Jak mam przeprosić, co mam robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-20, 13:37   #1
werka240
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1

Jak mam przeprosić, co mam robić?


Miałam od 3 lat szczęsliwy związek...piszę miałam, bo od 2 tygodni nie mam...Nigdy w życiu nie zdradziłam swojego faceta, bardzo go kocham. Weszłabym za nim do Wisły. To miłość mojego życia. 2 tygodnie temu jego kolega znalazł moje zdjęcie na jakimś BADOO. Byłam bardzo zdziwnion ponieważ nigdy nie zakładałam tam konta. Mój chlopak, kiedy sie o tym dowiedział oskrażył mie o zdrade, o umawianie sie przez badoo na seks i pisanie z innymi. Nigdy nie miala miejsca taka sytuacja. 2 dni probowalam to wyjasnic, poszperałam troche i na roznych stronach wyczytałam, że przez facebooka, konto może załozyć sie tam samo, jednakże nigdy w zyciu nie dostałam zadnej wiadomości z tego portalu, ale niestety moj chlopak mi nie wierzy. Myslalam nawet czy ktos specjalnie mi tego nie zalozyl. Tam bylo wlasnie moje zdjecie profilowe z facebooka. Od zawsze byl bardzo zazdrosny. Najpierw leciały w moja strone wyzwiska, teraz nie chce ze mna rozmawiać. Mowi, ze klamie i nie chce mi wierzyć. Nic nie zrobilam.

Macie jakies pomysły jak mu udowodnić, że nic mu nie zrobilam i co zrobić by mi wybaczył? Chciałam zrobić mu obiad niespodzianke, w trakcie gdy on bedzie w pracy pojechac do niego i wszystko zorganizować, wysprzatac mieszkanie itd do tego seksowna bielizna? ale nie wiem co robic, jest wsciekly i mowi, że nie chce mnie znać. Proszę dorazdzcie mi co robić. Tak bardzo go kocham.
werka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 13:53   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Cytat:
Napisane przez werka240 Pokaż wiadomość
Miałam od 3 lat szczęsliwy związek...piszę miałam, bo od 2 tygodni nie mam...Nigdy w życiu nie zdradziłam swojego faceta, bardzo go kocham. Weszłabym za nim do Wisły. To miłość mojego życia. 2 tygodnie temu jego kolega znalazł moje zdjęcie na jakimś BADOO. Byłam bardzo zdziwnion ponieważ nigdy nie zakładałam tam konta. Mój chlopak, kiedy sie o tym dowiedział oskrażył mie o zdrade, o umawianie sie przez badoo na seks i pisanie z innymi. Nigdy nie miala miejsca taka sytuacja. 2 dni probowalam to wyjasnic, poszperałam troche i na roznych stronach wyczytałam, że przez facebooka, konto może załozyć sie tam samo, jednakże nigdy w zyciu nie dostałam zadnej wiadomości z tego portalu, ale niestety moj chlopak mi nie wierzy. Myslalam nawet czy ktos specjalnie mi tego nie zalozyl. Tam bylo wlasnie moje zdjecie profilowe z facebooka. Od zawsze byl bardzo zazdrosny. Najpierw leciały w moja strone wyzwiska, teraz nie chce ze mna rozmawiać. Mowi, ze klamie i nie chce mi wierzyć. Nic nie zrobilam.

