Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-03-10, 14:54   #271
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Cytat:
Napisane przez DaisyMerollin Pokaż wiadomość
W ogóle ktoś wie co się dzieje ze zeszłorocznymi zwycięzcami? Najpierw było wokól nich pełno szumu, zapraszanie na koncerty Polsatu itd. a potem nagle wsiąkli jak kamień w wodę xD
Nie wiem jak teraz, bo dawno nie słuchałam, ale jeszcze parę miesięcy temu w radiu ciągle przewijał się ich cover Beggin', na I Wanna Be Your Slave też zdarzyło mi się parę razy trafić. No i właśnie koncertują/koncertowali sobie, nawet mieli być w Warszawie, ale wydarzenie zostało przełożone.
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-10, 19:32   #272
MsCorleone
Raczkowanie
 
Avatar MsCorleone
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 207
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Cytat:
Napisane przez DaisyMerollin Pokaż wiadomość
W ogóle ktoś wie co się dzieje ze zeszłorocznymi zwycięzcami? Najpierw było wokól nich pełno szumu, zapraszanie na koncerty Polsatu itd. a potem nagle wsiąkli jak kamień w wodę xD
Måneskin dają radę, ale pamiętacie Blind Channel z Finlandii? Może i ESC nie wygrali, ale naprawdę skorzystali na udziale w konkursie, wyrobili sobie markę i właśnie koncertują w USA
MsCorleone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-10, 19:38   #273
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

To ja częściej trafiam w radiu na "I Wanna Be Your Slave". No i w sumie super, bardzo lubię tę piosenkę, ale...trochę mnie drażni, że wszędzie lansowana jest ta ocenzurowana wersja, a nie ta "true" .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-10, 22:39   #274
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Cytat:
Napisane przez MsCorleone Pokaż wiadomość
Måneskin dają radę, ale pamiętacie Blind Channel z Finlandii? Może i ESC nie wygrali, ale naprawdę skorzystali na udziale w konkursie, wyrobili sobie markę i właśnie koncertują w USA
Kocham ich , są świetni.
W ogole mam wrazenie ,ze poziom w tym roku jest wysoki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-11, 14:27   #275
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Austria już ma piosenkę: https://m.youtube.com/watch?v=tF6LY7lnVFU

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Belgia z piosenką: https://m.youtube.com/watch?v=GZ3mLO4uFjY
Grecja z piosenką: https://m.youtube.com/watch?v=PgiKktnFJIA
Wielka Brytania z piosenką: https://m.youtube.com/watch?v=udsMTb2NIak
Słowenia z klipem: https://m.youtube.com/watch?v=VOOKKVggzXE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-11, 21:50   #276
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Cypr już z piosenką: https://www.youtube.com/watch?v=YcGNhJhR4HY
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-12, 19:58   #277
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Mocno trzymam kciuki, żeby Szwecję reprezentował ten chłopak:

https://www.youtube.com/watch?v=WAk--GrYtwg
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-13, 00:39   #278
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Mamy już kilka ostatnich piosenek!
(jeszcze tylko Armenia będzie mieć swoją propozycję bodaj 19 marca - da się tak bo ostateczny termin na zgłoszenie się z utworami jest jakoś do 13 czy 14 marca a premiera może być później -, Malta zmienia piosenkę i ta nowa ma być jakoś na dniach, Azery też jakoś niedługo będą ale nwm kiedy dokładnie i będzie komplet xd )
Szwecja:
audio - https://www.youtube.com/watch?v=Fr582m6pW0Q
live - https://www.youtube.com/watch?v=T9ZlI3QQcS8
czy tylko mi ten refren trochę zajeżdża Shallow?
Islandia:
audio - https://www.youtube.com/watch?v=ZTrG3XRSyes
live - https://www.youtube.com/watch?v=fl8vtXAJdaA
dobrze że po islandzku ale żeby było jakieś łał to niezbyt
Portugalia:
audio - https://www.youtube.com/watch?v=O3KBlzb2JUg
live - https://www.youtube.com/watch?v=Opax09U5-Qk
fajnie że w tym roku choć częściowo po portugalsku, doceniam że babka zadedykowała swoją piosenkę zmarłej babci albo dziadkowi
__________________
absolwentka prawa pani magister

Edytowane przez palinnkasia
Czas edycji: 2022-03-13 o 00:48
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-13, 09:26   #279
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Szwecja bardzo Shallow.
Spoko jest ten utwór, ale żeby nie wiadomo jakie Wow wow to raczej nie, trochę nie rozumiem ogólnego hype'u.

