Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010) - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-19, 10:06   #3811
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cudne zdjęcia dzieciaczków wklejacie
piękna była pogoda na chrzciny w ubiegłą niedzielę! Oby za tydzień taka była, bo my mamy chrzciny.

Mam pytanko do mamuś - po macie edukacyjnej, karuzelkach, jakie następne zabawki planujecie wprowadzić Maluchom?
Widzę, że Kamyk kupiła bardzo fajny kojec, co innego kupujecie?

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Witajcie po weekendzie! My byliśmy w sobotę cały dzień na budowie, ale za to wczoraj nw wycieczce w górach a potem pierwszy raz na basenie


---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez malinka118 Pokaż wiadomość
Kancia - masz rację z fotkami, ja zwracam na to uwagę nawet robiąc Mi zdjęcia - zawsze ma pieluszkę, albo piankę w wodzie, że nic nie widać.



Dziękuję bardzo Aldii Mężuś czuje się bardzo dobrze, ale to może być zasługa leków, bo n razie jest obstawiony nimi bardzo mocno. Więcej będziemy wiedzieć po 26 kwietnia, bo idzie do szpitala na badania.



Wszystkiego najlepszego dla LU

A nam chrzciny, bardzo się udały. Nie obyło się bez zgrzywtów, ale jestem zadowolona,może nie będe pisać,żeby sie nie denerwować i psuć sobie cudownego dnia, ale wszystkie wiemy o kogo chodzi . Milenka i Olafek byli cudowni. Mi w kościele nie płakała w ogóle, nawet w czasie polewania wodą - bo była letnia. W kościele musiałam dać jej butelkę z moim mleczkiem, ale jak wypiła, to potem uśmiechała się do osób za nami i gaworzyła. Zdjęcia z kościoła będę miała później.

Wkleję Wam moje kochane szkraby i nas na imprezce. I może jeszcze jeden z prezentów Mi od mamusi chrzestnej - cudny komplet z polarku - kocyk i poszewka na poduszkę. Na poduszce z imieniem Mi, a na kocyku z napisami, które widać
cudownie wyglądała Milenka

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez brzoskwinia82 Pokaż wiadomość
zapomniałam napisać że wszystkie zdjęcia maluszków śliczne
wklejam też mojego brzdąca
meeega słodziak
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 10:21   #3812
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Hej mamuśki
Paula marudziła, marudziła i w końcu usnęła...

Śliczne zdjęcia widziałam
To na basenie super, my w końcu jeszcze nie byliśmy...

Na basen najlepiej iść między 3 a 5 miesiącem... Ale znajomy TŻa, który prowadzi te zajęcia mówił, żeby pierwszy raz zrobić to jak będzie ładna pogoda, żeby nie kusić losu i jakiejś choroby nie wywołać.

Nie wiem co zrobić ze spacerkiem... Boję się tej chmury... Jak byliśmy w sobotę u teściów to oboje nas twarz szczypała... Wczoraj TŻ z psem wychodził i miał to samo...

No i koniecznie muszę się pochwalić, że Paulina się dzisiaj obróciła z pleców na brzuszek... No prawie, bo ją lekko popchnęłam już przy samej końcówce... Ale nie podobało jej się na brzuchu...

Poza tym ostatnio jest mega ruchliwa... Wierci się jak nakręcona... Dzisiaj w końcu ją zostawiłam w łóżeczku w poprzek, bo już mi się wstawać nie chciało... Zresztą główkę miała od strony ochraniacza, a nóżki zabezpieczone śpiworkiem, to była bezpieczna...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 10:25   #3813
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Witajcie!

