Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012 - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-24, 14:56   #4291
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Oba dzieciaczki śpią więc piszę.
Wybaczcie że nie odpisywałam, ale tapatack się coś uparł, że mnie nie zaloguje... a mogłam spokojnie pisać bo urodził mi się mały aniołek Synek ciągle spał z krótkimi przerwami na cyca. Aż mnie to troche martwiło, ale zrobili wszelkie badania i wychodzi, że jest wszystko ok.
Tu w domu miewa dłuższe pobudki, troche zaczął obserwować świat więc się już nie martwię.

Co do porodów jeden i drugi ma swoje wady i zalety. Po cc nie ma się tego nastawienia, że już NIGDY WIĘCEJ. Za to dłużej się dochodzi do siebie, ale tragedia to jakaś nie jest. Wadą jest też to, że dość długo nie ma się maluszka przy sobie. Nie ma pierwszego dotyku skóra do skóry.
Za to sn... litości co za ból. Gdybym pierwsze urodziła naturalnie, obawiam się, że nie zdecydowałabym się na drugie. Chociaż chwila zaraz po wyjściu dziecka jest niesamowita... CUD. Ogroomna ulga i widok sinego malucha Wspaniałe. Do tego zaraz po porodzie poszłam się normalnie wykąpać, ból w kroczu jest znośny.

Na szczęście Alusia akceptuje Kubusia, wręcz się cieszy jak go widzi. Szokiem dla niej było tylko karmienie piersią. Zestresowała się, mówiła mama schowaj. Wytłumaczyłam jej co i jak i już jest ok. Przyzwyczaiła się i mówi, że mama ma mleko i dzidzia pije
Ogólnie jest bardzo delikatna wobec niego.



Tak, ja też nie chciałam sn, ale cc na życzenie nie robią. Nie żałuję

To smutne, że twój partner ma takie nastawienie... cóż, zawsze możesz się postarać bez jego wiedzy chociaż wiadomo, że lepiej jak oboje chcą.

Dodaję zdjęcie Jakubka.

Śliczny chlopczyk!


Nigdy bym tak nie zrobiła mój tz ma teraz obsesje na punkcie antykoncepcji.


mój tz niechce kolejengo dziecka. nie chce przechodzi przez to wszystko jeszcze raz, krzyki, awantury, rzucanie sie o podłoge, pobudki w nocy, to ze nie mozemy nigdzie wyjsc sami, ze wszystko zalerzy od Giulii, od jej drzemki itd. tesciowie daleko, moi rodzice tez kawałek i do tego oboje pracuja. moj tz jest mega mega wygodny...ze kolejne dziecko obnizylo by nasz standard zycia, on chce podróżować itd itd juz sie przyzwycajam do tej mysli ze Giulia bedzie jedynaczka. dlatego tez G. nie poszla teraz do przedszkola, moj tz naciskał, a ja powiedział o nie, skoro to ma byc moje jedyne dziecko chce z nim spędzić jak najwięcej czasu i nacieszyć sie każda chwila nowymi umiejętnościami.
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 15:20   #4292
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość

Agaton a jednak nie chcesz? Jeszcze niedawno się przymierzalas powoli
bo ja mam podobnie jak gda, jednego dnia chciałbym już natychmiast a drugiego nie chcę nawet myśleć o kolejnym dziecku
szczerze to kocham Lenkę taką jaka teraz jest, jako niemowlaka jej nie lubiłam
myślę, że postaramy się o rodzeństwo dla niej, chciałabym by miała siostrę czy brata ale kiedy to nie wiem. najpierw muszę leki wybrać, odczekać parę miesięcy i dopiero zdecydujemy

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Tak juz wczoraj o 15.15 trzymałam synka. Wazy 3330 i ma 57cm. Poród naturalny to koszmar... ale udało sie. Cudowna położna, można jeść, chodzić. Po cesarce znacznie ciężej było dojść do siebie i głodzili 3dni. Maly śpi od 2 w nocy i zaczyna mnie to martwić. Czas by bylo na cyca.





