Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-02, 20:04   #691
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Dziewczyny, czy jest gdzieś zbiorcza lista punktów pobrań w poszczególnych województwach? Od wczorajszej nocy czuję znajome lekkie duszności, znowu musiałam spać przy uchylonym oknie, ręce i nogi mam słabe, trzęsą mi się, do domu ledwo doszłam z reklamówką ze sklepu bo już siły nie miałam, a teraz mam 37C.... jprdl, chyba covid drugi raz A najgorsze, że jutro i sobota, i tuż przed świętami. Wpisałam w google 'punkt pobrań covid <nazwa mojego miasta>' ale zupełnie NIC nie znalazłam, żadnej informacji I co ja mam robić...?

Pytam, bo jak to miałam pierwszym razem to nie robiłam żadnych testów, siedziałam sama od momentu wystąpienia objawów 2 tygodnie w domu.


Jutro rano będę musiała zadzwonić do mamy, że nie przyjdę i będzie histeria/ panika z jej strony oraz roztaczanie najczarniejszych scenariuszy (co jest super pomocne, jak człowiek sam się stresuje, co nie, dzięki mamo), jak zwykle, już się na to cieszę
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.

Edytowane przez LhunLai
Czas edycji: 2021-04-02 o 20:07
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 20:09   #692
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Dla mnie ta mama ginekolog się wydaje tak bardzo sztuczna i antypatyczna, że nawet jakbym była zainteresowana tematyką to bym jej nie śledziła. I chyba ogólnie już dawno straciła swoją reputację jako lekarz tylko jest zwyczajną influenserką.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Zgadzam się. Obserwowałam ją będąc w ciąży z nadzieją, że coś mi się przyda, ale na 9mcy może z dwa razy powiedziała coś co mnie zainteresowało i to tak między wierszami, między gotowaniem rosołu a przyrządzaniem ryby . ale to nie na ten wątek
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 20:09   #693
Martu_
Raczkowanie
 
Avatar Martu_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 480
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jest gdzieś zbiorcza lista punktów pobrań w poszczególnych województwach? Od wczorajszej nocy czuję znajome lekkie duszności, znowu musiałam spać przy uchylonym oknie, ręce i nogi mam słabe, trzęsą mi się, do domu ledwo doszłam z reklamówką ze sklepu bo już siły nie miałam, a teraz mam 37C.... jprdl, chyba covid drugi raz A najgorsze, że jutro i sobota, i tuż przed świętami. Wpisałam w google 'punkt pobrań covid <nazwa mojego miasta>' ale zupełnie NIC nie znalazłam, żadnej informacji I co ja mam robić...?

Pytam, bo jak to miałam pierwszym razem to nie robiłam żadnych testów, siedziałam sama od momentu wystąpienia objawów 2 tygodnie w domu.


Jutro rano będę musiała zadzwonić do mamy, że nie przyjdę i będzie histeria/ panika z jej strony oraz roztaczanie najczarniejszych scenariuszy (co jest super pomocne, jak człowiek sam się stresuje, co nie, dzięki mamo), jak zwykle, już się na to cieszę
Spróbuj zapisać online się na test, powinno wyszukać punkt na jutro https://www.gov.pl/web/gov/zapisz-si...a-koronawirusa
U mnie w rodzinie mam dwie osoby które miały covid w listopadzie i są teraz drugi raz chore.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 20:16   #694
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
Ja się pożalę... Bo mi tak ciężko dziś.

6 doba chorowania, otarłam się o szpital już (spadała mi saturacja, ale się unormowało), dostałam dziś receptę na inhalacje i robię (przyjaciółka kupiła i przywiozła, lekarz przy następnym spadku saturacji powiedział, że bezwzględnie dzwonić na 112), mam nadal gorączkę, nadal kaszlę (teraz to chyba po inhalacji mi się odrywa więc może to dobrze), nie mogę zasnąć...

