Oryginał czy podróbka? - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-03, 13:06   #1981
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Griszata, Ty to lubisz okazje a potem sie trzęsiesz czy podróbka czy nie;-))))
Niestety mojego Amorka juz dawno sprzedalam, wiec nie pomoge.
Ale ja bym napisala do sprzedającej i spytala, skad ma tego amorka, gdzie byl kupiony oraz poprosila o zdjecie dna butelki. Niewazne, ze aukcje wygralas. Masz 7dni na wplate, wiec jeszcze jest czas.
Jesli beda jakies opory, wymijajace odpowiedzi, wtedy napisz, ze skoro Coco jest podrabiane to jaka masz miec gwarancje, ze Amorek jest oryginalny?
Mnie się wydaje, że sprzedająca nie wie co ma. Tak dokładnie zaprezentowała tę podróbkę Coco, że aż żal.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 13:31   #1982
Griszata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 192
GG do Griszata
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że sprzedająca nie wie co ma. Tak dokładnie zaprezentowała tę podróbkę Coco, że aż żal.
wiem wlasnie ja jej nie podejrzewam o to ze celowo tylko ze raczej dokladnie nie wie co ma nie zna sie chyba czy podroba czy oryginal ......porownywalam butelke z innymi na aukcjach ale nie umiem stwierdzic czy to oryginal jest duze prawdopodobienstwo ze tak ale myslalam ze moze sa jakies cechy charakterystyczne po ktorych mozna poznac oryginalna flaszke..... hawa no jasne ze lubie okazje i sprawia mi frajde dochodzenie do tego czy jest oryginalne czy nie......wiadomo nie chce trafic na podrobe bo kazdej kasy szkoda ale z drugiej strony nie kupuje za jakies wielkie pieniadze ........ moze to glupie ale lubie allegro rowniez z tego powodu ze naprawde mozna kupic rozne rzeczy za niewielkie pieniadze trzeba tylko szukac ...... nieraz szperam w necie pol dnia zeby sie przekonac czy flaszka jest oryginalna czy nie a jak sobie nie radze zawsze moge Was tutaj zapytac ))

masz racje hawa napisze do niej zapytam i rzeczywiscie uargumentuje to w ten sposob jak napisalas i oczywiscie nie ebde jej wtykac ze chce opedzlowac podrobe bo ja sadze ze ona naprawde sie nie orientuje co nia jest a co nie )
dziekuje Wam dziewczyny za cierpliwosc bo ja to ja draze temat to na maxa
i zawsze jakies wybieram aukcje z niewyraznymi zdjeciami ........no ale takie wlasnie czesto sa okazyjne .....ryzyk fizyk

Edytowane przez Griszata
Czas edycji: 2009-03-03 o 13:36
Griszata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 13:33   #1983
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
Załącznik 2082746

Załącznik 2082747

Załącznik 2082748

Załącznik 2082749

Załącznik 2082750

zdjec pudelek nie robilam,mam nadzieje,ze wedlug tych zdjec da sie ocenic oryginalnosc,a jesli nie to postaram sie jeszcze jakies fotki dolaczyc
alw, te zdjecia przy pelnej wielkosci sa nieostre i trudno cos ocenic, wiec na tyle co widze z pomniejszonych wersji to wygladaja OK. Moze daloby sie jakos format zmodyfikowac?