Kurcze, nie mam póki co ulubionej piosenki w tym roku. Jest kilka fajnych, ale tak jak 2 lata temu katowałam bez przerwy Think About Things i On Fire, rok temu aż 4 piosenki słuchane w kółko, tak w tym roku nic nie tak mocno nie kupiło. Poza Konstraktą, ale ona z zupełnie innych względów.
Musze jeszcze posłuchać więcej, ale nie miałam ani razu "Wow" od pierwszego wejrzenia.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-13, 09:40   #280
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Mnie kilka piosenek nawet się podoba (Albania, Czarnogóra, Finlandia, Hiszpania, Macedonia Północna, Niemcy, Polska, Serbia, Włochy, Ukraina), ale też widzę znaczne obniżenie poziomu. W tamtym roku katowałam praktycznie każdy utwór .

Natomiast co do Szwecji...w dalszym ciągu wolałabym, żeby wygrało "Som du vill" .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-13, 17:34   #281
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Szwecja (na razie) nie zrobiła na mnie większego wrażenia.

Rumunia to słuchajcie moje tegoroczne guilty pleasure, no tak mnie to buja, że szok!

Które piosenki lubię najbardziej w tym roku?
Polska, Rumunia, Cypr (+ piękna sukienka wokalistki w teledysku), Albania.
Kolejność przypadkowa, niektóre znam za krótko możliwe, że dołączą do tego grona za jakiś czas.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-14, 10:30   #282
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Malta z nową piosenką: https://m.youtube.com/watch?v=CdMwk6_Wf8Q (jak na razie mam tylko audio)
Izrael z revampem piosenki: https://m.youtube.com/watch?v=WNFeohWlA20
lepszy instrumental niż poprzednio ale to i tak nie przekonało mnie do tej piosenki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-14, 11:05   #283
DaisyMerollin
Rozeznanie
 
Avatar DaisyMerollin
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 549
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Rumunia to póki co mój faworyt w tym roku
DaisyMerollin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-14, 20:53   #284
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Cytat:
Napisane przez DaisyMerollin Pokaż wiadomość
Rumunia to póki co mój faworyt w tym roku
Uwielbiam to!
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-14, 20:59   #285
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

A ja nie mogę tej piosenki słuchać .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-14, 21:09   #286
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

To "hola mi bebebe"? Straszne to jest kojarzy mi się mocno z "say nanana", podobny poziom
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-14, 21:22   #287
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
To "hola mi bebebe"? Straszne to jest kojarzy mi się mocno z "say nanana", podobny poziom
Tak, to dokładnie ta piosenka .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-14, 21:58   #288
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Dobrze, przepraszam, to nie jest TAK ZŁE jak "say nanana" ale nadal nie jest dobre

W ogóle chyba nie ma w tym roku dobrej tanecznej piosenki, wszystkie są nijakie.
Nie ma też dobrej rockowej, są niezłe ballady, całkiem ciekawe piosenki folkowe (choć nie wszystkie jak zawsze, patrz: Mołdawia ) są dwie piosenki funkowe, z których jedna jest bardzo elegancka, no i jeden alternatywny performens, który wymyka się zupełnie ramom Eurowizji, bo nie wiadomo, jak go oceniać
Zapomniałam o czymś?
Muszę sobie to rozpisać gatunkami i zrobić rankingi w każdej dziedzinie
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-16, 16:17   #289
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
To "hola mi bebebe"? Straszne to jest kojarzy mi się mocno z "say nanana", podobny poziom
Dlatego napisałam, że to moje guilty pleasure, a z tym się nie dyskutuje. Wiesz, że jest to tanie, ale nie możesz przestać słuchać wtedy nie oceniasz czy to jest dobre czy złe.

Nie no ,,Say na na na'' było o wiele gorsze

-----

Serbię przesłuchałam kilka razy ostatnio i.. nie polubimy się jednak.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
A ja nie mogę tej piosenki słuchać .
Ja to kilku utworów w tym roku słuchać nie mogę. Np. Łotwy
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2022-03-16 o 16:16
leille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-16, 16:33   #290
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dlatego napisałam, że to moje guilty pleasure, a z tym się nie dyskutuje. Wiesz, że jest to tanie, ale nie możesz przestać słuchać wtedy nie oceniasz czy to jest dobre czy złe.