Ingrid sliczne zdjecie w basenie. My tez niedlugo planujemy sie tam wybrac.
Gosbajkaska sama do was sie pchaSuper
Brzoskwinia za szcepienie. A faceci chyba tak maja. Moj maz tez sie nie moze doczekac jak synek bedzie bardziej kumaty, teraz nie za bardzo mu zabawa wychodzi bo niewie jak. Mówi, ze jak bedzie starszy to w piłke z nim pogra, samochodami sie pobawi, na ryby pojdzie, ale to jeszcze dosyc sporo czasu...
Super synek, i ta czuprynka boska
Mój maz mówi na naszego synka łysybo nie ma prawie włosków, a jak widzi zdjecia innych dzieci to napatrzec sie nie moze , ze maja takie bujne czupryny
Madzik ty mnie tu nie strasz, bo mam nadzieje ze te samoloty wkoncu rusza. Pisza, ze Ryanair do srody nie lata, moze wkoncu zaczna latac. Nie ma innej mozliwosci
Tajgabajga jest w Polsce i urlop im sie wydluzył przez to. Ciekawe jak u nich synek sie zachowywal w samolocie?
Castilia słodziutki synek

My jestesmy po bardzo dobrej nocy. Jak synek zasnał o 21.00 to spal do prawie 4potem przewijanie i karmienie i znowu zasnal i spał do 8.00. A mi od 4 juz sie spac nie chcialokreciłam sie w łózku do 6.00, potem jakos udalo mi sie zasnac i ok 8.00 synek mnie obudził. Ale czuje sie bardzo wyspana
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 10:28   #3814
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez lila12 Pokaż wiadomość
Mam pytanko do mamuś - po macie edukacyjnej, karuzelkach, jakie następne zabawki planujecie wprowadzić Maluchom?
Widzę, że Kamyk kupiła bardzo fajny kojec, co innego kupujecie?
Paulina interesuje się bardzo grzechotkami... Ta przyczepiona nad leżaczkiem jest super od kilku dni... Ładnie się nią sama bawi... Jeszcze mamy jedną fajną, która dobrze w rączce leży... Jest super do pogryzienia jej... Wszelkie gryzaki nie są fajne, bo jeszcze za duże... No i moje ulubione zabawki interaktywne, chociaż nie potrafi jeszcze ich w pełni wykorzystać...
A jednym z najlepszych prezentów ostatnich dni jest misiu, zwykły misiu do przytulenia z kocykiem przyczepionym do łapki... Można się przytulić i zasnąć pod nim, można ugryźć go w nos, można za łapkę potrzymać, można za kocyk potargać...

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Poza tym miałam napisać, że niektóre dzieci mają fajne czuprynki, bo Paula to prawie nic...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 10:31   #3815
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Kamyk dla Paulinki
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 10:37   #3816
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Blonde no ja tam nie wiem jak bedzie z Ryanem, bo zapewne te nie-tanie linie najpierw beda przewozic tych pasazerow, ktorzy mieli leciec w te nieszczesne dni i dopiero potem beda zabierac tych, ktorzy maja na teraz. nie wiem czy Ryan sie nie wypnie na tych, co mieli leciec i zaczenie funkcjonowac normalnie od razu w tv mowili, ze zeby wszystko wrocilo do normy potrzeba okolo tygodnia
nie wiem jeszcze czy po tym locie testowym KLM'u linie jednak niezaczna latac, ale wiedzac jaka jest sytuacja kto by sie odwazyl wsiasc do tych samolotow,ktore zdecyduja sie leciec, bo jeden przelecial bez usterek, ale co bedzie z kolejnymi ciezka sprawa...

