Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-28, 07:47   #2731
tk87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 183
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Fajny cytat I jakże na czasie...
tk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 16:55   #2732
Katrinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 130
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

ja do Podlaskiego najbliżej mam
Katrinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 12:26   #2733
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Strasznie długi ten wątek, więc mam pytanie o badania lekarskie czy są bardzo szczegółowe w kwestii słuchu?
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 14:51   #2734
myszunia 89
Raczkowanie
 
Avatar myszunia 89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chmurka na niebie;)
Wiadomości: 134
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez tk87 Pokaż wiadomość
Fajny cytat I jakże na czasie...
Tk ? Jaki cytat? Co znowu wymyślasz?

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Katrinaa Pokaż wiadomość
ja do Podlaskiego najbliżej mam

Jak jest z przyjęciami do Podlaskiego? Dużo osób potrzebują?
__________________
...Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci...

Uczę się nowego życia...
myszunia 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 17:21   #2735
tk87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 183
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez myszunia 89 Pokaż wiadomość
Tk ? Jaki cytat? Co znowu wymyślasz?
Twój
tk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 13:17   #2736
myszunia 89
Raczkowanie
 
Avatar myszunia 89
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chmurka na niebie;)
Wiadomości: 134
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez tk87 Pokaż wiadomość
Twój
No raczej hehe <figielek>
__________________
...Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci...

Uczę się nowego życia...
myszunia 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 17:07   #2737
Katrinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 130
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Hej, słuchajcie ile czasu trwa badanie wariografem? Kurcze okazało się że o 8 mam wariograf a o 9 w tej smaej placówce próbny sprawnościowy ;/ byłam pewna że i to i to mam innego dnia a dzisija okazało się ze tego samego (nie wiem jak to się stało ;/)

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

podobno dużo potrzebują do Podlaskiego ale nie wiem dokładnie ile ;/
Katrinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 15:42   #2738
daro0022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Witam Jestem nowy na forum i mam pytanko czy ktoś wie jaki jest przydział do Nadwiślańskiego w tym roku ? papiery złożyłem w lipcu 2012 roku po 2-3 tyg miałem rozmowę kwalifikacyjną a dopiero 2 tyg. temu zadzwwonili że mam sie stawić na psychotesty 9 maja 2013... także trochę to trwało ;/
daro0022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 09:53   #2739
Katrinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 130
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

nie wiem jak jest w Nadwislanskim niestety. I ja tez mam pytanie, przeszlam 2 etap i dzis zaprosili mnie na badania lekarskie, czy to juz jest pewniak tak jakby ze mnie zatrudnia? Kurcze bo nie mam zadncyh problemow zdrowotnych aczkolwiek zastanawiam sie bo slyszlaam ze nawet jak to wszystko sie zlaiczy to moga nie zatrudnic. Napiszcie prosze.
Katrinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 05:20   #2740
tk87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 183
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Katrinaa Pokaż wiadomość
nie wiem jak jest w Nadwislanskim niestety. I ja tez mam pytanie, przeszlam 2 etap i dzis zaprosili mnie na badania lekarskie, czy to juz jest pewniak tak jakby ze mnie zatrudnia? Kurcze bo nie mam zadncyh problemow zdrowotnych aczkolwiek zastanawiam sie bo slyszlaam ze nawet jak to wszystko sie zlaiczy to moga nie zatrudnic. Napiszcie prosze.
Absolutnie żaden pewniak. Dużo jest osób które przeszły wszystko i nie zostały wcielone. Ale szanse są mimo wszystko spore
tk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:37   #2741
kurtek25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Witam.Jestem z Nadwiślańskiego i czekam na psychotesty. Jak wyglądają psychotesty tutaj?Jest test Ravena czy test sześciany?A po teście jest rozmowa z psychologiem?A może też ktoś czeka na psychotesty

Edytowane przez kurtek25
Czas edycji: 2013-08-26 o 21:42
kurtek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 22:37   #2742
wiolek01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Hej, czy jest ktoś kto zaczyna swoja przygodę z SG lub jest w jej trakcie?
wiolek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 08:54   #2743
_Nat_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Nat_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 475
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez wiolek01 Pokaż wiadomość
Hej, czy jest ktoś kto zaczyna swoja przygodę z SG lub jest w jej trakcie?
Ja
_Nat_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 22:22   #2744
wiolek01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