Sent from my RM-914_eu_poland_362 using Tapatalk
wielkie gratulacje
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 15:25   #4293
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Tak juz wczoraj o 15.15 trzymałam synka. Wazy 3330 i ma 57cm. Poród naturalny to koszmar... ale udało sie. Cudowna położna, można jeść, chodzić. Po cesarce znacznie ciężej było dojść do siebie i głodzili 3dni. Maly śpi od 2 w nocy i zaczyna mnie to martwić. Czas by bylo na cyca.





Sent from my RM-914_eu_poland_362 using Tapatalk
Gratuluję! Dopiero wróciłam z urlopu i zobaczyłam wieści
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 15:32   #4294
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez _Beata _ Pokaż wiadomość
ja i w jednym i w drugim przypadku trzeslabym portami


kolezanka wlasnie tez na rocznym , ale na drugim szczepieniu jej powiedzieli w przychodni, ze mozna juz rozszerzac, no to ona heja z tym koksem...
Oj, na drugim szczepieniu to dopiero trzy miesięczny maluch... Szybko. Ja tamlubie cycuchowanie. Maje też bym karmiła dłużej gdyby nie to,ze pracowałam na zmiany i przez to się pokarm skończył po prostu,bo raz trzeba bylo rano dać,raz w nocy i w końcu bylo coraz mniej.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 16:44   #4295
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Jak to w ogóle z drugim dzieckiem jest wszystko inaczej. Z Michałem wszystko po omacku, książkowo, bez wyczucia. Teraz bardziej na luzie, i z rozszerzaniem diety też nie będę się spinac jak przy Misku kiedy się denerwowalam jak nie chciał jeść. Trzeba było poczekać, zacząć później wprowadzać, może on przez to jest takim niejadkiem

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 19:45   #4296
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Agnus21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Oba dzieciaczki śpią więc piszę.
Wybaczcie że nie odpisywałam, ale tapatack się coś uparł, że mnie nie zaloguje... a mogłam spokojnie pisać bo urodził mi się mały aniołek Synek ciągle spał z krótkimi przerwami na cyca. Aż mnie to troche martwiło, ale zrobili wszelkie badania i wychodzi, że jest wszystko ok.
Tu w domu miewa dłuższe pobudki, troche zaczął obserwować świat więc się już nie martwię.

Co do porodów jeden i drugi ma swoje wady i zalety. Po cc nie ma się tego nastawienia, że już NIGDY WIĘCEJ. Za to dłużej się dochodzi do siebie, ale tragedia to jakaś nie jest. Wadą jest też to, że dość długo nie ma się maluszka przy sobie. Nie ma pierwszego dotyku skóra do skóry.
Za to sn... litości co za ból. Gdybym pierwsze urodziła naturalnie, obawiam się, że nie zdecydowałabym się na drugie. Chociaż chwila zaraz po wyjściu dziecka jest niesamowita... CUD. Ogroomna ulga i widok sinego malucha Wspaniałe. Do tego zaraz po porodzie poszłam się normalnie wykąpać, ból w kroczu jest znośny.

Na szczęście Alusia akceptuje Kubusia, wręcz się cieszy jak go widzi. Szokiem dla niej było tylko karmienie piersią. Zestresowała się, mówiła mama schowaj. Wytłumaczyłam jej co i jak i już jest ok. Przyzwyczaiła się i mówi, że mama ma mleko i dzidzia pije
Ogólnie jest bardzo delikatna wobec niego.



Tak, ja też nie chciałam sn, ale cc na życzenie nie robią. Nie żałuję

To smutne, że twój partner ma takie nastawienie... cóż, zawsze możesz się postarać bez jego wiedzy chociaż wiadomo, że lepiej jak oboje chcą.

Dodaję zdjęcie Jakubka.
Śliczny Kubuś

Kinga by się nie zdziwiła, jeszcze dziś mnie prosiła, żeby dać jej mleko z piersi, sobie przypomniała Jak się karmiło 1,5 roku to takie są skutki

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
Śliczny chlopczyk!