Castilia slodki ten Twoj synus
Kamyk ja moja niunke przylapalam jak ssala nochala Myszce Mini z takim kocykiem wlasnie. w wozku byla i ona lezala obok niej, patrze a ta MM nochal w buzi i zasysa go
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 10:52   #3817
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

brzoskwinia w mojej spacerówce nie ma przekładanej rączki, a nieraz przydałoby się dla osłony przed słońcem (w razie czego można się poratować parasolką, chociaż ja akurat nie używałam). Wózek głęboki mam z przekładaną rączką i czasem ze względu na słońce przekładam rączkę, chociaż częściej po prostu ciągnę wózek za sobąNo i pokazuj nam częściej swojego przystojniaka
za wizytę, szczepienie i udaną podróż. A skoro nie domagał się na jedzenia, to pewnie go nie potrzebował
Ingrid
widać, że wizyta na basenie udana
madzik oby jak najszybciej choróbsko minęło (a niestety gorączka najczęściej wychodzi wieczorem). A prezent od teściów
aldii Lu ślicznie wygląda A nie wiedziałam, że ta żyrafka to taka kultowa zabawka. Koleżanka Maćka ze zdjęcia ma taką zabawkę, chociaż akurat na tym zdjęciu nie widać
malinka ale, że takie mają podejście do własnego syna to mnie zdziwiłaś
castilia filmik z małym żarłoczkiem Widać, że mu dobrze. Maciek też sie nieraz potrafi uśmiechnąć podczas ssania, ale nie aż tak
Co do diety to nie powinno się wprowadzać za dużo rzeczy naraz, bo potem nie wiadomo na co źle reaguje - no ale ja też niestety mieszam. Teraz też mu coś zaszkodziło bo buzia w krostkach i nie wiem co Trzeba przemywać przegotowaną wodą i tyle
lila my mamy sporo książeczek i grzechotek, maskotek, więc na razie powinno mu wystarczyć
Kamyk to dobrze, że Paulinka jest ruchliwa

A wczoraj z okazji urodzin Michała odwiedził ojciec chrzestny z rodzinką. Córcia jest o 7 miesięcy starsza od Maćka, chociaż na pierwszym zdjęciu wcale tego nie widać, ale na drugim już owszem.
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 11:21   #3818
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Witajcie!
Castilia słodziutki synek

My jestesmy po bardzo dobrej nocy. Jak synek zasnał o 21.00 to spal do prawie 4potem przewijanie i karmienie i znowu zasnal i spał do 8.00. A mi od 4 juz sie spac nie chcialokreciłam sie w łózku do 6.00, potem jakos udalo mi sie zasnac i ok 8.00 synek mnie obudził. Ale czuje sie bardzo wyspana
Bardzo dziekujemy za komplement i brawo dla Twojego synka za piekne spanie

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
Castilia slodki ten Twoj synus
Dziekujemy!!!

Cytat:
Napisane przez addicted to wizaz Pokaż wiadomość
castilia filmik z małym żarłoczkiem Widać, że mu dobrze. Maciek też sie nieraz potrafi uśmiechnąć podczas ssania, ale nie aż tak
Co do diety to nie powinno się wprowadzać za dużo rzeczy naraz, bo potem nie wiadomo na co źle reaguje - no ale ja też niestety mieszam. Teraz też mu coś zaszkodziło bo buzia w krostkach i nie wiem co Trzeba przemywać przegotowaną wodą i tyle
Hehe nio on czesto sie tak smieje i gada do cyca
Dzieki za odniesienie sie do mojego pytania o diete. Uspokoilas mnie
castilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 11:29   #3819
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Paulina interesuje się bardzo grzechotkami... Ta przyczepiona nad leżaczkiem jest super od kilku dni... Ładnie się nią sama bawi... Jeszcze mamy jedną fajną, która dobrze w rączce leży... Jest super do pogryzienia jej... Wszelkie gryzaki nie są fajne, bo jeszcze za duże... No i moje ulubione zabawki interaktywne, chociaż nie potrafi jeszcze ich w pełni wykorzystać...
A jednym z najlepszych prezentów ostatnich dni jest misiu, zwykły misiu do przytulenia z kocykiem przyczepionym do łapki... Można się przytulić i zasnąć pod nim, można ugryźć go w nos, można za łapkę potrzymać, można za kocyk potargać...

