Zaginęła Iwona z Trójmiasta - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 23:01   #1711
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

ehhh po ostatnich wypowiedziach Rutkowskiego myślałam, że zagadka na dniach się wyjaśni... a tu nadal cisza
mam nadzieję, że na wieści o losie Iwony nie trzeba będzie czekać aż do marca, jak to przepowiadała jedna z jasnowidzek (a może jeden z jasnowidzów, nie pamiętam dokładnie...).
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 23:55   #1712
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Widac,ze juz lansuje Wam sie w glowach skoro szukacie pomocy w NASA

Z calym szacunkiem dla Iwony, niech sie znajdzie cala i zdrowa ale to co tutaj czytam potwierdza fakt,ze siedza tu dzieci pokolenia 'Detektywow' i 'W11'...

Hmmmm na satelitach to się nie znam więc się nie wypowiem ale się wypowiem co do Twojej 1wszej części wypowiedzi: w głowach to się może LASOWAĆ a LANSUJĄ się gwiazdy no chyb,że nasze mózgi się lansują to spoko
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 06:23   #1713
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
Hmmmm na satelitach to się nie znam więc się nie wypowiem ale się wypowiem co do Twojej 1wszej części wypowiedzi: w głowach to się może LASOWAĆ a LANSUJĄ się gwiazdy no chyb,że nasze mózgi się lansują to spoko

przepraszam za literowke
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 10:29   #1714
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...u_Reagana.html

Przeszukano ponownie stawy.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 11:39   #1715
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Wypowiedź Jackowskiego (drugi filmik na stronie):

http://nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2176
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 11:56   #1716
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Wypowiedź Jackowskiego (drugi filmik na stronie):

http://nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2176
Cytat:
Czym jest owo słowo „czarne” z wizji z 25 sierpnia? Czy rzeczywiście ciało Iwony jest w owym betonowym tunelu? A może jest tam ona przetrzymywana? Jasnowidz obiecuje, że będzie na bieżąco relacjonował tę sprawę na łamach portalu FN.
aż mnie ciarki przeszły...
słynna z II wątku o Iwonie evavenntt miała podobną wizję jeszcze przed Jackowskim, pisała o tym na Kafeterii...

IWONA NAPISAŁA SMSA DO SWOJEGO CHŁOPAKA???????
kurde o co chodzi, kim niby jest ten jej chłopak, którego rzekomo nie miała?
Policjant? ...

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-08-27 o 11:58
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 12:22   #1717
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
IWONA NAPISAŁA SMSA DO SWOJEGO CHŁOPAKA???????
kurde o co chodzi, kim niby jest ten jej chłopak, którego rzekomo nie miała?
Policjant? ...
Wiesz, może niekoniecznie to był jej "oficjalny" chłopak, a ktoś bliski, albo ktoś z kim po prostu kręciła. Jackowski jest dojrzałym facetem, wychowywał się w zupełnie innych czasach, takie osoby często mówią "chłopak", albo wręcz "narzeczony" na kogoś kto wcale nim nie jest.
W oficjalnym związku nie była - tak mówiła jej mama, ale może był ktoś z kim kręciła.

EDIT: ale dzięki temu (o ile to prawda co mówił Jackowski) wiemy że jej telefon został prześwietlony - ściągnięto od operatora smsy, na pewno też połączenia.

