Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-15, 09:05   #1711
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Super wieści!



Próbuj i to prędko. Z dwójką to nie wiadomo czy już zostanie, tse tse tse


---

Dobrusia po ostatniej komisji. Skład logopedka i nowa pani psycholog. Poszedł z nią ojciec, maglowali ich ponad godzinę pod każdym kątem: powtarzanie, naśladownictwo, motoryka mała, duża, mowa itd. Dobi wykarmiła lalę łyżeczką, poszukała gdzie ma nos a gdzie oko, potuliła ją i misia, tata opowiedział co mówi bo sama się nie rwała, pokazał jak tupta podtrzymywana pod pachy i jak bardzo nie lubi, jak się ją dotyka za rączki i robi kitkę na włosach

Opinia podobna do poprzedniej: niby wszystko w normie, tylko one chciałyby więcej Mamy dalej ćwiczyć z nią wskazywanie rzeczy, podawanie rzeczy i pokazywanie na obrazkach rzeczy, bo to idzie najsłabiej. Dźwiękonaśladownictwo też niby ok ale przy innych dzieciach to nasza wypada na bardzo cichą, poważną osóbkę

Zaproponowały kolejne spotkanie ale uznaliśmy, że jak nas coś w nowym roku zaniepokoi, to pójdziemy po skierowanie i się zapiszemy. Póki co uznajemy, że rehabilitacja i kontrole nie są już potrzebne.

---

Ach miałam Wam napisać co mój mąż sprezentował nam, jako rodzinie, na święta Otóż kupił od pani sprzedającej kartki z kalendarzy kartki z naszymi urodzinami. Tj. z kalendarza z roku 2016 kartkę z dniem urodzin Dobi, z kalendarza z 87 roku moją kartkę z dniem urodzin no i ze swojego rocznika.

Będą oprawione w ramki i myślę gdzie je umieścić.

Patrzcie jaki biznes. Znajdujesz stertę starych kalendarzy, kartki sprzedajesz po 5zł/sztuka... Ale przyznam, że to urocze i też dałabym zarobić, hahaha
Super Dobrusi wszystko idzie Laura wszystkiego by nie zrobiła czego te panie tam wymagają, więc myślę, że bardo dobrze, że narazie kończycie.

A te kartki z kalendarza to wspaniały pomysł! Sama bardzo bym chciała takie mieć!

...

Michalina, a ta woda to obojętnie jaka? Czy jakas specjalna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 11:24   #1712
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Cytat:
Napisane przez Wilanka Pokaż wiadomość
Super Dobrusi wszystko idzie Laura wszystkiego by nie zrobiła czego te panie tam wymagają, więc myślę, że bardo dobrze, że narazie kończycie.

A te kartki z kalendarza to wspaniały pomysł! Sama bardzo bym chciała takie mieć!

...

Michalina, a ta woda to obojętnie jaka? Czy jakas specjalna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólnie chodzi żeby organizm nawadniać, bo wtedy jest więcej wód płodowych i dziecko jest bardziej odżywione. Więc zwykła mineralna się nada.

Ja to ogólnie jestem przyzwyczajona do picia wody z filtra bo u nas jest kranówa dobra. Głównie wodę z filtra piłam też w ciąży. W sumie rozwiązanie najtańsze i najbardziej wygodne bo nie trzeba tachać butelek, ale jeśli chodzi o wodę z filtra to nie polecam tego rozwiązania dla każdego, bo nie wszędzie jest woda dobrej jakości więc jak chcesz skorzystać z tej opcji to lepiej trochę poczytać na temat wody w twojej okolicy, bo czasami niektóre regiony dodatkowo fluoryzują wodę albo coś. Zawsze można przegotować, chociaż czytałam, że zwykłe H2O jakie jest po przegotowaniu to też nie do końca jest takie dobre, bo zbyt jałowe, ale filtry też są różne i czasami mają dodatkowe pierwiastki które dodają do wody, albo można wrzucać tabletki z pierwiastkami itp.