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Poza tym miałam napisać, że niektóre dzieci mają fajne czuprynki, bo Paula to prawie nic...
Bartuś właśnie od paru dni zasypia z kocykiem-przytulanką przytula się, zakłada na głowę pilnuję aby się nie udusił ofkors, bo cuda wyczynia z tym przyczepionym misiem.
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 11:50   #3820
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

blonde hair moja niunia też podobnie spała,od 21.15 do 4.20 aż sie wystraszyłam ze zapalenia dostane bo miałam gorące i obolałe piersi,ale ściagneła ładnie i potem od 5 do 8,więc sie zdziwiłam,,bo nawet przespała swoja godzine gaworzenia o 6
hm obusziła sie
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:05   #3821
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Madzik, aldii - basen bardzo się udał a temperatura wody to 33st, powietrza 29st. Tż był w wodzie, a ja pociłam się na brzegu

Malinka - my chodzimy na basen w Lipniku w B-B. Cena kursu to 270zł za 10 zajęć. To link do tej szkoły: www.bobas-bielsko.pl W grupie było 7-8 dzieci i ta ilość jest ok.

Castilia, Madzik - spróbujcie jakoś przymusić TZ do opieki, bo myślę, że ze strony facetów to po prostu lenistwo Wiadomo, że łatwiej im wykorzystywać fakt, że karmicie piersią, ale wszystko inne mogą robić! Przecież to też ich dziecko!
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 12:45   #3822
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Madzik, aldii - basen bardzo się udał a temperatura wody to 33st, powietrza 29st. Tż był w wodzie, a ja pociłam się na brzegu
aaaa, bo to taki bobaskowy


Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Castilia, Madzik - spróbujcie jakoś przymusić TZ do opieki, bo myślę, że ze strony facetów to po prostu lenistwo Wiadomo, że łatwiej im wykorzystywać fakt, że karmicie piersią, ale wszystko inne mogą robić! Przecież to też ich dziecko!
kochana, codziennie jest jazda. ja juz nie pamietam normalnego dnia, zawsze musze sie o cos dopominac. wczoraj mu powiedziala, ze ja chyba nie dam razy z nim zyc a on co? "oj niunia, nie przesadzaj"

lasencje podjelam meska decyzje- ide do lekarza chociaz pewnie nic mi nie powie bo to taki lekarz-pediatra-ginekolog-dermatolog-pielegniarka. pewnie mi da standardowe antybiotyki i karze brac paracetamol
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:50   #3823
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
aaaa, bo to taki bobaskowy




kochana, codziennie jest jazda. ja juz nie pamietam normalnego dnia, zawsze musze sie o cos dopominac. wczoraj mu powiedziala, ze ja chyba nie dam razy z nim zyc a on co? "oj niunia, nie przesadzaj"

lasencje podjelam meska decyzje- ide do lekarza chociaz pewnie nic mi nie powie bo to taki lekarz-pediatra-ginekolog-dermatolog-pielegniarka. pewnie mi da standardowe antybiotyki i karze brac paracetamol
To dobrze ze idzieszlepszy taki lekarz niz zadenja tez nie lubie do nich chodzic
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 13:04   #3824
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Piękne zdjecia dziewczyny

Brzoskwinia jak pisałam ja kupiłam tako sportster, bo ma duże koła(4) i rozkłada się na płasko( ma 4 stopniową regulacje oparcia). Ale przekładanej rączki nie ma... te co miały mi nie paswały... Ale ogólnie nie potrzebuje jej, bo w tym wózku w budzie jest klapa na rzep(taka wentylacja) i ją odpinam to go widze. zresztą zapinam pasami i tak.

A moja bestia zasneła samiusięnka przed chwilą!!! na spacerku był grzeczny- troche przy obiadku był marudny musiałam uspokoić żeby nakarmić... potem wcinał banany z jabłkami aż miło, popił sokiem jabłkowym i był cały szczęśliwy... i nie wiem czemu po spacerze jak go karmie to takie jest czasem niedobry, że nie wiem jak go uspokoić, dzisiaj w jednej ręcę łyżeczka drugą piszczałam klaunem popmpowanym Masakra, ale się uspokoił i jadł ładnie potem.

