Co jest grane? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-28, 20:14   #1
DrAnia
Przyczajenie
 
Avatar DrAnia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 11
GG do DrAnia

Co jest grane?


Witajcie. Piszę do Was w dziwnej dla mnie sprawie. Otóż chodzi mi dokładniej o relacje moje i mojego szefa. Jestem kobietą mocno stąpającą po ziemi a jednak tu pogubiłam się jak dziecko. Czuję się idiotycznie. Nie umiem odgadnąć o co chodzi mojemu szefowi. Sytuacja wygląda następująco. W większości sytuacji jestem dla niego zupełnie niewidzialna,omija mnie wzrokiem, nie reaguje. Gdy stoję w pracy i nic nie robię nie zwraca mi uwagi tylko wszystkim dookoła. Mam wrażenie,ze mogła bym w gabinecie pić drinka na leżaku i nic by mi nie powiedział. W zasadzie mogę robić co chce, w noc mi się nie wtrąca ale za to moich kolegów karci bez przerwy. Każdego kolegę pracującego że mną wspólnie przeniósł na inny oddział,ciagle zostaje sama. Kiedy ze mną rozmawia bardzo się denerwuje,ucieka oczami,widze że chciał by uciec bądź zapaść się pod ziemię. Tylko trzy razy patrzył mi w oczy a tak to najczęściej na usta.Jednak z drugiej strony nigdy nie odmówił mi pomocy,zaajceptowal każda moja decyzję,pozwolił na wszystko.Pilnuje abym miała dobre pieniądze, zawsze wysłucha,raz nawet otarł łzy. Czy on mnie nienawidzi? Jeśli tak to po jaką cholerę dał mi gabinet koło swojego jak mógł dać najdalszy. Pomocy bo stara jestem i głupia i nic nie rozumiem???
DrAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 21:27   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Co jest grane?

Cytat:
Napisane przez DrAnia Pokaż wiadomość
Witajcie. Piszę do Was w dziwnej dla mnie sprawie. Otóż chodzi mi dokładniej o relacje moje i mojego szefa. Jestem kobietą mocno stąpającą po ziemi a jednak tu pogubiłam się jak dziecko. Czuję się idiotycznie. Nie umiem odgadnąć o co chodzi mojemu szefowi. Sytuacja wygląda następująco. W większości sytuacji jestem dla niego zupełnie niewidzialna,omija mnie wzrokiem, nie reaguje. Gdy stoję w pracy i nic nie robię nie zwraca mi uwagi tylko wszystkim dookoła. Mam wrażenie,ze mogła bym w gabinecie pić drinka na leżaku i nic by mi nie powiedział. W zasadzie mogę robić co chce, w noc mi się nie wtrąca ale za to moich kolegów karci bez przerwy. Każdego kolegę pracującego że mną wspólnie przeniósł na inny oddział,ciagle zostaje sama. Kiedy ze mną rozmawia bardzo się denerwuje,ucieka oczami,widze że chciał by uciec bądź zapaść się pod ziemię. Tylko trzy razy patrzył mi w oczy a tak to najczęściej na usta.Jednak z drugiej strony nigdy nie odmówił mi pomocy,zaajceptowal każda moja decyzję,pozwolił na wszystko.Pilnuje abym miała dobre pieniądze, zawsze wysłucha,raz nawet otarł łzy. Czy on mnie nienawidzi? Jeśli tak to po jaką cholerę dał mi gabinet koło swojego jak mógł dać najdalszy. Pomocy bo stara jestem i głupia i nic nie rozumiem???
Liczysz na odpowiedź, że się w Tobie zabujał?

Może jest nieśmiały wobec kobiet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 21:56   #3
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Co jest grane?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Liczysz na odpowiedź, że się w Tobie zabujał?
O tym samym pomyślałam. Dlaczego niby ma cię nienawidzić? Jak dla mnie po prostu docenia cię jako pracownika.
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 22:27   #4
DrAnia
Przyczajenie
 
Avatar DrAnia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 11
GG do DrAnia
Dot.: Co jest grane?