Nie no ,,Say na na na'' było o wiele gorsze

-----

Serbię przesłuchałam kilka razy ostatnio i.. nie polubimy się jednak.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------



Ja to kilku utworów w tym roku słuchać nie mogę. Np. Łotwy
To jest ta piosenka, przy której pisałam, że ma ładną melodię? To ja też jej jednak nie słucham .

I w dalszym ciągu nie potrafię w żaden sposób przeboleć faktu, że ze Szwecji do Włoch nie pojedzie Theoz. Jak sobie przed finałem ichnich preselekcji zapuściłam przypadkiem zestawienie piosenek, które się zakwalifikowały, tylko "Som du vill" wpadło mi w ucho. Mimo tego, że jest po szwedzku .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-16, 17:26   #291
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
To jest ta piosenka, przy której pisałam, że ma ładną melodię? To ja też jej jednak nie słucham .

I w dalszym ciągu nie potrafię w żaden sposób przeboleć faktu, że ze Szwecji do Włoch nie pojedzie Theoz. Jak sobie przed finałem ichnich preselekcji zapuściłam przypadkiem zestawienie piosenek, które się zakwalifikowały, tylko "Som du vill" wpadło mi w ucho. Mimo tego, że jest po szwedzku .
Wydaje mi się, że pisałaś tak o Mołdawii (swoją drogą też jej słuchać nie mogę ), a Łotwa to te chłopaczki co tak latają po scenie, tytuł ,,Eat your salad'', kolorowe garnitury, okularki, perkusja, gitary, klawisze i saksofon z całego zestawienia biorę tylko saksofon
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-16, 20:56   #292
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że pisałaś tak o Mołdawii (swoją drogą też jej słuchać nie mogę ), a Łotwa to te chłopaczki co tak latają po scenie, tytuł ,,Eat your salad'', kolorowe garnitury, okularki, perkusja, gitary, klawisze i saksofon z całego zestawienia biorę tylko saksofon
Taka ciekawostka, w tym roku mamy dokładnie dwie funkowe piosenki i obie są do siebie dość podobne, a jednak dzieli je przepaść.
Wspomniana wyżej "eat your salad", teoretycznie kawał poruszającego funka, noga sama powinna tupać, ale to jest tak chaotyczne, tak postrzępione, porozwalane, złożone z części niepasujących do siebie, z dziwnym, jakby "na siłę" tekstem, przekoloryzowane, przechoreografowione i w ogóle wszystko. Do tego na żywo tak bardzo nieczysto!!! Że "no po prostu, kur*ka, no nie!" W związku z tym dostajemy całkiem niestrawną sałatkę, której nie można za bardzo wysłuchać do końca, ma się dosyć już po 1/3.

Na drugim biegunie jest równie funkowa piosenka "disko" Słowenii, do której również nóżka sama tupie, muzycznie jest bardzo poprawnie, atrakcyjnie napisana, chłopak ma fajną, aksamitną barwę, świetnie operuje głosem, czyściutko, równiutko, bardzo dobry funkowy numer. Wizualnie oszczędnie, nie masz wrażenia natłoku i przesytu jak u sałatkowców, tylko że... Jezu jak nudno. Wizualnie na poziomie eurowizji z pierwszej połowy lat 90.
Wizualnie jest tak nudno, że.. Wyłączasz po 1/3 bo już wiesz ze nic tam Cię nowego nie spotka.

Obie piosenki w rankingach są podobnie nisko.
Myślę, że obie zostały wystawione teoche na fali popularnaosci Dadiego, który również z funka sporo czerpie.
Tylko Dadi miał zarówno dobre piosenki, ale też jego performens mimo zartobliwości, dystansu, lekkiego kiczu był wyważony i nieprzesadzony. I dlatego ludzie go pokochali w 2020 i zostali z tą miłością w 2021. A tu teraz z jednej strony mamy do czynienia z GRUBĄ przesadą wizualną, z drugiej z tak dużą oszczędnością, którą mało kto kupi. A szkoda, bo muzycznie piosenka Słowenii naprawdę się broni.
(oczywiście, jak ktoś lubi funka. Jak ktoś nie lubi to nic go nie przekona).
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-17, 10:33   #293
daryu
Raczkowanie
 
Avatar daryu
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 128
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Tak mi się wydaje, że tegoroczna eurowizja tak średnio wypadają pod kątem artystycznym imo. Nie wiszę czegoś takiego, że robie WOW jak w przypadku Francji czy Szwajcaria w 2021 roku.
daryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-17, 12:03   #294
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Tak, jest bardzo dużo przecietniaków.
Wczoraj zrobiliśmy maraton ze wszystkimi piosenkami. Paradoksalnie przez to, że jest tyle "poprawnych, ale bez efektu Wow" utwórow, nasze szanse na wysoką pozycję są całkiem mocne. Chociaż głosowanie jury to jak zwykle jedna wielka niewiadoma.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-17, 12:43   #295
daryu
Raczkowanie
 