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Griszata Pokaż wiadomość
ja oczywiscie jak zawsze z watpliwosciami powiedzcie mi jak poznac amorka cacharel czy jest oryginalny ....... albo co swiadczy o tym ze podrobiony mam pewne watpliwosci otoz kupilam uzywke jakies 30-40 ml na all oczywiscie zdjecie niewyraznie ale cena niewielka 25 zl wiec pomyslalam ze raz kozie smierc ...... jednak teraz zaczelam miec watpliwosci ponierwaz ta sama Pani na innej teraz wystawionej aukcji sprzedaje bezczenla porodbe chanel http://www.allegro.pl/item569535623_...0ml_warto.html
wiec moze ta osoba poprostu ma podroby w domu moze nawet nie wie ze to sa podroby bo ta coco to ewidentna .....wiem ze kwota niewielka ale nie lubie byc nabijana w butelke tym bardziej ze osoba chce 15 zl za przesylke wiec bylabym w plecy 40 zl aukcja wygladala tak http://www.allegro.pl/item562852440_..._cacharel.html
w razie czego wycofam sie jeszcze nie zaplacilam wiec ...
Grisza moim zdaniem amorek to podroba. Mialam te perfumy, w zyciu nie maja takiej zoltej nakretki. Przykro mi.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 13:48   #1984
Griszata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 192
GG do Griszata
Dot.: Oryginał czy podróbka?




Grisza moim zdaniem amorek to podroba. Mialam te perfumy, w zyciu nie maja takiej zoltej nakretki. Przykro mi.[/quote]
wiesz wlasnie ten atomizer mi sie nie spodobal nie tyle jego kolor bo to moze byc zwyczajnie kwestia tego ze jest brudny moze duzo w domu pala .....kupowalam nieraz perfumy na all takie ze slow szkoda ...ale jego ksztalt no nic napisze do niej zapytam czy sa numery seryjne i gdzie to kupila w razie czego odstapie od transakcji )
Griszata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:10   #1985
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
albo tego ze nabylam podrobke i tego sie obawiam najbardziej,a mam pytanie odnosnie probek czy tez je podrabiaja,czy mozna kupowac bez obaw na allegro
Nie sądzę
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:27   #1986
aaguś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 102
GG do aaguś
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Griszata, oryginalny Amorek ma "sprężynkę" prz atomizerze zwężającą się ku środkowi, a na tych zdjęciach widać, że jest prosta. Moim zdaniem podróba.
aaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 17:32   #1987
Griszata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 192
GG do Griszata
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez aaguś Pokaż wiadomość
Griszata, oryginalny Amorek ma "sprężynkę" prz atomizerze zwężającą się ku środkowi, a na tych zdjęciach widać, że jest prosta. Moim zdaniem podróba.
tak wlasnie myslalam ogladajac zdjecia innych amorkow ze ona jest zwezajaca sie a tu zupelnie prosta poczekam jeszcze co mi ta osoba odpisze i raczej wycofam sie z transakcji nie napisala wprwadzie ze jest to oryginal ale tez nie wspomniala o tym ze nie ma pewnosci czy perfumy sa oryginalne wiesz niby kasa zadna a jednak z przesylka 40 zl nie zamierzam placic za podrobe dzieki wielkie
Griszata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 18:53   #1988
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Griszata Pokaż wiadomość
tak wlasnie myslalam ogladajac zdjecia innych amorkow ze ona jest zwezajaca sie a tu zupelnie prosta poczekam jeszcze co mi ta osoba odpisze i raczej wycofam sie z transakcji nie napisala wprwadzie ze jest to oryginal ale tez nie wspomniala o tym ze nie ma pewnosci czy perfumy sa oryginalne wiesz niby kasa zadna a jednak z przesylka 40 zl nie zamierzam placic za podrobe dzieki wielkie
Oczywiscie, wycofaj się! W razie gdyby babka robila problemy, to piszesz wyjasnienie do Allegro.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:03   #1989
Griszata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 192
GG do Griszata
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Oczywiscie, wycofaj się! W razie gdyby babka robila problemy, to piszesz wyjasnienie do Allegro.
wiem wiem dobrze ze zauwazylam ze ona tamta podrobe wystawila i jakos mnie tchnelo zeby dokladnie looknac te flaszke ktora kupilam .......w sumie nawet nie myslalam ze cos z nia moze byc nie tak jak klikalam zreszta w ostatniej chwili jakos te aukcje zauwazylam .........napisalam do kobiety narazie cisza
Griszata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:18   #1990
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Griszata Pokaż wiadomość
nie napisala wprwadzie ze jest to oryginal ale tez nie wspomniala o tym ze nie ma pewnosci czy perfumy sa oryginalne
Nie mogła napisać że nie jest pewna bo jak będzie miała pecha to jej za to konto uwieszą.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 19:30   #1991
Griszata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 192
GG do Griszata
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Nie mogła napisać że nie jest pewna bo jak będzie miała pecha to jej za to konto uwieszą.
kurcze wiesz sa rozne sytuacje widzialam takie aukcje gdzie pisze dziewczyna ze kupila na all i nie jest pewna w 100% czy to oryginal wtedy przynajmniej wiesz co kupujesz
Griszata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 19:47   #1992
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Podpowiedzcie, podróbka czy oryginał?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=567919514
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 03:48   #1993
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie, podróbka czy oryginał?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=567919514
Oryginał, ale już dość wiekowy...
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 06:03   #1994
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Moje pytanie dotyczy barwy Musc Ravageur i Dans tes Bras.Ja kilkanaście dni temu kupiłam n a all próbki MR i D t B.Sprzedający nie ma uwag negatywnych odnośnie prawdziwości produktów sprzedamych przy perfumach........ale ..coś mnie właśnie zastanowiło.......a dużej fiolce MR jest barwy żółtawej tak mi się wydaje..przynajmniej..a odlewka w fiolce była chyba przezroczysta....czy ktoś spotkał się z barwą mr i dans tes bras......mógłby cokolwiek napisać .bo moje fiolki z mr poszłydo wizażanki i teraz zaczęłam się martwić..
__________________
Pod słońce......
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 06:29   #1995
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Oryginał, ale już dość wiekowy...
Dzięki a że dość wiekowy, to wiem
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 07:52   #1996
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: Oryginał czy podróbka?