Nigdy nie myślałam, że na tyle ciężko będę to przechodzić, mam 28 lat. Żal do firmy, która po pierwszych przypadkach zwlekała z wysłaniem nas na zdalne ogromny... Bo też zaraziłam się w pracy... I mogliśmy tego uniknąć, gdyby w porę zaragowali, zamiast czekać tydzień z decyzją, czy jak mamy 3 os chore, które z większością z nas miały kontakt, to wysyłać resztę na zdalne czy nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzo współczuję. Antybiotyku nie dostałaś?
Moja siostra miala okolo6-7 dni stan podgoracxkowy i kaszel, ze "płuca wypluwala",spore osłabienie, ale saturacje ok 97-98%. Po ponad tygodniu od początku objawów dostala antybiotyk i dopiero się jej poprawia.
A firma aż szkoda słów, co to za zarzadzajacy ehh. I czemu tak zwlekali ze zdalna praca? Nie było możliwości czy to typy rodzaju mentalnego, że jak szef nie pilnuje to pracownik nie pracuje?


[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88618629]Powiedzieć, że to burdel byłoby obrazą dla tego miejsca.[/QUOTE]
Ano, w punkt!
Sprawdziłam skierowanie i data wystawienia to 31.03.
W dodatku przed chwila do mnie dzwonil automat szczepionkowy, ale nie mogłam odebrać. Ale po co...?

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Rozumiem chęć wyjazdu, odpoczynku. Ale obecnie raczej bym z tym zaczekała. Myślę , że jeszcze z 2 miesiące i sytuacja zacznie się uspokajać. A odczuwałaś fizycznie że satutacja Ci spadła? Czułaś się np słabo miałaś zawroty glowy, czy ciężko Ci się oddychało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a jakbyś miała już dawniej wykupiony i opłacony taki wyjazd, zakładam , że nietani, to byś zrezygnowała?
Moja znajoma się zeszłej wiosny x takim hejtem id koleżanek z pracy spotkała, jak na początku marca wyjechali fo Hiszpanii, wykupione mieli kilka miesięcy wcześniej. I co-wy byscie tak w błoto kilka tys.wyrzucily? ( potem , po 2-3 miesiącach ja koleżanki przepraszsly za ta panikę i komentarze)
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 20:26   #695
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Ja bym się rok temu jeszcze na to oburzała. Na to, że ktoś jest tak nieodpowiedzialny . Teraz już wiem, że nawet ówczesny minister zdrowia, niejaki Szumowski wyjeżdżał sobie pomimo tego, że sam odradzał to ludziom. Więc ten tego, rząd sam nie respektuje decyzji, które podejmuje i skoro Szumowski jest lekarzem i tak sobie folgował to chyba ta pandemia nie jest aż tak straszna jak to się mówi. Czyny, nie słowa.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 20:28   #696
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jest gdzieś zbiorcza lista punktów pobrań w poszczególnych województwach? Od wczorajszej nocy czuję znajome lekkie duszności, znowu musiałam spać przy uchylonym oknie, ręce i nogi mam słabe, trzęsą mi się, do domu ledwo doszłam z reklamówką ze sklepu bo już siły nie miałam, a teraz mam 37C.... jprdl, chyba covid drugi raz A najgorsze, że jutro i sobota, i tuż przed świętami. Wpisałam w google 'punkt pobrań covid <nazwa mojego miasta>' ale zupełnie NIC nie znalazłam, żadnej informacji I co ja mam robić...?

Pytam, bo jak to miałam pierwszym razem to nie robiłam żadnych testów, siedziałam sama od momentu wystąpienia objawów 2 tygodnie w domu.


Jutro rano będę musiała zadzwonić do mamy, że nie przyjdę i będzie histeria/ panika z jej strony oraz roztaczanie najczarniejszych scenariuszy (co jest super pomocne, jak człowiek sam się stresuje, co nie, dzięki mamo), jak zwykle, już się na to cieszę
Wpisz w google: test w mobilnym punkcie pobrań. Jest mapa ze wszystkimi punktami, godzinami otwarcia i nr telefonu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 20:31   #697
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88619224][/QUOTE] bardzo współczuję. Antybiotyku nie dostałaś?

Moja siostra miala okolo6-7 dni stan podgoracxkowy i kaszel, ze "płuca wypluwala",spore osłabienie, ale saturacje ok 97-98%. Po ponad tygodniu od początku objawów dostala antybiotyk i dopiero się jej poprawia.

