Abdominoplastyka - chirurdzy w Krakowie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-15, 11:09   #1
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663

Abdominoplastyka - chirurdzy w Krakowie?


Cześć

Poważnie zastanawiam się nad abdominoplastyką (plastyką brzucha). Mam nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej na brzuchu, jestem po dwóch ciążach, dodatkowo kiedyś byłam osobą otyłą, schudłam 30 kilo i utrzymuję zdrową wagę od ponad 5 lat.
Rok temu zaczęłam regularnie ćwiczyć, wygląd ciała znacząco się poprawił, brzuch też, ale przez to jeszcze bardziej widać "nawis skórny".
O samej operacji myślałam już od jakiegoś czasu, ale w sumie to nie byłam aż tak przekonana, bo jednak koszty i rekonwalescencja. Jest to bardzo poważny, duży zabieg.
Wszystko się zmieniło ostatnio. Byłam u fizjoterapeuty, bo miałam pewne zastrzeżenia co do funkcjonowania mojego brzucha. No i niestety, moje przeczucia się potwierdziły, nie dość że mam rozejście kresy białej, to jeszcze jest w niej przepuklina...
Ponieważ najprawdopodobniej i tak będę musiała "iść pod nóż", zaczęłam rozważać wykonanie abdominoplastyki, jako że obie operacje są wykonywane na raz.

Kogo byście poleciły/polecili w Krakowie na taki rodzaj operacji? A na samo usunięcie przepukliny?

Na razie czekam na USG kresy białej (będę mieć za 2 tygodnie) żeby dokładnie określić jak poważny jest mój problem.
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-16, 07:15   #2
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Abdominoplastyka - chirurdzy w Krakowie?

Dzięki za odpowiedź . Już mam termin operacji u dr. Topy w Akmed. Dr. Pabiańczyka też rozważałam.
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 08:15:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.