Zaginęła Iwona z Trójmiasta - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 09:30   #151
Loczek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Loczek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 768
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
ja mysle, ze z piosenek zagranicznych sluzacych za podklad sprawdzilaby sie:
-Everything I do, I do it for you Bryana Adamsa, wiem, ze gdy zaginela Madeline w jej filmiku tez ta piosenka byla podkladem i swietnie sie sprawdzila
albo Evanescence "Missing"
albo Sting "Every breathe you take" bo piekna ale to tylko moje luźne propozycje
To ja zaproponuję Michael Buble - Home i Amanda Seyfried - Little home.
Ta druga kojarzy mi się z Iwoną. Pewnie dlatego, że zawsze mi leci jak czytam fora o Niej.
__________________
'..Moje niewypowiedziane myśli utknęły w mojej głowie.

'..This time, this place... misused, mistakes.
Loczek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 09:37   #152
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Loczek90 Pokaż wiadomość
To ja zaproponuję Michael Buble - Home i Amanda Seyfried - Little home.
Ta druga kojarzy mi się z Iwoną. Pewnie dlatego, że zawsze mi leci jak czytam fora o Niej.
porzucam moje propozycje ze tez wczesniej na to nie wpadłam, ta piosenka jest przepiekna, spokojna, nie bedzie razila podczas czytania slajdów, no i "home"... wiadomo...
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 09:51   #153
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
ja mysle, ze z piosenek zagranicznych sluzacych za podklad sprawdzilaby sie:
-Everything I do, I do it for you Bryana Adamsa, wiem, ze gdy zaginela Madeline w jej filmiku tez ta piosenka byla podkladem i swietnie sie sprawdzila
albo Evanescence "Missing"
albo Sting "Every breathe you take" bo piekna ale to tylko moje luźne propozycje
Jeśli tylko uzyskasz zgodę od Bryana Adamsa, Evaescence albo Stinga na wykorzystanie ich utworów do naszego filmiku to ja jestem jak najbardziej za.

Moim zdaniem powinnyśmy znaleźć utwór do którego którego nikt nie będzie rościł sobie praw.

Jak widać w tym momencie dziewczyny rozważają usunięcie muzyki Edyty Bartosiewicz w wystawionych przez siebie kopiach tego filmu, wiec jeśli wykorzystamy bez pozwolenia utwór zagranicznego wykonawcy to historia się powtórzy i znów będą posty że coś ukradłyśmy bez pozwolenia wykonawcy.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-08-16 o 09:53
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 09:55   #154
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Jest całe mnóstwo piosenek pasujących do filmu.
Mi np. do głowy przychodzi Nazareth - Where are you now.
Zresztą wersja instrumentalna jakiejś spokojnej piosenki też by się sprawdziła.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 09:56   #155
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Jest całe mnóstwo piosenek pasujących do filmu.
Mi np. do głowy przychodzi Nazareth - Where are you now.
Zresztą wersja instrumentalna jakiejś spokojnej piosenki też by się sprawdziła.
Tutaj nie chodzi o znalezienie piosenki która by pasowała do filmu, tylko o znalezienie piosenki do której macie prawa na wykorzystanie.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:03   #156
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Dziewczyny, nie wiem czy ktoś już tłumaczył informacje o zaginięciu Iwony, jeśli nie, to przetłumaczyłam na niemiecki. Może ktoś zechce je jeszcze potem dopracować, ale póki co wklejam, to co mam.

WIR SUCHEN 19-jährige IWONA WIECZOREK
In der Nacht vom 17. zum 18.Juli 2010 in Sopot (Polen) ist Iwona Wieczorek verschwunden. Sie ist 19 Jahre alt, 1,64 M groß, hat braune Augen. Sie hatte eine Bluse mit weiß-dunkelblauen Streifen, einen dunkelblauen Mini-Rock und dunkelblaue Samtstockelschuhe an. In dieser Nacht hat sie sich in der Disko im Zentrum von Sopot amüsiert. Dann hat sie sich entschlossen, um 3 Uhr alleine nach Hause zu gehen. Sie ist die Allee am Strand entlang zu Fuss gegangen, um 3.30 Uhr hat sie zum letzten Mal mit ihrer Freundin telefoniert. Sie wurde von einer der Monitoring-Kameras am Strand aufgenommen, als sie in Richtung ihres Hauses gegangen ist (etwa 2 Km weit vom Ziel), dann ist sie aber abgebogen und keine von diesen Kameras hat aufgenommen, was weiter passiert ist. Bis heute hat niemand Kontakt mit Iwona Wieczorek.