Nie liczę że się we mnie zabujał,troche za stara jestem na takie rzeczy,i ja i on mamy rodziny i nigdy nie było o tym mowy. Pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem i ono bardzo mnie irytuje do tego stopnia że myślę o zmianie pracy. Jeśli chodzi o nieśmiałość to dziwnym trafem ma ją tylko do mnie.
DrAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 22:47   #5
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Co jest grane?

Dopóki się go nie zapytasz, to się nie dowiesz.
Ja bym tylko uważała, żeby to "faworyzowanie" nie było zbyt dostrzegalne dla reszty współpracowników, bo jeśli jest faktycznie jak piszesz, to w końcu zaczną się pytania, szepty i obgadywanie
niepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 08:02   #6
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Co jest grane?

Ubawiłam sie z rana zwłaszcza tekstem "raz nawet otarł łzy "
Jesli Cie irytuje, ze czlowiek jest dla Ciebie miły, dba abys dobrze zarobiła i stwarza godziwe warunki pracy - no to tak, zwolnij się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 08:20   #7
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Co jest grane?

Może boi się Twojego płaczu i dlatego nie opieprza?
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-29, 09:18   #8
DrAnia
Przyczajenie
 
Avatar DrAnia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 11
GG do DrAnia
Dot.: Co jest grane?

Nigdy nie nabiorę odwagi aby się zapytać.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Łzy były kiedyś raz,nie związane z pracą. Wiem że pitole jak pocharatana ale nie umiem się w tym odnaleźć.
DrAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 09:33   #9
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Co jest grane?

Zmień pracę.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 09:57   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co jest grane?

Moze nie lubi ludzi ale chyba vie szanuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 14:34   #11
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co jest grane?

Cytat:
Napisane przez DrAnia Pokaż wiadomość
Nie liczę że się we mnie zabujał,troche za stara jestem na takie rzeczy,i ja i on mamy rodziny i nigdy nie było o tym mowy. Pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem i ono bardzo mnie irytuje do tego stopnia że myślę o zmianie pracy. Jeśli chodzi o nieśmiałość to dziwnym trafem ma ją tylko do mnie.
za stara tzn. ile masz lat?
Ile pracujecie razem?
Co na to inni wspolpracownicy tzn. tacy, ktorym udalo sie zostac i nie zostali przeniesieni do innego dzialu.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 15:09   #12
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Co jest grane?

Cytat:
Napisane przez DrAnia Pokaż wiadomość
Nigdy nie nabiorę odwagi aby się zapytać.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Łzy były kiedyś raz,nie związane z pracą. Wiem że pitole jak pocharatana ale nie umiem się w tym odnaleźć.
A po co masz się w tym odnajdywać? Z reguły człowiek idzie do pracy, robi to, co ma do zrobienia i wraca do domu.
Co cie obchodzą działania szefa, póki nie mają fatalnego wpływu na twoją pracę?
Kiedyś sama miałam fanaberyjnego szefa i teoretycznie mogłam siedzieć, i rozkminiac o co mu chodzi. Uznałam jednak, że facet ma coś z deklem i życie stało się prostsze.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 18:55   #13
filona26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 14
Dot.: Co jest grane?

Szanuje Cię jako człowieka i tyle. Czasem są osoby, które właśnie maja taka siłę w sobie i onieśmielają tym innych nawet szefów. On wie, że nie może sobie z Tobą pozwolić na jakieś krzyki czy coś dlatego jest jak jest. Korzystaj z tego a nie się zastanawiaj Masz dobrze wypracowaną pozycję, powinnaś się cieszyć
filona26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:15   #14
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Co jest grane?

Ukryty adorator, podkochuje się w Tobie ale nie ma odwagi w jasno wystartować do Ciebie. Stosuje technikę psa ogrodnika, sam nie ma odwagi skorzystać ale innych na wszelki wypadek odgradza od Ciebie.
Pozwala Tobie na wszystko a innych opieprza i to przenoszenie innych facetów na inne działy - jesteś sama tylko do jego dyspozycji. Spróbuj otwarcie zacząć flirtować z innym facetem z firmy to zobaczysz co się zacznie dziać.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:25   #15
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Co jest grane?