IMG_1015 (WinCE).jpg

IMG_1007 (WinCE).jpg

IMG_1011 (WinCE).jpg

IMG_1012 (WinCE).jpg

IMG_1016 (WinCE).jpg

IMG_1017 (WinCE).jpg
Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
Załącznik 2082746

Załącznik 2082747

Załącznik 2082748

Załącznik 2082749

Załącznik 2082750

zdjec pudelek nie robilam,mam nadzieje,ze wedlug tych zdjec da sie ocenic oryginalnosc,a jesli nie to postaram sie jeszcze jakies fotki dolaczyc
czy teraz cos bardziej widac na tych zdjeciach?
alw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 07:53   #1997
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
Moje pytanie dotyczy barwy Musc Ravageur i Dans tes Bras.Ja kilkanaście dni temu kupiłam n a all próbki MR i D t B.Sprzedający nie ma uwag negatywnych odnośnie prawdziwości produktów sprzedamych przy perfumach........ale ..coś mnie właśnie zastanowiło.......a dużej fiolce MR jest barwy żółtawej tak mi się wydaje..przynajmniej..a odlewka w fiolce była chyba przezroczysta....czy ktoś spotkał się z barwą mr i dans tes bras......mógłby cokolwiek napisać .bo moje fiolki z mr poszłydo wizażanki i teraz zaczęłam się martwić..
Envy, mogę służyć tylko zdjęciem mojego MR, który już poleciał w świat. Był na 100% żółtawy i na 100% świeżutki.
Niestety, kolor płynu widać dokładnie tylko na dole buteleczki - reszta jest na czerwonym tle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Musc Ravegeur.jpg (27,8 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2009-03-04 o 07:54
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 08:52   #1998
Griszata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 192
GG do Griszata
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
raz ze troche za bardzo zmniejszylas a dwa to nie zrobilas chyba najwazniejszego czyli zdjec denka i atomizerow oraz korkow ..... ja sie nie bardzo znam ale mysle ze z tych zdjec nie mozna w 100 % powiedziec czy to oryginaly
Griszata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 12:08   #1999
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Griszata Pokaż wiadomość
raz ze troche za bardzo zmniejszylas a dwa to nie zrobilas chyba najwazniejszego czyli zdjec denka i atomizerow oraz korkow ..... ja sie nie bardzo znam ale mysle ze z tych zdjec nie mozna w 100 % powiedziec czy to oryginaly
ja nie bardzo z tymi zdjeciami daje rade,jakos mi wychodza zlej jakosci, a czy lolita ma korek cos takiego przezroczystego, u gory otwarte, dno lolity wyglada tak,ze takie wglebienie grube jest,tzn kreska taka wklesla, boki tak lekko wypukle ale nie idealnie rowno,i czy wg Ciebie te zdjecia swiadcza o tym,ze to moga byc podroby,czy chodzi o to, ze na nich nie bardzo cos widac by jednoznacznie stwierdzic,zalezy mi by miec pewnosc na 100%,euphorie kupilam w polecanej perfumerii internetowej iperfumy i mam nadzieje, ze nie sprzedaja tam podrobek,bo planowalam kolejny zakup tam,a lolita kupiona u lazzyy1 na allegro i podobno on tez pewny,
alw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 12:32   #2000
Griszata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 192
GG do Griszata
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
ja nie bardzo z tymi zdjeciami daje rade,jakos mi wychodza zlej jakosci, a czy lolita ma korek cos takiego przezroczystego, u gory otwarte, dno lolity wyglada tak,ze takie wglebienie grube jest,tzn kreska taka wklesla, boki tak lekko wypukle ale nie idealnie rowno,i czy wg Ciebie te zdjecia swiadcza o tym,ze to moga byc podroby,czy chodzi o to, ze na nich nie bardzo cos widac by jednoznacznie stwierdzic,zalezy mi by miec pewnosc na 100%,euphorie kupilam w polecanej perfumerii internetowej iperfumy i mam nadzieje, ze nie sprzedaja tam podrobek,bo planowalam kolejny zakup tam,a lolita kupiona u lazzyy1 na allegro i podobno on tez pewny,