Oczywiście nie muszę chyba pisać żeby unikać napojów, które odwadniają typu herbata czy kawa, ale w granicach rozsądku można pić.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Ja się zastanawiam czy kupować małemu buty na zimę do chodzenia po dworze. Po pierwsze nie mogłam za bardzo na niego nic znaleźć tutaj u rodziców, w lublinie byłam tylko w paru sklepach i zwykle trafiałam na większe rozmiary niż on ma. A po drugie dostały mi się od koleżanki dwie pary butów które mogłyby pasować (jeszcze nie mierzyłam mu bo wyprane i schną). Tylko że buty są po dziewczynkach. Jedne takie brudno różowe i w te go chyba wcale nie ubiorę, no chyba że po podwórku. Drugie by się nadały bo są biało fioletowe i w zasadzie jak się górę przykryje spodniami to nawet tego fioletu nie widać. Chyba nie ma sensu. Ostatnio noga mu urosła przez niecały miesiąc gdzie 21 było na niego za luźne z teraz 22 jest w sam raz. Ostatnio spotkałam taką znajomą panią i mi mówi że jak w ciuchlandach są te małe buty za złotówkę czy coś to ona kupuje na zaś nie ważne czy się przydadzą czy nie, bo złotówka to nie majątek a potem szukać i wydawać nie wiadomo ile w sklepach i chyba też zacznę tak robić.

Miałam tych butów dwa pudła po synu mojej kuzynki a jak przyszło co do czego to na tą porę roku i na ten wiek z 8 par pasowały jedne.

Napisze jeszcze coś śmiesznego na rozbawienie. Ostatnio odwiedziła nas moja siostra z chłopakiem i akurat jak przyjechali to jednemu z nas przytrafiła się kupa. Oczywiście właśnie go ogarniałam jak zadzwonili w domofon, a mąż tyle co wszedł z zakupami ze sklepu. Ja poszłam wyrzucić pieluchę i umyć ręce, młodego puściłam w samopas, a mąż poszedł otworzyć kratę. Młody się dobrał do zakupów i jak goście weszli przywitał, ich z dwoma puszkami Perły chmielowej w obu rekach . Polska gościnność. Duch w narodzie nie ginie.
__________________
153/150/2023

196/150/2022262/200/2021371/366/2020 288/100/2019; 250/100/2018; 368/100/2017; 210/100/2016; 143 /100/ 2015
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 21:58   #1713
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Weselna, brawa dla Dobrusi za super rozwój

Manddy, jak się czuje Weronika? U lekarza dała się zbadać?

Michalina, co jak co, ale używanych butów bym dziecku nie kupowała. Jak jeszcze rozumiem kupić używane niechodki, to chodzące dziecko powinno mieć nowe buty. Obuwie dopasowuje się do chodu i kształtu stopy pierwszego właściciela. A przecież każde dziecko ma inne stopy i może inaczej je stawiać i nawet niewielkie odkształcenie na wkładce może sprawić, że malec zacznie stawiać stopy tak, jak mu wygodnie, a nie tak, jak powinien. Np. pierwszy właściciel stawiał do wewnątrz i Twojemu dziecku też tak będzie wygodnie stawiać, bo wkładka będzie tak ułożona.

Wilanka, bardzo się cieszę, że Twoje maleństwo dobrze się rozwija. Na pewno jeszcze urośnie, ale tak w sam raz żebyś poród lekki miała

Edytowane przez jaadowita
Czas edycji: 2017-12-15 o 22:07
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 23:11   #1714
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Jadowita, Weronika już dobrze pod względem biegunkowym, ale strasznie marudna tak poza tym. To chyba te czwórki, a na cycu wisi non stop.
Oddaliśmy wczoraj kał do badania, zobaczymy co wyjdzie.
A z badaniem kiepsko bo oczywiście płakała ale jakoś się udało.
Dzięki, że pytasz

Używanych butów też nie kupuję. Dostałam chyba dwa pudła i nawet ich nie przeglądałam, od razu dałam dalej.
Ostatnio Weronika zaczęła już porządnie dreptać i wybrałam się na pierwsze zakupy butowe. Żeby się nie rozdrabniać kupiłam śniegowce Primigi, ocieplane do kostki Emelki i pantofelki ekoTuptusie. Te ostatnie to głównie do chodzenia u mnie w firmie i na basenie, bo w domu to na bosaka.
Nawet nie pytajcie ile wydałam, mąż jakby się dowiedział to by chyba zemdlał, zwłaszcza, że on z tych oszczędnych, w przeciwieństwie do mnie.