Wenn Sie Iwona Wieczorek gesehen haben oder etwas von ihrem Schicksal wissen,rufen Sie bitte an: 0 801 24 70 70 oder 022 654 70 70 (Vorwahl - Polen: +48) oder schreiben Sie itaka@zaginieni.pl
alinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:05   #157
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Tutaj nie chodzi o znalezienie piosenki która by pasowała do filmu, tylko o znalezienie piosenki do której macie prawa na wykorzystanie.

Dokładnie.

Jak na razie wybór sprawadza się do piosenki zaproponowanej przez titinę a brakiem jakiejkolwiek.
Moim zdaniem lepiej wstawić tą którą można niż gdyby miała być zupełna cisza.

Edytowane przez Kimikika
Czas edycji: 2010-08-16 o 10:11
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 10:07   #158
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez alinab Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czy ktoś już tłumaczył informacje o zaginięciu Iwony, jeśli nie, to przetłumaczyłam na niemiecki. Może ktoś zechce je jeszcze potem dopracować, ale póki co wklejam, to co mam.

WIR SUCHEN 19-jährige IWONA WIECZOREK
In der Nacht vom 17. zum 18.Juli 2010 in Sopot (Polen) ist Iwona Wieczorek verschwunden. Sie ist 19 Jahre alt, 1,64 M groß, hat braune Augen. Sie hatte eine Bluse mit weiß-dunkelblauen Streifen, einen dunkelblauen Mini-Rock und dunkelblaue Samtstockelschuhe an. In dieser Nacht hat sie sich in der Disko im Zentrum von Sopot amüsiert. Dann hat sie sich entschlossen, um 3 Uhr alleine nach Hause zu gehen. Sie ist die Allee am Strand entlang zu Fuss gegangen, um 3.30 Uhr hat sie zum letzten Mal mit ihrer Freundin telefoniert. Sie wurde von einer der Monitoring-Kameras am Strand aufgenommen, als sie in Richtung ihres Hauses gegangen ist (etwa 2 Km weit vom Ziel), dann ist sie aber abgebogen und keine von diesen Kameras hat aufgenommen, was weiter passiert ist. Bis heute hat niemand Kontakt mit Iwona Wieczorek.

Wenn Sie Iwona Wieczorek gesehen haben oder etwas von ihrem Schicksal wissen,rufen Sie bitte an: 0 801 24 70 70 oder 022 654 70 70 (Vorwahl - Polen: +48) oder schreiben Sie itaka@zaginieni.pl
Super, ślicznie dziękuję


Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Dokładnie.

Jak na razie wybór sprawadza się do piosenki zaproponowanej przez titinę a brakiem jakiejkolwiek.
Moim zdaniem lepiej wstawić tą którą można niż gdyby miała być zupełna cisza.
Cały czas pracuje nad tym, żeby wybór piosenek których autorzy zgodzili się na wykorzystanie był większy. Postaram się coś jeszcze zdobyć
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-08-16 o 10:09
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:18   #159
Sloneczko19_
Raczkowanie
 
Avatar Sloneczko19_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: B-stok :)
Wiadomości: 387
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

nikt nie ma prawa do żadnego utworu, chyba, że skontaktujesz się z wytwórnią bądź samym wykonawcą,co graniczy z cudem,bo nikt za darmo Ci nie udostępni tego.
nie zwracajcie uwagi, że ktoś sie burzy, że wykorzystujecie czyjś utwór, bo sami i tak posiadają nielegalnie sciągnięte z internetu utwory. takie jest moje zdanie. na youtube znajdziecie wiele filmików, które wykorzystują jakieś utwory i wątpie żeby pytali się o to czy mogą czy nie.

władze miasta powinny zainwestować w lepszy sprzęt do monitoringu, wtedy nie byłoby takich problemów z ustaleniem kto szedl za nia.
__________________
We wszystkim trzeba umieć uchwycić odpowiedni moment.


http://mi-mundo-subterraneo.blogspot.com/

Edytowane przez Sloneczko19_
Czas edycji: 2010-08-16 o 10:22
Sloneczko19_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:19   #160
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

A może sama melodia? Nie będzie problemu, że w języku polskim, no i łatwiej zapytać o zgodę na wykorzystanie utworu, mi do głowy przychodzi tylko: http://www.youtube.com/watch?v=yYfWa4N0yy8, tylko nie wiem, do kogo pisać z zapytaniem o wykorzystanie utworu?