napisze ci co ja mysle ..... wiec tak zdjecia sa poprostu za malo dokladnie i tyle ale flaszki wygladaja ok jesli chodzi o te euphorie to kupilas w perfumerii i raczej nie amsz sie co obawiac ja akurat tam nie kupowalam ale zaopatrywalam sie na www.perfumeria.pl i tam euphoria jest prawie w takiej samej cenie za jaka ty kupilas nie przejmuj sie to oryginal..... a jesli chodzi o tego sprzedawce to ja mysle ze nie masz podstaw sadzic ze sprzedal ci podrobke uwazam ze woda ktora kupilas jest oryginalna
a zdjecia musisz zmniejszac do odpowiedniego rozmiaru tak zeby nie byly za male ani za duze jak robie to chyba w dosc prosty sposob mainowicie otwieram zdjecia w paincie i tam na gorze z paska wybieram Obraz>Rozciagnij/Pochyl i tam w pionie i poziomie wpisuje 50 zamiast 100 a jak zdjecie jest bardzo duze to 30 albo 40 i zapisuje je w takim wymiarze
musisz tez patrzec zeby zdjecie bylo dosc ostre nie wiem czy masz aparat z funkcja makro bo ja jesli chodzi o zblizenia to tylko w makro )
i nie martw sie kupilas oryginaly
Griszata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 13:32   #2001
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Griszata Pokaż wiadomość
napisze ci co ja mysle ..... wiec tak zdjecia sa poprostu za malo dokladnie i tyle ale flaszki wygladaja ok jesli chodzi o te euphorie to kupilas w perfumerii i raczej nie amsz sie co obawiac ja akurat tam nie kupowalam ale zaopatrywalam sie na www.perfumeria.pl i tam euphoria jest prawie w takiej samej cenie za jaka ty kupilas nie przejmuj sie to oryginal..... a jesli chodzi o tego sprzedawce to ja mysle ze nie masz podstaw sadzic ze sprzedal ci podrobke uwazam ze woda ktora kupilas jest oryginalna
a zdjecia musisz zmniejszac do odpowiedniego rozmiaru tak zeby nie byly za male ani za duze jak robie to chyba w dosc prosty sposob mainowicie otwieram zdjecia w paincie i tam na gorze z paska wybieram Obraz>Rozciagnij/Pochyl i tam w pionie i poziomie wpisuje 50 zamiast 100 a jak zdjecie jest bardzo duze to 30 albo 40 i zapisuje je w takim wymiarze
musisz tez patrzec zeby zdjecie bylo dosc ostre nie wiem czy masz aparat z funkcja makro bo ja jesli chodzi o zblizenia to tylko w makro )
i nie martw sie kupilas oryginaly
wielkie dzieki,teraz jestem spokojniejsza
alw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 13:39   #2002
Griszata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 192
GG do Griszata
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
wielkie dzieki,teraz jestem spokojniejsza
dobrze wiec spij spokojnie kobieto ja to dopiero mam sie czym przejmowac zazwyczaj kupuje perfumy za taka kase ze niejednokrotnie podrobki wiecej kosztuja )) i ponziej jak juz kupue to sie glowie czy oryginaly to dopiero jest zabawa
Griszata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 14:08   #2003
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Griszata Pokaż wiadomość
dobrze wiec spij spokojnie kobieto ja to dopiero mam sie czym przejmowac zazwyczaj kupuje perfumy za taka kase ze niejednokrotnie podrobki wiecej kosztuja )) i ponziej jak juz kupue to sie glowie czy oryginaly to dopiero jest zabawa
fajnie,mam nadzieje,ze nie trafilas na podrobke za duza kase
alw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 16:50   #2004
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Red face Dot.: Oryginał czy podróbka?