Macie jakies pomysły jak mu udowodnić, że nic mu nie zrobilam i co zrobić by mi wybaczył? Chciałam zrobić mu obiad niespodzianke, w trakcie gdy on bedzie w pracy pojechac do niego i wszystko zorganizować, wysprzatac mieszkanie itd do tego seksowna bielizna? ale nie wiem co robic, jest wsciekly i mowi, że nie chce mnie znać. Proszę dorazdzcie mi co robić. Tak bardzo go kocham.
A nie pomyślałaś, że jemu tak wygodnie i pasował mu taki powód do zerwania? Skąd wiesz, że to nie jakaś intryga, którą nakręcił jego kolega lub on z kolegą? Bardzo szybko i łatwo łyknął to, że zapewne go zdradzasz, nawet Cię nie wysłuchał, nie sprawdził dokładnie tego konta. Trochę dziwne... Ja bym dała sprawie czas. Przemyśli lub nie. Tu nie chodzi o kuszenie seksowną bielizną, a o zaufanie, trochę wiary w partnera - fundament każdego związku.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 13:56   #3
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Cytat:
Napisane przez werka240 Pokaż wiadomość
Od zawsze byl bardzo zazdrosny. Najpierw leciały w moja strone wyzwiska, teraz nie chce ze mna rozmawiać. Mowi, ze klamie i nie chce mi wierzyć. Nic nie zrobilam.
To może czas otworzyć szampana?
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 14:04   #4
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Cytat:
Napisane przez werka240 Pokaż wiadomość
Miałam od 3 lat szczęsliwy związek...piszę miałam, bo od 2 tygodni nie mam...Nigdy w życiu nie zdradziłam swojego faceta, bardzo go kocham. Weszłabym za nim do Wisły. To miłość mojego życia. 2 tygodnie temu jego kolega znalazł moje zdjęcie na jakimś BADOO. Byłam bardzo zdziwnion ponieważ nigdy nie zakładałam tam konta. Mój chlopak, kiedy sie o tym dowiedział oskrażył mie o zdrade, o umawianie sie przez badoo na seks i pisanie z innymi. Nigdy nie miala miejsca taka sytuacja. 2 dni probowalam to wyjasnic, poszperałam troche i na roznych stronach wyczytałam, że przez facebooka, konto może załozyć sie tam samo, jednakże nigdy w zyciu nie dostałam zadnej wiadomości z tego portalu, ale niestety moj chlopak mi nie wierzy. Myslalam nawet czy ktos specjalnie mi tego nie zalozyl. Tam bylo wlasnie moje zdjecie profilowe z facebooka. Od zawsze byl bardzo zazdrosny. Najpierw leciały w moja strone wyzwiska, teraz nie chce ze mna rozmawiać. Mowi, ze klamie i nie chce mi wierzyć. Nic nie zrobilam.

Macie jakies pomysły jak mu udowodnić, że nic mu nie zrobilam i co zrobić by mi wybaczył? Chciałam zrobić mu obiad niespodzianke, w trakcie gdy on bedzie w pracy pojechac do niego i wszystko zorganizować, wysprzatac mieszkanie itd do tego seksowna bielizna? ale nie wiem co robic, jest wsciekly i mowi, że nie chce mnie znać. Proszę dorazdzcie mi co robić. Tak bardzo go kocham.

Pierwszy raz się spotykam z takim określeniem, trochę mnie rozbawiło:brzyda l:

Co do twojego chłopaka, to zachowuje się idiotycznie, a Ty mu chcesz jeszcze obiad szykować? Zamiast Ci pomóc może wyjaśnić te sprawę, czemu twoje zdjęcia po Internecie krążą, to on Cie jeszcze wyzywa?
Ile wy macie lat? 15?
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 14:16   #5
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Goopia jestes autorko ? Gosciu nawet nie chce cie wysluchac, traktuje jak sciere moqiac ze go zdradzasz a ty chcesz mu w koronkach hate sprzatac? Gdzie twoj honor...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 14:25   #6
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Nie, konta na portalach randkowych nie zakładają się same.
Za co ty chcesz przepraszać? Zastanów się trochę. Co to w ogóle za pomysł, że ty na jakieś jego z tyłka wzięte oskarżenia i wyzwiska masz szukać dowodów niewinności i jeszcze go przepraszać?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 14:31   #7
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Cytat:
Napisane przez werka240 Pokaż wiadomość
. Najpierw leciały w moja strone wyzwiska, teraz nie chce ze mna rozmawiać. Mowi, ze klamie i nie chce mi wierzyć.
No właśnie więc może zastanów się z kim byłaś.
Jeżeli facet nie potrafi rzeczowo porozmawiać, zastanowić się nad sytuacją, nie ufa ci jeśli mówisz, że nie zakładałaś tam konta, a na koniec cię wyzywa i zrywa to może i lepiej, ze tak się stało.
Moim zdaniem dziwny facet, związek i uważam, że te jego wyzwiska w twoją stronę to nie pierwsza akcja, a ty w nim Boga prawie widzisz. Już niepokojąco brzmi temat tego wątku, zrobiła byś wszystko żeby udowodnić mu coś czego nie zrobiłaś. Jeśli ci nie wierzy to niech za przeproszeniem spada. Po ile wy macie lat?
Poza tym jak ktoś wyżej napisał może szukał powodu do zerwania i z pomocą kolegi założyli ci tam konto?

