lub rzeczywistych agentów sprzed kilkudziesięciu lat, typowy polski powierzchowny katolicyzm, kampania prezydencka, brat pochowany na Wawelu, wreszcie ta tragedia smoleńska...to musialo się odbić na jego psychice. I to jest przypadek dla psychologów czy psychiatrow, a nie człowiek, któremu możnaby powierzyć władzę.
To, ze ktoś ma inne poglądy niż Ty, to znaczy, ze musi się nim zająć psychiatra? No jak w przedszkolu... jak brak poważnych argumentów, to trzeba sobie jakoś radzić. To, ze jest kawalerem i opiekuje się matką to źle? No proszę Cie. Ty nie chcesz byc starą panną - Twój wybów. pozwól, ze każdy będzie decydował za siebie.
A może to jest osoba, która chce zrobić porządek, z tymi co nie przestrzegają prawa?
__________________

Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:39   #2769
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
No i co z tego? To znaczy, ze Kościół nie zgadzajac się z "katolikami" spod krzyża ma brać winę na siebie? Za co?
KK dopiero wczoraj wyraził jasne stanowisko w tej sprawie.
Wcześniej w ogóle się nie wypowiadał. Nie było do końca wiadomo czy się zgadza czy nie zgadza z obrońcami.
Umywał ręce, mówiąc, że to nie księża postawili krzyż.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
A może to jest osoba, która chce zrobić porządek, z tymi co nie przestrzegają prawa?
Kto? Jarek? Dobre sobie.
Koczowanie w miejscu publicznym i bicie się z policją jest zgodne z prawem?
Zrobił z nimi porządek? Nie, on i cały PiS ma wielki wkład w tą całą aferę.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:40   #2770
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
KK dopiero wczoraj wyraził jasne stanowisko w tej sprawie.
Wcześniej w ogóle się nie wypowiadał. Nie było do końca wiadomo czy się zgadza czy nie zgadza z obrońcami.
Umywał ręce, mówiąc, że to nie księża postawili krzyż.
Teraz to juz jest po herbacie. Mogli sie wczesniej wypowiedziec. Teraz jak widac, nikt sie ich zdaniem nie przejął.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:41   #2771
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Teraz to juz jest po herbacie. Mogli sie wczesniej wypowiedziec. Teraz jak widac, nikt sie ich zdaniem nie przejął.
Dokładnie tak.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 11:08   #2772
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
KK dopiero wczoraj wyraził jasne stanowisko w tej sprawie.
Wcześniej w ogóle się nie wypowiadał. Nie było do końca wiadomo czy się zgadza czy nie zgadza z obrońcami.
Umywał ręce, mówiąc, że to nie księża postawili krzyż.
Już wcześniej Kościół dawał wyraźne znaki, ze im ta sytuacja nie odpowiada - księża wyrazili zgodę na przeniesienie go do św. Anny, a potem modlili się za tych co nie dają go przenieść, by zmienili zdanie.

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Kto? Jarek? Dobre sobie.
Koczowanie w miejscu publicznym i bicie się z policją jest zgodne z prawem?
Zrobił z nimi porządek?
A co on może? On nie ma władzy...
__________________


Edytowane przez Deixisss
Czas edycji: 2010-08-18 o 10:21
Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 11:15   #2773
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość

Już wcześniej Kościół dawał wyraźne znaki, ze im ta sytuacja nie odpowiada - księża wyrazili zgodę na przeniesienie go do św. Anny, a potem modlili się za tych co nie dają go przenieść, by zmienili zdanie.


A co on może? On nie ma władzy...
Tak, wyrazili zgodę, ale sami wprost mówili, że to nie ich sprawa, bo nie oni ten krzyż tam postawili, ale okażą dobrą wolę i go przyjmą.
To są dokładne słowa jednego księdza - słyszałam na własne uszy.

Może jakby powiedział fanatykom - oddajcie krzyż - to by go posłuchali?
Ale nie, on woli żeby ten konflikt się zaostrzał.
I te wypowiedzi polityków PiSu pt "Pan Komorowski sam stworzył konflikt, to niech go teraz rozwiąże" mnie dobijają.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 11:15   #2774
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Co do tego to też się wypowiem.

Więc tak: wiele się nie zgadza, ale nie można mówić od razu o zamachu. Niepokoi mnie tylko to, że Rosjanie nie chcą nic przekazywać. A samolot (zresztą jeden z najpiękniejszych, moim zdaniem ), leży na jakimś betonie. Chociażby do hangaru by go wnieśli, jeśli mają opór z przekazaniem go naszemu kraju. Nie mogę też pojąć, dlaczego nie mogli znaleźć czarnych skrzynek, skoro już wcześniej dziennikarze je znaleźli.
I nie do końca jestem pewna czy taka brzózka spowodowałaby aż takie uszkodzenie skrzydła. Mówiąc o tym mam na uwadze katastrofę Iła w lesie Kabackim. Ale nie chcę nic mówić, bo nie jestem kompetentna osobą.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------



Już wcześniej Kościół dawał wyraźne znaki, ze im ta sytuacja nie odpowiada - księża wyrazili zgodę na przeniesienie go do św. Anny, a potem modlili się za tych co nie dają go przenieść, by zmienili zdanie.