Edytowane przez Kimikika
Czas edycji: 2010-08-27 o 12:26
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 12:27   #1718
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Czym jest owo słowo „czarne” z wizji z 25 sierpnia? Czy rzeczywiście ciało Iwony jest w owym betonowym tunelu? A może jest tam ona przetrzymywana?
Osiedle Iwony znajduje się przy ulicy Czarny Dwór (patrz mapka na str 42). Aby dojść do domu musiała przez nią przejść. Jeśli rozważa się porwanie to właśnie z tej ulicy.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 12:27   #1719
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

No to wiedzą do kogo pisała... kurde co się dalej działo, czemu im aż tyle czasu zajmuje rozwikłanie tej sprawy?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 12:31   #1720
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
EDIT: ale dzięki temu (o ile to prawda co mówił Jackowski) wiemy że jej telefon został prześwietlony - ściągnięto od operatora smsy, na pewno też połączenia.
Albo ten chłopak na przesłuchaniu pokazał policji swój telefon z sms-ami od Iwony.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 12:31   #1721
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Osiedle Iwony znajduje się przy ulicy Czarny Dwór (patrz mapka na str 42). Aby dojść do domu musiała przez nią przejść. Jeśli rozważa się porwanie to właśnie z tej ulicy.
nie pomyślałam o tym...
gdzieś czytałam na forum, czemu zakładają że ona nie doszła do bloku, ktoś tam pisał że może właśnie doszła i cała tragedia rozegrała się w mieszkaniu Adrii? w piwnicy, na klatce schodowej??
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 12:42   #1722
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Albo ten chłopak na przesłuchaniu pokazał policji swój telefon z sms-ami od Iwony.
To też możliwe. Mam jednak nadzieję, że sciągnięto wszystkie dane od operatora, bo on mógł pokazać ale ktoś inny już nie. Wydaje mi się że to standardowa procedura w dojściu do tego z kim osoba zaginiona się kontaktowała i mam nadzieję że z tym nie nawalono.

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
nie pomyślałam o tym...
gdzieś czytałam na forum, czemu zakładają że ona nie doszła do bloku, ktoś tam pisał że może właśnie doszła i cała tragedia rozegrała się w mieszkaniu Adrii? w piwnicy, na klatce schodowej??
Vision proszę nie snuj takich teorii oskarżających bo nie ma żadnych podstaw by tak uważać.

Iwona mieszka na chronionym osiedlu, gdzie jest ochroniarz i monitoring.

Poza tym to ci znajomi z którymi była wymyślili Rutkowskiego, myślisz że gdyby byli w to zamieszani to proponowali by wciągnięcie do sprawy osoby która może dojść do prawdy i ich pogrążyć?
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 12:51   #1723
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Chciałbym serdecznie przeprosić , i wyrazić swoje zakłopotanie tekstem który wcześniej umieściłem na tym forum, podając nie sprawdzone dane na temat whiteangel1977 , jak i może kilku innych forumowiczek w temacie - strony Onion.
whiteangel1977- Nie miała z tym nic wspólnego , jest osobą godną zaufania - za wyrażenie złej opinii O TEJ OSOBIE - SERDECZNIE PRZEPRASZAM
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:10   #1724
Dolores77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 58
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Witam.Poproszę o linka do forum o Iwonce.
Dolores77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:10   #1725
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Vision proszę nie snuj takich teorii oskarżających bo nie ma żadnych podstaw by tak uważać.

Iwona mieszka na chronionym osiedlu, gdzie jest ochroniarz i monitoring.

Poza tym to ci znajomi z którymi była wymyślili Rutkowskiego, myślisz że gdyby byli w to zamieszani to proponowali by wciągnięcie do sprawy osoby która może dojść do prawdy i ich pogrążyć?
nie snuję teorii tylko pisze co przeczytałam na innym forum albo w komentarzach pod jakims filmikiem prawda jest taka, że nie wiem co mam myśleć i nie mam już na dzień dzisiejszy żadnego zdania na ten temat - nie wiem komu ufać i kto mówi prawdę, nie wiem co tak na serio robią policjanci i co robi Rutkowski (tydzień temu zapewniał, że za kilka dni sprawa się wyjaśni...).
My prawie NIC nie wiemy, snujemy domysły i czekamy aż ona wróci.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:12   #1726
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Dolores77 Pokaż wiadomość
Witam.Poproszę o linka do forum o Iwonce.
Proszę:

http://www.zaginelaiwonawieczorek.npx.pl/news.php
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:15   #1727
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
nie snuję teorii tylko pisze co przeczytałam na innym forum albo w komentarzach pod jakims filmikiem prawda jest taka, że nie wiem co mam myśleć i nie mam już na dzień dzisiejszy żadnego zdania na ten temat - nie wiem komu ufać i kto mówi prawdę, nie wiem co tak na serio robią policjanci i co robi Rutkowski (tydzień temu zapewniał, że za kilka dni sprawa się wyjaśni...).
My prawie NIC nie wiemy, snujemy domysły i czekamy aż ona wróci.
Rozumiem, ale myślę że nie ma sensu rozpowszechniac takich rzeczy bo jeszcze ktoś to podchwyci i puści dalej.
Jest ochrona całodobowa, jest monitoring to myślisz że by weszła niezauważona?

Myślę że trzeba trochę zaufać i policji i Rutkowskiemu że wiedzą co robią. Na pewno wiedzą znacznie więcej niż my, a że nam nie mówią... Też bym wolała żeby o wszystkim co mają powiedzieli, ale niestety.
Mam tylko nadzieję że to się jakoś rozwiąże i nie będzie tak jak z Asią Surowiecką - 4 lata minęły od zaginięcia i nie ma żadnego śladu
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:20   #1728
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Rozumiem, ale myślę że nie ma sensu rozpowszechniac takich rzeczy bo jeszcze ktoś to podchwyci i puści dalej.
Jest ochrona całodobowa, jest monitoring to myślisz że by weszła niezauważona?
Prawdę mówiąc to nie jest zamknięte osiedle ze szlabanem itp., tylko monitorowane i podobno tylko na niektórych blokach jest kamera. Wjeżdżałam na to osiedle i ochrony nie widziałam ale to było przed zaginięciem Iwony więc specjalnie się nie rozglądałam.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:25   #1729
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Prawdę mówiąc to nie jest zamknięte osiedle ze szlabanem itp., tylko monitorowane i podobno tylko na niektórych blokach jest kamera. Wjeżdżałam na to osiedle i ochrony nie widziałam ale to było przed zaginięciem Iwony więc specjalnie się nie rozglądałam.

Ja słyszałam że jest, potem jescze sama sprawdzałam to info i wychodzi że jest całodobowa ochrona i monitoring. Kamery to może nie na wszystkich blokach, nie wiem, ale przy wejściu to na pewno są.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 13:35   #1730
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Ja słyszałam że jest, potem jescze sama sprawdzałam to info i wychodzi że jest całodobowa ochrona i monitoring. Kamery to może nie na wszystkich blokach, nie wiem, ale przy wejściu to na pewno są.

Z tym że to nie jest ogrodzone osiedle więc wejścia są z każdej strony.



Myślę że osiedle jest monitorowane przez ochronę i rozumiem że w taki sposób jest chronione.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:41   #1731
Dolores77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 58
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Dziękuje
Dolores77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:51   #1732
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Z tym że to nie jest ogrodzone osiedle więc wejścia są z każdej strony.



Myślę że osiedle jest monitorowane przez ochronę i rozumiem że w taki sposób jest chronione.

O, to już nie wiem, bo ja czytałam że ogrodzone. Wejścia niby w różnych miejscach ale furtki na klucz. Nawet przeglądałam oferty miszkań stamtąd i też było że ogrodzone, monitorowane, całodobowa ochrona.

Bo na tym osiedlu Jelitkowski Dwór mieszkała tak?

Zreszta, tak czy siak, dziewczyny zaufajmy w pewnych sprawach. Ta 4 znajomych to przecież podejrzani nr 1 i na pewno ich dokładnie sprawdzili. Skoro wszyscy (policja, Rutkowski, znajomi i rodzina Iwony) mówią że do domu nie doszła to uznajmy to za fakt.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 14:01   #1733
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
O, to już nie wiem, bo ja czytałam że ogrodzone. Wejścia niby w różnych miejscach ale furtki na klucz. Nawet przeglądałam oferty miszkań stamtąd i też było że ogrodzone, monitorowane, całodobowa ochrona.