A firma aż szkoda słów, co to za zarzadzajacy ehh. I czemu tak zwlekali ze zdalna praca? Nie było możliwości czy to typy rodzaju mentalnego, że jak szef nie pilnuje to pracownik nie pracuje?







Ano, w punkt!

Sprawdziłam skierowanie i data wystawienia to 31.03.

W dodatku przed chwila do mnie dzwonil automat szczepionkowy, ale nie mogłam odebrać. Ale po co...?



a jakbyś miała już dawniej wykupiony i opłacony taki wyjazd, zakładam , że nietani, to byś zrezygnowała?

Moja znajoma się zeszłej wiosny x takim hejtem id koleżanek z pracy spotkała, jak na początku marca wyjechali fo Hiszpanii, wykupione mieli kilka miesięcy wcześniej. I co-wy byscie tak w błoto kilka tys.wyrzucily? ( potem , po 2-3 miesiącach ja koleżanki przepraszsly za ta panikę i komentarze)[/QUOTE]Ogólnie to trochę inna sytuacja. W zeszłym roku było 2 tygodnie kwarantanny obowiązkowej a policja faktycznie sprawdzała, nie było mutacji.

Bardziej teraz chodzi też o to w przypadku mamyginekolog, że jest rozdźwięk - brakuje lekarzy, wszystkich medyków a w środku fali jeżdżą na wakajki wnioski wyciągnięte przez społeczeństwo (błędne) - przesadzaja medycy, nie jest źle

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-02, 20:42   #698
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Spokojnie, wyjazd mam zaplanowany dopiero pod koniec lipca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dla mnie to możesz i teraz jechać
Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
Tak, dlatego się obudziłam w nocy - ciężko mi się oddychało (+ lapalam bardzo krótkie oddechy). Teraz już jest lepiej na ten moment, nocy się trochę boję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje
Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Zgadzam się, a u pożal się borze celebrytow i innych influenserów to już w ogóle ręce opadają. Umówmy się, że ci ludzie często prowadzą zupełnie inny tryb życia niż przeciętniaczki więc te tony o konieczności odreagowania na końcu świata trochę śmieszą.
To tak jak wszystkie gwiazdy hollywood piszące #stayhome ze swoich prywatnych pałaców i wysp.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Dokladnie
Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jest gdzieś zbiorcza lista punktów pobrań w poszczególnych województwach? Od wczorajszej nocy czuję znajome lekkie duszności, znowu musiałam spać przy uchylonym oknie, ręce i nogi mam słabe, trzęsą mi się, do domu ledwo doszłam z reklamówką ze sklepu bo już siły nie miałam, a teraz mam 37C.... jprdl, chyba covid drugi raz A najgorsze, że jutro i sobota, i tuż przed świętami. Wpisałam w google 'punkt pobrań covid ' ale zupełnie NIC nie znalazłam, żadnej informacji I co ja mam robić...?

Pytam, bo jak to miałam pierwszym razem to nie robiłam żadnych testów, siedziałam sama od momentu wystąpienia objawów 2 tygodnie w domu.


Jutro rano będę musiała zadzwonić do mamy, że nie przyjdę i będzie histeria/ panika z jej strony oraz roztaczanie najczarniejszych scenariuszy (co jest super pomocne, jak człowiek sam się stresuje, co nie, dzięki mamo), jak zwykle, już się na to cieszę
Współczuję, niestety nie pomogę. [1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88619224][/QUOTE] bardzo współczuję. Antybiotyku nie dostałaś?
Moja siostra miala okolo6-7 dni stan podgoracxkowy i kaszel, ze "płuca wypluwala",spore osłabienie, ale saturacje ok 97-98%. Po ponad tygodniu od początku objawów dostala antybiotyk i dopiero się jej poprawia.
A firma aż szkoda słów, co to za zarzadzajacy ehh. I czemu tak zwlekali ze zdalna praca? Nie było możliwości czy to typy rodzaju mentalnego, że jak szef nie pilnuje to pracownik nie pracuje?