O nareszcie ktoś się pojawił
hej _Nat_, miło Cię poznać. A z jakiego oddziału jesteś i na jakim etapie rektrutacji? ja jestem jeszcze przed pierwszą rozmową. Fajnie byłoby się wymieniać informacjami i wspierać w tym postępowaniu
wiolek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 07:17   #2745
_Nat_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Nat_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 475
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Mnie również jest miło
POSG ; w poniedziałek miałam psychotesty.
_Nat_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 22:08   #2746
wiolek01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Ja jestem z BiOSG. I jakie masz wrażenia po psychotestach? a jak poszła rozmowa z psychologiem? były jakieś zaskakujące pytania? ja narazie przygotowuje sie do rozmowy i już się trochę obawiam, ale idę z pozytywnym nastawieniem a jak u Ciebie przebiegła rozmowa? o co pytali?
wiolek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 12:35   #2747
piterox13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Witam wszystkich forumowiczów,

ja także będę ubiegać się do POSG, za dwa tygodnie mam umówione spotkanie w celu złożenia papierów...
Mam taką prośbę, myślę że nie tylko mi to pomoże: Czy mógłby ktoś od samego początku opisać jak to wszystko wygląda?
Chodzi mi tutaj o zakres badań, czas między poszczególnymi badaniami itp.


Sorry, na tym forum jest wszystko, ale brakuje mi takiej uporządkowanej odpowiedzi Pozdrawiam !

Edytowane przez piterox13
Czas edycji: 2013-11-28 o 12:36
piterox13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 07:17   #2748
_Nat_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Nat_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 475
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez wiolek01 Pokaż wiadomość
Ja jestem z BiOSG. I jakie masz wrażenia po psychotestach? a jak poszła rozmowa z psychologiem? były jakieś zaskakujące pytania? ja narazie przygotowuje sie do rozmowy i już się trochę obawiam, ale idę z pozytywnym nastawieniem a jak u Ciebie przebiegła rozmowa? o co pytali?
Rozmowa kwalifikacyjna bardzo tak sobie, komisja podpuszczała, prowokowała mówiąc np. "mnie pani nie przekonała, nie wiem jak moich kolegów". Posypał się krzyżowy ogień pytań odnośnie narkotyków i złośliwe komentarze. Wcześniej zadali całe mnóstwo pytań z wosu, historii. Rzecz jasna pytano o motywację, sprawdzano wiedzę n/t POSG itp. Najwyraźniej już na tym etapie sprawdzano reakcje na stres. Ja zachowałam zimną krew i uśmiech na ustach i po kilku dniach zadzwonili, że zapraszają na psycho.

Co do psycho, 6 godzin odpowiadania na pytania, które nierzadko wydają się bzdurne, ale widać na ich podstawie tworzy się jakiś nasz profil osobowościowy. Radzę zaopatrzyć się w węglowodany oprócz kanapek jakiś batonik bo spalisz tyle kalorii co w trakcie całego dnia pracy w kamieniołomach. Można robić przerwy tak często jak się chce.
Jestem zadowolona z końcowej rozmowy z psychologiem, Pani była sympatyczna, kilka razy pośmiałyśmy się, niemniej bardzo obserwowała, przeszywała wzrokiem i również zadawała podchwytliwe pytania. Z narkotykami dała sobie spokój, za to "przyczepiła się" do wykształcenia, że oni nie chcą ludzi po studiach bo "nie po to się kształciliśmy żeby teraz po lesie chodzić", ale twardo obstawałam, że o niczym innym nie marzę
_Nat_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 18:29   #2749
wiolek01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

O kurcze, dziękuję Ci _Nat_ za cenne wskazówki. Nie spodziewałam się że już na pierwszej rozmowie padają pytania z historii ale dzięki Tobie zdążę może coś jeszcze sobie przypomnieć zaczynam się stresować już tą rozmową, ale mam nadzieję, że jakoś to pójdzie wystarczająco korzystnie, by przejść dalej
ale widzę, że Tobie to świetnie idzie, no i wielki szacunek do tego jak uporałaś się z całym tym etapem psychologicznym, gratulacje
masz rację, trzeba być twardym i nie dawać się i nie nabierać na te podchwytliwe pytania chociaż łatwiej powiedzieć niż zrobić
ja również słyszałam, że próbują wykształcenie wykorzystać przeciwko rekrutom i że często się o to czepiają, choć właśnie powinna to być duża zaleta.
Teraz to tylko pozostaje Ci czekanie na zaproszenie na kolejny etap ćwiczysz już do testów sprawnościowych?

piterox13: chciałabym Ci pomóc, ale ja również jestem na początku naboru, i wiem tyle ile wie każdy o tych etapach ze strony internetowej SG dużo zależy od poszczególnych oddziałów, czasem po 2 tygodniach zapraszają na kolejne etapy bądź nie, a czesem trzeba czekać i czekać ok. miesiąca nawet lub dłużej...
wiolek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 16:08   #2750
piterox13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Dzięki za odpowiedź.
Czyli czekamy na rozwój sytuacji
wiolek01 a jakie pytania były odnośnie POSG?