Edytowane przez Memories90
Czas edycji: 2017-07-20 o 14:37
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-20, 14:31   #8
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Skupiłabym się nad tym kto zakłada konta bez mojej wiedzy - jest to mocno podejrzane.
A takiego Pana pogoniłabym w cholerę.
Nie masz nic na sumieniu to po kija chcesz coś udowodnić?

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2017-07-20 o 14:33
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 14:46   #9
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Z tego co kojarzę to wcale nie ma żadnego konta i nikt jej niczego nie założył, tylko badoo wysyła takie dziwne maile ze zdjęciem (z facebooka właśnie?) i imieniem, że niby ta osoba coś ci napisała, ale to bullshit. Przekręt powiązany zdaje się z aplikacją. Możesz mu wysłać np to: https://forumprawne.org/nowe-technol...-pomozcie.html
Co nie zmienia faktu, że pomysł włażenia w dupę zazdrosnemu świrowi i poniżania się jakimś sprzątaniem mu mieszkania jest tak żenujący i obrzydliwy, że mam ochotę zrobić czołem dziurę w biurku.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 14:49   #10
ladymezmerize
Raczkowanie
 
Avatar ladymezmerize
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 420
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Właśnie, ja bym radziła Ci sprawdzić kto założył konto, jaki czas temu, może nawet gdzieś jest IP które można sprawdzić?

Trochę mi tu zajeżdża intrygą nawet Twojego faceta i kolegi. Pewnie chciał zerwać, nie było powodu więc stwierdził, że w coś Cię wrobi i tym samym się Ciebie pozbędzie.
__________________
...
ladymezmerize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 15:07   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Cytat:
Napisane przez Memories90 Pokaż wiadomość
(...)
Moim zdaniem dziwny facet, związek i uważam, że te jego wyzwiska w twoją stronę to nie pierwsza akcja, a ty w nim Boga prawie widzisz.
(...)
Dokładnie, pewnie kolejna tego typu akcja w tym "cudnym" związku.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 15:09   #12
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dokładnie, pewnie kolejna tego typu akcja w tym "cudnym" związku.
Tak, ale autorka mu mieszkanie wysprząta, może jeszcze buty wypucuje i ugotuje na cały tydzień żeby tylko jej wybaczył to czego nie zrobiła
Absurd.
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 15:16   #13
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 114
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Ej, a taki profil się na policję nie nadaje? Pewnie w sekundę by doszli kto to, tylko czy to jest jakieś wykroczenie.

Ale facet debil.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 15:30   #14
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ej, a taki profil się na policję nie nadaje? Pewnie w sekundę by doszli kto to, tylko czy to jest jakieś wykroczenie.

Ale facet debil.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nukt nie będzie na to tracił czasu. Jedyne co autorka powinna zrobić, to cieszyć się że wyszło szydło z faceta, a następnie napisać do moderacji Badoo o to, że ktoś się podszywa pod nią.
Ale nie powiem, próba dojścia po IP kto założył tam konto jest całkiem zabawnym wyjściem
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 15:30   #15
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Mi tez sie zdarzyla taka sytuacja. W zyciu badoo nie instalowalam ani nawet nie interesowalam sie tematem az ktos ze znajomych mi powiedzial, ze mnie tam znalazl. Jakos przez facebooka samo sie zrobilo, bo sciagnelam te apke tylko zeby poinformowac modow, zeby sciagneli ten profil i jakos dziwnym trafem moje haslo z FB pasowalo, bez problemu sie zalogowalam na to rzekomo swoje konto. I je skasowalam.