Sabbath dziękuje za odpowiedż.i czy mogę zapytać o wrażenia z zapachu?Moje skojarzenia były...........intymne, ze jest to dość cielesny zapach.
__________________
Pod słońce......
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 18:38   #2005
Griszata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 192
GG do Griszata
Dot.: Oryginał czy podróbka?

kurcze dziewczyny pomozcie mi w sprawie tego amorka i ta Pani pisze ze maja numer na denku 573446 http://www.allegro.pl/item562852440_..._cacharel.html
taki numer powinny miec ? nie mialam perfum tej firmy wyslala mi jeszcze jedno zdjecie i co ja mam z nia zrobic podroba to czy nie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg amor amor.jpg (120,8 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez Griszata
Czas edycji: 2009-03-04 o 19:22
Griszata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:03   #2006
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Griszata Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny pomozcie mi w sprawie tego amorka i ta Pani pisze ze maja numer na denku 573446 http://www.allegro.pl/item562852440_..._cacharel.html
taki numer powinny miec ? nie mialam perfum tej firmy wyslala mi jeszcze jedno zdjecie i co ja mam z nia zrobic podroba to czy nie ?
Grisza to jest podróba. Odpuść sobie chyba że podróbę chcesz. Powód: wygląda sprężyny oraz jej łączenie z buteleczką. Kod nie ma znaczenia, co to za problem skopiować. Więcej się w temacie nie wypowiem bo uważam że to podróba
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:28   #2007
Griszata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 192
GG do Griszata
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Grisza to jest podróba. Odpuść sobie chyba że podróbę chcesz. Powód: wygląda sprężyny oraz jej łączenie z buteleczką. Kod nie ma znaczenia, co to za problem skopiować. Więcej się w temacie nie wypowiem bo uważam że to podróba
juz wlasnie sprawe zalatwilam ) ona sama stwierdzila ze to podroba dalam jej link do aukcji na ktorej sa dokladne zdjecia ..... wiesz tego faceta co zawsze
bo przeciez ona to nawet zdjec nie umiala robic ze niby lampa blyskowa jej przeszkadza wiec powiedzialam ze sama ma ocenic czy to podroba czy nie i napisala zgodnie z prawda ze butelka u niej wyglada inaczej
dzieki kochana masz naprawde duzo cierpliwosci
Griszata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:02   #2008
ventola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Prośba o zweryfikowanie perfum Kenzo Amour 100 ml. Wygrane w aukcji za 117,5 zł u Irek-34 http://www.allegro.pl/item561825407_kenzo_amour _100_ml_edp_okazja.html. Podane w aukcji było że oryginalne, ale mimo to cudów nie spodziewałem się, jednak uwagę moją zwróciła zatyczka i ilość perfum ze zbiornikiem. ponoć oryginalne. Ponoć oryginalne
ponieważ, wątpliwie wygląda zatyczka w porównaniu z resztą flakonu oraz
pojemność perfum. A mianowicie chodzi o to, że rzekoma zatyczka sprawia
wrażenie: nie pasującej od tego flakonu, odstającej od pozostałości,
używanej, poobgryzanej, matowej w dotyku oraz niedokładnie
polakierowanej. Inna sprawa to pojemność flakonu. Chodzi o to, że jak
porusza się nim to prawie nie słychać, że coś w nim jest. Wniosek-albo
perfum jest na samym dnie, albo zalane po sam gwint (ale czy 100 ml to
jest równo od dna po sam gwint?)