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
Ukryty adorator, podkochuje się w Tobie ale nie ma odwagi w jasno wystartować do Ciebie. Stosuje technikę psa ogrodnika, sam nie ma odwagi skorzystać ale innych na wszelki wypadek odgradza od Ciebie.
Pozwala Tobie na wszystko a innych opieprza i to przenoszenie innych facetów na inne działy - jesteś sama tylko do jego dyspozycji. Spróbuj otwarcie zacząć flirtować z innym facetem z firmy to zobaczysz co się zacznie dziać.
wreszcie odpowiedź po myśli autorki teraz musi zaprzeczać
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 22:06   #16
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co jest grane?

Cytat:
Ukryty adorator, podkochuje się w Tobie ale nie ma odwagi w jasno wystartować do Ciebie. Stosuje technikę psa ogrodnika, sam nie ma odwagi skorzystać ale innych na wszelki wypadek odgradza od Ciebie.
od razu brak odwagi, jak dla mnie to autorka po prostu mu się podoba ale gość ma swój rozum i nie musi mieć ochoty próbować namówić ją na romans. on żonaty, ona mężatka, dzieci w tle. może traktuje ją trochę jak maskotkę, raczej pasuje mu że pracuje z fajną babką, ale to nie znaczy, że usycha z miłości czy pożadania do niej.

Może też po prostu się dotarliście, i on lubi jak masz taki a nie inny styl pracy a nie ma potrzeby obciążać cię za bardzo robotą bo ma też innych podwładnych i pasuje mu organizacja jaką u siebie ma.

pewnie jedno i drugie po trochu.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-01-29 o 22:09
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 04:48   #17
DrAnia
Przyczajenie
 
Avatar DrAnia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 11
GG do DrAnia
Dot.: Co jest grane?

Wiecie co to chyba jednak czubek. Może zwyczajnie sam nie wie o co mu chodzi. Może ja sama nie jestem obiektywna,nie wiem. Może przykochany a może nie... Eh już nie wiem nic.
DrAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 05:50   #18
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Co jest grane?

Lol. Nienawidzi cie i dlatego cie faworyzuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 05:54   #19
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Co jest grane?

On wie o co mu chodzi, traktuje Ciebie jak swoją własność tylko nie ma odwagi zacząć romansu. Jego zachowanie to też forma molestowania, niby fizycznie Ciebie nie dotyka ale oplata jak pająk siecią zależności. Toleruje każde Twoje zachowanie a wyżywa się na innych współpracownikach. Widziałem na własne oczy takiego szefa w firmie gdzie pracowałem, schemat działania jest taki sam jak w tamtym przypadku.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 10:01   #20
DrAnia
Przyczajenie
 
Avatar DrAnia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 11
GG do DrAnia
Dot.: Co jest grane?

Możesz napisać coś więcej?
DrAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 11:02   #21
Stylinska
Raczkowanie
 
Avatar Stylinska
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 157
Dot.: Co jest grane?

Moim zdaniem są tylko dwie opcje:

1) zaczynasz z nim flirtować
2) olewasz go i skupiasz się na pracy

Z twojej wypowiedzi wnioskuje, że trochę byś chciała, żeby na ciebie leciał a trochę byś nie chciała.

A ten tekst o tym, że cię nienawidzi był bez sensu.
Stylinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 11:41   #22
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Co jest grane?

Cytat:
Napisane przez Stylinska Pokaż wiadomość
Moim zdaniem są tylko dwie opcje:

1) zaczynasz z nim flirtować
2) olewasz go i skupiasz się na pracy

Z twojej wypowiedzi wnioskuje, że trochę byś chciała, żeby na ciebie leciał a trochę byś nie chciała.

A ten tekst o tym, że cię nienawidzi był bez sensu.
Kokieteria my mamy autorkę zapewniać, że on się w niej podkochuje
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 12:03   #23
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 187
Dot.: Co jest grane?