Edytowane przez Manddy
Czas edycji: 2017-12-15 o 23:13
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 06:30   #1715
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Cytat:
Napisane przez Manddy Pokaż wiadomość
Jadowita, Weronika już dobrze pod względem biegunkowym, ale strasznie marudna tak poza tym. To chyba te czwórki, a na cycu wisi non stop.
Oddaliśmy wczoraj kał do badania, zobaczymy co wyjdzie.
A z badaniem kiepsko bo oczywiście płakała ale jakoś się udało.
Dzięki, że pytasz

Używanych butów też nie kupuję. Dostałam chyba dwa pudła i nawet ich nie przeglądałam, od razu dałam dalej.
Ostatnio Weronika zaczęła już porządnie dreptać i wybrałam się na pierwsze zakupy butowe. Żeby się nie rozdrabniać kupiłam śniegowce Primigi, ocieplane do kostki Emelki i pantofelki ekoTuptusie. Te ostatnie to głównie do chodzenia u mnie w firmie i na basenie, bo w domu to na bosaka.
Nawet nie pytajcie ile wydałam, mąż jakby się dowiedział to by chyba zemdlał, zwłaszcza, że on z tych oszczędnych, w przeciwieństwie do mnie.
Zabierasz Weronike do pracy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 12:50   #1716
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Dzień dobry, coraz bliżej święta. Mamy ogarnięte prezenty tylko sobie i Zuzi jezzcze nie kupiliśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 19:52   #1717
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Manddy, super, że już Weronika zdrowa No i ładnie zaopatrzyłaś ją w obuwie Ja mojej najczęściej ubieram Lasockiego ocieplane, a ma jeszcze te emu z H&M ale jakoś stoją. Ma też dwie pary kapci i też stoją, myślałam, że może w żłobku będzie chodzić, ale ona woli w skarpetkach biegać.
Fajnie masz, że mała Ci może po firmie tuptać
Czwórki mamy 3 wyrżnięte, jeszcze jedna na dole się nie przebiła, ale czuć ją palcem jak dotykam.

Muszę powiedzieć, że mimo obaw jak to będzie, dobrze już z Tż zgraliśmy mój powrót do pracy i opiekę nad małą. Jedynym, ale za to największym minusem, jest dla mnie wstawanie o 5 rano, bo ja jestem jednak z nocnych marków i nie umiem się wcześnie położyć, a potem oczy na zapałki
A najfajniejsze jest to, że w tygodniu Julka wstaje około 6 rano, a dzisiaj wstałyśmy przed 9 rano, kochana dla mamy
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-16, 21:24   #1718
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Zabierasz Weronike do pracy?
Niech się wdraża od najmłodszych lat
A tak poważnie to jeżdżę do firmy zazwyczaj raz na tydzień, raz na dwa tygodnie na jakieś 2h i wtedy jedna z dziewczyn ją porywa a ja mam czas na kawę i plotki

Jadowita, też mamy Emu z H&M ale stosuję je jako niechodki, cieplejsze "skarpetki" do wózka
A o do pobudek to ciesz się z łaskawości Julki póki możesz. Z tego co wiem to zazwyczaj bywa na odwrót - w tygodniu ciężko ściągnąć z łóżka (np. do przedszkola) a w weekend na nogach o 6-ej

Odebrałam świąteczne zdjęcia Oczywiście muszę się jakimś pochwalić ale nie wiem którym, wszystkie piękne A co tam, wstawię kilka