Damy radę !
piterox13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 20:12   #2751
wiolek01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

piterox13: ja nie wiem, jakie były pytania odnośnie POSG, bo ja nie jestem z tego oddziału ale jeśli chodzi Ci o pytania na rozmowie wstępnej to _Nat_ opisywała wyżej o co pytali podczas jej rozmowy. No jasne, że damy radę, mam nadzieję, że po swojej rozmowie nie zmienię tego zdania
wiolek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 23:28   #2752
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Mam pytanie, szczególnie do Pań starających się o przyjęcie w szeregi SG lub tych które już się tam znalazły.
Jaka była/ jest Wasza sprawność fizyczna? Czy podejmując decyzję o złożeniu papierów do SG uprawiałyście sporty walki itp.? czy byłyście mega wysportowane? Czy po prostu Wasza sprawność była na poziomie "poprawnym i standardowym" bez żadnych szczególnych predyspozycji?
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 12:15   #2753
Andzia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 59
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cześć Nat Jeśli mogę skorzystać z okazji i również zadać Ci kilka pytań dotyczących procedury kwalifikacyjnej. Chciałam się dowiedzieć ile czasu minęło od momentu gdy pojechałaś złożyć dokumenty aplikacyjne do ośrodka do chwili gdy zaprosili Cię na wstępną rozmowę? Czy w momencie gdy składałaś dokumenty od razu przeprowadzono z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną? Zadawali pytania z wosu/historii? Ja dopiero zamierzam składać dokumenty do 3 ośrodków, zobaczymy w którym uda mi się złożyć dokumenty najwcześniej, wtedy zdecyduję się na jeden konkretny ośrodek. Zastanawia mnie również jedno, na stronach straży granicznej informacje, które są udostępnione w ogóle nie wspominają o testach psychologicznych, badaniach wariografem itp. Procedura wygląda następująco 2 etapy 1 - złożenie dokumentów aplikacyjnych, rozmowa wstępna, etap 2 - testy wiedzy ogólnej, językowe, sprawnościowe.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez _Nat_ Pokaż wiadomość
Rozmowa kwalifikacyjna bardzo tak sobie, komisja podpuszczała, prowokowała mówiąc np. "mnie pani nie przekonała, nie wiem jak moich kolegów". Posypał się krzyżowy ogień pytań odnośnie narkotyków i złośliwe komentarze. Wcześniej zadali całe mnóstwo pytań z wosu, historii. Rzecz jasna pytano o motywację, sprawdzano wiedzę n/t POSG itp. Najwyraźniej już na tym etapie sprawdzano reakcje na stres. Ja zachowałam zimną krew i uśmiech na ustach i po kilku dniach zadzwonili, że zapraszają na psycho.

Co do psycho, 6 godzin odpowiadania na pytania, które nierzadko wydają się bzdurne, ale widać na ich podstawie tworzy się jakiś nasz profil osobowościowy. Radzę zaopatrzyć się w węglowodany oprócz kanapek jakiś batonik bo spalisz tyle kalorii co w trakcie całego dnia pracy w kamieniołomach. Można robić przerwy tak często jak się chce.