Nigdy bym tak nie zrobiła mój tz ma teraz obsesje na punkcie antykoncepcji.


mój tz niechce kolejengo dziecka. nie chce przechodzi przez to wszystko jeszcze raz, krzyki, awantury, rzucanie sie o podłoge, pobudki w nocy, to ze nie mozemy nigdzie wyjsc sami, ze wszystko zalerzy od Giulii, od jej drzemki itd. tesciowie daleko, moi rodzice tez kawałek i do tego oboje pracuja. moj tz jest mega mega wygodny...ze kolejne dziecko obnizylo by nasz standard zycia, on chce podróżować itd itd juz sie przyzwycajam do tej mysli ze Giulia bedzie jedynaczka. dlatego tez G. nie poszla teraz do przedszkola, moj tz naciskał, a ja powiedział o nie, skoro to ma byc moje jedyne dziecko chce z nim spędzić jak najwięcej czasu i nacieszyć sie każda chwila nowymi umiejętnościami.
Powiem Ci, że trochę rozumiem postawę Twojego Tżta, to uzależnienie od dziecka bywa mega meczące i nocne pobudki, u nas to był ponad roku, też mi się już chyba nie chciało drugi raz
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 20:33   #4297
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Oj, na drugim szczepieniu to dopiero trzy miesięczny maluch... Szybko. Ja tamlubie cycuchowanie. Maje też bym karmiła dłużej gdyby nie to,ze pracowałam na zmiany i przez to się pokarm skończył po prostu,bo raz trzeba bylo rano dać,raz w nocy i w końcu bylo coraz mniej.
no wlasnie. mi w tej samej przychodni co jej "pozwolili" od 3, 5 mscy widac z czasem coraz wczesniej zalecaja
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 07:44   #4298
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
Śliczny chlopczyk!


Nigdy bym tak nie zrobiła mój tz ma teraz obsesje na punkcie antykoncepcji.


mój tz niechce kolejengo dziecka. nie chce przechodzi przez to wszystko jeszcze raz, krzyki, awantury, rzucanie sie o podłoge, pobudki w nocy, to ze nie mozemy nigdzie wyjsc sami, ze wszystko zalerzy od Giulii, od jej drzemki itd. tesciowie daleko, moi rodzice tez kawałek i do tego oboje pracuja. moj tz jest mega mega wygodny...ze kolejne dziecko obnizylo by nasz standard zycia, on chce podróżować itd itd juz sie przyzwycajam do tej mysli ze Giulia bedzie jedynaczka. dlatego tez G. nie poszla teraz do przedszkola, moj tz naciskał, a ja powiedział o nie, skoro to ma byc moje jedyne dziecko chce z nim spędzić jak najwięcej czasu i nacieszyć sie każda chwila nowymi umiejętnościami.
Trochę to przykre że musisz zrezygnować z marzeń o 2 dziecku... ale cóż to Wasza decyzja i nie nam ją oceniać.

My byliśmy wczoraj na urodzinach chrzesniaka,kupiłam mu w tesco taką zjeżdżalnie plastikową dla samochodzików.Nie była tania wg mnie(70 zł) a taki badziew poskładana i trochę trącisz i się rozwala
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 15:25   #4299
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Hej dziewczyny takie szybkie pytanie-miałyscie śpiwórki do wózka na zimę? Zuzi nie kupowałam ale jeszcze że dwa tygodnie i przesądzam Hanie do spacerówki (jak już bedzie pewnie siedziała) i zastanawiam sie nad kupnem czegoś takiego bo choć przykryćie na spacerowke mam, to na mrozy coś więcej by sie przydało. No i sedno pytania- polarowe bedzie ok? Czy lepsze niby wełniane? Ktore cieplejsze czy bez różnicy?
Konczi Ty chyba Dusi kupowałas do sanek prawda?