Cytat:
Napisane przez Stylinska Pokaż wiadomość
Moim zdaniem są tylko dwie opcje:

1) zaczynasz z nim flirtować
2) olewasz go i skupiasz się na pracy

Z twojej wypowiedzi wnioskuje, że trochę byś chciała, żeby na ciebie leciał a trochę byś nie chciała.

A ten tekst o tym, że cię nienawidzi był bez sensu.
Raczej na pewno by chciała bo inaczej na wizażu wątku by nie zakładała.
Aż mi się zrymowało!
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 16:14   #24
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Co jest grane?

Zacznijmy od tego, że tu nie ma żadnej sytuacji, ale próbujesz udawać, że jest. Pewnie zazwyczaj masz powodzenie (jak z połowa dziewczyn, wow), a tu nagle ktoś Cię ignoruje, a liczyłaś na flirt, komplement albo chociaż ukradkowe spojrzenia.
Jedyne, czego się można doszukać, chociaż z dużym prawdopodobieństwem tam nic nie ma, to że może jemu głupio zwracać uwagę kobiecie (albo po prostu nie ma powodu zwracać akurat Tobie), tak został wychowany i woli pokrzyczeć na facetów. Może nawet stosuje jakieś sugestie, np. opieprza ich głośno za to, co razem źle zrobiliście albo nawet tylko Ty zawiniłaś i liczy, że załapiesz. Może przenosi ich do innego działu, bo uważa że Ty sobie tam nie poradzisz. Pewnie tutaj masz pewność, że nie o to chodzi, bo czekasz na posty utwierdzające w przekonaniu, że on nie ma śmiałości się przystawiać

Największą zagadką takich wątków zawsze pozostaje co autorka uważa za mocne stąpanie po ziemi, skoro rozkminia takie pierdoły.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 20:19   #25
DrAnia
Przyczajenie
 
Avatar DrAnia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 11
GG do DrAnia
Dot.: Co jest grane?

Jestem szefową tego działu i radzę sobie doskonale jednak irytuje mnie to,że ciągle zabiera mi podwładnych i to głównie mężczyzn. Kobiety zostawia w spokoju chyba,że się że mną zaprzyjaźni. Nigdy nie liczyłam na nic z jego strony,na żadne spojrzenia czy flirt. To fakt jestem kobietą atrakcyjną w przeciwieństwie do niego. Jeśli chodzi o sprawy zawodowe to dogadujemy się znakomicie, jednak od czasu kiedy niestety musimy wchodzić sobie w drogę jego zachowanie zmieniło się na opisane. Nie zrobiłam nic co mogłoby powodować jego ignorancje,nerwowość . Że erwuje mnie to, że z każdą inną osobą rozmawia normalnie,jest sympatyczny,serdeczny czy nawet żartujący. A do mnie do porzygu oficjalny chociaż staram się nawiązać jakiś kontakt. Spotykam się z czymś takim pierwszy raz. Chce też nadmienić,że płaci mi lepiej niż innym. Darujcie sobie wpisy o przykochaniu. Wątek tutaj to był chyba jednak zły pomysł.
DrAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 22:36   #26
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co jest grane?

bo dziwnie przedstawiasz swój problem.
najpierw obraz wypisz wymaluj podkochującego się dyrektora (a rozkminy pt. nieśmiałość to może mieć gimnazjalista a nie gość w średnim wieku ), masz fory i w ogóle, a na koniec pointa i pytanie od czapy czy on cię nienawidzi.

oraz co własciwie ci przeszkadza?
jesteś szefową działu ale zarazem możesz nic nie robić. odrobinę dziwne.
jeśli uważasz że się nie możesz wykazać, wyżyć w pracy, stać cię na więcej i jesteś ambitna, to zawsze możesz -na początek żartobliwie, nie z pretensjami że jesteś faworyzowana - prosić o zadania bo chcesz się wykazywać i dasz radę. z uśmiechem bez fochów cisnąć że chcesz więcej do roboty.
z drugiej strony masz dziecko, wygodną pracę i szef dba o twoje finanse płacąc ci lepiej niż innym. romans ponoć ci nie w głowie więc tak naprawdę bez znaczenia co myśli twój przełożony. autentycznie wygląda to jak tzw. problem pierwszego świata.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-01-30 o 22:38
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 06:00   #27
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Co jest grane?

