Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-24, 09:14   #4861
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Dla mnie oszczędzanie się to nie byłby żaden problem, ba, nawet potencjalny pobyt w szpitalu by mnie nie przerażał, gdyby to było moje pierwsze dziecko.

Dzisiaj przyszła do mnie kurtka ciążowa. Jestem zadowolona, więc może ktoś jeszcze skorzysta
https://www.next.pl/pl/style/st385583?itm=528620#528620
Ma wyjmowany panel, więc myślę że sprawdzi się też bez ciąży. W tej chwilę mieszczę się jeszcze bez niego. Z panelem jest jeszcze dużo miejsca na rosnący brzuch. Wzięłam rozmiar 36, czyli taki jak na co dzień. Niedostępne rozmiary co jakiś czas wracają do magazynu, trzeba obserwować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajna ta kurtka. Szkoda,że ja już kupiłam, droższą... Ta bardziej mi się podoba. No, trudno.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-24, 10:21   #4862
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dziewczyny, spokojnych Świąt radosnych i rodzinnych oraz zdrowia dla Was i maluszków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-24, 12:22   #4863
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Spokojnych, radosnych i bogatych w kopniaczki Świąt kobietki ️ przede wszystkim spędzonych w gronie najbliższych osób. No i duzo smakowitosci na stole 🥟

A przy okazji Reserved ma już obniżki, ja już Mikołaja obkupilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-24, 21:21   #4864
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

No to mąż mi znowu s☠☠☠☠☠☠☠ił święta. Niszczy wszystko co dla mnie i dla syna ważne. Nienawidzę go, zmarnował mi życie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 01:43   #4865
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
No to mąż mi znowu sił święta. Niszczy wszystko co dla mnie i dla syna ważne. Nienawidzę go, zmarnował mi życie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna co zrobil?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 08:11   #4866
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Wszystkiego najlepszego dla was dziewczyny na Święta. Zdrowych, pogodnych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt. Szybkich i bezproblemowych porodow. I spotkania się za rok w większym gronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 08:34   #4867
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
No to mąż mi znowu sił święta. Niszczy wszystko co dla mnie i dla syna ważne. Nienawidzę go, zmarnował mi życie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam nadzieję że chociaż dziś jest lepiej ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-25, 10:39   #4868
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
No to mąż mi znowu sił święta. Niszczy wszystko co dla mnie i dla syna ważne. Nienawidzę go, zmarnował mi życie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję Ci bardzo. Przez 12 Wigilii z rzędu mialam zepsute Święta przez męża,także rozumiem doskonale. Dopiero w tym roku mój mąż zachowywał się ok i jest inaczej jak do tej pory, widzę dużą różnicę. Przytulam Cię..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 11:39   #4869
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Benetta, współczuję. Co się stało kochana?

Hej! Wszystkiego najlepszego na święta

Od ślubu jakoś nie czuję świąt. Zawsze dzielimy się spędzaniem wspólnego czasu między dwie rodziny, a mnie nie jest po drodze z teściową. Nasze dziecko w rodzinie męża jest tematem tabu, nie wiem czy mamy się wstydzić czy co. W każdej razie przedwczoraj od długiego czasu widzieliśmy siostrę męża (mieszkamy w innych miastach, rodzice mieszkają gdzie indziej, widzimy się rzadko, na większe święta i to nie zawsze,bo mąż często pracuje. Jest między nimi ok, ale nie dzwonią do siebie z nowinami). I właśnie ta siostra postawiła oczy kiedy mnie zobaczyła, bo nie wiedziała, że jestem w ciąży. Teściowa stwierdziła, że nie było okazji,żeby jej to przekazać. Nie oczekuje babyshower, ale wydaje mi się, że normalne relacje polegają na rozmowie, a ciąża to jednak ważny temat w życiu rodziny. No ale widocznie nie dla mojej teściowej, ta jej córka planuje zakup mieszkania, wiemy wszystko co i jak, nawet plan na kuchnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 11:54   #4870
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Życzę wam i waszym rodzinom zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.



Wczoraj byliśmy na 2 wigilii u brata męża gdzie była cała jego rodzina i wczoraj wszyscy się dowiedzieli dopiero że rodzina nam się powiększy 😂. Było lekkie zdziwienie że dopiero teraz mówimy ale co mnie to w sumie obchodzi.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 14:50   #4871
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Święta bez dramy to nie święta.