A co on może? On nie ma władzy...
Przekazują materiały, ale z tego co podają media, robią to dość opieszale... Poza tym takie śledztwo to jest robota na długie miesiace, jak nie lata, wiec na pewno nie bedzie tak, ze hop siup i wszystko będzie u nas...

Kościół najpierw narobił zamieszania z Wawelem, w ten sposob ośmielil i dowartosciowal srodowiska zwiazane z PiS i krzyzem. A teraz kosciol wielce zdziwiony, ze sprawa doszla tak daleko...
Zgodze sie z tym, ze po ten krzyz powinni przyjsc "wyżsi" dostojnicy kościelni a nie szeregowi księża. Może wtedy ten krzyż udałoby się przenieść a tak tych mlodych ksiezy zakrzyczano i nikt sie z nimi nie liczył...
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 11:39   #2775
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

----
__________________


Edytowane przez Deixisss
Czas edycji: 2010-08-18 o 10:22
Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 12:12   #2776
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Nie sledze tego, az tak dokladnie, wiec dobrze wiedziec co tam jeszcze zostalo do przekazania. Mysle, ze predzej czy pozniej skrzynki tez przekażą, zobaczymy tylko ile to potrwa... Niestety im dluzej, tym wiecej jest domyslow i pretensji...
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 12:29   #2777
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, ze był kiepskim prezydentem? Jakies argumenty? Ale takie na poziomie, a nie, ze był niski, miał okrągłą głowę, czasem się przejęzyczał - JAK KAŻDY...
Nie potrafił współpracować z rządem - patrz żenująca "walka o krzesła".
Pierwsze z brzegu.

Poza tym przy odczytywaniu czarnych skrzynek byli obecni Polacy. Jakiś czasm temu był nawet artykuł, że polscy specjalici rozszyfrowali kilanaście nowyc słów, skąd więc to przekonanie, że tylko Rosjanie mają do nich dostęp?

Edytowane przez balletoevs
Czas edycji: 2010-08-13 o 12:40
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 12:50   #2778
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Nie potrafił współpracować z rządem - patrz żenująca "walka o krzesła".
Pierwsze z brzegu.
hihi gdyby Tusk został prezydentem, a PiS by sprawowało władzę to by była taka sama sytuacja. Tu nie ma się czego czepiać.

Pewnie chodzi o weto. To co zgłaszał, to były akurat bardzo medialne ustawy. Ale to było tylko 14 wet, na ogromna liczbę ustaw! Niestety się utarło, ze co ustawa to ś.p. Kaczyński zgłaszał weto, a to nie jest prawdą.

Oto i weta:
1. Nowelizacja ustawy medialnej, otwierającej koalicji drogę do zmian w mediach publicznych.

2-3. Dwie nowelizacje prawa o ustroju sądów powszechnych dotyczące wynagradzania sędziów.

4. Nowelizacja ustawy o komercjalizacji i prywatyzacji znosząca m.in. przepisy ograniczające zarobki prezesów państwowych spółek.

5. Nowelizacja ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych umożliwiająca zmianę przeznaczenia gruntów rolnych bez uciążliwych procedur.

6-8. Pakiet reformujący służbę zdrowia, w tym ustawa o zakładach opieki zdrowotnej, która zakłada obligatoryjne przekształcenia ZOZ-ów w spółki prawa handlowego.

9. Nowelizacja ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, która dopuszczała hipermarkety do rynku bonów towarowych dla pracowników.

10. Nowelizacja ustawy o emeryturach i rentach z FUS. W efekcie ludziom bardziej opłaca się przejść na rentę, niż nadal pracować.

11. Ustawa o ratyfikacji konwencji w sprawie kontaktów z dziećmi.

12. Ustawa o emeryturach pomostowych.

13. Ustawa o funduszach dożywotnich emerytur kapitałowych.

14. Nowelizacja ustawy o systemie oświaty.

__________________


Edytowane przez Deixisss
Czas edycji: 2010-08-18 o 10:23
Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 13:10   #2779
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Nie mówiłam o wetach tylko o wtrącaniu się w politykę zagraniczną - kwestii, którą ostatecznie rozstrzygnął TK. I nie mów, że Tusk zachowywałby się tak samo bo tego nie wiesz, wróżką chyba nie jesteś? Dalej zamieszanie z traktatem Lizbońskim, już nie wspominając o antyrosyjskim sojuszu energetycznym z Kazachstanem .