A co do wyboru z muzyką [inną] niż bez, to oczywiście, że z.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:20   #161
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Super, ślicznie dziękuję




Cały czas pracuje nad tym, żeby wybór piosenek których autorzy zgodzili się na wykorzystanie był większy. Postaram się coś jeszcze zdobyć
Ale przetłumaczyłam po prostu jedną ze wzmianek o jej zaginięciu, rozsyłałam to pare dni wczesniej miedzy ludzi. Nie wiedziałam jeszcze, ze chcecie filmik tłumaczyc, wiec dlatego pisze, ze mozna to jeszcze jakos dopracowac i podłozyc pod film. W razie czego piszcie na priv bo tutaj rzadko bywam
alinab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 10:24   #162
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Tutaj nie chodzi o znalezienie piosenki która by pasowała do filmu, tylko o znalezienie piosenki do której macie prawa na wykorzystanie.
Ojej, wystarczy znaleźć kawałek bez praw autorskich lub taki, któremu prawa wygasły i przeszły do public domain. Dobrze by było, gdyby zajęła się tym jedna, konkretna osoba.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Sloneczko19_ Pokaż wiadomość
nikt nie ma prawa do żadnego utworu, chyba, że skontaktujesz się z wytwórnią bądź samym wykonawcą,co graniczy z cudem,bo nikt za darmo Ci nie udostępni tego.
nie zwracajcie uwagi, że ktoś sie burzy, że wykorzystujecie czyjś utwór, bo sami i tak posiadają nielegalnie sciągnięte z internetu utwory. takie jest moje zdanie. na youtube znajdziecie wiele filmików, które wykorzystują jakieś utwory i wątpie żeby pytali się o to czy mogą czy nie.

władze miasta powinny zainwestować w lepszy sprzęt do monitoringu, wtedy nie byłoby takich problemów z ustaleniem kto szedl za nia.
Owszem, ale od każdej sytuacji są wyjątki.
Powiem tak:
http://webhosting.pl/Rumblefish.oraz....FriendlyMusic
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!

Edytowane przez marronelle
Czas edycji: 2010-08-16 o 10:25
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:26   #163
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Sloneczko19_ Pokaż wiadomość
nikt nie ma prawa do żadnego utworu, chyba, że skontaktujesz się z wytwórnią bądź samym wykonawcą,co graniczy z cudem,bo nikt za darmo Ci nie udostępni tego.
W słusznej sprawie udostępni

Kilka stron wcześniej o tym pisałam że jeden zespół już się zgodził.

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Ojej, wystarczy znaleźć kawałek bez praw autorskich lub taki, któremu prawa wygasły i przeszły do public domain. Dobrze by było, gdyby zajęła się tym jedna, konkretna osoba.
Wiem, właśnie się tego podjęłam.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-08-16 o 10:28
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:31   #164
Sloneczko19_
Raczkowanie
 
Avatar Sloneczko19_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: B-stok :)
Wiadomości: 387
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

w takim razie bardzo dobrze jeśli są ludzie którzy się godzą bez żadnego "ale".
czasami można przerobić zwykła piosenkę na którą się zdecydujecie na wersje instrumentalną.
__________________
We wszystkim trzeba umieć uchwycić odpowiedni moment.


http://mi-mundo-subterraneo.blogspot.com/
Sloneczko19_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:32   #165
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez Sloneczko19_ Pokaż wiadomość
nikt nie ma prawa do żadnego utworu, chyba, że skontaktujesz się z wytwórnią bądź samym wykonawcą,co graniczy z cudem,bo nikt za darmo Ci nie udostępni tego.
nie zwracajcie uwagi, że ktoś sie burzy, że wykorzystujecie czyjś utwór, bo sami i tak posiadają nielegalnie sciągnięte z internetu utwory. takie jest moje zdanie. na youtube znajdziecie wiele filmików, które wykorzystują jakieś utwory i wątpie żeby pytali się o to czy mogą czy nie.

władze miasta powinny zainwestować w lepszy sprzęt do monitoringu, wtedy nie byłoby takich problemów z ustaleniem kto szedl za nia.

wiesz, ja się z tobą zgadzam, mi się też nie wydaje żeby ktoś został pozwany za wykorzystanie muzyki, jeśli już to po prostu ścieżka dźwiękowa zostałaby usunięta przez youtube.
Ale z drugiej strony ja nie mam konta na youtube i tego filmiku na swoje konto wstawiać nie będę, co najwyżej podeśle linki. Nie dziwię się dziewczynom, które chcą go na swoich kanałach umieścić żeby wszystko było zgodnie z prawem, bo w razie co to one mogą mieć przez to problemy.