A jeśli miałyscię i Wam zabiera miejsce to coś fajnego w dobrej cenie mogę odkupić

Wysłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 16:00   #4300
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Maggie my używaliśmy śpiworka od sanek. Coś takiego jak w tej aukcji:

http://allegro.pl/sanki-doti-z-pchac...640293816.html
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 16:32   #4301
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

My mamy polarowy, dobrze się sprawdza
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 16:53   #4302
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Maggie my używaliśmy śpiworka od sanek. Coś takiego jak w tej aukcji:

http://allegro.pl/sanki-doti-z-pchac...640293816.html
Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
My mamy polarowy, dobrze się sprawdza
Dzięki Dziewczyny za odpowiedz
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 19:37   #4303
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Maggie, my mamy znowczej wełny, tez jest ok.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 11:00   #4304
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

hej
my nie mielismy spiworka do wozka, kombinezon, gruby koc, przykrycie na gondole i heja. w tamtym roku zima nie chodzlismy z wozkiem, tylko po podworku i obok Mlody biegal.

my po weselu, leniwa niedziela. Mlody ladnie sie bawil, a balam sie wiszenia non stop na ojcu. przed 22 poszedl spac , zostala z nim babcia, ale o 1.00 sie obudzil i musielismy wrocic bo plakal za nami. ]
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 17:41   #4305
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez _Beata _ Pokaż wiadomość
hej
my nie mielismy spiworka do wozka, kombinezon, gruby koc, przykrycie na gondole i heja. w tamtym roku zima nie chodzlismy z wozkiem, tylko po podworku i obok Mlody biegal.

my po weselu, leniwa niedziela. Mlody ladnie sie bawil, a balam sie wiszenia non stop na ojcu. przed 22 poszedl spac , zostala z nim babcia, ale o 1.00 sie obudzil i musielismy wrocic bo plakal za nami. ]
Ale przynajmniej trochę sie pobawiliscię
Śpiwór ma być dla Hani bo lada dzień robimy przesiadke do spacerówki. Mimo że mamy okrycie na nóżki to śpiwór wydaje sie być niezbędny dla takiego siedzącego tylko brzdaca. Dlatego szukam.
Ależ dziś głową mi pęka..

Wysłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam

Edytowane przez maggie123
Czas edycji: 2014-09-28 o 17:43
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 21:59   #4306
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Agnus21 moje gratulacje! Niech Kubuś zdrowo się chowa


Ja na dzień dzisiejszy drugiego dziecka bym nie chciała jakoś tak mi nie pasuje po prostu Wszyscy w koło mówią "a z kim Mała będzie się bawić?" Sorry ale wolę jej lakę kupić

Edytowane przez monarika
Czas edycji: 2014-09-29 o 10:11
monarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 08:55   #4307
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

gdybyśmy z drugim niechodzącym maluchem na zimę przechodzili na spacerówke też bym brała śpiwór. w ogóle przy drugim dziecku mam zamiar zaszaleć i kupić wszystko to czego nie miałam przy Miśku;-)

wysłano z szajsunga [-:
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 16:58   #4308
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez _Beata _ Pokaż wiadomość
gdybyśmy z drugim niechodzącym maluchem na zimę przechodzili na spacerówke też bym brała śpiwór. w ogóle przy drugim dziecku mam zamiar zaszaleć i kupić wszystko to czego nie miałam przy Miśku;-)

wysłano z szajsunga [-:
ja znowu na odwrót, zbyt wiele rzeczy okazało się zbędnych i tylko mi miejsce zajmują dlatego teraz zakupy ograniczyłabym do minimum
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 19:50   #4309
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
ja znowu na odwrót, zbyt wiele rzeczy okazało się zbędnych i tylko mi miejsce zajmują dlatego teraz zakupy ograniczyłabym do minimum

U nas w sumie wszystko się przydało.
I większość mamy po małej.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-29, 21:31   #4310
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
U nas w sumie wszystko się przydało.
I większość mamy po małej.
My też chyba dużo nowych rzeczy nie kupiliśmy. Kosz mojżesza tylko. No i teraz ten śpiwórek. Btw chyba nikt od nas nie jest z gniezna? Fajny śpiwór znalazłam ale kobieta nie chce wysłać i szukam kogoś, kto by mi go odebrał..

Wysłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 22:11   #4311
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

cześć

Agnuś gratulacje synuś śliczny.

Maggie ja ta kiedyś miałam, że jak urodziłam Milcię to nadal zazdrościłam brzuszka. Ale teraz mam dwie panienki i minęło jak ręką odjął.