Dziewczyna ma rację bo nie może normalnie pracować gdy przełożony po mino zawansowanego wieku zakochuje się jak zakochany sztubak. Wszyscy zakładamy że szef dużej firmy to odpowiedzialny człowiek robiący interesy zimno kalkulując. Ale taki człowiek może być infantylny w sferze seksualnej i po mimo siwiejących skroni zachowywać się jak gimnazjalista u którego szaleją hormony. Jak pisałem byłem świadkiem takiego zachowania u szefa dużej firmy która zatrudniała 400 pracowników. Młodej dziewczynie która wpadła mu oko zafundował sytuację identyczną do tej co opisuje DrAnia. Facet był kawalerem, miał partnerkę starszą od siebie, jak nie mieszkał z partnerką to pomieszkiwał u matki. Nie czynił dziewczynie wprost propozycji seksualnych a bardziej wyglądało to na próbę " ojcowania" ale tylko dlatego, że była ładna i młoda.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 08:51   #28
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co jest grane?

trzeci raz Twój post w tym temacie to trzeci raz przesadzona interpretacja a w sumie wszystko to bo miałeś ból jąder że twoja kiedyś koleżanka miała łatwiej bo wpadła w oko przełożonemu. nieprofesjonalne , ale życie niestety, faceci jak im się kobieta tylko spodoba to od razu są milsi, uprzejmi, flirtują niewinnie, przyniosą kawę, pomogą przesunąć mebelek, ustąpią miejsca itp.
Każda kobieta która ma choć trochę powodzenia ci to powie.
oburzenie zupełnie jakbyście nie komentowali koleżanek czy są laski czy nie i tym samym nie traktowali kobiet przedmiotowo, no ale wszystko git gdy dziewczyna tego nie słyszy.

w czym ona nienormalnie pracuje?
brakuje jej wyzwań w pracy? jeśli rzeczywiście to musi podjąć walkę o siebie i ''karierę''.
to są jej współpracownicy nie psiapsiele, przełożony przesuwa ich do zadań jak jemu pasuje.
bo obiektywnie pracuje sobie dziewczyna spokojnie, facet jej się nie czepia, nie zasypuje nawałem obowiązków i jeszcze dba o nią finansowo. no faktycznie światowa tragedia.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 10:18   #29
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Co jest grane?

Widzę Hultaju, że odpowiada Tobie taka perspektywa szefowania. Jestem szefem firmy więc nie muszę się liczyć z innymi ludźmi, podobają mi się długonogie cycate blondyny więc sobie taką zatrudniam, płacę jej za nic spore pieniądze byleby była w firmie swoją własnością a innym wara od niej. Mało tego jej obowiązki zwalam na innych ba za jej błędy opieprzam nic niewinnych współpracowników. A co jeśli oprócz tego że dziewczyna jest ładna to jeszcze jest dobrym pracownikiem i boli ją to że jest traktowana jak maskotka firmy lub breloczek do kluczy szefa? Nie cierpię schematu, że jak ładna to głupiutka i tylko do łóżeczka a jak mądra to musi być ......! Nie napiszę aby nie urazić kobiet !. Ja w poście DrAni widzę, że dziewczynę boli to że szef widzi w niej maskotkę firmową a nie wykorzystuje jej wiedzy i umiejętności w rozwoju firmy.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 13:59   #30
DrAnia
Przyczajenie
 
Avatar DrAnia
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 11
GG do DrAnia
Dot.: Co jest grane?

Dziękuję. Właśnie to miałam na myśli. Nie lubię niesprawiedliwości.
DrAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-06 14:41:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.