Moja mała bestia dzisiaj znowu się przewracała na plecki najpierw jedną rączkę wyprostował przed sobą i się rozchustał, odepchnął ode mnie i przewrócił... znowu go dałam na brzuszek i tym razem bez odepchnięcia się obrócił potem chciałam to nagrać dla Tż-ta to nie chciał
Moje dziecko na brzuchu leży chętnie jeśli ma goły tyłek
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 13:13   #3825
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

filka tylko pogratulować ładnego spania (gorzej z cycem)
madzik
no żeby ten lekarz Ci pomógł
zebra każdy sposób jest dobry

u nas niestety ze spacerku nici, bo pogoda durna - generalnie pochmurno, niby się przejaśnia a potem deszcz No i siedzimy w domku
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 13:28   #3826
kalka
Zadomowienie
 
Avatar kalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1 431
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Witajcie po weekendzie! My byliśmy w sobotę cały dzień na budowie, ale za to wczoraj nw wycieczce w górach a potem pierwszy raz na basenie


Cytat:
Napisane przez brzoskwinia82 Pokaż wiadomość
zapomniałam napisać że wszystkie zdjęcia maluszków śliczne
wklejam też mojego brzdąca


Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Elcia dzięki on pił herbatke i wypił tlyko pare łyków, bo ostatnio nia gardzi

Musi się nauczyć to bedzie chętnie pić- mój na pcpozątku wydziwiał, ksztusił się, cyrkował... myslałam, że nie dam rady go z flachy karmić... A trzeba było nie rezygnować, męczyć się a on się w końcu nauczył... Czasem dziecku butelka nie podchodzi i można z inna próbować... Najlepiej z tymi co mają cyca udawać, bo może prędzej się do takiej przekona... My mamy TT i nam pasują... Ale oczywiście karzde dziecko jest inne...


Kalka przetestowałam mój wózek spacerowy i jestem zadowolona Fajnie mi się go prowadzi. Ma dużą bude i jak słonce mocno świeciło to oczka miał w cieniu i tak dzięki niej Bardzo małemu w nim wygodnie.
Dzięki, muszę go zobaczyć na żywo w jakimś sklepie, ale twoja opinia już mnie przekonała A przy okazji "odzyskałaś" już 30 zł?

Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość
No masakra, tez tak mialam jak niedawno mialam grype jelitowa... TZ natychmiast tez byl obloznie chory i zle sie czul... Szkoda gadac z tymi facetami...

Swietne zdjecia macie dziewczyny z basenu i w ogole rewelacyjne te wasze pociechy. Wczoraj ogladalam tez filmik od Kamyka Pocieszna ta Twoja Paulinka

Wlasnie a kiedy mozna pierwszy raz na basen? Kolejne pytanko tez mialam na temat wysypki... chyba cos zezarlam, podejrzewam, ze to byl jednodniowy sok malinowy taki ze swiezych malin bo malego na drugi dzien wysypalo na policzkach brodzie i nosku. Mam sie tym martwic i cos z tym robic czy samo zniknie??? Oczywiscie soku juz pila nie bede.

Co do tych diet dla mamy karmiacej to ja juz glupia jestem Jedna dieta wyklucza co inna pozwala... Oszalec mozna... Juz sama nie wiem co moge a czego nie moge...

Rano jem mleko (chude) z kulkami Nesquick - tez nie wiem czy dobrze, ale raczej nic mu nie dolega. Omijam wszelkie wiatropedne produkty typu kalafior, groszek, fasola, brokuly, brukselka, kapusta etc...