Bo na tym osiedlu Jelitkowski Dwór mieszkała tak?

Zreszta, tak czy siak, dziewczyny zaufajmy w pewnych sprawach. Ta 4 znajomych to przecież podejrzani nr 1 i na pewno ich dokładnie sprawdzili. Skoro wszyscy (policja, Rutkowski, znajomi i rodzina Iwony) mówią że do domu nie doszła to uznajmy to za fakt.
Na 100% osiedle nie jest ogrodzone ponieważ przez sam środek osiela prowadzi dojazd do Biedronki. (do której właśnie jechałam).

Cytat z artykułu:

Cytat:
Niestety, w przeciwieństwie do wybudowanego także przez Invest Komfort nieodległego osiedla Jelitkowski Dwór (u zbiegu al. Jana Pawła II i Czarny Dwór), Nadmorski Dwór zostanie ogrodzony.
http://dom.trojmiasto.pl/Nadmorski-D...ne-n33589.html
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 14:08   #1734
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Tak, też znalazłam ten artykuł, ale też takie ogłoszenie:

"osiedle ogrodzone, strzeżone"
http://tabelaofert.pl/mieszkanie-dwu...wielkie,433782

i to:
"na źółto to Jelitkowski Dwór, pocątkowo tez miało być ogrodzony cały, w rezultacie mmay pół getto i furtki w narożnikach zamknięte na klucz. Można przejść środkiem główną drogą, ale to dosyć daleko w stosunku do przejścia jakie było.: - http://www.skyscrapercity.com/showth...463262&page=11


No ale skoro tam byłaś, to zaufam Tobie
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 14:11   #1735
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Iwona mieszka na chronionym osiedlu, gdzie jest ochroniarz i monitoring.

Poza tym to ci znajomi z którymi była wymyślili Rutkowskiego, myślisz że gdyby byli w to zamieszani to proponowali by wciągnięcie do sprawy osoby która może dojść do prawdy i ich pogrążyć?
to że jest to osiedle strzeżone nie oznacza że jest bezpieczne i to że jest monitoring nie oznacza że działa on tak jak należy, mieszkam na takim osiedlu więc wiem jak to wygląda i strzeżone jest tylko z nazwy, ochroniarz siedzi w kanciapie i wychodzi tylko wtedy kiedy idzie zapalić, a monitoring jest brany najtańszy jaki jest dostępny i pewnie nawet nie włączony bo to koszty, tym bardziej że to było rano więc można było zrobić prawie wszystko bo ochroniarz i tak pewnie spał...

a co do znajomych to gdyby byli zamieszani i ktoś rzucił hasło Rutkowski czy inny detektyw by się sprzeciwiali? oczywiście że nie bo wtedy wystawiliby się na strzał, więc na hasło będzie detektyw ciała pozbyli się na dobre i udają kochających przyjaciół, takie jest życie kiedyś była sprawa żony która zabiła męża wraz ze znajomymi pozbyli się zwłok a potem jeszcze organizowali poszukiwania aż policja wpadła na zwłoki przypadkiem po latach i wszyscy beknęli za to więc można udawać zainteresowanie odnalezieniem osoby którą się zlikwidowało...
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 14:20   #1736
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Wypowiedź Jackowskiego (drugi filmik na stronie):

http://nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2176
ta jego wizja czy mara jak On to nazwał jest bardzo podobna do wizji pewnej osoby z forum Iwony.
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 14:23   #1737
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Tzn mieszkańcy pojedynczych bloków mogli sobie zrobić jakieś dodatkowe furtki ale nie jest to osiedle takie ze szlabanem i budką ochroniarzy na wejściu. Zresztą w tej sytuacji to nawet trochę szkoda bo ochrona mogłaby coś słyszeć a monitoring zarejestrować...
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 14:36   #1738
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Rozumiem, ale myślę że nie ma sensu rozpowszechniac takich rzeczy bo jeszcze ktoś to podchwyci i puści dalej.
Jest ochrona całodobowa, jest monitoring to myślisz że by weszła niezauważona?