Edytowane przez Manddy
Czas edycji: 2017-12-19 o 14:44
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 21:40   #1719
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Faktycznie piękne, a najpiękniejsza oczywiście mała księżniczka
Coś pamiętam, że mówiłaś, że Weronika nie lubi ozdóbek na głowie, do opaski dała się przekonać?
Jak tak oglądam te zdjęcia, to żałuje, że moja mała nie miała żadnej profesjonalnej sesji. Chociaż w ten czwartek mieli jakąś sesję zdjęciową w żłobku. Ciekawe co z tego wyjdzie
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 21:45   #1720
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Cytat:
Napisane przez jaadowita Pokaż wiadomość
Faktycznie piękne, a najpiękniejsza oczywiście mała księżniczka
Coś pamiętam, że mówiłaś, że Weronika nie lubi ozdóbek na głowie, do opaski dała się przekonać?
Jak tak oglądam te zdjęcia, to żałuje, że moja mała nie miała żadnej profesjonalnej sesji. Chociaż w ten czwartek mieli jakąś sesję zdjęciową w żłobku. Ciekawe co z tego wyjdzie
Dziękuję
Nie dała się przekonać, dlatego z opaskami były akcje kaskaderskie Zakładałam, szybko uciekałam i albo udało się zrobić zdjęcie albo nie. Zazwyczaj jednak nie. Zresztą na niektórych ma jakieś koguty stojące na głowie właśnie przez zakładanie opaski byle jak, na szybko.
Tu dołączam jeszcze dwa zdjęcia jak to zazwyczaj wyglądało
I pochwal się zdjęciami ze żłobka

Edytowane przez Manddy
Czas edycji: 2017-12-19 o 14:43
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 21:52   #1721
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Cudowna Co tam jej mama będzie rogi zakładać

A zdjęcia ze żłobka pewnie w styczniu będą. Nie wiem, bo Tż słabo tą panią zrozumiał jak pytał o te zdjęcia, bo mówi, że ona coś mówiła, że kilka wersji będzie i , że też na dzień babci i dziadka. Zobaczymy
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 22:02   #1722
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Cytat:
Napisane przez jaadowita Pokaż wiadomość
Cudowna Co tam jej mama będzie rogi zakładać

A zdjęcia ze żłobka pewnie w styczniu będą. Nie wiem, bo Tż słabo tą panią zrozumiał jak pytał o te zdjęcia, bo mówi, że ona coś mówiła, że kilka wersji będzie i , że też na dzień babci i dziadka. Zobaczymy
Cierpliwie poczekamy
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 22:53   #1723
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Manddy, cudne zdjęcia! Urzekło mnie najbardziej to z białymi bombkami, ale wszystkie piękne! Brawa dla modeleczki, brawa dla pani fotograf.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 08:10   #1724
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Manddy, cudne zdjęcia! Urzekło mnie najbardziej to z białymi bombkami, ale wszystkie piękne! Brawa dla modeleczki, brawa dla pani fotograf.

Dziękuję bardzo w imieniu modelki i pani fotograf
A białe zdjęcie faktycznie piękne, ta minka, te oczęta... No ale ja nie jestem obiektywna
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 12:18   #1725
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Manddy : piękne zdjęcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 14:59   #1726
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Manddy : piękne zdjęcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 10:25   #1727
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Zrobiłyśmy dzisiaj kokosanki jaglane i można powiedzieć, że zrobiły furorę Jeśli chcecie wcisnąć dziecku kaszę jaglaną to polecam ten sposób
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 17:00   #1728
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Cytat:
Napisane przez Manddy Pokaż wiadomość
Zrobiłyśmy dzisiaj kokosanki jaglane i można powiedzieć, że zrobiły furorę Jeśli chcecie wcisnąć dziecku kaszę jaglaną to polecam ten sposób
Podzielisz się przepisem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 19:57   #1729
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Podzielisz się przepisem?
Proszę bardzo, przepis tutaj

Ja dałam dwie łyżki miodu a i tak wydają mi się za słodkie, następnym razem dam mniej. I robiłam takie malutkie kuleczki, na raz
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 16:51   #1730
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

No i nie załapałam się na zdjęcia, szkoda.

U nas od piątku tragedia. Falowy wzrost i spadek temperatury od 38,9 do 36,6 przez cały weekend a potem nagle spokój. Został tylko katar i kaszel z powodu jego odkrztuszania.

Profilaktycznie po pięciu dniach łącznie zabrałam ją do lekarza. Płuca, uszy, gardło - wszystko czyste. Brak wskazań do trzymania w domu. Ciocie w żłobku też nie widzą, jeśli kaszel jest odkrztuszaniem kataru a nie objawem czegoś innego i nie ma gorączki itp. a są uczulone na oddawanie im chorych dzieci. Też nie jestem za tym żeby z powodu kataru zamykać dziecko w domu.

