studia niestacjonarne od 4 zjazdu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-03, 10:15   #1
Siska
Raczkowanie
 
Avatar Siska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138

studia niestacjonarne od 4 zjazdu?


Witajcie,

Mam nie lada zagwozdkę. Obrona licencjatu w przyszłym tygodniu. Szukałam uczelni, która mogłaby mnie przyjąć na studia II stopnia niestacjonarne w listopadzie (Kraków) i znalazłam taką, na kierunku Zarządzanie. Gdybym się zapisała to zaczynałabym od 4 zjazdu. Pani w dziekanacie powiedziała, że bardzo trudno byłoby mi nadrobić zaległości ale decyzja należy do mnie. Pomijając już kwestie finansowe zastanawiam się czy nadrobię czy nie, czy znajdę kogoś kto podzieli się notatkami.
Nie chcę tracić roku, a po drugie status studenta jest mi potrzebny do pracy.
Czy ktoś może zaczynał studia, lub z jakichś przyczyn pominął kilka zjazdów i jak to się skończyło?
__________________
“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.”

Siska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 11:38   #2
mingunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 155
Dot.: studia niestacjonarne od 4 zjazdu?

Ja bym się nie przejmowała tym co mówiła pani w dziekanacie myślę, że spokojnie nadrobisz zaległości, w końcu odbyły się tylko 3 zjazdy, a to nie jest tak dużo materiału. Ja przez całe studia miałam indywidualną organizację studiów i nie chodziłam w ogóle na zajęcia- tylko na zaliczenia, egzaminy etc. sama uczyłam się w domu z sylabusów i dałam radę
powodzenia na obronie
mingunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 19:37   #3
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: studia niestacjonarne od 4 zjazdu?

Cytat:
Napisane przez Siska Pokaż wiadomość
Witajcie,

Mam nie lada zagwozdkę. Obrona licencjatu w przyszłym tygodniu. Szukałam uczelni, która mogłaby mnie przyjąć na studia II stopnia niestacjonarne w listopadzie (Kraków) i znalazłam taką, na kierunku Zarządzanie. Gdybym się zapisała to zaczynałabym od 4 zjazdu. Pani w dziekanacie powiedziała, że bardzo trudno byłoby mi nadrobić zaległości ale decyzja należy do mnie. Pomijając już kwestie finansowe zastanawiam się czy nadrobię czy nie, czy znajdę kogoś kto podzieli się notatkami.
Nie chcę tracić roku, a po drugie status studenta jest mi potrzebny do pracy.
Czy ktoś może zaczynał studia, lub z jakichś przyczyn pominął kilka zjazdów i jak to się skończyło?
Co roku zaczynałam studia od III zjazdu (ze względu na pracę) i albo przedstawiałam L4, albo mówiłam prawdę (wszystko zależy od wykładowców), na ogół 2 nieobeności to max, a później albo uzupełniałam dodatkowymi referatami lub gratisowym pytaniem więcej na zaliczeniu albo miałam o stopień niżej. Często też kończyłam o dwa zjazdy wcześniej z oceną niżej albo o 0.5 stopnia do dołu. No i nie studiuję w jakieś prywatnej uczelnii, ale na Uniwersytecie. W skrócie - można? - MOŻNA
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.