Ano, w punkt!
Sprawdziłam skierowanie i data wystawienia to 31.03.
W dodatku przed chwila do mnie dzwonil automat szczepionkowy, ale nie mogłam odebrać. Ale po co...?

a jakbyś miała już dawniej wykupiony i opłacony taki wyjazd, zakładam , że nietani, to byś zrezygnowała?
Moja znajoma się zeszłej wiosny x takim hejtem id koleżanek z pracy spotkała, jak na początku marca wyjechali fo Hiszpanii, wykupione mieli kilka miesięcy wcześniej. I co-wy byscie tak w błoto kilka tys.wyrzucily? ( potem , po 2-3 miesiącach ja koleżanki przepraszsly za ta panikę i komentarze)[/QUOTE]
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie jeżdżę na takie wyjazdy, więc u mnie jest to sytuacja niemożliwa. Jeśli gdzieś jadę, to wszystko sama organizuje, nigdy z biurem podróży. Więc ciężko mi sobie wyobrazić co bym zrobiła. A jakbym miała już wykupiony taki wyjazd, to bym starała się go przełożyć. Jakby się nie udało, to będąc szczera, pewnie bym pojechała. Ale to by była ostateczność.
Mi przepadł wyjazd do Hiszpanii w zeszłym roku, ale "straciłam" tylko bilet na samolot.
Z Wyjazdem do Włoch też czekałam do ostatniej chwili, bo nie byłam pewna czy pojedziemy.
W tym roku nie mam nic zaklepanego, bo liczyłam się z tym że sytuacja może być niepewna.

Czym innego jest wyjazd szarego obywatela, który pewnie musi odkładać na urlop i możliwe że są to jego wymarzone wakacje, dla niego strata pieniędzy może być niewyobrażalna. A co innego celebrytki/influanserki bujające się po świecie, dorabiające teorie do swoich wyjazdów.

Rozumiem wyjazdy służbowe, niezbędne, no ale naprawdę te 2 miesiące można wytrzymać bez wakacji.

Edytowane przez Czarina
Czas edycji: 2021-04-02 o 20:47
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 20:45   #699
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to możesz i teraz jechać
DziekujeDokladnieWspółczu ję, niestety nie pomogę. bardzo współczuję. Antybiotyku nie dostałaś?
Moja siostra miala okolo6-7 dni stan podgoracxkowy i kaszel, ze "płuca wypluwala",spore osłabienie, ale saturacje ok 97-98%. Po ponad tygodniu od początku objawów dostala antybiotyk i dopiero się jej poprawia.
A firma aż szkoda słów, co to za zarzadzajacy ehh. I czemu tak zwlekali ze zdalna praca? Nie było możliwości czy to typy rodzaju mentalnego, że jak szef nie pilnuje to pracownik nie pracuje?



Ano, w punkt!
Sprawdziłam skierowanie i data wystawienia to 31.03.
W dodatku przed chwila do mnie dzwonil automat szczepionkowy, ale nie mogłam odebrać. Ale po co...?

a jakbyś miała już dawniej wykupiony i opłacony taki wyjazd, zakładam , że nietani, to byś zrezygnowała?
Moja znajoma się zeszłej wiosny x takim hejtem id koleżanek z pracy spotkała, jak na początku marca wyjechali fo Hiszpanii, wykupione mieli kilka miesięcy wcześniej. I co-wy byscie tak w błoto kilka tys.wyrzucily? ( potem , po 2-3 miesiącach ja koleżanki przepraszsly za ta panikę i komentarze)
Nie jeżdżę na takie wyjazdy, więc u mnie jest to sytuacja niemożliwa. Jeśli gdzieś jadę, to wszystko sama organizuje, nigdy z biurem podróży. Więc ciężko mi sobie wyobrazić co bym zrobiła. A jakbym miała już wykupiony taki wyjazd, to bym starała się go przełożyć. Jakby się nie udało, to będąc szczera, pewnie bym pojechała. Ale to by była ostateczność.
Mi przepadł wyjazd do Hiszpanii w zeszłym roku, ale "straciłam" tylko bilet na samolot.
Z Wyjazdem do Włoch też czekałam do ostatniej chwili, bo nie byłam pewna czy pojedziemy.
W tym roku nie mam nic zaklepanego, bo liczyłam się z tym że sytuacja może być niepewna.

Czym innego jest wyjazd szarego obywatela, który pewnie musi odkładać na urlop i możliwe że są to jego wymarzone wakacje, dla niego strata pieniędzy może być niewyobrażalna. A co innego celebrytki/influanserki bujające się po świecie, dorabiające teorie do swoich wyjazdów.