Poza tym nie jem orzechow. TZ jest teraz na takiej specjalnej zdrowej diecie i przygotowuje posilki dla nas obojga (5-6 posilkow dziennie). Robi naprzyklad takie zawijance z kurczakiem i avocado, ale tez nie wiem czy wolno avocado... Czasami jem w ciagu dnia pare rzeczy i potem jak malemu cos na twarzy wychodzi to nie wiem po czym...
Strasznie mnie to meczy i czasem mysle, ze na butli moze byloby mu lepiej, ale niby piersia lepiej karmic i ja zawsze chcialam, ale czuje sie winna kiedy jemu cos dolega...


Chcialam Wam jesio pokazac mojego diabelka:

http://www.youtube.com/watch?v=ho6E17xDLvE
http://www.youtube.com/watch?v=I9jrPRLQA78

Ps. Wieczorem usune to gdzie maly ssie piers bo nie chce zeby caly swiat to koniecznie ogladal ))
Ojej! Nie wiedziałam, że aż tak się można śmiać przy cycu!

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Paulina interesuje się bardzo grzechotkami... Ta przyczepiona nad leżaczkiem jest super od kilku dni... Ładnie się nią sama bawi... Jeszcze mamy jedną fajną, która dobrze w rączce leży... Jest super do pogryzienia jej... Wszelkie gryzaki nie są fajne, bo jeszcze za duże... No i moje ulubione zabawki interaktywne, chociaż nie potrafi jeszcze ich w pełni wykorzystać...
A jednym z najlepszych prezentów ostatnich dni jest misiu, zwykły misiu do przytulenia z kocykiem przyczepionym do łapki... Można się przytulić i zasnąć pod nim, można ugryźć go w nos, można za łapkę potrzymać, można za kocyk potargać...

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Poza tym miałam napisać, że niektóre dzieci mają fajne czuprynki, bo Paula to prawie nic...
Własnie nie moge sie napatrzec na te włoski u niektórych, moja Ali też łysa!
Cytat:
Napisane przez addicted to wizaz Pokaż wiadomość
filka tylko pogratulować ładnego spania (gorzej z cycem)
madzik
no żeby ten lekarz Ci pomógł
zebra każdy sposób jest dobry

u nas niestety ze spacerku nici, bo pogoda durna - generalnie pochmurno, niby się przejaśnia a potem deszcz No i siedzimy w domku
JUż mam dość tej pogody, w depresje wpaść można

A my po piątkowym szczepieniu. Mała miała spać , a przegadała cały dzień, po czym padła po 19 i obudziła sie tylko raz o 3:30
__________________

kalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 13:37   #3827
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Kalka aczkolwiek mój Tż już by zepsuł jakby to nazwać... końcówka siedzenia jest taka nieco do uniesienia w góre w dół, poziomo... i jak składa się wózek ma być poziomo a on instrukcji nie poczytał ale bawić sie chciało i złorzył z podniesionym... ale łatwo dało się to naprawić(poprawić sprężynki w tym- jego szczęście, bo bym go zatłukła) ...
Najwarzniejsze to, ze sporo miejsca ma dzeicko i jest mu wygodnie a jak się w nim bawił to wierzgał nogami po pałąku albo szurał nóżkami, bo mu się tend źwięk podobał. No i duzy kosz an zakupy i ma takie pasy dostakowe po bokach zapinane na ramie wózka żeby wytrzymał iobciążenie I jak coś tam wkładam bokiem to odpinam tehn pas, bo jak wózek rozłozony na płasko to tyłem się nie da włorzyć.. Wyglada na porządny wózek- jakoś na moje drogi nie nabrałabym przekonania tych mega lekkich... Na początku chciałam... nawet byłam bardziej za innym ale Tż poogladał poczytał i powiedział, że dziadostwo... że te kółka takie jakby odpaść miały... no wiadomo na miasto by się anwdawał ale ja muszę mieć opceje żeby przetrwał mega dziury i lasy itd.