Myślę że trzeba trochę zaufać i policji i Rutkowskiemu że wiedzą co robią. Na pewno wiedzą znacznie więcej niż my, a że nam nie mówią... Też bym wolała żeby o wszystkim co mają powiedzieli, ale niestety.
Mam tylko nadzieję że to się jakoś rozwiąże i nie będzie tak jak z Asią Surowiecką - 4 lata minęły od zaginięcia i nie ma żadnego śladu
skoro to już gdzieś zostało napisane to tak czy inaczej ktoś to może podchwycić i podac dalej więc nie widzę powodu abym o tym nie pisała, nie ma tu chyba cenzury? Nie obrażam nikogo, piszę co myślę i pisze zgodnie z regulaminem tego forum. Więc...

O Iwonie już tyle dziwnych rzeczy napisano i pewnie jeszcze się napisze, że ja sama już nie raguję na to tak jak kiedyś.

Co do zaufaniu policji - już udowodnili jakie mają zaniedbania w tej sprawie, więc ja im nie ufam i ufać nie zamierzam. Co do Rutkowskiego - też jestem sceptycznie nastawiona, póki co siedzi cicho w sprawie szwedzkiego śladu, poczekamy zobaczymy

Mam jedynie nadzieję, że wśród zgrai tych wszystrkich ludzi zajmujących się sprawą trafi się chociaż jedna osoba, która wpadnie na właściwy trop i pokieruje to wszystko ku finałowi - oby to był szczęśliwy finał
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 14:36   #1739
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Ok, my nie mamy żadnych podstaw żeby nie wierzyć tej 4 znajomych.To że ktoś nam sie nie podoba nie oznacza że kłamie czy jest mordercą.Skoro my tutaj bierzemy pod uwagę że ta 4 mogła kłamać to zapewne policja, Rutkowski i rodzina Iwony też wzięli to pod uwagę i dokładnie sprawdzili. Oni jako ostatni mieli kontakt z Iwoną i na perwno zostali dokładnie przeswietleni. Nie ma sensu takie gdybanie, bo byc może mają różne nagrania z monitoringu i z klubu, i z osiedla itd., zaznania różnych świadków którzy ich widzieli. Wiadomo, nie puszczą wszystkiego do netu.
Uznaję, że skoro policja, Rutkowski i rodzina Iwony powtarzają wersję znajomych, że nie doszła do domu to tak rzeczywiście było bo nie sądzę aby rzucali takie słowa bez sprawdzenia tego.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 14:47   #1740
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

A wracając do tematu Jackowskiego i wizji to tego typu kanały skojarzyły mi się z zamknięta oczyszczalnią ścieków "Zaspa" która znajduje się na tych terenach działkowych, które zwiedzałam. Ten teren jest aktualnie zamknięty ale pamiętam że są tam tego typu kanały. Kanał ściekowy miał takie pręty do jakby wstępnego oczyszczania ścieków z nieczystości wrzucanych do muszli itp. typu podpaski inne "skarby"

http://www.mmtrojmiasto.pl/4424/2009...ekow-na-zaspie


Widok oczyszczalni położonej między działkami z lotu ptaka:

osiedle Iwony, a właściwie jego początek widać w prawym górnym rogu tego zdjęcia.







Nowy wywiad z Rutkowskim:
http://audio.lublin.com.pl/index.php?s=1&id=838

Iwona była widziana na ulicy Czarny Dwór 6 godzina 4:25- 4:30
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-08-27 o 14:59
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.