Avatar daryu
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 128
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Tak, jest bardzo dużo przecietniaków.
Wczoraj zrobiliśmy maraton ze wszystkimi piosenkami. Paradoksalnie przez to, że jest tyle "poprawnych, ale bez efektu Wow" utwórow, nasze szanse na wysoką pozycję są całkiem mocne. Chociaż głosowanie jury to jak zwykle jedna wielka niewiadoma.
Jury to jedno, ale też i głosowanie poszczególnych krajów jest zawsze dość zaskakujące. Polska ma szansę, ale szczerze? Czy uważam, że jest to totalny hit? Nie bardzo. Średnia, ale nieco lepsza od innych piosenek z tego roku.
daryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-17, 18:09   #296
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Taka ciekawostka, w tym roku mamy dokładnie dwie funkowe piosenki i obie są do siebie dość podobne, a jednak dzieli je przepaść.
Wspomniana wyżej "eat your salad", teoretycznie kawał poruszającego funka, noga sama powinna tupać, ale to jest tak chaotyczne, tak postrzępione, porozwalane, złożone z części niepasujących do siebie, z dziwnym, jakby "na siłę" tekstem, przekoloryzowane, przechoreografowione i w ogóle wszystko. Do tego na żywo tak bardzo nieczysto!!! Że "no po prostu, kur*ka, no nie!" W związku z tym dostajemy całkiem niestrawną sałatkę, której nie można za bardzo wysłuchać do końca, ma się dosyć już po 1/3.

Na drugim biegunie jest równie funkowa piosenka "disko" Słowenii, do której również nóżka sama tupie, muzycznie jest bardzo poprawnie, atrakcyjnie napisana, chłopak ma fajną, aksamitną barwę, świetnie operuje głosem, czyściutko, równiutko, bardzo dobry funkowy numer. Wizualnie oszczędnie, nie masz wrażenia natłoku i przesytu jak u sałatkowców, tylko że... Jezu jak nudno. Wizualnie na poziomie eurowizji z pierwszej połowy lat 90.
Wizualnie jest tak nudno, że.. Wyłączasz po 1/3 bo już wiesz ze nic tam Cię nowego nie spotka.

Obie piosenki w rankingach są podobnie nisko.
Myślę, że obie zostały wystawione teoche na fali popularnaosci Dadiego, który również z funka sporo czerpie.
Tylko Dadi miał zarówno dobre piosenki, ale też jego performens mimo zartobliwości, dystansu, lekkiego kiczu był wyważony i nieprzesadzony. I dlatego ludzie go pokochali w 2020 i zostali z tą miłością w 2021. A tu teraz z jednej strony mamy do czynienia z GRUBĄ przesadą wizualną, z drugiej z tak dużą oszczędnością, którą mało kto kupi. A szkoda, bo muzycznie piosenka Słowenii naprawdę się broni.
(oczywiście, jak ktoś lubi funka. Jak ktoś nie lubi to nic go nie przekona).

Jak dobrze to ujęłaś! podpisuje się pod tym rękami i nogami! napisałaś dokładnie to co kotłowało mi się w głowie. Funka nie słucham, ale Dadi obie piosenki miał super więc potrafię docenić chociaż to nie mój gatunek muzyczny.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-19, 23:36   #297
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Armenia już z piosenką:
https://www.youtube.com/watch?v=gVqGKkm7xBE
nie jest najgorzej, ale jakoś pasuje mi bardziej np. do spotu Polsatu
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-21, 16:04   #298
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

No i Azery wreszcie z piosenką, tym samym Eurowizja 2022 ma już wszystkie piosenki:
https://m.youtube.com/watch?v=TGd1AFKR_-E

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-22, 14:36   #299
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Ciekawostka - piosenka z Hiszpanii była napisana dla J.Lo ale ona jej nie wybrała: https://wiwibloggs.com/2022/03/22/sl...-lopez/271146/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-02, 14:46   #300
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Eurowizja 2022 - dyskusje i offtopy

Bardzo mi sie podoba piosenka z Francji i powiem szczerze ,w ogole nie mój gust a mam gęsią skórkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-22 17:21:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.