Ja też zaliczyłam teściową spięcie o imię , że nie wybrane jak rzuciłam 3 propozycje to czemu takie brzydkie i stare i wgl okropne jak to zdrobienie z tego zrobić . Potem wojna o łóżeczko i szumisia ,wtracił się szwagier i też rąbnął swoje trzy grosze . Oczywiście mąż mój poparł swoją mamę , że ma rację! !

A teściu totalnie luz i powiedział tylko nie dajcie imię Hitler ,a wszystkie inne mogą być.

Szagierka się fochneła nie przyszła wgl . Młodego ubrali jakby szedł się bawić ,a nie na święta . Dres stary poplamiony ,koszulka za mała .

W końcu jak wróciliśmy do domu to się najadłam . Wiem teściowa chciała dobrze ,ale ryba bez soli i pieprzu o niee ,nie wiem jak u Was u mnie w rodzinie są to potrawy postne. Teściowa kaczka,kurczaka, schabowy ,4 sałatki z mięsem ..
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-25, 15:32   #4872
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

U nas wczoraj fajnie za to ja dziś źle się czuję. Chociaż u mnie to w zasadzie norma w tej ciąży a poprzednie 2 fruwać mogłam. Wczoraj nie przesadziłem z jedzeniem, dzisiaj zjadłam śniadanie i ciastko w południe i czułam żołądek. Nie lubię wylegiwania na kanapie w te dni swiateczne ale nawet ja padlam na łóżku u teściów. Wstałam j wróciłam do nas i dobrze bo zaliczyłam bełta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 16:07   #4873
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dziewczyny spokojnych świat! oby nasze ciąże były bez problemowe, a te z problemami dobrze się skończyły
ja od soboty leżę plackiem i wstaję tylko do toalety, 2.01 ide znowu na usg i do swojego gina, modle sie zeby nie krwawic bo tez skończę w szpitalu na długi czas... wstępnie znaleźliśmy panią do pomocy, chyba zrezygnujemy ze złobka, bo pani chce pracować caly etat. Mam nadzieję, że szybko zareagowaliśmy i ewentualne kłopoty pojawią się dużo później bo nie wyobrażam sobie leżec 4msc w szpitalu... zapłacze się za moim maluchem
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 16:11   #4874
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Dziewczyny spokojnych świat! oby nasze ciąże były bez problemowe, a te z problemami dobrze się skończyły

ja od soboty leżę plackiem i wstaję tylko do toalety, 2.01 ide znowu na usg i do swojego gina, modle sie zeby nie krwawic bo tez skończę w szpitalu na długi czas... wstępnie znaleźliśmy panią do pomocy, chyba zrezygnujemy ze złobka, bo pani chce pracować caly etat. Mam nadzieję, że szybko zareagowaliśmy i ewentualne kłopoty pojawią się dużo później bo nie wyobrażam sobie leżec 4msc w szpitalu... zapłacze się za moim maluchem
Trzymam kciuki... Ja rycze codziennie za moim dwulatkiem. byli dzis u mnie i super go zobaczyc, ale potem placze jeszcze bardziej...
A to ledwo 1,5 tygodnia w szpitalu. I nie wiem jakie perspektywy...

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 16:38   #4875
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki... Ja rycze codziennie za moim dwulatkiem. byli dzis u mnie i super go zobaczyc, ale potem placze jeszcze bardziej...
A to ledwo 1,5 tygodnia w szpitalu. I nie wiem jakie perspektywy...

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
strasznie Ci współczuje dalej krwawisz?
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 16:42   #4876
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dziewczyny, zaczynam zamieniać się w hipopotama. We wrześniu miałam 54 kg, dzisiaj waga pokazuje już 63,5kg. Myślę,że skończy się na 20 kg na plusie jak w pierwszej ciąży. Twarz mi już spuchła.