Fotki:
http://i43.tinypic.com/ifa3go.jpg
http://i43.tinypic.com/j6u1yr.jpg
http://i40.tinypic.com/66yk3b.jpg
http://i40.tinypic.com/jikrqh.jpg
http://i40.tinypic.com/ibid8p.jpg

Edytowane przez ventola
Czas edycji: 2009-03-04 o 21:24
ventola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:37   #2009
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez ventola Pokaż wiadomość
Prośba o zweryfikowanie perfum Kenzo Amour 100 ml. Wygrane w aukcji za 117,5 zł u Irek-34 http://www.allegro.pl/item561825407_kenzo_amour _100_ml_edp_okazja.html. Podane w aukcji było że oryginalne, ale mimo to cudów nie spodziewałem się, jednak uwagę moją zwróciła zatyczka i ilość perfum ze zbiornikiem. ponoć oryginalne. Ponoć oryginalne
ponieważ, wątpliwie wygląda zatyczka w porównaniu z resztą flakonu oraz
pojemność perfum. A mianowicie chodzi o to, że rzekoma zatyczka sprawia
wrażenie: nie pasującej od tego flakonu, odstającej od pozostałości,
używanej, poobgryzanej, matowej w dotyku oraz niedokładnie
polakierowanej. Inna sprawa to pojemność flakonu. Chodzi o to, że jak
porusza się nim to prawie nie słychać, że coś w nim jest. Wniosek-albo
perfum jest na samym dnie, albo zalane po sam gwint (ale czy 100 ml to
jest równo od dna po sam gwint?)

Fotki:
http://i43.tinypic.com/ifa3go.jpg
http://i43.tinypic.com/j6u1yr.jpg
http://i40.tinypic.com/66yk3b.jpg
http://i40.tinypic.com/jikrqh.jpg
http://i40.tinypic.com/ibid8p.jpg
No ciekawie to nie wygląda, zwłaszcza że kolega symatyczny ma negi za podróbki. Reklamacja?
No ale czekaj, z Twojego postu wynika że spodziewałaś się (ewentualnie) podróbki? To w czym problem?

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2009-03-04 o 21:39
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:49   #2010
Griszata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 192
GG do Griszata
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
No ciekawie to nie wygląda, zwłaszcza że kolega symatyczny ma negi za podróbki. Reklamacja?
No ale czekaj, z Twojego postu wynika że spodziewałaś się (ewentualnie) podróbki? To w czym problem?
ale patrz jakie ma ceny skubaniec ten Lancome Magnifique za 160 zl to wcale nie takie male pieniadze za te cene mozna oryginal kupic juz na tym allegro to takie ..... nie bede sie wyrazac .....raczej gosc podroby sprzedaje tym bardziej ze nikt nie napisal w komentarzu ze oryginal a ma neutrale ktore swiadcza wrecz odwrotnie
Griszata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.