Oczywiscie zachowanie chlopaka bez komentarza, wlasciwie juz wszystko zostalo napisane.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 16:00   #16
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 114
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Nukt nie będzie na to tracił czasu. Jedyne co autorka powinna zrobić, to cieszyć się że wyszło szydło z faceta, a następnie napisać do moderacji Badoo o to, że ktoś się podszywa pod nią.
Ale nie powiem, próba dojścia po IP kto założył tam konto jest całkiem zabawnym wyjściem
Zabawnym, bo pewnie się okaże, że facet zrobił to sam, żeby mieć wymówkę do rozstania.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 16:14   #17
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Wiecie, ja mialam z Badoo taki sam przypadek co autorka, z ta tylko roznica, ze bez oskarzajacego o klamstwo i wyzywajacego mnie faceta

Do rzeczy: Badoo nigdy nie zakladalam, nawet po pijanemu na taki pomysl bym nie wpadla, nie moj target w kazdym razie jak wpisze w google swoje imie i nazwisko + facebook, albo swoje imie i nazwisko + badoo, to wyskakuje, ze mam tam profil. Wyswietla sie z moim zdjeciem profilowym jakie 6 lat temu mialam na FB, tylko jako lokalizacje podaje Bialystok, w ktorym nawet nigdy nie bylam Nie mam pojecia skad to i czemu to mam
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 16:41   #18
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Coś czuję, że ktoś założył Ci profil na życzenie faceta, by miał powodu do rozstania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 17:00   #19
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Cytat:
Napisane przez werka240 Pokaż wiadomość
Miałam od 3 lat szczęsliwy związek...piszę miałam, bo od 2 tygodni nie mam...Nigdy w życiu nie zdradziłam swojego faceta, bardzo go kocham. Weszłabym za nim do Wisły. To miłość mojego życia. 2 tygodnie temu jego kolega znalazł moje zdjęcie na jakimś BADOO. Byłam bardzo zdziwnion ponieważ nigdy nie zakładałam tam konta. Mój chlopak, kiedy sie o tym dowiedział oskrażył mie o zdrade, o umawianie sie przez badoo na seks i pisanie z innymi. Nigdy nie miala miejsca taka sytuacja. 2 dni probowalam to wyjasnic, poszperałam troche i na roznych stronach wyczytałam, że przez facebooka, konto może załozyć sie tam samo, jednakże nigdy w zyciu nie dostałam zadnej wiadomości z tego portalu, ale niestety moj chlopak mi nie wierzy. Myslalam nawet czy ktos specjalnie mi tego nie zalozyl. Tam bylo wlasnie moje zdjecie profilowe z facebooka. Od zawsze byl bardzo zazdrosny. Najpierw leciały w moja strone wyzwiska, teraz nie chce ze mna rozmawiać. Mowi, ze klamie i nie chce mi wierzyć. Nic nie zrobilam.

Macie jakies pomysły jak mu udowodnić, że nic mu nie zrobilam i co zrobić by mi wybaczył? Chciałam zrobić mu obiad niespodzianke, w trakcie gdy on bedzie w pracy pojechac do niego i wszystko zorganizować, wysprzatac mieszkanie itd do tego seksowna bielizna? ale nie wiem co robic, jest wsciekly i mowi, że nie chce mnie znać. Proszę dorazdzcie mi co robić. Tak bardzo go kocham.
Błagam przyznaj się, że jesteś Nie wierzę, że istnieją na świecie takie istoty, które będą się płaszczyć i dawać poniżać w imię "szczęśliwego" zwiazku...
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 18:43   #20
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
To może czas otworzyć szampana?

I to czas najwyższy!!! Facet na poziomie Rowu Mariańskiego.