Mam pytanie do tych z Was, któe biorą no-spę . Jak często ją bierzecie?Ja mam codziennie spięcia i twardnienia brzucha i zastanawiam się jak często mogę ją brać. Nie zapytałam mojego lekarza prowadzącego. Do tej pory nie musiałam brać, ale coraz gorzej jest...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg święta Ewa 25.12.19r.jpg (125,2 KB, 67 załadowań)
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2019-12-25 o 16:44
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 16:43   #4877
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
strasznie Ci współczuje dalej krwawisz?
Nie, juz nie. Ale leze caly czas, wstaje do lazienki tylko.
Ciekawa jestem czy sie cos poprawi, ale nie wiem kiedy kolejne usg zrobia.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 16:47   #4878
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Nie, juz nie. Ale leze caly czas, wstaje do lazienki tylko.
Ciekawa jestem czy sie cos poprawi, ale nie wiem kiedy kolejne usg zrobia.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
to może wypuszczą z warunkiem leżenia, kciuki mocne

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaczynam zamieniać się w hipopotama. We wrześniu miałam 54 kg, dzisiaj waga pokazuje już 63,5kg. Myślę,że skończy się na 20 kg na plusie jak w pierwszej ciąży. Twarz mi już spuchła.

Mam pytanie do tych z Was, któe biorą no-spę . Jak często ją bierzecie?Ja mam codziennie spięcia i twardnienia brzucha i zastanawiam się jak często mogę ją brać. Nie zapytałam mojego lekarza prowadzącego. Do tej pory nie musiałam brać, ale coraz gorzej jest...
śliczna
ja biore 2x dziennie
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 16:59   #4879
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
to może wypuszczą z warunkiem leżenia, kciuki mocne

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------


śliczna
ja biore 2x dziennie
Dziękuję ;-).
Bierzesz po 1 tabletce , czy po 2wie?Mi kazała brać dwie w jednej dawce.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-25, 17:10   #4880
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Dziękuję ;-).
Bierzesz po 1 tabletce , czy po 2wie?Mi kazała brać dwie w jednej dawce.
po jednej, rano i na noc, teraz pojawily sie jeszcze te braxtona i boje sie jakie moga miec wplyw na to lozysko, bo w sumie kazdy skurcz jest niebezpieczny :/
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 17:10   #4881
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaczynam zamieniać się w hipopotama. We wrześniu miałam 54 kg, dzisiaj waga pokazuje już 63,5kg. Myślę,że skończy się na 20 kg na plusie jak w pierwszej ciąży. Twarz mi już spuchła.

Mam pytanie do tych z Was, któe biorą no-spę . Jak często ją bierzecie?Ja mam codziennie spięcia i twardnienia brzucha i zastanawiam się jak często mogę ją brać. Nie zapytałam mojego lekarza prowadzącego. Do tej pory nie musiałam brać, ale coraz gorzej jest...
Piękna 🥰 moja waga też mi tak pokazuje ale u mojej gin jest 4 kg mniej więc liczę, że to u mnie są krzywe płytki.
Współczuję szpitala, mam nadzieję, że każda będzie mogła jednak być w domu rodzinnym do końca ciąży. IMG_20191225_180827.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 17:13   #4882
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaczynam zamieniać się w hipopotama. We wrześniu miałam 54 kg, dzisiaj waga pokazuje już 63,5kg. Myślę,że skończy się na 20 kg na plusie jak w pierwszej ciąży. Twarz mi już spuchła.

Mam pytanie do tych z Was, któe biorą no-spę . Jak często ją bierzecie?Ja mam codziennie spięcia i twardnienia brzucha i zastanawiam się jak często mogę ją brać. Nie zapytałam mojego lekarza prowadzącego. Do tej pory nie musiałam brać, ale coraz gorzej jest...
Ślicznie wyglądasz u mnie na wadze trochę więcej, ale też obawiam się że skończę na 20. Także nie jesteś sama, piątka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 18:51   #4883
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Mi w szpitalu daja nospe 3x dziennie po tabletce. Ale to dopiero od przedwczoraj, bo zdarzylo mi sie, ze bolal mnie brzuch caly dzien. Ale teraz tak mysle, ze moze ze stresu... Zdarzaja sie tu niestety nieszczescia i mysle, ze mi sie udzielilo...

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-25, 20:13   #4884
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Ślicznie wyglądasz u mnie na wadze trochę więcej, ale też obawiam się że skończę na 20. Także nie jesteś sama, piątka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki . Zawsze to raźniej...

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Piękna 🥰 moja waga też mi tak pokazuje ale u mojej gin jest 4 kg mniej więc liczę, że to u mnie są krzywe płytki.
Współczuję szpitala, mam nadzieję, że każda będzie mogła jednak być w domu rodzinnym do końca ciąży. Załącznik 7701710
Dzieki za miłe słowa. Spora rozbieżność..
Ale co tam, ważne,żeby dziecko bylo zdrowe.