A dziecko pada na dwie drzemki i jest marudne. Wszystko to razem dziwne. Obserwujemy.
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 22:47   #1731
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

.

Edytowane przez Manddy
Czas edycji: 2017-12-25 o 10:43
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 22:49   #1732
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

.

Edytowane przez Manddy
Czas edycji: 2017-12-25 o 10:43
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 06:33   #1733
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Słodka my wczoraj byłyśmy na szczepieniu na odre, świnke i rozyczke. Spokojna, nic nie płakała, na szczęście zdrowa, już od października mi nie choruje u jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu wczoraj lepilysmy też pierogi, Natalka wyjadla mi trochę farszu a pierogi smakowały. Narobilam 73 sztuki, została jeszcze połowa farszu więc dziś powtórka.
Za 6 tygodni druga dawka ospy, a później znów na pneumokoki. Kiedy wasze dzieci miały ostatnia dawkę na pneumokoki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 21:15   #1734
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Weronika, ładnie wyszła, ktoś ją na tym krzesełku bardzo rozśmieszał

Fortuna, my ostatnią dawką na pneumokoki szczepiliśmy 13 września, akurat na drugi dzień po pierwszych urodzinach
Trzymam kciuki za brak niepożądanych objawów po szczepieniu

Weselna, moja Julka też chorowała, a osłuchowo było czysto i gardło było ładne. Natomiast kaszel i katar ją męczył
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-21, 18:01   #1735
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Odpukać, wszystko po szczepieniu ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-23, 21:51   #1736
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Dziewczyny!
Zdrowych, pogodnych pełnych nadziei i rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia. Dużo uśmiechu, pogody ducha i wymarzonych prezentów pod choinką.
☃️❄️
C8B6F60D-F3FA-4270-A67A-B0EB1D417919-10464-000006C50C953FFC.jpeg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2017-12-23 o 21:57
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-24, 11:19   #1737
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

Nie lubię się rozpisywać w życzeniach więc życzymy wszystkim wesołych świąt
__________________
153/150/2023

196/150/2022262/200/2021371/366/2020 288/100/2019; 250/100/2018; 368/100/2017; 210/100/2016; 143 /100/ 2015
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-24, 19:29   #1738
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

My również życzymy Wam i Waszym rodzinom wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia. Ciepłej, rodzinnej atmosfery, samych życzliwych osób wokół siebie, pysznego jedzenia, dużo prezentów i co najważniejsze niech nasze dzieciaczki rosną zdrowo i dobrze się rozwijają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-24, 22:38   #1739
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

My również przyłączamy się do życzeń cudownych Świąt Bożego Narodzenia. Niech atmosfera będzie radosna i ciepła i w tym szczęściu niech płyną dalsze dni z naszymi małymi skarbami

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za jedno słowo, które wymową zwycięży milion nic nie znaczących słów.
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 17:23   #1740
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Maluszku już nie w brzuszku! Wrześniówki 2016 cz. I

U nas teraz od 2 dni trwa znowu próba odstawienia młodego od cycka w nocy. Wszystkie mamuśki jakie udzielały mi rad to twierdziły że to 3, 4 dni wystarczy się przemęczyć. Ostatnia nasza prób trwała 3 ale tygodnie nie dni gdzie trochę z pomocą męża i mamy próbowałam go odzwyczaić. Po czym się poddałam bo już nie wytrzymywałam nerwowo tego i wróciliśmy do karmień nocnych. Więc do kolejnej próby zbierałam się kilka miesięcy. Na razie idzie te dwie noce były do zniesienia.

Kiedyś na rajdzie rowerowym wygrałam książeczkę dla dzieci. Rysunki są przygotowane z miejsc, które często zwiedzałam jeżdżąc rowerami. Po prostu narysowane jako obrazki dla dzieci i z historyjką. Fajna sprawa.
__________________
153/150/2023

196/150/2022262/200/2021371/366/2020 288/100/2019; 250/100/2018; 368/100/2017; 210/100/2016; 143 /100/ 2015
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-13 20:47:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.