Uważam, że jest prawdopodobne, że ta akcja była zrobiona specjalnie. Chyba każdy człowiek żyjący w tym kraju w XXI wieku wie, że kradzieże zdjęć się zdarzają, tym bardziej podejrzane, że było to akurat profilowe, które każdy może sobie skopiować, więc by się chociaż zastanowił nad sprawą, a nie od razu wyzwiska i koniec związku. Najwyraźniej facet miał dobry pretekst do rozstania... Albo zrobił sobie żarcik, żebyś się bardziej postarała.
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 20:09   #21
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Przeprosić za co?
Facet-ideał, doprawdy. Sądząc po opisie sytuacji, to faktycznie otwarcie szampana wydaje się najlepszym pomysłem.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 21:32   #22
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
Albo zrobił sobie żarcik, żebyś się bardziej postarała.
Myślisz, że to dobry sposób, żeby mi ktoś mieszkanie w końcu posprzątał? może być w ubraniu nawet....
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 21:48   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;75649996]Przeprosić za co?
Facet-ideał, doprawdy. Sądząc po opisie sytuacji, to faktycznie otwarcie szampana wydaje się najlepszym pomysłem.[/QUOTE]

Ale znając życie Autorka przebłaga i stwierdzi, że już wszystko ładnie-pięknie, "miłość" zakwitnie na nowo jak różna rosnąca na szambie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 21:50   #24
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Jak czytałam post, to pomyślałam, że tytuł to jakaś pomyłka.
Za to chcesz go przepraszać? Oszalałaś?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 22:05   #25
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 114
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Myślisz, że to dobry sposób, żeby mi ktoś mieszkanie w końcu posprzątał? może być w ubraniu nawet....
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 22:17   #26
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;75649996]Przeprosić za co?
Facet-ideał, doprawdy. Sądząc po opisie sytuacji, to faktycznie otwarcie szampana wydaje się najlepszym pomysłem.[/QUOTE]

skrzynka szampana byłaby całkiem odpowiedna.
I sprosić koleżanki i całą rodzinkę na świętowanie.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 10:01   #27
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

dziewczyno, trochę godności. absolutnie nie leć do niego, nie gotuj mu nic i żadnych seksów na przebłaganie. z resztą za co masz go przepraszać? zrobiłaś coś złego? niech się burak buja.

a z tym badoo to tak było swego czasu. albo ludzie mieli zakładane konta i z automatu wklejane zdjęcia profilowe z fb z podstawowymi informacjami albo same maile z czyimś zdjęciem profilowym i niby, że ten ktoś ma konto. gdyby facetowi na Tobie zależało to chciałby sprawę wyjaśnić, a ten wolał Cię zwyzywać.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 11:55   #28
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

dziewczyno powiedz mi dlaczego to ty masz go przepraszac i zabiegać o to żeby ci wybaczył? skoro ty nawet nie masz tam konta to co on ci ma wybczać? to raczej ty masz prawo sie obrazic że facet ci nie wierzy i jeszcze oskarża że masz konto żeby umawiać się na seks. zero zaufania, nie pogada jak człowiek tylko oskarża i jeszcze wyzwiska, no nic tylko zazdrościć faceta
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 13:07   #29
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

wiesz, może sam znalazł ten powód żeby zerwać z Tobą ?
Skoro nie Ty zakładałaś tam konto.. mógł to zrobić ktoś komu nie podobało się że jesteście razem.
Wiesz jeśli on nie porozmawia z Tobą o tym i nie da Ci szansy na wytłumaczenie, to puść go wolno. Nie to nie.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 20:01   #30
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Jak mam przeprosić, co mam robić?

Kiedy zalozylam sobie fb kilka lat temu zaczelam dostawac maile i powiadomienia z Badoo. I tak, konto tam zaklada sie samo automatycznie jak zakladasz fb, ale musisz cos tam aktywowac aby dzialalo. No ale znalezc Cie mozna..ja sie po prostu usunelam, chociaz musialam sie naszukac w googlach jak. Tak czy inaczej moim zdaniem Twoj chlopak albo to uknuł z tym kolegą, albo jest tak glupi i zazdrosny ze powinnaś sie cieszyć, śmieci same sie wyniosły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-25 15:12:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.