Ja biorę no-spę od 3ch dni. Wczesniej unikalam brania,ale coraz bardziej twardnieje i lekarz kazała nie dopuszczac do takich sytuacji...
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2019-12-25 o 20:19
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-26, 07:55   #4885
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Wczoraj przegapiłam studniówkę. Dzisiaj 99 dni do terminu porodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-26, 08:12   #4886
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dziewczyny zastanawiam się nad wózkiem... sytuacja sie zmieniła i młodszy pewnie będzie w domu z nianią i raczej potrzebny będzie wózek podwójny. Czy spotkała się któraś z Was z baby jogger city select? Myslałam też o dostawce buggypod lite i wtedy lepszej gondoli, sama nie wiem
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-26, 09:40   #4887
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się nad wózkiem... sytuacja sie zmieniła i młodszy pewnie będzie w domu z nianią i raczej potrzebny będzie wózek podwójny. Czy spotkała się któraś z Was z baby jogger city select? Myslałam też o dostawce buggypod lite i wtedy lepszej gondoli, sama nie wiem
Ja długo myślałam nad wózkiem. Jednak doszliśmy z mężem do wniosku, że dopiwro spacerówka będzie nam potrzebna podwójna. Całe lato spędzimy przecież na podwórku a wszystkie wyjazdy są wspólne. Chyba, że się nam odmieni i kupimy wcześniej. Poszukaj na fb grup i bliznietach lub karmienie w tandemie. Ja tam znalazłam sporo informacji o wozkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-26, 10:10   #4888
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja nie wiem nic o wózkach podwójnych. Znajomi nie mieli. Sama się zastanawiam jak to będzie u mnie. Syn będzie miał 2,5 roku jak się córka urodzi. Z wózka nie korzysta od drugich urodzin. Chodzi ładnie wszędzie na nóżkach. Ale boje się że nagle zachce jeździć w wózku jak maluch będzie jeździć. Jedyne wyjście dla mnie to wtedy małych do chusty a starszakowi odkurze jego spacerówkę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-26, 10:26   #4889
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja tez nie znam się na wózkach podwójnych. Mąż przywiózł od moich rodziców nasz stary wózek. Wygląda jak zabytek . Najchętniej bym go wyprała i sprzedała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-26, 19:07   #4890
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ehh, nie mam siły nawet opisywać o co poszło... plus taki ze następnego dnia chyba miał wyrzuty sumienia bo się przymilal jak nigdy. Ale mam tego dosyć, każde ważne wydarzenie zepsute. Już przestaje się cieszyć na święta, sylwestra czy wakacje. Ostatnie wakacje i ferie prawie całe wyjazdy się do mnie nie odzywał.. (jechaliśmy z szerszą rodziną). Wrocilismy z tych wakacji, parę dni dobrze, potem znowu mu odwalilo. Rano myślałam nad rozwodem a wieczorem okazało się że jestem w ciąży... Od jakiś 2 miesięcy było dużo lepiej, przed porodem na pewno się nie rozwiode, zobaczymy czy faktycznie się,ogarnął a to była jednorazowa wpadka. Moja cierpliwość spadła do zera. Chyba on to czuje, że to już cienka granica. Jak jest dobrze to jesteśmy genialnym zespołem, super rodzina i w ogóle. Ale jak królewicz nie ma humoru to patologia na całego...
Nawet syn kiedyś mi powiedział cichutko, jak się tamten o coś czepiał, że mam taty nie słuchać bo jak go ktoś slucha to płaczę, i mam się nie przejmować i mnie przytulił. 5-latek...


A zmieniając temat, macie jakieś firmy z pięknymi akcesoriami, sprzetami? Mam ochotę wyszperac coś przepięknego, to mój ostatni maluszek, przy starszym nie mogłam sobie na nic pozwolić. Teraz chce sobie trochę odbić i uradować oko czymś pięknym
Zresztą to niezła terapia - jesteś polprzytomna, brudna, orzygana, niewyspana ale jak spojrzysz na ślicznie ubranego maluszka przykrytego pięknym kocykiem to od razu się miłej robi 🤣
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami

Edytowane przez benetta
Czas edycji: 2019-12-26 o 19:12
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.