Rozumiem wyjazdy służbowe, niezbędne, no ale naprawdę te 2 miesiące można wytrzymać bez wakacji.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Teraz to nawet jakbym chciała to nie mogę za bardzo, za dużo obowiązków i dużo spraw na głowie, ale juz w lipcu...będę miał się zrelaksować i pojechać. Mam nadzieję, że ten wyjazd dojdzie do skutku, bo inaczej wyląduje w wariatkowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 20:50   #700
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Ja bym się rok temu jeszcze na to oburzała. Na to, że ktoś jest tak nieodpowiedzialny . Teraz już wiem, że nawet ówczesny minister zdrowia, niejaki Szumowski wyjeżdżał sobie pomimo tego, że sam odradzał to ludziom. Więc ten tego, rząd sam nie respektuje decyzji, które podejmuje i skoro Szumowski jest lekarzem i tak sobie folgował to chyba ta pandemia nie jest aż tak straszna jak to się mówi. Czyny, nie słowa.
I to oznacza, że trzeba brać przykład z idiotów i ludzi którzy pokazują jak bardzo są ponad regółami, które sami ustalają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 21:00   #701
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Czarina, a możesz,napisać czy są jakieś doniesienia z UK o zgonach po szczepieniu Astrą?
Duzo? I innych skutkach ubocznych?

To rozważane szczepienie dzieci to od jakiego wieku?
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-02, 21:41   #702
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Zgadzam się, a u pożal się borze celebrytow i innych influenserów to już w ogóle ręce opadają. Umówmy się, że ci ludzie często prowadzą zupełnie inny tryb życia niż przeciętniaczki więc te tony o konieczności odreagowania na końcu świata trochę śmieszą.
To tak jak wszystkie gwiazdy hollywood piszące #stayhome ze swoich prywatnych pałaców i wysp.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Dokładnie .Jak Cichopek napisała ze potrzebowała resetu i daltego poleciała na Dominikanę to mi się nóż w kieszeni otworzył .Resetu od czego ?Od reklamowania na insta kremu na pękające pięty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-02, 22:22   #703
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88619224][/QUOTE] bardzo współczuję. Antybiotyku nie dostałaś?
Moja siostra miala okolo6-7 dni stan podgoracxkowy i kaszel, ze "płuca wypluwala",spore osłabienie, ale saturacje ok 97-98%. Po ponad tygodniu od początku objawów dostala antybiotyk i dopiero się jej poprawia.
A firma aż szkoda słów, co to za zarzadzajacy ehh. I czemu tak zwlekali ze zdalna praca? Nie było możliwości czy to typy rodzaju mentalnego, że jak szef nie pilnuje to pracownik nie pracuje?



Ano, w punkt!
Sprawdziłam skierowanie i data wystawienia to 31.03.
W dodatku przed chwila do mnie dzwonil automat szczepionkowy, ale nie mogłam odebrać. Ale po co...?

a jakbyś miała już dawniej wykupiony i opłacony taki wyjazd, zakładam , że nietani, to byś zrezygnowała?
Moja znajoma się zeszłej wiosny x takim hejtem id koleżanek z pracy spotkała, jak na początku marca wyjechali fo Hiszpanii, wykupione mieli kilka miesięcy wcześniej. I co-wy byscie tak w błoto kilka tys.wyrzucily? ( potem , po 2-3 miesiącach ja koleżanki przepraszsly za ta panikę i komentarze)[/QUOTE]Antybiotyku nie, ale lekarz zaakceptował wszystko co biorę (przeciwzapalne, przeciwkaszlowe, itd.) i zapisał dodatkowo inhalacje. Jak się nie poprawi będę dzwonić jeszcze raz. Wydaje mi się, że trochę tak jest ze trzeba swoje odchorować.