Wy tu o rocznym macierzyńskim a mi za trzy miechy się kończy, kiedy to przeleciało, nie wiem.....

Zaliczyłyśmy dziś bilans dwulatka, Milutek był dzielny, nawet ząbki pokazała.Ma 101 cm i 15 kg. Wagę prawie rok trzyma, ale nic dziwnego, znowu bunt jedzeniowy się załączył

Za to Indze rozszerzałam mniej więcej, nie po jednym bo nie smakowało jej a kombinacje. Powoli daję jej mm na noc - 100 ml. Przyzwyczaja się do butelki a ja nie muszę co godzinę się budzić

Ja też z zakupami nie szalałam. Nic zbędnego nie miałam, ciuszki troszkę inaczej wychodzone jedynie.

A śpiwór mam babylux - czy jakoś tak, polarowy. Na obene zimy wystarcza w zupełności.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Kasiam szkoda że twój TŻ ma takie podejście. A tobie widzę, że się zmieniło kiedyś też się zarzekałaś, że Gilia będzie jedynaczką. Może TŻ też się przekona. Mój mąż jest bardzo zadowolny z posiadania dwójeczki, a wiecie jak było.
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 07:14   #4312
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Jaka Milka wysoka Ma wzrost 4-ro latka.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 09:44   #4313
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

no wysoka panna, ja patrzyłam ostatnio w swoją książeczkę zdrowia, to na 2 lata miałam 90 cm i to był już 90-97 centyl. Miki mierzony w domu miał teraz 92cm. o, może i ja łaskawie zadzwonię umówić Miśka bilans.
wysłano z szajsunga [-:
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 15:19   #4314
Katee27
Zadomowienie
 
Avatar Katee27
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 368
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez _Beata _ Pokaż wiadomość
no wysoka panna, ja patrzyłam ostatnio w swoją książeczkę zdrowia, to na 2 lata miałam 90 cm i to był już 90-97 centyl. Miki mierzony w domu miał teraz 92cm. o, może i ja łaskawie zadzwonię umówić Miśka bilans.
wysłano z szajsunga [-:
Kubuś też tyle mierzy i ludzie myślą, że ma 3lata

Dzieci tak szybko rosną...za szybko
__________________



Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy...
Katee27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 19:08   #4315
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Jaka Milka wysoka Ma wzrost 4-ro latka.
No mega wysoka też się zdziwiłam

Ja miałam w wieku 2 lat 88 cm i to był na tamte czasy 75 centyl, Kinga ma więcej, no właśnie niedługo muszę się umówić na bilans, kiedy te 2 lata minęły!!
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 19:17   #4316
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Katee27 Pokaż wiadomość
Kubuś też tyle mierzy i ludzie myślą, że ma 3lata

Dzieci tak szybko rosną...za szybko
mi tez kazdy mowi, ze jest bardzo wysoki ale jakbym zobaczyla Milcię to pewnie by mi szczena opadla
Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
No mega wysoka też się zdziwiłam

Ja miałam w wieku 2 lat 88 cm i to był na tamte czasy 75 centyl, Kinga ma więcej, no właśnie niedługo muszę się umówić na bilans, kiedy te 2 lata minęły!!
oj tak, po porodzie przegladalam ksiazeczke zdrowia i myslalam- gdzie tam do bilansu... a tu tak zlecialo :ryczesmarkam:
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 20:26   #4317
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

hejka no właśnie u nas dzis minęly 2 lata

to na bilans trzeba się umawiać?
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 20:34   #4318
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
hejka no właśnie u nas dzis minęly 2 lata


to na bilans trzeba się umawiać?
raczej trzeba.
my załatwimy to przy okazji szczepienia przeciw ospie, gdzieś za 2 miesiące.

sto lat dla Julity
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 21:07   #4319
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

wszystkiego najlepszego dla Julitki

wysłano z szajsunga [-:
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 21:08   #4320
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
raczej trzeba.
my załatwimy to przy okazji szczepienia przeciw ospie, gdzieś za 2 miesiące.

sto lat dla Julity
U nas się nie trzeba umawiać, przychodzisz w okolicy 2 urodzin.

Sta lat dla Julity.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-20 19:07:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.