A co do monitoringu to pełna zgoda. Myślałam że po to jest, żeby w razie jakiegoś napadu można było rozpoznać sprawcę, zrobić z tego nagrania zdjęcia i rozesłać.A tu niestety nie bardzo.
Ja wiem, że sprzęt jest drogi, ale pomału do celu. Zamiast 10 kamer kiepskiej jakości, które i tak nic nie dają,lepiej mieć 3 porządne.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:39   #166
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Zamiast 10 kamer kiepskiej jakości, które i tak nic nie dają,lepiej mieć 3 porządne.
Tylko kwestia jest taka - po co sa montowane kamery? W celu zapobiegania jakimś przestępstwom. Po to, aby ludzie nie czuli się w pewnych miejscach bezkarni. Kamera odstrasza złodziei i tym podobnych. Z góry jest założenie, że ona ma odstraszać, a nie być dowodem jeśli coś się stanie. Monitoring jest po to, aby właśnie nic złego się nie działo.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:42   #167
emcia233
Zakorzenienie
 
Avatar emcia233
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 497
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

dziewczyny, polecam ta strone: http://www.jamendo.com/pl/

jest duzo muzyki, a "Na Jamendo artyści pozwalają wszystkim na pobieranie i dzielenie się ich muzyką, to darmowe, legalne i nieograniczone."
emcia233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:43   #168
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Tylko kwestia jest taka - po co sa montowane kamery? W celu zapobiegania jakimś przestępstwom. Po to, aby ludzie nie czuli się w pewnych miejscach bezkarni. Kamera odstrasza złodziei i tym podobnych. Z góry jest założenie, że ona ma odstraszać, a nie być dowodem jeśli coś się stanie. Monitoring jest po to, aby właśnie nic złego się nie działo.
No tak,ale teraz taki przestępca widzi że poszukują jakiegoś świadka, który jest nagrany na taką kamerę, wszystko jest niewyraźne, zamazane, ciężko rozpoznać taką osobę, pokazać zdjęcie jej twarzy po którym można by ją zidentyfikować. To jak takie coś ma odstraszyć od popełnienia przestępstwa. Wystarczy kaptur na głowę, czy czapka z daszkiem i już w ogóle pozostanie się bezkarnym.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:46   #169
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Niestety na to nic się nie poradzi, taki sprzęt jest bardzo drogi, poza tym aby przechować nagrania z lepszej jakości kamer trzeba byłoby mieć komputer z jakąś niewyobrażalną pamięcią. To jest po prostu mało realne.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 10:53   #170
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Niestety na to nic się nie poradzi, taki sprzęt jest bardzo drogi, poza tym aby przechować nagrania z lepszej jakości kamer trzeba byłoby mieć komputer z jakąś niewyobrażalną pamięcią. To jest po prostu mało realne.
Wiem, ale mimo wszystko lepiej moim zdaniem robić coś pomału a dobrze niż szybko a byle jak. Dlatego pisałam o tych 3 kamerach na początek zamiast 10
Mam nadzieję że po tej sprawie coś zmieni się na lepsze i jednak będzie trochę inaczej to wyglądało.

Ja uciekam teraz, wracam w czwartek, albo piątek i wierzę że do tego czasu coś się ruszy w sprawie Iwony. Trzymam za to kciuki, żeby w końcu sie odnalazła.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:05   #171
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

coś nowego w sprawie czy nadal nothing? to już miesiąc :/

dalej nie mogę pojąć jak policja i rutkowski nie znalezli NIC.
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:12   #172
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Meliss86 nie pisałam o Twoim mailu wysłanym do pani Edyty, a o mailu jeronimo69, która wysłała pytanie zaraz po tym jak się filmik ukazał i nadal nie dostała odpowiedzi.
Z tego co ja zrozumiałam to ona napisała w momencie,kiedy mia napisała pw do titiny i zaczęła się na ten temat dyskusja na forum,czyli w sobotę.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:13   #173
xtatoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 33
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

pamiętacie, w poprzednim wątku wypowiadała się lidia na ten temat, a teraz to jest na stronie głównej wp.pl
http://nasygnale.pl/kat,1025343,titl...l?ticaid=6ab6c
xtatoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:13   #174
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

"Czy jest przetrzymywana przez handlarza ludźmi?