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...l?ticaid=1ab26

Edytowane przez balletoevs
Czas edycji: 2010-08-13 o 13:12
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 13:21   #2780
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

z tego co się orientuję, ale być może orientuje się źle, nagrania strona polska ma już czas jakiś, i to teraz ona, po upublicznieniu stenogramow rosyjskich nie upublicznia jak dotąd swoich...
Cytat:
To, ze ktoś ma inne poglądy niż Ty, to znaczy, ze musi się nim zająć psychiatra?
Czasami odnosiłam wrażenie, że jego własne poglądy są inne od jego własnych poglądów.
Osobiście, nie będę odnosić się do stwierdzeń psychiatra, nie: psychiatra; ale niewątpliwie uważam niejedną z wypowiedzi pana Jarosława za zastanawiającą.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 14:33   #2781
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Ok, przekazali stenogramy, ale nie czarne skrzynki! W sumie to powinno być wszystko jedno (ale jeśli to jest poważna sprawa, to sie powinno podchodzic poważnie). Jak się coś przekazuje, to się przekazuje, a nie bawi w kotka i myszkę.
Widać gołym okiem, że nie masz pojęcia ani o prawie, ani o polityce zagranicznej, a już na pewno o zasadach prowadzenia śledztw, to jak masz cokolwiek z tego rozumieć? A pewnie jeszcze czytasz artykuły, ktore właśnie na tej niewiedzy, a także podejrzliwości w stosunku do Rosjan i własnego rządu żerują.

Nic dziwnego, że wszystko jawi Ci się jako podejrzane i przepełnione złymi intencjami.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 15:56   #2782
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Ok, przekazali stenogramy, ale nie czarne skrzynki! W sumie to powinno być wszystko jedno (ale jeśli to jest poważna sprawa, to sie powinno podchodzic poważnie). Jak się coś przekazuje, to się przekazuje, a nie bawi w kotka i myszkę. Gdy spadł Su27 rok temu w Radomiu, Polacy nic nie wstrzymywali, wszystko zostało przekazane Białorusinom i już. Każdy się powinien zgodzić, ze wszystko od razu powinno być przekazane. Bez powoływania się na konwencje chicagowską, bo ona dotyczy lotnictwa cywilnego.
Skoro jesteś osobą kompetentą i wiesz jak wszystko powinno wyglądać i że to co robi nasz rząd jest złe, to dlaczego siedzisz w domu i piszesz komenatrze na forum zamiast wziąść sprawy w swoje ręce?
Jeżeli dysponujesz rozległą wiedzą na ten temat, to myślę że Polsce i Prawdziwym Polakom wyjdzie tylko na dobre, jeżeli się w to zaangażujesz



Mam wrażenie, że nagle w Polsce są sami fachowcy od lotnictwa i dyplomacji
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 16:54   #2783
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

----
__________________


Edytowane przez Deixisss
Czas edycji: 2010-08-18 o 10:24
Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 17:03   #2784
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Przekazują materiały, ale z tego co podają media, robią to dość opieszale... Poza tym takie śledztwo to jest robota na długie miesiace, jak nie lata, wiec na pewno nie bedzie tak, ze hop siup i wszystko będzie u nas...
7 lipca wicepremier Rosji oglosil, ze strona polska otrzymala juz wszystkie informacje odnosnie katastrofy pod Smolenskiem.

http://www.polskieradio.pl/wiadomosci/swiat/?id=175060

A jesli chodzi o to, ze wszystko powinno byc przekazane od razu. Biorąc pod uwagę politykę antyrosyjską propagowaną przez braci Kaczynskich, ja się wcale nie dziwie, ze Rosjanie chcieli tez przeprowadzić własne śledztwo.
Szczególnie po tym jak w internecie zaroiło sie od teorii spiskowych, filmików na których Rosjanie "dobijają" ocalałych z katastrofy itp id.
To co wygadują różnej maści "oświeceni" i znający jedyną, sluszną "prawdę" będzie sie ciągnęło za Rosjanami, jak smrod za ... same wiecie czym.
Ja rozumiem, ze najpierw chcieli sami zbadac sprawe, zanim przekażą akta ludziom pokroju pana Macierewicza

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

A z drugiej strony Polacy sa nielepsi jesli chodzi oprzekazywanie materialow:
"Na dokumenty z polskiego śledztwa czeka natomiast strona rosyjska, która także wystosowała wniosek o pomoc prawną do strony polskiej. Chodzi w nim o udostępnienie rosyjskiej prokuraturze niektórych dokumentów ze śledztwa prowadzonego w naszym kraju m.in. przesłanie dokumentacji dotyczącej broni funkcjonariuszy BOR oraz posiadanej przez nich amunicji. Rosjanie zawnioskowali także o przeprowadzenie w Polsce przesłuchań świadków dla potrzeb rosyjskiego śledztwa."
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło

Edytowane przez miphuhiz
Czas edycji: 2010-08-13 o 17:08
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 17:10   #2785
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, ze najpierw chcieli sami zbadac sprawe, zanim przekażą akta ludziom pokroju pana Macierewicza
Wszystko by udostępnili prokuraturze, a nie Macierewiczowi.
Jeej, szkoda już normalnie gadać. Z nienawiści do PiSu świat stawiasz na głowie. Ciężki przypadek.
__________________


Edytowane przez Deixisss
Czas edycji: 2010-08-13 o 17:14
Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 17:34   #2786
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Wszystko by udostępnili prokuraturze, a nie Macierewiczowi.
Skoro Polacy nie ufaja Rosjanom i rosyjskiej prokuraturze, to dlaczego Rosja ma nam ufac?

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Jeej, szkoda już normalnie gadać. Z nienawiści do PiSu świat stawiasz na głowie. Ciężki przypadek.

To milosnicy PIS-u świat stawiaja na glowie.
Nie wiem gdzie tu widzisz nienawisc.
Po drugie nie wiem dlaczego wszyscy pro-PIsowcy stale wesza jakies teorie spiskowe, gadaja o jakiejs nienawisci do nich czy cos. Nie wiem. Moze to jakas zbiorowa mania przesladowcza ??
A propos sledztwa - przedstawilam jak to moglo wygladac z punktu widzenia Rosjan, bo mam przyjaciol w wielu zakatkach swiata i widze jak oni odbieraja te cala sytuacje. Slysze rozne opinie i uwazam, ze Rosjanie postapili slusznie.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło

Edytowane przez miphuhiz
Czas edycji: 2010-08-13 o 17:40
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 17:51   #2787
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

----
__________________


Edytowane przez Deixisss
Czas edycji: 2010-08-18 o 10:25
Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 18:15   #2788
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Wszystko by udostępnili prokuraturze, a nie Macierewiczowi.
Jeej, szkoda już normalnie gadać. Z nienawiści do PiSu świat stawiasz na głowie. Ciężki przypadek.
Dokładnie materiały dostałaby prokuratura, która zgodnie z prawem nie ma żadnego obowiązku przekazywania ich zespołowi Macierewicza. Zespoły zgodnie z regulaminem sejmu są to po prostu grupy posłów zrzeszone wg innych niż przynależność partyjna kryteriów. Ot, spotyka się grupa posłów lubiąca słuchać jazzu i wystarczy, że sformalizują te spotkania i dyskusje, a powstaje zespół.
Zespół parlamentarny to nie to samo co komisja.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 18:19   #2789
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Dokładnie materiały dostałaby prokuratura, która zgodnie z prawem nie ma żadnego obowiązku przekazywania ich zespołowi Macierewicza. Zespoły zgodnie z regulaminem sejmu są to po prostu grupy posłów zrzeszone wg innych niż przynależność partyjna kryteriów. Ot, spotyka się grupa posłów lubiąca słuchać jazzu i wystarczy, że sformalizują te spotkania i dyskusje, a powstaje zespół.
Zespół parlamentarny to nie to samo co komisja.
Dokładnie.
__________________


Edytowane przez Deixisss
Czas edycji: 2010-08-13 o 18:25
Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 18:31   #2790
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Katastrofa pod Smoleńskiem - cz. II

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Dokładnie materiały dostałaby prokuratura, która zgodnie z prawem nie ma żadnego obowiązku przekazywania ich zespołowi Macierewicza. Zespoły zgodnie z regulaminem sejmu są to po prostu grupy posłów zrzeszone wg innych niż przynależność partyjna kryteriów. Ot, spotyka się grupa posłów lubiąca słuchać jazzu i wystarczy, że sformalizują te spotkania i dyskusje, a powstaje zespół.
Zespół parlamentarny to nie to samo co komisja.
Zdaje sobie z tego sprawe, ale mowie jak to moga odbierac Rosjanie. Jesli my nie ufamy rosyjskiej prokuraturze i zewszad slychac, ze "ruskie" pewnie cos kombnuja i dlatego oddaja nam dokumenty w takim a nie innym tempie, to oni maja prawo nam tez nie ufac w tej kwestii.

A jakby oddali za szybko, to pewnie odezwalyby sie glosy, ze juz od dawna przygotowywali zamach i dokumenty są spreparowane

Deixisss - nie dramatyzuj. Nikt nikogo nie linczuje i nie ma zamiaru linczowac
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 02:37:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.