Firma z kategorii, że jak szef nie patrzy to pracownicy nie pracują. Totalnie mój dział mógł pracować zdalnie od roku z może drobnymi dyżurami na obieg dokumentów... Ogółem długo by opowiadać, czekali teraz z 2 tygodnie od pierwszego przypadku wewnątrz firmy, żeby wysłać nagle wszystkich dopiero w tygodniu przed świętami na zdalne. Jakoś 3 os oprócz mnie w tygodniu poprzedzającym zdążyły się zarazić wewnątrz firmy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 00:00   #704
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Z ta niechęcią do zdalnej pracy to chyba taka polska przypadłość .W zagranicznych filiach firmy gdzie pracuje moj mąż ,kto może pracuje zdalnie od marca zeszłego roku .U nas sie nje da bo nie .Nie wiem ,przecież jak pracownicy zachorują albo będą na kwarantannie to nie będą pracować wiec to chyba nie bardzo się opłaca .Bez sensu.
Ostatnio jego szef zgodził się z łaska na trzy dni w tygodniu zdalnego bo przecież nie zostawimy ośmiolatka samego w domu na 8 h .Miało być do końca przyszłego tygodnia to już w czwartek stwierdził ze limit zdalnej pracy wyczerpany .Wiec zadzwoniłam do przychodni i poprosiłam o opiekę .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 01:18   #705
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez Martu_ Pokaż wiadomość
Spróbuj zapisać online się na test, powinno wyszukać punkt na jutro https://www.gov.pl/web/gov/zapisz-si...a-koronawirusa
U mnie w rodzinie mam dwie osoby które miały covid w listopadzie i są teraz drugi raz chore.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Wpisz w google: test w mobilnym punkcie pobrań. Jest mapa ze wszystkimi punktami, godzinami otwarcia i nr telefonu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję pięknie!
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 05:45   #706
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Dokładnie .Jak Cichopek napisała ze potrzebowała resetu i daltego poleciała na Dominikanę to mi się nóż w kieszeni otworzył .Resetu od czego ?Od reklamowania na insta kremu na pękające pięty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skąd takie dziwne przekonania, że osoby publiczne nie mają problemów czy że nie muszą odpocząć?
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 06:21   #707
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Skąd takie dziwne przekonania, że osoby publiczne nie mają problemów czy że nie muszą odpocząć?
Pewnie mają.
Tylko mogliby se darować te tłumaczenia, bo wychodzi żałośnie.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 06:26   #708
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88619565]Pewnie mają.
Tylko mogliby se darować te tłumaczenia, bo wychodzi żałośnie.[/QUOTE]

Noo tak, z tym się zgadzam.
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 07:11   #709
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Z ta niechęcią do zdalnej pracy to chyba taka polska przypadłość .W zagranicznych filiach firmy gdzie pracuje moj mąż ,kto może pracuje zdalnie od marca zeszłego roku .U nas sie nje da bo nie .Nie wiem ,przecież jak pracownicy zachorują albo będą na kwarantannie to nie będą pracować wiec to chyba nie bardzo się opłaca .Bez sensu.
Ostatnio jego szef zgodził się z łaska na trzy dni w tygodniu zdalnego bo przecież nie zostawimy ośmiolatka samego w domu na 8 h .Miało być do końca przyszłego tygodnia to już w czwartek stwierdził ze limit zdalnej pracy wyczerpany .Wiec zadzwoniłam do przychodni i poprosiłam o opiekę .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
opieka na 8 latka przysługuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-03, 07:12   #710
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Mam dzisiaj chwilę i czytam ploty na onecie.. Na tym Zanzibarze jest teraz chyba więcej Polaków niż Zanzibarczyków.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 07:13   #711
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88619565]Pewnie mają.
Tylko mogliby se darować te tłumaczenia, bo wychodzi żałośnie.[/QUOTE]


Oraz mogłyby sobie darować epatowanie tym swoim odpoczynkiem bo to naprawdę wyglada nieprzyzwoicie .Przynajmniej dla mnie .Wystarczyłoby napisać -robię reset od intstagrama,nie ma mnie przez tydzień .No ale taki wyjazd byłby niezaliczony.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 07:19   #712
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
opieka na 8 latka przysługuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No niestety nie ,dlatego zadzwoniłam do przychodni ,bo przysługuje tylko na dziecko chore .To bez sensu ,przecież nikt ośmiolatka nie zostawi samego w domu na tak długo .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88619588]Mam dzisiaj chwilę i czytam ploty na onecie.. Na tym Zanzibarze jest teraz chyba więcej Polaków niż Zanzibarczyków.[/QUOTE]


A na Zanzibar zdaje się ze testow nie trzeba wiec to już w ogóle porażka .Zaraz będzie płacz ze u nas wariant południowoafrykański hula no i skąd ???