Jestem zadowolona z końcowej rozmowy z psychologiem, Pani była sympatyczna, kilka razy pośmiałyśmy się, niemniej bardzo obserwowała, przeszywała wzrokiem i również zadawała podchwytliwe pytania. Z narkotykami dała sobie spokój, za to "przyczepiła się" do wykształcenia, że oni nie chcą ludzi po studiach bo "nie po to się kształciliśmy żeby teraz po lesie chodzić", ale twardo obstawałam, że o niczym innym nie marzę
Cześć Nat Jeśli mogę skorzystać z okazji i również zadać Ci kilka pytań dotyczących procedury kwalifikacyjnej. Chciałam się dowiedzieć ile czasu minęło od momentu gdy pojechałaś złożyć dokumenty aplikacyjne do ośrodka do chwili gdy zaprosili Cię na wstępną rozmowę? Czy w momencie gdy składałaś dokumenty od razu przeprowadzono z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną? Zadawali pytania z wosu/historii? Ja dopiero zamierzam składać dokumenty do 3 ośrodków, zobaczymy w którym uda mi się złożyć dokumenty najwcześniej, wtedy zdecyduję się na jeden konkretny ośrodek. Zastanawia mnie również jedno, na stronach straży granicznej informacje, które są udostępnione w ogóle nie wspominają o testach psychologicznych, badaniach wariografem itp. Procedura wygląda następująco 2 etapy 1 - złożenie dokumentów aplikacyjnych, rozmowa wstępna, etap 2 - testy wiedzy ogólnej, językowe, sprawnościowe.
Andzia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 18:29   #2754
Andzia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 59
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez wiolek01 Pokaż wiadomość
Hej, czy jest ktoś kto zaczyna swoja przygodę z SG lub jest w jej trakcie?
Hej Wiolek Witam serdecznie ja dopiero zacznę należeć do grona osób, które ubiegają się o przyjęcie do służby w Straży Granicznej. Etap wydzwaniania po jednostkach w celu uzyskania jakichkolwiek rzetelnych informacji mam już za sobą;-) na chwilę obecną z tego co się orientuję nabory będą prowadzone w następujących ośrodkach morski, bieszczadzki, nadodrzański, jeśli chodzi o bardziej konkretne informacje odnośnie limitów przyjęć niestety ale nie otrzymałam żadnych konkretnych wiadomości.
Andzia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 13:13   #2755
Zbyszek__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Witam, jestem nowy na forum, więc na początku witam wszystkich obecnych. Widzę, że wątek na temat rekrutacji do SG jest dość mocno rozbudowany, dużo osób się wypowiada więc dorzucę i ja swoje 4 grosze Jestem w tym momencie po rozmowie kwalifikacyjnej w Nadwiślańskim Oddziale SG, rozmowa pozytywnie wypadła, czekam na psychotesty. I teraz moje pytanie, jak długo czeka się na psychotesty? Mi powiedziano telefonicznie, że do pół roku mam czekać na telefon z zaproszeniem, ale z kolei znajomi mówili, że czekali ponad rok. Na forach widziałem również różne terminy, raz 2 tygodnie, raz ponad rok... Podajcie terminy z własnych doświadczeń
I druga sprawa, jeśli chodzi o komisję lekarską, na co zwracają uwagę najbardziej? W czasie oczekiwania na dalsze etapy warto np. inwestować w dentystę jeśli ma się jakąś dziurę w zębie/ubytek? Badają zęby na komisji lekarskiej?Jeśli jest tu koleżanka/kolega po fachu to proszę o podpowiedzi Z góry dziękuję i pozdrawiam Jest może ktoś na forum kto czeka na psychotesty do Nadwiślańskiego Oddziału SG?
Zbyszek__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 11:41   #2756
wiolek01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Ja również witam wszystkich nowych i obecnych na forum witaj Andzia nie dziwię się wcale że nie otrzymałaś wiadomości o limitach przyjęć, bo z tego co się orientuje, to oni sami nie wiedzą jaki dostaną przydział miejsc na dane szkolenie, dopiero okazuje się w trakcie, ale warto próbować. U mnie na jedno miejsce jest 10 osób chętnych i jak zdecydowałaś już do którego oddziału będziesz składać dokumenty?

Zbyszek: jeśli chodzi o mnie to ja czekałam na psychotesty krótko, około 2 tygodni po rozmowie kwalifikacyjnej ale zawsze takie terminy są zależne od danego oddziału, więc ciężko powiedzieć ile Ty będziesz musiał czekać.

Edytowane przez wiolek01
Czas edycji: 2014-01-28 o 11:42
wiolek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 20:10   #2757
Blanka0103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Witam, dołączam do grona wytrwałych Mam pytanie- jak długo czekaliście na wynik psychotestów? Czekam juz 2 tygodnie (WMOSG)... Pozdrawiam
Blanka0103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 21:04   #2758
wiolek01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Hej Blanka ja czekałam prawie 3 tygodnie na wyniki. Słyszałam, że brak informacji z SG to dobra informacja, ale zawsze możesz zadzwonić do kadr i spytać, czy mają już jakaś wiadomość.
wiolek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 06:23   #2759
Blanka0103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

w moim przypadku, przed rozpoczęciem psychotestów zastrzegli, żeby absolutnie nie wydzwaniać i cierpliwie czekać czyli na standardzie
Blanka0103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 10:12   #2760
wiolek01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

aaa, nie no skoro już tyle czekasz to raczej na pewno wynik pozytywny

zobaczyłam dziś że zaszły zmiany w sprawnosciówce, nie ma już ławeczek do wykonania - super chyba od niedawna to weszło?
wiolek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-24 15:54:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.