Nowe światło na sprawę rzuca dziewczyna, która twierdzi, że zna dziewczynę. Według niej latem 2009 roku niejaki „Krystek”, znany jako osoba zajmująca się handlem ludźmi, zainteresował się Iwoną Wieczorek. O tym tropie jako pierwszy napisał „Dziennik Bałtycki”.

Na jednym z forów Meduza przywołuje wypowiedź znajomej Iwony: witam Dziewczyny. Minęło już tak dużo czasu… bardzo się martwię i niepokoję o Iwonę. (…) To mniej więcej od połowy roku 2008 Iwona zaczęła umawiać się z facetami z czatu Trójmiasto Wirtualnej Polski na spotkania sponsorowane. (…) Myślę, że nie ma to już większego znaczenia, gdyż Iwona mniej więcej od lata 2009 skończyła z umawianiem się facetami z czatu.

- Zrobiła to dlatego, że w Dream Clubie w Sopocie wyłowił ją (z resztą jak setki innych dziewczyn na przestrzeni lat) niejaki Krystian pseud. Krystek z Sopotu. Jest to znany trójmiejski alfons rekrutujący młode prostytutki dla klientów z wyższej półki. Sama byłam niejednokrotnie u niego na imprezie w jego domu i działy się tam naprawdę mocne rzeczy. Imprezy trwają czasami po kilka dni - od piątku do środy - i to nie sporadycznie. Jednym z jego klientów jest Mariusz O. Mariusz mieszka jakieś 500 m od miejsca, w jakim kamery zarejestrowały Iwonę tamtej nocy, zaraz koło rzeczki w Jelitkowie. Widziałam Iwonę u niego na imprezie ze dwa razy - ale wiem, że chodziła częściej. Domniemam tylko, że jeśli w grę wchodziłoby przetrzymywanie to jest to jakaś opcja, gdyż jest to bardzo duży dom - zwierza się Meduza."

ze strony: http://nasygnale.pl/kat,1025343,titl...wiadomosc.html
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:14   #175
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez xtatoo Pokaż wiadomość
Trzeba przyznać,że dobrze zrobiony,tylko jedyne co mi nie pasuje to te czarne tło na slajdach,jednak za smutno to wygląda.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:15   #176
xtatoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 33
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

użytkowniczka miała nicka lidia09

mam nadzieję, że ten artykuł to nie tania sensacja tylko faktycznie jakiś trop...
xtatoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:15   #177
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

visionAM ja bym jednak zmieniła treść pierwszego postu na informacje o Iwonce, albo dała link do tej nowej strony, bo tam jest wszystko ładnie przejrzyście napisane...


__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-08-16 o 11:17
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:17   #178
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez xtatoo Pokaż wiadomość
użytkowniczka miała nicka lidia09

mam nadzieję, że ten artykuł to nie tania sensacja tylko faktycznie jakiś trop...
raczej lidia90
__________________
[glamour]530933[/glamour]
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:20   #179
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez xtatoo Pokaż wiadomość
użytkowniczka miała nicka lidia09

mam nadzieję, że ten artykuł to nie tania sensacja tylko faktycznie jakiś trop...
Pod filmikiem na yt tez ludzie różne głupoty wypisywali, ale żeby aż w gazecie cytować....

Dla mnie tania sensacja....

I nie rozumiem po co to w kółko wyciągać.

Temat był przerabiany na tym forum chyba ze sto razy w każdym z wątków, a nawet Rutkowski się w wywiadzie wypowiadał że to sprawdził i okazało się nieprawdą....
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-08-16 o 11:22
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:21   #180
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Najnowszy artykuł i zarazem wielkie nic:

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekc...olicje,63253,1
Już to samo było na innej stronie. Tak patrzę,że jeden dziennikarz pisze artykuł,który potem w niezmienionej wersji trafia na kilka stron,portali czy nawet gazet jak w tym wypadku.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.