A 30 zł dozyskałam Dzięki, polecam sie na przyszłośc hihi
Teraz mały nie kolkuje a ja mam jeszcze 2,5 buteleczki teraz sama będę to piła.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 13:58   #3828
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

MADZIU no przesunelismy sobie obchodzenia rocznicy na nastepny weekend bo w ten nie bylo czasu sobota to caly dzien spedzilismy na spacerze z malym bo bylo goraco i zal bylo w domu siedziec a w czoraj bylam u gina pierwszy raz po porodzie zeby wylukala czu wsio ok i zaproponowala mi 3rodzaje zabezpieczenia tabsy,zastrzyki co 3 miechy i wkladke nie wiec na co sie zdecydowac wy laski biezrecie tabsy?czu cos innego?

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

CASTILIA hehe super filmiki a jakie oczka duze robi jak je no bosko i widze ze tak samo glowka rusza jak sie na cyca rzuca jak moj maly
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 14:05   #3829
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

elcia ja prawdopodobnie zakłądam Mirenę w next miesiącu. Na razie jeszcze mysle intensywnie z Tztem bo on to się uparł na wazektomie
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 14:06   #3830
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
MADZIU no przesunelismy sobie obchodzenia rocznicy na nastepny weekend bo w ten nie bylo czasu sobota to caly dzien spedzilismy na spacerze z malym bo bylo goraco i zal bylo w domu siedziec a w czoraj bylam u gina pierwszy raz po porodzie zeby wylukala czu wsio ok i zaproponowala mi 3rodzaje zabezpieczenia tabsy,zastrzyki co 3 miechy i wkladke nie wiec na co sie zdecydowac wy laski biezrecie tabsy?czu cos innego?

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

CASTILIA hehe super filmiki a jakie oczka duze robi jak je no bosko i widze ze tak samo glowka rusza jak sie na cyca rzuca jak moj maly
ja jak narazie biore tabl. Cerazette
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 14:10   #3831
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
elcia ja prawdopodobnie zakłądam Mirenę w next miesiącu. Na razie jeszcze mysle intensywnie z Tztem bo on to się uparł na wazektomie
mi polecala ginaka wkladke ale ona jest na 5 lat i pytala kiedy nastepna dziecko planujemy a ja nie wiem bo nie roznawialismy z TZ o nastepnym dziecku ale jak mu powiedzialam ze jest na 5 lat to powiedzila tak dlugo to nie

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
ja jak narazie biore tabl. Cerazette
wlasnie o tabsach myslalam ale ja mam skleroze i boje sie ze zapome aaaa i moja ginka powiedziala ciekawostke ze (MOZE POGRUBIE ZEBY SOBIE LASKI PRZECZYTALY ) JAK KOBIETA KARMI PIERSIA I DZIECKO NIE PRZESYPIA CALEJ NOCY D 4 MIESIACA TO KOBIETA JEST ZABEZPIECZONA no ale ja wole nie ryzykowac
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 14:15   #3832
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
mi polecala ginaka wkladke ale ona jest na 5 lat i pytala kiedy nastepna dziecko planujemy a ja nie wiem bo nie roznawialismy z TZ o nastepnym dziecku ale jak mu powiedzialam ze jest na 5 lat to powiedzila tak dlugo to nie

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------



wlasnie o tabsach myslalam ale ja mam skleroze i boje sie ze zapome aaaa i moja ginka powiedziala ciekawostke ze (MOZE POGRUBIE ZEBY SOBIE LASKI PRZECZYTALY ) JAK KOBIETA KARMI PIERSIA I DZIECKO NIE PRZESYPIA CALEJ NOCY D 4 MIESIACA TO KOBIETA JEST ZABEZPIECZONA no ale ja wole nie ryzykowac
jakos w to niewierzeja wole jednak uwazac przynajmniej na kilka lat nie planujemy dzieci.
Fakt o tabl. trzeba niestety pamietacJa narazie zostaje przy tym zabezpieczeniu.
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 14:35   #3833
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