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 07:20   #713
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Oraz mogłyby sobie darować epatowanie tym swoim odpoczynkiem bo to naprawdę wyglada nieprzyzwoicie .Przynajmniej dla mnie .Wystarczyłoby napisać -robię reset od intstagrama,nie ma mnie przez tydzień .No ale taki wyjazd byłby niezaliczony.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oni mają pewnie dodatkową walizkę rzeczy, które muszą obfocić w cieniu palm, żeby hajsy od sponsorów się zgadzały.

Ja nie obserwuję nikogo z celebrytów na insta (chyba, że żona Dave'a Gahana się liczy - zaszczepiona jak coś drugą dawką Moderny, więc liczę na to, że Dave też i będzie żył 100 lat), ale czasami sobie przeglądam w tym takim okienku wyszukiwania i jak widzę ciągle Sochę reklamującą każdą pierdołę, to mam dość.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 07:23   #714
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88619595]Oni mają pewnie dodatkową walizkę rzeczy, które muszą obfocić w cieniu palm, żeby hajsy od sponsorów się zgadzały.

Ja nie obserwuję nikogo z celebrytów na insta (chyba, że żona Dave'a Gahana się liczy - zaszczepiona jak coś drugą dawką Moderny, więc liczę na to, że Dave też i będzie żył 100 lat), ale czasami sobie przeglądam w tym takim okienku wyszukiwania i jak widzę ciągle Sochę reklamującą każdą pierdołę, to mam dość. [/QUOTE]


Ja tez nikogo nie obserwuję a o wyjazdach wiem z pudelka no i czasem z tego okienka wyszukiwania .Na szczęście Socha mi się nie wyświetla


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 07:50   #715
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Brat męża wczoraj zmarł na covid. Młody chłopak 45 lat zostawił żonę i 3 dzieci. Nie miał żadnych chorób wspoistniejacych, wysportowany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 08:08   #716
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Brat męża wczoraj zmarł na covid. Młody chłopak 45 lat zostawił żonę i 3 dzieci. Nie miał żadnych chorób wspoistniejacych, wysportowany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi przykro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 08:14   #717
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Brat męża wczoraj zmarł na covid. Młody chłopak 45 lat zostawił żonę i 3 dzieci. Nie miał żadnych chorób wspoistniejacych, wysportowany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi. Dużo siły dla Was wszystkich.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 08:33   #718
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Brat męża wczoraj zmarł na covid. Młody chłopak 45 lat zostawił żonę i 3 dzieci. Nie miał żadnych chorób wspoistniejacych, wysportowany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślałam o Was czasami.
Bardzo mi przykro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 08:41   #719
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Brat męża wczoraj zmarł na covid. Młody chłopak 45 lat zostawił żonę i 3 dzieci. Nie miał żadnych chorób wspoistniejacych, wysportowany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi przykro
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-03, 08:46   #720
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 12.

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Z ta niechęcią do zdalnej pracy to chyba taka polska przypadłość .W zagranicznych filiach firmy gdzie pracuje moj mąż ,kto może pracuje zdalnie od marca zeszłego roku .U nas sie nje da bo nie .Nie wiem ,przecież jak pracownicy zachorują albo będą na kwarantannie to nie będą pracować wiec to chyba nie bardzo się opłaca .Bez sensu.
Ostatnio jego szef zgodził się z łaska na trzy dni w tygodniu zdalnego bo przecież nie zostawimy ośmiolatka samego w domu na 8 h .Miało być do końca przyszłego tygodnia to już w czwartek stwierdził ze limit zdalnej pracy wyczerpany .Wiec zadzwoniłam do przychodni i poprosiłam o opiekę .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mógł pójść na opiekę mąż. Może wtedy szef by się zastanowił czy lepiej mieć pracownika na ho czy na opiece

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Brat męża wczoraj zmarł na covid. Młody chłopak 45 lat zostawił żonę i 3 dzieci. Nie miał żadnych chorób wspoistniejacych, wysportowany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-30 14:05:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.