BLONDE t jestes tez z irlandii prawda?
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 14:56   #3834
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
BLONDE t jestes tez z irlandii prawda?
tak, ale z północy
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 15:07   #3835
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

to jak masz ochote to zapraszam na nasz wateczek mamusiek z irlandii laski sa na prawde super no i sa z irladnii wiec zawsze to ktoras w czyms pomoze
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=394197
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 15:15   #3836
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
to jak masz ochote to zapraszam na nasz wateczek mamusiek z irlandii laski sa na prawde super no i sa z irladnii wiec zawsze to ktoras w czyms pomoze
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=394197
moze pózniej zajrze, dziekuje
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 15:50   #3837
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Kancia oj niech się lepiej tż zastanowi, bo potem to już nie ma odwrotu
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 15:54   #3838
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Dziewczyny wlasnie sobie zdalam sprawe, ze ja sie minelam z powolaniem. powinnam byla zostac lekarzem, bo od razu wiedzialam co dostane.
zanim wyszlam zmierzylam sobie temp w bo ten Brauna to jakies fazy ma. kazdy odczyt inny, no i wyszlo 40C. nie wiem czy u doroslych tez sie odejmuje jakies kreski, ale chyba nie?!
cieplo na dworzu a ja w kurtce zimowej i rekawiczkach!!! bo mi zimno bylo. nie wiem jak doszlam, bo zakrecilo mi sie w glowie pare razy.
wchodze do przychodni, wolaja mnie i wyswietla sie "1sze pietro" no to gondole musialam odczepic i wsuwam sie po tych schodach.
u lekarza uszy mialam tak czerwone i gorace, ze myslalam ze mi odpadna. a ten nawet temp mi nie zmierzyl osluchal, obejrzal gardlo, dal skierowanie na pobranie krwi i analize siuskow, paracetamol, ibuprom i antybiotyk.wyniki i tak dopiero za tydzien, bosko!!


no to teraz ja wstawiam moja Natalke, ktora wlasnie kupe zmajstrowala lezac obok mniete dzieci to sie juz niczego nie boja
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#

Edytowane przez madzikUK
Czas edycji: 2010-04-19 o 16:01
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 15:57   #3839
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
Dziewczyny wlasnie sobie zdalam sprawe, ze ja sie minelam z powolaniem. powinnam byla zostac lekarzem, bo od razu wiedzialam co dostane.
zanim wyszlam zmierzylam sobie temp w bo ten Brauna to jakies fazy ma. kazdy odczyt inny, no i wyszlo 40C. nie wiem czy u doroslych tez sie odejmuje jakies kreski, ale chyba nie?!
cieplo na dworzu a ja w kurtce zimowej i rekawiczkach!!! bo mi zimno bylo. nie wiem jak doszlam, bo zakrecilo mi sie w glowie pare razy.
wchodze do przychodni, wolaja mnie i wyswietla sie "1sze pietro" no to gondole musialam odczepic i wsuwam sie po tych schodach.
u lekarza uszy mialam tak czerwone i gorace, ze myslalam ze mi odpadna. a ten nawet temp mi nie zmierzyl osluchal, obejrzal gardlo, dal skierowanie na pobranie krwi i analize siuskow, paracetamol, ibuprom i antybiotyk.wyniki i tak dopiero za tydzien, bosko!!
hmmmmm, czyli nic i tak niewieszWez sie lepiej połoz, okryj mocno kołdra i sie ogrzej- oczywiscie wez te tabletkia tz niech sie zajmie dzieckiem.
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 16:03   #3840
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Blonde problem w tym ze Tz pracuje od 9 do 5 i niestety tylko ja sie zajmuje mala. a tu jeszcze w czwartek szkola
urolopu nie moze wziasc bo juz nie ma i dupa
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.